DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Nosite li KLOMPE ? - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Nosite li KLOMPE ? - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Nosite li KLOMPE ?

Ići dole 
+17
Helena Trojanska
ZezaM
Samhain
allure
Lily
nada.nada
rouzvel
AstrinaKomsinica
determinanta
Amisela
raspolozena
sonia
dragana555
Kijara-brm
Smiljan
PJER
doctorr67
21 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Nosite li KLOMPE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptySre Feb 25, 2009 8:57 pm

First topic message reminder :

Obuća izrađena od prirodne kože, drveta i poliuretana. Đonovi, drveni i poliuretanski su anatomsko-ortopedski tako da vrlo povoljno utiču na zglobove nogu i kičmu. Materijali izrade obično odgovaraju ekološkim standardima i ne ostavljaju nikakve štetne posledice na stopala.  Imaju široku primenu u zdravstvu i drugim delatnostima kao radna, zaštitna i rekreativna obuća.

Jednom rečju -KLOMPE . Nosite li ih , koje boje, u kojim prilikama ?



[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Danubius dana Uto Feb 03, 2015 8:37 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
determinanta
Matematički kompleksna



Datum upisa : 06.01.2008

Nosite li KLOMPE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptySre Jul 06, 2011 9:57 pm

Nosim klompe po dvorištu i do prodavnice. Biram kožne sa anatomskim oblikom.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Nosite li KLOMPE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptySre Jul 06, 2011 10:05 pm

sonia ::
Plastika, ili guma je mekana i savitljive su. Norvezani su poznati po tome da na prvom mestu, u svemu slede udobnost, i ako im se mi nekad smejemo ( zbog cipela konkretno) oni sledeci taj stil zivota, i u 90. pesace, trce...Svakom bi preporucila da proba ove papuce...
Ali ovo nije Norveska ...
Jesi videla cenu -390 din ? To je recimo....dve kutije cigareta .
Čak i na pijaci ,ove klompe koje prave privatnici ("koža" i drveni djon ) koštaju bar 1500 din .
U apotekama , i one što nude nama putnici na poslu-koštaju oko 3500 din.
Meni ove izgledaju kao da se liju u kalupima,plastikaner -no sutra ću baš da probam jedne . Još nije bilo u Srbiji da je nešto jeftino i dobro. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي



Datum upisa : 23.03.2008

Nosite li KLOMPE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptySre Jul 06, 2011 10:13 pm

KROKS KLOMPE VLADAJU SVETOM
Da li znate šta su kroksice (crocs shoes)? Ako mislite da su to cipele od krokodilske kože, prevarili ste se. Iako još nisu preplavile srpsko tržište i nema ih po našim radnjama, možda ste na ulici videli da neko nosi gumene klompe sa rupicama u jarkim bojama
U "skechersu" se, istina, pojavila neka njihova varijanta, ali samo na dečjem odeljenju. Ipak veću poplavu možemo očekivati po povratku brojnih srpskih turista sa mora jer se u Grčkoj, Hrvatskoj, Tunisu prodaju kao alva.
E pa, ovi gumenjaci potpuno su osvojili i podelili svet. Postali su neizbežan modni detalj, a u Britaniji su nedavno proglašeni za modni hit godine.


Biznis veka

Kao u slučaju svih velikih stvari, sve je počelo potpuno bezazleno.

Tri druga su, krstareći po Karibima, došla na ideju da naprave papuče za sve ljubitelje jederenja i jedrenjaka, koje će svima koji se bave tim dinamičnim i klizavim sportom omogućiti da se kreću po belim ladjama, a da ne upadnu u vodu.

Tako su 2000. godine nastale ove na oko glomazne, ali vrlo udobne klompe diskutabilnih estetskih vrednosti koje imaju jedan "šetajući" kaišić koji kada se prebaci na petu čvrsto drži klompu uz nogu.


Iako su svoj izum prvi put predstavili na nekom bezazlenom jahting sajmu, bez ikakve reklame, tri druga su odmah prodala sve što su sa sobom donela, a priča o, po mnogima ružnim, ali "must have" kroksicama, širila se od usta do usta takvom brzinom da je njihova bezazlena kompanija počela da ostvaruje neverovatan profit i postala jedna od jačih na berzi.

Procenjuje se da će do kraja godine prodati oko 30 miliona pari ove obuće.

Naravno, nema toliko skipera na svetu, ali ima onih kojima su na poslu neophodne udobne cipele - lekari, medicinske sestre, kuvarice, kelnerice, prodavačice u radnjama...
Ono u šta se proizvodjač originala "kune" je specijalan materijal od koga su napravljene - vrsta gume koja se apsolutno prilagodjava temperaturi i obliku stopala.
Tako kroksice postaju neverovatno udobne, toliko da njihov vlasnik ne poželi da ih ikada izuje.

Medjutim, svetsko tržište su preplavile kopije iz Kine koje koštaju pet evra, za razliku od originalnih koje u SAD staju 30 dolara (22 evra), u Britaniji 30 funti (45 evra), a u Hrvatskoj 300 kuna (oko 3.300 dinara). [b]Oni koji su nosili kineske kroksice tvrde da se stopala u njima "potpare", te da šire neprijatan miris.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Nosite li KLOMPE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptySre Jul 06, 2011 10:20 pm

sonia ::
Medjutim, svetsko tržište su preplavile kopije iz Kine koje koštaju pet evra, za razliku od originalnih koje u SAD staju 30 dolara (22 evra), u Britaniji 30 funti (45 evra), a u Hrvatskoj 300 kuna (oko 3.300 dinara). [b]Oni koji su nosili kineske kroksice tvrde da se stopala u njima "potpare", te da šire neprijatan miris.
Pa zato sam i skeptičan ...kao što vidiš one koštaju manje nego Kineske (3.8 EU po današnjem kursu ) Koja cipela (papuča ) može da košta toliko -a da valja ?
Ali sutra zaista probam jedne -pa javim . :eee:
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي



Datum upisa : 23.03.2008

Nosite li KLOMPE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptySre Jul 06, 2011 10:24 pm

Bečka bolnica „Donaušpital" proterala je iz svojih prostorija, kod bolničkog osoblja omiljene, papuče „Kroks". Kako je navedeno u obrazloženju, papuče mogu da se elektrostatički napune i ugroze srčane bolesnike. Da li su klompe zaista napravile problem zbog kog su zabranjene nije navedeno.




Klinike u Švedskoj i Švajcarskoj su još prošle godine gumene klompe izbacile iz upotrebe, jer se strahovalo da papuče prave smetnje kod medicinskih aparata i da mogu da izazovu elektro-šok organa kod srčanih bolesnika.
Direktor preduzeća „Kroks-Austria", Ernst Vidman, planira da započne s proizvodnjom antistatičkih gumenih papuča. čuvene „Kroks", nastale 2002. godine dobile su naziv po krokodilu, pošto se i u vodi i na suvom dobro nose.




:eee:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Nosite li KLOMPE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptySre Jul 06, 2011 10:28 pm

Kroksice..hahahaha..Neka hvala. Nose one plastične sa Črnomerca..i Hrelića..
U ljekarnama nisam videla originale.

Nosim anatomske..Udobne.Sad sam još jedne kupila..cena..60 evra...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

Nosite li KLOMPE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptyČet Jul 07, 2011 1:32 am

Pored baletanki, nikad ne bih obula ni klompe. Jednostavno mi nisu privlacne, niti udobne. Moje cure su pokusale, kao moda...brzo su odustale.
Nazad na vrh Ići dole
rouzvel
Black Magic Woman



Datum upisa : 23.02.2010

Nosite li KLOMPE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptyČet Jul 07, 2011 6:34 am

Nosim klompe po kući sve dok ne ugreje jako sunce, onda pređem na japanke ili šetam bosa. Normalno da su kožne i anatomske, o plastici ne razmišljam a o kinezima još manje u kontekstu obuće :girlcool:
Nazad na vrh Ići dole
nada.nada




Datum upisa : 05.07.2010

Nosite li KLOMPE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptyČet Jul 07, 2011 9:34 am

Ne, nikada. Leti ove nosim.
][You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Nosite li KLOMPE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptyČet Jul 07, 2011 11:36 am

Da, pogotovu kad treba da skoknem do prodavnice preko puta zgrade.. one su mi nazgodnije, bilo leti, bilo zimi jer su visoke, cak i za kisu.. inace ne volim plasticne, ruzno mi izgledaju..
Nazad na vrh Ići dole
PJER
Pjer
PJER


Datum upisa : 13.10.2008

Nosite li KLOMPE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptyČet Jul 07, 2011 11:58 am

ne pamtim da sam nekog video u klompama sem u nekoj zdravstvenoj ustanovi..

a nekad je bilo sik nositi i ovako...sto se vise cujes bolje je.. :eee:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Nosite li KLOMPE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptyČet Jul 07, 2011 12:30 pm

Nosim "kroksice" po doma,a po ljeti više volim japanke i opet po doma..
Za van ili u grad od tenisica do sandala..
Prilagođeno odjeći,kako "gore tako i dolje"....:)
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Nosite li KLOMPE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptySub Mar 10, 2012 7:56 pm

Poznato je da su klompe u zdravstvu "službena " obuća. Problem je što se dobiju jedne u dve godine -i to sumnjivog kvaliteta,firme gledaju da kupe najeftinije ,pa se naravno -raspadnu .
Jednom ima neke koristi i od raznih komora i strukovnih sindikata -od prošle godine oni organizuju nabavku "dr Sholl " klompi za zdravstvene radnike -uz doplatu na koju svi pristajemo . Može da se bira i par boja -crne ,bele ,braon i zelene .
No sve bi bilo ok -da većina zaposlenih nisu žene -a one su "ocenile" da u njima izgledaju kao- patke . [You must be registered and logged in to see this image.]

Tako, kod dama ove godine "in " su neke klompe marke "Groobin" Muški deo publike ih je odmah prekrstio u "grobarke" ili "grubijanke" [You must be registered and logged in to see this image.]....a ne nekima piše i Groobin


U stvari nema razlike -sem što ovih ima u više modela .Ženska posla .




[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Nosite li KLOMPE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptySub Mar 10, 2012 8:01 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ovde se na poslu ( mislim u zdravstvu) najvise nose ove ( i varijacija na temu). Ne izgledaju nesto, ali su odlicne za nogu.

[You must be registered and logged in to see this link.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Nosite li KLOMPE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptySub Mar 10, 2012 8:06 pm

sonia ::
[You must be registered and logged in to see this image.]

Ovde se na poslu ( mislim u zdravstvu) najvise nose ove ( i varijacija na temu). Ne izgledaju nesto, ali su odlicne za nogu.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Da je udobno -verujem . Da ženama može da stoji -i to verujem .
Ali na muškoj nozi.....auuuuu.......model "super gay " ??? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Nosite li KLOMPE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptySub Mar 10, 2012 8:17 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]



Postoje i varijacije na temu, naravno.

[You must be registered and logged in to see this link.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Nosite li KLOMPE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptySub Mar 10, 2012 9:08 pm








[You must be registered and logged in to see this image.]











Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Nosite li KLOMPE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptySub Mar 10, 2012 9:10 pm

Grey...roze i bordo..odlične..samo onaj remenčić iza ne nosim...cena 60evrića...


[You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



Nosite li KLOMPE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptyNed Mar 11, 2012 9:47 pm

..meni ni jedne klompe nisu udobne..probala sam i nije mi se dopalo,tako da ih ne nosim
Nazad na vrh Ići dole
allure

allure


Datum upisa : 19.01.2012

Nosite li KLOMPE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptyNed Mar 11, 2012 9:53 pm

Zana ::
..meni ni jedne klompe nisu udobne..probala sam i nije mi se dopalo,tako da ih ne nosim

da, u pravu si... izmedju ostalog i to je razlog zbog kojeg ih ne nosim... pored toga što mi izgledaju ko styling Pipi Duge Čarape...
hula
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Nosite li KLOMPE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptyNed Mar 11, 2012 9:58 pm

allure..pa kakve papuče nosiš uopše..kad izađeš da izbaciš đubre..na balkon,da okačiš veš u vešeraj?
ne ideš u kućnim bre..:D










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
allure

allure


Datum upisa : 19.01.2012

Nosite li KLOMPE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptyNed Mar 11, 2012 10:04 pm

Kijara-brm ::
allurre..pa kakve papuče nosiš uopše..kad izađeš da izbaciš đubre..na balkon,da okačiš veš u vešeraj?
ne ideš u kućnim bre..:D

ne nosim papuče uopšte... nikada se nisam privikla na "novi modni trend" papuča koji je odjednom buknuo u 20.veku, a pre toga su nošene (bar u Evropi) u 19.veku...
kad izadjem do prodavnice, da bacim djubre itd. idem u patikama ili leti, sandalama... po kući hodam u patikama... jednostavno ne volim da mi klamće nešto na nogama, volim "fiksiranu obuću"... trenutno imam na sebi neke Dunlop, platnene, od pre Hrista... ali su udobne... jedino za lkupatilo, imam plastične, zato što je to pratktično kad se kupam...
no, ja nisam merilo za papuče, pošto ih ljudi u 90% slučajeva nose...

cola

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Nosite li KLOMPE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptyNed Mar 11, 2012 10:09 pm

allure ::
Kijara-brm ::
allurre..pa kakve papuče nosiš uopše..kad izađeš da izbaciš đubre..na balkon,da okačiš veš u vešeraj?
ne ideš u kućnim bre..:D

ne nosim papuče uopšte... nikada se nisam privikla na "novi modni trend" papuča koji je odjednom buknuo u 20.veku, a pre toga su nošene (bar u Evropi) u 19.veku...
kad izadjem do prodavnice, da bacim djubre itd. idem u patikama ili leti, sandalama... po kući hodam u patikama... jednostavno ne volim da mi klamće nešto na nogama, volim "fiksiranu obuću"... trenutno imam na sebi neke Dunlop, platnene, od pre Hrista... ali su udobne... jedino za lkupatilo, imam plastične, zato što je to pratktično kad se kupam...
no, ja nisam merilo za papuče, pošto ih ljudi u 90% slučajeva nose...

[You must be registered and logged in to see this image.]


ok..navika...
najviše volim bosa.napolje ne mogu(do kontejnera) ...bljak
klompe su mi najudobnije.i više su kraj nogu..nego na njima.. [You must be registered and logged in to see this image.] ...
samo kad moram da se obujem...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
allure

allure


Datum upisa : 19.01.2012

Nosite li KLOMPE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptyNed Mar 11, 2012 10:26 pm

Kijara-brm ::
allure ::
Kijara-brm ::
allurre..pa kakve papuče nosiš uopše..kad izađeš da izbaciš đubre..na balkon,da okačiš veš u vešeraj?
ne ideš u kućnim bre..:D

ne nosim papuče uopšte... nikada se nisam privikla na "novi modni trend" papuča koji je odjednom buknuo u 20.veku, a pre toga su nošene (bar u Evropi) u 19.veku...
kad izadjem do prodavnice, da bacim djubre itd. idem u patikama ili leti, sandalama... po kući hodam u patikama... jednostavno ne volim da mi klamće nešto na nogama, volim "fiksiranu obuću"... trenutno imam na sebi neke Dunlop, platnene, od pre Hrista... ali su udobne... jedino za lkupatilo, imam plastične, zato što je to pratktično kad se kupam...
no, ja nisam merilo za papuče, pošto ih ljudi u 90% slučajeva nose...

[You must be registered and logged in to see this image.]


ok..navika...
najviše volim bosa.napolje ne mogu(do kontejnera) ...bljak
klompe su mi najudobnije.i više su kraj nogu..nego na njima.. [You must be registered and logged in to see this image.] ...
samo kad moram da se obujem...



Draga i lepa Kijarice,
apropo klompi i izlaska iz kuće do... čega god, sve je to OK, ali...
da li si ikad čula da "pravo žensko nikad ne izlazi iz kuće nenamontirano... bar malo",
... so just one little advice... ne od mene... bilo bi pretenciozno... već od gospodjice Chanel... zapamti ga dear K...


parfem sminka parfem

"I don't understand how a woman can leave the house without fixing herself up a little - if only out of politeness. And then, you never know, maybe that's the day she has a date with destiny. And it's best to be as pretty as possible for destiny."

- moja omiljena i od mene, najviše citirana, Coco Chanel -


:ogledalo:

... tako da u odnosu na ovakav komentar, klompe baš izgledaju onako ... da ne kažem kako...

ererere

Nazad na vrh Ići dole
Samhain

Samhain


Datum upisa : 22.11.2011

Nosite li KLOMPE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptyNed Mar 11, 2012 10:29 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

ja volim ovakve. a na poslu nosim patike (sneakers)
Nazad na vrh Ići dole
http://soulmate.forumieren.com/
ZezaM
Prisutan Duhom
ZezaM


Datum upisa : 18.12.2011

Nosite li KLOMPE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptyNed Mar 11, 2012 10:32 pm

Evo mojih radnih klompi :zlz:

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Nosite li KLOMPE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptyNed Mar 11, 2012 10:34 pm

hej dear..:)))
sad moja verzija...
moraš poznavati naš grad..iliti moj kraj...
klompe niko ne vidi..mi do kontejnera ..pošte...izlazimo
u boksericama..vešu..
znači slobodni stil..tako da je nama svejedno što imamo na nogama..ali sa stilom..:))
to ti može povrditi jedna forumašica....koja je rekla..onaj narod tamo go hoda... lol!..vidi nas samo zaštitar..komšije..ili ko se nađe u krugu naše zgrade..pošto smo mi odvojeni.imamo neku svoju privatnost..

e sad već do prodavnice...i dalje..zna se... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
allure

allure


Datum upisa : 19.01.2012

Nosite li KLOMPE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptyNed Mar 11, 2012 10:38 pm

Samhain ::
[You must be registered and logged in to see this image.]

ja volim ovakve. a na poslu nosim patike (sneakers)

ti to posmatraš na drugi način, mislim nogu u cipeli ili papuči... kao umetničko-erotski artefakt... migg no, nisu klompe...

ZezaM ::
Evo mojih radnih klompi :zlz:

[You must be registered and logged in to see this image.]

e ovo Zezo nikako nije u duhu Chanel-ine izjave... ne može... moraš da menjaš outfit... vrti
Nazad na vrh Ići dole
allure

allure


Datum upisa : 19.01.2012

Nosite li KLOMPE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptyNed Mar 11, 2012 10:43 pm

Kijara-brm ::
hej dear..:)))
sad moja verzija...
moraš poznavati naš grad..iliti moj kraj...
klompe niko ne vidi..mi do kontejnera ..pošte...izlazimo
u boksericama..vešu..
znači slobodni stil..tako da je nama svejedno što imamo na nogama..ali sa stilom..:))
to ti može povrditi jedna forumašica....koja je rekla..onaj narod tamo go hoda... lol!..vidi nas samo zaštitar..komšije..ili ko se nađe u krugu naše zgrade..pošto smo mi odvojeni.imamo neku svoju privatnost..

e sad već do prodavnice...i dalje..zna se... [You must be registered and logged in to see this image.]


pa nije vam loš kraj... to kao, šetate goli...
možda ti se i posreći pa kako veli, mademoiselle Chanel,
... you never know, maybe that's the day she has a date with destiny....
i zamisli sad scene, da naletiš na svog destiny - on go, ti gola, ...
pa to mi izgleda divno... ko Adam i Eva...
predlažem lovorov list za akciju "baciti djubre" u tvom kraju ...

migg
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Nosite li KLOMPE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptyNed Mar 11, 2012 10:46 pm

mi smo evropski ljudi širokih svatanja... [You must be registered and logged in to see this image.]..reče ja tebi da moraš doći....
razumemo se... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
allure

allure


Datum upisa : 19.01.2012

Nosite li KLOMPE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptyNed Mar 11, 2012 11:01 pm

Kijara-brm ::
mi smo evropski ljudi širokih svatanja... [You must be registered and logged in to see this image.]..reče ja tebi da moraš doći....
razumemo se... [You must be registered and logged in to see this image.]

ma... svidja mi se ta vaša "slobodna i obnažena" Evropa...
ziveli1
Nazad na vrh Ići dole
Helena Trojanska
Slatkiš iz Neoplante
avatar


Godina : 53
Location : Novi Sad
Humor : da,uvek!!!
Datum upisa : 05.02.2011

Nosite li KLOMPE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptyNed Mar 11, 2012 11:09 pm

Obožavam papuče svih vtrsta,a kolompe pogotovo. Udobne,lagane,a idu uz sve i svašta... tongue
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

Nosite li KLOMPE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptyPon Mar 12, 2012 12:04 am

Nekad sam ih baš nosila, zbogne, možeš i čarape imati, kad zatreba...Sad ne više, više volim da su mi prsti slobodni










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Nosite li KLOMPE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptySre Jun 13, 2012 2:15 pm

Svojevremeno na ovoj temi se vrlo skeptično izrazih o "crocksicama" ,no pošto mi na poslu pukle treće klompe od početka godine -lepo odosmo i kupismo .
Da li je guma ,da li je plastika ,nemam pojma -no one velike rupe ,neki čudni đon i ona ispupčenja u unutrašnjosti klompe -daje sasvim ok osećaj ,meni se čini da su puno udobnije od ovih "normalnih" (a ni ne klepeću)
Iako su dozlaboga ružne (smatraju se modnim promašajem decenije ) -nemam primedbi (ako se ne raspadnu za nedelju dana )
[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Nosite li KLOMPE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptySre Jun 13, 2012 9:13 pm

Danubius ::
Svojevremeno na ovoj temi se vrlo skeptično izrazih o "crocksicama" ,no pošto mi na poslu pukle treće klompe od početka godine -lepo odosmo i kupismo .
Da li je guma ,da li je plastika ,nemam pojma -no one velike rupe ,neki čudni đon i ona ispupčenja u unutrašnjosti klompe -daje sasvim ok osećaj ,meni se čini da su puno udobnije od ovih "normalnih" (a ni ne klepeću)
Iako su dozlaboga ružne (smatraju se modnim promašajem decenije ) -nemam primedbi (ako se ne raspadnu za nedelju dana )

Ma, nece bre, ja se ubih noseci moje, evo vec dve godine, i sve ko nove [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Nosite li KLOMPE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptyUto Avg 06, 2013 4:08 pm

Najpopularnije ljetne cipele
Nose ih gotovo svi, a nisu ni svjesni koliko su zapravo štetne za zdravlje
[You must be registered and logged in to see this image.]

U ovim ljetnima danima popularne 'kroksice' pokazale su se kao vrlo zahvalan predmet, pogodan za nošenje po plaži, gradu, kući, moru... No, čini se da nisu tako bezazlene kao što se čini.
WDR iz Njemačke poveo je istraživanje na popularnim ljetnim natikačama "kroksicama", koje je pokazalo da većina njih šteti zdravlju. Naime, u čak šest od 10 ispitanih modela, različitih cijena i proizvođača, pronađene su kancerogene tvari koje mogu izazvati rak, a u ljudski organizam ulaze putem kože.

I u originalnim američkima 'kroksicama' pronađene štetne tvari

Iako su mnogi pomislili da je riječ o lažnjacima, koji se prodaju posvuda, bitno je napomenuti da su štetne tvari pronađene i o originalnim američkim natikačama Crocs. Iako u njima nema onih najopasnijih tvari, ipak sadrže spojeve koji izazivaju kožne iritacije i alergije.

Nakon ovih šokantnih podataka, njemačka je televizija reagirala te pozvala ljude da ih obavezno nose s čarapama kako bi zaštitili kožu.

Najštetnije su 'kroksice' crne boje

Posebno opasni i problematični su policiklični aromatični ugljikovodici (PAH), kojih najviše ima ''kroksicama'' crne boje. Njemački Institut za procjenu rizika također je poručio da ne kupujete ''kroksice'' koje imaju slatkasti miris, jer je upravo to znak da sadrže štetne tvari. Ovo je jedno u nizu testiranja koje posljednjih godina ukazuje da je sve više po zdravlje opasnih i kancerogenih sastojaka koje proizvođači upotrebljavaju u masovnoj izradi cipela.

Iz Crocsa su poručili da "nisu upoznati s konkretnim parametrima koji su uzeti u obzir prilikom istraživanja i analize, no da je njihov proces proizvodnje u skladu s europskim zakonima".










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
PJER
Pjer
PJER


Datum upisa : 13.10.2008

Nosite li KLOMPE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptyPon Dec 23, 2013 2:28 pm

PJER ::
Samo kad sam bio mladji....crne...sada ne... ;)

da docaram  rasta 

ovo je slikano daleke 87 e tu imam 18 god verovali vi ili ne..bio vojsci dosao kuci na odsustvo pa zapalio na more  lu6777  Kupari.. kada77 

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Šmizla

Šmizla


Datum upisa : 07.10.2013

Nosite li KLOMPE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptyPon Dec 23, 2013 10:27 pm

Da na poslu, redovno.
To mi je radna obuća.
Navikla sam na njih jer to pravilo.
Naravno nosim one klasične klompe, sa drvenim gazištem i kožom od gore.
Prošlo leto kupim "crocksice"...toplo je...biće mi prijatnije..kad ono još gore!
Neprijatne su mi...
Na kraju su završile u vikendici...kad neko dođe a u međuvremenu otopli..da ima šta da obuje smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Nosite li KLOMPE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptyPon Dec 23, 2013 11:05 pm

Od onih crvenih, buškastih koje sam dobila na poklon ja sam zaljubljena u klompe. Klasične sa drvenim đonom. Godinama sam nosila bele. Papuče su mi najbolja obuća koja postoji bar kad je leto u pitanju.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Nosite li KLOMPE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptyPon Dec 23, 2013 11:10 pm

Ja ih ne nosim, pretezno ih nose mali ljudi, ono ispod 1.60 cm visine. :zubi3: 
Nazad na vrh Ići dole
Šmizla

Šmizla


Datum upisa : 07.10.2013

Nosite li KLOMPE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptyPon Dec 23, 2013 11:15 pm

Dolinac ::
..... pretezno ih nose mali ljudi, ono ispod 1.60 cm visine. :zubi3: 

aHa!!
Zato ih ja tako volim!!
Moja visina je metar i želja da porastem...
Sada su se sve slagalice stavile na mesto.
 smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Nosite li KLOMPE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptyPon Dec 23, 2013 11:29 pm

Šmizla ::
Dolinac ::
..... pretezno ih nose mali ljudi, ono ispod 1.60 cm visine. :zubi3: 

aHa!!
Zato ih ja tako volim!!
Moja visina je metar i želja da porastem...
Sada su se sve slagalice stavile na mesto.
 smehsmeh 


Za tebe idealno bi bile ond "Pumps"  :zubi3: 

[You must be registered and logged in to see this image.]  
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Nosite li KLOMPE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptyUto Feb 03, 2015 8:52 pm

Ministarstvo zdravlja je izgleda rešilo da potkupi zdravstvene radnike ,ove godine (a inače klompe dobijamo na 2 ) umesto onih najgorih (koje proizvodi uzvesna  "Kopitarna" ,a bogami tako i izgledaju i klepeću) su nam velikodušno dodelili neke "anatomske " i kožne ,firma je "Grubin" .

[You must be registered and logged in to see this image.]

Fora je što imaju "uputstvo za upotrebu" ,treba ih razrađivati kao novi auto?
Prvi dan nositi samo pola sata -pa svaki sledeći povećavati za pola sata .
(Naravno da niko nije "ispoštovao" )
Inače ,za ljubitelje klompi iz Srbije ,u prodavnicama "Polini" u toku je sniženje za 20 % (modeli LEDI,koža ) što je izazvalo pomamu među mojim radnim koleginicama .
Po njihovoj stručnoj oceni ,nisu ništa gore od tri puta skupljih "firmiranih" (Dr Shol, Mebb i sl)
[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Nosite li KLOMPE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptyČet Sep 22, 2016 3:58 pm

Verovali ili ne , na nedelji visoke mode u Londonu ,svi modeli Kristofera Kejna su uz kreacije ,nosili "kroksice" ?

[You must be registered and logged in to see this image.]

Tako ispada da je obuća koja je proglašena za najružniju i najgoru po stopala -glavna stvar ???










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





Nosite li KLOMPE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nosite li KLOMPE ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Nosite li "STARKE"?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽENSKA POSLA :: MODA :: MODNA PISTA/MANEKENSTVO-
Skoči na: