DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 TRENUTAK ISTINE (rialti program)

Ići dole 
+7
Kijara-brm
Danubius
Lily
doctorr67
Crna_ovca
PJER
Sanjalica
11 posters
AutorPoruka
Sanjalica
Maman Papillons Charmants Petits
Sanjalica


Godina : 48
Location : Tamo gde vecno sunce sja...
Datum upisa : 16.08.2008

TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: TRENUTAK ISTINE (rialti program)    TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 EmptyČet Feb 19, 2009 11:52 am

First topic message reminder :

Od svega čemu me je život naučio, moj najgorči nauk, onaj što me najviše obespokojava i uzrujava, jeste uvjerenje da su istinoljubivi ljudi najrjeđa vrsta na zemlji. Vapijućim pogledom brodolomnika tražio sam oko sebe ljude kojima bi istina bila važna, čista istina, ono što stvari jesu same po sebi, a jedva da sam našao ijednog. Tražio sam ih u okolini i nadaleko, među umjetnicima i među ratarima, među neukim svijetom i među učenima. Poput Ibn Batute uzeo sam hodočasnički štap i, kao i on, prokrstario svijetom u potrazi za ovozemaljskim svecima, za ljudima ozbiljne spekulativne duše kroz koje se prelama kristalni odraz bića stvari. I našao sam ih, svega nekoliko, zbog čega sam očajan!

Hose Ortega i Gaset

Naziv teme se podudara sa nazivom kviza koji je meni zanimljiv iz psihološkog aspekta.
Jeste li spremni da podelite vašu istinu sa celim svetom?
Za koje pare bi seli na vrucu stolicu i dopustili da razglabaju vaš privatan život pred širokom auditorijumu?
Da li se istina može platiti?
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Sanjalica
Maman Papillons Charmants Petits



Datum upisa : 16.08.2008

TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRENUTAK ISTINE (rialti program)    TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 EmptySub Feb 21, 2009 9:58 am

Svako u životu je imao neki svoj trenutak istine...pred sobom ili pred nekog drugog.
Da li zaobilazite istinu, da ne bi nekog povredili, ili mislite da bi ga povredili više - ako precutite?
Da li vam je veci prijatelj onaj koji ne mari za vaša osećanja pa vam predoci sve-ma koliko to bolelo, ili onaj koji vaš štiti od neke bolne istine?
:girl_sigh:
Nazad na vrh Ići dole
PJER
Pjer



Datum upisa : 13.10.2008

TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRENUTAK ISTINE (rialti program)    TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 EmptySub Feb 21, 2009 10:43 am

Istina je da nema nikog na forumu... :geek:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRENUTAK ISTINE (rialti program)    TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 EmptySub Feb 21, 2009 3:07 pm

https://www.youtube.com/watch?v=M8NFWvyD3aQ&feature=related (svašta imaaaaa affraid )


....i opširnije, na istom linku "Trenutak istine "drugi zanimljivi odgovori :skoro:
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRENUTAK ISTINE (rialti program)    TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 EmptyČet Feb 26, 2009 4:31 pm

Aleksandra Vuković sinoć u kvizu „Trenutak istine”

Osvojeni novac uložiću u silikone

Autor: M. Č. | 26.02.2009. - 05:00

TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 Istina-vrAleksandra Vuković, majka troje dece i domaćica iz Vojvodine, takmičarka kviza „Trenutak istine”, sinoć je priznala da je bila u vezi sa oženjenim muškarcem, da ju je majka nagovorila da se uda za čoveka kog ne voli i da to nikada nije oprostila majci Jovanki.

Posle dvanaestog pitanja koje je glasilo: „Da li ste glumili orgazam kako biste što pre završili seksualni odnos sa vašim suprugom?”, na koje je Aleksandra odgovorila „da”, takmičarka iz Vojvodine je odustala i osvojila 250.000 dinara. Tokom kviza, Aleksandra je priznala da je pušila cigarete u trudnoći, da je pod uticajem alkohola išla u školu, da misli da je bolja majka nego što je njoj njena bila…





TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 Superpoklonbaner468

TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 Superpoklonbaner468


TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 Site=yublicrs&targetsite=yublicrs&AdSize=468x60&subcat=zabava&PagePos=1


- Mislim da sam bolja majka mojoj deci, jer ne radim, sedim kod kuće kao domaćica i imam svo vreme da posvetim deci, dok je moja majka Jovanka radila. Zato mislim da sam bolja majka - priča Aleksandra za „Blic” i objašnjava svoju vezu sa oženjenim muškarcem.
- Voditeljka me je pitala da li sam bila u vezi sa oženjenim muškarcem, rekla sam da jesam. Ali, taj čovek je bio samo venčan, nije živeo sa tom ženom - priča Vojvođanka koju je majka nagovorila da se uda za čoveka kog ne voli.
- Ostala sam trudna s njim, ali nisam htela da se udam. Čak sam pobegla u Crnu Goru kako se ne bih udala, ali je moja majka došla sa njim za mnom. Našli me u Crnoj Gori i ja sam se udala i rodila dete. Nije nam išlo. Naravno da nije, kada sa moje strane nije bilo dovoljno ljubavi. Moja majka ga je strašno volela, on je za nju bio dobar momak, stalno ga je zvala u našu kuću. Razvela sam se od njega pre nego što sam se porodila i vrlo brzo sam se drugi put udala - kaže Aleksandra koja je u „Trenutku istine” priznala da nikada nije oprostila majci jer ju je ova naterala da se uda čoveka kog ne voli.
- Takva mi je bila sudbina - kaže majka troje dece i navodi da joj je ranije smetalo što joj je majka nametala svoje želje.
- Ranije mi je strašno smetalo. Ali sada sam žena, imam svoj život i ne može ona više tako da utiče na mene. Ona je takva, i mog brata je ona oženila. Ona je majka, kakva god da je, majka mi je - ističe Aleksandra i otkriva kakav odnos ona i majka Jovanka imaju.
- Nas dve imamo takav odnos da jedna drugoj svašta kažemo. U lice. Bez pardona. Sve što nam smeta, jedna drugoj odmah kažemo - priča Aleksandra Vuković i otkriva šta će uraditi sa osvojenih 250.000 dinara.
- Ugradiću silikone! A to u koji deo tela ću ih ugraditi, znaće samo moj suprug. Ostali novac ću potrošiti na moje troje dece - kaže ona.
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRENUTAK ISTINE (rialti program)    TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 EmptySre Mar 04, 2009 10:04 pm

E , sad sam prvi put baš pogledao jednu emisiju.........Lik je neki mangup-kockar ....I krene mu ovako :


Požalio što se oženio i to rekao prijateljima

Prevario prijatelja za novac

Prevario taštu za kredit koji je digao na njeno ime , uzeo veći novac nego što je rekao

Pretio nekome oružjem

Pretio ženi da će je ostaviti ako ne nabavi novac

Tuče se sa ženom i gadja je stvarima

Imao sex pred posmatračima , prijateljima koji su se krili u ormaru



Tu je već uzeo 250 000 ...i naravno, ide dalje.........





Tri pitanja -sve ISTINA...........poslednje pitanje -za 500 000.......





Da li ste imali seksualni odnos sa drugaricom svoje žene –rekao je NE ..........i izgubio -SVE ....



Zanimljivo.....na sve ovo ni žena , ni njen brat, ni njegova majka nisu reagovali.....ali na ovo poslednje ..............gadnoooo......



Stvarno su ljudi spremni na sve zbog novca....Deluje jako jednostavno -govoriš istinu , i ok-no svi imamo neku slabost, "mračnu tajnu" ...i kad neko dodje do toga.....gadnoooo..........
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lily
First Bride



Datum upisa : 12.09.2008

TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRENUTAK ISTINE (rialti program)    TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 EmptyČet Mar 05, 2009 1:09 pm

... ijaooo.. malo sam nesto gledala... pogotovo kad su ga pitali da li bi spavao sa tastom......
.... u momentu smo svi zacutali da cujemo sta ce reci, naravno ocekiuvali smo da kaze DA.. jer dojk se blatis ides dalje... logicno.. ali toliko je sve neumesno, mislim sta reci... uzas bre..

.. i na kraju lik izgubi SVE.. e vala ruzno za reci, a li bas mi je bilo drago... rabbit
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRENUTAK ISTINE (rialti program)    TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 EmptySre Maj 13, 2009 3:03 pm

Juče sam se baš loše osećao zbog nemilih dogadjaja , i ozbiljno razmišljao da predam sve ovo nekom drugom, i odem....

Danas sam uhvatio sebe da žurim sa posla -da bih što pre video šta je ko napisao

Slutim , bez patetike , da je na pomolu dijalog , i da će se sve rešiti na najbolji mogući način
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Smiljan




Datum upisa : 23.10.2008

TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRENUTAK ISTINE (rialti program)    TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 EmptySre Maj 13, 2009 3:15 pm

danubius ::
Juče sam se baš loše osećao zbog nemilih dogadjaja , i ozbiljno razmišljao da predam sve ovo nekom drugom, i odem....

Danas sam uhvatio sebe da žurim sa posla -da bih što pre video šta je ko napisao

Slutim , bez patetike , da je na pomolu dijalog , i da će se sve rešiti na najbolji mogući način

...naravno da ce se rijesiti sve na zadovaljajuci nacin, nadam se bez pobjednika i pobjeđenog...
...kada je Bog stvarao covjeka, stvori mu dva oka da gleda, stvori mu dva uha da slusa i samo jedan jezik da govori...
...neka mi svi oproste, ali ja ne mogu bez pametovanja...
Nazad na vrh Ići dole
Sanjalica
Maman Papillons Charmants Petits



Datum upisa : 16.08.2008

TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRENUTAK ISTINE (rialti program)    TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 EmptyPet Jul 03, 2009 9:10 pm

U Makedoniji se reklamira pocetak kviza vec 9 meseci...,a nikako da pocne.
Imam osecaj da bi Makedonac prevario i detektor lazi i da bi organizatori bili u zagubi flipp smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRENUTAK ISTINE (rialti program)    TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 EmptyPet Jul 03, 2009 9:22 pm

Eh, kako sam zaboravio ovu temu ...

Kod nas je bio neki lik , koji je priznao da živi za egzibicionizam i sex

Nisam gledao, ali sam video naslove u novinama , tipa "varam suprugu sa swingerima "-i to bračnim parovima Žena zna....i ne smeta joj ..... :HJHJHJ: :kkkkk:










TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRENUTAK ISTINE (rialti program)    TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 EmptyPon Sep 28, 2009 8:04 pm

Nakon emisije 'Trenutak istine' ostavila ga cura!

Miro
Noršić je u “Trenutku istine” kazao je kako ga djevojka ne zadovoljava
u seksu. Misli da je najgore što je rekao da je s njom
u inat mami


16:48 | 11.09.2008. | Piše: Ružica Matić


Voditeljici
“Trenutka istine” Jasni Nanut Miro Noršić (26) priznao je kako mu je
Monika (27), s kojom je u vezi dvije godine, bila prvo seksualno
iskustvo, ali da ga u seksu baš i ne zadovoljava. Otkrio je i kako je s
njom u inat majci te da bi rado spavao s njom i njenom najboljom
prijateljicom u isto vrijeme.
Monika, koja je sjedila u publici, ostavila ga je dva dana nakon emisije. Pokušao joj se ispričati, ali bez uspjeha.
-
Mislim da ju je najviše pogodilo ovo o mami. Jako sam tužan, ovo mi je
prvi veliki gubitak nakon što mi se, kad sam imao 12 godina, ubio otac.
Volim Moniku i želim da mi se vrati. Ali ako neće, želim joj da bude
sretna s drugim - poručio je Miro bivšoj djevojci. Poligraf je u
emisiji koja se utorkom prikazuje na Novoj TV otkrio i kako Miro nije
zadovoljan veličinom svog penisa.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRENUTAK ISTINE (rialti program)    TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 EmptyPon Sep 28, 2009 9:23 pm

Nisam siguran koliko je ovo uopšte humano .Uglavnom se i ovde tako završi -gubitkom supružnika , prijatelja , sablažnjivanjem ....

Svako od nas ima nešto što je uradio -a da se time ne ponosi , ne vidim razloga davati to u javnost ? Ali, sve je na prodaju izgleda , pa i intima ....










TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRENUTAK ISTINE (rialti program)    TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 EmptyPon Sep 28, 2009 9:27 pm

Kad su ljudi pohlepni za novcem,em izgubiš novac,em obraz.Ali šta je nekima obraz danas?Nemaju ga,Imaju đon.Jer kakva to osoba može da bude i dođe u javnost i izbaci svu svoju intimu..A naravno oni zbog gledanosti i biraju ljude takvog profila..Luđaci..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRENUTAK ISTINE (rialti program)    TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 EmptyPon Okt 19, 2009 8:28 am

danubius ::

Rezultat do sada su skandali , razoreni brakovi-i niko nije osvojio taj obećani novac , jer ili odustanu na nekom pitanju , ili ih izbaci detektor.

Najbolje je kada ti sam možeš biti detektor. Evo npr. ja. Bila sam detektor bolji od svakog konstruisanog, profesionalnog i otkrih jednu istinu. Samo uhvatiš laž u letu.

Moja detekcija ne podrazumeva izbacivanje. U tome je razlika izmedju mene detektora i profi detektora. Divota!

Citat :
Neke istine je bolje ne znati (ne sećam se čija je to misao )

Delimično tačno!

1. Ako ne saznamo nešto što nam ne šteti, to je bolje.

2. Ali, ako ne saznamo nešto što nam preti kao opasnost, ako ne znamo istinu, onda to nije bolje.

Prvi slučaj pretpostavlja bizarnu stvar, a mi je detektujemo nesmotrenošću "druge strane". Ko plaća cenu? Svakako ne ja, ali "druga strana" sigurno, a sve pod uslovom da u sebi ima imalo savesti.

TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 363754



Sanjalica ::

Da li vam je veci prijatelj onaj koji ne mari za vaša osećanja pa vam predoci sve-ma koliko to bolelo, ili onaj koji vaš štiti od neke bolne istine?
TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 204557

Ako prijatelja "poštedim" i ne predočim mu ono što saznam/vidim, to je licemerje i ja mu nisam prijatelj. Bolje je da ga zaboli malo, da ga posle ne bi bolelo mnogo.

Sigurno je da bi vam prijatelj zamerio ako bi saznao da mu niste otkrili istinu koju ste znali, a ona je uslovila loša dogadjanja. I bio bi u pravu.

To bi bilo slično mom osvrtu na gornji citat.

danubius ::
Stvarno su ljudi spremni na sve zbog novca....Deluje jako jednostavno -govoriš istinu , i ok-no svi imamo neku slabost, "mračnu tajnu" ...i kad neko dodje do toga.....gadnoooo.........

TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 965545


Poslednji izmenio Kornelija dana Pon Okt 19, 2009 8:40 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRENUTAK ISTINE (rialti program)    TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 EmptySre Dec 02, 2009 10:09 pm

Upravo gledam "trenutak istine "
Lik je proveo 20 godina po zatvorima , izmedju ostalog pitanja tipa "Da li je istina da ste činili krivična dela jel niste imali šta da jedete i gde da stanujete" ??
Ili "Da li vam je žao što niste ništa učinili kada je vaš otac , pred vašim očima, ubio vašu maćehu" ?
Nije nimalo zabavno........drugo je ako ispliva neka švaleracija , ovo je bedno ....










TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRENUTAK ISTINE (rialti program)    TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 EmptySre Dec 02, 2009 10:14 pm

Čekaj kod nas trenutak istine(mislim zadnja emisija) tip je pao sa 500 000 kn.,er je rekao da se boji smrti..
Poligraf je pre toga na testiranju pokazao drgčije.Ma tamo uzimaju ljude,takvih profila,da ih ne bi poželeo u komšiluku..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRENUTAK ISTINE (rialti program)    TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 EmptySre Dec 02, 2009 10:20 pm

Po meni jw to sve namjesteno,jer neko ko prizna sva svoja sranja u zivotu,znaci ide do kraja s istinom,zato je i dosao i onda kao detektor kaze nije istina....ma namjesteno.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRENUTAK ISTINE (rialti program)    TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 EmptySre Dec 02, 2009 10:30 pm

Astra ::
Po meni jw to sve namjesteno,jer neko ko prizna sva svoja sranja u zivotu,znaci ide do kraja s istinom,zato je i dosao i onda kao detektor kaze nije istina....ma namjesteno.
Malo sutra ...sad tip priznaje silovanja , recimo da je prebio čoveka toliko da je imao trajne posledice , i na kraju i umro ? Poligraf potvrdjuje .

"Da li ste zabili čoveku sekiru u ledja " ? Da....i lik kaže, sagao se, tako je ispalo....da nije , rascopao bi mu glavu? I sad je na pitanju za 500 000 ...šta će to biti -da li ste ubili nekoga ???










TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRENUTAK ISTINE (rialti program)    TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 EmptyUto Mar 09, 2010 12:16 pm

Postoje tajne koje delim samo sa svojim najbližima, prema tome, nema para za koje bi ih prodala.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRENUTAK ISTINE (rialti program)    TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 EmptySre Mar 31, 2010 11:06 pm

Sad gledam "Trenutak istine "
Kaže jedan -on je sud i za ženu i za decu .
Obožavam takve kretene , i stvarno razmišljam da Bog svakome da ženu i decu .
Kaže lik -prvog dana braka je išamarao ženu , da shvati da sa njim neće biti lako ?? I istina....
Još i dodaje -on se smatra vlasnikom svoje žene i dece ???










TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRENUTAK ISTINE (rialti program)    TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 EmptySre Mar 31, 2010 11:12 pm

Danubius ::
Sad gledam "Trenutak istine "
Kaže jedan -on je sud i za ženu i za decu .
Obožavam takve kretene , i stvarno razmišljam da Bog svakome da ženu i decu .
Kaže lik -prvog dana braka je išamarao ženu , da shvati da sa njim neće biti lako ?? I istina....
Još i dodaje -on se smatra vlasnikom svoje žene i dece ???

Metak i u čelenku ludu...Divljak..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRENUTAK ISTINE (rialti program)    TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 EmptySre Mar 31, 2010 11:18 pm

Kijara-brm ::


Metak i u čelenku ludu...Divljak..
Upravo sam i ja to pomislio (trenutak istine )

Nastavlja on ....sasvim je u redu da razvaljuje ženu od batina -a deca koja to gledaju i plaču , onda namlati i njih zato?

Istina je da ne bih žalio metak za takve -u trenutku .










TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRENUTAK ISTINE (rialti program)    TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 EmptyČet Apr 01, 2010 12:43 am

Ako je za utehu, pašće i izgubiti sve! On je psihijatrijski slučaj.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Klosarka
Dama ispod mosta
Klosarka


Location : Planeth Earth
Humor : Ako se namesti...
Datum upisa : 06.02.2010

TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRENUTAK ISTINE (rialti program)    TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 EmptyČet Apr 01, 2010 12:53 am

Zaista se pitam zašto ne reaguju nadležni organi cherry
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRENUTAK ISTINE (rialti program)    TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 EmptyČet Apr 01, 2010 12:57 pm

Klosarka ::
Zaista se pitam zašto ne reaguju nadležni organi cherry
Pa ne mogu...mogu da reaguju samo ako ga prijave za zlostavljanje -a to gospodja nije .
Ne mogu ga privesti na osnovu lične izjave , to je neobavezujuće i irelevantno , jer su se ti dogadjaji desili pre par godina .
Davno nisam video antipatičnijeg gada nego što je bio taj juče u emisiji .










TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRENUTAK ISTINE (rialti program)    TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 EmptyUto Jun 15, 2010 12:01 pm

Danubius ::
Kijara-brm ::


Metak i u čelenku ludu...Divljak..
Upravo sam i ja to pomislio (trenutak istine )

Nastavlja on ....sasvim je u redu da razvaljuje ženu od batina -a deca koja to gledaju i plaču , onda namlati i njih zato?

Istina je da ne bih žalio metak za takve -u trenutku .

Jok bre.. naopako.. pa ga jos nositi na savesti..
.. ta sukobiti ga s nekim ko je jaci od njega.. da ga cestito propusti kroz sake.. da OSETI tu vrstu straha i fizicke boli.. cestito ga izbebuckati.. e to bi bilo sjajno!!!

.. i po recepturi.. ciniti to sto revnosnije i redovnije.. brzo bi se doZ'vo pameti..
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRENUTAK ISTINE (rialti program)    TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 EmptyUto Jun 15, 2010 12:31 pm

I ovako će ga imati.U stvari već ga ima..traume za ceo život.pa kad ih već ima,onda ga rešiti... TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 66428 .Dok se on dozove pameti,ona će je izgubiti... TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 56516










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRENUTAK ISTINE (rialti program)    TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 EmptyUto Jun 15, 2010 12:48 pm

.. jest.. zamboravit napomenuti da bi nju trebalo odvojit od njega.. silom ak' ne milom..
.. ali ljudi moji, na zalost ima zena kojima je to znak njegove muzevnosti i snage.. i kojima je to sasvim normalno, cak sta vise i pozeljno.. srasno, ali ima i takvih.. i za njih su pazljivi muskarci "papucari" i tkz. "sonje".. TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 99267
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRENUTAK ISTINE (rialti program)    TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 EmptyČet Jul 14, 2011 2:45 pm

Kazna za "Trenutak istine"


TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 41439_tatjana-vojtehovski01-blicpuls-nenad-milosevic_hs


U saopštenju RRA se naglašava i da je po njihovoj prijavi Prekršajni
sud u Beogradu povodom emisije "Trenutak istine" emitovanoj oktobra
2009. godine izrekao televiziji Pink kao pravnom licu kaznu od 750.000
dinara, dok je odgovornom licu od 40.000 dinara.


"Sud je ovom odlukom stao na stanovište da navedeni program,
kako je to navedeno u prijavi RRA, protivan odredbama Zakona kojima se
štiti fizički, mentalni i moralni razvoj dece i omladine", navodi RRA.


U "Trenutku istine" uveče 7. oktobra 2009. godine jedna
učesnica je navela da ju je otac seksualno zlostavljao u detinjstvu
, a
Savet RRA je potom pokrenuo prekršajni postupak smatrajući da je
televizija Pink "emitovanjem navedene emisije prekršila član 68 Zakona o
radiodifuziji u kojem je istaknuto da je emiter dužan da poštuje
određ‘ene programske standarde".


Tim članom se ne dozvoljava emitovanje programa čiji
sadržaji mogu da škode fizičkom, mentalnom ili moralnom razvoju dece i
omladine, kao i obaveza označavanja takvih programa i emitovanja samo
noću između, od ponoći do 06.00.

..............
Ovo nije najgore što smo čuli -i pošto je istina ,nema tu šta da se kaže .Medjutim...ostaje etičko pitanje , da li ljude treba dovoditi u priliku da time zaradjuju novac-jer se očigledno ne libe ničega ?










TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRENUTAK ISTINE (rialti program)    TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 EmptySre Sep 26, 2012 8:59 am

Trenutak istine
Ubio je zbog TV šoua: Priznala da je kurva

Stil,
12:19, 25.09.2012.

Autor: Agencija TANJUG

Rut Talio Sajes uživo priznala da je radila kao prostitutka pa je revoltirani mladić drogirao i obesio

TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 Rut-talio-sajes-trenutak-istine-ubistvo-vesanje-prostitutka-1348568192-212154

Obesio devojku jer je u TV šou priznala da je bila prostitutka. Rut
Talio Sajes (19) iz Perua prijavila se u emisiju "Trenutak istine" i
uživo priznala da je nekada radila kao prostitutka i plesačica u jednom
baru.

Brajan Romero Leiva je priznao da je nesrećnu devojku prvo drogirao, a potom uz pomoć rođaka obesio.

Revoltirani
mladić drogirao je devojku tabletama za spavanje i uz pomoć rođaka je
obesio, a njeno telo u jednom bunaru na periferiji Lime.


TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 Rut-talio-sajes-trenutak-istine-ubistvo-vesanje-prostitutka-1348568338-212156










TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TRENUTAK ISTINE (rialti program)    TRENUTAK ISTINE (rialti program)  - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
TRENUTAK ISTINE (rialti program)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» pravi trenutak je SADA!
» MITOVI I ISTINE ORALNE HIGIJENE
» Koliko istine, ljudska dusa podnosi?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: MEDIJI/ ŠTAMPA :: RIALITI i drugi ŠOU PROGRAMI-
Skoči na: