DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Bojite li se starosti? - Page 4 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Bojite li se starosti? - Page 4 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Bojite li se starosti?

Ići dole 
+49
Diplomirani Duduk
savo
daljinski
Lujkaa
Astra
ZoxZoja
kutijica
MadamX
Danubius
Kijara-brm
podbarac
Lakota
Sibila_
Samouka
Tarja
Čupka
Gothic
Galeb
dusicaa
Zana
Sikret
promaja
tvrtko
Okano
sanjalica.ns
debilko
montoya
AstrinaKomsinica
brunolino
Nut
bosankaa
sonia
Krupljanka
beskraj
Meeyo
Draganna
cojle
Kica/Praja
Amisela
doctorr67
teca
Smiljan
Lily
Storm_z
Admin
PJER
Oci-ANDJELA
Luckasta
Sanjalica
53 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
Sanjalica
Maman Papillons Charmants Petits
Sanjalica


Godina : 48
Location : Tamo gde vecno sunce sja...
Datum upisa : 16.08.2008

Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptySub Dec 06, 2008 5:30 pm

First topic message reminder :

DETE I BAKA



Bako, stara bako, babusčice mila,
jesi l' i ti kadgod mala, mlada bila?
Jesi l' mogla kadgod ispraviti leđa?
Je l' i tvoja kosa bila kadgod smeđa?
Je l' i tvoja halja bila kadgod kratka?
Je l' i tebe kogod zvao: "Dušo moja slatka"?
Je l' i tebi kogod kadgod 'vaku lutku dao?
Valjda se skrhala, pa ti je sad žao!
- Ta zar mora, bako, ostareti svako?-
Hoću l' i ja, bako, ostareti tako?-
Moram li zar i ja biti tako seda?
Tako smežurana, zgurena i bleda?
Pa zar tome nema baš nikakva leka?
- Zar se to ne moze živeti doveka?



"Kuda su nestala duga, dokona leta našeg detinjstva? Kako to da, dok starimo,vreme kao da se zgušnjava, ubrzava, izmiče našoj kontroli, a značajni događaji iz daleke prošlosti izgledaju jednako jasni i stvarni kao da su se dogodili juče? "Sećanje je," kaže Ces Notebom u Ritualima, "kao pas koji legne gde mu se svidi."

Bojite li se da ostarite?
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne



Datum upisa : 30.11.2012

Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptyČet Mar 05, 2015 6:40 pm

Normalno da se bojim , bojim se svega onoga što ona donosi ( bolest , nemoć , zavisnost od drugih i još mnogo toga ). Zakoračio sam u to doba i lagano plovimo . Možda me malo teši što sam genima na majčinu stranu ( baba vurila kašiku u 105 god. a bila je još na svojim nogama , mati sad ima 89 god. i nema nekih zdrasvenih problema ). Menjao bih tri starosti za jednu mladost , jesam pametan do mojega :ritam:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptyČet Mar 05, 2015 6:46 pm

Lakota ::
Ajd bolje ti nego ja :948208144: ..ali se pitam zasto je to tako strasno Dany? Sta ako su mu deca na poprilicnoj udaljenosti,zena otprilike istih godina,a njemu je potrebna svakodnevna vrlo zahtevna nega?Ovo je mnogo i logicnije i bolje..
Naravno, slažem se .
Ima mojih prijatelja koji su bili prisiljeni da urade isto ,zbog teške bolesti roditelja ,iako su imućni i lekari i sami. No....
Moj otac je umro "na nogama" i pri čistoj svesti ,isto kao i moj deda i moje babe .
Smrt dostojna čoveka .
Ne želim da  doživim ,da budem na teret bilo kome ,niti da budem osušena biljka od 90 koju treba hraniti na kašikicu  i menjati pelene .
Još manje da ni ne znam ko sam ,što su blagodeti Altzhajmera ,demencije ,itd.
Lično moje mišljenje ,i toga se iskreno plašim .Ne želim takav život ,a zastupam i pravo na eutanaziju (kako se izrazih na istoimenoj temi) no, nikome ni ne zameram ako misli ili čini drugačije .
Kad sam već zakasnio na ono "generacijsko" -živi brzo, umri mlad i budi lep leš smehsmeh ,ne želim ni da postanem ljuštura samog sebe ,u zamenu za dugggg život. cyclops
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptyNed Maj 10, 2015 1:06 pm

Gospođa se zove Anet Larkins i ima 73 godine (dobro ste pročitali )
Bez plastičnih operacija ili bilo kakve hirurgije .
Ona tvrdi da je tajna u sveže ceđenim  sokovima (veći deo života je bila vegetarijaranac, a sada je vegan) Sama uzgaja svoju hranu ,a nikada nije popila nijedan lek (leči se prirodnim sredstvima )
Da bi stvar bila još zanimljivija , njena majka i baka su umrle u četrdesetim od raka dojke,a ima i porodičnu istoriju dijabetesa ? 
Kad se ovo vidi -čega se onda bojati?

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptyNed Maj 10, 2015 2:10 pm

nek ne zivim 100 godina u mladom tijelu ako moram ovo da pijem i jedem
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptyNed Maj 10, 2015 2:28 pm

Astra ::
nek  ne zivim 100 godina u mladom tijelu ako moram ovo da pijem i jedem
smehsmeh smuči mi se u momentu.
bem ti pomije i frape/ove..  pacov
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods



Datum upisa : 23.03.2011

Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptyUto Maj 12, 2015 1:50 am

..Svako se boji starosti..to je specificno doba u zivotu coveka..ok za svaki period u zivotu , se to moze reci..ali starost ima zaista neke posebne karakteristike..i mnogo promena..
Nego,jos se ne plasim toga i..mislim da sam  premlada za tako nesto..i nemam te  poznate sindrome hodanja  ka zrelom dobu jer vise nemam 25..to ne.. cincin ...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptySub Jul 18, 2015 1:54 pm

Glavna fora u starosti je da vas smatraju "mudrim" ,"dostojanstvenim" itd...
Koja glupost .
Kada je čovek jednom nogom u grobu , i preostalo mu je još vrlo malo prilika za bilo kakvo zadovoljstvo ,koga briga za neko "tuđe mišljenje" ? 
Ja ne bih imao ništa protiv da me smatraju "pokvarenim, prljavim ,starcem" ako u nečmu uživam ,bolelo mi me dupe za nečije "mišljenje" . 

[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Danubius dana Uto Jul 21, 2015 12:43 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
MadamX
Grofica od Voždovca



Datum upisa : 13.12.2012

Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptyPon Jul 20, 2015 10:55 pm

Bojim se samoće u starosti.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptyPon Jul 20, 2015 11:14 pm

MadamX ::
Bojim se samoće u starosti.

Ovo ima smisla.


Više se bojim nemoći no starosti. Starost je stanje duha a ne tela.
Nazad na vrh Ići dole
kutijica

kutijica


Datum upisa : 10.12.2013

Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptyPon Avg 17, 2015 11:48 pm

Jako se bojim starosti i nemoći.Mislim da se prerano zamaram ,možda je to zbog gubitka drage mi osobe.Svjesna sam toga da ću jednog dana umrijeti.. ali...strah je prisutan..
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptyUto Avg 18, 2015 9:01 am

Danubius ::
Gospođa se zove Anet Larkins i ima 73 godine (dobro ste pročitali )
Bez plastičnih operacija ili bilo kakve hirurgije .
Ona tvrdi da je tajna u sveže ceđenim  sokovima (veći deo života je bila vegetarijaranac, a sada je vegan) Sama uzgaja svoju hranu ,a nikada nije popila nijedan lek (leči se prirodnim sredstvima )
Da bi stvar bila još zanimljivija , njena majka i baka su umrle u četrdesetim od raka dojke,a ima i porodičnu istoriju dijabetesa ? 
Kad se ovo vidi -čega se onda bojati?

[You must be registered and logged in to see this image.]


A i ti veruješ u sve što pročitaš na netu. Ovo je neka amerikanska Maja Volk koja oduševljeno na telešopu reklamira blender koji košta SAMO 16.000 rsd dok isti takav možeš naći u marketu za 4.000 rsd. Što se tiče sirovih vegana i "prirodnog lečenja" karcinoma samo ću reći Stiv Džobs.

Po temi: Bojim se zavisnosti i da ću drugima biti na teretu a ne starosti kao takve.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptyUto Avg 18, 2015 9:48 am

Rak od razmišljanja... mis'iiim.

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Lujkaa

Lujkaa


Datum upisa : 21.07.2015

Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptyUto Avg 18, 2015 4:39 pm

Starosti kao starosti se ne plasim jer kao sto rece John Doe:
"Starost je stanje duha a ne tela"
Po tome cu, rekla bih, ziveti ko gorstak :)
Vise se "plasim" da me ne sastavi bolescuga s kojom bih se duuuugo zlopatila dok me ne dokrajci.
Srecom, nije mi u karakteru da razmisljam, opterecujem sebe o tako necem pa da (pu pu pu ...pomeri se s mesta  zubbb ) ne prizovem istu.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptyUto Avg 18, 2015 4:43 pm

A sta je starost drugo nego bolest,nemoc,ovisnost....rijetki su oni koji samo ostare od godina....i logicno je da se svi bojimo te takve starosti.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Lujkaa

Lujkaa


Datum upisa : 21.07.2015

Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptyUto Avg 18, 2015 4:50 pm

A ja eto razmisljam tako (kad razmisljam) da cu da budem od tih retkih koji ce da ostare od broja godina... zaspim i zbogom, dovidjenja. migg
Nazad na vrh Ići dole
daljinski

daljinski


Godina : 61
Location : Schweiz
Humor : daleko od ozbiljnog
Datum upisa : 26.06.2014

Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptyUto Avg 18, 2015 6:59 pm

Ma kakva Starost, bolest ,padanje i nemoc....cuj bojite li se starosti smehsmeh
Eeeee o cemu je ono trebalo da se pise cyclops
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptyUto Avg 18, 2015 7:03 pm

Izgleda da je top tema ovih dana starost. Ko da smo na nekoj daći ili u čekaonici DZ, daleko bilo, pa se raspričali šta koga boli i od čega će ko da mre ... ako ne pripazimo ovo mesto će da se pretvori u samit matorih affraid










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptyUto Avg 18, 2015 7:06 pm

daljinski ::
Ma kakva Starost, bolest ,padanje i nemoc....cuj bojite li se starosti smehsmeh
Eeeee o cemu je ono trebalo da se pise cyclops

Ti si rahat....samo nemoj zaboravit gdje je WC smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptyUto Apr 05, 2016 9:36 am

Ova fotografija je nastala pre nekoliko dana ,na izložbi Nebojše Šćekića (inače arhitekta ,koji voli i da slika ) Na fotografiji su moje profesorice iz osnovne i muzičke škole . 
Prva desno mi je predavala "domaćinstvo" ,i verovali ili ne -bila je baš ono što se naziva "rasna lepotica" A vidi sada ? 
Doduše ,jeste to normalno ,i "đak osnovac" sad ima 55 ,no ipak ....i na njihovim licima se vidi "žal za mladost ",jer pomenuta je baš tako izgledala ,kao ona koju gledaju na slici . 
Svi se bojimo starosti ,naravno ,ne toliko "godina" ,nego bolesti koje dolaze sa njima (jer ni nas neće zaobići) 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
savo

savo


Datum upisa : 21.03.2014

Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptyUto Apr 05, 2016 11:34 am

ja se ne bojim starosti!

ali josh je rano
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptyUto Apr 05, 2016 2:08 pm

Bojo se ja il ne bojo ,ona neminovno dolazi...niko nije pobegao od nje (sem onih koji su pre vremena napustili ovo mesto)pa ne verujem da ću i ja uspeti da je eskiviram.Što je nekad bilo daleko ,bogme sad je tu na vratima...ha ha ha ,ja sam još u 30-tim ,(tako se ja osećam)i to je moje pravo i tako se borim protiv te STAROSTI....[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Diplomirani Duduk

Diplomirani Duduk


Godina : 80
Location : Smederevo
Datum upisa : 26.11.2015

Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptySre Apr 06, 2016 3:25 pm

"Starost" je prilično rastegljiv pojam.

Tri penzionera, recimo da su rođeni iste godine, sede u parku.
Kada su iscrpli politiku i sport, razgovor se prekide.
Posle kraćeg ćutanja oglasi se jedan: "Kada umrem, voleo bih da me polože pored Tita."
Drugi prihvati: "Ja bih voleo da me polože pored Zorana Đinđića."
Treći će na to: "A ja bih voleo da me polože pored Lepe Brene!"
Prva dvojica na to skočiše: "Ali Lepa Brena je još živa!"
"I ja sam!"

Iako rođeni iste godine, da li su sva trojica jednako stari?

Kada sam pre par godina došao kod dece novokupljenim motorom moja je snaja prokomentarisala:
"Ne bi me iznenadilo kada bi moj svekar stigao u naše dvorište paraglajderom." smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
https://diplomiraniduduk.wordpress.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptySre Apr 06, 2016 4:50 pm

Duduk...na mjestu je ovo...nismo ni svi mladi jednako,pa tako ni u starosti ne zivimo jednako i zavisno od licnosti,prihvatamo ju kao normalan slijed dogadjaja ili kao cekaonicu za smrt.
To niko ne spori,ali strah od smrti,tacnije nemoci u starosti,zavisnosti o drugima posjeduje svaki normalan covjek,bio on pesimista ili optimista mladoh ili ostarjelog duha.
Naravno da se i ja bojim da me ne snadje ruzna starost,prvenstveno ne bih zeljela da ja i moje godine budemo nekome razlog za tugu,trud,odricanje,ko kaze da mu je svejedno,laze....samo moze biti da odbacuje taj dio zivota kao nesto o cemu ce razmisljati kad dodje vrijeme.Ni ja ne sjedim s prstom na celu svaki dan i pitanjem sta ce biti ako.....pa ako....pa ako....ali kad vidim tesku starost,sigurno da proleti misao....ne daj mi boze ovako.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptyUto Okt 17, 2017 8:55 pm

promaja ::
Bojo se ja il ne bojo ,ona neminovno dolazi...niko nije pobegao od nje (sem onih koji su pre vremena napustili ovo mesto)pa ne verujem da ću i ja uspeti da je eskiviram.Što je nekad bilo daleko ,bogme sad je tu na vratima...ha ha ha ,ja sam još u 30-tim ,(tako se ja osećam)i to je moje pravo i tako se borim protiv te STAROSTI....[You must be registered and logged in to see this image.]
NE BI JA OVDE NISTA MENJAO...55 SAM ZAGRIZAO,SVE IDE KA ONOM O CEMU SAM SLUSAO OD STARIJIH...EVO NAS KOD VAS  :948208144:
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptyPet Mar 09, 2018 5:39 pm

Pa da vidiš nešto sve više hvatam sebe kako razmišljam o tome , starost , bolest , još malo do fajronta , jebeš me blesava kad nemam pametije šta al dođe to tako ponekad.
Pa normalno da guza žvaće gaće , ko nema straha laže.










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptyPet Mar 09, 2018 5:54 pm

podbarac ::
Pa da vidiš nešto sve više hvatam sebe kako razmišljam o tome , starost , bolest , još malo do fajronta , jebeš me blesava kad nemam pametije šta al dođe to tako ponekad.
Pa normalno da guza žvaće gaće , ko nema straha laže.
Lega ja već par dana razmišljam o tome.Iz moje generacije počeli da odlaze .Meni se još ne ide.Imam još obaveza na ovom svetu. Pu,pu ,daleko bilo ali odlaze sve mlađi i mlađi.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptyPet Mar 09, 2018 5:59 pm

Ta nejde se ni meni al ko me pita smehsmeh s'tvojim godinama nisam o tome ni pomisli imao.










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptyPet Mar 09, 2018 6:02 pm

podbarac ::
Ta nejde se ni meni al ko me pita smehsmeh  s'tvojim godinama nisam o tome ni pomisli imao.
U mojim godinama si mislio samo na seks.  ludismeh Mislim i delujem,ali i ovo treće naleti u misli.  smehsmeh










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptyPet Mar 09, 2018 6:09 pm

Taman tako , sve znaš ludismeh










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptyPet Mar 09, 2018 6:13 pm

podbarac ::
Taman tako , sve znaš ludismeh
hahaha i Astra tako misli. Ma "delujete" vi još samo tako.  ludismeh










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptyPet Mar 09, 2018 7:02 pm

podbarac ::
Pa da vidiš nešto sve više hvatam sebe kako razmišljam o tome , starost , bolest , još malo do fajronta , jebeš me blesava kad nemam pametije šta al dođe to tako ponekad.
Pa normalno da guza žvaće gaće , ko nema straha laže.

Starost je već tu ,ali se ne bojim "fajronta" ,nego raznih bolesti koje idu uz starost -demencije ,invaliditeta, moždanog udara ,malignih oboljenja ,dakle ,svega što bi moglo da dovede do toga da budem živ ,a ne mogu sam da se brinem za sebe ,nego da budem teret drugima ,ili poslednje dane provedem u nekoj "ustanovi" .
Osnovna biološka svrha bitisanja je tu ,imam "naslednika" ,ceo život sam radio pošteno ,a to što neće biti suviše toga da se stavi pod "suma sumarum",pa ....ne možemo svi da budemo narodni heroji ,niti da živimo bezbrižno u svakom izobilju ,sreći i zadovoljstvu.
Religiozan nisam ,ali mislim da sam zaslužio jedan čist i temeljan srčani udar ,recimo .
Pa "posle" ,ako treba da se ide u pakao ,ok,ne branim . Bojite li se starosti? - Page 4 153448










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptyPet Mar 09, 2018 11:24 pm

Ja se mislim, moj medo.....sta ako umrem pa ozivim a vec ma ugurali u visoku pec......jbga sad ne cekaju.....odmah sutra kremiraju ili kopaju i eto ja mislim da ostavim testament da cekaju da budem sigurno mrtva.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptySub Mar 10, 2018 10:42 am

Oš ko Lenjina da te drže pa tek onda flambirana Astra .










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptySub Mar 10, 2018 10:50 am

Al prvo na zatezanje......da budem leeeeepa, bas lepa.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptySub Mar 10, 2018 11:11 am

Astra ::
Al prvo na zatezanje......da budem leeeeepa, bas lepa.
Vid ovo dvoje.I na izdisaju hoće da budu lepi,ali baš lepi.Ma kad me nebu nek me *ebu,samo da me "živu" ne zakopaju.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptySub Mar 17, 2018 10:02 am

Zastrašujući su trenuci kada shvatite koliko ste ,u stvari-stari .
Ja se tačno sećam kada je izašla pesma "Selma" Bijelog Dugmeta (1974) ,kako je izgledao omot , kako ide tekst ,ko ju je i kada napisao ,koja postava "Dugmeta" je svirala ,čak i kako su tada bili obučeni na koncertima .

Zastrašujući deo je da se to desilo pre 43 godine .

Selma danas ima 89 godina , Bebek 73 ,a ja (uskoro ) 58 godina .

To jeste zastrašujuća starost ,i potpuno je svejedno ko se kako "još drži" .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptySub Mar 17, 2018 10:46 am

Strasnije je sto si godinama isti i onda odjednom preko noci ostaris....koza smezurana,vid oslabio drasticno,ujutro te budi pisanje a ne jebanje,dok ustajes,stenjes jer koljena,kicma...traze razgibavanje....sve to nekako preko noci postane stvarnost.Mrzim puder na licu,a bore sve vidljivije....i kad mi jos neko zabiberi,izgledas super,sexy,....jeste,da,bas tako.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptyUto Jan 08, 2019 9:34 pm

Pa, ako se pogleda realno...ko se ne bi bojao ?

[You must be registered and logged in to see this image.]

Časna smrt je bolja opcija . zubic










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
savo

savo


Datum upisa : 21.03.2014

Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptySre Jan 09, 2019 1:45 pm

Astra ::
Strasnije je sto si godinama isti i onda odjednom preko noci ostaris....koza smezurana,vid oslabio drasticno,ujutro te budi pisanje a ne jebanje,dok ustajes,stenjes jer koljena,kicma...traze razgibavanje....sve to nekako preko noci postane stvarnost.Mrzim puder na licu,a bore sve vidljivije....i kad mi jos neko zabiberi,izgledas super,sexy,....jeste,da,bas tako.

Što se tiče smežurivanja kože i bore: PČELINJI OTROV BRIŠE GODINE SA LICA

Citat :
Prirodni botox na bazi pčelinjeg otrova, jedinstveni proizvod za zatezanje lica bez skalpela i iglica - STING OF BEAUTY.

Među holivudskim zvezdama zatezanje lica primena botoxa i drugih estetskih hirurških procedura je sasvim uobičajna stvar.

Ako želite da izgledate lepo i privlačno i u poznijim godinama, držite do sebe i svog izgleda a ne pripadate kategoriji ljudi sa “dubljim džepom” ili niste pristalica hirurških zahvata u estetske svrhe, onda je krema STING OF BEAUTY idealna za Vas.


Supstance po kojima se pčelinji otrov izdvaja su melitin, apamin i adolapin, i sve tri poseduju protivupalna svojstva, od kojih je melitin jedan od najsnažnijih prirodnih sredstava sa anti-inflamatornim dejstvom.

Efekat kreme na zatezanje lica objašnjava se činjenicom da male doze pčelinjeg otrova sadržanog u kremi simuliraju ubode pčela, pri čemu se aktivira prirodan odbrambeni mehanizam i sinteza kolagena i elastina. Pored toga što pčelinji otrov ima antibakterijski efekat, takođe stimuliše vensku propustljivost i podstiče imuni sistem.

Eterična ulja kojima je krema bogata i pčelinji proizvodi poput meda i propolisa,
dodatno obogaćuju kremu i povećavaju njenu efikasnost.

Jojobino ulje hrani i hidrira kožu tokom celog dana i reguliše lučenje sebuma što ga čini idealnim uljem za sve tipove kože.

Kantarionovo ulje u svom sastavu sadrži hipericine, tanine i flavonoide koji imaju protivupalno dejstvo, i kao takvo pomaže u epitelizaciji kože, a koristi se za ublažavanje ožiljaka i fleka na licu, zatezanje kože i terapiju akni.

Ubod pčele


Med ima izuzetna kozmetička svojstva jer se odlikuje izvanrednom prolaznošću kroz kožu te na taj način hrani mišićne slojeve glikogenom što direktno usporava starenje kože.

Ugljeni hidrati, minerali, vitamini i kiseline kojima je med bogat, neguju kožu, pomažu joj da zadrži vlastitu vlagu sprečavajući prerano starenje i pojavu bora, štite kožu od gljivica i bakterija, ublažavaju upalne procese, štite od slobodnih radikala i hrane kožu.

Moj rođak je pčelar i pušta pčele da ga ubodu. Ne nosi opremu, ne štitit se od njih. Baš me zanima da li će da dobije bore
Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptyNed Jun 14, 2020 8:52 am

U redu, kazu da je blagodat doziveti je. Jeste ali pod uslovom da ne vucaras jedno pet do sest hronicnih oboljenja, stap,, vestacke kukove i pelene...Jeste, ako imas uslova da je zivis u humanijim uslovima, da odes u neku banju, planinu... odigras domine, ili slusas muziku sa svojom generacijom - ako ti je do muzike.
Danas, star , nemocan , ponizavajuceg statusa jer zavisis od drugoga - obicno od dece ili osoblja nekog Doma za stare, nije bas ni neki radosni osecaj. Pribojavanje postoji. Ta starost je ipak zajebana, kazu da jedino unucici mogu da je ulepsaju.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptyUto Jun 07, 2022 11:11 am

Samouka ::
...obicno od dece ili osoblja nekog Doma za stare, nije bas ni neki radosni osecaj. Pribojavanje postoji. Ta starost je ipak zajebana, kazu da jedino unucici mogu da je ulepsaju.
Pa čuj...ako je ovako-za Dom(starački) spreman . ludismeh

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ali,realno....moj sin opet radi u"staračkom" u Nemačkoj.
Dobro da sam sedeo kada mi je rekao "mesečnu cifru"
A oni bolesniji -i do 20 000 eu mesečno .
No ...nešto plati Krankenkase ,nešto Sozialbeamt ,nešto od penzije ,i nešto deca .
Tako da ,opet nekako .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptyUto Jun 07, 2022 12:09 pm

Ako panes ko obican smrtnik,, ne biras dom, tako da nije 20000 nego nekih 8 do 9 hiljada, a djeca placaju jedino ako su " bogata", inace ne uzimaju od djece.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptyUto Jun 07, 2022 1:37 pm

Kako god okrenes zajebano... tesko je opterecivati i decu svojim dijagnozama i starackim baksuzlukom i zakukavanjem a tesko je i uzeti od njih i njihove dece za dom... Nasi domovi za stara lica nisu bas na nekom glasu, osim po paprenim cenama.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptyUto Jun 07, 2022 8:47 pm

Ni sada nisam u cvijetu mladosti, godine se itekako vide. Ne predstavlja mi to problem. Bore i sve promjene na tijelu koje prate godine su mi nekako normalne, ali problem je kada vidimo da slabimo, da sve više zavisimo od drugih.
Opet, što se tiče domova za stare, ne mislim da je to tako strašno samo po sebi. Problem su naravno novci, naše penzije nisu ni približno dovoljni za punu cijenu smještaja, hrane, lijekova i potrepština koje su neophodne staroj osobi. Drugi problem je naravno stručnost osoblja koje radi u staračkim domovima. Nije problem sam po sebi život u domu, problem je što se štićenici domova nerijetko tretiraju nehumano. Stare osobe itekako imaju potrebu za društvenim životom, imaju potrebu da se osjećaju i zabavnim i korisnim, prosto ne žele izgubiti dostojanstvo, a to im se vrlo često oduzima u domovima. Ruku na srce, mnogo je starih ljudi koji žive sami, koje porodica skoro da i ne posjećuje, pa takvima je bolje da su među drugim ljudima, sličnima sebi, da se ne osjećaju zaboravljenima i napuštenima.
Ne bih voljela ostati sama u starosti, naravno da bih voljela biti među drugim ljudima, pa ako je to i dom, neka je.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptySre Dec 06, 2023 12:08 pm

Pomirio se sa tim .Daj Bože da budem kao ovaj.











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer


Datum upisa : 15.07.2023

Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptySub Dec 09, 2023 5:02 pm

Ne!
Starost je sastavni deo života.
Nije normalno živeti u bilo kakvom strahu.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptySre Dec 13, 2023 12:57 pm

Eugen Grafvajer ::
Ne!
Starost je sastavni deo života.
Nije normalno živeti u bilo kakvom strahu.
Slažem se.Ali opet postoji ona doza straha da padnem nekome na grbaču sa nekom teškom boleštinom.
Ne može svako da iznese brigu i skrb pa čak i kad je najrođeniji u pitanju.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer


Datum upisa : 15.07.2023

Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptySub Dec 16, 2023 9:38 am

Kijara-brm ::
Eugen Grafvajer ::
Ne!
Starost je sastavni deo života.
Nije normalno živeti u bilo kakvom strahu.
Slažem se.Ali opet postoji ona doza straha da padnem nekome na grbaču sa nekom teškom boleštinom.
Ne može svako da iznese brigu i skrb pa čak i kad je najrođeniji u pitanju.

U pravu si. Za najbliže do koih nam je stalo, dok smo sposobni da se možemo brinuti o sebi, nema dileme.

Kijara-brm likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer


Datum upisa : 15.07.2023

Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptyPon Dec 18, 2023 7:44 am

Elem, primetio sam da se neki ne boje starosti i smatraju da svi stariji imaju sindrom "zlatne ribice". Tako je kada živiš u zemlji ludila i laži pa se primiš.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptyPon Dec 18, 2023 9:21 pm

Eugen Grafvajer ::
Elem, primetio sam da se neki ne boje starosti i smatraju da svi stariji imaju sindrom "zlatne ribice". Tako je kada živiš u zemlji ludila i laži pa se primiš.
Kad sam bila mladja misilila sam , ljudi ostare odu u dom .Imaju svoju sobu,sade cveće na balkonu .Druže se sa ljudima etc. I umru u miru.
Kakva iluzija.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptyUto Dec 19, 2023 3:11 pm

Kijara-brm ::

Kad sam bila mladja misilila sam , ljudi ostare odu u dom .Imaju svoju sobu,sade cveće na balkonu .Druže se sa ljudima etc. I umru u miru.
Kakva iluzija.

Nije iluzija .Ima to-ali na Zapadu .
Eto,u USA ih na milione odu na Floridu ,pa uživaju .

[You must be registered and logged in to see this image.]

Iz Evrope -kupe kuće u Španiji ,Italiji ,Grčkoj....
A medicina dobra ...prebacuju *ladno preko 90 godina .

A mi....velika većina nema da plati ni najbedniji starački dom .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
rouzvel
Black Magic Woman
rouzvel


Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 23.02.2010

Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptySre Dec 20, 2023 1:47 am

Ne bojim se strarosti, bojim se bolesti.
Mislim da se svi toga boje.
Nije bitno koliko imaš godina ako si relativno zdrav i u snazi.  top88










Istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda

brunolino likes this post

Nazad na vrh Ići dole
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptySre Dec 20, 2023 10:44 am

samo žena se bojim... zubic
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptyČet Jan 18, 2024 7:24 pm

Oni-ne ! top88 naklon












[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
crvenkapica_011

crvenkapica_011


Datum upisa : 05.05.2020

Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptySub Jan 20, 2024 4:15 pm

Ranije nisam, al' sad me povremeno uhvati neka strava, na par minuta. Onda kažem sebi - ma jok, nije to ništa. Nisam od onih što o'ma posežu za telefonom i zovu nanokliniku da zakažu botokse i ostala peglanja bora. Ali, nikad se ne zna... Možda i meni padne na pamet jednog dana.
Nazad na vrh Ići dole
Dolinac 2.0

Dolinac 2.0


Datum upisa : 08.10.2023

Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 EmptySre Jan 31, 2024 6:32 pm

Opcenito strah kao pratilac imati sa sobom nije dobro.Utice na nasu spihu, bolje da covjek ne razmislja o takvim stvarima. Kad dodje vrijeme, e onda covjek moze da razmislja.

Inace nemam straha u starosti kad doje, niti on mene prati niti ja njega, barem dosada.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Bojite li se starosti? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bojite li se starosti?   Bojite li se starosti? - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Bojite li se starosti?
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» PREDNOSTI STAROSTI :)))
» Ako zelis da znas kako ces izgledati u starosti...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: