DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALTražiRegistruj sePristupi

Delite

Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ?

Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
sonia
حبيبي
sonia

Godina : 45
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ? Empty
PočaljiNaslov: Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ?   Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ? EmptySre Dec 09, 2015 8:27 pm

Najpoznatiji simbol Nove godine je novogodišnja jelka. Jelka simboliše život koji se nastavlja i najavljuje dolazak proleća, bogatstvo prirode, svetla, anđele i svetlost na kraju puta. Novogodišnja jelka, veštačka ili prava postavlja se u domu kao centralna tačka novogodišnjeg dekora.
]Prva veštačka jelka, od plastike, napravljena je oko 1880. godine u Nemačkoj, da bi se sačuvale prave jelke. Međutim, mnogi ljudi, bez obzira na apele da kupuju plastične jelke ne žele da se odreknu pravih, uglavnom zbog njihovog mirisa koji je karakterističan za novogodišnje praznike, plastična jelka jednostavno ne miriše.

http://www.artnit.net/

Sta izabrati?

Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ? Tumblr_mek9ahrjze1qhsmllo1_r1_1280

Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ? CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

PočaljiNaslov: Re: Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ?   Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ? EmptySre Dec 09, 2015 8:33 pm

Plastika ....i to ako budem imao volje uopšte . Olakšavajuća okolnost -bio sam dovoljno lukav da uopšte ne rastavljam ,nego onako "okićene" samo spakujem u najlon i zveknem na tavan . 
Pa sad ,ako miŠovi nisu posetili ....samo "otpakujem" 
*će vam javim na "novogodišnje dekoracije" temi. Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ? Boules
Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ?   Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ? EmptySre Dec 09, 2015 8:34 pm

Imam plasticnu,volim nju da okitim jer mogu vec na prvi advent i do srpskog bozica da ju drzim bez problema,a prirodna ima svoje prednosti...taj miris jelovih iglica u kuci je nezamjenjiv,a onda se treba pomiriti s tim da ju mozemo kititi neposredno pred bozic,da bi trajala tih 15 dana ili 20 a da se ne osipa....a i kad se izbacuje,iglica je vise na podu nego na njoj.Ko ima parket ili plocice i nije strasno,ali u tepih se uvuku iglice pa se bogme dobro namuci dok se to sve ocisti.
Ove godine sam se odlucila za prirodnu jelku,da me zelja mine,zbog navedenog mirisa,a inace mi bas bude zao tolikih posjecenih jelkica.

.
zvezda 1 zvezda 1 zvezda 1
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
sonia
حبيبي
sonia

PočaljiNaslov: Re: Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ?   Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ? EmptySre Dec 09, 2015 8:48 pm

Meni bas dilema   ererere

Dok su deca bila mala, nekako se podrazumevala plasticna...
Prosle godine smo nesto okasnili zbog obaveza, pa muz u poslednjem trenutku kupio prirodnu ( nikad vecu! ), ali je ispalo da se odlicno uklopila, posto bas takva izgleda i treba da bude kad ima puno prostora! 
Ali sto kaze Astra, iglice su bogu dosadile, tako da sam je izbacila vec 01.01. 
Ako pronadjem prirodnu ali da ima koren, kupicu je, inace...  ererere  Ma ne znam, moram sto pre da odlucim  ldoc :oladi:

''Najbolje'' je to sto zivim u podnozju ( zimzelenog) brda a...ali... Kazne su...ne pitajte ( preko hiljadu eura po stablu, ako ne zaglavis zatvor)  :baba:

Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ?   Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ? EmptySre Dec 09, 2015 8:53 pm

Ovdje ima u prodaji jelkica sa korijenom,li su dosta male i zato ne uzmem,a do sad bih imala veliku da sam kupila na vrijeme...ahahahahah.

.
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa

Godina : 38
Datum upisa : 17.02.2010

PočaljiNaslov: Re: Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ?   Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ? EmptySre Dec 09, 2015 8:56 pm

Sonia, ti bi mogla i ovako nesto. ..

Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ? 2nl486h

Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia

PočaljiNaslov: Re: Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ?   Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ? EmptySre Dec 09, 2015 9:04 pm

Hahahha  srce

A ti jednu ovakvu 

Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ? Tumblr_mfbjfs910Y1qfl3slo1_500

P.S. Astra, da znas da si u pravu :)

Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin

Datum upisa : 13.09.2013

PočaljiNaslov: Re: Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ?   Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ? EmptySre Dec 09, 2015 10:09 pm

Lepša je prirodna...ali posle mnogo godina mi dosadila. Posadih ih ne znam koliko i više nemam gde. Plus mi je bilo teško da uvek nadjem da bude taman.
Jedne godine sam dao za veštačku koliko za 4-5 prirodnih, jerje bila taman razgranata i visoka koliko nam odgovara za mesto gde stoji u kući.

Ovi nemaju taj problem! :brdski2:

Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ? Ofr98w

Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ? W19PRTD
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa

Datum upisa : 02.12.2012

PočaljiNaslov: Re: Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ?   Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ? EmptyČet Dec 10, 2015 8:26 pm

Meni je lepsa prirodna ali osim toga gde je posaditi ima jos jednu manu. Opadaju iglice i prave korov po kuci.
Posto su moji odavno nezainteresovani za jelku, ove godine na moju srecu imam saborca i kiticemo jelku. Rekla sam joj da sutra uzme momka pod ruku i idu u kupovinu. Koju ce odabrati, njihova je odluka.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ?   Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ? EmptyČet Dec 10, 2015 8:35 pm

dusicaa ::
Meni je lepsa prirodna ali osim toga gde je posaditi ima jos jednu manu. Opadaju iglice i prave korov po kuci.
Posto su moji odavno nezainteresovani za jelku, ove godine na moju srecu imam saborca i kiticemo jelku. Rekla sam joj da sutra uzme momka pod ruku i idu u kupovinu. Koju ce odabrati, njihova je odluka.
Moja keva ,  iz nepoznatih razloga ,hoće jednu "srebrnu" ,i već zna i gde će da posadi .
Jedna ruža će ići napolje ,ne dopada joj se iz nepoznatih razloga .
To "tera" već par dana ,a ja nisam obraćao pažnju . 
Tako da na kraju možda bude i "prirodna" (samo ne znam za koga ,deca su velika ,ne zanima ih iskreno -iako iz ulizivanja babi umeju da glume "entuzijazam" )
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ?   Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ? EmptySub Dec 12, 2015 9:22 pm

Šta kažete na ovu jelku ? 
Kinezi naravno -telima . Neverovatan performans . 

Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia

PočaljiNaslov: Re: Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ?   Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ? EmptySub Dec 12, 2015 9:33 pm

Prodaju se neke vestacke jelke ali izgledaju kao da su prave...Ono jes i cena im je prava, ali, zaista fantasticno izgleda.

Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ? 978x

Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ? New-york-deluxe-basket

Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ? 4.03

Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin

Datum upisa : 13.09.2013

PočaljiNaslov: Re: Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ?   Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ? EmptySub Dec 12, 2015 9:37 pm

Danubius ::
Šta kažete na ovu jelku ? 
Kinezi naravno -telima . Neverovatan performans . 

To samo Kinezi mogu.
Možda nije za ovu temu, ali postoji jedan jednostavan razlog njihove tolike genijalnosti i sposobnosti da naprave čudo u svemu. Moram smisliti gde da napišem to.

Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ? W19PRTD
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

Godina : 51
Datum upisa : 13.01.2013

PočaljiNaslov: Re: Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ?   Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ? EmptySub Dec 12, 2015 11:20 pm

U dvorištu divlja jedna prirodna koju sam kupila pre skoro deset godina. Prvo je kilavila da je bilo pitanje dana kad će ašov raditi a onda je krenula. Imam ideju kako bi trebala da izgleda ali kako kažu "ne daju mi komšije" da je realizujem. Ali zelena moja biće dana za megdana i novaca za bacanje kad tad.

U kući imam malu, plastičnu, Kineskinju. Kupljenu u žurbi jedne godine. Nisam bila pristalica ili bolje rečeno bila sam protivnik plastičnih. "Jelka mora da miriše u kući" je bila mantra koju sam stalno ponavljala. Ali ... uvek se nađe neko ali. Bratove ćerke dobijale gomile paketića ali ni jedne jedine slike s Deda Mrazom. Što ja kao Tetka nisam mogla da dozvolim. Naš lokalni fotograf je imao "novogodišnji biznis" da za dovodi Deda Mraza da uruči poklone deci. Sticajem nekih okolnosti (roditelji rade) deca su taj dan kad je zakazan dolazak Deda Mraza trebala da budu kod nas. Kako da Deda dođe a u kući nema okićene jelke? Da me za vjek vjekova briše sa svih spiskova dobre dece? Trk kod Kineza i prvu koja mi je odgovarala veličinom kupuj. Malo ukrasa ... i tako sad imam malu plastičnu Kineskinju koja čeka početak raspusta da gospojica Branislava dođe da je okitimo.

U mojoj sobi će svetlucati jedna hajtek priključena usb-om za komp. Jedan novogodišnji poklon koji sam dobila pre par godina. Idem da je priključim odmah :brdski2:

Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ?   Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ? EmptyNed Dec 13, 2015 1:00 am

ZoxZoja ::
U dvorištu divlja jedna prirodna koju sam kupila pre skoro deset godina. Prvo je kilavila da je bilo pitanje dana kad će ašov raditi a onda je krenula. Imam ideju kako bi trebala da izgleda ali kako kažu "ne daju mi komšije" da je realizujem. Ali zelena moja biće dana za megdana i novaca za bacanje kad tad.

U kući imam malu, plastičnu, Kineskinju. Kupljenu u žurbi jedne godine. Nisam bila pristalica ili bolje rečeno bila sam protivnik plastičnih. "Jelka mora da miriše u kući" je bila mantra koju sam stalno ponavljala. Ali ... uvek se nađe neko ali. Bratove ćerke dobijale gomile paketića ali ni jedne jedine slike s Deda Mrazom. Što ja kao Tetka nisam mogla da dozvolim. Naš lokalni fotograf je imao "novogodišnji biznis" da za dovodi Deda Mraza da uruči poklone deci. Sticajem nekih okolnosti (roditelji rade) deca su taj dan kad je zakazan dolazak Deda Mraza trebala da budu kod nas. Kako da Deda dođe a u kući nema okićene jelke? Da me za vjek vjekova briše sa svih spiskova dobre dece? Trk kod Kineza i prvu koja mi je odgovarala veličinom kupuj. Malo ukrasa ... i tako sad imam malu plastičnu Kineskinju koja čeka početak raspusta da gospojica Branislava dođe da je okitimo.

U mojoj sobi će svetlucati jedna hajtek priključena usb-om za komp. Jedan novogodišnji poklon koji sam dobila pre par godina. Idem da je priključim odmah :brdski2:
Lepa priča ,Zoxy . 
Podsetila me na jednu od onih nesrećnih "novih godina" 90 tih ,u vreme inflacije . Svega nije bilo ,pa ni jelki . Naravno da smo imali neku od "plastičnih" ,ali kad je to bilo ,u odnosu na danas ? Nije baš bila ubedljiva imitacija ,istine radi (nije tada bilo braće Kineza ) 

Ja sam tada bio ipak u nekoj boljoj situaciji ,krckala se neka devizna ušteđevina zarađena predhodnih godina od "tamburanja" ,a bilo je i "pacijenata" ...tačnije ,ratnih profitera i  švercera od "preko" (mislim na Hrvatsku ,tačnije SAO ) Tada sam radio za nekog zubara "privatnika" ,i "kapalo je" ,za ona vremena -curilo . 
Dan pred katoličko badnje veče -nema jelki .Para imaš ,ali jelki nema ,podelismo mi par stotina tadašnjih maraka ,i popilo se .......nema u Apatinu ,idemo u Sombor ,njegovom "mečkom" (BM registracija ,kasnije se naravno pokazalo da je ukraden ,jedva ga se rešio ) I kako bi bilo jelki, bilo je to vreme ,zna se koje ......kada smo naučili da je "badnjak" puno važniji od neke tamo "jelke" (da se ne shvati pogrešno , ali je bilo tako ) 
Elem ...nađemo mi u Somboru ,i to dve mrcine ,bar 2 metra .Mislim ...bolelo nas uvo za religiju ,ali zaista ....nije bilo godine ,nikada pre,  da se nije kitila jelka . Natovarimo mi to ,i za Apatin . 
U to vreme ,moja sestra i zet su radili u "firmi" ,dvoje male dece ,a plata ....3 marke . Još i počeli kuću praviti ,ma ...ne trebam reći ništa drugo .Čisto preživljavanje,kakva "jelka" . 
I sad ...kako da ja imam obraza da u našoj kući ima ,a kod njih ne ? Jer mene su roditelji vaspitali da se sve "deli" ravnopravno . 
Kako ćemo ,šta ćemo .....kako da podelimo ? Ima je dosta ,ali kako ? 
Moj zet je dosta praktičniji , i nađe on rešenje . 
Prerežemo je mi na pola .Mene zapadne ona "kruna" ,jer ipak sam je ja kupio ,kako on reče ,a od ostatka ...lepo mi odrežemo sve grane (koje jesu bile bogate ,istine radi) ,nađemo jednu vodovodnu cev koju  uguramo u kantu koju smo napunili šljunkom ,i počnemo da "formiramo" jelku oko toga (žicom ) Kad smo završili ,Bog ne bi rekao da to nije "prava jelka" (postoje fotografije ,nećete ni vi videti da je "falš" ) elem ....nakitismo mi to , stavimo svećice ..........ma Holivud ! 
Ispala puno lepša i "bogatija" od one moje (a mene i bolelo uvo ,ja nisam imao dete ) 
Nikada neću zaboraviti lica mojih nećaka kada su je videle u "punom sjaju" .Poklona nije nedostajalo ,"ujka" je onda imao love .
I još im je bilo važno da je "prava" ,a ne plastična ,jer se naravno osećala smola ,rezali smo je ,mirisala je itekako . 
Bilo je davno ,ali eto pamtim .... bio je to lep Božić i Nova Godina . 
Nije puno takvih ,iako imamo i "jelke "( i "prirodne" i "plastične" )  i sve drugo .
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_

Datum upisa : 20.12.2011

PočaljiNaslov: Re: Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ?   Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ? EmptyNed Dec 13, 2015 12:35 pm

Dugo smo kupovali prirodnu, isključivo sa busenom i sadili je potom, na vikendici, ulici...gde god smo našli zgodno mesto ...tu jelku posadi-li. Neke od njih su sad trometrašice...Onda smo se odlučili za kineskinju, što kaže Zox. I ništa joj ne fali! Meni je mnogo važnije uvek bilo to zajedničko kićenje, to da deca i ja uvek osmislimo kako će izgledati, da oni stave ukrase gde žele ( posle ja malo pomerim, ali ajd dobro :brdski2: radi simetrije).
I sad kad oni nisu sa nama, a ćerka neće ni doći ni za ove prazniek, okitim jelku, ukrasim kuću...Ne znam, volim...manje je teško...Nađoh u podrumu neki dan kutije sa ukrasima na koje sam zaboravila, biće i za ulazna vrata i za zid i svod...Neka. Nek je zeleno. A upravo sam, kao u Djoletovom Laloškom valsu, "baš za Božić" posejala klas. Kaže mi stric, to se radi na današnji dan. Da isklija do ovog sad Božića, prvog koji praznujem...
( JBT, mene ipak hvata depra...ajd neću .. :brdski2: )

coni
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ?   Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ? EmptyNed Dec 13, 2015 12:40 pm

Sibila_ ::
A upravo sam, kao u Djoletovom Laloškom valsu, "baš za Božić" posejala klas. Kaže mi stric, to se radi na današnji dan. Da isklija do ovog sad Božića, prvog koji praznujem...
( JBT, mene ipak hvata depra...ajd neću .. :brdski2: )
Jeste ,danas se "stavlja žito" (na toplo i svetlo ,da za dve nedelje dostigne potrebnij 10 -15 cm ) Naravno ,danas se može kupiti i "gotovo" .Nije mi drago da čujem ,ali bar znam da nisam jedini "božićnodepresivni"  :jelka :
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_

Datum upisa : 20.12.2011

PočaljiNaslov: Re: Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ?   Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ? EmptyNed Dec 13, 2015 12:52 pm

Ne dam se ja, Dani!
Osmislila sam posliće koje ću obavljati, dekoracije koje ću postaviti, paket koji ću poslati u Kanadu...Ma, neće mene praznici spucati, nije nam ovo prvi put, ne znaju oni s kim se kače zlz :jelka : :kissic:

coni
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ?   Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ? EmptyNed Dec 13, 2015 12:54 pm

Sibila_ ::
Ne dam se ja, Dani!
Osmislila sam posliće koje ću obavljati, dekoracije koje ću postaviti, paket koji ću poslati u Kanadu...Ma, neće mene praznici spucati, nije nam ovo prvi put, ne znaju oni s kim se kače zlz :jelka : :kissic:

Tako je i nikako drugacije.
Ko zeli da se bori,taj se i izbori.

.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ?   Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ? EmptyNed Dec 20, 2015 10:50 am

Plastic .........a pošto su  "dekorisane" od mog sina ......no comment  .  brdski

Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ? 2r6cdbp

Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ? 2e2e4hf

Ako mene ko pita -ova bi bila idealna  spite

Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ? 12373422_795753577196778_5505941731229905919_n
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia

PočaljiNaslov: Re: Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ?   Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ? EmptyNed Dec 20, 2015 1:33 pm

Opet prirodna, donesose je samo  :baba:  jos nisam stigla da je ukrasim celu, ali veceras bi trebalo da bude gotovo  :jelka :

Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia

PočaljiNaslov: Re: Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ?   Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ? EmptyPet Dec 25, 2015 12:33 pm

Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ? 1599491_1653335501595353_431649565_n

Trebalo bi da se slikam pored, hm...

Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

Godina : 51
Datum upisa : 13.01.2013

PočaljiNaslov: Re: Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ?   Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ? EmptySub Dec 26, 2015 2:17 pm

Odlučili ste se za prirodnu ili veštačku. Ali posedujete i vrlo malodobnu decu koja u kombinaciji s okićenom jelkom znaju da budu vrlo problematična. Nudimo vam par kreativnih ideja na temu Beba i jelka u istoj sobi.

Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ? 2e3oh05

Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ?   Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ? EmptyUto Dec 29, 2015 7:46 pm

Ja bih preporučio *vako šta  rasta :jelka :

Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ? 1924385_762368953844987_1964567155977152982_n
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX

Godina : 47
Datum upisa : 13.12.2012

PočaljiNaslov: Re: Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ?   Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ? EmptySre Dec 30, 2015 11:40 am

Plastična jelka je nestala u selidbi od jednog u drugi stan..i nije bilo ukrasa i jelke za doček 2015.

Ovih dana sam kupila malu jelkicu, prirodnu, iako smo svi odrasli..ipak je jelkica čar praznika.brdski

Ne diraj lava dok spava!

BannerFans.com  

vrti

http://www.slucajnadomacica.rs/
Nazad na vrh Ići dole
http://mojezbrkanemisli.wordpress.com/
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ?   Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ? Empty

Nazad na vrh Ići dole

Novogodišnja jelka- prava ( prirodna) ili plastična ( veštačka) ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽIVOT I PRIKLJUČENIJA :: PORODICA /DOMAĆINSTVO :: KULTURA STANOVANJA-
Skoči na: