DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
DNEVNI LISTOVI (Srbija) - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
DNEVNI LISTOVI (Srbija) - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 DNEVNI LISTOVI (Srbija)

Ići dole 
+7
Kica/Praja
Lily
cojle
sonia
njushkalo_
montoya
Danubius
11 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DNEVNI LISTOVI (Srbija) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: DNEVNI LISTOVI (Srbija)   DNEVNI LISTOVI (Srbija) - Page 2 EmptyPon Jan 19, 2009 8:25 pm

First topic message reminder :

DNEVNE NOVINE 

ALO!
[You must be registered and logged in to see this link.]



24 SATA
[You must be registered and logged in to see this link.]

BLIC
[You must be registered and logged in to see this link.]


DANAS
[You must be registered and logged in to see this link.]


DNEVNIK
[You must be registered and logged in to see this link.]


GRAĐANSKI OGLASNIK
[You must be registered and logged in to see this link.]


INFORMER
[You must be registered and logged in to see this link.]


KURIR
[You must be registered and logged in to see this link.]


NAŠE NOVINE
[You must be registered and logged in to see this link.]

POLITIKA
[You must be registered and logged in to see this link.]

PREGLED
[You must be registered and logged in to see this link.]


SPORT
[You must be registered and logged in to see this link.]



VEČERNJE NOVOSTI
[You must be registered and logged in to see this link.]










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji put izmenio Danubius dana Sre Maj 24, 2017 5:12 pm, izmenio ukupno 5 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Gost
Gost




DNEVNI LISTOVI (Srbija) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DNEVNI LISTOVI (Srbija)   DNEVNI LISTOVI (Srbija) - Page 2 EmptyUto Mar 28, 2017 12:56 pm

Kolektivni duh Informera
Jedini sam član NUNS-a koji ne bojkotuje Informer: kad god pošalju neka interesantna pitanja, ja im odgovorim. S tim što oni to posle ne objave.

Kada smo pisali o Andreju Vučiću, recimo, iz Informera mi je stiglo pitanje: "Poštovani, kako ocenjujete to što premijer Aleksandar Vučić kaže da je Danas o Andreju otkrio rupu na saksiji, da je njegov brat i da je sva njegova krivica u tome?"

Onda sam ja odgovorio: „Moj hobi je otkrivanje rupa na saksiji jer ja potičem iz grnčarske porodice koja je proizvodila saksije u selu Zlakusa kod Požege, tako da je premijer potpuno u pravu i vidi se da sve zna o mojoj familiji kojoj je jedina krivica to što je moja familija.“

Pa su onda poslali još pitanja: "A ostali naprednjaci tvrde da su tekstove o Andreju Vučiću naručili oni koji su zaboravili sanduk pun oružja u Jajincima. Šta Vi kažete na to?“

Onda ja odgovorim: „Moguće da su tekstove naručili oni koji su zaboravili oružje u Jajincima, jer neki nepoznati ljudi svaki dan dolaze kod nas u redakciju i ostavljaju tekstove, što je daleko bolje nego da ostavljaju zolje. Predlažem ministru policije da postavi zasedu ispred redakcije Danasa jer će ih onda uhvatiti za pet minuta. Javite mu da uglavnom dolaze oko podne.“

Informer dakle, poštuje novinarsko pravilo - neka se čuje i druga strana - samo to ne objavljuju, valjda, da ne bi ispali glupi u društvu.

Kada sam jednom prilikom pitao njihovu novinarku koja je zvala nekim povodom - zašto se ne potpisuje ispod svojih tekstova u kojima je uglavnom sve izmišljeno, ona mi je rekla: "U pitanju je kolektivni duh, pa ne bih da se kitim tuđim perjem".

Zato predlažem srpskoj opoziciji da se mnogo ne uzbuđuje oko Informera - ako ne možete da ih pobedite, možete makar da ih zezate.

Na kraju, krajeva, Informer će sam nestati kada nestane i kolektivni duh koji im piše tekstove.


Draža Petrović
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




DNEVNI LISTOVI (Srbija) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DNEVNI LISTOVI (Srbija)   DNEVNI LISTOVI (Srbija) - Page 2 EmptySre Maj 24, 2017 12:49 pm

Geneza jednog tabloidnog naslova



– Dobar dan, uredniče.
– Šta oćeš ti sad?
– Pa… vi ste me zvali.
– Aha, jesam. Jesam li?
*♫♪ … hvata me panika ta stara navika srce bi krenulo za njom… ♫♪*
– Ne u stvari, ne znam ni ko si ti, napolje.
– Ali to sam ja, uredniče… ja, Bajić.
– Radoš?
– Naopako. Ja radim u vašem listu pobogu… poslali ste mi ovu poruku preko sekretarice. *daje mu papir*
– *čita* “… mater usranu… fijasko… kancelarija… našamarati… informativan naslov”. Aha, sad se sećam, da. Ti si onaj što ima informacije u naslovima.
– Pa da, informacije… ja sam novinar.
– Jel ti mene zajebavaš?
– Ne, pa… ja sam to dobro proučio, studirao sam devet godin…
– Slušaj mali, ti nisi novinar, da si novinar ti bi radio u… mislim realno da si novinar ne bi radio kao novinar.
– Ne razumem, gospodine.
– Sedi, Radoše. Bojim se da ti nešto promiče… *značajno gleda kroz prozor* a to je suština naše industrije!
– Pouči me, sveti čoveče! Biću ti večno zahvalan!
– Ne! Ne zahvaljuj meni! Zahvali generacijama tabloidnih žabokrečina i ljudskih protuva što su po svom mulju provlačile najgore ljude vlastitog vremena! Njima zahvali! Ja samo stojim na ramenima ljudskog šljama i ološa!
– Ah, kakvo uzbuđenje!
– *otvara fioku, vadi debelu crnu knjigu čije su korice protkane zlatom, uzdiže je iznad glave* Evo je! Sveto pismo novinarskog posla! Kuran ispraznog tabloidiziranja! Talmud izveštavanja o nečijem dupetu! Slovo ljubve željkomitrovizacije! Žuta droga žute štampe! Tu pred tobom, mali čoveče! *predaje mu knjigu*
– Govninarski priručnik?
– Dosetljiva igra reči, moraš priznati.
– Mhm. I šta tu piše?
– Pa knjiga je uglavnom o tome kako muda delfina eksplodiraju na dubini većoj od 60 metara, te ih stoga ne valja držati kao ljubimce u nuklearnoj podmornici jer urušavaju moral i borbenu gotovost. Koji ti je kurac, šta misliš da piše jbt? Ovo su zlatna pravila smećarskog novinarstva.
– Aha, a jel ima skripta da se skine negde, ovo mi debelo?
– Ma kakva skripta dal si…
– Gospodine, ja sam pao komunikologiju 27 puta, loše pamtim zbog mog hendikepa.
– Kog hendikepa?
– Glup sam.
– Ma bre… slušaj jebote pravila ZLATNA PRAVILA ti nudim ti me jebeš za skriptu. *tajanstveno šapuće* Vidi, zlatnih pravila ima… ima ih… TRI!
– Šta će tolka knjižurina onda za tri prav…
– DAJ ODJEBI DOK PRIČAM JEBOTE. Pravila su pitanja koja moraš postaviti sam sebi pre nego objaviš vest. Prvo pravilo! Kada napišeš nešto zapitaj se… je li to skandalozno?
– Pa ne možemo pisati samo o skandaloznim stvarima pobogu, zar…
– Ćut! Slušaj pravilo do kraja. Ako je skandalozno – odlično. Ako nije, ti ga napravi da bude skandalozno.
– Kako to?
– O jebem ti viršlu prženu, stvarno te jebe hendikep. Ako nije skandalozno, ti onda napiši SKANDALOZNO. Razumeš?
– Možda…
– Evo daj tu tvoju vest da ti pokažem. Da vidimo šta piše, “Okotila se kornjača u gradskom parku”… au sunce ti biće s tobom teže nego što sam mislio. Znači ovaj naslov to je govno, đubre, OK bend, Montevideo. Ne može ovako. Probaj sad da primeniš ovo što sam te naučio. Kako će naslov da glasi?
– “SKANDALOZNO – Okotila se kornjača u gradskom parku”?
– “SKANDALOZNO – KORNJAČA KURVAĆETINA SE KOTI KO DROGIRANA NASRED PARKA – DA LI SMO ZASLUŽILI OVO KAO NACIJA?”
– Uh, nije li to malo previš…
– Pravilo broj DVA! Patetika! Napisao si vest, zapitaj se – je li dovoljno dramatična? Udara li na najbednije ljudske emocije? Izgleda li kao otelotvorenje akumulirane patnje 20 tinejdžerki koje su se zaključale u kupatilu jer ih svet ne razume?
– Kako to da postignem, oh učitelju?
– Deca! Gladna! Plaču!
– ?
– Kad sredovečni asistent piljara iz Despotovca vidi da je gladno dete dovedeno u vezu sa dnevnim događajem on ne samo da klikće ko omamljen nego je i LJUT. A šta to znači? Da će ostaviti komentar. A šta to dalje znači?
– Da će da čita ostalih 1479 komentara i odgovara na njih?
– Bravo! Takođe će i da rifrešuje stranicu 80 hiljada puta kako bi video koliko ljudi je lupilo minus na njegov komentar sadržaja “na ovo će samo čedomorke i Hrvati lupiti minus”, kako bi ustanovio broj Hrvata koji operišu na našem vebsajtu i dao sebi malo na značaju. Dakle patetika, Radoše. Da vidimo to na delu. Kornjača.
– Hm… pa ne znam na primer… “Skandalozno – kornjača kurvaćetina se koti ko drogirana nasred parka a deca gledaju? ”
– “SKANDALOZNO – KORNJAČA KURVAĆETINA SE KOTI KO DROGIRANA NASRED PARKA DOK JE ŠIPTARSKI TURISTI HRANE MEKIKAMA, A MALI PAVLE PROSI ZA POLA USRANE KIFLE I PLAČE “GDE JE MOJA MAMA”? JESMO LI OVO KAO NACIJA ZASLUŽILI, DEVICE MARIO?”
– Uh, pa malo je agresivan naslov…
– Još nismo završili. Ostalo je treće pravilo. A ono glasi…
*♫♪ …tamo pa vamo, istok pa zapad, ma gde god stigao bio sam na svom… ♫♪ *
– Kako glasi?
– Ima li… SISU?

– Ko, kornjača?
– Može i kornjača! Bravo! Već razmišljaš kao govninar!
– *trokira mentalno i fizički* Kako sisu… i kornjaču… da povežem…
– Probaj! Ti to možeš! Ovo je finalni test, Bajiću, ti to možeš! Usmeri svu tu neku pozitivnu energiju i naći ćeš ono što tražiš! Stići ćeš na cilj! Pogledaj u sebe, Radoše, pogledaj duboko u sebe!
– “SKANDALOZNO – KORNJAČI KURVAĆETINI KIPTE SISE DOK SE KOTI KO DROGIRANA NASRED PARKA, ŠIPTARSKI TURISTI I DVE SISATE CVEĆARKE IZ FUTOGA JE HRANE MEKIKAMA, A MALI PAVLE PROSI ZA POLA USRANE KIFLE I PLAČE “GDE JE MOJA MAMA”? JESMO LI OVO KAO NACIJA ZASLUŽILI, DEVICE MARIO? ”
– *orgazmično* “JESMO LI OVO KAO NACIJA ZASLUŽILI DEVICE MARIO LJUDI MOJI”! I šta još nedostaje? Još jedna stvar, samo još jedna stvar!
– (FOTO) (VIDEO) (SISE)
– TAKO JE! Dobrodošao, Radoše, dobrodošao! Sada si posvećen u tajne!
– Hvala, učitelju moj! *plače od uzbuđenja, grli urednika*
– Ipak, ostala je još jedna stvar.
*♫♪ … ma nije niiije niiije me hteeelaaa sve dok pare ne skupim… ♫♪*
– Recite, učitelju.
– Juče je Toma odlikovao Amadeus Bend. Da čujem. Naslov.
– “DA SE NAJEŽIŠ: PRECEDNIK GOVNO ODLIKOVAO ČETRI RUŽNA PEDERA, BABA KOJU JE PRECEDNIK SVOJEVREMENO ZAKLAO U BARANJI GLEDALA GLADNA, PLAKALA SUZE I KRIŠOM POKAZIVALA SISU ŠEŠELJU (FOTO) (VIDEO)”

– A ne ne, neće ići tako. Probaj opet. Moraš malo da… promeniš fokus.
– Aha… shvatam.
– Aj sad probaj.
– *udiše duboko* “DIRLJIVO: TOMA ODLIKOVAO AMADEUS BEND – LESKOVAČKI LEPOTANI ANĐEOSKIH GLASOVA DOBILI ORDEN SVETOG SAVE PA POSLE KUPILI DVE ZAZE DETETU KOJE IZGLEDA KAO CIGAN ALI NIJE! SEVALE I SISE, NEĆETE VEROVATI ČIJE (NIJE DAČIĆ)! (FOTO) (VIDEO)”
-*pušta i on suzu* Ponosan sam, Radoše. A sad, nazad na svoje radne zadatke.
– Razumem! Imate li neki savet za mene pre nego se rastanemo… zauvek?
*♫♪ … nije nije nije me želela dok se ne obogatim SASVIM …♫♪*
– Radoše, samo jedna stvar. Sise… sise… i uvek još sisa. Sve prolazi, sisa ostaje. Čuvaj se i pozdravi kući.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




DNEVNI LISTOVI (Srbija) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DNEVNI LISTOVI (Srbija)   DNEVNI LISTOVI (Srbija) - Page 2 EmptyPon Jul 17, 2017 8:57 pm

Anita Mitrović Đukić



Da li smo i mi novinari, ljudi?

U moru gadosti koje nam mediji serviraju, a koja se svakog dana takmiči jedna s drugom, jedna novinarska “gadost” mi se nedeljama vrzma po glavi. Istina, teško je u Srbiji odrediti šta je, onako, najgadnije…
“Mediji” su preneli redom kako je bivšu misicu koja boluje od raka, dečko (koji je “zahvaljujući” njenoj bolesti postao poznat) prevario i našao, hej, novu devojku!

Dijana Milojković je pametna, prelepa, mlada devojka koja ima karcinom protiv koga se bori. Mediji su uperili reflektore u nju kada se razbolela i pisali o njenoj snazi, vedrini i spremnosti da bolest pobedi. Imala je i momka koji ju je u toj borbi podržavao. Ali, kako to već umešno rade srpski mediji, danas na tronu sutra u blatu, novinari su bez trunke empatije, ljudskosti prema jednom biću koje se bori za goli život, zarad klikova i tiraža, časkom (jer “bolju vest” tog dana nisu imali) uz kaficu, listajući instagram, odlučili da je “likvidiraju”. Saznali su preko drugarica koje baš vole da dobiju komadić slave, da ju je momak ostavio zbog one maloletnice što joj je neki pevač slao poruke koje su takodje bile HITČINA meseca.

I odjednom je sve bilo nevažno, i njena bolest i borba i snaga…i ljubav njenog, samo ona zna, kakvog života. Kakvi smo to ljudi, mi novinari? Da li smo ljudi?

Koliko na savesti košta ta rana koju nekome zadajemo? Imamo li savesti?
Larmati po medijima nad nečijom nesrećom, secirati nečiju dušu koja već vodi najtežu bitku i kopati po ranama, dosoljavati – najjadniji je oblik onoga što se danas u Srbiji naziva novinarstvo.

Imala sam koleginicu koja je jedva čekala teren – sahranu! Govorila je”pa to je najlakše zarađeni honorar, slikaš suze majke, sline, gužvu, sanduke, ispišeš ono – jauci su parali nebo nad grobljem, i eto priče. Pa još nedelju dan teraš s novim detaljima, krv, oružje, roditelji. Ništa lakše!”
Ništa lakše nego u novinarstvu biti šljam. Nema razlike između Dijane i “lake priče” mada i ovde vodim računa koju ću reč upotrebiti.
Novinari, bežite iz novinarstva! Šljam nas je pobedio. Dijana, izvini. I samo nared, lepoto i snago!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




DNEVNI LISTOVI (Srbija) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DNEVNI LISTOVI (Srbija)   DNEVNI LISTOVI (Srbija) - Page 2 EmptySre Nov 14, 2018 12:56 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

DNEVNI LISTOVI (Srbija) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DNEVNI LISTOVI (Srbija)   DNEVNI LISTOVI (Srbija) - Page 2 EmptySre Nov 14, 2018 8:27 pm

Eugen Grafvajer ::
[You must be registered and logged in to see this image.]
Em mi me milo ,em drago što si i ti reagovao sa gađenjem na ono što mi moramo da gledamo i čitamo svaki dan u Srbiji .
A ovo nije nikako najogavnija naslovnica ,"Informer" i "Alo" su još bljutaviji .
Srbija je zemlja gde nikakvi zakoni ,pa ni oni osnovni ,ljudski ,ne važe u oblasti medija .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost




DNEVNI LISTOVI (Srbija) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DNEVNI LISTOVI (Srbija)   DNEVNI LISTOVI (Srbija) - Page 2 EmptyNed Nov 25, 2018 8:27 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




DNEVNI LISTOVI (Srbija) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DNEVNI LISTOVI (Srbija)   DNEVNI LISTOVI (Srbija) - Page 2 EmptyUto Nov 27, 2018 5:42 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




DNEVNI LISTOVI (Srbija) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DNEVNI LISTOVI (Srbija)   DNEVNI LISTOVI (Srbija) - Page 2 EmptyPet Nov 30, 2018 2:11 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




DNEVNI LISTOVI (Srbija) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DNEVNI LISTOVI (Srbija)   DNEVNI LISTOVI (Srbija) - Page 2 EmptySre Dec 05, 2018 9:30 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



DNEVNI LISTOVI (Srbija) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DNEVNI LISTOVI (Srbija)   DNEVNI LISTOVI (Srbija) - Page 2 EmptyUto Jan 29, 2019 1:00 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Kada eminentna štampa objavi ovako nešto, onda je logično.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



DNEVNI LISTOVI (Srbija) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DNEVNI LISTOVI (Srbija)   DNEVNI LISTOVI (Srbija) - Page 2 EmptyPet Feb 01, 2019 10:24 am

Metak putuje duuugo i daleko. zubic
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



DNEVNI LISTOVI (Srbija) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DNEVNI LISTOVI (Srbija)   DNEVNI LISTOVI (Srbija) - Page 2 EmptyPet Maj 24, 2019 11:54 am

Ausuncetijebem! zubic
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



DNEVNI LISTOVI (Srbija) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DNEVNI LISTOVI (Srbija)   DNEVNI LISTOVI (Srbija) - Page 2 EmptyPon Avg 26, 2019 11:13 am

Novinari???

[You must be registered and logged in to see this image.]

zubic
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



DNEVNI LISTOVI (Srbija) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DNEVNI LISTOVI (Srbija)   DNEVNI LISTOVI (Srbija) - Page 2 EmptyUto Dec 03, 2019 7:03 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DNEVNI LISTOVI (Srbija) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DNEVNI LISTOVI (Srbija)   DNEVNI LISTOVI (Srbija) - Page 2 EmptyUto Dec 03, 2019 9:39 am

Pogledajte ,2009 je tema postavljena ,koliko je bilo dnevnih listova ? 
Sad su svi režimski i ispod svakog nivoa profesije ,a ti koji nisu su samo NIN i Danas . 
Ostalo -glasila režima , sa potvrđenim lažnim vestima svakodnevno ,koje se kose ne sa zakonom o štampi ,nego i sa krivičnim . I sa mininimumom ukusa ,ali nikom ništa .Vučićev Srbistan i mediji .

CECA MU JE SEDELA U KRILU KAD SE FOTKALA ZA NASLOVNICU! Još je bila dete: Pevač otkrio šta se o njoj I TADA ZNALO (FOTO)
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



DNEVNI LISTOVI (Srbija) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DNEVNI LISTOVI (Srbija)   DNEVNI LISTOVI (Srbija) - Page 2 EmptyPon Okt 26, 2020 9:03 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



DNEVNI LISTOVI (Srbija) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DNEVNI LISTOVI (Srbija)   DNEVNI LISTOVI (Srbija) - Page 2 EmptyČet Okt 29, 2020 6:47 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



DNEVNI LISTOVI (Srbija) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DNEVNI LISTOVI (Srbija)   DNEVNI LISTOVI (Srbija) - Page 2 EmptyUto Nov 17, 2020 6:24 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

DNEVNI LISTOVI (Srbija) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DNEVNI LISTOVI (Srbija)   DNEVNI LISTOVI (Srbija) - Page 2 EmptyČet Nov 19, 2020 7:13 pm

Lep joj pokusaj.. Pokusaj uspesan.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



DNEVNI LISTOVI (Srbija) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DNEVNI LISTOVI (Srbija)   DNEVNI LISTOVI (Srbija) - Page 2 EmptyPet Nov 20, 2020 8:32 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





DNEVNI LISTOVI (Srbija) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DNEVNI LISTOVI (Srbija)   DNEVNI LISTOVI (Srbija) - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
DNEVNI LISTOVI (Srbija)
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» DNEVNI LISTOVI-ex Yugoslavija
» DNEVNI HOROSKOP ✰
» DNEVNI HOROSKOP ✰
» KUDA IDE SRBIJA ?
» SRBI I SRBIJA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: MEDIJI/ ŠTAMPA :: PRESS / RADIO /TV...-
Skoči na: