DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA

Ići dole 
+11
Samouka
brunolino
Kijara-brm
Danubius
ZoxZoja
podbarac
Blebetalo
savo
MadamX
Okano
Astra
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptySub Avg 26, 2017 8:15 am

First topic message reminder :

Izgleda da su Mitrovići (TV Pink ) dobili partijski i zadatak od prioritetne nacionalne važnosti ,da naprave "rijaliti kakav "nije viđen" .
Sudeći po najavama ,radi se o najvećem i najskupljem "projektu" svih vremena ,uz do sada neviđenu tehničku podršku .
Navodno ,na tri hektra zemlje se zida ceo grad ,ceo cirkus će pratiti 140 kamera ,dronovi i "spajderi" ,a "režija" će  biti u mogućnosti da menjaju čak i vremenske uslove ?

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Zadruga-1

Ako ste pomislili da će se nešto u "konceptu" zaluđivanja naroda promeniti ,ili će doći do promene koncepta -prevarili ste se . 
Srbija će gledati staru "šemu" i dobar deo "starih lica" ,dakle , opet će na nacionalnoj frekvenciji popularizovati prostitucija ,kriminal, nasilje ,prostakluk ,ekstremizam ,ološ sa "estrade" i iz "politike" -sve ono što je "prolazilo" i ovih godina pod imenom "Farma" . 
32 "takmičara" kreću 6. septembra ,a da će biti dovoljno bizarnih likova i polusveta ,već sada je poznato . 
Obezbeđen je veći broj "starleta" ,a najveća bizarnost (za sada ) je "ulazak" muža ubijene pevačice Jelene Krsmanović ?
Šta reći više ,kada je "voditeljka" Soraja Vučelić (navodno ,za 5000 eu mesečno ?) 

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Soraja2

Ako i ovoga puta "to" bude imalo "milionsku gledanost" ,onda nema šta više da se kaže za "naciju" .










Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptyUto Jun 19, 2018 11:36 pm

Znači  još odvratnija ekipa.Mića i Saška su rekli da  više neće u rijaliti.Zorica Marković će se rado odazvati.
 Sve je to pod znacima navoda(pare sve rešavaju)  jer preko 70 takmičara će opet proći kroz rijaliti.
Jelena će morati opet zbrisati ako uđe,jer konkurencija je "jaka" ,tako da je njena rijaliti karijera završena.Ljudi se otimaju da uđu.
Ekipy do ..."Zadruga" plus pojačanje iz "Parova". 
I tačno je to što si rekao.Narod voli baš to da gleda:

Dakle -kurve ,polusvet , kriminalci , alkoholičari ,psihijatrijski bolesnici , ofucana propala estradna gerijatrija -to Srbija voli da gleda ,i to je tužna i ružna istina Srbije . 
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptySre Jun 20, 2018 10:58 pm

Sad tek počinje rijaliti van ZADRUGE.
Bože ti pomozi-DRAGIIIIIIIIIII  jbt

Mića podigao tenziju VIŠE 

Matora&Anabela neviđeni haos VIŠE

Ovo je tek početak.Do jutra će biti svašta,kao i danima koji dolaze,a zar mesec dana će se sve zaboraviti.


OVO SVE GOVORI KOLIKO JE GLEDAN OVAJ FORMAT


Željko Mitrović je upravo saopštio svojim saradnicima da je dobio službeno obaveštenje da je format "Zadruga" nominovan i da je ušao u najuži izbor od 22 najbolja televizijska formata svih žanrova u Evropi na prestiznom američkom festivalu NATPE koji se ove godine održava u Budimpešti 26. juna. 
Pored toga što se na stotine formata takmiči ove godine, Željko Mitrović je izrazio veliku sigurnost i ubeđenje da će se njegov autorski projekat Zadruga naći sigurno na jednom od prva tri mesta na ovom prestižnom festivalu!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptySre Jun 20, 2018 11:16 pm

Kijara-brm ::
Sad tek počinje rijaliti van ZADRUGE.
Bože ti pomozi-DRAGIIIIIIIIIII  jbt

Moja nećaka (student psihologije,Univerzitet NS ) gleda "finale Zadruge" ,jer će nešto da rade u vezi toga .Dok kuckam ovde ,ide na TV "Pink" ,a usput se sprdamo SMS -ovima .No ,sad videh neke "najzanimljivije trenutke" ,i verovali ili ne ? Žene se tuku ,pa žene tuku muškarce ,pa muškarci tuku žene ,nešto malo se tuku i muškarci međusobno ,uz razbijanje inventara,pljuvanje , i tako pogan i životinjski rečnik koji ja nikada nisam čuo ni video (a svirao sam godinama i u kafanama , i video i svađe i tuče)
Tu ni Bog ne može da pomogne ,sigurno . Jesam ja ponešto čitao i video ,ali ovo?
Pa ,nije ni čudo što nas smatraju divljacima i primitivcima ,ovo se zaista ne može videti nigde . Samo na TV Pink ,i u "rijalitiju" .
Ja zaista nisam nimalo "osetljiv" ,ali ovo ? povraćka povraćka povraćka
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptySre Jun 20, 2018 11:16 pm

Kijara-brm ::
Sad tek počinje rijaliti van ZADRUGE.
Bože ti pomozi-DRAGIIIIIIIIIII  jbt

Moja nećaka (student psihologije,Univerzitet NS  ) gleda "finale Zadruge" ,jer će nešto da rade u vezi toga .Dok kuckam ovde ,ide na TV "Pink" ,a usput se sprdamo SMS -ovima .No ,sad videh neke "najzanimljivije trenutke" ,i verovali ili ne ? Žene se tuku ,pa žene tuku muškarce ,pa muškarci tuku žene ,nešto malo se tuku i muškarci međusobno ,uz razbijanje inventara,pljuvanje , i tako pogan i životinjski rečnik koji ja nikada nisam čuo ni video (a svirao sam godinama i u kafanama , i video i svađe i tuče)
Tu ni Bog ne može da pomogne ,sigurno . Jesam ja ponešto čitao i video ,od "zadruge" , ali ovo?
Pa ,nije ni čudo što nas smatraju divljacima i primitivcima ,ovo se zaista ne može videti nigde . Samo na TV Pink ,i u "rijalitiju" .
Ja zaista nisam nimalo "osetljiv" ,ali ovo ? povraćka povraćka povraćka
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptySre Jun 20, 2018 11:36 pm

Ima odličan materijal za rad. Nisam moralista,svašta videh,a li ovakve "životinje" ne znam koji naziv im bi dala u životu  nisam videla.
Dovoljno je pogledati par klipova i shvatiti da je to naša realnost i budućnost.Njih ništa nije sramota.
Za sledeću "Zadrugu "se već grabe.Nema para za koje bi ja ušla tamo da me neko vređa,pljuje,tuče .

Za ovih 9 meseci koliko sam uspela da pogledam tu zloću od ljudi još uvek mi nije jasno kako ti ljudi mogu da žive sa svojom savesti.
Ludaci su svuda oko nas,ali ovako nešto ne videh.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptyČet Jun 21, 2018 4:10 pm

Danubius ::


Moja nećaka (student psihologije,Univerzitet NS  ) gleda "finale Zadruge" ,jer će nešto da rade u vezi toga .Dok kuckam ovde ,ide na TV "Pink" ,a usput se sprdamo SMS -ovima .No ,sad videh neke "najzanimljivije trenutke" ,i verovali ili ne ? Žene se tuku ,pa žene tuku muškarce ,pa muškarci tuku žene ,nešto malo se tuku i muškarci međusobno ,uz razbijanje inventara,pljuvanje , i tako pogan i životinjski rečnik koji ja nikada nisam čuo ni video (a svirao sam godinama i u kafanama , i video i svađe i tuče)
Tu ni Bog ne može da pomogne ,sigurno . Jesam ja ponešto čitao i video ,od "zadruge" , ali ovo?
Pa ,nije ni čudo što nas smatraju divljacima i primitivcima ,ovo se zaista ne može videti nigde . Samo na TV Pink ,i u "rijalitiju" .
Ja zaista nisam nimalo "osetljiv" ,ali ovo ? povraćka povraćka povraćka

Tvoju nećaku razumem. Struka je struka. Nisu sva naučna istraživanja mirisanje ljubičica. Ali kad uživo čuješ ljude kako pričaju o ovom ... povraćka

Bilo je to ovako. Okopavamo mi papriku pre neki dan. Sasvim normalna atmosfera i tako to. I čujem dve levo od mene pričaju kad ustaju, ležu ... još da pomenu vreme i Engleskinje. Dok jedna od njih nije izjavila da se budi oko jedan po ponoći i da gleda ZADRUGU. A ta je sva što bi kod nas rekli nabečena. Što bi otprilike značilo da se nosi i ponaša ko da je iz zlatne ispala. Kad je vidiš prosto da se zapitaš kako nije dobila pozivnicu za kraljevsko venčanje onomad.

Da ne bih došla u iskušenje da kažem svoje mišljenje o svemu tome sam toliko ubrzala rad da sam dobila par opomena od šefice da usporim. Prosto nisam mogla da verujem da sam videla i čula nekog ko to stvarno gleda.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptyČet Jun 21, 2018 7:27 pm

A meni nije jasno što se vi čudite..Ljudi gledaju samo našu realnost koju  neki ne žele da prihvate tj da veruju da tako nešto postoji kod  /oko nas.

U stvari šta trabunjam.Videla sam što nisam do sada videla  ,a ni čula.Iskustvo više ,na šta su sve ljudi spremni iitddd.

Koliko je gledano dokaz je :
format "Zadruga" nominovan i da je ušao u najuži izbor od 22 najbolja televizijska formata svih žanrova u Evropi na prestiznom američkom festivalu NATPE koji se ove godine održava u Budimpešti 26. juna. 
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptyPet Jun 22, 2018 7:12 pm

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 35922810

Nepunih 19 miliJona sms poruka za ovaj "format". Srbija ima oko 7 miliona stanovnika. Gruba računica kaže TRI po stanovniku. Nevažno da li je moja mama koja ni ne zna da šalje sms ili beba rođena par minuta ranije. Kako iz moje kuće nije poslat NI JEDAN sms ovim povodom znači da je neko poslao tih šest više. Neko ima vremena, pažnje i novaca za ovaj "format"? Srbija je definitivno otišla u 3.14čku materinu. Ja ću već negde drugde. Ne sviđa mi se takvo društvo.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptyPet Jun 22, 2018 7:19 pm

Ne glasa samo Srbija :D
Novi projekat koji kreće od septembra će biti još zanimljiviji i još 6 hektara se uređuje uz ovu imperiju koja već postoji.
Ko zna ,zna.Samo jako.  zubic
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptyPet Jun 22, 2018 7:24 pm

Kijara-brm ::
Ne glasa samo Srbija :D
Novi projekat koji kreće od septembra će biti još zanimljiviji i još 6 hektara se uređuje uz ovu imperiju koja već postoji.
Ko zna ,zna.Samo jako.  zubic

Kjaro nebitno je ko je glasao. 19 miliona sms poruka. To je otprilike po jedan sms svakog ko živi na teritoriji bivše SFRJ. Jer prilikom raspada bilo nas je tako oko 20 miliona.

19 miliona puta je ex YU dokazala da ima IQ retardirane amebe. Dovoljno da mene učvrsti u ubeđenju da su mi planovi sasvim ispravni.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptyPet Jun 22, 2018 7:29 pm

ZoxZoja ::
Kijara-brm ::
Ne glasa samo Srbija :D
Novi projekat koji kreće od septembra će biti još zanimljiviji i još 6 hektara se uređuje uz ovu imperiju koja već postoji.
Ko zna ,zna.Samo jako.  zubic

Kjaro nebitno je ko je glasao. 19 miliona sms poruka. To je otprilike po jedan sms svakog ko živi na teritoriji bivše SFRJ. Jer prilikom raspada bilo nas je tako oko 20 miliona.

19 miliona puta je ex YU dokazala da ima IQ retardirane amebe. Dovoljno da mene učvrsti u ubeđenju da su mi planovi sasvim ispravni.
Ja nisam poslala ni jedan SMS,ali sam dosta upućena.Napisaću knjigu koja će se ući u školski program -Psihologija  zubic  .










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptyNed Jun 24, 2018 10:22 am

I još jedno pravljenje budalama naroda ,kojem doduše ,tako i treba . 
Najnovija vest koja ide po medijima ,je da je cela fabula Sloba/Kija/Luna u stvari ,unapred plaćena i dogovorena . 
Tačnije -ucveljena supruga je uzela unapred 30 000 eu za "duševnu bol" po ulasku ,što sa glavnom nagradom od 50 000 čini celih 80 000 eu . 
Glupi narod je "zaboravio i oprostio" i ljubavnika ,i kresanje sa Filipom Đukićem ,i krajnje skrnavljenje sahrane njenog oca (direktan prenos ) ,a više nego vidljivo je bilo favorizovanje anonimne stjuardese kao "sigurne pobednice" 
Luna je dobila 700 eu nedeljno ,a kada je "priča krenula" ,mama Anabela je sa g.Mitrovićem utanačila bolji aranžman ,shodno "događanjima",tako da su  kresanja ,histerisanja, tuče i mirenja donele "blogerki" 28  000 eura.
Glupi narod joj je oprostio što je "ljubavnica" ,a još gore -što se pokazalo da je unela mobilni telefon kojim je bila sve vreme "na vezi" sa majkom ? 
Onaj balvan Sloba ,pošto je "Pinkova Zvezda" je "ušao" bez honorara ,tako da je posle 9 meseci izašao kako je ušao-bez dinara ,samo radi "promocije" . 
Ostaje da se vidi da li će mu koja od "žena" udeliti  koji euro ,ili da se obelodani da je sve u stvari bio dogovor ,i da Slobica ima "procenat" od obe ? 

Kakogod ....da sam "fan" (a takvih ima na hiljade ) bar bi se osećao prevareno i izigrano ,i da ti ljudi imaju imalo časti -razbili bi TV Pink zbog pravljenja majmuna od njih . 
Jer u celoj priči -Željko Mitrović je bio taj koji je uzeo teške milione za celu priču (i ta računica je napravljena ) 
Teške milione eura "čisto" ,jer ....misli li iko da će da plati porez državi ? 
Neće -k*o što nije ni do sada .










Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptyNed Jun 24, 2018 8:07 pm

ZoxZoja ::


19 miliona puta je ex YU dokazala da ima IQ retardirane amebe. Dovoljno da mene učvrsti u ubeđenju da su mi planovi sasvim ispravni.

Devedesete, pa i ovo vrijeme poslije njih dokazuju da je taj IQ već postao tradicija.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptyNed Jun 24, 2018 8:29 pm

Danubius ::


Kakogo d....da sam "fan" (a takvih ima na hiljade ) bar bi se osećao prevareno i izigrano ,i da ti ljudi imaju imalo časti -razbili bi TV Pink zbog pravljenja majmuna od njih . 
Jer u celoj priči -Željko Mitrović je bio taj koji je uzeo teške milione za celu priču (i ta računica je napravljena ) 
Teške milione eura "čisto" ,jer ....misli li iko da će da plati porez državi ? 
Neće -k*o što nije ni do sada .
Fanovi?Organizirane  grupe koje su svesno  poržale Kiju-55% ona sam je imala.Ljudi su zaslepljeni tom ženom.Nova zadruga će  biti još veća.Mitroviću se može.Još će dobiti nagradu za ovaj projekat.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptySub Avg 25, 2018 2:37 pm

"Zadruga 2 " će zaista biti bljuvotina kakve zaista nisu viđene na ovim prostorima ,ako je suditi po "najavama" budućih učesnika .
Sve kurve, alkoholičari ,narkomani ,psihopate ,kriminalci ,seksualno devijantne osobe iz celog regiona,"veterani" raznih "rijaliti programa" ,  biće sakupljeni na jednom mestu .

Miljana Kulić ulazi sa majkom i  tek  rođenom bebom,a tu će se naći i "srećni otac" Ivan Marinković  .
Aleksandra Subotić ulazi sa "mužem" Davidom Dragojevićem ,a biće tu i otac njenog deteta ,sveže izašao sa robije ,Aleksandar Čabarkapa,kao i njena majka ?
Pa su tu Kija i Luna , Bane Čolak sa "novom devojkom" Zerinom Hećo (veteranka "Parova" )  
Pa su tu ona dva travestita Roma ,Mika i Giba ,sve sa mamom i tatom .
Oni ni ne kriju nameru da "promene pol "javno -samo ako Mitrović to i plati?
Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Obiteljvasic_thumb1

Naravno ,i mnogi drugi tog kalibra ,što će obezbediti psovke ,tuče ,pljuvačine ,javni sex,alkoholisanje i drogiranje ,uvreda po rasnoj, nacionalnoj i verskoj osnovi  i ovoga puta ,skoro pa sigurno se neće završiti bez  tragičnih posledica ,obzirom na "profil učesnika ".

Pašće krv ,a izgleda da "publika" baš to traži i priželjkuje ,nema drugog logičnog objašnjenja .










Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptyUto Avg 28, 2018 10:57 am

Kaže Mitrović -eto ,"napravio" je tamo za 18 miliona eura "kneževinu" po ugledu na Monako ,100 objekata ,plovila ,letelice ,20 "oldtajmera" ,bla bla bla ....

A onda tamo puste Zoricu Marković koja odmah kaže "*ebem li ti seme krvavo" .

"Lepog Miću" koji kaže "Ispišam ti se usta ,ja ću te *ebati ,i tvoju majku ,i sestru...."


Itd...i onda par miliona Srba uživa u "spektaklu" .










Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptyUto Avg 28, 2018 12:03 pm

Danubius ::
Kaže Mitrović -eto ,"napravio" je tamo za 18 miliona eura "kneževinu" po ugledu na Monako ,100 objekata  ,plovila ,letelice ,20 "oldtajmera" ,bla bla bla ....

A onda tamo puste Zoricu Marković koja odmah kaže "*ebem li ti seme krvavo" .

"Lepog Miću" koji kaže "Ispišam ti se usta ,ja ću te *ebati ,i tvoju majku ,i sestru...."


Itd...i onda par miliona Srba uživa u "spektaklu" .

Ne seri da pratiš dešavanja. Javno ću te se odreći k'o šugavog kera. zubic
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptyUto Avg 28, 2018 12:39 pm

Eugen Grafvajer ::


Ne seri da pratiš dešavanja. Javno ću te se odreći k'o šugavog kera. zubic

Pa najčitanije dnevna novina u Srpskoj je -"Euro Blic",što nije ništa drugo nego -Blic iz Srbije ,vol.2 .
Sem "Nezavisnih" ,"Glasa Srpske" i "Press " ,koji se mogu svrstati u "lokalne dnevne" (a jedva da tamo imaju tiraža kao "Blic" -zajedno) medijsku sliku i u Srpskoj čine trovači iz Srbije ,sa svojim ondašnjim izdanjima (Telegraf, Svinjformer ,Kurir ,Novosti ,itd)
Od naslovne pa do 50 % sadržaja ,sve je "Zadruga" ,"Parovi " ,Vučić .
Ne možeš da ne vidiš ,naročito kada postoji "Pink" BiH koji pokriva i Srpsku sa svojih 50 tak kanala ,a tamo se reklama za "Zadrugu" vrti svakih 10 minuta .
Uostalom ...neke od najvećih "zvezda rijalitija" su upravo iz Srpske ili BiH ,te je njihovo reklamiranje ,žitije i bitisanje verovatno još podrobnije propraćeno u ondašnjim medijima .
Ne možeš da "ne pratiš" -sem ako uopšte ne čitaš novine ili ne gledaš TV .










Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptyUto Avg 28, 2018 1:07 pm

Danubius ::
Eugen Grafvajer ::


Ne seri da pratiš dešavanja. Javno ću te se odreći k'o šugavog kera. zubic

Pa najčitanije dnevna novina u Srpskoj je -"Euro Blic",što nije ništa drugo nego -Blic iz Srbije ,vol.2 .
Sem "Nezavisnih" ,"Glasa Srpske" i "Press " ,koji se mogu svrstati u "lokalne dnevne" (a jedva da tamo  imaju tiraža kao "Blic" -zajedno) medijsku sliku i u Srpskoj čine trovači iz Srbije ,sa svojim ondašnjim izdanjima (Telegraf, Svinjformer ,Kurir ,Novosti ,itd)
Od naslovne pa do 50 % sadržaja ,sve je "Zadruga" ,"Parovi " ,Vučić .
Ne možeš da ne vidiš ,naročito kada postoji "Pink" BiH koji pokriva i Srpsku sa svojih 50 tak kanala ,a tamo se reklama za "Zadrugu" vrti svakih 10 minuta .
Uostalom ...neke od najvećih "zvezda rijalitija" su upravo iz Srpske ili BiH ,te je njihovo reklamiranje ,žitije i bitisanje verovatno još podrobnije propraćeno u ondašnjim medijima .
Ne možeš da "ne pratiš" -sem ako uopšte ne čitaš novine ili ne gledaš TV .

PRC, postoji rešenje za sve! Dovoljno si odrastao da znaš da govna nisu za jelo. Je l' tako? Tako je. U stvari možda i jesu ali nisu svarljiva a moj organizam ne želi to da proba. Znači, sve je stvar izbora. Od gomile ponuda, izabrao sam ono što me zanima a šveCki Pink sto sam izfiltrirao sa filmskim kanalima. 32" Samsung TV, poseduje opciju sa (DELITE) i klikom na dugme, izbriše nepoželjan kanal. Novine ispod 100RSD, nisu novine. (nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari).
Tako da tvoj elaborat u mom slučaju i prema mojim procenama, ne pije vodu.
Ajde lepo priznaj da si ovisnik od onoga što ti se servira a ja ću ti oprostiti što te Ilija tukao.
zubic
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptyUto Okt 30, 2018 10:13 pm

I pored navodnih "čuda nad čudima" i još navodnijih miliona eura uloženih u ovaj "šou" ,i pored respektabilne reprezentacije kurvetina i prekaljenih rijaliti ološa ,neki dan je procurela informacija da "Zadruga 2 " ne da nije gledana -nego je manje gledana i od predhodnog nastavka? (doduše -isto radi i konkurentski "šou" -"Parovi ",po istom obrascu )
Da li se narod Srbije "probudio" ,ili su mu jednostavno dosadili isti isprazni likovi sa mnogo puta već viđenim akterima ,čiji je glavni domet -pljuvanje ,psovanje ,ožderavanje i *ebačine ? 
Medijska podrška žute štampe i naturanje na režimskim televizijama ne prestaju ,ali biće da je ovoga puta čak i to -neubedljivo . 
Ni šetanje osuđenog ratnog zločinca Šešelja od "Zadruge do "Parova" nije dalo neke bitne rezultate . 

Kakogod bilo, biće da su SMS-ovi "podrške" presušili ,dakle ovce dosadile da pune kasu g.Mitrovića ,čim se odlučio da (po stoti put ) uvede najvećeg ološa među rijaliti ološima -Jelenu Golubović .
Teško da će i ova "iskusna takmičarka" znati da izvede nešto što nismo videli - *ebanje u štali ,polivanje govnima ,sranje u dvorištu pred kamerama,vađenje sisa za stolom,  ,izazivanje drugih da psovanjem njihove dece izgube nerve i išutiraju je ,i sl ....no biće da je ovo znak da je g Ružičasti zaista očajan ,čim tovari sebi ovu ludakinju na vrat . 

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Jelena-golubovic

Dokaz da u Srbiji i "dno dna" ima i dublji "kloaka nivo" ,ili,  nadajmo se ,da čak i u Srbiji bljuvotinama ipak ima kraja .Ili sam ja slab "analitičar" medijskih naslova i preterani optimista ?
Ali nešto razmišljam -onaj krimos koji poseduje gomilu preduzeća (vlasnik Hepi TV) besplatno reklamira svoje proizvode preko rijalitija .
Mitrović ima "sponzore" -što takođe nezakonito reklamira . Ako bi se primenio zakon -to ne bi mogli da rade . Ostaje SMS "obožavatelja" ,koji su drastično smanjeni ,dakle,mobilni operateri bi izgubili profit i raskinuli ugovor .
Ukoliko  bi "ovce" prestale da šalju SMS -ove bljuvotine bi prestale da se emituju , jer ne bi bilo para u tome ?










Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptyPet Nov 02, 2018 12:54 am

Apropo moje gornje teze ,o "uvođenju" najvećeg ološa među rijaliti ološima (na već prisutnu gomilu najvećih ološa) ,Jelene Golubović ,kao očajničkog čina g.Mitrovića , iz razloga što "Zadruga 2 " izgleda nije "gledana ",pored svega ,sve mi se čini da sam ovoga puta u pravu. 
Jer g Mitrović je večeras ubacio i Jovanu Tomić Matoru ,veteranku rijalitija ,tetoviranu agresivnu lezbejku poznatu po "live" tučama sa ženama i muškarcima ,i Anu Korać ,silikonku teškog kalibra ,učesnicu "Zadruge 1 " 
Biće da g .Ružičastom ponestaje "polusveta" koji je spreman na sve ,a i da su se najveći "zagriženici" i "fanovi" dotičnih zasitili uvek istih ,sto puta viđenih "skandala" koji se svode na pijančenje , povraćanje ,"ljubavne "i seksualne javne prezentacije ,tuču, pljuvanje ,vređanje dece i familije -jer je sve to već otcano ,prežvakano i bljutavo toliko da se ne može gledati duže od 5 minuta . 
Biće da g Mitrović ima noćne more -jer je Stanija "operisana" ,Kristijan Golubović u zatvoru , Ekrem Jevrić je umro ,Vendi se više priklonila "Parovima" ,Era Ojdanić ,Eva Ras i Bora Drljača takođe ,a Maja Nikolić, Viktorija ,Saška Karan i slični teško da mogu da ičim podignu "gledanost" . 
Ma koliko "glancali" -glib je izgleda ogoljen ,i iskreno se nadam ,da će kao sa "Farmom" , posle još koje sezone -definitivno "popušiti" 
Jer g Mitrović je navikao da "šiša" ,a ne da gubi pare ,a to se izgleda ,konačno i dešava .










Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptyUto Nov 13, 2018 11:17 am

Da ovo ne pročitaš ,i ne vidiš video ,ne bi čovek verovao da iko može tako nešto monstruozno da izgovori ? A eto ,naše "rijaliti zvezde" itekako .Želeti smrt jednoj bebi? 
Jezivo i monstruozno -i niko od "nadležnih" ne reaguje ? 
Ni od te tkzv "publike" ? 
Sve smo već videli i čuli -ovakve stvari se ne mogu završiti nego nečijim ubistvom . 
Izgleda da "produkcije" to i žele ,"uvođenjem" sve većih kriminalnih ološa ,robijaša , kojima "pokušaj ubistva" i "nanošenje teških telesnih povreda" nimalo nisu strane . 











Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptyPon Jan 07, 2019 7:18 pm

Božić u "Zadrugi" -Mir Božiji Hristos se rodi" .  jbt











Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptyPon Jul 08, 2019 9:26 pm

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 66124704_860842990951469_4431144701613047808_o.jpg?_nc_cat=1&_nc_oc=AQmXKx-mJUQx92Z2i7MMNbPGIS8whXhWHeEBS24oR1pKFSUcFwDHAw_-7ipPIhL07Wk&_nc_ht=scontent.fiev1-1










Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptyUto Jul 09, 2019 12:55 pm

I još jednom....

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 66433171_2307268205976817_8914215751108263936_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_oc=AQnZE_2RJagBE6cMQtGv_wRX8Q8YaTk4qFgsG-2EgXpZ1RbFDGLlcHHmdliCSU3KIFI&_nc_ht=scontent.fiev1-1










Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptySub Avg 31, 2019 11:03 am

Opaaa -The show must go on    zubic




Zadruga 3-6 septembra  .Opet gomila anonimusa i kurvetina.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptyNed Sep 01, 2019 8:28 am

Kijara-brm ::
Opaaa -The show must go on    zubic




Zadruga 3-6 septembra  .Opet gomila anonimusa i kurvetina.
A ,ne ,ne ...sve prekaljeni "rijaliti učesnici" (psihopate koje su tu godinama ) ,poznate kurve od zanata ("ostvarene" starlete ) ,sve sa Mikijem Đuričićem sa "nanogicom" ,Kulićima sa "rijaliti bebom" i verovatno Kristijanom Golubovićem-direktno iz Zabele . 
Jedva da će biti mesta za nove kurve (pardon ,"pevačice" u usponu ,koje su se "pokazale"  sexx  u "Zadruzi 2 ") ,i kruna svega-više komada "Đoganija",Saška Karan  i Jelena Golubović sa mamom i babom . 


I za dodatak-ponosna majka prati ćerku na ugradnju silikonskih sisa ,za "Zadrugu 3 " 



Bljuvotinama nema kraja ,očigledno .










Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptyPon Sep 02, 2019 7:36 am

Znači, treba očekivati promenu pola, uživo. Neka se marva zabavlja. zubic
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptySub Sep 07, 2019 9:31 am

Eugen Grafvajer ::
Znači, treba očekivati promenu pola, uživo. Neka se marva zabavlja. zubic

Pročitao sam u novinama "spisak učesnika" .Znači ,jezivo ,sve sam robijaš (ice)  ,kurve svih kategorija , osvedočene i kažnjavane psihopate i nasilnici ,"veterani rijalitija" (sa pomenutim karakteristikama i  "istorijama"  ) ,tako da jedini komentar na sve može biti samo -maligno i bolesno .
Pored "rijaliti bebe" Miljane Kulić ,"ušla" je i trudnica u sedmom mesecu (kojoj je to šesto dete ) ,tako da se može očekivati porođaj live .
Maligno i bolesno ,nema tu šta drugo da se kaže .










Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptyUto Sep 10, 2019 1:16 pm

Ma šta je ono? Ko su sve oni ljudi?YouTube pun klipova rijaliti "Zadruga" .
Jel realno da se toliko gleda i da se ne može ukinuti emitovanje takvih boleština.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptySre Okt 30, 2019 1:01 pm

https://www.alo.rs/vip/zadruga-3/zadrugarka-prekinula-ludacki-se-s-miljane-i-zole-oni-nastavili-akciju-kao-da-ona-nije-tu/261493/vest

Miljana Kulić je 25. oktobra prekinula svoju trudnoću, te je izvršila abortus na jednoj klinici u Nišu. Njena majka Marija Kulić je sve vreme bila uz nju, a posle obavljenog abortusa ju je molila da bar neko vreme nema intimne odnose sa svojim dečkom Lazarom Čolićem Zolom.
Međutim, Miljana nije poslušala savete svoje majke, pa je ove večeri otišla u rehabilitaciju sa Zolom i ponovo započela vrelu akciju.


P. vam materina bolesna.   lalal










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptyNed Feb 09, 2020 9:22 am

Da li je moguće da će ovaj narod konačno da skine ružičaste naočare ,i nazove stvari onakvima kakve jesu? Novopazarci su pokrenuli peticiju da se grad javno odrekne svog sugrađanina (koga je za "Zadrugu" preporučilo što je najnoviji faker izvesne Dragane Mitar ,koja je i prošloj sezoni imala istu ulogu -da bude *ebena . Štos je u tome da je gospođa imala muža i dete ,ljubavnika ,i još jednog ljubavnika u "Zadruzi" ,a ovaj Edo (poznatiji kao "Torta" )ima troje dece i ženu .
Iako ja prižrljkujem da razdragani narod sa bakljama ,katranom i perjem "poseti" Tv Pink i set "Zadruge" ,to se neće desiti ,no možda je ova peticija ipak iskra razuma ?

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 2136921_screenshot-25_ff

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 313445_dragana-i-edo_f
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptyPet Apr 17, 2020 10:35 pm

Ijao..pa ovo je cela porodica u rijalitiju .Kakvi nasilnici???











Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptyPet Apr 17, 2020 10:38 pm

zar to još postoji...?!?!
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptyPet Apr 17, 2020 10:45 pm

brunolino ::
zar to još postoji...?!?!
Postoji.Treća sezona. I ovaj ološ odavde pokupili. Ovde se samo o tome i priča.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptyPet Apr 17, 2020 10:50 pm

ok, davnooo sam gledao prvu sezonu, novo nešto itd. ali ne do kraja jer je postalo naporno i bzvz...kao i onsj Big Brother gdje sam prvu sezonu odgledao i pola druge...jer postalo je degutatno...

ono, ne razumijem...a, i ne moram sve razumijeti... brdski
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptyPet Apr 17, 2020 11:07 pm

brunolino ::
ok, davnooo sam gledao prvu sezonu, novo nešto itd. ali ne do kraja jer je postalo naporno i bzvz...kao i onsj Big Brother gdje sam prvu sezonu odgledao i pola druge...jer postalo je degutatno...

ono, ne razumijem...a, i ne moram sve razumijeti... brdski
I bolje.Nasilje ,psovke od deteta pa nadalje. Očito im rejting još sad veći  kad se manje šetka .










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptyPet Apr 17, 2020 11:14 pm

ja ne znam kojim likovima bi bilo zanimljivo mene 24h gledati i slušati... zubic
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptyPet Apr 17, 2020 11:17 pm

brunolino ::
ja ne znam kojim likovima bi bilo zanimljivo mene 24h gledati i slušati... zubic
Moraš imati X faktor da bi te primili. Kad pogledaš dva,tri klipa biće to jasno koji su.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptyPet Apr 17, 2020 11:26 pm

ja nemam taj X čimbenik...jedino ALAN FORD u regalu... zubic
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptySre Apr 22, 2020 10:11 pm

Kristijan Golubović upravo je potpisao ugovor sa produkcijom o njegovom učešću u četvrtom izdanju rijalitija Zadruga koji će početi sa emitovanjem u septembru.
Dotični je upravo izašao iz zatvora posle 8 godina ,zbog dilovanja narkotika .
I čim je izašao -bio je opet uhapšen zbog vožnje neregistrovanog vozila ,bez dozvole i kršenja policijskog časa .
I nikom ništa ?
Bolesno, nemam šta drugo više da kažem o temi "ZADRUGA" na tv Pink .
Imali smo registovane prostitutke ,narkomane ,pedofile , registrovane psihijatrijske slučajeve ,više robijaša,pa i osumnjičene za ubistvo  ...
Koga to zanima ,i ko tako nešto odobrava na nacionalnoj frekvenciji ?
Bolesno ,zaista.

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 2205753_pjimage-7_ls
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptyČet Apr 23, 2020 4:17 pm

Koga zanima? Naciju.
Pogledam klipove i vidim da su Đoganijevi zamenili Kulićke. Po ovome će četvrta biti najgledanija jer stiže pojačanje Kristijan. Žalosno ,ali gledano je kako rejting pokazuje.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptyČet Apr 23, 2020 4:50 pm

Danubius ::
 ...
Koga to zanima ,i ko tako nešto odobrava na nacionalnoj frekvenciji ?
Bolesno ,zaista.

...

Tebi treba da se crta kome i ZAŠTO odgovara anestezirano, tupo-glupo biračko telo? Da ne bi da im pokazuju naučno-obrazovne emisije? Ili možda putopise iz sveta pa da požele veću platu i mogućnost da sve to vide i uživo"










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptyPet Apr 24, 2020 8:57 pm

LUNA RUČNO ZADOVOLJAVALA MARKA PRED OCEM! Nakon ovog snimka, možete reći da ste sve videli na svetu!

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 737059_luna1_ls

Studio? povraćka povraćka povraćka

A da bljuvotinama nema kraja -evo i prvog spiska "učesnika" za "Zadrugu 4 " :

Kristijan Golubović (150 000 eu), Nenad Marinković Gastoz, Zmaj od Šipova, Miljana Kulić, Sloba Radanović, Luna Đogani, Stanija, ali i Jasmina Medenica.

Jedina svetla tačka je da su normalni ljudi u Srbiji sakupili preko 50 000 potpisa ,te ukidanje ovog smeća mora da bude postavljeno kao poslaničko pitanje u Skupštini Srbije .
Da će se to i desiti ,sumnjam -jer i u ovom sazivu Skupštine ima poslanika koji su bili učesnici raznih rijalitija na Pink i Hepi .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptyPon Apr 27, 2020 9:08 pm

Danubius ::


Jedina svetla tačka je da su normalni ljudi u Srbiji sakupili preko 50 000 potpisa ,te ukidanje ovog smeća mora da bude postavljeno kao poslaničko pitanje u Skupštini Srbije .
Da će se to i desiti ,sumnjam -jer i u ovom sazivu Skupštine  ima poslanika koji su bili učesnici raznih rijalitija na Pink i Hepi .
Tvoja peticija je tvoj daljinski.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptyUto Apr 28, 2020 9:42 am



Dajte joj opet 50 000 eu .Pošteno se *ebala ,i to pred mamom i tatom. zubic
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptyUto Maj 19, 2020 10:35 pm

Još se ova bljuvotina nije ni završila ,a već su poznati učesnici "Zadruge 4 " Pre svih -višestuko osuđivani kriminalac ,i to za 400.000 eu(kako kažu tabloidi)

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Zeljko-mitrovic-kristijan-golubovic-foto-Printscreenpinkrs-725x485


Sem ove "moralne gromade" ugovore su potpisali i-Lepi Mića, Zorica Marković ,Miljana Kulić i Miki Đuričić.
Ostaje da se spisak popuni već proverenim prostitutkama ,kriminalcima ,mentalno obolelima i ostalim polusvetom. Ludilo u Srbiji nema granica .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptyNed Jul 12, 2020 8:44 am

Bar mali predah od bljuvotina -noćas je završena "Zadruga 3 "
Pobednica je izvesna Iva Grgurić iz Hrvatske ,po zanimanju "starleta" ,koju povezuju sa podužim spiskom raznih "kontraverznih biznismena " iz regiona (zaključno do Darka Šarića ,"Sukija" ,"Tigra" i njima sličnim kriminalcima )
"Iva" je zaradila 50 000 eu+luksuzni automobil i niz drugih nagrada od sponzora .
Pa zaslužila je ...samo u "Zaduzi" se kresala sa trojicom .

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EeIk9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvWXpnN01EQV8vOTU5ODU4Yzk4MzdmZWU5MTA1YTNhODFhMGE1NzRkMjAuanBnkZMCzQJCAIEABQ

Favorit je bio izvesni Mensur Ajdarpašić iz CG (zanimanje -kik bokser ?) kome nije pomoglo ni angažovanje brata koji je upravo izašao iz zatvora ,i po sopstvenim rečima uložio 5000 eu u kartice i glasanje .Inače je Mensur pokazao izuzetno agresivno ponašanje ,a tokom rijalitija je bio u vezi sa Minom Vrbaški (veteran rijalitija u koji je ušla kao maloletna ,i po sopstvenom priznanju ,po zanimanju-prostitutka)
Da ne tupim dalje i prenosim što čitam jutros po dnevnim listovima -bilo je histerisanja Đoganijevih ,tuča ,ružnih reči ,incidenata ,psovki i pljuvanja na "velikom finalu"
Dakle ,jedan divan skup izuzetnih "persona" je raspušten ,a već u septembru će vam se stomak prevrnuti ponovo-jer je medijski mag Mitrović već potpisao ugovor sa gomilom kurvi, kriminalaca ,sociopata i seksualno "poremećenim " osobama .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptyUto Jul 14, 2020 10:50 am

Samo za "finalno veče Zadruge" poslato je oko 19 miliona poruka po ceni od 36 dinara što iznosi blizu 700 miliona dinara ili 6 miliona evra.
Toliko o našoj empatiji za bolesnu decu ,i mentalnom zdravlju nacije .Za ovo nema nikakvog logičnog objašnjenja ,svako normalan u ovoj zemlji je zgrožen činenicom da bogato "nagrađujemo" razni ološ od kurvetina ,nasilnika i osuđivanih kriminalaca ,i trpamo u džep tajkunčini i smradu kao što je Mitrović ,da bude još bogatiji i bahatiji .










Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptyUto Jul 14, 2020 5:36 pm

Pitala sam se gde ovaj ozonozirani pokupi ove olose, prostituke, narkomane i secikese.. i zakljucih da je i on iz te fele, to je njegovo okruzenje. Ali ne mogu da razumem narod koji blene i daje pare za glasanje za ovaj propalitet. Ocigledno svest i kultura naroda je na nivou gustera i ne vidim skorijeg nekog napretka.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptySub Sep 19, 2020 1:53 pm

Kriminal-prostitucija , narkomanija , nasilje ,pretnje smrću  i sve najgore na javnoj "sceni" . Dno dna. 
Sve se to događa oko nas,ali ovako javno (pogledala sam neke klipove ) 
Proklet je taj novac . 
Bravo za institucije koje ćute  na sve to .










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑

Samouka likes this post

Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptyPon Sep 21, 2020 11:09 am

Koji su bre ovo likovi, gde ih samo nadje i okupi. Ovo je vise nego ocajno. Menjam kanale i zaustavim se na zadruzi , pogledam malo... kad ono neki novi dripci i onaj tupi Kristijan. Pa prisere mi se odmah.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptyPon Sep 21, 2020 4:02 pm

Samouka ::
... i onaj tupi Kristijan. Pa prisere mi se odmah.
Taj JAVNO preti da će da ubije Staniju ako mu se "javno ne izvini" .Zaklaće je ,makar ležao 40 godina (citat,izgovoren na nacionalnoj televiziji ,uz "kunjenje u decu" ) 
Alo policija ,sudstvo ,javni tužilac ? Da ne navodim član zakona -iste sekunde su morali intervenisati po službenoj dužnosti ? 
Tj-više članova zakona ,krivičnog -koji se svakodnvno krše "tamo" .
Nikom ništa? 
To nema ni u jednoj zemlji na svetu.

Samouka likes this post

Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptyPon Okt 05, 2020 12:16 pm

Nema dovoljno kurv****a u Srbiji pa šalju pojačanje iz EX YU.Dobar posao Mitrović radi .Dok god je fanova i babetina (da ne poveruješ) koje se bave rijalitijem i osnivanjem podrške za glasanje neće se maknuti rijaliti. Svi mi imamo rijaliti po komšiluku i svuda oko nas samo što nije na nacionalnoj frekvenciji.Pogledam malo klipove i ne verujem da ljudi tako lako  prodaju svoj privatni život  zarad malo evrića.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑

Samouka likes this post

Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptyPon Okt 05, 2020 8:48 pm

Čim su doveli trojicu osuđivanih likova za "nanošenje telesnih povreda " i nasilničko ponašanje (Miki Đuričić ,onaj Crnogorac Tomović ,i "Kiki" Golubović) onda nije trebalo dugo čekati da počne tuča (na nacionalnoj frekvenciji) kakva se ne viđa ni po provincijskim birtijama .

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 2341961_ezgif.comvideotogif

A i iz "uvoza",Hrvatska  (ako ovi zakažu ) su doveli izvesnog Filipa Cara i nekog istetoviranog majmuna(Frana,i po licu -obojica suđeni po istom osnovu ) i gle čuda -nije trebalo dugo čekati ?



Ako ovo nije promovisanje nasilja ,ne znam šta je (kažnjivo po Krivičnom Zakonu Republike Srbije )
Javni tužilac ,REM ,policija -ništa ?
Jer -Željko Mitrović (i sin ) -nedodirljivi i za ubistvo ,kamoli za nešto drugo .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptySre Okt 07, 2020 4:48 pm

Bljuvotinama zaista nema kraja ?
MUP Srbije je ustupio službeno vozilo za "potrebe Zadruge "?

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Collage9-1-725x544

Radi se kao ,o nekoj igrici "lopova i policije" -a "policajac" je ni manje ni više ,robijaš Kristijan Golubović ?

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EjrO73TXgAA3ib-?format=jpg&name=small

Ako ovo nije sprdačina sa MUP-om ,onda ja zaista ne znam šta je .
I to na dan kada je Mitrovićev sin "osuđen" na sramnih 11 meseci "kućnog pritvora" ,zbog ubistva 17 godišnje devojke koju je udario službenim BMW "Pinka" tolikom brzinom da ju je odbacio 25 metara ?
I ovo nije prva sprdačina sa državnim organima .
U nekoj od ranijih "Zadruga" one kurvetine i kriminalci su nosili uniforme Vojske Srbije ,opet za "igranje" .
Kako su se osećali oni koji su tu uniformu nosili tokom NATO bombardovanja ?
Ma *ebe se Mitroviću -dok god je privatna propagandna stanica Vučića i SNS ,ako treba ,dobiće od SPC i "vladičanske odore".

Samouka likes this post

Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptyNed Dec 27, 2020 9:16 am

Uobičajene scene iz "najgledanijeg šou programa" u regionu .
Srbija se ovako predstavlja .
Pravila ? Ništa .Dok ne bude mrtvih .

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 2417091_gif
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptyNed Dec 27, 2020 12:02 pm

Danubius ::
Uobičajene scene iz "najgledanijeg šou programa" u regionu .
Srbija se ovako predstavlja .
Pravila ? Ništa .Dok ne bude mrtvih .

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 2417091_gif

Blago tebi! U toku si.
zubic zubic zubic
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 EmptyPon Dec 28, 2020 10:09 am

Eugen Grafvajer ::

Blago tebi! U toku si.[/b] zubic zubic zubic
Sve dnevne novine u Srbiji ,vesti iz "Zadruge" i "Parova" prenose kao "udarne" .
Ne možeš da ne vidiš "masne "naslove.
Mislim da je sve oko "gledanosti" jedna velika prevara .Na moje veliko iznenađenje ,biće da ogromnu većinu onih koji "gledaju" i "glasaju" čine -penzioneri (što je sasvim nelogično, jer su odrasli na drugim moralnim standardima ?)
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA    Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA  - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA
Nazad na vrh 
Strana 2 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» Ima li gore od "Parova "? Ima ! MALDIWI,FARMA I JOS PO NEKI (rijaliti )
» LJUBAV JE NA SIJELU (rijaliti program)
» PRODUZITE ZIVOTNI VEK LAPTOP BATERIJI

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: MEDIJI/ ŠTAMPA :: RIALITI i drugi ŠOU PROGRAMI-
Skoči na: