DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
kako - Kako zarađuju znaci horoskopa BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
kako - Kako zarađuju znaci horoskopa BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Kako zarađuju znaci horoskopa

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
rouzvel
Black Magic Woman
rouzvel


Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 23.02.2010

kako - Kako zarađuju znaci horoskopa Empty
PočaljiNaslov: Kako zarađuju znaci horoskopa   kako - Kako zarađuju znaci horoskopa EmptyPon Mar 04, 2019 10:28 am

Kako zarađuju znaci horoskopa

Novac. Sve se svodi na to, kažu ljudi. I takođe govore kako je novac koren svog zla, što se podudara sa onim što mnogi od nas misle veći deo života. Da li je novac stvarno koren svog zla ili je nedostatak novca u svetu ono što povlači za sobom svo to zlo?

Evo i kako se znaci zodijaka bogate…

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ovan
Ovan je toliko navalentan da vrlo često uspeva da se probije do uticajnih položaja, samo kako bi nastavio sa svojom praksom demonstriranja snage i moći na razne načine. Ovna ćete naći kako se bogati kao lekar (gde može da se igra Boga), kao pozorišnog agenta ili berzanskog mešetara.

Bik
Bikove ćete naći kako vladaju poljima sporta, sportske medicine i terapije. Oni su ljudi koji su vlasnici veliki franšiza teretana i sportske opreme. Počnu kao zaposleni i ne staju dok ne poseduju celu kompaniju. Bik obožava novac.

Blizanac
Vrhunski šefovi i zaluđenici za gedžetima, blizanci zarađuju novac kroz svet tehnike i hrane. Oni se bogate cenjkanjem. Oni su fantastični u cenkanju i spuštanju cene, a zatim to isto obično prodaju za dobar profit.

Rak
Rakovi se bogate pišući sjajne romane i angažovanjem u uslužnim delatnostima usmerenim na ljude. Ne u celosti altruista, rak ima vrlo jasnu viziju kako da se obogati time što će ličnu situaciju uzeti u ruke i od nje napraviti milion dolara vrednu ideju.

Lav
Zahvaljujući svojoj neverovatnoj sposobnosti da šarmiraju ljude, oni obično postaju superzvezde muzike ili filma. Lava ćete naći na listama „najbolje plaćenih na svetu“ naročito u poljima industrije zabave.

Devica
Posvećeni radnici, device možda i nisu najbolji kandidati za položaje na kojima će se zgrnuti velika količina novca, ali njihova radna etika je toliko dobra da uvek završe kao najbolje plaćeni u kompaniji. One ostaju na radnom mestu čitav radni vek i na kraju lojalnost svom radnom mestu im se i isplati.

Vaga
Ukoliko postoji neko ko može da zaradi novac ne radeći ništa, onda je to vaga. Lenja i nemotivisana da podigne prst kako bi nešto uradila, ona uvek nekako uspeva da dođe do nekog nasledstva ili povereničkog fonda koji će raditi za njih. Lenje vage ne rade – one nasleđuju i troše.

Škorpija
Škorpije ćete naći kako zarađuju velike novce u oblastima u kojima uspevaju da zadovolje svoje strasne potrebe. Želite li neku domino damu koja će Vam iskrckati kičmu za dosta love? Najbolje tog tipa ćete naći među njima, ali ćete i debelo platiti. Da, novcem.

Strelac
Jednog dan, dobri stari strelac će zaraditi neku lovu - jednog dana. Ali dok ne svane taj dan, strelca ćete naći kako sanjari o svoj toj silnoj lovi koju će potrošiti… jednog dana. Drugim rečima, strelac nikada ne stigne do plate zbog koje će postati bogat.

Jarac
Investicije i obveznice. Jarčevi su rođeni bankari i uvek imaju jasne planove koji ih vode do bogatstva. Administrativni poslovi i oni koji se obavljaju za radnim stolom vladaju ovim znakom, ali oni se uvek popnu uz lestvicu moći i to sa stilom i gracioznošću.

Vodolija
Češće nego ne, vodolija se plaši zaposlenja. Iako je svesna činjenice da joj je novac potreban da bi preživela, mnogo radije će se venčati sa nekim i prepustiti toj osobi sav taj teret. Vodolije ne vole da rade. One više vole da ih neko drugi učini bogatim.

Ribe
Ribe ćete zateći kako blaženo koračaju na putu do banke. Ovi ljudi vole životinje i ljude i naći ćete ih na uticajnim i moćnim položajima unutar organizacija koje pomažu i jednima i drugima. Iako ovo ne zvuči nimalo altruistično kao pristup, one ipak zarađuju vrlo lepo pomažući drugima.










Istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

kako - Kako zarađuju znaci horoskopa Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zarađuju znaci horoskopa   kako - Kako zarađuju znaci horoskopa EmptyPon Mar 04, 2019 12:56 pm

rouzvel ::
...

Jarac
Investicije i obveznice. Jarčevi su rođeni bankari i uvek imaju jasne planove koji ih vode do bogatstva. Administrativni poslovi i oni koji se obavljaju za radnim stolom vladaju ovim znakom, ali oni se uvek popnu uz lestvicu moći i to sa stilom i gracioznošću.

...

Pa možda je moj otac bio u pravu svojevremeno kad je govorio da sam ja u našoj kući najbogatija ... jer nemam nikad mnogo ali imam uvek neki novac.

Takođe i moja koleginica, koja je greškom rođena u našem znaku, je govorila da sam manijak. Jer sam volela administrativni deo posla i među papirima i tabelama sam se osećala kao Gargamel među svojim loncima.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kako - Kako zarađuju znaci horoskopa Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zarađuju znaci horoskopa   kako - Kako zarađuju znaci horoskopa EmptyPon Mar 04, 2019 8:14 pm

Devica
Posvećeni radnici, device možda i nisu najbolji kandidati za položaje na kojima će se zgrnuti velika količina novca, ali njihova radna etika je toliko dobra da uvek završe kao najbolje plaćeni u kompaniji. One ostaju na radnom mestu čitav radni vek i na kraju lojalnost svom radnom mestu im se i isplati.
---
Za lovu-lažu . A "lojalnost" je tačna -počela mi 37-ma godina u istoj firmi .
*bo me "voz koji me ja tamo doneo "(kako  kaže izreka ) 










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Enesa

Enesa


Godina : 48
Humor : ponekad
Datum upisa : 16.07.2016

kako - Kako zarađuju znaci horoskopa Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zarađuju znaci horoskopa   kako - Kako zarađuju znaci horoskopa EmptyPon Mar 04, 2019 8:30 pm

Bik
Bikove ćete naći kako vladaju poljima sporta, sportske medicine i terapije. Oni su ljudi koji su vlasnici veliki franšiza teretana i sportske opreme. Počnu kao zaposleni i ne staju dok ne poseduju celu kompaniju. Bik obožava novac.

Mozda neki ali u mom slucaju nista istine
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





kako - Kako zarađuju znaci horoskopa Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zarađuju znaci horoskopa   kako - Kako zarađuju znaci horoskopa Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako zarađuju znaci horoskopa
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kako stare razni znaci horoskopa?
» Kako su znaci dobili ime..
» Kako raskidaju znaci u horoskopu
» Astro znaci-kako se udvaraju.....

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVET ZABAVE :: ZVEZDARNICA :: ZANIMLJIVA ASTROLOGIJA-
Skoči na: