DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)

Ići dole 
+30
Okano
dsz
PJER
MayaMau
bosankaa
Gothic
promaja
Zana
Sibila_
Astra
jkostic
AstrinaKomsinica
Bokssha
cojle
milankatic
EAGLE
Zlatkost
popovac
determinanta
sonia
Kijara-brm
Silvy
babyblue
Crna_ovca
Lily
montoya
doctorr67
Smiljan
Oci-ANDJELA
Danubius
34 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptyPon Feb 16, 2009 2:43 pm

First topic message reminder :

Možda izgleda glupo, ali neka imamo i ovakvu temu. Verovali ili ne , na onom nasem Lemondo sajtu(Srpski e-bay ) nema šta nema ,i što se ne prodaje i kupuje , a nekada nam zaista zatreba nešto , što možda baš neko od nas ima. Dakle, ovde sve što prodajemo, tražimo, menjamo........










NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 155klf10


Poslednji izmenio danubius dana Pon Mar 30, 2009 10:44 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Crna_ovca
Princ od tora



Datum upisa : 21.12.2007

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptyPet Jul 17, 2009 10:55 am

Poklanjam jednu Crnu ovcu i jedog Vrdalamu....ako niste zadovoljni reklamacije ne primam :geek:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptyPet Jul 17, 2009 11:15 am

Poklon primljen. Nema nezadovoljstva, sve se da uriktati. rtrtr
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptyPet Jul 17, 2009 1:06 pm

Kornelija ::


Oglašavam nevažećim:

1. Jednu drugaricu


Šifra: "Ćiribilibela" :pusac:

Šta joj fali , istekao rok trajanja ? Nema garanciju ?
Kupujem , ako nije skupa. Pošto kila, Mare ?

šifra Antikvar
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma



Datum upisa : 20.12.2007

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptyPet Jul 17, 2009 1:08 pm

menjam "lifam" mesalicu u dobrom stanju za "neku" dobrostojechu koja dobro mesa:))))
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptyPet Jul 17, 2009 1:46 pm

danubius ::
Kornelija ::


Oglašavam nevažećim:

1. Jednu drugaricu


Šifra: "Ćiribilibela" :pusac:

Šta joj fali , istekao rok trajanja ? Nema garanciju ?
Kupujem , ako nije skupa. Pošto kila, Mare ?

šifra Antikvar

Ma ko je prodaje?! Odričem je se, a zašto, e to ti Dani vidi kada je preuzmeš. Lepa, plava, sisata, guzata i lomna u struku. Jbg. meni takva nije odgovarala.

Više volim bez svega toga, muško ne može imati struk tanji od moga. (Ebala me rugalica, počela sam i van foruma tako razgovarati). booored
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptyPet Jul 17, 2009 1:56 pm

Kornelija ::
. Lepa, plava, sisata, guzata i lomna u struku. Jbg. meni takva nije odgovarala.

booored

Aaaa, takva se ne daje džabe,,,,,mora da ima neku "falinku"...nije u "funkciji" , voli žene, struk sad tanak.....ali neće biti za koji mesec?

A falaaaaaaa......prvo ćemo pomno pregledati robu....da ne bude "danajski darovi" :plaz:
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost




NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptyPet Jul 17, 2009 2:11 pm

Dogovoreno. Šaljem ti je prvim šinobusom i ne primam reklamacije. booored
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptyPet Jul 17, 2009 4:04 pm

Kornelija ::
Dogovoreno. Šaljem ti je prvim šinobusom i ne primam reklamacije. booored
Jel ? Eeeee, tako to ne ide u poslovnom svetu....
Prvo katalog , foto album, video snimak.....da ne bude da ja mislim "sisasta , ne -guzata , lomna u struku" -a "zaboraviš" mi napomenuti da ima jednu drvenu nogu, urodjeno iščašenje kukova, lepru, grbu..........i tako neke detalje,,,,,,,,, rtrtr
To se ne zove "pokloniti" nego "utrapiti " stopmini
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost




NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptyPet Jul 17, 2009 4:38 pm

danubius ::

Jel ? Eeeee, tako to ne ide u poslovnom svetu....
Prvo katalog , foto album, video snimak.....da ne bude da ja mislim "sisasta , ne -guzata , lomna u struku" -a "zaboraviš" mi napomenuti da ima jednu drvenu nogu, urodjeno iščašenje kukova, lepru, grbu..........i tako neke detalje,,,,,,,,, rtrtr
To se ne zove "pokloniti" nego "utrapiti " stopmini

Ma ova je i guzata. booored

Ništa njoj ne fali. Mislim, ako baš nešto uočiš to može biti samo sitnica. :f35: Gde bih ja tebi uvalila šund. Ipak si ti Dani, pa šef, pa drug, ma...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptyPet Jul 17, 2009 4:54 pm

Kornelija ::


Ma ova je i guzata. booored

Ništa njoj ne fali. Mislim, ako baš nešto uočiš to može biti samo sitnica. :f35:
Sitnica je i stakleno oko, bradavica na nosu, dlake na bradi, šest prstiju na rukama i nogama.....da, daaaaa, sitnice .........










NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptyPet Jul 17, 2009 5:32 pm

Uzmi il' ostavi. Ima ko 'oće. shacke

Šta ti nudiš na pijaci? Ima li kakav brka za mene da mi sredi podrum. booored
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptyPet Jul 17, 2009 8:36 pm

Kornelija ::
Uzmi il' ostavi. Ima ko 'oće. shacke

Šta ti nudiš na pijaci? Ima li kakav brka za mene da mi sredi podrum. booored
Ima...i nije falična roba sumnjivog kvaliteta k*o ona tvoja slamka


NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Birdhr










NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
babyblue

babyblue


Datum upisa : 18.07.2009

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptySub Jul 18, 2009 3:43 pm

Ja, ovog brku iznad, ne bih ni da mi sredjuje podrum...... :kkkkk:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptySub Jul 18, 2009 4:04 pm

babyblue ::
Ja, ovog brku iznad, ne bih ni da mi sredjuje podrum...... :kkkkk:

Pa to ja za Korneliju....jer je ona Rusofilka, a tražila i "brku".....Doduše....mogao sam joj i Staljina poslati, šta misliš? Taj bi doterao i nju i podrum u red. A i razumeo se Josif Visarionović u držanje ljudi u podrumima ...689










NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Silvy
Frumos si de foc
Silvy


Godina : 47
Location : Bor
Datum upisa : 11.10.2007

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptyNed Jul 19, 2009 9:26 pm

jedna mala garava, na sve strane oglasava:


poklanjam mace dve
sa sve posudom za hranjenje smehsmeh
sivo i crno belaaa
moze cak i kucna dostava rabbit
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptyNed Jul 19, 2009 10:03 pm

Prodajem tri maceta, dva su razlicita a jedno je isto... :ironic:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptyNed Jul 19, 2009 11:26 pm

Silvy ::
jedna mala garava, na sve strane oglasava:


poklanjam mace dve
sa sve posudom za hranjenje smehsmeh
sivo i crno belaaa
moze cak i kucna dostava rabbit

Meni malu garavu dostaviti na kuću
Posudu i mačketine pošalji komunik@tivnoj :maše1:










NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptyPon Jul 20, 2009 10:13 am

menjam dve atraktivne mlade "manekenke" za tri vredne ,zgodne i pre swega nadarene cure:)))

:477:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptyPon Jul 20, 2009 11:09 am

doctorr67 ::
menjam dve atraktivne mlade "manekenke" za tri vredne ,zgodne i pre swega nadarene cure:)))

:477:
*oćeš preko *leba pogače, a ? :333b: 689










NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptyPon Jul 20, 2009 11:15 am

danubius ::
doctorr67 ::
menjam dve atraktivne mlade "manekenke" za tri vredne ,zgodne i pre swega nadarene cure:)))

:477:
*oćeš preko *leba pogače, a ? :333b: 689



Ko trazi vece, izgubi iz vrece... :twisted: :protest:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptyPon Jul 20, 2009 2:41 pm

Menjam sve žene iz prošlosti u odličnom stanju , za jednu običnu za sadašnost i budućnost .


šifra -došlo vreme, izdaje me snaga (ne muška) NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 98966










NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptyUto Jul 21, 2009 3:50 am

Oci-ANDJELA^Z ::
Prodajem tri maceta, dva su razlicita a jedno je isto... :ironic:

:90358: smehsmeh smehsmeh smehsmeh


Stani Dani,
jesam li ti potvrdila tu brkatu spodobu. Miči mi ga s očiju. :girl_mad:

Hoću zgodnog brku. Nije moj podrum smetlište.

E, takoc!

Dani,
važi li još oglas? Mislim ako važi, daj makar tri uslova koja mora da ispunjava buduća. Možda bi se i našlo štogod iz metropole.

Menjam tičicu za ptičicu. booored
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptyUto Jul 21, 2009 1:01 pm

Kornelija ::
Oci-ANDJELA^Z ::
Prodajem tri maceta, dva su razlicita a jedno je isto... :ironic:

:90358: smehsmeh smehsmeh smehsmeh


Stani Dani,
jesam li ti potvrdila tu brkatu spodobu. Miči mi ga s očiju. :girl_mad:

Hoću zgodnog brku. Nije moj podrum smetlište.


Evo ti ovoga , da ne kažeš.........Doduše, mislio sam ti Bogoljuba Karića staviti,ali ćeš onda reći da sam zloban :twisted:
NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Neimenovanic










NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptyUto Jul 21, 2009 11:23 pm

Ajd' baš da ne zvocam. Nateraću ga da pusti bradu staru pet dana, skinuti mu košulju i pravac podrum. tongue
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptyUto Jul 21, 2009 11:43 pm

Kornelija ::
Ajd' baš da ne zvocam. Nateraću ga da pusti bradu staru pet dana, skinuti mu košulju i pravac podrum. tongue



Kosulju mu mozes skinuti, ali farmerke tesko el su previse uske.. :twisted:

moraces zubima da rasparas to!!! :bljak: beljenje
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptyUto Jul 21, 2009 11:54 pm

Oci-ANDJELA^Z ::

Kosulju mu mozes skinuti, ali farmerke tesko el su previse uske.. :twisted:

moraces zubima da rasparas to!!! :bljak: beljenje


smehsmeh smehsmeh

A da ga ipak menjam, mada sam mislila da ga ostavim u gaćama. smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptySre Jul 22, 2009 12:36 am

Da sam na tvom mestu ja bih ga promenila.. pljuc

Ne vredi svlaciti ga, el i nije neki frajer.... stopmini :mouse :
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptySre Jul 22, 2009 12:51 am

I to je što kažeš.
staviću tačku
napisaću oglas
i tražiti mačku

U jeee, ja mislil a da sam na rugalici. novine


Poslednji izmenio Kornelija dana Sre Jul 22, 2009 10:17 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptySre Jul 22, 2009 12:52 am

Kornelija ::
Oci-ANDJELA^Z ::

Kosulju mu mozes skinuti, ali farmerke tesko el su previse uske.. :twisted:

moraces zubima da rasparas to!!! :bljak: beljenje


smehsmeh smehsmeh

A da ga ipak menjam, mada sam mislila da ga ostavim u gaćama. smehsmeh
Šta sam ja ovde , dobra vila ? tongue
Ovo ti je treći-nema više .I brkovi i brada od par dana . NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 98966

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Daniloo










NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptySre Jul 22, 2009 1:00 am

Sva sreca pa nije meni pnudjen ovaj odogo.. :twisted:

Inace bih.. suicid
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptySre Jul 22, 2009 1:17 am

Oci-ANDJELA^Z ::
Sva sreca pa nije meni pnudjen ovaj odogo.. :twisted:

Inace bih.. suicid
Ti nisi tražila da ti neko očisti NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 419607 podrum NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 419607
Ti si nudila neke NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 419607 mace NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 419607 , ako se dobro sećam ?










NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptySre Jul 22, 2009 1:20 am

prodajem maglu... lol!










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptySre Jul 22, 2009 1:25 am

danubius ::
Oci-ANDJELA^Z ::
Sva sreca pa nije meni pnudjen ovaj odogo.. :twisted:

Inace bih.. suicid
Ti nisi tražila da ti neko očisti NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 419607 podrum NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 419607
Ti si nudila neke NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 419607 mace NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 419607 , ako se dobro sećam ?


Jeste, nudila sam mace :zubarv7:

Ima li ko da je zainteresovan?? :bljak:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptySre Jul 22, 2009 1:28 am

Oci-ANDJELA^Z ::


Ima li ko da je zainteresovan?? :bljak:

Za tvoju NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 419607 macu NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 419607 ?Svakako ! ble ble

Nego...nezgodna ti familija , *oće da se biju....










NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptySre Jul 22, 2009 1:41 am

danubius ::
Oci-ANDJELA^Z ::


Ima li ko da je zainteresovan?? :bljak:

Za tvoju NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 419607 macu NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 419607 ?Svakako ! ble ble

Nego...nezgodna ti familija , *oće da se biju....


To nije moja maca, vec od komsije! :geek:
E ta maca ima tri maceta..Kapiras?? :scratch:


Poslednji izmenio Oci-ANDJELA^Z dana Sre Jul 22, 2009 1:45 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptySre Jul 22, 2009 1:42 am

Ima da te razvuku ko mačku... smehsmeh










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptySre Jul 22, 2009 1:52 am

nego sta ce?? :twisted: rtrtr
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptySre Jul 22, 2009 1:54 am

Tako i treba da ga bar neko razvuče... 689










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptySre Jul 22, 2009 10:00 am

menjam bezichni punjach za bezichnu futrolu:)))
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptySre Jul 22, 2009 10:19 am

danubius ::

Šta sam ja ovde , dobra vila ? tongue
Ovo ti je treći-nema više .I brkovi i brada od par dana . NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 98966

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Daniloo

Iju Dani, daleko bilo, šta da radim s pokojnikom? affraid
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptySre Jul 22, 2009 10:26 am

"o pokojniku sve najlepse":))
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptySub Jul 25, 2009 10:10 am

Menjam svoje polovne markirane cipelitze (u dobrom su stanju, ocuvane i ociscene na ulici):geek: za polovnog ciku do 40 godina.. booored


Postavite slike, ja tjem odabrati pravog.. :geek:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptySub Jul 25, 2009 10:15 am

Oci-ANDJELA^Z ::
Menjam svoje polovne markirane cipelitze



Što, prerasla si ih ? :undr:










NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptySub Jul 25, 2009 10:20 am

Ne vec nikako da ih potzepam i nemogu nositi jedno te isto.. glases
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptySub Jul 25, 2009 10:28 am

Oci-ANDJELA^Z ::
Ne vec nikako da ih potzepam i nemogu nositi jedno te isto.. glases

pa onda ne kupuj firmirano , nego domaće Pocepaćeš časkom

Imaš onu reklamu , kako do novih cipela Tresneš štiklom od zid ,pa "draaaagiiiiiiiiii, zamisli šta mi se desiiilooo"










NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptySub Jul 25, 2009 10:40 am

Ma ovde se ne radi o cipelama, vetj o polovnom ciki..

Sta bih mogla da ponudim u zamenu za jednog takvog?? Sta zene najvise vole??

Cipelice, sandalice, papucice:))) Nikad dosta:))
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptySub Jul 25, 2009 10:57 am

Oci-ANDJELA^Z ::
Ma ovde se ne radi o cipelama, vetj o polovnom ciki..

Sta bih mogla da ponudim u zamenu za jednog takvog?? Sta zene najvise vole??

Cipelice, sandalice, papucice:))) Nikad dosta:))


E tu si u pravu!Mnoge žene bi i dušu prodale za firmirane cipelice....a "polovnog čiku" .....ma i putne troškove će da plate , samo nosi !










NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptySub Jul 25, 2009 12:07 pm

Prodajem DANUBIUS forum..Zajedno sa šefom..Jel ima zainteresiranih..? rtrtr










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptySub Jul 25, 2009 1:35 pm

Menjam Kijaru -brm za očuvanu ozbiljnu ženu uz doplatu.

Roba se može pogledati na Danubius forumu obično u noćnim satima

ponude na šifru : Policajka Plavuša










NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptyNed Jul 26, 2009 12:39 am

Kijara-brm ::
Prodajem DANUBIUS forum..Zajedno sa šefom..Jel ima zainteresiranih..? rtrtr

Vrlo zainteresovana ali pre kupovine moram znati da li je šef očuvan, koliko je rabljen i tako to. booored
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptyNed Jul 26, 2009 3:21 am

Kornelija ::
Kijara-brm ::
Prodajem DANUBIUS forum..Zajedno sa šefom..Jel ima zainteresiranih..? rtrtr

Vrlo zainteresovana ali pre kupovine moram znati da li je šef očuvan, koliko je rabljen i tako to. booored

Ah gospodična moja draga,da vas ne lažem,on vam je polovna roba..
samo da ga se rešim,znači može cena po dogovoru... smehsmeh










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptyNed Jul 26, 2009 3:24 am

danubius ::
Menjam Kijaru -brm za očuvanu ozbiljnu ženu uz doplatu.

Roba se može pogledati na Danubius forumu obično u noćnim satima

ponude na šifru : Policajka Plavuša


Ja sam očuvana tabane jedan.. NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 460727 Heh,stigla ja u noćnim satima.. smehsmeh

Ali nema nikoga.Što znači nemreš se mene tako lako riješiti... flipp



bom dobro razmisli o ceni kad mene trampiš okolo... :harmonika:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptyNed Jul 26, 2009 9:46 am

Kijara-brm ::


Ah gospodična moja draga,da vas ne lažem,on vam je polovna roba..
samo da ga se rešim,znači može cena po dogovoru... smehsmeh

affraid

Gospodična draga,
vrlo ste darežljivi, rekla bih. Znate li vi da su antikviteti na visokoj ceni. Ovaj primerak mora da prilično žudi za jednom dooooooobrom restauracijom. No, isplati se uložiti ako su mu vitalne funkcije u dobrom stanju. Dakle... kako tu stoje stvari? booored
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptyNed Jul 26, 2009 12:05 pm

Kijara-brm ::
danubius ::
Menjam Kijaru -brm za očuvanu ozbiljnu ženu uz doplatu.

Roba se može pogledati na Danubius forumu obično u noćnim satima

ponude na šifru : Policajka Plavuša


Ja sam očuvana tabane jedan.. NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 460727 Heh,stigla ja u noćnim satima.. smehsmeh

Ali nema nikoga.Što znači nemreš se mene tako lako riješiti... flipp



bom dobro razmisli o ceni kad mene trampiš okolo... :harmonika:

Ja tražim očuvanu......do 35 godina se računa kao NOVA :333b:

Kornelija ::
Kijara-brm ::


Ah gospodična moja draga,da vas ne lažem,on vam je polovna roba..
samo da ga se rešim,znači može cena po dogovoru... smehsmeh

affraid

Gospodična draga,
vrlo ste darežljivi, rekla bih. Znate li vi da su antikviteti na visokoj ceni. Ovaj primerak mora da prilično žudi za jednom dooooooobrom restauracijom. No, isplati se uložiti ako su mu vitalne funkcije u dobrom stanju. Dakle... kako tu stoje stvari? booored

Stvari STOJE.....budite sigurna , gospodična,ali se uvek može i lično uveriti 689










NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptyNed Jul 26, 2009 12:36 pm

Kornelija ::
Kijara-brm ::


Ah gospodična moja draga,da vas ne lažem,on vam je polovna roba..
samo da ga se rešim,znači može cena po dogovoru... smehsmeh

affraid

Gospodična draga,
vrlo ste darežljivi, rekla bih. Znate li vi da su antikviteti na visokoj ceni. Ovaj primerak mora da prilično žudi za jednom dooooooobrom restauracijom. No, isplati se uložiti ako su mu vitalne funkcije u dobrom stanju. Dakle... kako tu stoje stvari? booored



Wahahahahha..baš..Eksponati se ne diraju.Samo gledaju..Čim napravimo generalku od njega..Mislim da će dobro kotirati na tržištu... :peta strana sv










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptyNed Jul 26, 2009 12:38 pm

danubius ::
Kijara-brm ::
danubius ::
Menjam Kijaru -brm za očuvanu ozbiljnu ženu uz doplatu.

Roba se može pogledati na Danubius forumu obično u noćnim satima

ponude na šifru : Policajka Plavuša


Ja sam očuvana tabane jedan.. NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 460727 Heh,stigla ja u noćnim satima.. smehsmeh

Ali nema nikoga.Što znači nemreš se mene tako lako riješiti... flipp



bom dobro razmisli o ceni kad mene trampiš okolo... :harmonika:

Ja tražim očuvanu......do 35 godina se računa kao NOVA :333b:

Kornelija ::
Kijara-brm ::


Ah gospodična moja draga,da vas ne lažem,on vam je polovna roba..
samo da ga se rešim,znači može cena po dogovoru... smehsmeh

affraid

Gospodična draga,
vrlo ste darežljivi, rekla bih. Znate li vi da su antikviteti na visokoj ceni. Ovaj primerak mora da prilično žudi za jednom dooooooobrom restauracijom. No, isplati se uložiti ako su mu vitalne funkcije u dobrom stanju. Dakle... kako tu stoje stvari? booored

Stvari STOJE.....budite sigurna , gospodična,ali se uvek može i lično uveriti 689



Šta ćeš me menjati onda kad sam nova..Ne treba ti očuvana...pored mene žive... NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 98966


Opet trljaš ruke na prazno... 689










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptyNed Jul 26, 2009 1:08 pm

danubius ::


Stvari STOJE.....budite sigurna , gospodična,ali se uvek može i lično uveriti 689

Znači noge vas još uvek služe, kičma prava. To je ok ako ste na to mislili. Obožavam antikvitete i s naročitom pažnjom ih negujem, naročito ako datiraju iz vremena jednog od Lujeva.

Što se uveravanja tiče, ne bih da rizikujem. Znate i sami da crvotočina radi svoje. A gde je crva tu je i manjkavosti. Ko će popuniti sve te rupice a i postoji sumnja da se crvići prošire na ostalu drvenariju.

Znači, još uvek me niste ubedili da ste baš pravi primerak za koga se isplati izdvojiti pozamašna suma i mesto u mom stanu.

Dakle... dajte mi još jedan ali čvršći argument. booored
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptyNed Jul 26, 2009 1:11 pm

On je čist promašaj za antikvitete vrednosti bilo kog Luja.. smehsmeh










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 EmptyNed Jul 26, 2009 1:12 pm

istrošen je do srži.. affraid










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sponsored content





NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 5Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: MEDIJI/ ŠTAMPA :: OGLASNO I REKLAMNO ODELJENJE-
Skoči na: