DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Selfie svuda...?! BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Selfie svuda...?! BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Selfie svuda...?!

Ići dole 
+15
Kijara-brm
Black Wizard
Diplomirani Duduk
Astra
ZoxZoja
Danubius
sonia
MadamX
pesma
Kica/Praja
Nut
dusicaa
Ladyintheblack
Auror@
brunolino
19 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

Selfie svuda...?! Empty
PočaljiNaslov: Selfie svuda...?!   Selfie svuda...?! EmptyČet Sep 11, 2014 7:33 pm

otakako su se pojavili mobilni telefoni sa kamerama svaki se Bog slika, sa ili bez dopuštenja drugih ili nas samih...tako je u zadnje vrijeme u jakom porastu masovna pojava selfi fotografiranja ili samoslikanja samih sebe...ujedno i drugih sa nama u tim snimcima...i to je toliko otišlo daleko da nema čuda na kojim se ne slikamo i sa kime se slikamo...iskreno osobno se tom glupošću ne bavim...sad da se slikam ko debil non-stop...i još da nosam onaj štap za selfi...ne treba mi to...niti me zanima...da napišem ovu temu ponukla me jutros jedna radio-vijest...ovdje gdje živim na auto-cesti desila se prometna nesreća u kojoj je bilo ljudskih žrtava nažalost...poginula je žena sa dvije kćeri, jedan je imala 12g, a druga 9g...na radiju je govorila žena koja im je pokušala pomoći...jer se sve to deševalo ispred nje same dok je vozila...slučajno ta žena je bila liječnica i to za baš takve NOT-slučajeve i kaže da ništa strašnije u svojoj 15-oj karijeri nije vidjela iako se svaki dan susreće sa tim nesrećama na cesti...koliko je mogla pružila je pomoć, zvat je helikopter i sve angažirano da se ljudi spase...nažalost bez uspijeha...dok se drama za ljudski život odvijala auto-cesta je bila u oba smejra 5h zatvorena...nakon puštanja cete djelimićno u promet sljedeće se desilo...svi učesnici koji su morali proći tim djelom gdje se desila nesreća masovno su slikali sa svojim mobilnim to mjesto i sebe same...glavni policajac koji je sve to naravno vidio zgrozio se čime se ljudi bave u današnje doba...umjesto da se gleda kako pomoći netkome u toj situaciji, ono se gleda što više tog sranja selfi da se uradi, pa da se doma prikazuje ili po kafićima kako sam bio/la tamo negdje...pitam se što je sa psihom tih ljudi...kako bi bilo da tko od njih krvari i leži na cesti dok ga neki ili neka nepoznata osoba slika za svoj album ili ko zna što...meni je to za povraćanje...ono figurativno da se izrazim, kad bih mogao sve bih takve ko glinene golubove skinuo, prvo ruke sa mobilnim, pa njih...naravno to je figurativno...tko imalo misli glavom, nadam se da to ne radi...i sama ta pojava mi je iskreno bolesna...ne znam što Vi mislite o tome...?!
Nazad na vrh Ići dole
Auror@
SOLDIER of LOVE
Auror@


Godina : 64
Location : Neoplanta
Humor : aha
Datum upisa : 12.04.2014

Selfie svuda...?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Selfie svuda...?!   Selfie svuda...?! EmptyČet Sep 11, 2014 8:59 pm

Od kako se pojavio internet, prava poruka i mudrost, zaživela je u svetu: Na internetu, može svako biti šta god hoće, ali je iznenadjujuće, koliko ljudi odlučuje da bude GLUPO.
Širok dijapazon ljudskih karaktera, naravi i maštovite gluposti, zavladao je upravo putem interneta. Počevši od bezazlenog "Dobro jutro, dan, veče", gde se prijavljuje ko je koliko vredan i rano rani, ili do kasno "čuči" na netu, pa preko profilnih slika u raznim varijantama, selfi, svoj ili tudji, sa sve delovima tela i pokućstvom, prerasta u cirkus, nekom na radost i uživanje, nekom na zaebanciju, a nekom se i smuči, pa ga/je nema duže vreme. Tema je toliko opširna i ide do najtananijih ljudskih perverzija, da obuhvata barem 20-ak tema ovog foruma. Protiv toga sam, da se prijavljuje svaki dolazak, odlazak, izlazak, gubljenje nevinosti, svaka ne*ebica, odlazak u wc, a upravo to se često dešava na netu. Priče o svom životu, svoje emocije i razmišljanja, "razbacujem" sporadično po netu, tek toliko, da ako je nekom zaista stalo do mene, kao osobe, može sastaviti odredjenu, osnovnu sliku o meni, a da ne započinjemo chat. Sve ostalo, smatram za preterivanje, nametanje, pa čak i perverziju, kao ovaj primer koji si naveo. No, svako ima svoje kriterijume, o tome, šta je smešno, šta je zabavno i na kraju krajeva, šta je normalno.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Selfie svuda...?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Selfie svuda...?!   Selfie svuda...?! EmptyČet Sep 11, 2014 9:21 pm

aurora0405 ::
Protiv toga sam, da se prijavljuje svaki dolazak, odlazak, izlazak, gubljenje nevostini, svaka ne*ebica, odlazak u wc, a upravo to se često dešava na netu.
Zar to nije više karakteristično za Facebook ,ako sam dobro zapamtio "status" ,"objava" ,upravo se time bave ?
Čak i daju neke gotove formule ,sve sa smajlićima ,tipa "danas sam tužna" ,zar ne ?
Moram braniti forume -istina da ima i takvih "tema" ,ali većinom su ipak bliže nekom ljudskom razgovoru ili razmeni misli ,pa kao treba -i pokazivanju emocija .
Što se tiče samih  "selfija" ,pa nekima je to smisao života i valjda jedini način da skrenu pažnju na sebe ,besplatno se reklamiraju i slične rabote .
Nisam siguran ,ali onaj "Istagram" ,koliko ja kapiram -samo  za to i služi?
Mislim da ima i jedan sajt gde je stalno otvoreno takmičenje selfija na što luđim mestima ,pa moroni ,u želji da se istaknu ,"selfiraju" se svuda gde tome nije mesto .Imali smo slučaj "selfiranja" na grobu one svirepo ubijene devojčice Tijane ,pa se "selfiraju" u Aušvcu i sl ..
Lično ne vidim svrhu javnog selfiranja -ako želim da ovekovečim neki trenutak zbog neke osobe -poslaću samo njoj ,a ne nataći na društvene mreže .
Ali ja nisam "in" nego staromodan ,priznajem .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Auror@
SOLDIER of LOVE
Auror@


Godina : 64
Location : Neoplanta
Humor : aha
Datum upisa : 12.04.2014

Selfie svuda...?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Selfie svuda...?!   Selfie svuda...?! EmptyČet Sep 11, 2014 9:31 pm

Dugo već nisam tako svuda, pa nisam u toku... Kad mi se nešto smuči, to više ni ne gledam, niti tamo zalazim. Eto, sad čitam o takmičenjima, kad si napisao. Nisam ni ja, očigledno "in", ali se ne jedim oko toga. 
Uglavnom se ne radi o mestu, forumu, nego o ljudima. Sve što je dobro, ume se zloupotrebiti, kako osobe, tako i mesta na netu. Ono što je najgore, to je da uglavnom, ne postoje načini da se nečije ponašanje "bez ukusa" osudi, izoluje, kritikuje - o tome se radi.
Nazad na vrh Ići dole
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

Selfie svuda...?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Selfie svuda...?!   Selfie svuda...?! EmptyČet Sep 11, 2014 9:35 pm

meni iskreno to slikanje i sav taj cirkus nije uopće zanimljiv...niti se slikam sad ko debil non-stop, a mrzim slikanje iskreno...ali eto ne možeš ni u WC da ne rokneš sliku .ebenu...koga briga kako ja sjedim na šolji i jel mi se grah puši u tanjuru...al ajd to i nekako, ali slikati nesreće i pozirati na njima...to je već meni bolesno...đe li je sad dr. Nut da comentira Selfie sindom... :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
Ladyintheblack
Maskota Foruma
Ladyintheblack


Godina : 31
Location : Gdje ljubav putuje....
Humor : Uvek raspolozena :)
Datum upisa : 05.05.2014

Selfie svuda...?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Selfie svuda...?!   Selfie svuda...?! EmptyČet Sep 11, 2014 9:50 pm

Et ja sam onda bolesna malo vise....Imam taj Sindrom....  :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Selfie svuda...?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Selfie svuda...?!   Selfie svuda...?! EmptyČet Sep 11, 2014 9:54 pm

Ladyintheblack ::
Et ja sam onda bolesna malo vise....Imam taj Sindrom....  :rlol:

Nauci me kako se napuce usta...jbga,ja probala,djeca kazu....me ne kao da hoces da ljubis,vec da mamis na poljubac....mada bih nekima razvalila zvalje kad ih vidim onako napucite.
Znam neke cure koje imaju usta ko Curcijina pekara,a na slikama, stisle...valjda je to zato i smisljano...da se ne vide zvale...hahahhaha.
Lady,obicna slika u prirodi,jednostavna,sa djecurlijom,kucnim ljubimcem....to je sasvim ok,a one napucite e tooooooooooooooooo,to je selfi...jos dobra pozadina....hahah lajkovi padaju ko kisa.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

Selfie svuda...?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Selfie svuda...?!   Selfie svuda...?! EmptyČet Sep 11, 2014 9:56 pm

Astra ::
a one napucite e tooooooooooooooooo,to je selfi...jos dobra pozadina....hahah lajkovi padaju ko kisa.

ja svoja i ne moram da napučim... smehsmeh smehsmeh smehsmeh izgleda ću se morati selfirati i ja... :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Selfie svuda...?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Selfie svuda...?!   Selfie svuda...?! EmptyČet Sep 11, 2014 9:56 pm

Oni koji kažu da nisu in neka se sete grupe na fb.Tamo imaju sve .Od selfija pa nadalje..
Nisam verovala dokle se može ići...  dm5...
Čast izuzecima,ali ne pišem tamo jer kad sam videla u globalu sve...ŽALOSNO..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Ladyintheblack
Maskota Foruma
Ladyintheblack


Godina : 31
Location : Gdje ljubav putuje....
Humor : Uvek raspolozena :)
Datum upisa : 05.05.2014

Selfie svuda...?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Selfie svuda...?!   Selfie svuda...?! EmptyČet Sep 11, 2014 9:59 pm

Ne pucim se ja,ja se smijem da pokazem kako dobre zube imam...
Pa neznam onda ja nisam bas dobro shvatila sta je to SELFI...
Al da se volim slikat volim,nekad i iz dosade...
Nazad na vrh Ići dole
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

Selfie svuda...?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Selfie svuda...?!   Selfie svuda...?! EmptyČet Sep 11, 2014 10:00 pm

Kijara-brm ::
Oni koji kažu da nisu in neka se sete grupe na fb.Tamo imaju sve .Od selfija pa nadalje..
Nisam verovala dokle se može ići...  dm5...
Čast izuzecima,ali ne pišem tamo jer kad sam videla u globalu sve...ŽALOSNO.
.

šala na stranu, sreća tam nisam...ali kad sam slušao ovaj izvještaj za prometnu i di su ljudi stradali i nakon puštanja u promet auto-ceste ono se našlo slikati i sve to slikati, mislim malo je reći bolesno...moj utisak naravno... :329340:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Selfie svuda...?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Selfie svuda...?!   Selfie svuda...?! EmptyČet Sep 11, 2014 10:02 pm

Nisu dovoljni mediji što previše slikaju nesreće,nego se kači i na fb..
Strašno...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

Selfie svuda...?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Selfie svuda...?!   Selfie svuda...?! EmptyČet Sep 11, 2014 10:05 pm

Kijara-brm ::
Nisu dovoljni mediji što previše slikaju nesreće,nego se kači i na fb..
Strašno...

upravo zbog toga sam i otvorio temu...ovo što se Lady slika je ok, netko voli to...ali ovo drugo i svaki klinac slikati di si i što je iza tebe ili pored, ili ispod ili iznad mi je već bolesno... :329340:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Selfie svuda...?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Selfie svuda...?!   Selfie svuda...?! EmptyČet Sep 11, 2014 10:06 pm

To je morbidno....a svakakvih izopacenosti ima,da je to jos blago...pa znas i sam da zakolju,siluju,motaju u plasticne kese i slikaju....bolesno.
No to je vec daleko od ove teme....slikanje nije moda,vec navika...neko da obiljezi lijepe trenutke,a neko da sebe obiljezi....makar mu se i smijali svi....bitna je paznja na bilo koji nacin.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Selfie svuda...?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Selfie svuda...?!   Selfie svuda...?! EmptyČet Sep 11, 2014 10:14 pm

Lady je mlada.I ona kad se slika to je na jako pristojan i kulturan način:)
Ali ovi stariji..
Upravo to Astra ,da privuku pažnju,a nije važno što je u glavi promaja ...i Tako...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Selfie svuda...?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Selfie svuda...?!   Selfie svuda...?! EmptyČet Sep 11, 2014 10:25 pm

Zar nije uvek postojalo fotografisanje na nekim mestima? Možda malo manje nego sad jer 4GB memorijske kartice telefona ili fotoaparata daju malo više mogućnosti nego 36 snimaka na filmu što smo imali u preddigitalnoj eri. Ko nema bar jedan snimak s magaretom s mora? Ili sa nekom turističkom znamenitosti sa ekskurzije? Samo tad su nas slikali roditelji ili drugari a sad imamo mogućnost da to uradimo i sami. I da taj snimak vidi malo veći broj ljudi nego one ranije u papirnom obliku.

Što se tiče slikanja na neuobičajenim mestima ni to nije ništa novo i juče izmišljeno. Videla sam slike iz Mathauzena gde se moja strina slikala svojevremeno sa ćerkom tj mojom sestrom. Njen otac je tamo ubijen i eto želela je da ima fotografiju odande. Sme li iko da joj to zameri? Kad je kum poginuo kuma je bila u bolnici. Tek operisana. Nisu joj rekli šta se desilo dok sve nije prošlo. Ali po savetu jedne komšinice sinovi su platili fotografu da slika sahranu. I kuma m je zahvalna na tome. Morbidno? Njoj nije jer je tako imala na neki način priliku da sve to vidi makar i na taj način.

Lično ne volim da budem meta fotografisanja jer nisam fotogenična. Probala sam i selfi (fotoaparatom ako se to računa) i svega jedna fotka je dobila "prelaznu ocenu".










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Selfie svuda...?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Selfie svuda...?!   Selfie svuda...?! EmptyČet Sep 11, 2014 11:07 pm

Zox,znas dobro da ne pisemo o takvim slucajevima...i ja spomenuh mentalne retarde....vec bas ovo napucivanje...izbacivanje dupeta i sisa....naticanje na stikle u kojima treba da se nasloni na stok,da ne padne.....a i one koji vole da pokazu da su bili na mjestu...kao sto govori prvi post...nesrece,tragedije.....ali svaka roba ima svoga kupca pa i to....meni odvratno,ali to nema nikakve veze sa "normalnim" slikanjem i mozda probama mogucnosti aparata.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Selfie svuda...?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Selfie svuda...?!   Selfie svuda...?! EmptyČet Sep 11, 2014 11:08 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Sta cu kad sam *lepa* i volEm da si fotkam trtrr











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Selfie svuda...?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Selfie svuda...?!   Selfie svuda...?! EmptyČet Sep 11, 2014 11:15 pm

Astra ::
Zox,znas dobro da ne pisemo o takvim slucajevima...i ja spomenuh mentalne retarde....vec bas ovo napucivanje...izbacivanje dupeta i sisa....naticanje na stikle u kojima treba da se nasloni na stok,da ne padne.....a i one koji vole da pokazu da su bili na mjestu...kao sto govori prvi post...nesrece,tragedije.....ali svaka roba ima svoga kupca pa i to....meni odvratno,ali to nema nikakve veze sa "normalnim" slikanjem i mozda probama mogucnosti aparata.

Znam da nisu teme ovi slučajevi o kojima ja pišem. Takvi najverovatnije neće nikad ugledati svetlo dana na netu. Samo sam htela da kažem da postoje. I da neki ljudi imaju potrebu da se slikaju negde iz samo njima znanih razloga. Ili da slikaju neki događaj koji se svima čini bizarno slikati.

O lujkama koje pretvaraju sebe u cirkuske nakaze zarad tri lajka neću da trošim reči i tastaturu. Pre bih uzela prut i primenila starinske metode vaspitanja.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Selfie svuda...?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Selfie svuda...?!   Selfie svuda...?! EmptyČet Sep 11, 2014 11:40 pm

Ladyintheblack ::
Ne pucim se ja,ja se smijem da pokazem kako dobre zube imam...
Pa neznam onda ja nisam bas dobro shvatila sta je to SELFI...
Al da se volim slikat volim,nekad i iz dosade...
SELFI je kad sama sebe "škljocneš" ,u ogledalu ,ili onako ,sa mobilnog "iz ruke" .
Koliko ja videh ,ti nemaš "selfije" nego normalne fotografije .
I inače ima razlike ,ako baš nema nikoga da te "škljocne " a želiš da to uradiš radi nekog fazona ,to je ok ,glupo je ako to radiš svaki dan i svaki put kada odeš u kupatilo ili kupiš novu krpicu ,to je "selfi" u lošem kontekstu .
Odličan alat za narcisoidne paćenike , da se pokazuju svetu u neograničenim količinama .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Ladyintheblack
Maskota Foruma
Ladyintheblack


Godina : 31
Location : Gdje ljubav putuje....
Humor : Uvek raspolozena :)
Datum upisa : 05.05.2014

Selfie svuda...?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Selfie svuda...?!   Selfie svuda...?! EmptyČet Sep 11, 2014 11:54 pm

Danubius ::
Ladyintheblack ::
Ne pucim se ja,ja se smijem da pokazem kako dobre zube imam...
Pa neznam onda ja nisam bas dobro shvatila sta je to SELFI...
Al da se volim slikat volim,nekad i iz dosade...
SELFI je kad sama sebe "škljocneš" ,u ogledalu ,ili onako ,sa mobilnog "iz ruke" .
Koliko ja videh ,ti nemaš "selfije" nego normalne fotografije .
I inače ima razlike ,ako baš nema nikoga da te "škljocne " a želiš da to uradiš radi nekog fazona ,to je ok ,glupo je ako to radiš svaki dan i svaki put kada odeš u kupatilo ili kupiš novu krpicu ,to je "selfi" u lošem kontekstu .
Odličan alat za narcisoidne paćenike , da se pokazuju svetu u neograničenim količinama .


pa skljocnem se ja u ogledalu svako malo,nekad iz fazona,nekad iz dosade,nekad  eto samo da nabacim novu sliku...
e sad ja to radim vec odavno,neznam kad je ovo SELFI nastalo...Daleko od tog da radim svaki dan...
i eto skroz sam zbunjena oko tog...Al ja cu nastavit po svom...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Selfie svuda...?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Selfie svuda...?!   Selfie svuda...?! EmptyPet Sep 12, 2014 6:43 am

Šta reći na ovo ?
(Ko ne zna ....radi se o slučaju ubistva dečaka Luke Jovanovića koje  na Brankovom mostu ."kantrimen" je model automobila kojim je ubistvo počinjeno (još nije pronađen) a selfi su napravile sponzoruše koje su bile sa vozačem ubicom )

A novine se pridružuju bljuvotini ....

-------

EKSKLUZIVNO U "BLICU" Selfi iz "kantrimena"
Blic | 12. 09. 2014. - 00:00h | 
Originalnu (nezamrljanu) fotografiju iz "kantrimena", koja je načinjena tri sekunde pre nego što je Marko Milićev usmrtio Luku Jovanovića 25. jula na Brankovom mostu u Beogradu, možete ekskluzivno videti u današnjem štampanom izdanju "Blica". Snimak, koji je napravila jedna od devojaka na zadnjem sedištu, jasno oslikava razuzdanu atmosferu iz pretrpanog "mini morisa".
[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Selfie svuda...?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Selfie svuda...?!   Selfie svuda...?! EmptyPet Sep 12, 2014 10:11 am

Volela bih da bar jednu temu postedimo novinskih clanaka. Dnevnu stampu svi citamo, mislim da se pereteruje sa tim.
A po temi:

Niste in! Nikako niste in!
Bogami se selfiram tri puta dnevno.
Cim se probudim, onako rascupana jos u krevetu, skljocnem jednu i okacim u spajz. To zarad misevi i ostali gamadi. dm5
Drugu u povratku s posla. Ljuta, namrgodjena, umorna. Tu okacim na veeeliko ogledalo u predsoblju. To je poruka- deco ne trazite novce! vrag
I trecu nesto oko vecere, jos ljuca i strasnija. Tu slicicu nalepim na frizider.
Poruka bude jasna, a odgovor je  -nismo gladni smehsmeh
I tako vam se ja selfiram svakog dana.

Ne kacim slike na portale, smatram da je to totalna budalastina.
Zaista ne razumem kome je zanimljivo gledati ili lajkati slicice sa: WC solje, iz kreveta, iz kade, za volanom...i to sve sa napucenim "delovima" tela (usne, guza, grudi).
No, posto nikom ne sudim, neka svako nadje nacin kako da se dokaze i kako da bude primecen. Neka je to i selfi, ako drugih vrednosti nemaju.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Selfie svuda...?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Selfie svuda...?!   Selfie svuda...?! EmptyPet Sep 12, 2014 8:19 pm

Dušice imaš najjači selfi. smehsmeh.
Oduševljena sam...  top88:))))))))).










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Selfie svuda...?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Selfie svuda...?!   Selfie svuda...?! EmptyPet Sep 12, 2014 8:26 pm

Kijara-brm ::
Dušice imaš najjači selfi. smehsmeh.
Oduševljena sam...  top88:))))))))).
Sta ces dragam tak*a sam ti ja. Original mi drugo ime smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Selfie svuda...?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Selfie svuda...?!   Selfie svuda...?! EmptyPet Sep 12, 2014 8:31 pm

dusicaa ::
Kijara-brm ::
Dušice imaš najjači selfi. smehsmeh.
Oduševljena sam...  top88:))))))))).
Sta ces dragam tak*a sam ti ja. Original mi drugo ime smehsmeh
Sve ostalo su blede kopije..  :zubi3: .










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Selfie svuda...?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Selfie svuda...?!   Selfie svuda...?! EmptyPon Sep 21, 2015 8:01 pm

Neki dan je u novinama bilo par selfija -gde se porodica nasmejana "selfira "pored pokojnika koji leži na odru  ? 
Još gore su ove majke ,koje njihova mala deca uopšte ne zanimaju ,nego se nekome selfiraju "namenski" što je više nego očigledno ? 

[You must be registered and logged in to see this image.]

A verujte da sam odabrao najbenignije (ima cela serija ovakvih selfija ) 
Majka se "selfira" ,a dete se davi u kadi ,bebi "visi glava" , dete je palo i razbilo se ,pa plače .....
Pa mamu im  cenzura  ...zar je toliko hitno ,da ne možeš kasnije ,dok dete spava ????










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Selfie svuda...?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Selfie svuda...?!   Selfie svuda...?! EmptyČet Sep 24, 2015 2:54 pm

Pošto se selfirati mora u svakom trenutku ,evo novog pronalaska -selfi kašika .
Selfirate se dok jedete . 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Selfie svuda...?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Selfie svuda...?!   Selfie svuda...?! EmptyČet Sep 24, 2015 6:24 pm

Ovo selfiranje je samo za nijansu bolje od farmi,parova ,brata i Maldiva....nervira do mooda,iskreno....pa koji imbecili ,to je za knjige...al one malo strucnije.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Selfie svuda...?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Selfie svuda...?!   Selfie svuda...?! EmptyPon Okt 05, 2015 8:46 pm

Ovo je verovatno najstrašniji selfi koji je zabeležen na ovim prostorima . 
Na slici je Usnija Redžepova na samrti ,a ova individua je verovatno neka njena maloumna rođaka . 
Jezivo  ,zaista ,kolika morončina moraš biti za ovako nešto ????????????? 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Selfie svuda...?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Selfie svuda...?!   Selfie svuda...?! EmptyPon Okt 05, 2015 8:52 pm

Jos sa osmjehom (lici mi na Nedu Ukraden) lady
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

Selfie svuda...?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Selfie svuda...?!   Selfie svuda...?! EmptyPon Okt 05, 2015 9:05 pm

Astra ::
Jos sa osmjehom (lici mi na Nedu Ukraden) lady
..

Ovo jeste Neda UKraden,ali ovaj koji je snimio(i ovi sto su objavili..)  ''treba im suditi''...Ljudi su..''cudo''.....
A..i ti gazda,  nisi bas morao ovu sliku ''da stavis''.. trtrr










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

Selfie svuda...?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Selfie svuda...?!   Selfie svuda...?! EmptyUto Okt 06, 2015 3:30 am

Bruno..@
Citat :
i sama ta pojava mi je iskreno bolesna...ne znam što Vi mislite o tome...?!
.
Nema sta da se misli ,americka psihijatrijska asocijacija (APA) je na sastanku svog upravnog odbora sluzbeno potvrdila da je "selfi", odnosno fotografisanje samog sebe, mentalni poremecaj...

Selfi je mentalni poremecaj, a definise se kao opsesivna zelja za fotografisanjem samog sebe i postavljanje istih na drustvenim mrezama zbog nedostatka samopostovanja i popunjavanja praznine u intimnom zivotu...

Naravno ,postoje razni nivoi selfija..










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
pesma
Sestra Vetra
avatar


Humor : 'El' se to jede?
Datum upisa : 26.09.2014

Selfie svuda...?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Selfie svuda...?!   Selfie svuda...?! EmptyUto Okt 06, 2015 11:43 am

Znači, kad asocijacija nekih psihijatra nešto kaže - gotovo je, nema priče o tome ? Hajde da reskiramo da dobijemo dijagnozu...

Širok je diapazon psihičkih poremećaja koje psihijatri okite ozbiljnom dijagnozom i žele još ozbiljnije da tretiraju, što lekovima, što seansama. Big biznis je to danas, svi znamo u kakvom vremenu živimo - mnogo se daje na reklamu, ona prodaje proizvod. Samoreklamiranje je psihički poremećaj ? Ako je tako, svi ljudi su manje više poremećeni(i psihijatri su ljudi sa opsesivnom željom za davanjem dijagnoza svima).

Šta ako se čovek ''škljocne'' koji put, i prikaže u javnosti na mreži koja mu je kao net-kuća, odmah je opsesivni psihički bolesnik ? Selfi belfi poremećeni tip kojeg treba ''zaprašiti'' nekim sredstvom, da mu bude bolje ? Ne puće baš svi usta kad se fotografišu, ne ''vise'' na netu po ceo dan. Ali... Imaju i tako dijagnozu. Ko je nema ?

Citat :
Naravno ,postoje razni nivoi selfija..
Razni nivoi psihičkih poremećaja dakle... Od pućenja do pornografije. Ljudi se čudne, poremećene biljke. Ko će to sve da izleči ? Psihijatri ? Teško.
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

Selfie svuda...?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Selfie svuda...?!   Selfie svuda...?! EmptyUto Okt 06, 2015 12:26 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ovo je srećna Neda Ukraden iznad umiruće Usnije










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
pesma
Sestra Vetra
avatar


Humor : 'El' se to jede?
Datum upisa : 26.09.2014

Selfie svuda...?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Selfie svuda...?!   Selfie svuda...?! EmptyUto Okt 06, 2015 12:49 pm

Morbidni način da se bude ''in'', slično kao ono fotografisanje pokojnika u otvorenom sanduku, za uspomenu i dugo sećanje(Zmaj od Šipova je mala maca za ove ''smrtoljupce''). Ovakvi ''selfiji'' su korak dalje od želje za posedovanjem predmeta koje su koristili poznati iz šou biznisa(makar to bili i ''veštaci'' iz usta nekog poznatog rock starkelje). ''Napredujemo''.

Ah, kad se samo setim prvog maja na Fruškoj Gori, i pijanih spodoba kako roštiljaju na tuđim grobovima, bole njiiiiiiih, njih su oslobodili četnici. Kakvi se sve tamo selfiji prave, da se smrzneš.

Današnji klinci se recimo slikaju u Aušvicu, ispred Zida smrti, šetaju po koncentracionom logoru i traže što bolju poziciju da se ovekoveče, uz osmeh. Šta smo to izrodili na svet, sve bolid do bolida...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Selfie svuda...?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Selfie svuda...?!   Selfie svuda...?! EmptyUto Okt 06, 2015 1:03 pm

Nut ::


..

Ovo jeste Neda UKraden,ali ovaj koji je snimio(i ovi sto su objavili..)  ''treba im  suditi''...Ljudi su..''cudo''.....
A..i ti gazda,  nisi bas morao ovu sliku ''da stavis''.. trtrr
Morao sam -jer ništa morbidnije nisam video kod nas (a uklapa se u temu ) 
Da li je ,ili nije Neda Ukraden ...bojim se da zaista jeste ,koliko vidim po zubima (dijastema ,rotirana desna dvojka ,obrnuti znak luka ) Šta joj bi da tako nešto uradi ?  krsti se










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Selfie svuda...?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Selfie svuda...?!   Selfie svuda...?! EmptyUto Okt 06, 2015 1:17 pm

Ne treba ici do samrtne postelje ili Ausvica....poceci u kupatilu su vec dovoljan znak da je negdje tocak zaribao....ne,nije problem kupatilo,vec sto se to kaci masovno na javne drustvene mreze....a nije rijetko da je to kupatilo tako sredjeno da bi povratio i na selfi damu.
Jos da se oprosti mladima-ludima,ali i starije tete se puce nesto,ne znam ko im je rekao uopste da je to lijepo....izgledaju kao mandrili,s one druge strane.
Takve pojave jesu bolesne....da dodam i stapove...kao zadnji modni krik....kriknem im u uvo.....sto ne vazi za normalnu fotku,pa zaboga svi se slikamo...ono bar za licnu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
pesma
Sestra Vetra
avatar


Humor : 'El' se to jede?
Datum upisa : 26.09.2014

Selfie svuda...?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Selfie svuda...?!   Selfie svuda...?! EmptyUto Okt 06, 2015 1:43 pm

Facebook - samo ime mreže mnogo toga govori o istoj - ako ne i sve. U moru blesavih i morbidnih fotografija ''faca'', pronađe se pokoja koju bismo mogli svrstati u normalne - da odbrani tu ''normalu'', ma šta se pod njom podrazumevalo. Svima su uzor ove poznate šou biznis njuške koje se slikaju u svakoj (ne)prilici - reklami se u zube ne gleda.

Dobro je fotografisati se u krevetu, u wc-u, na groblju, ulici, u autu u plamenu, u ustima ajkule, bilo kada, bilo gde samo se ''škljocni''- treba obradovati fanove sa Fejsbuk zida novostima iz privatnog života, sa sve montiranim osmehom i napućenim ustima, napičenom frizurom i ekstra zategnutim telom. Fotošope, da te nema, trebalo bi te izmisliti bez tebe bi bili nesretni i ružni, tako obični i smrtni.

Generalno smo prolupali. Tu ne pomaže ni Jovan Marić, Jung se u grobu prevrće, Adler bi se takođe ''škljocnuo'' u mozak od svega ovoga. Fotografiše li se Simon Baron-Cohen za Fejs ? Verovatno visi na ''Twiteru''.
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

Selfie svuda...?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Selfie svuda...?!   Selfie svuda...?! EmptyUto Okt 06, 2015 4:39 pm

..Hajd'ljudi,malo o selfiju..malo vise..da nekima bude jasnije..

Selfi..-

Sama  rec ,''selfi'', na engleskom jeziku zvuci slicno  kao ''selfish' – sebičan (op.A. Kim Kardashian, tzv kraljica selfija je upravo izdala knjigu svojih najdrazih selfija pod ovim naslovom – !?). Zaista, zivimo u kolektivnom odobravanju opste sebicnosti, koja deluje kao lavinski efekt.... Umesto da se samoopsednutost osudjuje, preuzimamo modele ponasanja od drugih ljudi, po principu ''svi prave selfije, pa zasto ne bih i ja''...


Ranije,znaci pre pojeve neta i tih stvari, narcisoidni poremecaj licnosti bio je dijagnoza kod malog broja ljudi.... Danas, ih  ima mnogo vise i dramaticno se povecava  iz godine u godinu... Ovo je posebno izrazeno kod mladih ljudi..
Paralelno s porastom  takvog narcizma, analiticari beleze smanjenje empatije,saosecanja  i altruizma... Drugi ljudi nas interesiraju samo kada zelimo saznati sta isti misle o nama – da li su nam ''lajkovali'' sliku ili ostavili neki komentar...

Ovaj fenomen, kada prevelika povezanost i bliskost izaziva u ljudima antisocijalno ponasanje, opisao je još Frojd... On je to nazvao ''jezevaa dilema''...Prema njemu, ljudi su kao jezevi tokom  zime , moraju se zbiti jedni uz druge da bi se ugrejali, ali ne smeju da  se priblize previse, jer ce poceti jedni druge ubadati bodljama....

Drustvene mreze za narcizam su isto sto i brza hrana za. ... One su katalizator koji u nama razvija one crte karaktera koje smo oduvek posedovali , ali nismo znali da ih ispoljimo  i pretvorimo u svakodnevnicu....

Umereno trazenje validacije od strane okoline zapravo je normalno ponasanje zdrave licnosti... Problem nastaje onda kada to postaje opsesija, kad tokom celog  dana proveravamo koliko smo lajkova skupili....










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Selfie svuda...?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Selfie svuda...?!   Selfie svuda...?! EmptyUto Okt 06, 2015 8:56 pm

Nut je dala stručni osvrt a ja ću da probam da dam istorijski na selfi kao pojavu. Napominjem da je to moja "teorija" i da je podložna kritikama a još više odobravanjima i ovacijama ... beži mali Narcisu šta se mešaš u ono što pišem smehsmeh

Ako bi selfi posmatrali čisto tehnički to je autoportret načinjen fotoaparatom ili njegovim surogatom, mobilnim telefonom ili nekim drugim čudom moderne tehnologije. Takođe autoportret je samo podvrsta slikarske tematike"portret".

Autoportrete su radili svi veliki umetnici. Bilo iz narcizma, želeći da ovekoveče sebe ili iz najbanalnijeg razloga - nemaštine. Mnogi od njih su bili takva sirotinja da nisu imali da plate model koji bi slikali. Pa su slikali jedini dostupan, sami sebe.

Portret sebe i članova svojih porodica su mogli da naruče samo najbogatiji. Znači vladari, plemstvo, najbogatiji trgovci ... Onda je izmišljena fotografija pa su i oni malo manje imućni mogli sebi da priušte da ostave dokumentovan svoj zemaljski izgled potomstvu. Naravno to su radili kod profesionalnog fotografa. Par puta u životu možda. Napretkom tehnologije i masovnom proizvodnjom fotografske opreme vrlo širok krug korisnika je mogao da zabeleži neke značajne događaje u svom životu i bez plaćanja profesionalnog fotografa. Naravno nije u obzirdolazilo škljocanje kako komepadanapamet. Jerfilm i izradafotografijanisu bili jeftini. Dok natržište nisu stigli digitalci gdemožeš da fotkaš i briše ufotkano koliko god hoćeš.

Kao foto-amater sam isprobavala nešto što bi uslovno mogli zvati "selfi" tj slikanje pred ogledalom. Naravno vrlo neuspešno jer blic je kvario zamišljeni efekat. A i pola lica ti zakloni "škljoca" ... Onda j tehnologija opet napredovala i sad moj dvoipogodišnji bratanac pravi face kako vidi fotoaparat (ili mobilni) i viče "selfi-baba" (naučio od sestara mu starijih).

Samo "selfiranje" nije neki negativan čin dok ne pređe u patologiju pa ne živiš ako ne "dokumentuješ" svaki svoj korak. Mislim da se Nut i njena struka bave ovima koji pređu crtu i postanu zavisnici od selfiranja i podele svojih fotki na društvenim mrežama. A ne nekom Zoxy, recimo, koja je iz zezancije nekad škljocnula svoj autoportret i pokazalaga nekolicini prijatelja.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

Selfie svuda...?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Selfie svuda...?!   Selfie svuda...?! EmptySre Okt 07, 2015 2:12 pm

Da li se selfiranje, odnosno taj poremećaj mogu izlečiti i kako?

Ko danas stalno slika sebe i ko proverava društvene mreže i broj lajkova?

Devojčice i devojke nesigurne u sebe, osobe kojima je potrebna potvrda da nešto vrede-makar vredi njihova lepota.

Selfi prelazi granice lepog ukusa. Postaje morbidan- slučaj Nede Ukraden.

Selfi postaje jedna vrsta razonode...nekada je knjiga bila razonoda, danas se malo čita..nekada je druženje bilo razonoda, danas smo svi pomalo asocijalni jer puno vremena provodimo pored računara..

Zavisnost od interneta se leči. Mislim i nadam se da će se i opsesivno selfiranje lečiti, uskoro.










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Selfie svuda...?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Selfie svuda...?!   Selfie svuda...?! EmptySre Okt 07, 2015 2:26 pm

Meni se dopada slika iznad kreveta, Džastis i ja.

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

Selfie svuda...?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Selfie svuda...?!   Selfie svuda...?! EmptySre Okt 07, 2015 2:52 pm

Zavisnost od interneta..

Istina,pricalo se o tome ,i sad su  vec svi oguglali na tu temu ,ali sustinski..treba reci ,..da je zapravo  u pitanju  ''zavisnost o validaciji-vrednovanju   ... Svaki put kad nam neko ostavi komentar ili ''lajk na sliku, mozak luci malu kolicinu dopamina, koji deluje kao droga... Ovo je razlog sto ljudi cesto proveravaju drustvene mreze na mob.tel.. cak i ako nisu sami (u nekom su drustvu..)Jer zele novu dozu dopamina.. a,on ce se izluciti usled  srece sto  eto neko misli na nas....

Najveci problem nastaje,upravo iz razloga sto nam se nudi lazni osecaj samopouzdanja,pa onda uz to ,ide  prevelika doza ocekivanja, koja najcesce  ne budu ispunjena... pa onda sledi    depresija do koje se dolazi onda, kad pojedinac shvati da se njegov zivot nije promenio bez obzira na veliki broj prikupljenih''lajkova''...

Net je potreban,ali ima svojih manjkavosti..prilicno je otudjio i osamio coveka ,koji ''samo blene'' u aparate.. i tu se pokazuje,dokazuje..a to je siguran put u razne oblike zavisnosti(prejedanje...)..pa onda i bolesti naravno..Primecena je povecana 'artroza kolena ''-tzv.gonatroza..i dr..i sve i svasta zbog preteranog sedenja...










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Selfie svuda...?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Selfie svuda...?!   Selfie svuda...?! EmptySub Okt 10, 2015 12:35 pm

Ovu zovu "selfie čedomorka" . 

[You must be registered and logged in to see this image.]

Izvesna Mirjana Mikelić(46 ) koja je osumnjičena za ubistvo bebe . Tj ,istraga je u toku ,ona tvrdi da je dete mrtvorođeno ,pa ga je zakopala u dvorištu . Danas su je pustili iz zatvora da se brani sa slobode ,i moguće je da nije "majka monstrum" . 
Ali je monstruozna njena izjava da se "selfirala" za "uspomenu" (ispada da je selfi snimljen kada je znala da je beba mrtva ???? )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Selfie svuda...?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Selfie svuda...?!   Selfie svuda...?! EmptySub Okt 10, 2015 5:35 pm

Nije mogla znati sta je sa bebom,a i kad umre,onda su to ocajni bolovi,nema osmjeha,moguce da je zeljela uspomenu na samu trudnocu,a sad na slucaj cedomorstva....ne moze biti neduzna,kako bez potvrde da je beba zaista mrtva rodjena moze da zakopa istu....uzas...uzas.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Selfie svuda...?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Selfie svuda...?!   Selfie svuda...?! EmptyUto Okt 13, 2015 8:51 pm

O boze...ispred Vatikana, Coloseuma, Pantheona, kraj Fontane...ama svugde ih ima! Policija ih juri, uzas zivi! A dosadni su, dosadniiii!
Secate se- devize , devize...petarde, petarde..? Sad- sefli, selfi...aaaa!!!










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Selfie svuda...?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Selfie svuda...?!   Selfie svuda...?! EmptyPet Okt 16, 2015 10:19 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Selfie svuda...?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Selfie svuda...?!   Selfie svuda...?! EmptyPon Nov 16, 2015 12:10 pm

Ovaj se ludo zabavlja i selfira dok mu žena vrišti u porođajnim bolovima . 
Ima budala ........

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Selfie svuda...?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Selfie svuda...?!   Selfie svuda...?! EmptyPon Nov 16, 2015 3:15 pm

Danubius ::
Ovaj se ludo zabavlja i selfira dok mu žena vrišti u porođajnim bolovima . 
Ima budala ........

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ima sreće što mu ja nisam žena il ne dao mu Bog tašta. Bilo bi mu to zadnje selfiranje u životu.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Selfie svuda...?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Selfie svuda...?!   Selfie svuda...?! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Selfie svuda...?!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: TAJNE UMA i EMOCIJE :: PSIHOLOGIJA-
Skoči na: