DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
VRAG BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
VRAG BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 VRAG

Ići dole 
+3
Danubius
brunolino
Nut
7 posters
AutorPoruka
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

VRAG Empty
PočaljiNaslov: VRAG   VRAG EmptyNed Feb 07, 2016 2:07 am

da otvorimovu temu, nesvjesno me sa svojim demonskim mislima i kandžama madam Nut natjerala... smehsmeh smehsmeh smehsmeh

pa da mi ovako egzatni stručnjaci konačno utvrdimo što je, tko je, šta je taj VRAG...je li ON ON ili ONA...i je li ON ili ONA MI...često ga spominjemo, a nikako da razlučimo što je ON ili ONA...molim uvažene experte da pišu... brdski
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

VRAG Empty
PočaljiNaslov: Re: VRAG   VRAG EmptyNed Feb 07, 2016 2:15 am

Onjoj ili njemu..n a forumu ovde, postoji barem mojih 150 postov a..pa da se ne ponavljam..ima cak i naslov 'djavo ili andjeo...i koliko god hoces.. a,jos bi mogao malko da usmeris tu pricu ,ako ti je djavo bas ''zapeo z a oko'', u kojem pravcu pripovedanje da se krece....!!!

Vidi ovog lucifera sto je zgodan...!!

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

VRAG Empty
PočaljiNaslov: Re: VRAG   VRAG EmptyNed Feb 07, 2016 2:18 am

Nut ::
O njoj ili njemu..n a forumu ovde, postoji  barem mojih 150 postov a..pa da se ne  ponavljam..ima   cak i naslov 'djavo ili andjeo...i  koliko god hoces.. a,jos bi mogao malko da usmeris tu pricu ,ako ti je djavo bas ''zapeo z a oko'', u kojem pravcu pripovedanje da se krece....!!!

Vidi ovog lucifera sto je zgodan...!!




da, spominješ ga ili ju...ali nema konkretno...da razlučimo što je ili tko je to...je li duh, je li stanje, je li osoba...vidim tog Lucifera, za žene je zgodan...ali ja sam muško, barem tak mislim... brdski
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

VRAG Empty
PočaljiNaslov: Re: VRAG   VRAG EmptyNed Feb 07, 2016 2:23 am

brunolino ::
Nut ::
O njoj ili njemu..n a forumu ovde, postoji  barem mojih 150 postov a..pa da se ne  ponavljam..ima   cak i naslov 'djavo ili andjeo...i  koliko god hoces.. a,jos bi mogao malko da usmeris tu pricu ,ako ti je djavo bas ''zapeo z a oko'', u kojem pravcu pripovedanje da se krece....!!!

Vidi ovog lucifera sto je zgodan...!!




da, spominješ ga ili ju...ali nema konkretno...da razlučimo što je ili tko je to...je li duh, je li stanje, je li osoba...vidim tog Lucifera, za žene je zgodan...ali ja sam muško, barem tak mislim... brdski
..

Pa ne mozemo sada pisati celu psihologiju o dobru i zlu..i onoj cuvenoj  da s e radjamo s a klicama zla i dobra..

ali potrebno bi bilo  razlikovati..zlo od demona ili djavola..
apsolutno zlo koje se skriva  u centru necije duse...  ..je teza prica od samog djavola..koji nekad cineci zlo..moz epomoci ljudima..

najopasnija prica se vrti oko apsolutnog zla..destrukcija bez kraja..to su emotivni mrtvaci..koji nista ne osecaju..apsolutno nista..samo unistavaju..ne mesati sa ravnodusnima..gledao si halloween..










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

VRAG Empty
PočaljiNaslov: Re: VRAG   VRAG EmptyNed Feb 07, 2016 2:27 am

Nut ::


Pa ne mozemo sada pisati celu psihologiju o dobru i zlu..i onoj cuvenoj  da s e  radjamo s a  klicama zla i dobra..

ali potrebno bi bilo  razlikovati..zlo od demona ili djavola..
apsolutno zlo koje se skriva  u centru necije duse...  ..je teza prica od samog djavola..koji nekad cineci zlo..moz epomoci ljudima..

najopasnija prica se vrti oko apsolutnog zla..destrukcija bez kraja..to su emotivni mrtvaci..koji nista ne osecaju..apsolutno nista..samo unistavaju..ne mesati sa ravnodusnima..gledao si halloween.
.

ok nećemo, ali eto što je za Tebe konkretno VRAG...nećemo o zlu u nama...jer mi smo svi "savršeni" i uvijek nas netko drugi navede na zlo, taj ili ta famozni VRAG...za mene su ON ili ONA stanje... brdski
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

VRAG Empty
PočaljiNaslov: Re: VRAG   VRAG EmptyNed Feb 07, 2016 2:34 am

brunolino ::
Nut ::


Pa ne mozemo sada pisati celu psihologiju o dobru i zlu..i onoj cuvenoj  da s e  radjamo s a  klicama zla i dobra..

ali potrebno bi bilo  razlikovati..zlo od demona ili djavola..
apsolutno zlo koje se skriva  u centru necije duse...  ..je teza prica od samog djavola..koji nekad cineci zlo..moz epomoci ljudima..

najopasnija prica se vrti oko apsolutnog zla..destrukcija bez kraja..to su emotivni mrtvaci..koji nista ne osecaju..apsolutno nista..samo unistavaju..ne mesati sa ravnodusnima..gledao si halloween.
.

ok nećemo, ali eto što je za Tebe konkretno VRAG...nećemo o zlu u nama...jer mi smo svi "savršeni" i uvijek nas netko drugi navede na zlo, taj ili ta famozni VRAG...za mene su ON ili ONA stanje... brdski


Ko kaze da smo mi savrseni..ja to nikada n ebih rekla..

inace na tvoje pitanje ..ja kao i Platon..demone ne smatram bas toliko zlim..jedan od najjacih demona -eroc..starogrcko bozanstvo vezano za ljubav i zudnju....eto ti u psihijatriji eros..sta je.... sam zivot...










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

VRAG Empty
PočaljiNaslov: Re: VRAG   VRAG EmptyNed Feb 07, 2016 2:36 am

Nut ::

Ko kaze  da smo mi savrseni..ja to nikada n ebih rekla..

inace  na tvoje pitanje ..ja kao i Platon..demone ne smatram bas toliko zlim..jedan od najjacih demona -eroc..starogrcko  bozanstvo vezano za ljubav i zudnju....eto ti u psihijatriji eros..sta je.... sam zivot..
.

ne bih ni ja kazao, ali većina misli da jest...pa ne smatram ih ni ja zlim, ipak nas guraju kroz život... brdski
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

VRAG Empty
PočaljiNaslov: Re: VRAG   VRAG EmptyNed Feb 07, 2016 2:40 am

brunolino ::
Nut ::

Ko kaze  da smo mi savrseni..ja to nikada n ebih rekla..

inace  na tvoje pitanje ..ja kao i Platon..demone ne smatram bas toliko zlim..jedan od najjacih demona -eroc..starogrcko  bozanstvo vezano za ljubav i zudnju....eto ti u psihijatriji eros..sta je.... sam zivot..
.

ne bih ni ja kazao, ali većina misli da jest...pa ne smatram ih ni ja zlim, ipak nas guraju kroz život... brdski

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

VRAG Empty
PočaljiNaslov: Re: VRAG   VRAG EmptyNed Feb 07, 2016 2:42 am

ja za sebe znam reči kad se trebam opisati samo ovo: vrag s dušom...bez velikih opisa itd.
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

VRAG Empty
PočaljiNaslov: Re: VRAG   VRAG EmptyNed Feb 07, 2016 2:47 am

brunolino ::
ja za sebe znam reči kad se trebam opisati samo ovo: vrag s dušom...bez velikih opisa itd.
..

nisi samo sebe opisao..nego celi ljudski rod ..makar vecinu..

:kissic:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

VRAG Empty
PočaljiNaslov: Re: VRAG   VRAG EmptyNed Feb 07, 2016 10:25 am

Vrag ,đavo ,Sotona ,Satana ,Princ Tame ..je izmišljena personifikacija u religijske svrhe ,da bi mantijaši imali čime da prete i naravno -od koga da nas "spašavaju" u ime Boga (a zauzvrat da nas drže u strahu ,i u podređenom položaju ,i naravno ,da to i naplate ,ako ikako mogu ) 
Kontrateža "Bogu" koji je personifikovan kao "dobro ". 
U stvari ,vrag dođe kao zahvalna podštapalica za svako zlo koje mi kao ljudi učinimo .
Najlakše je reći "Đavo me naterao (nagovorio ) i svaliti sve na sirotog "rogonju" ,za koga imamo "dokaza" da postoji isto koliko i za Supermena . 
[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



VRAG Empty
PočaljiNaslov: Re: VRAG   VRAG EmptyNed Feb 07, 2016 11:57 am

Zlo i dobro nepostoji, to su ljudi izmislili. Izmislili su jer imaju korist u tome. Zaradjuje se na korist.

Za neke stvari nepostoje rijeci ni razumjevanje ni objasnjenje, ali ako netko svhati da zlo i dobro nepostoji u Univerzumu, onda je na pravom putu.

kafa
Nazad na vrh Ići dole
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

VRAG Empty
PočaljiNaslov: Re: VRAG   VRAG EmptyNed Feb 07, 2016 12:01 pm

Nut ::


nisi samo sebe opisao..nego celi  ljudski rod ..makar vecinu..

:kissic:


sad da li je većina takva, ne znam...ali znam da ne možemo bez vraga... brdski kako god bilo, uvijek nam fali...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

VRAG Empty
PočaljiNaslov: Re: VRAG   VRAG EmptySub Dec 17, 2016 7:42 pm

Vrag me očito uzeo pod svoje onog dana kad sam se rodila.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

VRAG Empty
PočaljiNaslov: Re: VRAG   VRAG EmptySub Dec 17, 2016 7:50 pm

Kijara-brm ::
Vrag me očito uzeo pod svoje onog dana kad sam se rodila.

KIjara ,sve nas je uzeo pod svoje ..ali zato ne hranimo ga dalje ...ojacajmo andjele koji su takodje u nama ..znaci radimo na dobru i dobrome..i ne krivimo spoljasnji svet za nase nevolje..resavajmo stvari u sebi pa onda se okrenimo spolja..Ako makar napravimo ranotezu..sve ce nam izgledati drugacije kako god bilo strasno..!!










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

VRAG Empty
PočaljiNaslov: Re: VRAG   VRAG EmptySub Dec 17, 2016 7:53 pm

Nut ::
Kijara-brm ::
Vrag me očito uzeo pod svoje onog dana kad sam se rodila.

KIjara  ,sve nas je uzeo pod svoje ..ali zato  ne hranimo ga  dalje  ...ojacajmo andjele koji su takodje u nama ..znaci radimo na dobru i dobrome..i ne  krivimo spoljasnji svet za nase nevolje..resavajmo stvari u   sebi pa onda   se  okrenimo  spolja..Ako makar napravimo ranotezu..sve ce nam izgledati  drugacije kako god bilo strasno..!!
Izrasla mi krila Nut. osećam i neku težinu.Moguće da se probudio onaj anđelak u meni :)))










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

VRAG Empty
PočaljiNaslov: Re: VRAG   VRAG EmptySub Dec 17, 2016 8:02 pm

vrag je blaženo stanje duha, samo to predavanje je Nut preskočila, pa joj je slab izražaj tu...moram joj nacrtati vraga...
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

VRAG Empty
PočaljiNaslov: Re: VRAG   VRAG EmptySub Dec 17, 2016 8:03 pm

Kijara-brm ::
Nut ::
Kijara-brm ::
Vrag me očito uzeo pod svoje onog dana kad sam se rodila.

KIjara  ,sve nas je uzeo pod svoje ..ali zato  ne hranimo ga  dalje  ...ojacajmo andjele koji su takodje u nama ..znaci radimo na dobru i dobrome..i ne  krivimo spoljasnji svet za nase nevolje..resavajmo stvari u   sebi pa onda   se  okrenimo  spolja..Ako makar napravimo ranotezu..sve ce nam izgledati  drugacije kako god bilo strasno..!!
Izrasla mi krila Nut. osećam i neku težinu.Moguće da se probudio onaj anđelak u meni :)))

Bravooooo.. cincin cincin brdski










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



VRAG Empty
PočaljiNaslov: Re: VRAG   VRAG EmptyUto Dec 20, 2016 3:36 pm

Vidim da je vreg odn'o šalu. Ded' malo zajebancije. rasta
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

VRAG Empty
PočaljiNaslov: Re: VRAG   VRAG EmptyUto Dec 20, 2016 3:42 pm

John Doe ::
Vidim da je vreg odn'o šalu. Ded' malo zajebancije. rasta
aha,pa da me vrag klepi po ušima. :))










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

VRAG Empty
PočaljiNaslov: Re: VRAG   VRAG EmptyUto Dec 20, 2016 3:56 pm

Ja ne priznajem sile vraga u sebi...ponekad malo,samo malo,ali oreol sija prejako da bi ga vrag zasjenio.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



VRAG Empty
PočaljiNaslov: Re: VRAG   VRAG EmptyUto Dec 20, 2016 4:24 pm

Pravi komunista u meni, te budalaštine ne priznaje. rasta
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

VRAG Empty
PočaljiNaslov: Re: VRAG   VRAG EmptySub Mar 25, 2017 12:29 am

Njegovo Pakleno Veličanstvo, kako ga mnogi nazivaju. Pali anđeo, navodno prognan iz Raja .... Dve blage veze to nema ni sa čim. Načitah se ovd svakakvih komentara, uglavnom naslućivanje i pričanje onoga što su nekad negde ćuli. Nagađanja i (ne)priznavanja, dovođenje u pitanje postojanja magije, satanizma ...

Satanizam je glupost. San svakog tinejdžera ranije je bio da bude u tzv. "satanističkom pokretu" koji su navodno činili poklonici tamne strane. Ustvari su to bili idioti koji su e nalivali pivom, oblačili crnu garderobu i nosili pentagrame oko vratova a o Đavolu su najviše čuli da ima kopita, rep i trozubac.

Što se mene lično tiče, ja sam poklonik crne magije. I verujem u ono čime sam se dugi niz godina bavio
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

VRAG Empty
PočaljiNaslov: Re: VRAG   VRAG EmptySub Mar 25, 2017 12:44 am

Au Bleki sad me straJ od tebe.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

VRAG Empty
PočaljiNaslov: Re: VRAG   VRAG EmptySub Mar 25, 2017 11:47 pm

Astra ::
Au Bleki sad me straJ od tebe.

Crna magija uopšte nije ono što ljudi imaju kao prvu asocijaciju. Nema razloga za strah. Kad dovoljo razviješ veštine, može da bude od velike koristi. Sve zavisi od toga kako i za šta je koristiš
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

VRAG Empty
PočaljiNaslov: Re: VRAG   VRAG EmptySub Mar 25, 2017 11:49 pm

Ja bih voljela da pises o tome,to mi je vrlo zanimljiva tema.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

VRAG Empty
PočaljiNaslov: Re: VRAG   VRAG EmptyNed Mar 26, 2017 3:04 am

I meni je tema zanimljiva, jer sam čula da postoji crna ali i bela magija.

Premalo znam o toj temi..sećam se priče da je krajem devedesetih jedan funkcioner koji je kratko bio na funkciji u mojoj firmi bio beli mag.

Na ulazu u deo gde su kancelarije funkcionera sam je nabavio neka neobična ogledala. Videla sam ih. Teško mogu sada da ih opišem.
I on je bio neobičan. Kada je otišao sa vlasti, naslednici su promenili ta ogledala. Ne znam šta je danas sa tim čovekom.

PS. U Vlaškoj i danas u 21 veku veruju u belu i u crnu magiju.










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

VRAG Empty
PočaljiNaslov: Re: VRAG   VRAG EmptyNed Mar 26, 2017 4:28 pm

Astra, možda jednog dana budem rekao više. Treba malo vremena i meni samom da se odlučim na pisanje takvih stvari a ujedno ima i mnogo toga što se jednostavno ne sme izgovoriti. Nepisani kodeks koji se ne krši
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Gost
Gost
Anonymous



VRAG Empty
PočaljiNaslov: Re: VRAG   VRAG EmptyUto Jan 30, 2018 10:24 am

Black Wizard ::
Njegovo Pakleno Veličanstvo, kako ga mnogi nazivaju. Pali anđeo, navodno prognan iz Raja .... Dve blage veze to nema ni sa čim. Načitah se ovd svakakvih komentara, uglavnom naslućivanje i pričanje onoga što su nekad negde ćuli. Nagađanja i (ne)priznavanja, dovođenje u pitanje postojanja magije, satanizma ...

Satanizam je glupost. San svakog tinejdžera ranije je bio da bude u tzv. "satanističkom pokretu" koji su navodno činili poklonici tamne strane. Ustvari su to bili idioti koji su e nalivali pivom, oblačili crnu garderobu i nosili pentagrame oko vratova a o Đavolu su najviše čuli da ima kopita, rep i trozubac.

Što se mene lično tiče, ja sam poklonik crne magije. I verujem u ono čime sam se dugi niz godina bavio

Elementarna idiotarija kao Bog, jednorog, Deda Mraz...
Priče za malu decu. Jedne su da vam uteraju strah u kosti a druge da vas zabave. Sve je to vaspitanje po pricipu, nagrade i kazne.
A to o poklonicima crne magije bih povezao sa minijaturama u gaćama.
rasta
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





VRAG Empty
PočaljiNaslov: Re: VRAG   VRAG Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
VRAG
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: TAJNE UMA i EMOCIJE :: FILOZOFIJA-
Skoči na: