DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
VISOKA MODA ? - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
VISOKA MODA ? - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 VISOKA MODA ?

Ići dole 
+9
Kijara-brm
raspolozena
Oci-ANDJELA
Zagonetna
Sanjalica
doctorr67
veccana44
Andjelika
Danubius
13 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

VISOKA MODA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: VISOKA MODA ?   VISOKA MODA ? - Page 2 EmptyPet Apr 10, 2009 12:20 pm

First topic message reminder :

Pojam ne treba posebno pojašnjavati . Za svaku sezonu se u svetskim metropolama održavaju revije tkzv "visoke mode" koje okupljaju poznate kreatore, i naravno, svetski džet set .Pri tome, ti basnoslovno skupi modeli više liče na .....ne znam ni na čega liče, ali da u tome izadjete na ulicu , ljudi bi smatrali da ste pobegli iz ludnice.

Dakle-za čega služi visoka moda, znate li možda vi ? 


[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Danubius dana Sub Feb 14, 2015 6:11 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Gost
Gost




VISOKA MODA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VISOKA MODA ?   VISOKA MODA ? - Page 2 EmptySre Maj 20, 2009 10:29 pm

Dani,
šta ti je sutra na repertoaru od modnog krika? affraid
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

VISOKA MODA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VISOKA MODA ?   VISOKA MODA ? - Page 2 EmptyČet Maj 21, 2009 7:15 pm

Ženama garderoba važnija od seksa

Autor: FoNet | 21.05.2009. - 08:59

[You must be registered and logged in to see this image.]Istraživanje u SAD pokazalo je da su žene spremne da apstiniraju od seksa u zamenu za novu garderobu. Neke od njih mogle bi i tri godine da se uzdržavaju ukoliko bi to značilo da mogu da kupuju sve "krpce" koje žele.

U anketi je učestvovalo 1.000 žena iz većih američkih gradova, a rezultati su podigli mnogo prašine. Pokazalo se da su žene za komade dizajnerske odeće spremne da apstiniraju od seksa u proseku 15 meseci.
Ako bi dobile kompletno novu garderobu, neke bi se odrekle seksa i na tri godine. Čak 61 odsto žena izjavilo je da im je mnogo teže da ostanu bez omiljenog odevnog predmeta, nego da mesec dana budu bez seksa.
Istraživanje je pokazalo i da su u proseku žene duže s jednim komadom odeće, nego s muškarcem. Veza s muškarcem je u proseku trajala 11 godina, a s omiljenim odevnim predmetom godinu duže.


No comment...... :loodd:
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost




VISOKA MODA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VISOKA MODA ?   VISOKA MODA ? - Page 2 EmptyPet Maj 22, 2009 7:04 am

danubius ::

Istraživanje u SAD pokazalo je da su žene spremne da apstiniraju od seksa u zamenu za novu garderobu. Neke od njih mogle bi i tri godine da se uzdržavaju ukoliko bi to značilo da mogu da kupuju sve "krpce" koje žele.

Muka mi je kad rečenica počinje "Istraživanja su pokazala...." Izmišljotine prve vrste, bacanje koske pred nama, a mi razglabamo da li je to istina ili ne. Ko bi to utvrdio? Neko ovako, neko onako, a iz mog ugla, niko se ne može odreći niti pobediti svoje emocije ni zbog čega, a kamoli zbog krpica.

Nije tu nadjačala ljubav prema modi, već je zatajila želja da se voli. A kome je samo do seksa, dobro bi bilo da je sve istina i što je odabrao krpice.

Citat :
Čak 61 odsto žena izjavilo

Uuuu jbt. gde nadjoše i taj 1%? I kako to da mene nikada niko nije nizašta pitao pa da činim neki procenat.

Citat :
No comment...... :loodd:

I ja kažem. :pusac:


Poslednji izmenio Kornelija dana Sub Maj 23, 2009 11:31 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

VISOKA MODA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VISOKA MODA ?   VISOKA MODA ? - Page 2 EmptyPet Maj 22, 2009 9:23 am

Cccc....ala smo naivne (k*o Pariske sobarice)

Radim sa ženama -i odgovorno tvrdim da su žene spremne ama baš na sve -zbog krpica. Svadja sa mužem je tu najbezazlenija stavka . Ako je krpica još i firmirana -samim tim , bezobrazno skupa -samim tim, zavideće čak i žene koje to ne smeju ili ne mogu da priušte, nema te prepreke koju žena neće preći.

Dizanje (tajno) kredita , pa držanje ljubljenog komada u firmi, (dok se ne isplati, sve sa povremenim probanjem pred zadivljenim koleginicama ) ...ma repertoar je neograničen.

Žena će bezočno lagati , od onoga da je to "stara stvar" , samo on, magarac, nije ju zapamtio, jer mu je svejedno šta ona nosi, ne primećuje,itd. Siroti čovek koji je siguran da ga memorija još služi, i da nikada nije na njoj video te šljašteće ljubičaste sandale, biće nabedjen da je senilan, nepažljiv i primitivac .
Druga omiljena stvar je da joj je to poslala drugarica iz škole, koja sada živi u Americi (a za koju on naravno, nikada nije čuo ) da stvar nije nova-nego samo tako izgleda(čak i onda kada je zaboravila da skine etiketu)

Cena-to se uvek smanji, ne retko i za čitavih 70 % , a "kupila na rasprodaji" je ABC ženskog laganja na tu temu.

Ako i to ne pomogne, pribegava se proverenom sredstvu-sexy. Zauzvrat će dotični da dobije takav sex , kakav godinama nije imao, i neće mu pasti na pamet da više pominje tu beznačajnu krpicu.
A ona je postigla svoj cilj, i dobila željeno parče-bez većih žrtava.
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sanjalica
Maman Papillons Charmants Petits



Datum upisa : 16.08.2008

VISOKA MODA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VISOKA MODA ?   VISOKA MODA ? - Page 2 EmptyPet Maj 22, 2009 9:59 am

Ah, pa ja se ne pravim nimalo naivna, javno priznajem da sam zavisna od nove krpice, cipele, tasne i posebno snalice za u kosi. Ne pratim visoku modu, ali bogme pratim tu tradiciju jos od malih nogu - da uvek imam nesto novo na sebi. Ne mora da je zadnji modni krik, ili firmirana odeca, bitno je da mi lezi i povecava samopouzdanje ::da :padapk8: .

Koristim se gorenavedenih trikova i to je Sanjaru toliko smesno da odmah pita:"Sta ti se sad svidja u carsiji?" :padapk8:
Nazad na vrh Ići dole
veccana44




Datum upisa : 07.12.2007

VISOKA MODA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VISOKA MODA ?   VISOKA MODA ? - Page 2 EmptyPet Maj 22, 2009 10:38 am

Ja bi voljela naci zenu,koju ne ispunjava soping,koja ne razmislja koji ce komad robe ujutro ponijeti na rabotu.Ja ih licno znam mnogo.Visoka moda mi je daleko,prvo zbog love ,drugo nemam ja to nigdje da obucem.Iskrena da budem kad bih imala mogucnosi ja bih kupila to parce garderobe,valjace mozda jednog dana.Ah pravi sam rakic,volim da skupljam stvari u ormaricu,hahahah.
Iskrena da budem ja sam opterecena sa modom,bila sam takva od 18 i danas kao matora,jedino sto sam mijenjala stilove .
Volim soping,volim farmerke kojih mi nije nikada dosta.Nije mi dosta ni obuce ni tasnica,to sam ja tako se praznim,hahahahah.
Ma ja kad putujem u neku zemlju ja se unaprijed raspitam sta se tamo moze kupiti,a da je puno jeftinije od nas,programiram sebi lovu da ispunim nesto sto cu imati,Pa kome pomenes Grcku,zar odmah ne razmislja koliko ce kupiti bundi po nekim bagatelnim cijenama,kome pomenes Italiju Grcku Egipat,odmah razmislja ne samo sta ce vidjeti vec koliko ce donijeti suvenira po nekim bagatelnim cijenama a tako su divne da ti oplemene postor.
Ja sam skoro bila u Izrael,ja samtoliko donijela kamenja da me na aerodromzamalo nisu skinuli sa pitanjima gdje sam to kupila i stace mi to,hahahaha,bem ga nisam valjda ja ta jedina ludaca koja je sa kamenjem granicu prelazila.

Ah taj soping,bilo koje vrste ispunjava nas a sta kaze statistika ma ja toi ne citam,bas me zabolje ima li me tu,jer ja svoj merak volim da ispunim,hahah
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma



Datum upisa : 20.12.2007

VISOKA MODA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VISOKA MODA ?   VISOKA MODA ? - Page 2 EmptyPet Maj 22, 2009 1:36 pm

Samo jednostavne stvari mi se svidzaju.Nevolim sarenu gardarobu, obicno jednostavne stvari me privlache.Bitno je da je udobno i komotno-i naravno da pristojno delujemo u njoj.Nestedim nikad na gardarobi i uvek kupim jedno ali kvalitetno(nebitno da li je firmirano).Nenosim kravate nikad i to iz dva razloga:
prvo nepostoji kosulja koja mi se svidja a da mogu da zakopcam gornje dugme..a drugo odvratna mi je i sama pomisao na nju:))))Uvek se setim scene iz "mi nismo andjeli 1" sa kravatom:)))).Kod zenskih osoba sve sto nose treba da im stoji elegantno-da prikriju sto netreba da se vidi i da istaknu sto vredi, i stim skladom izabrati boje naravno.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

VISOKA MODA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VISOKA MODA ?   VISOKA MODA ? - Page 2 EmptySub Maj 23, 2009 8:45 am

Kada je Srbija u pitanju -postoje dva trika kako dame dolaze do firmiranih krpica po povoljnim cenama .

Prvi se zove Carinsko skladište -to vam je ono mesto gde se deponuje oduzeta roba od švercera .Jeste da je većina lažnjak , medjutim , iskusno oko dragih dama će odmah zapaziti original .Verovali ili ne , došlo je vreme da se na originalne adidaske lepe lažne kineske robne marke .Isto je sa parfemima -originali se često mogu naći prepakovani u bezlične bočice -pa se onda opet prepakuju ovde .E u tom medjuprostoru love ovdašnje gospodje sa ukusom-i vezom medju carinicima .

Drugi trik se zove Secund hand shop. Metoda je ista -kolekcionarski lov .I verovali ili ne-zaista se može naći neka Zarina haljina , ili Pradina torbica za malu kintu -ako znate šta tražite . I ako niste gadljivi na reč "nošeno"
Lično sam prisustvovao u ova oba slučaja , i iako nisam stručnjak , ja na tom komadu nikada ne bih primetio da ga je iko ikada obukao -sve je sterilisano, opeglano ,verovatno i hemijski očišćeno.
Ispada da je i visoka moda , tj firmirana (i preskupa ) garderoba ipak dostupna -ako imate oko za to.
Kao sa umetničkim slikama , antikvitetima -uvek se nadje poneki dragulj, ako imate znanje -i dobrano poranite (pričam o 04-05 ujutru ) na neki od buvljaka, pre nego što dodju profesionalni tragači .
A žene , kada je moda u pitanju-imaju nepogrešiv njuh da nadju .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost




VISOKA MODA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VISOKA MODA ?   VISOKA MODA ? - Page 2 EmptySub Maj 23, 2009 11:48 am

danubius ::
Drugi trik se zove Secund hand shop. Metoda je ista -kolekcionarski lov .I verovali ili ne-zaista se može naći neka Zarina haljina , ili Pradina torbica za malu kintu -ako znate šta tražite . I ako niste gadljivi na reč "nošeno"

Istina! U Parizu sam posetila prodavnicu takve vrste ali ne s namerom da išta kupim, jasno, i imala sam šta videti. Cene haljina su bile tako visoke da sam samo mogla da sanjam o kupovini sve da mi se i kupovalo. Naime, na haljinama je bila deklaracija sa cenom i ko je nosio model, a tu su bila imena žena iz svetskog vrha (glumica, pevačica i ostalih branši).

Citat :
A žene , kada je moda u pitanju-imaju nepogrešiv njuh da nadju .

Prema ovoj konstataciji proizilazi da je svaka žena obučena sa stilom. Pa toliko je šunda i kiča da je to prosto neverovatno. Ali, kako svako ima svoj izbor, neko je izgradio stil, neko ga nikada neće izgraditi. I opet smo kod one famozne - o ukusima ne vredi raspravljati.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



VISOKA MODA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VISOKA MODA ?   VISOKA MODA ? - Page 2 EmptySub Maj 23, 2009 12:04 pm

doctorr67 ::
Samo jednostavne stvari mi se svidzaju.Nevolim sarenu gardarobu, obicno jednostavne stvari me privlache.

Takodje. U jednostavnosti je ekskluziva. No, to i nije tako lako postići.

Citat :
Nenosim kravate nikad i to iz dva razloga:
prvo nepostoji kosulja koja mi se svidja a da mogu da zakopcam gornje dugme..

Doco,
nemoguće je da ti se ni jedna svetlo plava ili bela košulja ne dopada (za kravatu)?!

Citat :
Kod zenskih osoba sve sto nose treba da im stoji elegantno-da prikriju sto netreba da se vidi i da istaknu sto vredi, i stim skladom izabrati boje naravno.

Ništa ne može da stoji elegantno ako sama žena nije elegantna, a eleganciju čini držanje, pokret, korak i konačno odabir. Potpuno je nebitno za koju se marku opredelila, ona će to svakako poneti s puno stila i zaslužiti epitet "elegantne".
Nazad na vrh Ići dole
Zagonetna

Zagonetna


Datum upisa : 01.03.2009

VISOKA MODA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VISOKA MODA ?   VISOKA MODA ? - Page 2 EmptySub Maj 23, 2009 5:39 pm

Ništa ne može da stoji elegantno ako sama žena nije elegantna, a eleganciju čini držanje, pokret, korak i konačno odabir. Potpuno je nebitno za koju se marku opredelila, ona će to svakako poneti s puno stila i zaslužiti epitet "elegantne".


Delim tvoje misljenje Kornelija.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

VISOKA MODA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VISOKA MODA ?   VISOKA MODA ? - Page 2 EmptyPet Maj 29, 2009 9:58 pm

Kornelija ::


Ništa ne može da stoji elegantno ako sama žena nije elegantna, a eleganciju čini držanje, pokret, korak i konačno odabir. Potpuno je nebitno za koju se marku opredelila, ona će to svakako poneti s puno stila i zaslužiti epitet "elegantne".

Zagonetna ::



Delim tvoje misljenje Kornelija.

Ok...znači ovako: vrhunska moda- prezentuju vrhunske manekenke ,jer one imaju držanje, pokret , korak.....

Samooo....meni one izgledaju kao da su progutale dršku od metle , a hodaju kao da ih muče hemoroidi.....to bi bilo držanje i korak

Sem toga , toliko su izafektirane , da su i oni okreti, dramska zastajanja i ostalo prava parodija prirodnog pokreta ... o onim plastičnim osmesima i botoks mimici da se i ne priča ....

Ali , šta ja , kao muško znam o držanju, pokretu, eleganciji :blaahhh:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

VISOKA MODA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VISOKA MODA ?   VISOKA MODA ? - Page 2 EmptyPet Maj 29, 2009 10:18 pm

Ovde uopste nije rec o manekenkama..vec o damama tj. zenama koje zaista umeju da iznesu to sto imaju na sebi..
Svi smo imali prilike da vidimo devojku-zenu koja prati modu a zaista joj ne pristaje to sto je obukla no njoj je to nebitno vazno da je ona in..nema nista ruznije od toga..Ne kazem da sve moramo biti mrsavice vec treba obuci ono sto nam pristaje uz figuru, da istaknemo atribute i to lepo sto imamo a da prekrijemo ono sto vise nije za pokazivanje..Zgrazavam se kad vidim puniju damu u minicu, ili kratka majcica a salo na sve strane..A jos ruznije je kad ugledam neku izvajanu, zgodnu, prelepo obucenu, a hod kao u muskarca..Uzas!

Volim modu, volim skupe krpice ali ne mora da znaci da kupujem po svaku cenu zato sto je to modni hit...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



VISOKA MODA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VISOKA MODA ?   VISOKA MODA ? - Page 2 EmptySub Maj 30, 2009 3:03 pm

@
danubius

Prvo, i manekenke su žene, drugo i žene su manekenke, uslovno rečeno.

I dalje kako piše Oci-ANDJELA^Z u čemu se slažem.
Citat :
Ovde uopste nije rec o manekenkama..vec o damama tj. zenama koje zaista umeju da iznesu to sto imaju na sebi..
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

VISOKA MODA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VISOKA MODA ?   VISOKA MODA ? - Page 2 EmptySub Maj 30, 2009 7:06 pm

Kornelija ::
@
danubius

Prvo, i manekenke su žene, drugo i žene su manekenke, uslovno rečeno.



@Kornelija-manekenke samo liče na žene -inače su narcisiodne , egocentrične , histerične spodobe -jer su večito gladne i zauzete same sobom. Jedna bubuljica , ili pogrešan potez šminkerke ih pretvara u vrišteću vešticu Koje žene-te žive u ogledalu a hrane se svetlošću blica ili reflektora .Kad one da se zaljube , budu majke ili domaćice ? Sve što nije specijalna hotelska hrana za njih je nepoznanica....žene...HA HA i
opet HA !



I dalje kako piše Oci-ANDJELA^Z u čemu se slažem.Ovde uopste nije rec o manekenkama..vec o damama tj. zenama koje zaista umeju da iznesu to sto imaju na sebi..

cccc Odrasle žene -a ja treba da ih učim? Muškarci vole da žene imaju što manje na sebi.Najbolje-ništa . :twisted:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



VISOKA MODA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VISOKA MODA ?   VISOKA MODA ? - Page 2 EmptySub Maj 30, 2009 7:54 pm

Dani, Eva Hercigova je odavno odsvirala svoje što se modne piste tiče. Pogledaj malo Fashion TV pa se uveri. Sve Ruskinja do Ruskinje, i sve lepe.

E, vidiš, moj modni krik je kada sama potpišem svojih ruku delo.
Nazad na vrh Ići dole
raspolozena

raspolozena


Godina : 53
Location : Svuda po malo
Datum upisa : 16.08.2009

VISOKA MODA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VISOKA MODA ?   VISOKA MODA ? - Page 2 EmptySub Okt 17, 2009 3:47 pm

Visoka moda po meni sluzi da sve velike modne kuce,dizajneri i kreatori pokazu svoje umece.Opet visoka moda takodje svluzi za ljude sa dubokim dzepom,za velike filmske zvezde koje vole da nose unikatni skup komad odece, velikih modnih kuca.Iznad svega sluzi da razvije nove tehnologije u odevanju,(novi materjali,dizajn,kvalitet,itd..).
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

VISOKA MODA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VISOKA MODA ?   VISOKA MODA ? - Page 2 EmptyNed Feb 21, 2010 11:37 am

Revija visoke mode u Njujorku: Supermodeli pomažu Haićanima










Mariota Vlaisavljević,
Foto: REUTER, AFP,
18. 02. 2010. 00:48










Tamnoputa
manekenka i model Naomi Kembel organizovala je na Nedelji mode u
Njujorku humanitarnu reviju, na kojoj su učestvovale mnoge njene kolege
i prijatelji. Prikazani modeli biće prodati na aukciji 15. marta, a
prikupljeni novac namenjen je žiteljima Haitija, karipskog ostrva koje
je polovinom januara pogodio razorni zemljotres.



[You must be registered and logged in to see this image.] Naomi je procenila da je Nedelja mode pravi trenutak za akciju.
- Svi pokušavaju da pomognu Haitiju, pa smo i mi iz sveta mode želeli
da damo svoj doprinos. Odgovor je bio izvanredan. Niko nije rekao "ne",
što mnogo znači s obzirom na zauzetost kreatora koji pripremaju svoje
nove kolekcije - izjavila je manekenka koja je, iako u poslednje vreme
ne izlazi često na pistu, ovog puta prikazala nove modele dizajnera kao
što su Dona Karan, Dolče i Gabana, "Ralf Loren", "Kristijan Dior"...
Više od 900 gostiju prestižne revije u Brajant parku imalo je čast da,
osim atraktivne Naomi, u ulozi manekena vidi i Keli Ozborn, Helenu
Kristensen, Krisa Brauna i mnoge druge poznate ličnosti.
SEĆANJE NA ALEKSANDRA MEKVINA

Humanitarna
revija bila je povod da Naomi i njeni prijatelji odaju počast
preminulom engleskom kreatoru Aleksandru Mekvinu. On je izvršio
samoubistvo dan pre održavanja ovog modnog događaja. Zato je na reviji
prikazano sedam njegovih modela.
Domaćica večeri, ali i model bila je i vojvotkinja od Jorka Sara Ferguson, a ulaznice za reviju koštale su od 100 do 150 dolara
-
Hvala vam što ste ovde, sigurno je da radimo pravu stvar -rekla je
vojvotkinja koja se na pisti pojavila u večernjoj haljini od crnog
šifona.
Sličnu humanitarnu modnu reviju Naomi Kembel će organizovati na Nedelju mode u Londonu 18. februara.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

VISOKA MODA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VISOKA MODA ?   VISOKA MODA ? - Page 2 EmptyPon Jan 30, 2012 12:24 pm

Žene u crnom - kojoj najbolje pristaje?





Angelina Jolie, Stacy Keibler
[You must be registered and logged in to see this image.]



Svaki ormar žene koja iole drži do sebe mora
sadržavati barem jednu glamurozniju haljinu u crnoj boji, a upravo je ta
boja bila omiljena među modnim odabirima poznatih pripadnica društvene
elite.







Poznate dame poput Angelina Jolie, Stacy Keibler, Amber Heard i Ashlee Simpson bile su neke od onih koje su izabrale dramatične stilske kreacije pojavivši se tako na crvenom tepihu dodjele nagrada Screen Actors Guild u svilenkastim, čipkastim ili haljinama asimetričnog kroja.







Angelina Jolie je već standardno na crveni tepih došetala pod ruku s nevjenčanim partnerom Bradom Pittom, a ova 36-godišnjakinja ovoga se puta odlučila za drapiranu svilenkastu haljinu u grčkom stilu s potpisom Jenny Packham.


Haljina bez rukava bila je skrojena oko vrata te se, nakon izraženog
struka, spuštala sve do poda, dok su ruke, ramena i leđa ostali u
potpunosti vidljivi tuđim pogledima, baš i kao njezine mnogobrojne
tetovaže na spomenutim mjestima. Dramatičan izgled zaokružila je
upečatljivim smokey eyesom, visećim naušnicama i raspuštenom dugom kosom.


Nova izabranica vječnog holivudskog zavodnika Georgea Clooneyja, Stacy Keibler, također se pojavila od glave do pete u crnoj haljini, ali njezina je bila u potpunosti čipkasta s potpisom Marchese te joj dodatno naglašavala područje vrata i ključne kosti, a na Stacey je izgledala kao salivena.



Ashlee Simpson, Jane Krakowski, Emma Stone, Amber Heard
[You must be registered and logged in to see this image.]



Osim Angeline i Stacey, u crnim haljinama na ovoj dodjeli nagrada pojavila se i Amber Heard, koja se crvenim tepihom prošetala u kreaciji Zaca Posena, ali i pjevačica Ashlee Simpson, koja je za ovu priliku odabrala haljinu s potpisom Jenny Packham.


Poznata komičarka Jane Krakowski oduševila je okupljene pojavivši se u pripijenoj crnoj haljini s potpisom Antonia Berardija, ukrašenoj metalnim detaljima na području dekoltea, dok se Emma Stone odlučila za kreaciju za koju je bila zadužena Sarah Burton, kreativna direktorica kuće Alexander McQueen.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

VISOKA MODA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VISOKA MODA ?   VISOKA MODA ? - Page 2 EmptyPon Jan 30, 2012 12:26 pm

Kako vam se sviđa?Trend koji vlada jednim od prestižnijih crvenih tepiha





Elle Macpherson, Kate Beckinsale, Angelina Jolie, Charlize Theron
[You must be registered and logged in to see this image.]



U nedjelju je i službeno započela sezona
glamuroznih filmskih nagrada s dodjelom Zlatnih globusa u Los Angelesu. A
nakon što su se najpoznatije dame iz svijeta filma prošetale crvenim
tepihom, zaključak je jasan - boje više nisu zanimljive.







Od Charlie Theron, preko Angeline Jolie do Heidi Klum, većina se slavnih dama odlučila za haljine svijetlih boja, od bijelih do bež nijansi.


Naime, 36-godišnja glumica nosila je jednu od najposebnijih
haljina večeri iz kolekcije Dior couture, bijeloj haljini vrlo dubokog
dekoltea i visokog proreza u donjem dijelu s predimenzioniranim
detaljem.


Charlize je tako postala predvodnica trenda svijetlih haljina, koji su slijedile i Elle Macpherson, Kate Beckinsale, Nicole Kidman i Angelina Jolie.


Australska manekenka Elle savršeno je istaknula liniju u bijeloj
haljini Zac Posen bez naramenica i s naglašenim 'ribljim repom'.
Sveukupni dojam pojačala je nizom metalnih narukvica.



Nicole Kidman i Keith Urban
[You must be registered and logged in to see this image.]



Nicole Kidman pojavila se u bijeloj haljini Versace sa zlatnim detaljima, koji su joj savršeno istaknuli boju kose.


Kate Beckinsale izgledala je vrlo elegantno u haljini Roberto Cavalli bez naramenica s diskretnim šljokičastim detaljima.


Trendu svijetlih haljina nije odoljela ni Heidi Klum, koja se
odlučila na haljinu u boji breskve koju je ukomponirala s plavim
nakitom.


Angelina Jolie možda je ostala bez nagrade, ali je uz Brada Pitta bila dio najbolje odjevenog para na crvenom tepihu.


Angelina se pojavila u dugoj, asimetričnoj, svijetloj satenskoj
haljini s potpisom Atelier Versace. Crveni detalj koji prelazi preko
prsa naglasila je ružem u istoj boji te minijaturnom clutch tobricom.
Brad je bio elegantan u klasičnom odijelu Toma Forda sa satenskim
reverom i leptir mašnom.



Angelina Jolie i Brad Pitt
[You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

VISOKA MODA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VISOKA MODA ?   VISOKA MODA ? - Page 2 EmptySub Feb 14, 2015 6:06 pm

Evo Kardašijanke u nanovijoj kreaciji  njenog muža 

[You must be registered and logged in to see this image.]
Većina modnih kritičara je celu reviju komenatarisalo kao "apsurdnu" ,ali ...magazin "Vog" ,kroz pero urednice za visoku modu Ane Vintur,koja je  bila na reviji, kreacije je ocenio pozitivnom i pretpostavlja da će modeli uskoro biti veoma popularni ?

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

VISOKA MODA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VISOKA MODA ?   VISOKA MODA ? - Page 2 EmptySub Feb 14, 2015 6:12 pm

Koliko ja vidim,treba ici u hulahopkama i zarozanim carapama smehsmeh ..ic necu mariti za ovu-visoku- modu..
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

VISOKA MODA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VISOKA MODA ?   VISOKA MODA ? - Page 2 EmptySub Feb 14, 2015 6:19 pm

Pih Laki, ne pratis trendove! I vidis da ne moraju hulahopke, dovoljne su gace i brus smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

VISOKA MODA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VISOKA MODA ?   VISOKA MODA ? - Page 2 EmptySub Feb 14, 2015 6:22 pm

..to valjda kad pici ono plus 40.. smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

VISOKA MODA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VISOKA MODA ?   VISOKA MODA ? - Page 2 EmptySub Feb 14, 2015 6:23 pm

godina ili stepeni ? :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

VISOKA MODA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VISOKA MODA ?   VISOKA MODA ? - Page 2 EmptySub Feb 14, 2015 6:25 pm

..stepeni..visoka moda ne mari za godine :948208144:
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

VISOKA MODA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VISOKA MODA ?   VISOKA MODA ? - Page 2 EmptySub Feb 14, 2015 6:33 pm

Nisam pristalica nikakve mode, najmanje visoke. Ali volim da pogledam neku emisiju o modi, neki dokumentarac i sl. Od svega dosad viđenog samo jedan kreator visoke mode zaslužuje presto. Kristobal Balensijaga. Njegove modele bi i danas bilo moguće obući i ne biti demode.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Čak sam negde gledala/čitala da su njegovi "komadi" vrlo često i predmet testamentalnog zaveštanja.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

VISOKA MODA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VISOKA MODA ?   VISOKA MODA ? - Page 2 EmptySub Feb 14, 2015 6:41 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

dopada mi se :)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

VISOKA MODA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VISOKA MODA ?   VISOKA MODA ? - Page 2 EmptyNed Jun 04, 2017 10:17 pm

Nemam komentar ,zaista .
Ovo je "visoka moda ". 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

VISOKA MODA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VISOKA MODA ?   VISOKA MODA ? - Page 2 EmptyNed Jun 04, 2017 10:21 pm

Danubius ::
Nemam komentar ,zaista .
Ovo je "visoka moda ". 

[You must be registered and logged in to see this image.]
To je modni promašaj,a za nekoga očito nije..kao npr kreatora.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



VISOKA MODA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VISOKA MODA ?   VISOKA MODA ? - Page 2 EmptyNed Jun 04, 2017 10:29 pm

Danubius ::
Nemam komentar ,zaista .
Ovo je "visoka moda ". 

[You must be registered and logged in to see this image.]

Sako - nosivo
Bokserice (ili šorc) - nosivo
Patike (ili cipele) - nosivo
Čarape - nosivo
Kraljevsko plave čarape i majica ispod - diskutabilni.
Kompletna slika ? Ebem li ga, umjetnička sloboda :brdski2:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

VISOKA MODA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VISOKA MODA ?   VISOKA MODA ? - Page 2 EmptyNed Jun 04, 2017 10:34 pm

Jeste kad se sve raspari.  ludismeh










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

VISOKA MODA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VISOKA MODA ?   VISOKA MODA ? - Page 2 EmptyNed Jun 04, 2017 10:34 pm

Paris Fashion Week

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Gost
Gost
Anonymous



VISOKA MODA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VISOKA MODA ?   VISOKA MODA ? - Page 2 EmptyNed Jun 04, 2017 10:51 pm

Kijara-brm ::
Jeste kad se sve raspari.  ludismeh

Pa da, to i kažem.

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

VISOKA MODA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VISOKA MODA ?   VISOKA MODA ? - Page 2 EmptyNed Jun 04, 2017 10:58 pm

justicija ::
Kijara-brm ::
Jeste kad se sve raspari.  ludismeh

Pa da, to i kažem.

Zna se ko se razume u modu.  migg (poznate šopingholičarke)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

VISOKA MODA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VISOKA MODA ?   VISOKA MODA ? - Page 2 EmptyNed Jun 25, 2017 12:23 pm

Ima ko komentar ? 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

VISOKA MODA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VISOKA MODA ?   VISOKA MODA ? - Page 2 EmptyNed Jun 25, 2017 12:28 pm

Danubius ::
Ima ko komentar ? 

[You must be registered and logged in to see this image.]
A šta reći.Ovo je van svake pameti.Ko bi to ubukao i prošetao u tome.

Možda na nekim IN mestima ,kao dodela Oskara-da ostavi trag po nečemu.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



VISOKA MODA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VISOKA MODA ?   VISOKA MODA ? - Page 2 EmptyPon Avg 28, 2017 8:05 pm

Dragi naši muškarci, na slikama ispod možete vidjeti najnovije modele Španca koji se zove Palomo Spain. Proglašen je za ovogodišnjeg najboljeg dizajnera. Grijeh je da budete uskraćeni za ove vrhunske modele, zato obratite pažnju.
[You must be registered and logged in to see this image.]" />" />" />
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

VISOKA MODA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VISOKA MODA ?   VISOKA MODA ? - Page 2 EmptySre Nov 21, 2018 9:08 pm

Ja stvarno ne razumem "visoku modu" .Razumem da postoje pojedini kvalitetni brendovi ,razumem da je i skupo i preskupo ,ali ...ko normalan može da pomisli da će iko ikada ovo da nosi ? I gde ? 











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

VISOKA MODA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VISOKA MODA ?   VISOKA MODA ? - Page 2 EmptySre Nov 21, 2018 9:18 pm

Danubius ::
Ja stvarno ne razumem "visoku modu" .Razumem da postoje pojedini kvalitetni brendovi ,razumem da je i skupo i preskupo ,ali ...ko normalan može da pomisli da će iko ikada ovo da nosi ? I gde ? 


Neuspeo pokušaj korišćenja Igmanskog marša kao inspiracije? Da ustanu Koko Šanel, Kristijan Dior ili Balensijaga mislim da bi izvršili kolektivno samoubistvo.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

VISOKA MODA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VISOKA MODA ?   VISOKA MODA ? - Page 2 EmptyČet Feb 28, 2019 6:20 pm

Aman zaman pa zar im ništa nije sveto??? Čipkani donji veš za muškarce??? Kraj je blizu pokajte se ...

[You must be registered and logged in to see this image.]










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

VISOKA MODA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VISOKA MODA ?   VISOKA MODA ? - Page 2 EmptyČet Feb 28, 2019 10:14 pm

ZoxZoja ::
Aman zaman pa zar im ništa nije sveto??? Čipkani donji veš za muškarce??? Kraj je blizu pokajte se ...

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ja mislim da se na ovo i dugogodišnji gejevi krste .Narodski ,dele se na "tobdžije" i" furundžije" (oni koji "daju" i "primaju" )a čak i "ženski"(furundžija ) gej teško da bi ovo obukao . Biće skoro propast sveta ,kažem ja vama. jbt krsti se










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

VISOKA MODA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VISOKA MODA ?   VISOKA MODA ? - Page 2 EmptyUto Okt 18, 2022 5:29 pm

Evo kako to izgleda u Srbiji .

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

VISOKA MODA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VISOKA MODA ?   VISOKA MODA ? - Page 2 EmptyUto Okt 18, 2022 9:09 pm

Danubius ::
Evo kako to izgleda u Srbiji .

[You must be registered and logged in to see this image.]
šorc mu je baš coool .gej zubic










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



VISOKA MODA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VISOKA MODA ?   VISOKA MODA ? - Page 2 EmptyUto Okt 18, 2022 10:02 pm

Danubius ::
Evo kako to izgleda u Srbiji .

[You must be registered and logged in to see this image.]

Cijenim da te se nije dojmio odjevni predmet, nego "umjetnička djela u vidu tetovaža". Znaš šta ja mislim, čezneš ti za tako nekim slčnim sadržajem po svom zmijskom telu. Priznaj zubic zubic zubic
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

VISOKA MODA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VISOKA MODA ?   VISOKA MODA ? - Page 2 EmptyČet Okt 20, 2022 3:37 pm

justicija ::


Cijenim da te se nije dojmio odjevni predmet, nego "umjetnička djela u vidu tetovaža". Znaš šta ja mislim, čezneš ti za tako nekim slčnim sadržajem po svom zmijskom telu. Priznaj zubic zubic zubic
Zloćooooo ludismeh
Pre bih sam sebi grkljan prerezao . zubic
Ali me znaššššš...
Nasmejala si me . iloveyou










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





VISOKA MODA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VISOKA MODA ?   VISOKA MODA ? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
VISOKA MODA ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» MODA-ZA BEBE
» Retro moda
» Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽENSKA POSLA :: MODA :: MODNA PISTA/MANEKENSTVO-
Skoči na: