DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Televizija Pink - Page 4 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALTražiRegistruj sePristupi

Delite

Televizija Pink

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX

Godina : 47
Datum upisa : 13.12.2012

Televizija Pink - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 4 EmptyNed Avg 16, 2015 6:21 pm

First topic message reminder :

Znam da postoje teme o slobodi medija, o cenzuri u medijima, i tema o vladajućoj stranci koja itekako ima veze sa medijima.
Ali, ne vidim temu o TV Pinku. Ako postoji, molim vas, spojite.

Televizija PINK je nastala par godina posle osnivanja radija PINK koji je emitovao narodnjake, tačnije turbo folk.

Na svom početku TV Pink je bila uglavnom muzička televizija, pod patronatom Mire Marković i JUL-a. Posle svake muzičke numere vrtela se reklama "JUL je KUL". U različitim verzijama.
Sopstvenu produkciju gotovo da nisu imali.

Direktor Željko Mitrović je u to vreme bio član JUL-a.

Vremena su se menjala, došao je i taj peti oktobar i svi mi koji smo se borili za dolazak demokratije u Srbiju, verovali smo da će TV Pink biti ugašena, tj da neće dobiti novu dozvolu od RRA.
Ali, tadašnji premijer Zoran Đinđić je o Pinku, između ostalog i rekao " da ne može da ga ukine jer njegova kćerka gleda serije na Pinku".

TV Pink je od nekada male televizije postao velika kompanija. Emitovali su sada i svoj program, kupovali nove serije i filmove.

Željko Mitrović je postao TV magnat, proširio je svoje tržište i u ex yu republikama, a preko kablovske i satelitske televizije programe TV Pinka gleda ceo svet.

Demokratska vlast je smenjena, došao je SNS..A TV Pink je opstala.

Danas je TV Pink lična televizija premijera Vučića. Informativna redakcija služi samo njemu.

Šta se dešava u TV Pinku? Dugovi za porez, komunalije i plate zaposlenih rastu.
Reality show tipa Farma ili Parovi, finansiraju se od sponzora, a pobednici tih reality-a svoje nagrade traže preko suda.

Sin Željka Mitrovića nije odgovarao za smrt jedne devojke.

Sam Željko Mitrović gomila dugove a televizija mu nije u bankrotu.

O sadržajima i kvalitetu programa ove televizije sa nacionalnom frekvencijom u narednom postu.

Šta vi mislite o ovoj televiziji i o njenom vlasniku? Molim bez copy paste iz štampe..i što manje o vladajućoj stranci jer postoji tema za nju.

Ne diraj lava dok spava!

[You must be registered and logged in to see this link.]  

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
http://mojezbrkanemisli.wordpress.com/

AutorPoruka
justicija

justicija

Datum upisa : 22.12.2013

PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 4 EmptyČet Okt 18, 2018 9:13 pm

Aj' šefe nema veze, bolje da te nervira Pink nego šef na poslu.
Apstiniraš par dana od Pinka, pa onda "zaviri", pa dođi ovde da nam se izjadaš, a mi ćemo ti reći: briši ta sranja, pa opet sve ispočetka zubic
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

Godina : 51
Datum upisa : 13.01.2013

PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 4 EmptyČet Okt 18, 2018 9:30 pm

33, 44, 48 (kuvari, NG, Histori) ... ne znam napamet gde su mi animal, diskaveri i 2-3 sportska. Pink vidim dok tražim neki od tih. Sve se može kad se hoće. Filmove gledam kao i svaki pošten čovek - skinute s torenta smehsmeh

Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
justicija

justicija

PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 4 EmptyČet Okt 18, 2018 9:34 pm

Ja sam jedna nepoštena žena, filmove gledam na tv smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 4 EmptyČet Okt 18, 2018 9:41 pm

justicija ::
Ja sam jedna nepoštena žena, filmove gledam na tv smehsmeh

Niko nije savršen Sestro.

Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
justicija

justicija

PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 4 EmptyČet Okt 18, 2018 9:46 pm

ZoxZoja ::

Niko nije savršen Sestro.

Ja jesam, samo eto ti filmovi.... vrti
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 4 EmptyUto Okt 30, 2018 11:19 pm

"Režimska doktorka" Nada Macura ,jutros , na svom redovnom nastupu na "Pinku" (što je naravno više nego čudno ,u čije ime ona govori , jer je dr Macura ,navodno -penzionisana ,pobogu-pa 48 mo je godište ?) je na pitanje jedne sasvim "obične" gledateljke ,za savet oko čestih krvarenja iz nosa rekla ovo :

Postoje lokalni i opšti razlozi. Lokalni mogu biti povreda nosa, zapaljenje, kod dece može biti stavljanje nekog stranog predmeta u nos, mogu biti kapi protiv alergije, eventualno može biti i šmrkanje kokaina.

Biće da uvažena doktorka ima takva iskustva i takve "pacijente" iz svog okruženja ?

I usput ... svuda u svetu ,za bilo šta da je u pitanju ,za PR -a se bira često žena ,ali obično lepog lica ,dobre dikcije i ozbiljne pojave ,jer ona reprezentuje ozbiljnu organizaciju koju predstavlja ?
Da ne vređam dame -na šta liči ova ,pobogu? Kao da je poslanik "radikala" .
Svaka sličnost sa Vjericom Radetom (SRS ) očigledna je .

To su "Pinkove dame" .
Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.forumsr.com/ Na mreži
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac

Godina : 64
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 4 EmptySre Okt 31, 2018 5:18 pm

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 4 EmptyUto Mar 19, 2019 10:31 pm

Eno AV lično daje izjavu (navodno, na najavu opozicije ) da "blokade TV Pink neće biti " .To znači da će braniti "Pink" žandarmerijom .Reda radi je dodao i "blokadu saobraćajnica" (opet, kao ,opozicija "najavila" ) 
Nije to nikakvo čudo -jer Mitrovićev "imaginarijum" je epicentar domaćih Gebelsa u službi SNS ,i gotovo kompletna "programska šema" je samo tome posvećena .
Zauzvrat -ne plaća porez , reklamira sve što je zakonom zabranjeno ,može da krši sve moguće kodekse emitovanja ,reklamira šta hoće ,i najvažnije -ni on ni sin ne odgovaraju ni za jedno krivično delo ,gde je najmanje jedno-ubistvo. 
Željko radi isto što je radio za JUL i Miloševiće -odani sluga režima ,mirno demagogijom zgrće milione ,i usput truje omladinu -nekažnjeno .
Da podsetimo :

..ko je ovaj;

Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 4 EmptySre Mar 20, 2019 11:30 pm

Pink najavio neku "humorističku emisiju" koja će ići u vreme kad je orginnalno na B92 (blaženopočivšem) išao Utisak nedeje. Verica Barać treba da vodi. To će se zvati Tvit hit. A treba da sadrži duhovite komentare na razne tvitove. Prvi flover im bio @Krle22 ili ti Nebojša Bot Krstić. Dotični nalog Hittvit ne Krlo je verovatn rekorder po broju onih koji su ga blokirali prvog dana kad je nalog napravljen.

Trenutno je u toku blokiranje naloga Tvit_hit. Idem i ja da ne zaostanem za ostatkom tviter zajednice.

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 4 EmptyČet Mar 21, 2019 7:38 pm

Pink najavio neku "humorističku emisiju" koja će ići u vreme kad je orginnalno na B92 (blaženopočivšem) išao Utisak nedeje. Verica Barać treba da vodi. To će se zvati Tvit hit. A treba da sadrži duhovite komentare na razne tvitove. Prvi flover im bio @Krle22 ili ti Nebojša Bot Krstić. Dotični nalog Hittvit ne Krlo je verovatn rekorder po broju onih koji su ga blokirali prvog dana kad je nalog napravljen.

Trenutno je u toku blokiranje naloga Tvit_hit. Idem i ja da ne zaostanem za ostatkom tviter zajednice.

Nije im dosta onaj majmun ,salonski fašista iz "Kontravizije" ,sad treba još nešto tako? I to od "produkcije" kojoj je najveći domet u humoru -"KURSADŽIJE" ?
Ne verujem da bi osoba kao Verica Barać pristala da proda dušu đavolu ,ali kada onaj skot ima toliko para da debelo plaća one kurvetine,psihopate i kriminalce po rijalitijima ,možda ima cenu i za jednu ovako moralnu i hrabru ženu (do juče ) ,ko zna.
No, tkzv "informativni program" je tako sramotan i prizeman, da "Pink" mora da izgubi "nacionalnu frekvenciju" kod svake vlasti koja nije "napredna".
Pa onda neka bude "privatna svojina" neprikoslovena ,i neka emituje šta hoće kod kablovskih operatera koji tako nešto prihvate .
A da se ja pitam -dobio bi katanac na televiziju i rešetke za "vlasnika" -sve po zakonima Republike Srbije koje mirno krši svaki dan ,a režim mu pomaže -još mu i kredite daje iz Budžeta?
Nazad na vrh Ići dole
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer

Datum upisa : 22.03.2017

PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 4 EmptyČet Mar 21, 2019 7:56 pm

Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 4 EmptyČet Mar 21, 2019 9:22 pm

Nije Barać nego neka Verica B. Što se mene tiče može da bude i V(j)erica Radeta. Govnovizija ostaje Govnovizija.

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 4 EmptyPet Mar 22, 2019 6:30 am

Eugen Grafvajer ::

Nije Barać nego neka Verica B. Što se mene tiče može da bude i V(j)erica Radeta. Govnovizija ostaje Govnovizija.
Ne da se "slažem",nego -apsolutno SLAŽEM .

rant Televizija Pink - Page 4 153448 1777
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 4 EmptyČet Maj 09, 2019 11:26 am

Kada misliš da na Pinku govna ne mogu biti dublja -uvek mogu 

VELJKO RAŽNJATOVIĆ -gost jutarnjeg programa

Tema -boks i predstojeći svatovi . 

Znači -dno dna .Slažem se sa Eugenom ,vatra pročišćava ,nema tu druge za ovu trovačnicu ,pre svega ,srpske omladine .
Nazad na vrh Ići dole
Blebetalo

Blebetalo

Datum upisa : 08.01.2011

PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 4 EmptyČet Maj 09, 2019 9:26 pm

Danubius ::
Kada misliš da na Pinku govna ne mogu biti dublja -uvek mogu 

Znači -dno dna .Slažem se sa Eugenom ,vatra pročišćava ,nema tu druge za ovu trovačnicu ,pre svega ,srpske omladine .

Ja ipak mislim da je bolje nemati taj kanal na televizoru,i rešiš svoj problem...Čak i zarad informisanja "šta radi Pink?" ne želim da ih gledam...i veruj mi već skoro 4 godine mirno uživam u ostalim tv kanalima koje želim da gledam

p.s. Probaj... ne boli zubic
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 4 EmptySub Maj 11, 2019 1:22 pm

Blebetalo ::

Ja ipak mislim da je bolje nemati taj kanal na televizoru,i rešiš svoj problem...Čak i zarad informisanja "šta radi Pink?" ne želim da ih gledam...i veruj mi već skoro 4 godine mirno uživam u ostalim tv kanalima koje želim da gledam

p.s. Probaj... ne boli zubic
Dobro misliš ,i u pravu si . 
Ni sekunde njihovog "šera "-to je način da sebe poštedimo tih bljuvotina . 
Ali je tragično da i  pored toga ipak imaju "milionsku gledanost" .

Nazad na vrh Ići dole
Blebetalo

Blebetalo

Datum upisa : 08.01.2011

PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 4 EmptyNed Maj 12, 2019 10:34 am

Za koga tragično? Za mene nije...i ne razmišljam o njihovoj gledanosti.
Nazad na vrh Ići dole
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer

PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 4 EmptyNed Maj 12, 2019 8:49 pm

Blebetalo ::

Za koga tragično? Za mene nije...i ne razmišljam o njihovoj gledanosti.

Ko to nama u stopu prati nacionalne TV-e zubic
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 4 EmptyPon Maj 13, 2019 7:09 am

Pa i ti si ovde "turio" Staniju ?

E pa ,dotična je gost TV na temu "ekonomija Srbije" . (jer je ona dipl.ecc.)

Zemljo ,otvori se .

Nazad na vrh Ići dole
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer

PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 4 EmptyPon Maj 13, 2019 11:43 am

Pa i ti si ovde "turio" Staniju ?

E pa ,dotična je gost TV na temu "ekonomija Srbije" . (jer je ona dipl.ecc.)

Zemljo ,otvori se .

Ne pratim dešavanja u Srbiji, nemam stomak za to mada, sve "bitne" informacije nalazum ovde. Hvala ti za sav sadržaj. zubic
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 4 EmptySub Jul 13, 2019 8:53 pm

Ne pratim dešavanja u Srbiji, nemam stomak za to mada, sve "bitne" informacije nalazum ovde. Hvala ti za sav sadržaj. zubic
....i Zadruga i Željko Mitrović.

zubic
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 4 EmptyPon Okt 21, 2019 10:55 am

Ovo je za Riplija .
Verovali ili ne,u "političku emisiju" koja bi po zamisli kokainske televizije trebala da bude panan "Utisku nedelje " Olje Bećković ,doveli su nikoga drugoga ,nego -Kiju Kockar ,da daje stručno mišljenje o EU i Kosovu ?
I to samo par dana nakon što je nožem napala bivšeg muža ,te je na njegov poziv policija smestila prvo u "Lazu" pa poslali na trežnjenje ,jer je bila pijana kao zver?

Dakle ,svašta se videlo na "Pinku" ,ali ovo ?
Šta je sledeće ,Mimi Oro na nacionalnom dnevniku?

Ovakvo sprdanje naroda i otvoreno pokazivanje da ga smatraju maloumnim nije zableženo nigde i nikada . Iskreno se nadam da će "ružičasta" biti jednog dana ukinuta zbog sveg zla koje je nanela ovom narodu ,i to generacijama mladih .
A iskreno se nadam da će biti i katrana ,baklji i perja .
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 4 EmptyPon Nov 04, 2019 10:34 am

JEZIVO
HITNO UKLJUČENJE U NACIONALNI DNEVNIK! Scene užasa ispred kuće poznate pevačice!

Danas se Mladen Mijatović uključio u Nacionalni dnevnik televizije Pink i saopštio vest koja je odjeknula poput bombe.

Naime, poznatoj pevačici Goci Božinovskoj zapaljen je automobi .
---
Pri tome ,poznatoj mafijaškoj ljubavnici nije zapaljen automobil ,nego je došlo do samozapaljenja instalacije. Sami su za par minuta ugasili vatru .

Ali je to vest za NACIONALNI DNEVNIK ?

Pri tome -nedavno je pronađen slupan i zapaljen automobil "registrovan na pevačicu" ,i nikakve istrage ni publiciteta nije bilo ?

povraćka povraćka povraćka
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 4 EmptyNed Dec 08, 2019 8:34 am

Odvojte dva minuta pa pogledajte ovo :

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole

Televizija Pink
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: MEDIJI/ ŠTAMPA :: PRESS / RADIO /TV...-
Skoči na: