DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Da li ste ZLOPAMTILO ? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Da li ste ZLOPAMTILO ? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Da li ste ZLOPAMTILO ?

Ići dole 
+46
Lujkaa
sonia
Ladyintheblack
Čiča
Gothic
carpathia
dusicaa
Astra
Kijara-brm
sanjalica.ns
Šmizla
ZoxZoja
Auror@
Bokssha
Nut
srculence
LINDA
Sanjalica
Rara Avis
AstrinaKomsinica
ANDJEO82
debilko
Sibila_
brdjanin
Leona ;)
Bane Bumbar
Sikret
Tarja
brunolino
Zana
slatkicass
Krupljanka
Draganna
Kica/Praja
SunStorm
doctorr67
Beli-Andjeo-z
Luckasta
anja007
montoya
PJER
Lily
Smiljan
Silvy
Oci-ANDJELA
Danubius
50 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Da li ste ZLOPAMTILO ? Empty
PočaljiNaslov: Da li ste ZLOPAMTILO ?   Da li ste ZLOPAMTILO ? EmptyNed Jan 25, 2009 5:25 pm

Da li ste zlopamtilo?

Da li i koliko dugo ste u stanju da pamtite reci, postupke drugih koje su Vas povredili (ili barem pokusali da Vas povrede)? Da li ste "čekalica " koja čeka pogodan trenutak da "vrati" ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

Da li ste ZLOPAMTILO ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste ZLOPAMTILO ?   Da li ste ZLOPAMTILO ? EmptyNed Jan 25, 2009 5:43 pm

Ne pamtim vec osecam...
I ne vracam samo se povucem, i pazim da me vise nikad ne povredi...Kad kazem povucem, ne znaci da se povlacim od te osobe, i dalje sam u kontaktu, ali ne prisnom kao sto je bilo, vec sam uzdrazana, i hladna..Tako da me nista nemoze dotaci, ma sta uradio-la, ma sta rekao-la...
Nazad na vrh Ići dole
Silvy
Frumos si de foc
Silvy


Godina : 47
Location : Bor
Datum upisa : 11.10.2007

Da li ste ZLOPAMTILO ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste ZLOPAMTILO ?   Da li ste ZLOPAMTILO ? EmptyNed Jan 25, 2009 5:53 pm

Nisam zlopamtilo, brzo oprostim i dajem drugu sansu, ali sa oprezom.....Ako je voljena osoba u pitanju treba mi dosta vremena da se oporavim. I tu dajem drugu sansu, ali ako se ponovi jednostavno nestane sve, ne mrzim, ne svetim se.......jednostavno sve umre u meni.
Nazad na vrh Ići dole
Smiljan

Smiljan


Datum upisa : 23.10.2008

Da li ste ZLOPAMTILO ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste ZLOPAMTILO ?   Da li ste ZLOPAMTILO ? EmptyNed Jan 25, 2009 6:12 pm

Ne volim da nekoga vrijeđam, ali ni mene da tko vrijeđa...Oni koji me uvrijede, vrsim njihovu selekciju, za neke kojima je jezik brzi od pameti, to apsolutno i ne prihvatam za uvredu, to je njihov intelektualni domet...
Za ljude, do kojih mi je stalo, kojima vjerujem i u svakoj prilici ih postujem, ti ako me uvrijede, oprostiti mogu, ali zaboraviti vrlo tesko...
Ostajem u civiliziranom odnosu sa njima, ako im treba pomoc, pruzit cu im bez ikakvog razmisljanja, ali pitanje ostaje, zasto su to ucinili, kada za to nisu imali potrebu...
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Da li ste ZLOPAMTILO ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste ZLOPAMTILO ?   Da li ste ZLOPAMTILO ? EmptyČet Jan 29, 2009 2:00 pm

.. jesam... mogu oprostiti, ako je za oprostiti.. ali necu zaboraviti... to jok.. jednom kad se opeces, duvas i na hladno...

.. kako da zaboravis ako te je neko silno povredio, razocarao ili ko zna sta jos.. ma daj.. zaboraviti.. ta sta, kao imate dugme koje pritisnete i paf ne secate se vise.. ma sve vam verujem..

.. ja priznajem.. jesam zlopamtilo.. mogu oprostiti, ali kao nece me slicna situacija nagnati da se setim.. ma sve vec vidim kako nece..

.. ako sam oprostila, necu to izvlaciti iz naftalina.. ali NECU ZABORAVITI... eto!!
Nazad na vrh Ići dole
Sanjalica
Maman Papillons Charmants Petits
Sanjalica


Godina : 48
Location : Tamo gde vecno sunce sja...
Datum upisa : 16.08.2008

Da li ste ZLOPAMTILO ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste ZLOPAMTILO ?   Da li ste ZLOPAMTILO ? EmptyČet Jan 29, 2009 2:40 pm

U suštini, jesam zlopamtilo.
Ako procenim da treba da vratim - vraćam, možda ne odmah, ali kad - tad i to mi se obično dešava na poslu.
Nisam sto posto za narodnu izreku "Pamti-pa vrati"...postojali su trenutci kada mi je nanesena strašna bol, pa nisam vratila milo za drago. Samo nek se drži dalje od mene onaj koji mi je naneo zla...ponekad mi je i to dovoljno.
Ne mogu zaboraviti...ne verujem da iko to može.
Ali treba razmisliti tek kad se stvar ohladi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Da li ste ZLOPAMTILO ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste ZLOPAMTILO ?   Da li ste ZLOPAMTILO ? EmptyČet Jan 29, 2009 2:49 pm

Pamtim kao slon (meni bitne stvari) ali mislim da nisam zlopamtilo......kažu da je osveta jelo koje se služi hladno, ali jednostavno ne umem da budem čekalica........

Eksplodiram u sekundi , istutnjim se, i brzo me prodje.....Trudim se da i onda budem smiren , i da biram reči koje udaraju........

Medjutim , to je samo moja verzija....jednom mi je neko rekao" Ala si se drao......" (koji izraz Da li ste ZLOPAMTILO ? 686218 :D )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Da li ste ZLOPAMTILO ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste ZLOPAMTILO ?   Da li ste ZLOPAMTILO ? EmptyČet Jan 29, 2009 3:04 pm

... pa sto se tice osvete.. na to nisam odgovorila..

.. osveticu se ako to ima smisla i svrhe.. jer je to jedini nacin da ta doticna osoba skonta sta radi..

... naravno, prethodno, ma koliko bila ljuta, besna ili sta vec.. pusticu da prodje malo vremena.. da se istutnjim.. ili ako me povredio neko do cijeg mi je misljenja zaista stalo.. onda u tom slucaju, da se isplacem.. eeee.. onda nakon svega, krenu razmisljanja.. zasto i cemu?

.. trazim razloge za takvo ponasanje, preispitivam sebe da li sam i gde pogresila.. a ako nista od toga ne urodi plodom.. ili nek mi se kaze ili adio..

.. veoma retko se svetim.. to mora biti bas-bas nesto..zestoko.. ali ne mogu da kazem da mi tako nesto ne padne na pamet.. ta ihhhhhhh.. verujte mi, veoma sam mastovita... :twisted:
Nazad na vrh Ići dole
PJER
Pjer
PJER


Datum upisa : 13.10.2008

Da li ste ZLOPAMTILO ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste ZLOPAMTILO ?   Da li ste ZLOPAMTILO ? EmptyČet Jan 29, 2009 4:37 pm

Nisam..bog sve vidi... cherry
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Da li ste ZLOPAMTILO ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste ZLOPAMTILO ?   Da li ste ZLOPAMTILO ? EmptyČet Jan 29, 2009 4:52 pm

.. lagis, lagis.. Da li ste ZLOPAMTILO ? 98966
.. i to pred Bogom, a on sve vidi... sram te bre bilo.. ::da Da li ste ZLOPAMTILO ? 98966
Nazad na vrh Ići dole
PJER
Pjer
PJER


Datum upisa : 13.10.2008

Da li ste ZLOPAMTILO ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste ZLOPAMTILO ?   Da li ste ZLOPAMTILO ? EmptyČet Jan 29, 2009 4:54 pm

Lily ::
.. lagis, lagis.. Da li ste ZLOPAMTILO ? 98966
.. i to pred Bogom, a on sve vidi... sram te bre bilo.. ::da Da li ste ZLOPAMTILO ? 98966


ne lagim..sta sam to slagao... Da li ste ZLOPAMTILO ? 98966
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Da li ste ZLOPAMTILO ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste ZLOPAMTILO ?   Da li ste ZLOPAMTILO ? EmptyČet Jan 29, 2009 4:57 pm

PJER ::
Lily ::
.. lagis, lagis.. Da li ste ZLOPAMTILO ? 98966
.. i to pred Bogom, a on sve vidi... sram te bre bilo.. ::da Da li ste ZLOPAMTILO ? 98966


ne lagim..sta sam to slagao... Da li ste ZLOPAMTILO ? 98966

.. zar BAS NIKAD u zivotu nisi pozeleo nekoga da "zadavis" zbog necega..
... zar te NIKADA niko nije razocarao, povredio, uvredio..
.. zar na sve "udarce" okreces i drugi obraz, racunajuci Bog sve vidi, bice to vraceno..
HA?

.. te cujem sade? tongue
Nazad na vrh Ići dole
PJER
Pjer
PJER


Datum upisa : 13.10.2008

Da li ste ZLOPAMTILO ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste ZLOPAMTILO ?   Da li ste ZLOPAMTILO ? EmptyČet Jan 29, 2009 5:00 pm

Lily ::
PJER ::
Lily ::
.. lagis, lagis.. Da li ste ZLOPAMTILO ? 98966
.. i to pred Bogom, a on sve vidi... sram te bre bilo.. ::da Da li ste ZLOPAMTILO ? 98966


ne lagim..sta sam to slagao... Da li ste ZLOPAMTILO ? 98966

.. zar BAS NIKAD u zivotu nisi pozeleo nekoga da "zadavis" zbog necega..
... zar te NIKADA niko nije razocarao, povredio, uvredio..
.. zar na sve "udarce" okreces i drugi obraz, racunajuci Bog sve vidi, bice to vraceno..
HA?

.. te cujem sade? tongue




drugo je pozeleti ili uraditi.....

pozeleo jesam .....u besu.....razocarenju....ne okrecem drugi obraz.......nego se samo pomerim u stranu...... tongue
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Da li ste ZLOPAMTILO ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste ZLOPAMTILO ?   Da li ste ZLOPAMTILO ? EmptyČet Jan 29, 2009 5:06 pm

Jesam zlopamtilo i to bas onako pravo,nekad se svetim,a nekad pustim ali ne oprostim......sad naravno da ne praviom problem za sitne stvari,ali ako me neko ujeo,pamtim dok zivim,cak cu i govoriti s tom osobom,ali cekacu tren da budem podla.Ima jos nesto kad primjetim da me neko laze,e to ne oprastam,kad tad cu mu servirati laz vecu nego njegovu i smijati se u sebi sto ju je progutao.Inace nisam za otvorenu svadju i prepucavanje jer mrzim izmisljene argumente zbog cega se nesto desilo.
Cutim i mutim..............pamtim i vratim.........moje pravilo,a ostavim na cjedilu kad me najvise treba ako sam ja ostavljena bila od istoga.
Eto,bre,mnogo sam zla kad me povrijede,ali zato,dajem sve od sebe za onoga ko zasluzuje.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Da li ste ZLOPAMTILO ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste ZLOPAMTILO ?   Da li ste ZLOPAMTILO ? EmptyČet Jan 29, 2009 5:21 pm

nazalost ..nista nezaboravljam , swe pamtim. :joint:










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Da li ste ZLOPAMTILO ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste ZLOPAMTILO ?   Da li ste ZLOPAMTILO ? EmptyČet Jan 29, 2009 5:39 pm

>Ja to ne smatram nazalost,zasto da zaboravim neciju podlost,neciju zelju da me povrijedi........treba da se pamti.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Smiljan

Smiljan


Datum upisa : 23.10.2008

Da li ste ZLOPAMTILO ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste ZLOPAMTILO ?   Da li ste ZLOPAMTILO ? EmptyČet Jan 29, 2009 7:03 pm

Astra ::
>Ja to ne smatram nazalost,zasto da zaboravim neciju podlost,neciju zelju da me povrijedi........treba da se pamti.

Treba se upamtiti, ali i oprostiti...
Nazad na vrh Ići dole
anja007

anja007


Location : Germany
Datum upisa : 27.01.2008

Da li ste ZLOPAMTILO ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste ZLOPAMTILO ?   Da li ste ZLOPAMTILO ? EmptyNed Feb 01, 2009 1:26 pm

Pamtim ali se nikada ne osvecujem.
Kolko da ne zaboravim dela ljudi, da se zna ko je na sta spreman, i da li se sme rizikovati sa takvim ljudima.
Dajem im sansu , prelazim preko stvari, do trenutka kada za oprostaje nema mesta.
E tada znam da budem jako bezobrazna,al me ne drzi dugo.
Mislim da onaj ko kuje osvetu ne moze da bude sretan covek, isuvise je gorcine u takvim ljudima.Stoga kad vidim da je neko pokvaren, prekidam svaki kontakt sa njim.Cisto da lakse disem.
Nazad na vrh Ići dole
Luckasta

Luckasta


Godina : 63
Location : Germany
Humor : :)
Datum upisa : 14.01.2008

Da li ste ZLOPAMTILO ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste ZLOPAMTILO ?   Da li ste ZLOPAMTILO ? EmptyNed Feb 01, 2009 1:42 pm

Jesam....

Znam da oprostim, ali da zaboravim NE....
Oprosticu uvek samo meni zaista bitnim osobama...Neznacajne osobe, automatski brisem iz mozga, kao da nikada nisu postojale...Takvim ocima ih i gledam, ako se sretnemo kad tad...
Za osvetu nisam, jer bih tada samu sebe vise ponizila time, nego sto sam se toj osobi osvetila...Ako bih se osvecivala, ta osoba bi jos mogla pomisliti da mi je bitna...NE, na toliko niske grane se necu nikada spustiti...Zato radje eleminiram iz mojih misli nekoga takvoga, koji nije vredan mene.
Nazad na vrh Ići dole
Beli-Andjeo-z

Beli-Andjeo-z


Datum upisa : 29.01.2009

Da li ste ZLOPAMTILO ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste ZLOPAMTILO ?   Da li ste ZLOPAMTILO ? EmptyUto Feb 17, 2009 9:37 am

Ne nisam....jer Veliki ljudi prastaju...sitnim dusama
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Da li ste ZLOPAMTILO ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste ZLOPAMTILO ?   Da li ste ZLOPAMTILO ? EmptyUto Feb 17, 2009 11:37 am

Svete se primitivci , tako je kod nas poznat fenomen krvne osvete-gde? Kod Albanaca i u delovima Crne Gore .Život je toliko kratak da zaista je glupo opterećivati se godinama takvim željama Učinjeno je ućinjeno, život ide dalje -a najčešće vreme i pojede sam motiv .Zlopamtilo sam sebi gore zatruje život nego onaj koji mu je to "učinio"

Logički-koliko ima stvari koje su nam nekada bile bog zna koliko važne-pa su danas smešne? Ne prašta se samo zlo detetu-ostalo je nevažno, u suštini .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Da li ste ZLOPAMTILO ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste ZLOPAMTILO ?   Da li ste ZLOPAMTILO ? EmptyUto Feb 17, 2009 11:50 am

jesam...swe pamtim i nikad nezaboravljam.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Da li ste ZLOPAMTILO ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste ZLOPAMTILO ?   Da li ste ZLOPAMTILO ? EmptyUto Feb 17, 2009 8:18 pm

Nisam,jer velika su srca koja praštaju...





srce










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
SunStorm

SunStorm


Godina : 39
Datum upisa : 04.12.2008

Da li ste ZLOPAMTILO ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste ZLOPAMTILO ?   Da li ste ZLOPAMTILO ? EmptyUto Feb 17, 2009 8:26 pm

Praštam, ali pamtim kao slon.
Da, zlopamtilo sam. cherry
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Da li ste ZLOPAMTILO ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste ZLOPAMTILO ?   Da li ste ZLOPAMTILO ? EmptySub Mar 07, 2009 4:18 pm

.. postoji jedna veoma dobra izreka koja kaze..

.. kad bi pametni stalno popustali... ludi bi prevladali.. :974438:


.. zavisno od toga sta se skrivi, sitnice brzo zaboravljam... nebitne stvari od isto tako nebitnih likova ni ne registrujem.. sve to za sec bacim u kos crne rupe u pamcenju... ali one koje zabole... eeeeeHe he... sve zavis... nesto se da oprostiti, a nesto i ne.... ali ne zaboravljam.... pa neces me dva puta zaj****...piiiiiib..

.. a da li bi vratila... pa sve sve zavisi, po zasluzi... na necije "nivoe" se ne spustam.. ali nikad fizicki, to mi je ruzno.. ali verbalno fino, kulturno i hladno... ta DA..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Da li ste ZLOPAMTILO ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste ZLOPAMTILO ?   Da li ste ZLOPAMTILO ? EmptyPet Jan 29, 2010 1:14 am

Zlopamtilo u pravom smislu reči nisam, tj. nemam potrebu da se nekome svetim zbog nekih nepravednih i loših stvari i postupaka učinjenih. Mržnju ne osećam jedino možda gađenje i gorčinu. Međutim pamtim sve jako dobro, ne zaboravljam. Nije mi problem da oprostim kada za praštanje ima mesta. Preko nekih stvari ne mogu da pređem i da se pravim kao da je sve u redu jer bi to bilo licemerno i dvolično.
Ukratko, da oprostim mogu ali ne i da zaboravim.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Da li ste ZLOPAMTILO ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste ZLOPAMTILO ?   Da li ste ZLOPAMTILO ? EmptyPet Jan 29, 2010 1:27 am

Zar da ne pamtim krivca za ovolike suze....sjeme mu se zatrlo!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

Da li ste ZLOPAMTILO ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste ZLOPAMTILO ?   Da li ste ZLOPAMTILO ? EmptyPet Jan 29, 2010 1:32 am

Trudim se da ne budem ali tesko to ide










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Draganna

Draganna


Location : Istra
Datum upisa : 25.11.2009

Da li ste ZLOPAMTILO ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste ZLOPAMTILO ?   Da li ste ZLOPAMTILO ? EmptyUto Feb 02, 2010 10:08 pm

Danubius ::
Da li ste zlopamtilo?

Da li i koliko dugo ste u stanju da pamtite reci, postupke drugih koje su Vas povredili (ili barem pokusali da Vas povrede)? Da li ste "čekalica " koja čeka pogodan trenutak da "vrati" ?

Nisam zlopamtilo . Tuđi loši postupci samo su odraz njihova unutarnjeg stanja . Ne nalaziti ispravan put ka rješavanju unutarnjih sukoba , nije moj problem , i stoga ne shvaćam tuđa loša ponašanja osobno .
Povrijediti me ne može nečija grubost ukoliko je tom nekom to jedini znani put u ophođenju .
Povrijediti bi me mogla samo osoba koju volim i koja me dobro poznaje a istovremeno zna da ne zaslužujem , uvredu bilo koje vrste .
Nisam osoba koja vraća ,, istom mjerom ,, i koja bi čekala bilo kakav ,, pogodan trenutak ,, za isto .
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Da li ste ZLOPAMTILO ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste ZLOPAMTILO ?   Da li ste ZLOPAMTILO ? EmptyUto Feb 02, 2010 10:12 pm

Njihovo unutarnje stanje.....oni to istresiu na druge i onda samo tako da im se progleda kroiz prste,to bi mi znacilo,nagradi zlocin,jos mu se osmjehni.
kako mogu da ne pamtim necije zlo,neko mi je mozda zivot promjenio,neko je moju djecu ostetio...kako da to shvatim samo kao neku njegovu unutrasnju negativnost kad se tice mene.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Da li ste ZLOPAMTILO ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste ZLOPAMTILO ?   Da li ste ZLOPAMTILO ? EmptyUto Feb 02, 2010 10:15 pm

ne...osim kad mi neko stane na zulj.. a tada ga je "naebao":))))










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Da li ste ZLOPAMTILO ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste ZLOPAMTILO ?   Da li ste ZLOPAMTILO ? EmptyUto Feb 02, 2010 10:44 pm

Sve zaboravljam, nešto svesno, nešto nesvesno, pa čak i neke stvari koje možda ne bi trebalo. Ako i ne zaboravim, sigurno je da oprostim.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Da li ste ZLOPAMTILO ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste ZLOPAMTILO ?   Da li ste ZLOPAMTILO ? EmptyUto Feb 02, 2010 10:47 pm

montoya ::
ne...osim kad mi neko stane na zulj.. a tada ga je "naebao":))))

Taj žulj ti je ad hoc i naravno da ne bih dozvolila da me neko gazi a da se ne branim. Govorimo o nečemu što je prošlo.
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Da li ste ZLOPAMTILO ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste ZLOPAMTILO ?   Da li ste ZLOPAMTILO ? EmptyUto Feb 02, 2010 11:08 pm

Kornelija ::
montoya ::
ne...osim kad mi neko stane na zulj.. a tada ga je "naebao":))))

Taj žulj ti je ad hoc i naravno da ne bih dozvolila da me neko gazi a da se ne branim. Govorimo o nečemu što je prošlo.

Da naravno...proslo jeste ali prava prilika kad se pojavi...sa obzirom da taj"zulj" je sa namerom zgazio..verovatno bi se sklonio zbog revanshizma...to se kod mene neprashta....










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Krupljanka

Krupljanka


Godina : 57
Location : Beograd
Datum upisa : 13.04.2009

Da li ste ZLOPAMTILO ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste ZLOPAMTILO ?   Da li ste ZLOPAMTILO ? EmptyUto Feb 02, 2010 11:47 pm

ne nisam ....mada pamtim ! [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

Da li ste ZLOPAMTILO ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste ZLOPAMTILO ?   Da li ste ZLOPAMTILO ? EmptyUto Dec 11, 2012 7:31 pm

Jesam zlopamtilo, i kad mi se čini da sam zaboravila, nešto me podseti.... A što se tiče čekanja 55555 ne, ali mi se nekako situacije same nameste da ''vratim'' učinjeno, kad-tad....
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Da li ste ZLOPAMTILO ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste ZLOPAMTILO ?   Da li ste ZLOPAMTILO ? EmptyUto Dec 11, 2012 7:33 pm

..nisam..prashtam ljudima lako,pod uslovom da nisu moji prijatelji..oni nemaju pravo na greshku jer to ni sebi ne dozvoljavam...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Da li ste ZLOPAMTILO ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste ZLOPAMTILO ?   Da li ste ZLOPAMTILO ? EmptyUto Dec 11, 2012 7:34 pm

Ma jok, isti bi bio kao oni, neka sjecu i rezu,,, imam dosta krvi u sebi.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Da li ste ZLOPAMTILO ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste ZLOPAMTILO ?   Da li ste ZLOPAMTILO ? EmptyUto Dec 11, 2012 8:48 pm

Ebes slona sta ja pamtim...a cekam godinama da makar spomenem i probudim neciju savjest...ali pamtim i svaku dobru rijec,sitnicu...zato pazite kako se ponasate smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Da li ste ZLOPAMTILO ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste ZLOPAMTILO ?   Da li ste ZLOPAMTILO ? EmptyUto Dec 11, 2012 8:51 pm

Nisam -ali me razbesni kada me neko ubedjuje da nešto "ne može "ili mu nešto "ne radi" -a vidite da itekako može i radi kao sat -kada treba nekom drugom .
E onda to zapamtim -i zgodnom prilikom ga (argumentima ) podsetim .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

Da li ste ZLOPAMTILO ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste ZLOPAMTILO ?   Da li ste ZLOPAMTILO ? EmptySre Dec 12, 2012 12:02 am

kako nisam, ja sam samo ZLO...satkan od zla...i kako onda da ne pamtim...ja kad sam se radjao sotone slavile...evo nam sina... smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Da li ste ZLOPAMTILO ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste ZLOPAMTILO ?   Da li ste ZLOPAMTILO ? EmptyNed Jan 20, 2013 11:43 am

U globalu ne, ali osecam se lepo kad vidim da se tome nesto vraca istom merom a ja se slucajno nadjem tu :)
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Da li ste ZLOPAMTILO ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste ZLOPAMTILO ?   Da li ste ZLOPAMTILO ? EmptyNed Jan 20, 2013 1:19 pm

brunolino ::
kako nisam, ja sam samo ZLO...satkan od zla...i kako onda da ne pamtim...ja kad sam se radjao sotone slavile...evo nam sina... smehsmeh

Mali opet si sa Nut hotov'o, cccccccccc smehsmeh :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Tarja

Tarja


Godina : 35
Datum upisa : 14.01.2013

Da li ste ZLOPAMTILO ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste ZLOPAMTILO ?   Da li ste ZLOPAMTILO ? EmptyUto Jan 22, 2013 2:52 pm

Pa priznajem, umem biti...Posebno kad su krupne stvari u pitanju... cola
Nazad na vrh Ići dole
Sikret

Sikret


Location : dreamland :)))
Humor : :D
Datum upisa : 02.08.2012

Da li ste ZLOPAMTILO ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste ZLOPAMTILO ?   Da li ste ZLOPAMTILO ? EmptyČet Jan 31, 2013 12:49 pm

Danubius ::
Da li ste zlopamtilo?

Da li i koliko dugo ste u stanju da pamtite reci, postupke drugih koje su Vas povredili (ili barem pokusali da Vas povrede)? Da li ste "čekalica " koja čeka pogodan trenutak da "vrati" ?


Osobu koju pustim "blizu" moze jedino da me povredi.Naravno ispitam zasto je to ta osoba uradilaMozda sam i ja kriva donekle u tome.Ako se ispostavi da nisam i da ta osoba koju sam lose procenila namerno povredila.Ta osoba ne postoji vise za mene.Znaci nema vise kontakta sa tom osobom.Pa da li pamtim?!Pa ko ne pamti ako biva povredjen?Ali svaka se skola placa.
Nazad na vrh Ići dole
Bane Bumbar
Buntovnik bez razloga
Bane Bumbar


Location : Singidunum
Datum upisa : 07.01.2013

Da li ste ZLOPAMTILO ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste ZLOPAMTILO ?   Da li ste ZLOPAMTILO ? EmptyČet Jan 31, 2013 1:41 pm

Danubius ::
Da li ste zlopamtilo?

Da li i koliko dugo ste u stanju da pamtite reci, postupke drugih koje su Vas povredili (ili barem pokusali da Vas povrede)? Da li ste "čekalica " koja čeka pogodan trenutak da "vrati" ?

Još mi se nije desilo da zaboravim kako se neko poneo prema meni, rekao ili uradio mi nešto. Ne živim za dan kada ću se nekome osvetiti ili mu vratiti milo za drago, ništa ja od toga nemam niti ću se bolje osećati, ali ako mi se namesti neću propustiti priliku da ga podsetim.
Nazad na vrh Ići dole
Leona ;)
Leona
Leona ;)


Datum upisa : 02.11.2012

Da li ste ZLOPAMTILO ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste ZLOPAMTILO ?   Da li ste ZLOPAMTILO ? EmptyČet Jan 31, 2013 1:59 pm

Nisam , al kad ja shvatim da me neko na istu foru ebe,nema "đoker", prekrizim i cao !!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Da li ste ZLOPAMTILO ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste ZLOPAMTILO ?   Da li ste ZLOPAMTILO ? EmptyNed Dec 22, 2013 10:53 am

Evo ,ova jeste .Čekala -pa ...... jbt 

_________________________

On je njoj slomio srce, a ona njemu sve vredne stvari u stanu! (VIDEO)

Prevarena devojka iz Francuske došla je u dečkov stan dok nije bio tu i slomila mu sve vredne stvari, među kojima su i laptop, plazma televizor, playstation... Sve je to radila dok ju je neko snimao. Ovako je oslikala kako se oseća devojka slomljenog srca, koje je mnogo vrednije od bilo koje od navedenih stvari koje je polupala.











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

Da li ste ZLOPAMTILO ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste ZLOPAMTILO ?   Da li ste ZLOPAMTILO ? EmptyNed Dec 22, 2013 11:07 am

Nisam.
Pustim....
Jer ako me jednom "predješ" ti si kriv...a ako to uradiš drugi put, ja sam....










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Da li ste ZLOPAMTILO ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste ZLOPAMTILO ?   Da li ste ZLOPAMTILO ? EmptyNed Dec 22, 2013 11:18 am

I dalje sam kao slon....ne mogu protiv sebe...zato bolan,trudite se da mi se ne zamjerite  smehsmeh smehsmeh smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Sponsored content





Da li ste ZLOPAMTILO ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste ZLOPAMTILO ?   Da li ste ZLOPAMTILO ? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li ste ZLOPAMTILO ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: TAJNE UMA i EMOCIJE :: PSIHOLOGIJA-
Skoči na: