DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Volite li POZORIŠTE? - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Volite li POZORIŠTE? - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Volite li POZORIŠTE?

Ići dole 
+11
Sharon_Stone
PJER
Vangelis
Una
Lily
doctorr67
sonia
Kijara-brm
Oci-ANDJELA
Kica/Praja
Sanjalica
15 posters
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Volite li POZORIŠTE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Volite li POZORIŠTE?   Volite li POZORIŠTE? - Page 2 EmptySub Dec 20, 2008 9:34 pm

First topic message reminder :

Da li u vašem gradu postoji pozorište, da li ga posećujete redovno, periodično ili uopšte, smatrate li da je tv i film potpuno potisnuo teatar , kakve predstave volite ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma



Datum upisa : 20.12.2007

Volite li POZORIŠTE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Volite li POZORIŠTE?   Volite li POZORIŠTE? - Page 2 EmptyPon Feb 01, 2010 12:40 am

Nista od toga.. samo znam shta je lepo i kome takvo stoji... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Volite li POZORIŠTE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Volite li POZORIŠTE?   Volite li POZORIŠTE? - Page 2 EmptyPon Feb 01, 2010 12:56 am

Onda dobro, prepustiću se tvojoj proceni. I oprez, bela labudica, a ne crni labud.

Pozorište je jedna sjajna institucija. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma



Datum upisa : 20.12.2007

Volite li POZORIŠTE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Volite li POZORIŠTE?   Volite li POZORIŠTE? - Page 2 EmptyPon Feb 01, 2010 1:41 am

sjajna naravno.... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride



Datum upisa : 12.09.2008

Volite li POZORIŠTE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Volite li POZORIŠTE?   Volite li POZORIŠTE? - Page 2 EmptyPon Feb 01, 2010 11:04 am

.. aha, ali ne u svojoj kuci.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Volite li POZORIŠTE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Volite li POZORIŠTE?   Volite li POZORIŠTE? - Page 2 EmptyČet Feb 11, 2010 8:21 pm

Zaista bih voleo da vidim novu postavu "Kose "
Ovo što sam nakratko video na tv ....ne mogu da odredim , da li je pun pogodak , ili su samo izvučeni najbolji delići.Trebalo bi da je fabula prilagodjena našem vremenu od 90 tih do sada .
Ako budem imao priliku -gledaću , zaista me zanima .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost




Volite li POZORIŠTE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Volite li POZORIŠTE?   Volite li POZORIŠTE? - Page 2 EmptyPet Feb 12, 2010 12:46 am

U Aleksincu s vremena na vreme gostuje neko kvalitetno pozorište tj. glumci kao što je bio slučaj pre oko nedelju dana kada je gostovalo Beogradsko dramsko pozorište sa predstavom "Igra parova". Nije loša komedija.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Una




Datum upisa : 10.05.2009

Volite li POZORIŠTE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Volite li POZORIŠTE?   Volite li POZORIŠTE? - Page 2 EmptyPet Feb 12, 2010 11:13 pm

Volim povremeno da utonem u taj carobni,nestvarni svet...Najcesce idem u JDP,BDP,Atelje 212...Poslednje predstave koje sam gledala,i koje preporucujem su Let iznad kukavicjeg gnezda i Sviraj to ponovo,Sem.
Nazad na vrh Ići dole
Vangelis




Datum upisa : 20.10.2009

Volite li POZORIŠTE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Volite li POZORIŠTE?   Volite li POZORIŠTE? - Page 2 EmptyPet Feb 12, 2010 11:20 pm

Auuuu jbt.,ne izlazim iz njega... wc
Nazad na vrh Ići dole
Una




Datum upisa : 10.05.2009

Volite li POZORIŠTE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Volite li POZORIŠTE?   Volite li POZORIŠTE? - Page 2 EmptyNed Feb 21, 2010 12:24 pm

Jos jedna preporuka: Miris kise na Balkanu - Madlenianum
Nazad na vrh Ići dole
PJER
Pjer
PJER


Datum upisa : 13.10.2008

Volite li POZORIŠTE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Volite li POZORIŠTE?   Volite li POZORIŠTE? - Page 2 EmptyNed Feb 21, 2010 1:15 pm

auuu ovde sve umetnicke duse... :blimky:

ja sam nekad radio u Narodnom pozoristu.... i gledao sam sve sto moze da se gleda....cak i statirao u nekim predstavama.... :joint:

lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Volite li POZORIŠTE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Volite li POZORIŠTE?   Volite li POZORIŠTE? - Page 2 EmptyPon Feb 22, 2010 4:28 am

PJER ::
auuu ovde sve umetnicke duse... :blimky:

ja sam nekad radio u Narodnom pozoristu.... i gledao sam sve sto moze da se gleda....cak i statirao u nekim predstavama.... :joint:

lol!

Hm, pa mi smo onda sitna riba u odnosu na tebe makar što se pozorišta tiče. PJER, nisam znala kakve sve kvaliteti u tebi čuče. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
PJER
Pjer
PJER


Datum upisa : 13.10.2008

Volite li POZORIŠTE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Volite li POZORIŠTE?   Volite li POZORIŠTE? - Page 2 EmptyPon Feb 22, 2010 8:18 am

Kornelija ::
PJER ::
auuu ovde sve umetnicke duse... :blimky:

ja sam nekad radio u Narodnom pozoristu.... i gledao sam sve sto moze da se gleda....cak i statirao u nekim predstavama.... :joint:

lol!

Hm, pa mi smo onda sitna riba u odnosu na tebe makar što se pozorišta tiče. PJER, nisam znala kakve sve kvaliteti u tebi čuče. [You must be registered and logged in to see this image.]


a čuče...razni kvaliteti...samo sto se ne eksponiram ... :smo16:
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Volite li POZORIŠTE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Volite li POZORIŠTE?   Volite li POZORIŠTE? - Page 2 EmptyPon Feb 22, 2010 8:42 am

da...imam ga i gledam svaki dan.... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sharon_Stone

Sharon_Stone


Datum upisa : 05.02.2010

Volite li POZORIŠTE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Volite li POZORIŠTE?   Volite li POZORIŠTE? - Page 2 EmptyPon Feb 22, 2010 9:13 am

doctorr67 ::
da...imam ga i gledam svaki dan.... [You must be registered and logged in to see this image.]

Kroz tvoje shaljivo pisanje naslucuje se istina.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Volite li POZORIŠTE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Volite li POZORIŠTE?   Volite li POZORIŠTE? - Page 2 EmptyPon Feb 22, 2010 1:42 pm

Moj grad je pre i posle II svetskog rata imao veliku tradiciju amaterskih pozorišta , da bi to kasnije zamrlo , sem po selima . U novije vreme grad ima odličnu omladinsku dramsku grupu -zaista se njihove predstave daju pogledati . Poslednja je bila njihova verzija "Kose" , po originalu -simpatično je bilo.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Volite li POZORIŠTE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Volite li POZORIŠTE?   Volite li POZORIŠTE? - Page 2 EmptyPon Feb 22, 2010 1:55 pm

Sećam se ranije, devedesetih se u Aleksincu održavalo nekakvo takmičenje amaterskih pozorišta. Nisam siguran kako se to tačno zvalo ali to je bila prava stvar. Dolazila su pozorišta iz raznih gradova u Srbiji. Posebno mi je ostalo u sećanju pozorište "Dadov" sa svojim komedijama.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Volite li POZORIŠTE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Volite li POZORIŠTE?   Volite li POZORIŠTE? - Page 2 EmptyPon Feb 22, 2010 3:26 pm

Danubius ::
Moj grad je pre i posle II svetskog rata imao veliku tradiciju amaterskih pozorišta , da bi to kasnije zamrlo , sem po selima .

[You must be registered and logged in to see this image.]

Citat :
U novije vreme grad ima odličnu omladinsku dramsku grupu -zaista se njihove predstave daju pogledati . Poslednja je bila njihova verzija "Kose" , po originalu -simpatično je bilo.

I Love You! [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Volite li POZORIŠTE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Volite li POZORIŠTE?   Volite li POZORIŠTE? - Page 2 EmptyUto Feb 23, 2010 5:26 pm

Moja omiljena pozorišna predstava je " The Kuguars" prepuna muzike koja je izvedena na jedan nesvakidašnji komičan način, nažalost ta predstava se više ne igra, al doći će joj opet vreme siguran sam. jednom prilikom uz besplaten karte pa još u pozorištu mladih, zatekao sam se sa mojim milim društvancetom na skromnoj predstavi, nismo ni znali šta je u pitanju, imali smo karte i jednostavno upali. Bila je to pantomima na naše razočarenje i to još polaganje ispite neke stundetice pred Ivanom Bekjarevim. Prdstava sa skromnim brojem ljudi pa još ja na njoj, fuj, odvratno, pa kome je zanimljiva pantomima neke studentice, al ajd uz udarce laktom ispod rebara čulo se sasvim tiho" ćuti, volino, strpi se malko, kada se pogase svetla idemo svi". Nastala je tama u sali a sa njom i tišina, zazujali su stari reflektori na kojima se uhvatila paučina, upereno je svetlo na pozornicu, izlazi ona, glumica, duge uvrćkane plave kose, izrazito lepog lica, sa dobro propraćenom linijom zgodne devojke, obučena samo u jedan kostim beli, poklonila se i krenula sa svojom pretstavom pantomime, reflektori su sada jače zasijali, ni paučina se sada nije videla, ali je ta svetlost otkrila nešto drugo, ispod belog kostima prelepe glumice nije bilo donjeg veša i sve se providilo, ama baš sve. Kod mene je nastalo veliko interesovanje za predstavu, ta glumica je svakako imala šta da pokeže, oduševila me pantomima " Ajde idemo sada" opet lakat ispod rebara sa tihim pitanjem " Nema šanse sada da idem", pravi užitak bio je gledati sve pokrete pantomime, nisam ni znao kako sve izgleda u raznim položajima tela prelepe glumice, nevolja je što sam komentare morao tiho da iznosim, al opet nisu bili neprimetni. Pantomima je završena sva svetla su se popalila, nestala je magija, ništa se više nije videlo sem glumičinog straha na licu, ustao sam zviždukom i aplauzom pozdravio sam glumicu, ovacija je krenula, nas dvadesetak je pljeskalo i vikalo bravo, Invan Bekjarev je ustao pogledao baš u mene nasmešio se i rekao glumici da je položila, sva sretna skočila je na jadnog glumca proslavljenog kao Kurčubić, ostalo mi je da žalim što u tom momentu ja nisam bio profesor kao Bekjarev.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Volite li POZORIŠTE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Volite li POZORIŠTE?   Volite li POZORIŠTE? - Page 2 EmptySub Apr 10, 2010 11:32 pm

Ovu temu sada "dižem" isključivo da je primeti naš žirafa .
Osećam da on ima mnogo toga da kaže na ovu temu .
Bez skromnosti , druže, ok ? [You must be registered and logged in to see this image.]
(za one koji nisu primetili -bacite pogled na žirafinu "personal galery" ) [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
rouzvel
Black Magic Woman
rouzvel


Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 23.02.2010

Volite li POZORIŠTE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Volite li POZORIŠTE?   Volite li POZORIŠTE? - Page 2 EmptySub Apr 10, 2010 11:41 pm

Pozorište volim i često idem na predstave. Jedno od omiljenih mi je pozorište "Slavija" ali često posećujem i Atelje 212, Narodno pozorište, Madlenijanum, Beogradsko dramsko i Zvezdara teatar. Priznajem da sam nekada išla više u bioskope ali sada mi je pozorište na prvom mestu.










Istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Volite li POZORIŠTE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Volite li POZORIŠTE?   Volite li POZORIŠTE? - Page 2 EmptySub Apr 10, 2010 11:52 pm

Koliko je pozorište u stvari važno govori podatak da nema vrhunskog filmskog glumca koji ne sanja da se oproba , recimo u "Hamletu" na Brodveju .
A šta reći o tome da se "Mišolovka" ili "Mačke " igraju već 30 godina , iz noći u noć . Koji film bi se mogao time pohvaliti ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
daca

daca


Godina : 52
Datum upisa : 12.06.2009

Volite li POZORIŠTE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Volite li POZORIŠTE?   Volite li POZORIŠTE? - Page 2 EmptySub Apr 17, 2010 2:56 pm

Volim pozoriste i ima ga u mom gradu ovih dana su Nusicevi dani i ne propustam ni jednu predstavu ,,,,,,,,,,,,,,,,
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Volite li POZORIŠTE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Volite li POZORIŠTE?   Volite li POZORIŠTE? - Page 2 EmptyNed Apr 18, 2010 11:43 am

Polomila nogu na sceni i odigrala predstavu do kraja



Beta | 18. 04. 2010. - 09:40h
| Komentara:
0




Glumica Dana Krljar polomila je nogu tokom
premijere u Kraljevačkom pozorištu, ali je ostala na sceni i odigrala
predstavu do kraja.
Na sinoćnoj premijeri drame Ingmara Vinklista "Noć Helvera" Dana
Krljar je na početku predstave doživela trostruki preloma zgloba. Na
završetku predstave, posle dugotrajnog aplauza, glumica je zahvalila
publici i tek tada, posle više od 60 minuta glume saopštila im da je
"polomila nogu tokom predstave i da će njenu reprizu najverovatnije moći
da pogledaju kroz mesec dana".


Posle tih reči, publika koja tokom predstave nije ni primetila da
se Dana Krljar povredila, nastao je tajac a zatim se ponovo razlegao
aplauz.

"Ovo je za istoriju pozorišta, nešto izvan neba i izvan zemlje, a
Dana Krljar je pokazala svu glumačku snagu, izdržavši na sceni do kraja
sa slomljenom nogom", kazala je rediteljka predstave Aleksandra
Kovačević.



Glumica Krljar je nedavno otišla u penziju iz Knjaževsko serbskog
teatra u Kragujevcu, a sinoć je imala premijeru u rodnom Kraljevu. U
predstavi igra i Petar Lukić, kome je to bila diplomska predstava.

Kraljevačka pozorišna publika je više od dva sata čekala Danu
Krljar da se pojavi posle lekarske intervencije na Ortopedskom odeljenju
i imobilizacije noge.



"Osetila sam veliki bol kada sam polomila nogu, ali sam ponavlja u
sebi da na sceni ne smem da ostavim Petra (Lukića), da predstava mora
ići do kraja, i potiskujući svesno biće u sebi, igrajući onim nesvesnim,
usredsređenim samo na tekst i scenu, izdržala sam do kraja", rekla je
glumica posle lekarske intervencije.

Šta je posvećenost publici??? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Miškin

Miškin


Godina : 55
Location : Parnas
Datum upisa : 12.05.2010

Volite li POZORIŠTE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Volite li POZORIŠTE?   Volite li POZORIŠTE? - Page 2 EmptySre Maj 26, 2010 5:01 pm

Odgovor na ovo pitanje je krajnje jednostavan. Da, volim pozorište. Volim ga jer tu čovek može da gleda sebe u svim oblicima i izdanjima. Prepoznajemo se. Malo li je... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Volite li POZORIŠTE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Volite li POZORIŠTE?   Volite li POZORIŠTE? - Page 2 EmptyPet Dec 09, 2011 6:44 am

..obozavam..a predstavu koju sam gledala josh kao dete necu nikada zaboraviti"Stolica koja se ljulja"..kako tada,tako i sada kad god mogu pogledam neku predstavu..dete mi ima pretplacene karte pa chesto ybog obaveya ne stigne da ode ali tu onda ja uskachem :eee:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Volite li POZORIŠTE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Volite li POZORIŠTE?   Volite li POZORIŠTE? - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2015 9:01 pm

Da avangardno pozorište nije uvek dobro primljeno ,to znamo ,ali da publika napusti masovno predstavu -to mislim da se još nije desilo .
A desilo se u Sarajevu ,na predstavi "Veliki Getsbi" ,i to zbog "eksplicitnih sex scena" ?
Ja tu ne vidim ništa posebno "eksplicitno" niti verujem da se ovo desilo "spontano" .
Pogledajte i sami ,(ima i kratak video)

Sarajevo: Zbog erotskih scena publika napustila dvoranu NPS link 
Malo je glupo posle mnogih predstava i hepeninga koji su bili daleko "žešći" i odigrali se i pre 20 godina  praviti ovakav cirkus .
Biće da se sarajevska pozorišna publika "promenila" ,i to ,tvrdim -nimalo "spontano" ,druge su stvari tu u pitanju (fatva na svakoga ko gleda ,biće)










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

Volite li POZORIŠTE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Volite li POZORIŠTE?   Volite li POZORIŠTE? - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2015 11:40 pm

Ja volim manje scene i manja pozorišta. Tu još uvek po neko zna da me prijatno iznenadi










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Volite li POZORIŠTE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Volite li POZORIŠTE?   Volite li POZORIŠTE? - Page 2 EmptyNed Dec 20, 2015 1:23 pm

Kica/Praja ::
Ja volim manje scene i manja pozorišta. Tu još uvek po neko zna da me prijatno iznenadi
Apropo toga ..."Veliki Getsbi" ,koji je trebao biti "događaj sezone" ,ispljuvan je od kritike i publike ,kao veliko razočarenje . 
Opšti utisak je da je predstava ,koja je rađena po knjizi Skota Ficdžeralda (koja puca od erotike ) mlaka i neubedljiva . 
Baš zato što je svaka erotika izostala ,a kostimi su ,po kritičarima izgledali kao za "ruski klasik" . 
Ako volite pozorište -slobodno ovo ne gledajte .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Volite li POZORIŠTE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Volite li POZORIŠTE?   Volite li POZORIŠTE? - Page 2 EmptyPon Dec 28, 2015 10:17 pm

Najblize pozoriste je udaljeno nekih 50 km... Prosla kraj njega, mislim da sam se cak i sliakla, ali nista vise od toga  Volite li POZORIŠTE? - Page 2 686218
Volim pozoriste i mislim da ga film nikada nece potisnuti. Ranije sam stalno isla, i...Kad razmislim, nemam odredjeni zanr, volim predstavu, kakva god da je. Dovoljno je sto se to odigrava tu, ispred tebe, carolija uzivo...

Mozda bi ipak trebalo da se organizujem i pogledam nesto, koliko vec u januaru...










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Volite li POZORIŠTE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Volite li POZORIŠTE?   Volite li POZORIŠTE? - Page 2 EmptyNed Mar 27, 2016 8:53 pm

Danas je medjunarodni Dan pozorista.

Pocetkom ovog meseca gledala sam predstavu Zenski razgovori, i mogu reci da sam se iznova odusevila atmosferom pozorista.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Volite li POZORIŠTE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Volite li POZORIŠTE?   Volite li POZORIŠTE? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Volite li POZORIŠTE?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Volite li BIOSKOP?
» VOLITE LI CARAOCE ?
» Volite li da grickate?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: KULTURA :: FOTOGRAFIJA/FILM/TEATAR :: POZORIŠTE, KAZALIŠTE,TEATAR-
Skoči na: