DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE

Ići dole 
+8
zoran1970
Kijara-brm
Astra
AstrinaKomsinica
tvrtko
EAGLE
rouzvel
promaja
12 posters
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE   vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 EmptyNed Feb 22, 2009 8:35 pm

First topic message reminder :

GREH LAGANJA

Sveštenik je završio dugačku nedeljnu misu rečima:

Sledeće nedelje, glavna tema moje besede biće greh laganja. Da biste lakše shvatili moju narednu besedu, želim da svi do naredne nedelje pročitate iz Novog zaveta 17. glavu jevanđelja po Marku.
Sledeće nedelje, na početku crkvene ceremonije:

Jeste li svi pročitali 17. glavu jevandjelja po Marku?

JESMO! - Svi glas.

Odlično! Jevandjelje po Marku ima samo 16 glava. A sada, očitajmo molitvu...


--------------------------------------------------------------------------------

U PUSTINJI

Šeta Isus pustinjom i naleti na nekog slepca. Pita ga Isus:

Je li slepče, šta ti tražiš ovde?
Tražim sina svuda po svetu.
Reci mi kako ti izgleda sin.
Pa ima ekser u jednoj ruci, ekser u drugoj ruci, takođe ekser u jednoj nozi i ekser u drugoj nozi.
TATA!
PINOKIO, sine moj!

--------------------------------------------------------------------------------

POP I MAČKA

Pope, ja bih da priznam šta sam radio, da olakšam sebi.

Ajde, pričaj.

Kresnuo sam mačku.

O čuda i pokore! Očitaj tri očena... Ček' bre, kako si to uradio?

Ugurao sam je u čizmu i...

Arkadijeeee, dođi 'vamo da čuješ kako se čovek snašao, a mi se živi izgrebasmo!


--------------------------------------------------------------------------------

Pred vratima raja čekaju vozač i pop. Pojavljuje se Sveti Petar i pušta samo vozača.

Ali Sveti Petre, ja sam sveti čovek! Kako ja ne mogu da uđem?

Gledaj ovako: dok si ti držao misu, svi su spavali, a dok je on vozio, mislim ovaj zadni put, svi su se molili.


--------------------------------------------------------------------------------

Razgovaraju katolički pop i časna sestra:

Mislite li oče, da će nam dozvoliti jednoga dana da se ženimo i udajemo, pa makar međusobno, makar u našem staležu?

Ne verujem sestro. To ni naša deca neće dočekati... Čak ni deca naše dece...


--------------------------------------------------------------------------------

VUTRA

Sišao Isus sa neba. Šeta se i prilazi nu meki milosrdan čovek...

Jesi gladan? - pita ovaj Isusa.

Pa i jesam. - kaže Isus.

Odvede čovek Isusa kući, da mu da jede, a posle večere mu predloži da popuše vutru. Isus posle konzumacije poče da misli: Kako je ovaj čovek dobar, reći ću mu ko sam ja, pa da se, kad je već tako dobar, obogati. I Isus reče:

Ja sam Isus.

Šta je, već te uvatilo? - reče čovek.


--------------------------------------------------------------------------------

Sastale se opatice u samostanu i pričaju:

Večeras nam se uvukao muškarac! - reče glavna.

ccccc, iju! - kažu ostale, a samo jedna kaže: - hehehehe...

Bio je sa jednom od nas!

ccccc, iju!

hehehehe...

Radio je neke radnje!

ccccc, iju!

hehehehe...

Našla sam dokaz, prezervativ na stepeništu!

ccccc, iju!

hehehehe...

Bio je bušan!!!

hehehehe..., odvale sve opatice u smeh... A ona jedna: ccccc, iju!


--------------------------------------------------------------------------------

Rešio Isus da siđe na Zemlju da bi video da li ga ljudi cene i poštuju.

Svrati on u Makedoniju da vidi kako će Makedonci reagovati. Kad tamo - niko ga ne primećuje. Nađe on neku crkvu pred raspadanjem, a unutra neki tip sedi i udara čekićem po patosu.

Gde su svi ljudi, čoveče? - upita ga Isus.

Nema nikog. - odgovori Makedonac ne pogledavši s kim razgovara.

Znaš li ti ko sam ja? - pita ga Isus.

Makedonac ga pogleda i poče da se dere:

Mitke, Mitke, daj eksere, ovaj se otkucao!


--------------------------------------------------------------------------------

Sreli se pravoslavac i katolik na pravoslavni božić.

Hristos se rodi! - kaže pravoslavac katoliku.

Naš sisa već dve nedelje... - kaže katolik.


--------------------------------------------------------------------------------

OTAC MAKARIJE

Dođe mlada ženska osoba u crkvu da se ispovedi i počne da priča sveštenom licu...

Oče, znate, ja još nisam udata, a grešila sam. Imala sam seksualni odnos...
Da bi ste isprali svoje grehe morate deset večeri pred spavanje po deset puta ponoviti Očenaš.
Znate, taj čovek je bio moj rođak...
Incest!? (lista) Klečanje na kolenima, tri meseca posta...
Moram Vam još nešto priznati: ja sam mu pušila.
Pušenje?! (lista) Pušenje... (mrmlja) nema, (lista) oralno... (mrmlja) nema. (sklapa 'priručnik' i vikne: ) Oče Makarije, šta da dam ovoj za pušenje?
Daj joj pedeset maraka. Biće joj dosta! - Odgovori otac Makarije.










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Danubius dana Uto Apr 02, 2019 12:03 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE   vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 EmptySre Dec 12, 2012 2:45 pm

Pričaju dva sveštenika:
- Joj, znaš šta mi se juče desilo. Dođem u samostan i uđem časnoj sestri u sobu, a ona gola na krevetu!!!
- I, šta si uradio?!
- Pa pokrio je, šta drugo. Šta bi ti radio?!?
- Pa isto bi slag'o, k'o i ti...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE   vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 EmptyNed Jun 02, 2013 1:08 am

Mladi par nesrećnim slučajem stradao pre venčanja. Stigli oni u raj, pa pitaju Svetog Petra da li bi mogli nekako da se venčaju, jer se mnogo vole.

Sveti Petar im reče da se niko do sad nije venčavao u raju ali ako su sigurni da to žele neka odu kod Boga.

I odoše oni kod njega, ispričaju mu sve, ali kaže Bog da sačekaju nekih 5 godina i tek onda da mu se jave.

Prođe 5 godina, oni ponovo kod Boga, ali reče Bog, čekajte jos 5 godina i biće sve gotovo.

Evo i njihove 10 godine u raju, odoše kod Boga i on kaže može! Biće venčanja, ja častim sve!

Živeše oni nekih godinu dana u braku, ali počeše svađe i odoše opet kod Boga da mu kažu da žele razvod.

Bog će na to:
- Trebalo mi je 10 godina da nađem popa u raju... Šta mislite koliko će mi trebati da nađem advokata???
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE   vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 EmptyČet Jul 18, 2013 8:19 pm

Mafijaš imao veliku kuću pored još veće popove kuće. Jednog dana u požaru izgorela kuća tog mafijaša. Pop mu priđe da ga uteši a mafijaš mu se požali:
- Pope, sve što sam stvorio izgorelo je u požaru.
Pop mu odgovori:
- Tako ti je to u životu, đavo doneo-đavo odneo!
Nakon par dana naiđe velika poplava i uništi popovu kuću. Pop se požali mafijašu:
- Komšija, sve što sam imao, sve je nestalo u vodi.
Mafijaš mu odgovori:
- Tako ti je to u životu, moj pope, vodica donela - vodica odnela!
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE   vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 EmptyNed Avg 04, 2013 2:18 am

Bili jedan pored drugog muški i ženski manastir. I čuju ove u ženskom manastiru kako se ovi u muškom svako veče smeju i ludo provode, te odluče da pošalju jednu špijunku, prerušenu, zalepili joj bradu...
Ode ona unutra kod muških, krišom, kad vidi, popovi redom stave po zrno pasulja, pa mere ko će dalje da prdne. Dođe ona na red, uze pasulj, stavi ga, i opali. Kad ono, najdalje od svih.
Moram ja to da proverim, reče gosn sudac, pa joj zadiže, zagleda, i značajno izjavi:
Diskvalifikacija. Ne važi, dvocevka.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE   vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 EmptyNed Avg 04, 2013 2:19 am

Jedna žena sedi u avionu pored sveštenika.
- "Oče", reče ona, "mogu li vas zamoliti za uslugu?"
- "Rado, ako ću biti u mogućnosti, kćeri moja."
- "Znate, kupila sam jedan jako skup i posebno dobar aparat za depilaciju, ali on je još nov i sad se bojim da ću na carini morati mnogo platiti. Da li biste ga mogli sakriti ispod svoje mantije?"
- "Mogao bih, kćeri, ali problem jer ja ne mogu lagati. Nego, dajte mi taj aparat, nešto ću već smisliti."
- Žena je pomislila: "Nekako će se već srediti", i dala mu je aparat.
Na aerodromu upita carinik sveštenika da li ima nešto za prijaviti?
- "Od glave do struka nemam ništa za carinjenje, sine moj!" uvereno reče sveštenik..
Pomalo zbunjen carinik upita: "A od struka nadole?"
- "Tu dole", reče pop, "imam jedan aparat za žene, koji još nikada nije upotrebljen."
Carinik se glasno nasmeja i viknu:
- "Sledeći molim..."
Napravili pop i mafijaš kuću jedan pored drugog. Nakon nekog vremena, mafijašu izgori kuća, i on ode popu da se žali:
- Komšija, jesi video ove nesreće, izgori mi sva kuća?!
Pop će na to:
- A video sam komšija, Đavo doneo, Đavo odneo…
Prođe nekoliko dana, popu poplavi kuća. Tad on ode kod mafijaša da se žali, na šta mu ovaj odgovori:
- Ma video sam komšija, vodica donela, vodica odnela…
Piju pop i crkvenjak i hvale se ko je više žena kresnuo. Pošto nikako da se dogovore, odluče da već sutradan kad god neka vernica uđe u crkvu onaj ko ju je imao podvikne “Op!”. Tako i bi. Ujutro uđe prva vernica, a pop podvikne:
- Op!
Za njim će i crkvenjak:
- Op!
Uđe druga vernica, a pop opet:
- Op!
Crkvenjak odmah:
- Op!
Onda u crkvu uđu popadija i popova kćerka, pa pop podviknu uz smešak:
- Op!
A crkvenjak će:
- Op, op!
Otišla devojka u crkvu da se ispoviedi.
- "Oče, spavala sam sa popom iz susedne parohije, je li to greh?"
- "Kako ne, kćeri, pa ti pripadaš ovoj parohiji."
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE   vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 EmptyUto Nov 26, 2013 2:26 am

Uđe neki smrdljivi pijanac s poderanim ruksakom i starim novinama u autobus i sjedne pokraj svećenika. Izvadi flašu s rakijom, popije u jednom cugu sve što je preostalo, štucne, uzme svoje novine i počne čitati.
Svećenik se pravi kao da pijanac ne postoji i skriva svoju nelagodu.
Nakon par minuta pijanac se zagleda u njega i pita:
- Čujte oče, recite vi meni od kog vraga se dobiva taj artritis?
Zasmetan, svećenik mu sarkastično odgovori:
- Artritis je posljedica pokvarenog života,odlaženja grešnim ženama, prekomjernog pušenja i odanosti piću, posebno žestokom alkoholu. Od opijanja koja završavaju noćima provedenim s prostitutkama i od mnogih drugih svinjarija i gadosti!
- A u pm, odvrati pijanac i nastavi čitati.
Ubrzo, razmislivši što je izgovorio jadnom pijancu, svećenik se osjeti krivim i odluči ispričati mu se, te pun razumijevanja kaže:
- Oprostite, nisam namjeravao biti tako grub, ali recite mi od kada bolujete od artritisa?
- Ja? Ma neeee, nemam ja tu bolest, samo sam čitao ovaj članak u novinama gdje kaže da Papa pati od artritisa već nekoliko godina
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE   vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 EmptyUto Feb 04, 2014 10:59 pm

Ide pop sa kandilom oko crkve. Vide ga dva geja pa kažu: Mačko, gori ti torbica.

 smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: 
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE   vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 EmptyNed Maj 11, 2014 9:14 pm

Dvanaest svećeničkih kandidata je na poslijednjoj probi. Još samo treba
dokazati da ih seks uopće ne zanima.
Proba se sastoji u tome, da ih se gole poreda i svakome zaveže zvončić na "spravu".
Zatim se pojavi predivna gola djevojka i zapleše pred njima zanosni ples.
Podrazumijeva se da prolazi samo onaj kome zvono ne zazvoni.
Jedanaest zvončića je ostalo mirno, dok je dvanaesti zvonio i zvonio bez prestanka.
Od silne zvonjave zvončić se odveže i padne na pod.
Osramoćeni kandidat u očaju i panici sagne se da ga podigne.
I tada zazvoni preostalih jedanaest zvončića....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE   vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 EmptyNed Nov 23, 2014 2:13 pm

Jedan mladi katolički sveštenik bio je toliko nervozan da pre svoje prve mise nije mogao ni reč progovoriti pa upita biskupa za savet. Ovaj mu reče da sledeći put popije čašu vode sa 2 kapljice votke i odmah će se osećati slobodnije. Posle toga, sveštenik se osećao tako dobro da ga više ništa nije moglo uznemiriti. Međutim, u povratku sa mise pronađe sledeću ceduljicu od biskupa...
"Poštovani svešteniče, sledeći put stavite nekoliko kapljica votke u vodu a ne obratno. Osim toga, evo još nekoliko saveta kako se neki ispadi ne bi ponovili:
1. Nije potrebno stavljati kriške limuna na ivicu pehara.
2. Ne oslanjajte se više na statuu blažene device Marije, ne grlite je i ne ljubite.
3. Postoji 10 zapovesti a ne 12, 12 apostola a ne 7. Nijedan od njih nije bio patuljak.
4. Isusa i njegove učenike ne zovemo "I.H. i kompanija".
5. David je pobedio Golijata praćkom i kamenom, nije ga umlatio i prosuo mu mozak.
6. Judu ne nazivamo kurvinim sinom.
7. Papu ne moramo zvati El Padrino.
8. Bin Laden nema nikakve veze sa Isusovom smrti.
9. Hostija nije grickalica uz vino već za vernike.
10. Grešnici idu u pakao a ne u p.m.
11. Onaj u uglu pored zbora, kojeg ste nazvali pederom, kontrašem i transvestitom u suknji, bio sam ja."
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE   vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 EmptyPon Jan 19, 2015 10:25 am

Popravlja pop ogradu.Decak stoji sa strane i
posmatra ga.
- Sta je,mali ucis kako se zakivaju ekseri?
- Ma,jok.Cekam da vidim sta pop kaze kada
se udari po prstima.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE   vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 EmptyPet Feb 13, 2015 3:10 pm

evo me u crkvi
- dobro jutro oce
- dobro jutro ceri,dodji da te pomilujem

brzo govorite sta da radim,cudno me gleda
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
zoran1970
Mejac
Mejac
zoran1970


Godina : 53
Datum upisa : 03.09.2011

vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE   vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 EmptyPet Feb 13, 2015 10:40 pm

Piju pop i crkvenjak i hvale se ko je više žena kresnuo. Pošto nikako da se dogovore, odluče da već sutradan kad god neka vernica uđe u crkvu onaj ko ju je imao podvikne “Op!”. Tako i bi. Ujutro uđe prva vernica, a pop podvikne:
- Op!
Za njim će i crkvenjak:
- Op!
Uđe druga vernica, a pop opet:
- Op!
Crkvenjak odmah:
- Op!
Onda u crkvu uđu popadija i popova kćerka, pa pop podviknu uz smešak:
- Op!
A crkvenjak će:
- Op, op!
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE   vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 EmptyPet Jun 12, 2015 3:22 pm

-Oče, zgriješio sam…
-Bog će ti sine oprostiti, ispričaj mi…
-Juče sam pokupio prelijepu stoperku, bila je tako oskudno obučena…smješkala mi se…pohotljivo me je gledala…dao sam gas, i brzo je odvezao tamo gde je krenula!
-Sine, a kako si zgriješio?
-U mislima, oče, u mislima……
-Dobro…slijedećih mjesec dana, svako jutro i veče ćeš popiti po hamper vode, i Bog će ti oprostiti…
-Ali oče, zašto toliko, ko još pije toliko vode?
-VOL, sine, VOL…!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE   vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 EmptyUto Sep 08, 2015 8:29 pm

Nije vic ,ali je smešno .Patrijarh ruski i njegovo "obezbeđenje" . 
Pazite na tozlu ,vaše visoko prevashodstvo .  smehsmeh

[You must be registered and logged in to see this link.]











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE   vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 EmptyČet Dec 10, 2015 8:08 pm

Misa zadušnica
- "Dobar dan velečasni, došao sam sa neobičnom željom..."
- "Hvaljen Isus, slobodno recite!"
- "Poginuo je moj pas, a pošto smo bili veliki prijatelji da li bi mogli napraviti misu zadušnicu za njega?"
- "Jako mi je žao, ali za životinje ne možemo imati misu. Probajte kod Hare Krišna, možda vam oni mogu pomoći."
- "Dobro, mislite li da će biti dovoljno ako im platim 1.000 eura?"
- "Čoveče Božji !!! Pa zašto niste odmah rekli da je vaš pas bio katolik!"










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE   vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 EmptySre Feb 10, 2016 10:15 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE   vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 EmptyNed Feb 14, 2016 11:52 am

Došao tip kod popa da se ispovedi, pa kaže:
- Oče, mnogo sam grešio.
Ovaj mu reče:
- Kaži, sine, šta si radio?
- Oče, jeb'o sam mačku.
Na to će pop:
- To je veliki greh, nego kaži kako si to uradio.
- Gurnem je u čizmu da me ne grebe, pa je onda kresnem.
Čuje to popov sluga koji čisti prostoriju za ispoved pa kaže:
- Je l' vidiš, pope, kako se to radi, a ne ko ti: drž' je Milutine, drž' je Milutine!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE   vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 EmptyUto Mar 15, 2016 8:13 am

Pope kolko kosta da osvjestas kucu ?
-50e
-Moze li 30 jer nemam vise ?
-A eto moze no ti to qrca nece valjat..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
YU2JRB

YU2JRB


Location : srbija bac
Humor : volim
Datum upisa : 27.02.2013

vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Jedna žena sedi u avionu pored sveštenika. "Oce", rece ona, "mogu li vas zamoliti za uslugu?" "Rado, ako cu biti u mogucnosti, kceri moja." "Znate, kupila sam jedan jako skup i posebno dobar aparat za depilaciju, ali on je još posve nov i    vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 EmptyPet Apr 01, 2016 10:39 pm

rouzvel ::
“Velečasni, odpustite mi, zgrešio sam. Bio sam sa ženskom sumnjivog morala "

župnik pita : "No, jesi li to ti susjed Jožek ?"

Da, Velečasni"

"Kako je toj ženi ime ?"

"To Vam pa ne mogu reći, ne bih htio ukaljati njeno ime "

"Sada, ili kasnije ću saznati, i bolje ti je da mi kažeš odmah.

Da li je bila Kranjčecova Kata ?"

"Ne, to vam ne mogu kazati "

"Da li je bila Kovačeva Pepica ?"

"Ne mogu vam izdati "

"Dorićeva Zlata ?"

"šutjeti ću kao grob."

"A, možda Jelica Dudekova?"

"Velečasni, nemojte me ispitivati, ne ću vam reći"

"Da, sigurno si bio kod Grebenčeve Julke ."

"Molim vas velečasni, obečao sam da ne ću reći"

" No, jako si uporan Jožek. Zgrešio si, i za pokoru tri mjeseca ne smiješ na misu, i sada pođi u miru"

Vrati se Jožek u svoju klupu gdje ga je dočekao Francek, njegov najbolji prijatelj, i pita ga "No kako je bilo ?"

"Super"

"što si dobio ?"

"Tri mjeseca ferija, i pet novih adresa"  
Nazad na vrh Ići dole
YU2JRB

YU2JRB


Location : srbija bac
Humor : volim
Datum upisa : 27.02.2013

vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE   vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 EmptySre Apr 27, 2016 10:51 pm

Čekaj me ja ću sigurno doći
samo me čekaj dugo čekaj
i kada duge noći
srce prekriju tugom

Čekaj me i kad vreli su dani
i kada vetar briše
čekaj i kad me drugi niko
ne bude čekao više

Nek' poveruju sin i mati
da više ne postojim
i neka čekaju dugo, dugo
i svi drugovi moji

Nek' poveruju sin i mati
da vise ne postojim
a, i svi drugovi moji

Čekaj me ja ću sigurno doći
ne slušaj kad ti kažu
mene da više nema
i ne daj da te lažu

Samo ti sruši sudbinu kletu
jer si čekati znala verno
kao nijedna druga
na tom varljivom svetu
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE   vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 EmptyUto Avg 02, 2016 7:12 pm

Jevrejin dodje kod rabina zbog problema kojeg ima.Rabin ga primi i poćne da sluša...
-Za vikend mi bila rodbina,Otišli su u nedelju uveče.Ja u ponedeljak ujutro kretoh da pospremim kuću i u tom srpemanju primetih da mi nema kišobrana.Imam neke indicije da je kišobran ukrao neko od rodbine.
Rabin mu odgovori..
-Vaš problerm je lako rešiv.Sačekajte da prodju 3 do 4 sedmice i ponovo pozovite rodbinu kod sebe.Kad dodju,vi ih postavite za sto i recite im da ćete čitati Bibiliju.Otvorite stranu sa 10 Božjih zapovesti i počnite da ih čitate.Kada pročitate zapovest."Ne kradi",vi im pogledajte u oči i prepoznaćete ko vam je ukrao kišobran.
Jevrejin se zahvali na savetu i ode kući.Posle 4 sedmice evo njega ponovo kod rabina,sav ozaren i saopšti rabinu da je kišobran pronadjen.Rabin ga zamoli da mu se ispričaju detalji i Jevrejin krene sa pričom.:
-Uradih sve onako kako ste mi Vi savetovali.Sačekam 4 sedmice i ponovo pozovem istu rodbinu.Došli su,malo se okrepili i ja im predložim da sednemo za sto i čitamo neka poglavlja iz Bibilije.Oni pristadoše i ja otovorim stranicu sa 10 Božjih zapovesti.Počnem da ih čitam i kada sam pročitao zapovest-"Ne čini preljubu!",ja se setih gde sam ostavio kišobran...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE   vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 EmptySub Dec 03, 2016 5:31 pm

Na ulazu u raj došli su pop i vozač autobusa.
Sveti Petar:
- Ti vozaču autobusa možeš prvi da uđeš u raj.
Pop:
- A zašto prvi on, kada sam ja svešteno lice?
Sveti Petar:
- Zato što kada ti držiš liturgiju svi spavaju, a kada on vozi autobus svi se mole Bogu.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE   vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 EmptySre Jan 18, 2017 6:24 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE   vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 EmptyPet Feb 24, 2017 3:37 pm

Pričaju dva svestenika:
- Joj, znaš šta mi se juče desilo. Dođem u samostan i uđem časnoj sestri u sobu, a ona gola na krevetu.
- I, šta si uradio?
- Pa pokrio je, šta drugo. Šta bi ti uradio?
- Pa isto bi lagao.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE   vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 EmptyPet Maj 05, 2017 7:32 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE   vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 EmptySre Nov 01, 2017 5:43 pm

Sagradio pop crkvu u Doboju , a njegov prvi susjed hodža džamiju. Pop podigne zvonik, hodža podigne minaret. Kupi pop BMW, hodža kupi BMW. Jednog dana uzme pop vode i ode oprat BMW. I dok je išao, vidi hodžu kako s motorkom pili auspuh na svom BMW-u… – “Šta radiš pobogu?”, upita ga pop. A hodža će: “Kad ti svoga možeš krstit mogu i ja svoga obrezat!”
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE   vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 EmptyČet Nov 30, 2017 7:56 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE   vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 EmptyUto Maj 29, 2018 9:26 pm

Pope skidate li vi zapise?
Skidam...
Ostalo mi kod bivše u telefonu nekih video zapisa pa da ih skinete. zubic










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE   vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 EmptyNed Nov 11, 2018 9:17 pm

Dodje glumac u frizerski salon a tamo i casna sestra ....on onako samouvjereno rece,sestro ja bih vas rado jebo.Ona se strasno uvrijedi i izleti iz salona.Frizer se obrati glumcu:Ona je svaki utorak oko ponoci na groblju,tamo moli i ti se preobuci u duha,kako je vrlo pobozna,ucinice sve sta od nje trazis.Tako i bi,utorak se glumac spremi i u ponoc na groblje,kad je casna kleknula kraj nekog groba,on izadje iza jednog spomenika i veli:Casna sestro,bog ce uslisiti sve vase molitve,pod uslovom da se sexate sa mnom.Ona mu rece,samo ne mogu ti dati nevinost,ako zelis,evo u anal.Glumac se odusevi i opali casnu u dupe,nasmija se i rece joj.....ja sam onaj glumac iz salona.Casna ga pogleda,nasmija se i rece,znam,i ja sam onaj frizer iz salona.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE   vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 EmptyNed Jan 27, 2019 8:15 pm

Zašto popovi voze džipove i audije sa tamnim staklima?

Zato što Bog sve vidi . 










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE   vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 EmptyPon Apr 01, 2019 10:23 pm

Šta studiraš ?
Bogosloviju .
Svaka čast ,majstore,tu su pare .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE   vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 EmptySre Sep 16, 2020 3:07 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE   vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 EmptyČet Maj 18, 2023 11:30 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Sponsored content





vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE   vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
vicevi-POPOVI,HODžE,RABINI......i ČASNE SESTRE
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» vicevi-POLICIJACI
» Vicevi o Srbima
» vicevi -sex:))
» vicevi-CRNOGORCI
» Vicevi- ZEMUNCI :))))

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVET ZABAVE :: SMEJAONICA :: VICOTEKA-
Skoči na: