DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 4 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALTražiRegistruj sePristupi

Delite

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 4 EmptySub Avg 26, 2017 8:15 am

First topic message reminder :

Izgleda da su Mitrovići (TV Pink ) dobili partijski i zadatak od prioritetne nacionalne važnosti ,da naprave "rijaliti kakav "nije viđen" .
Sudeći po najavama ,radi se o najvećem i najskupljem "projektu" svih vremena ,uz do sada neviđenu tehničku podršku .
Navodno ,na tri hektra zemlje se zida ceo grad ,ceo cirkus će pratiti 140 kamera ,dronovi i "spajderi" ,a "režija" će  biti u mogućnosti da menjaju čak i vremenske uslove ?

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 4 Zadruga-1

Ako ste pomislili da će se nešto u "konceptu" zaluđivanja naroda promeniti ,ili će doći do promene koncepta -prevarili ste se . 
Srbija će gledati staru "šemu" i dobar deo "starih lica" ,dakle , opet će na nacionalnoj frekvenciji popularizovati prostitucija ,kriminal, nasilje ,prostakluk ,ekstremizam ,ološ sa "estrade" i iz "politike" -sve ono što je "prolazilo" i ovih godina pod imenom "Farma" . 
32 "takmičara" kreću 6. septembra ,a da će biti dovoljno bizarnih likova i polusveta ,već sada je poznato . 
Obezbeđen je veći broj "starleta" ,a najveća bizarnost (za sada ) je "ulazak" muža ubijene pevačice Jelene Krsmanović ?
Šta reći više ,kada je "voditeljka" Soraja Vučelić (navodno ,za 5000 eu mesečno ?) 

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 4 Soraja2

Ako i ovoga puta "to" bude imalo "milionsku gledanost" ,onda nema šta više da se kaže za "naciju" .
Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

Godina : 51
Datum upisa : 13.01.2013

PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 4 EmptyPet Jun 22, 2018 7:24 pm

Kijara-brm ::
Ne glasa samo Srbija :D
Novi projekat koji kreće od septembra će biti još zanimljiviji i još 6 hektara se uređuje uz ovu imperiju koja već postoji.
Ko zna ,zna.Samo jako.  zubic

Kjaro nebitno je ko je glasao. 19 miliona sms poruka. To je otprilike po jedan sms svakog ko živi na teritoriji bivše SFRJ. Jer prilikom raspada bilo nas je tako oko 20 miliona.

19 miliona puta je ex YU dokazala da ima IQ retardirane amebe. Dovoljno da mene učvrsti u ubeđenju da su mi planovi sasvim ispravni.

Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

Godina : 39
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 4 EmptyPet Jun 22, 2018 7:29 pm

ZoxZoja ::
Ne glasa samo Srbija :D
Novi projekat koji kreće od septembra će biti još zanimljiviji i još 6 hektara se uređuje uz ovu imperiju koja već postoji.
Ko zna ,zna.Samo jako.  zubic

Kjaro nebitno je ko je glasao. 19 miliona sms poruka. To je otprilike po jedan sms svakog ko živi na teritoriji bivše SFRJ. Jer prilikom raspada bilo nas je tako oko 20 miliona.

19 miliona puta je ex YU dokazala da ima IQ retardirane amebe. Dovoljno da mene učvrsti u ubeđenju da su mi planovi sasvim ispravni.
Ja nisam poslala ni jedan SMS,ali sam dosta upućena.Napisaću knjigu koja će se ući u školski program -Psihologija  zubic  .
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 4 EmptyNed Jun 24, 2018 10:22 am

I još jedno pravljenje budalama naroda ,kojem doduše ,tako i treba . 
Najnovija vest koja ide po medijima ,je da je cela fabula Sloba/Kija/Luna u stvari ,unapred plaćena i dogovorena . 
Tačnije -ucveljena supruga je uzela unapred 30 000 eu za "duševnu bol" po ulasku ,što sa glavnom nagradom od 50 000 čini celih 80 000 eu . 
Glupi narod je "zaboravio i oprostio" i ljubavnika ,i kresanje sa Filipom Đukićem ,i krajnje skrnavljenje sahrane njenog oca (direktan prenos ) ,a više nego vidljivo je bilo favorizovanje anonimne stjuardese kao "sigurne pobednice" 
Luna je dobila 700 eu nedeljno ,a kada je "priča krenula" ,mama Anabela je sa g.Mitrovićem utanačila bolji aranžman ,shodno "događanjima",tako da su  kresanja ,histerisanja, tuče i mirenja donele "blogerki" 28  000 eura.
Glupi narod joj je oprostio što je "ljubavnica" ,a još gore -što se pokazalo da je unela mobilni telefon kojim je bila sve vreme "na vezi" sa majkom ? 
Onaj balvan Sloba ,pošto je "Pinkova Zvezda" je "ušao" bez honorara ,tako da je posle 9 meseci izašao kako je ušao-bez dinara ,samo radi "promocije" . 
Ostaje da se vidi da li će mu koja od "žena" udeliti  koji euro ,ili da se obelodani da je sve u stvari bio dogovor ,i da Slobica ima "procenat" od obe ? 

Kakogod ....da sam "fan" (a takvih ima na hiljade ) bar bi se osećao prevareno i izigrano ,i da ti ljudi imaju imalo časti -razbili bi TV Pink zbog pravljenja majmuna od njih . 
Jer u celoj priči -Željko Mitrović je bio taj koji je uzeo teške milione za celu priču (i ta računica je napravljena ) 
Teške milione eura "čisto" ,jer ....misli li iko da će da plati porez državi ? 
Neće -k*o što nije ni do sada .
Nazad na vrh Ići dole
justicija

justicija

Datum upisa : 22.12.2013

PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 4 EmptyNed Jun 24, 2018 8:07 pm

ZoxZoja ::

Devedesete, pa i ovo vrijeme poslije njih dokazuju da je taj IQ već postao tradicija.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 4 EmptyNed Jun 24, 2018 8:29 pm

Danubius ::

Kakogo d....da sam "fan" (a takvih ima na hiljade ) bar bi se osećao prevareno i izigrano ,i da ti ljudi imaju imalo časti -razbili bi TV Pink zbog pravljenja majmuna od njih . 
Jer u celoj priči -Željko Mitrović je bio taj koji je uzeo teške milione za celu priču (i ta računica je napravljena ) 
Teške milione eura "čisto" ,jer ....misli li iko da će da plati porez državi ? 
Neće -k*o što nije ni do sada .
Fanovi?Organizirane  grupe koje su svesno  poržale Kiju-55% ona sam je imala.Ljudi su zaslepljeni tom ženom.Nova zadruga će  biti još veća.Mitroviću se može.Još će dobiti nagradu za ovaj projekat.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 4 EmptySub Avg 25, 2018 2:37 pm

"Zadruga 2 " će zaista biti bljuvotina kakve zaista nisu viđene na ovim prostorima ,ako je suditi po "najavama" budućih učesnika .
Sve kurve, alkoholičari ,narkomani ,psihopate ,kriminalci ,seksualno devijantne osobe iz celog regiona,"veterani" raznih "rijaliti programa" ,  biće sakupljeni na jednom mestu .

Miljana Kulić ulazi sa majkom i  tek  rođenom bebom,a tu će se naći i "srećni otac" Ivan Marinković  .
Aleksandra Subotić ulazi sa "mužem" Davidom Dragojevićem ,a biće tu i otac njenog deteta ,sveže izašao sa robije ,Aleksandar Čabarkapa,kao i njena majka ?
Pa su tu Kija i Luna , Bane Čolak sa "novom devojkom" Zerinom Hećo (veteranka "Parova" )  
Pa su tu ona dva travestita Roma ,Mika i Giba ,sve sa mamom i tatom .
Oni ni ne kriju nameru da "promene pol "javno -samo ako Mitrović to i plati?
Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 4 Obiteljvasic_thumb1

Naravno ,i mnogi drugi tog kalibra ,što će obezbediti psovke ,tuče ,pljuvačine ,javni sex,alkoholisanje i drogiranje ,uvreda po rasnoj, nacionalnoj i verskoj osnovi  i ovoga puta ,skoro pa sigurno se neće završiti bez  tragičnih posledica ,obzirom na "profil učesnika ".

Pašće krv ,a izgleda da "publika" baš to traži i priželjkuje ,nema drugog logičnog objašnjenja .
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 4 EmptyUto Avg 28, 2018 10:57 am

Kaže Mitrović -eto ,"napravio" je tamo za 18 miliona eura "kneževinu" po ugledu na Monako ,100 objekata ,plovila ,letelice ,20 "oldtajmera" ,bla bla bla ....

A onda tamo puste Zoricu Marković koja odmah kaže "*ebem li ti seme krvavo" .

"Lepog Miću" koji kaže "Ispišam ti se usta ,ja ću te *ebati ,i tvoju majku ,i sestru...."

Itd...i onda par miliona Srba uživa u "spektaklu" .
Nazad na vrh Ići dole
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer

Datum upisa : 22.03.2017

PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 4 EmptyUto Avg 28, 2018 12:03 pm

Kaže Mitrović -eto ,"napravio" je tamo za 18 miliona eura "kneževinu" po ugledu na Monako ,100 objekata  ,plovila ,letelice ,20 "oldtajmera" ,bla bla bla ....

A onda tamo puste Zoricu Marković koja odmah kaže "*ebem li ti seme krvavo" .

"Lepog Miću" koji kaže "Ispišam ti se usta ,ja ću te *ebati ,i tvoju majku ,i sestru...."

Itd...i onda par miliona Srba uživa u "spektaklu" .

Ne seri da pratiš dešavanja. Javno ću te se odreći k'o šugavog kera. zubic
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 4 EmptyUto Avg 28, 2018 12:39 pm

Eugen Grafvajer ::

Pa najčitanije dnevna novina u Srpskoj je -"Euro Blic",što nije ništa drugo nego -Blic iz Srbije ,vol.2 .
Sem "Nezavisnih" ,"Glasa Srpske" i "Press " ,koji se mogu svrstati u "lokalne dnevne" (a jedva da tamo imaju tiraža kao "Blic" -zajedno) medijsku sliku i u Srpskoj čine trovači iz Srbije ,sa svojim ondašnjim izdanjima (Telegraf, Svinjformer ,Kurir ,Novosti ,itd)
Od naslovne pa do 50 % sadržaja ,sve je "Zadruga" ,"Parovi " ,Vučić .
Ne možeš da ne vidiš ,naročito kada postoji "Pink" BiH koji pokriva i Srpsku sa svojih 50 tak kanala ,a tamo se reklama za "Zadrugu" vrti svakih 10 minuta .
Uostalom ...neke od najvećih "zvezda rijalitija" su upravo iz Srpske ili BiH ,te je njihovo reklamiranje ,žitije i bitisanje verovatno još podrobnije propraćeno u ondašnjim medijima .
Ne možeš da "ne pratiš" -sem ako uopšte ne čitaš novine ili ne gledaš TV .
Nazad na vrh Ići dole
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer

PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 4 EmptyUto Avg 28, 2018 1:07 pm

Pa najčitanije dnevna novina u Srpskoj je -"Euro Blic",što nije ništa drugo nego -Blic iz Srbije ,vol.2 .
Sem "Nezavisnih" ,"Glasa Srpske" i "Press " ,koji se mogu svrstati u "lokalne dnevne" (a jedva da tamo  imaju tiraža kao "Blic" -zajedno) medijsku sliku i u Srpskoj čine trovači iz Srbije ,sa svojim ondašnjim izdanjima (Telegraf, Svinjformer ,Kurir ,Novosti ,itd)
Od naslovne pa do 50 % sadržaja ,sve je "Zadruga" ,"Parovi " ,Vučić .
Ne možeš da ne vidiš ,naročito kada postoji "Pink" BiH koji pokriva i Srpsku sa svojih 50 tak kanala ,a tamo se reklama za "Zadrugu" vrti svakih 10 minuta .
Uostalom ...neke od najvećih "zvezda rijalitija" su upravo iz Srpske ili BiH ,te je njihovo reklamiranje ,žitije i bitisanje verovatno još podrobnije propraćeno u ondašnjim medijima .
Ne možeš da "ne pratiš" -sem ako uopšte ne čitaš novine ili ne gledaš TV .

PRC, postoji rešenje za sve! Dovoljno si odrastao da znaš da govna nisu za jelo. Je l' tako? Tako je. U stvari možda i jesu ali nisu svarljiva a moj organizam ne želi to da proba. Znači, sve je stvar izbora. Od gomile ponuda, izabrao sam ono što me zanima a šveCki Pink sto sam izfiltrirao sa filmskim kanalima. 32" Samsung TV, poseduje opciju sa (DELITE) i klikom na dugme, izbriše nepoželjan kanal. Novine ispod 100RSD, nisu novine. (nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari).
Tako da tvoj elaborat u mom slučaju i prema mojim procenama, ne pije vodu.
Ajde lepo priznaj da si ovisnik od onoga što ti se servira a ja ću ti oprostiti što te Ilija tukao.
zubic
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 4 EmptyUto Okt 30, 2018 10:13 pm

I pored navodnih "čuda nad čudima" i još navodnijih miliona eura uloženih u ovaj "šou" ,i pored respektabilne reprezentacije kurvetina i prekaljenih rijaliti ološa ,neki dan je procurela informacija da "Zadruga 2 " ne da nije gledana -nego je manje gledana i od predhodnog nastavka? (doduše -isto radi i konkurentski "šou" -"Parovi ",po istom obrascu )
Da li se narod Srbije "probudio" ,ili su mu jednostavno dosadili isti isprazni likovi sa mnogo puta već viđenim akterima ,čiji je glavni domet -pljuvanje ,psovanje ,ožderavanje i *ebačine ? 
Medijska podrška žute štampe i naturanje na režimskim televizijama ne prestaju ,ali biće da je ovoga puta čak i to -neubedljivo . 
Ni šetanje osuđenog ratnog zločinca Šešelja od "Zadruge do "Parova" nije dalo neke bitne rezultate . 

Kakogod bilo, biće da su SMS-ovi "podrške" presušili ,dakle ovce dosadile da pune kasu g.Mitrovića ,čim se odlučio da (po stoti put ) uvede najvećeg ološa među rijaliti ološima -Jelenu Golubović .
Teško da će i ova "iskusna takmičarka" znati da izvede nešto što nismo videli - *ebanje u štali ,polivanje govnima ,sranje u dvorištu pred kamerama,vađenje sisa za stolom,  ,izazivanje drugih da psovanjem njihove dece izgube nerve i išutiraju je ,i sl ....no biće da je ovo znak da je g Ružičasti zaista očajan ,čim tovari sebi ovu ludakinju na vrat . 

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 4 Jelena-golubovic

Dokaz da u Srbiji i "dno dna" ima i dublji "kloaka nivo" ,ili,  nadajmo se ,da čak i u Srbiji bljuvotinama ipak ima kraja .Ili sam ja slab "analitičar" medijskih naslova i preterani optimista ?
Ali nešto razmišljam -onaj krimos koji poseduje gomilu preduzeća (vlasnik Hepi TV) besplatno reklamira svoje proizvode preko rijalitija .
Mitrović ima "sponzore" -što takođe nezakonito reklamira . Ako bi se primenio zakon -to ne bi mogli da rade . Ostaje SMS "obožavatelja" ,koji su drastično smanjeni ,dakle,mobilni operateri bi izgubili profit i raskinuli ugovor .
Ukoliko  bi "ovce" prestale da šalju SMS -ove bljuvotine bi prestale da se emituju , jer ne bi bilo para u tome ?
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 4 EmptyPet Nov 02, 2018 12:54 am

Apropo moje gornje teze ,o "uvođenju" najvećeg ološa među rijaliti ološima (na već prisutnu gomilu najvećih ološa) ,Jelene Golubović ,kao očajničkog čina g.Mitrovića , iz razloga što "Zadruga 2 " izgleda nije "gledana ",pored svega ,sve mi se čini da sam ovoga puta u pravu. 
Jer g Mitrović je večeras ubacio i Jovanu Tomić Matoru ,veteranku rijalitija ,tetoviranu agresivnu lezbejku poznatu po "live" tučama sa ženama i muškarcima ,i Anu Korać ,silikonku teškog kalibra ,učesnicu "Zadruge 1 " 
Biće da g .Ružičastom ponestaje "polusveta" koji je spreman na sve ,a i da su se najveći "zagriženici" i "fanovi" dotičnih zasitili uvek istih ,sto puta viđenih "skandala" koji se svode na pijančenje , povraćanje ,"ljubavne "i seksualne javne prezentacije ,tuču, pljuvanje ,vređanje dece i familije -jer je sve to već otcano ,prežvakano i bljutavo toliko da se ne može gledati duže od 5 minuta . 
Biće da g Mitrović ima noćne more -jer je Stanija "operisana" ,Kristijan Golubović u zatvoru , Ekrem Jevrić je umro ,Vendi se više priklonila "Parovima" ,Era Ojdanić ,Eva Ras i Bora Drljača takođe ,a Maja Nikolić, Viktorija ,Saška Karan i slični teško da mogu da ičim podignu "gledanost" . 
Ma koliko "glancali" -glib je izgleda ogoljen ,i iskreno se nadam ,da će kao sa "Farmom" , posle još koje sezone -definitivno "popušiti" 
Jer g Mitrović je navikao da "šiša" ,a ne da gubi pare ,a to se izgleda ,konačno i dešava .
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 4 EmptyUto Nov 13, 2018 11:17 am

Da ovo ne pročitaš ,i ne vidiš video ,ne bi čovek verovao da iko može tako nešto monstruozno da izgovori ? A eto ,naše "rijaliti zvezde" itekako .Želeti smrt jednoj bebi? 
Jezivo i monstruozno -i niko od "nadležnih" ne reaguje ? 
Ni od te tkzv "publike" ? 
Sve smo već videli i čuli -ovakve stvari se ne mogu završiti nego nečijim ubistvom . 
Izgleda da "produkcije" to i žele ,"uvođenjem" sve većih kriminalnih ološa ,robijaša , kojima "pokušaj ubistva" i "nanošenje teških telesnih povreda" nimalo nisu strane . 

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 4 EmptyPon Jan 07, 2019 7:18 pm

Božić u "Zadrugi" -Mir Božiji Hristos se rodi" .  jbt

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 4 EmptyPon Jul 08, 2019 9:26 pm

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 4 66124704_860842990951469_4431144701613047808_o.jpg?_nc_cat=1&_nc_oc=AQmXKx-mJUQx92Z2i7MMNbPGIS8whXhWHeEBS24oR1pKFSUcFwDHAw_-7ipPIhL07Wk&_nc_ht=scontent.fiev1-1
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 4 EmptyUto Jul 09, 2019 12:55 pm

I još jednom....

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 4 66433171_2307268205976817_8914215751108263936_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_oc=AQnZE_2RJagBE6cMQtGv_wRX8Q8YaTk4qFgsG-2EgXpZ1RbFDGLlcHHmdliCSU3KIFI&_nc_ht=scontent.fiev1-1
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 4 EmptySub Avg 31, 2019 11:03 am

Opaaa -The show must go on    zubic

Zadruga 3-6 septembra  .Opet gomila anonimusa i kurvetina.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 4 EmptyNed Sep 01, 2019 8:28 am

Opaaa -The show must go on    zubic

Zadruga 3-6 septembra  .Opet gomila anonimusa i kurvetina.
A ,ne ,ne ...sve prekaljeni "rijaliti učesnici" (psihopate koje su tu godinama ) ,poznate kurve od zanata ("ostvarene" starlete ) ,sve sa Mikijem Đuričićem sa "nanogicom" ,Kulićima sa "rijaliti bebom" i verovatno Kristijanom Golubovićem-direktno iz Zabele . 
Jedva da će biti mesta za nove kurve (pardon ,"pevačice" u usponu ,koje su se "pokazale"  sexx  u "Zadruzi 2 ") ,i kruna svega-više komada "Đoganija",Saška Karan  i Jelena Golubović sa mamom i babom . 

I za dodatak-ponosna majka prati ćerku na ugradnju silikonskih sisa ,za "Zadrugu 3 " 

Bljuvotinama nema kraja ,očigledno .
Nazad na vrh Ići dole
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer

PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 4 EmptyPon Sep 02, 2019 7:36 am

Znači, treba očekivati promenu pola, uživo. Neka se marva zabavlja. zubic
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 4 EmptySub Sep 07, 2019 9:31 am

Znači, treba očekivati promenu pola, uživo. Neka se marva zabavlja. zubic

Pročitao sam u novinama "spisak učesnika" .Znači ,jezivo ,sve sam robijaš (ice)  ,kurve svih kategorija , osvedočene i kažnjavane psihopate i nasilnici ,"veterani rijalitija" (sa pomenutim karakteristikama i  "istorijama"  ) ,tako da jedini komentar na sve može biti samo -maligno i bolesno .
Pored "rijaliti bebe" Miljane Kulić ,"ušla" je i trudnica u sedmom mesecu (kojoj je to šesto dete ) ,tako da se može očekivati porođaj live .
Maligno i bolesno ,nema tu šta drugo da se kaže .
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 4 EmptyUto Sep 10, 2019 1:16 pm

Ma šta je ono? Ko su sve oni ljudi?YouTube pun klipova rijaliti "Zadruga" .
Jel realno da se toliko gleda i da se ne može ukinuti emitovanje takvih boleština.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 4 EmptySre Okt 30, 2019 1:01 pm

https://www.alo.rs/vip/zadruga-3/zadrugarka-prekinula-ludacki-se-s-miljane-i-zole-oni-nastavili-akciju-kao-da-ona-nije-tu/261493/vest

Miljana Kulić je 25. oktobra prekinula svoju trudnoću, te je izvršila abortus na jednoj klinici u Nišu. Njena majka Marija Kulić je sve vreme bila uz nju, a posle obavljenog abortusa ju je molila da bar neko vreme nema intimne odnose sa svojim dečkom Lazarom Čolićem Zolom.
Međutim, Miljana nije poslušala savete svoje majke, pa je ove večeri otišla u rehabilitaciju sa Zolom i ponovo započela vrelu akciju.

P. vam materina bolesna.   lalal
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: MEDIJI/ ŠTAMPA :: RIALITI i drugi ŠOU PROGRAMI-
Skoči na: