DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)

Ići dole 
+30
Okano
dsz
PJER
MayaMau
bosankaa
Gothic
promaja
Zana
Sibila_
Astra
jkostic
AstrinaKomsinica
Bokssha
cojle
milankatic
EAGLE
Zlatkost
popovac
determinanta
sonia
Kijara-brm
Silvy
babyblue
Crna_ovca
Lily
montoya
doctorr67
Smiljan
Oci-ANDJELA
Danubius
34 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptyPon Feb 16, 2009 2:43 pm

First topic message reminder :

Možda izgleda glupo, ali neka imamo i ovakvu temu. Verovali ili ne , na onom nasem Lemondo sajtu(Srpski e-bay ) nema šta nema ,i što se ne prodaje i kupuje , a nekada nam zaista zatreba nešto , što možda baš neko od nas ima. Dakle, ovde sve što prodajemo, tražimo, menjamo........










NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 155klf10


Poslednji izmenio danubius dana Pon Mar 30, 2009 10:44 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptyUto Apr 09, 2013 10:29 pm

Vidjećemo Astra..što se mene tiče ja bih to prodala prvom koji je došao vidjeti,ali neće čoJek...kaže nije hića,a ne razumije da su ženama pare uvijek hitno i prijeko potrebne trtrr
Nazad na vrh Ići dole
Gothic
Gothic
Gothic



Datum upisa : 21.04.2012

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptySre Apr 10, 2013 4:35 pm

bosankaa ::
E pa dajte da i ja nešto prodam!
Ozbiljno...
Imam klavir "Lexow" iz 1923. ...razumije li se ko...ima li to kakvu vrijednost?(da se bosankaa opari) 689

Sve zavisi u kakvom je trenutnom stanju taj Klavir...ako je dosta ocuvan onda 4000-5000€...ako je u losijem a ispravnom stanju onda mozes da trazis 2500€ a prodas ga za 2000€...moras da znas da trgujes i pogadjas se za cenu a ona zavisi od:marke,proizvodjaca,godine starosti i stanja u kakvom je trenutnom...cene mozes da pogledas ovde: http://www.dieklaviermachermeister.at/einstiegsinstrumente.php?gclid=CN7t9Z-fwLYCFUJf3godmRwASg

Najbolje je da das oglas preko interneta za polovne stvari...i stavis tamo sliku tog Klavira i broj telefona samo nemoj tvoj broj vec kupi naprimer neku sim karticu sa novim brojem i kreditom za 10€ koju ces kasnije da bacis...a oglas besplatan mozes da stavis ovde:
http://www.willhaben.at/iad
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptySre Apr 10, 2013 8:37 pm

bosankaa ::
E pa dajte da i ja nešto prodam!

Ozbiljno...
Imam klavir "Lexow" iz 1923. ...razumije li se ko...ima li to kakvu vrijednost?

(da se bosankaa opari) NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 686790

Nisam siguran ali proveriću ,daj malo preciznije .Da li je baš klavir ili pijanino -to je važno . Klavir može da bude "polukoncertni" i koncertni-i to je važno .
Što se "Lexow" -a tiče ,to nije marka klavira ,nego verovatno marka proizvođača mehanike klavira iz Berlina .
I to nije šoder marka -nego među najboljima na svetu ,osnovana je 1854.
Koliko su poznati kvalitetom ,evo ti poređenja .Recimo ,pravili su se razni automobili po Evropi ,Dachia i slično -ali se obavezno navodilo da imaju "Volkswagen" motor .Tako je koliko se sećam i sa "Lexow" mehanikom -marka klavira može biti "slabija" ali ako ima njihovu mehaniku...kao ruski foto aparat sa "zeiss" optikom ,to mu daje vrednost.
Tj,,,,tu nisam siguran .Lexow je pravio klavire i pianina ,ali je njihova mehanika ugrađivana i najbolje marke klavira ,u "Behsteine" obavezno ,a bavili su se i restauracijom klavira .
Otvori poklopac ,i pogledaj šta piše na mehanici klavira ,tu treba i da je serijski broj . Još bolje ,slikaj klavir i sve natpise -spolja i iznutra . Obrati pažnju da li je "ram" koji drži žice -drven ili metalni .
Ako sam u pravu ,ako je "Lexow" ipak marka ,ili ima njegovu mehaniku-a klavir je druge marke ,ili je samo "Lexow" restarurirao -imaš pravi dragulj i dobićeš lepe pare za njega . Ne bih da licitiram ...ali lepe pare .Naravno ...ne žuri sa prodajom ,dobro proveri ,ovo što si navela ,zvuči jako dobro . Ima vrednost ,i "oparićeš" se sigurno .
Dobro bi bilo da znaš i nešto o poreklu ,gde si ga i od koga nabavila itd .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptySre Apr 10, 2013 10:12 pm

E šefe...evo koliko ja znam...

Riječ je o klaviru i to "Lexow" ....godina proizvodnje 1923. ....kupljen u Albin Förstl ... ljudi koji su do sada dolazili da pogledaju klavir,rekli su da ima 616 primjeraka tog tipa klavira u svijetu.
Inače...klavir je bio u vlasništvu prof. Grete Hinterhofer...nakon njene smrti pripao njenom sinu Erichu Werkneru...koji je umro i slučajno je klavir došao do nas.Uz klavir smo dobili i gomilu knjiga sa notama...tačnije 260 komada.
E sada...ljudi dolaze i daju ponude...krenuli su od 1000€...poslednji je ponudio 3000€,ali obzirom da ni sami ne znamo vrijednost...sačekaćemo još malo.
U petak dolazi tzv. "ekspert" za klavire iz Hamburga da procijeni klavir.
Ako znaš šta piši...da se ne zeznem :)

E još i ovo...klavir je relativno prašinjav,i paučine ima unutra :zubi3: i tri tipke su "izlizane" ,ali su u funkciji.I par njih što je pogledalo klavir su rekli da se ni slučajno ne diraju niti tipke,niti da se briše iznutra.

Eto toliko o iznenadnom "naslijedstvu" :)
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptySre Apr 10, 2013 10:17 pm

..iz Hamburga, to moj partner, bice Bahamas na racun bosanke smehsmeh


Tipp od mene! Auf einer Auktion versteigern lassen. :329340: (Kunst Auktion)
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptySre Apr 10, 2013 11:33 pm

bosankaa ::
E šefe...evo koliko ja znam...

Riječ je o klaviru i to "Lexow" ....godina proizvodnje 1923. ....kupljen u Albin Förstl ... ljudi koji su do sada dolazili da pogledaju klavir,rekli su da ima 616 primjeraka tog tipa klavira u svijetu.
Inače...klavir je bio u vlasništvu prof. Grete Hinterhofer...nakon njene smrti pripao njenom sinu Erichu Werkneru...koji je umro i slučajno je klavir došao do nas.Uz klavir smo dobili i gomilu knjiga sa notama...tačnije 260 komada.
E sada...ljudi dolaze i daju ponude...krenuli su od 1000€...poslednji je ponudio 3000€,ali obzirom da ni sami ne znamo vrijednost...sačekaćemo još malo.
U petak dolazi tzv. "ekspert" za klavire iz Hamburga da procijeni klavir.
Ako znaš šta piši...da se ne zeznem :)

E još i ovo...klavir je relativno prašinjav,i paučine ima unutra NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 1763570027 i tri tipke su "izlizane" ,ali su u funkciji.I par njih što je pogledalo klavir su rekli da se ni slučajno ne diraju niti tipke,niti da se briše iznutra.

Eto toliko o iznenadnom "naslijedstvu" :)
Sve to odlično zvuči .Ne dirati ama baš ništa ,dobro su ti rekli .
Kupljen je na odličnom mestu ,elitna prodavnica klavira sa tradicijom od 1884 (sumnjam da još postoji račun ,ali ima sigurno njihova "nalepinica " negde unutra )
Ovi sa tim cenama su jajare koje misle da ne znaš šta imaš .Kakvi 1000-3000 eu ,toliko košta novi "Petrof" pijanino ,ovde se radi pre svega o antikvitetu ,o brendu .
Mogla bi biti i tačna cifra proizvedenih modela ,jer se slaže serijski broj ,dakle apsolutno je autentičan .
NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Image051


Ad. LEXOW,
Berlin, Action Makers





1890~ #147,700 1891~ #186,100 1892~ #209,700
1894~ #216,500



1896~ #229,800 1896~ #226,400 1899~ #293,500 1905~
#319,900



1909~ #470,000 1914~ #552,000 1914~ #555,900
1920~ #578,000



1922~ #607,000 1923~ #616,400 1923~ #618,100
1924~ #625,300



1925~ #630,000 1926~ #634,400 1927~ #672,000 1928~
#678,000



1929~ #684,800
_______________

Nisam poznavalac ,dosta zavisi od stanja ,modela ,serije ,svakako neka proceni ekspert -i to ne jedno stručno mišljenje .(Antikvari su naravno lažljivci,ali se može saslušati ponuda )Postoje i katalozi , verovatno se može pronaći i neki podatak na netu ,a postoji još i firma (mislim ,za restauiraciju postoji Lexow sigurno ) pa se i tamo možeš informisati .Najlakše ,uzmi imenik,"žute strane" ,pregledaj antikvare muzičkih instrumenata ,restauratore ,gde toga ima više nego u Beču ,baška za klavire ?

Nije isključeno da dobiješ na kraju cenu koja je bliže četiri nule ,ako ne i preko ,ali ovo 1-3000.....nikako .




Jürgen Lexow







company
Jürgen Lexow


tel.
0221/319782



address

Am Weidenbach 39
50676
Köln
Germany


Možda i ovde:

Jordan Kitt's Music
2748 Gallows Road
Vienna, VA 22180-7133
Phone: (703) 573-5191

Business Types: Piano & Organ Dealers
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptySre Apr 10, 2013 11:50 pm

ja ga ne bi prodavala.verujem da tebi ne znači pod Hitno ta lova..
a uvek možeš naći kupca.
od kud znaš da sutra možda nećeš imati kuću(i više mesta).i uživati u tom lepom antikvitetu...
no..ti najbolje znaš..
ali šteta...:)
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptyČet Apr 11, 2013 12:34 am

Eeee šefe,svaka ti čast al' si se potrudio! top88
Javljam šta se dešava i kakve su ponude :)

Kijara,pa ostavila bih ja,samo da ga imam gdje čuvati.
Trenutno smo ga lagerovali kod jednog poznanika,ali ni tamo ne može da stoji ne znam koliko.U stan ne mogu da ga stavim....do duše i ne bi ušao na vrata,sve i da imam prostora cat
Nego...zamalo je on završio na smeću jbt

Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptyČet Apr 11, 2013 12:35 pm

Boske, preslepaj ti to u Bosnu;))))))))
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptyČet Apr 11, 2013 1:00 pm

Ništa ne prodajem,nemam para da kupujem...čekam da počnu da poklanjaju pa reko da stanem u red to je
Nazad na vrh Ići dole
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptyČet Apr 11, 2013 4:40 pm

Kijara-brm ::
ja ga ne bi prodavala.verujem da tebi ne znači pod Hitno ta lova..
a uvek možeš naći kupca.
od kud znaš da sutra možda nećeš imati kuću(i više mesta).i uživati u tom lepom antikvitetu...
no..ti najbolje znaš..
ali šteta...:)

Eh...Kijara...ovde je svaki kvadratni metar u stanu dragocen...Evropska prestonica je u pitanju gde su stanovi preskupi pogotovo ako nisu u privatnom vlasnistvu...Ja isto volim vredne antikvitete jer su uvek u modi i sto su stariji to su vredniji.Ali licno klavir ne bih zeleo da mi zauzima toliko mesta u stanu ako ga ne koristim...gledao bih sto pre da ga se otarasim e sada ako neka osoba zna da svira na njemu onda ona moze i da uziva sa njim i pricinjava joj zadovoljstvo...a kasnije ga i ostavi svojoj deci u nasledstvo.

U pravu je Danubius sto kaze da su ovi sa cenama jajare...ali moras imati u vidu da su i oni mozda neki preprodavci koji gledaju da zarade neke pare na laksi nacin.Najbolje je da posetis neki poznatiji komision za antikvitete u Becu i ponudis ih njima (naprimer Dorotheum) da vidis koliko ti oni nude za njega...oni ce ti dati neku cenu stim da bi i oni mogli da zarade 1000-2000€...ne isplati se ni njima da mu lupe neku cenu i onda da im u prodavnici zauzima veliko mesto na duze vreme.Imas u 3.Bezirku u ulici Landstrasse jedan dobar Dorotheum gde mozes da proveris cene.

Ja da sam na tvom mestu prvo bih proverio cene...onda preko onog lnternet linka za prodaju postavio besplatan oglas sa slikom i telefonom...broj bih kupio neki na dopunu za 10€ i samo ga za to koristio...a trazio bih 5000€....spustio bih cenu ali ga nikako ne bih dao ispod 4000€.

Ako nesmes iznutra da ga diras ne bi bilo lose da ga malo sa Opti ispoliras da se sija...ili jos bolje sa krpom od mikrofaze i onim sprejom za sve HI-FI uredjaje koji su za najnovije LED televizore i ostalu tehniku...pa kada mu udaris glanc onda slika za oglas.

Link sa svih 14 Dorotheuma u Becu: http://www.dorotheum.com/juwelier/standorte/wien.html



Poslednji izmenio Gothic dana Čet Apr 11, 2013 4:50 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptyČet Apr 11, 2013 4:46 pm

Sto se tice klavira ja bi prvo provjerio da li djeca od boske imaju talent i volju za klavir. Zasto da budnu uvjek Njemacka,Austrijska itd. djeca napredna nego nasa. :329340:

Nego mi samo da prodajemo i letimo kuci, pa tamo lozimo lovu.A 1-2 godisnje budnemo par dana.Za mene je to mrtav kapital, imati kucu dolje a prazna.No to su radili i nasi preci, zasto nebi i mi to nastavili. booored
Nazad na vrh Ići dole
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptyČet Apr 11, 2013 4:56 pm

Dolinac ::
Sto se tice klavira ja bi prvo provjerio da li djeca od boske imaju talent i volju za klavir. Zasto da budnu uvjek Njemacka,Austrijska itd. djeca napredna nego nasa. :329340:

Slazem se sa tobom Dolinac...ti si potpuno u pravu...ali mislim da su njena deca vec dovoljno velika i da su pokazala vec do sada za sta imaju talenat i volju... :329340:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptyČet Apr 11, 2013 7:11 pm

bosankaa ::

Kijara,pa ostavila bih ja,samo da ga imam gdje čuvati.
Trenutno smo ga lagerovali kod jednog poznanika,ali ni tamo ne može da stoji ne znam koliko.U stan ne mogu da ga stavim...

Ja ti preporučujem da ga dobro prodaš . Instrumet je star i vrlo teško ga je održavati ,za takve stvari je potrebna određena temperatura ,minimalna vlaga itd ..
Kad je toplo ,raštimava se ,odlepljuje se filc sa čekića ,suši se koža koja drži tipke ,isušuje staro drvo, oštećuje lak ...
Sem toga ,koliko te ja znam ,teško da se tako nešto može uklopiti u enterijer kakav ti voliš . Praktična vrednost bi bila -nula ,deca su još mala da pokazuju neku želju za recimo ,muzičkom školom ,a ako se to i desi ,za relativno male pare (par stotina evra) uvek možeš da nabaviš neku "Yamahu" ,koja je sasvim dovoljna za nižu muzičku školu ,pa i srednju ,ako baš budu želele da sviraju ,ili solidan "Pertof" pijanino .
Takvom instrumentu je mesto u nekom bečkom salonu ,uz antikni nameštaj i možda neku ostarelu profesoricu ili profesora koji će ga povremeno i svirati ,a eto ima i para za tako nešto.
Tebi ne služi nizašta ,sem možda kao skup ukras, ne vidim svrhu . Dobro ga unovči ,a za taj novac možeš kupiti sebi stvari koje su ti potrebne i koje će te zaista radovati ,umesto da imaš vrednu starudiju za pokazivanje gostima .
Čak mislim da i nema boljeg grada za prodaju takvog klavira od Beča.










NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptyČet Apr 11, 2013 9:18 pm

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 1365705806352



NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 1365705806897



NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 1365705810385



ovako to izgleda...











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptyČet Apr 11, 2013 9:33 pm

Gothic ::


Eh...Kijara...ovde je svaki kvadratni metar u stanu dragocen...Evropska prestonica je u pitanju gde su stanovi preskupi pogotovo ako nisu u privatnom vlasnistvu...Ja isto volim vredne antikvitete jer su uvek u modi i sto su stariji to su vredniji.Ali licno klavir ne bih zeleo da mi zauzima toliko mesta u stanu ako ga ne koristim...gledao bih sto pre da ga se otarasim e sada ako neka osoba zna da svira na njemu onda ona moze i da uziva sa njim i pricinjava joj zadovoljstvo...a kasnije ga i ostavi svojoj deci u nasledstvo.



Razumem j..nije tema..ali evo ti primera da ni kod nas ne cvetaju ruže..(nekima..)
Sve zavisi od primanja,ali jedan Zagreb da je skuplji od Pariza i Londona..

CENE ZAGREB










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptyPet Apr 12, 2013 12:36 pm

Stvarno ne razumijem sta je tu sporno?! To se ne prodaje.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptyPet Apr 12, 2013 5:01 pm

bosankaa ::








NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 1365705810385

ovako to izgleda...
Ovako naoko izgleda da je više nego u odličnom stanju .Mislim da se radi o polukoncertnom klaviru ,autetničnost uopšte nije upitna ,dakle -upala ti kašika (sekira ) u med . Uzećeš lepe novce za njega .










NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptyPet Apr 12, 2013 5:08 pm

E šefe,iz tvojih usta u Božije uši :)











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptyPet Apr 12, 2013 5:12 pm

Aj navijamo da nadjes dobru musteriju,znas ti vec gdje ces da ju potrazis...sa srecom.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptyPet Apr 12, 2013 6:04 pm

Cim proda dolazim za Wien, pa da festamo. Bise klope i pice, a mozda i pjevaljka koja ako nije boske skrta. :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
MayaMau

MayaMau


Godina : 47
Location : Wonderland
Datum upisa : 22.04.2013

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptySub Apr 27, 2013 3:43 pm

Posto sam nova tamo,ne daju mi da postavim vise stvarcica,a cenu stola sa teme Antikviteta ovde je postavila moja skromna cerka smehsmeh

https://secure.kupindo.com/MojKupindo/Prodajem
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptyUto Okt 29, 2013 10:49 pm

Evo je Pero, morala sam i Kijaru da angazujem ( ona policajka ,ebes je) cola










NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
PJER
Pjer
PJER


Datum upisa : 13.10.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptyUto Okt 29, 2013 10:51 pm

100 din iz 1942..dinar iz 1920...

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 9bktw8

ULAZNICE Partizana Zvezde ..

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 2ngy9gm

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 2chom00

zvedina pozlacena ljubiralna znacka ...

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 2vxeydg

kovani novcic Juventus-Ajax povodom finala KES u Beogradu..

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 S1l2fk

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 10qhsuq

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 2jcu2ok

znacku Irana...

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 6f0cg7

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Iwrjno


Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptyUto Okt 29, 2013 11:30 pm

PJER ::




ULAZNICE Partizana Zvezde ..

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 2ngy9gm

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 2chom00

Često gledam emisije (doduše ,strane ) gde se prodaju ovakve memorabilije .Siguran sam da ima sportskih kolekcionara koji će vrlo rado kupiti ulaznice ,značke ...
No,za papirni novac -jedan mali savet .
Ja sam ostao zaprepašćen na jednom susretu kolekcionara kako treba da izgleda papirni novac, ma koliko bio star .
Mora da izgleda -kao nov ,iz štamparije .Kako ?
Pa kolekcionari ga peru ,peglaju ....(verovatno ima na netu čime i kako ) Inače -neće ni da pogledaju .










NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
PJER
Pjer
PJER


Datum upisa : 13.10.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptySre Okt 30, 2013 5:34 pm

Danubius ::
PJER ::




ULAZNICE Partizana Zvezde ..

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 2ngy9gm

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 2chom00

Često gledam emisije (doduše ,strane ) gde se prodaju ovakve memorabilije .Siguran sam da ima sportskih kolekcionara koji će vrlo rado kupiti ulaznice ,značke ...
No,za papirni novac -jedan mali savet .
Ja sam ostao zaprepašćen na jednom susretu kolekcionara kako treba da izgleda papirni novac, ma koliko bio star .
Mora da izgleda -kao nov ,iz štamparije .Kako ?
Pa kolekcionari ga peru ,peglaju ....(verovatno ima na netu čime i kako ) Inače -neće ni da pogledaju .
a moracu da izguglam to pranje novca..ili da trazim savet od Sarica zlz 
ima dosta klekcionara..koji kupe da bi preprodali....
d prodavao sam i stripove....imao sam bas dosta...
ja sam jedno 400 evrica uzeo.. ostalo jos ovo malo. ako moze da se proda ..zlz 
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptySre Okt 30, 2013 6:31 pm

PJER ::
.

a moracu da izguglam to pranje novca..ili da trazim savet od Sarica zlz 
ima dosta  klekcionara..koji kupe da bi preprodali....
d prodavao sam i stripove....imao sam bas dosta...
ja sam jedno 400 evrica uzeo.. ostalo jos ovo malo. ako moze da se proda ..zlz 
Kolekcionari su vrsta ludaka ,zavisnika koji ne žale novac da nešto njima važno dobiju .Zanimljivo ....opšta kriza i nemaština ne utiču uopšte na njih .Kada nemaju novca -prodaju nešto iz svoje zbirke -da bi se dočepali nečega drugog . Za ne poverovati je šta se kupuje i prodaje na Limundu . Jedan moj drugar je zaradio preko 200 eu -na figuricama iz Kinder jaja ?
Kome to treba ? Pa treba ....ima odraslih ljudi koji to pasionirano skupljaju .
Ima tu i apsurda -da rimske novčiće ,kopče i sl ,prodaju na kile za 10 eu ,a da za pocepano sedište motora BMW iz 1952 dobiješ 100-200 eu .Kolekcionarska posla .










NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
dsz

dsz


Datum upisa : 08.11.2013

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptyPet Nov 08, 2013 2:32 pm

Kupujem kesice sa secerom sa logom opstina sa Kosova, Uba, Lajkovca, Merosine, Blaca, Bojnika, Medvedje.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptySub Nov 09, 2013 7:43 pm

Kupujem (ispravan ) hard disc ATA sistema (to je "stari" ,sada su svi SATA ) od bar 40 GB (poželjno od 80 GB naviše ) ,marka nebitna . Može i eksterni .
Dostava brzom poštom ,plaćanje po pouzeću .Prilično HITNO .


NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 1342860068_417576731_1-Slike--Hard-disc-Maxtor-120GB-ATA133-HDD










NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptyUto Feb 18, 2014 9:31 pm

KUPUJEM  telefon namenjen slabovidim i starijim osobama -marka nebitna . 

Dakle ,najobičniji fiksni telefon -sa što većim tasterima i brojkama . 

Svaka informacija o tome gde se može zaista naći (da nije sa neta ,uopštena ,pa ništa od toga ) je dobrodošla . Pomaže i sugestija -gde bi moglo naći . 
(U svim mogućim oglasima u Srbiji ,nema -ali ako neko pronađe -neka dobaci link )

(Bilo je u kineskim prodavnicama ,i to odličan ,tasteri veličine kutije šibica - ali sada nema nigde ) 
Ovako nešto : 

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 In4f
Hvala unapred .










NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptyUto Feb 18, 2014 9:40 pm

Ebiga,imam ja svijetli displej da vidis broj i ime ko zove ali skuplja postarina neg telefon,switelov isto,ali bezicni 2 komada u paketu.
Jel hitno?
(da ceka kad neko ide odavde za Srbiju)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptyUto Feb 18, 2014 10:20 pm

Astra ::
Ebiga,imam ja svijetli displej da vidis broj i ime  ko zove ali skuplja postarina neg telefon,switelov isto,ali bezicni 2 komada  u paketu.
Jel hitno?
(da ceka kad neko ide odavde za Srbiju)
Ne znam da li si razumela ? To je za stariju i slabovidu osobu ,nije štos u telefonu -nego u tasterima .
Normalni su otprilike 1x1 cm -i to ne vidi .
Kinezi su imali sa najmanje 3 x 3 cm (i da ,svetlele dirke ) ako ne i 5 x5 cm ,a ja se cerekao ,kome treba takav?

E sad treba mojoj kevi ,jer ovaj ne vidi ,i dosta je vezana za fon a od mobilnog nikakve koristi (to tek ne vidi )

Dakle -trebam taj sa velikim tasterima ,što se baš prave za stare i slabovide .

Nije hitno ....tražim već jedno 2-3 nedelje ,po dosta gradova , i niko ne nalazi za sada .
I na netu sam našao samo ovaj ,slika što sam stavio .
Oglasi ,gde sve ima -ima ,stotine "normalnih" ni jedan ovakav .










NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptySre Feb 19, 2014 12:17 pm

evo ti 2 linka meni deluju velike tipke dovoljno pa ti proveri

http://www.kupindo.com/Fiksni-telefoni-i-Fax/17817285_Fiksni-telefon

http://www.kupindo.com/Fiksni-telefoni-i-Fax/9271109_HARVEST-HT-5-BAZA-5W-
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptySre Feb 19, 2014 5:21 pm

Okano ::
evo ti 2 linka meni deluju velike tipke dovoljno pa ti proveri

http://www.kupindo.com/Fiksni-telefoni-i-Fax/17817285_Fiksni-telefon

http://www.kupindo.com/Fiksni-telefoni-i-Fax/9271109_HARVEST-HT-5-BAZA-5W-
Nije nažalost Samo deluje veliko ,to su normalne tipke (nazvah da proverim )  hvala










NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptyČet Feb 20, 2014 8:17 pm

Prodajem:
- zub od mamuta, starosti (procenjeno na ZG institute pre '90-tih) od 15-20.000 godina ( ceo u komadu),
- 1 marku (papirna novcanica) iz 1941.
.. ima toga ihaaaaj..
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptyČet Feb 20, 2014 10:34 pm

Lily ::
Prodajem:
- zub od mamuta, starosti (procenjeno na ZG institute pre '90-tih) od 15-20.000 godina ( ceo u komadu),
- 1 marku (papirna novcanica) iz 1941.
.. ima toga ihaaaaj..
Eh ,da je kljova......zuba od mamuta se nađe , i realna cena je  kod nas max 250 eu (nažalost )
Napolju -naravno od 500 ,a na aukciji i više .
Papirni novac mora da bude u savršenom stanju ,dakle ,kao nov -a rajhsmarka nije retka novčanica ,štampano je na bilione .
Da je zlatna rajshmarka (metal) -druga priča .
Nego ,,,,lepo ti sve slikaj ,pa na temu "antikviteti" .Možda  imaš nešto izuzetno vredno ,a naoko neugledno -to se nikada ne zna.










NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptyNed Mar 02, 2014 6:13 pm

Moja skolska drugarica iznajmljuje apartman u Banjaluci...pa ako nekome mozda zatreba,evo linka

http://www.pik.ba/artikal/11335199/izdajem-apartman-u-strogom-centru-b-luke/
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
sunrise
NaughtY
sunrise


Godina : 38
Location : Tu negde...
Humor : A sta je to :))
Datum upisa : 15.04.2013

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptyPet Jan 16, 2015 8:56 am

Htela bih sve da zamolim za malu pomoc. Naime, jedan bracni par sa dve devojcice od 7 i 13 god. zbog neplacenog stana jedan mesec izbaceni su iz stana i gazda im zadrzo apsolutno sve stvari. Nasli su novi smestaj, ali nemaju bas nista. Ukoliko je neko voljan da pomogne sa garderobom, posudjem, ili bilo cime sto je potrebno za decu tog uzrasta, bili bi Vam jako zahvalni. Ja sam njihova bivsa komsinica, pa zelim da im izadjem u susret...

Sta god mozete da im date, dobro ce im doci... Oni su iz Beograda...

Mozete se meni javiti ovde.

Jos jednom hvala svakom...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptyPet Jan 16, 2015 3:44 pm

Sun ,verujem da bi na fb bilo više onih koji bi pomogli.
Tamo je više ljudi.Više bi se šeralo po profilima.Mislim ne mora se imenovati.
Najbolje je napisati neko neutralno mesto gde doneti pomoć..zbog njihove privatnosti.
Mislim da ti ipak najbolje znaš situaciju.

Žao mi kad ovako nešto pročitam.Sve više je ljudi koji imaju baš taj problem:(










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptyPet Jan 16, 2015 5:01 pm

sunrise ::
Htela bih sve da zamolim za malu pomoc. Naime, jedan bracni par sa dve devojcice od 7 i 13 god. zbog neplacenog stana jedan mesec izbaceni su iz stana i gazda im zadrzo apsolutno sve stvari. Nasli su novi smestaj, ali nemaju bas nista. Ukoliko je neko voljan da pomogne sa garderobom, posudjem, ili bilo cime sto je potrebno za decu tog uzrasta, bili bi Vam jako zahvalni. Ja sam njihova bivsa komsinica, pa zelim da im izadjem u susret...

Sta god mozete da im date, dobro ce im doci... Oni su iz Beograda...

Mozete se meni javiti ovde.

Jos jednom hvala svakom...
Pomoć treba da je hitna i trenutna ,a postoji način .
Treba da se jave nadležnom Centru za socijalni rad beogradske opštine gde se sada nalaze ,i oni će im odobriti jednokratnu finasijsku pomoć ,a oni  će ih uputiti na organ nadležne službe lokalne samouprave ,koji odobrava pomoć u "naturi " (hrana, lekovi, ogrev, obuća, odeća itd.)
Apsolutno imaju pravo na to po zakonu ,i nema razloga da im ne bude odobreno po hitnom postupku ,obzirom na dvoje maloletne dece .
Magacini Crvenog krsta ,koji radi sa pomenutim organizacija ,naročito u Beogradu su puni onoga u čemu ljudi koje si pomenula oskudevaju (zbog nedavnih poplava)  ,i to mogu da dobiju tačno što im treba u najkraćem roku .
Znam da izgleda kao "brigo moja pređi na drugoga" ,i "država nikada ništa ne čini" ,ali nije tako .Verovatno bi mogli svi mi da pomognemo ,ali bi to bilo sporije i neadekvatno . Ovo bi bilo trenutno i najnužnije ,i ponavljam ,imaju zakonsko pravo na to ,tako da će sigurno dobiti najnužnije ,ili bar bolju informaciju gde i kako ,tamo gde sada žive.
Verovatno mogu da ostvare i pravnu pomoć ,jer mislim da nikakav "gazda" ne sme da "zapleni" stvari koje su egzistencijalne ,nema tog i takvog zakona . Mogu da se dogovore o nekom "zalogu" ,ali da ti neko otme sve što poseduješ ,pa i ako si mu dužan -to zakonski ne može.
Više o tome ovde :
POMOĆ socijalno ugroženim porodicama Beograd link










NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sunrise
NaughtY
sunrise


Godina : 38
Location : Tu negde...
Humor : A sta je to :))
Datum upisa : 15.04.2013

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptyPet Jan 16, 2015 5:14 pm

Hvala puno, prenecu im... Mada sam pokusala i na ovaj nacin, jer ide vikend, ne radni dani, pa reko makar sta da im nakupim, da se imaju presvuci i sl...

Uzas...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptyUto Dec 26, 2017 1:29 pm

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 25659910

Još malo pa nestalo! rasta
Nazad na vrh Ići dole
nikolicka

nikolicka


Datum upisa : 30.11.2020

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptyPet Dec 11, 2020 6:16 pm

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 13729210
Nazad na vrh Ići dole
nikolicka

nikolicka


Datum upisa : 30.11.2020

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptyPet Dec 11, 2020 6:17 pm

pottreban mi je jedan ovakav da mi sredjuje spavacu sobu
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptyPet Dec 11, 2020 6:22 pm

nikolicka ::
pottreban mi je jedan ovakav da mi sredjuje spavacu sobu

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Adadad10
NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Fghfhf10
NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Iyiyiy10

Može "ovaj" ? zubic zubic zubic
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
wrdoljak

wrdoljak


Godina : 64
Datum upisa : 04.09.2020

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptyPet Dec 11, 2020 6:23 pm

Farbam oblake za dobre pare...
Nazad na vrh Ići dole
nikolicka

nikolicka


Datum upisa : 30.11.2020

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptyPet Dec 11, 2020 6:27 pm

Može "ovaj" ? zubic zubic zubic
PAAA moglo bi prooci...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptyPet Dec 11, 2020 6:41 pm

nikolicka ::
Može "ovaj" ? zubic zubic zubic
PAAA moglo bi prooci...
Pa *fala . Za detalje na PP ludismeh Jer "ovaj " je "ovaj" ...doduše ,od pre koje godine . ludismeh
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
wrdoljak

wrdoljak


Godina : 64
Datum upisa : 04.09.2020

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptySub Dec 12, 2020 11:26 am

EEE da probam....

iznajmljujem lokal 100 kv magacin 300 kv i kucu 200 i vise kvadarata i to u Bezdanu

brdski brdski
Nazad na vrh Ići dole
wrdoljak

wrdoljak


Godina : 64
Datum upisa : 04.09.2020

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptySub Dec 12, 2020 11:30 am

I jos nesto prodajem sve (sem sebe-sebe cuvam za nekoga)suicid
od igle do skoro lokomotive..lokomotivu nemam ..
ali eto od nakita do kuce sve sto je u kuci i kucu zubic zubic
Nazad na vrh Ići dole
nikolicka

nikolicka


Datum upisa : 30.11.2020

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptyČet Dec 17, 2020 4:42 pm

Danubius ::
nikolicka ::
Može "ovaj" ? zubic zubic zubic
PAAA moglo bi prooci...
Pa *fala . Za detalje na PP ludismeh Jer "ovaj " je "ovaj" ...doduše ,od pre koje godine . ludismeh

PP znaci privatna poruka??
nisam plavusa ali sam sad shvatila sta je tooo
pre koje godine taj 1 slika??
pa ***nimalo ne lici na mog koji bvi trebao da sredjuje spavacu ali ....
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptyPon Dec 21, 2020 10:41 am

nikolicka ::
Danubius ::
nikolicka ::
Može "ovaj" ? zubic zubic zubic
PAAA moglo bi prooci...
Pa *fala . Za detalje na PP ludismeh Jer "ovaj " je "ovaj" ...doduše ,od pre koje godine . ludismeh

PP znaci privatna poruka??
nisam plavusa ali sam sad shvatila sta je tooo
pre koje godine taj 1 slika??
pa ***nimalo ne lici na mog koji bvi trebao da sredjuje spavacu ali ....

PP ima više značenja. Kako u društvenom, tako i u političkom smislu. PP je simbol LBGT populacije (prava pedera), PP (pedereka partija) , PP (pediculis pubis)... i tako, sve vezano za pitanje o seksu, čak i privatna poruka je blagi nagoveštaj o budućem koitusu. zubic zubic zubic zubic
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptyČet Dec 24, 2020 11:47 am

Danubius ::
nikolicka ::
Može "ovaj" ? zubic zubic zubic
PAAA moglo bi prooci...
Pa *fala . Za detalje na PP ludismeh Jer "ovaj " je "ovaj" ...doduše ,od pre koje godine . ludismeh

Ne bih da budem indiskretna ali moram da pitam. Koju cifru ispred nule ima to "pre koju godinu" smehsmeh smehsmeh smehsmeh










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptyČet Dec 24, 2020 3:21 pm

ZoxZoja ::



Ne bih da budem indiskretna ali moram da pitam. Koju cifru ispred nule ima to "pre koju godinu" smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Zloćo....3. Vreme je relativan pojam . zubic
I Tina Tarner dozvoljava da se snima samo prva numera na koncertu,gde je još "ribetina" . 
Posle dođe znojenje ,umor....i onda se slika malčice promeni. Ili više promeni. zubic
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
nikolicka

nikolicka


Datum upisa : 30.11.2020

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptySub Dec 26, 2020 6:49 pm

Poklanjam racune za struju vodu telefon komunalije
potpuno novo neotpakovano
Nazad na vrh Ići dole
nikolicka

nikolicka


Datum upisa : 30.11.2020

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptyPon Jan 04, 2021 9:21 pm

Na svim međunarodnim linijama vozimo vas modernim autobusima marke Setra, Neoplan i Mercedes. Svi autobusi imaju tv, wc, i komforna sedišta. Imamo i ekspresne linije gde se spremaju sendviči i viršle. NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 20819610
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptyNed Avg 15, 2021 9:55 am

Nikada jeftinije ,za početnike ? I to "komplet" ?

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Set-10w-elektricna-gitara-strauss-rottman-special-akcija
A ja i moj drugar celo leto lopatali staklo u "Pivari " od 06-14 ,da bi skupili za japansku kopiju "Stratokastera"
I još u Minhen išli po to ?
A pojačalo (neka italijanska beda od 20 W ) smo dobili tako što se naše porodice odrekle tkzv "Begrusungs Gelda " (neka suma koju je davala nemačka vlada kao "novac dobrodošlice" ,kao "džeparac" za strance koji su došli da "posete" Nemačku )
I onda još ostalo drhtanje na granici (Slovenija ) hoće li nam sve oduzeti ?
A vidi sada ?
Tih "setova" ima u više boja i kombinacija -i sve za manje od 200 eu ?










NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptyČet Avg 19, 2021 6:23 pm

I ovo -nikad jeftinije .Još je i ozvučena .

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 A40c-eq-ozvucena-akusticna-gitara-strauss-rottman

8.990 din (ugrubo -manje od 80 eu) Straus -Rotman .
Za te pare se nije moglo dobiti ništa ,a moglo se za veće dobiti "akustična" Melodija Mengeš ili Muzička Naklada Zagreb .
Toliko visoka kobilica i grube žice -da prsti prokvare .
A zvuk -kanta .To stolari radili ,od topole ,a lakirarali lakom za nameštaj .
Takav i bio zvuk .










NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 EmptySub Sep 11, 2021 3:36 pm

Aaaaa ,kako me "svrbe prsti" 

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 241264154_23848151808240510_6447273078127357644_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-5&_nc_sid=68ce8d&_nc_ohc=5s-0sxQX42gAX9gGtwJ&_nc_ht=scontent.frix7-1

Ali neću majku da "potresam" (jer ovi što "isporučuju" znaju i pred vratima ostaviti -a ona ne vidi .Ako neki komšija ne primeti ,pa ne unese ....) 
A imam dve -koje mi nizašta ne služe ,uzmem u ruke jednom godišnje .
Ali me opet "svrbeeeee  prsti....."  rabbit










NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: MEDIJI/ ŠTAMPA :: OGLASNO I REKLAMNO ODELJENJE-
Skoči na: