DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Kakvog ste zdravlja?? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Kakvog ste zdravlja?? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Kakvog ste zdravlja??

Ići dole 
+15
bosankaa
AstrinaKomsinica
Lakota
tok tuk tok
dusicaa
determinanta
Lily
veccana44
Luckasta
anja007
doctorr67
Oci-ANDJELA
Astra
Silvy
komunikativn@
19 posters
AutorPoruka
komunikativn@
Fatal Femme
komunikativn@


Godina : 51
Location : tu i tamo -:)
Datum upisa : 02.02.2008

Kakvog ste zdravlja?? Empty
PočaljiNaslov: Kakvog ste zdravlja??   Kakvog ste zdravlja?? EmptyUto Apr 21, 2009 9:12 pm

..Vecina ljudi zali se na umor,
glavobolje,alergije itd,itd..
Neki od njih ugavnom misle da se tako osjecaju jer je promjena vremena,i tjese se da ce sve proci kad se dobro ispavaju i oslobode stresa.
Na gut,ali nije svaki put tako,umor i bolovi i dalje traju,ali ne preduzima se nista dok stvarno ne bude pet do dvanaest.
Dali pravite redovne kontrole kod doktora ?
Koliko uopce posvecujete sebi vremena i svom zdravlju ?

..Ja moram reci da sam uzasno nemarna,jednostavno nemam vremena,
ustvari uopce ne mislim na sebe....
..i jedna sam od tih koji cekaju ono"pet do dvanaest".

Dokle ide,ide,a kad pocne da skripi,rettung i onda par dana bolnica...
Nazad na vrh Ići dole
Silvy
Frumos si de foc
Silvy


Godina : 47
Location : Bor
Datum upisa : 11.10.2007

Kakvog ste zdravlja?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvog ste zdravlja??   Kakvog ste zdravlja?? EmptyUto Apr 21, 2009 9:18 pm

e draga moja, ista sam ti. Cak i kada dobijem terapiju,pijem nekoliko dana i cim mi bude bolje batalim.Sta da kazem, par puta su me s` posla vodili u hitnu, dakle, uvek cekam "pet do dvanaest", a verujte da u kuci nemam nijedan lek, cak ni protiv bolova, sem lekova za dete.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Kakvog ste zdravlja?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvog ste zdravlja??   Kakvog ste zdravlja?? EmptyUto Apr 21, 2009 9:20 pm

Dobrog...samo da me zub ne čvrka pomalo...Opat me maznula promaja,pa me zeza...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Kakvog ste zdravlja?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvog ste zdravlja??   Kakvog ste zdravlja?? EmptySre Apr 22, 2009 12:53 am

Ranije dok sam bila vasih godina sam mislila ne moze mene da uihvati....nikad za nista nisam isla doktorujedino jesam isla na redovne ginekoloske preglede,jednom godisnje.medjutim poslije slucajnog otkrica tumora idem godisnje na pregled,mrzim hipohondre,ali sad idem ako primjetim nesto sto nije normalno,pa vise volim da mi kazu:Frau????,alles ist tip-top,nego da bude kasno.
I to me natjeralo bas sto sam taj tumor imala preko godinu i po a mislila eto prejela se pa me malo zeza stomak.......bolje je kontrolisati i bez potrebe nego ici kad je kasno.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

Kakvog ste zdravlja?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvog ste zdravlja??   Kakvog ste zdravlja?? EmptySre Apr 22, 2009 11:59 am

Zasad sam dobrog zdravlja..Vodim racuna o sebi i svom zdravlju i ne cekam da osetim neku tegobu da bih zakazala lekarski pregled, vec samovoljno idem dva puta godisnje kod ginekologa, stomatologa, i uradim kompletnu analizu krvi..Zdravlje se cuva dok ga imamo! ;)
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Kakvog ste zdravlja?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvog ste zdravlja??   Kakvog ste zdravlja?? EmptySre Apr 22, 2009 9:13 pm

vid-slabi
kosa-prepolovljena
zubi-tu i tamo koji boli, ili se slomi
ostali organi-b.o .

JOŠ ne znam gde su mi jetra, bubrezi, žuč i slično -najvažnije , za muškarce -prostata :roll:










Kakvog ste zdravlja?? 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Kakvog ste zdravlja?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvog ste zdravlja??   Kakvog ste zdravlja?? EmptySre Apr 22, 2009 9:16 pm

Ma svega ima periodicno,najcesce me hvata u kicmi,ali to ne smatram nekom hronicnom bolescu,to se vec rasirilo i na mlade....
Inace se osjecam zdravo.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Kakvog ste zdravlja?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvog ste zdravlja??   Kakvog ste zdravlja?? EmptySre Apr 22, 2009 9:24 pm

uglaffnom u dobroj kondiciji, instalacije ok, fasada prosechna....krov znatno ostechen(za zamenu):)))
Nazad na vrh Ići dole
anja007

anja007


Location : Germany
Datum upisa : 27.01.2008

Kakvog ste zdravlja?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvog ste zdravlja??   Kakvog ste zdravlja?? EmptyČet Apr 23, 2009 12:00 pm

Kijara-brm ::
Dobrog...samo da me zub ne čvrka pomalo...Opat me maznula promaja,pa me zeza...
Heheheh, kumo, i mene je tako, al sam ih sredila samo tako.
Ja sam da kucnem u drvo sada u dobroj formi.
Prosle godine je pretilo da zakorodiram, ali sam na vreme krenula na fitnese masaze , saune i solarijume, tako da sam sada u tip-top formi.
Zube sam sredila sad kad sam bila u srbiji, nasla sam jednog dobrog zubara, koji zna znanje tako da sam sada na najboljem putu da postanem ponovo devojka....
anja
Nazad na vrh Ići dole
Luckasta

Luckasta


Godina : 63
Location : Germany
Humor : :)
Datum upisa : 14.01.2008

Kakvog ste zdravlja?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvog ste zdravlja??   Kakvog ste zdravlja?? EmptyČet Apr 23, 2009 1:54 pm

Zdravlje....najvece blago i bogatstvo sto jedno ljudsko bice moze da ima!!!
Kapital, koji se sa nikakvim milionima novca ne moze kupiti..
Vecini nas je na srecu dato dobro zdravlje, a ako i sami malo racuna vodimo o njemu, onda ce nas do visoke starosti i sluziti...
Ali postoji i ona druga strana medalje, ima nas koji od mladih dana nemamo neko blagodarno dobro zdravlje..
Zivot nam prolazi u tome, da smo stalno na nekim kontrolama, posetama bolnica, raznim terapijama, teskim operacijama...
Ako ste zdravi, kvalitet vasega zivota je bolji u svim smislovima...Zdrav je sposoban da radi,da zaradi, da odrzava dobre socialne kontakte u drustvu...Jednostavno pripadate u svet...Kao bolesna osoba, e tu zivot drugacije se razvija...Uz lose zdravstveno stanje, dolaze razne brige dodatno...Nesposobnost za posao, automatski losija finansijska situacija, socialno-drustveni kontakti oskudevaju...Ako ste labilna licnost, ta negativna situacija vasega zivota, prouzrokovana zbog vaseg losega zdravlja ima da vas ubije i zgazi...Izgubicete SVE... Ali ako se odlucite za borbenost protiv bolesti, uspecete da odrzite i sacuvate, barem neke vrednosti zivota... A da mozete da se borite protiv svega toga, e za to opet trebate imati dobru podrsku vasih najblizih i najmilijih, kao i prijatelja dobrih..
Ja za sebe sam naucila, da dopustim sve faze zivota, koje mi bolesti nanose...Znaci, ako osetim dan, gde mi je lose, gde sam tuzna zbog toga, priusticu sebi taj dan za to...Ali drugi dan necu zrtvovati za tugu,zal i bol...Suvise volim zivot i sve sto se moze doziveti, da cu tek tako da se predam bolesti...Bolest i ja smo ravnomerni partneri, borimo se jedno protiv drugoga, pa da vidimo na kraju ko ce da pobedi...A ja hocu da pobedim i necu da kapituliram.....Zivot je lep :141545:
Nazad na vrh Ići dole
veccana44

veccana44


Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 07.12.2007

Kakvog ste zdravlja?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvog ste zdravlja??   Kakvog ste zdravlja?? EmptyČet Apr 23, 2009 3:14 pm

Sve se moze kad se hoce.Neka vam je za primer knjiga Lujze Hej....Kako samizlijecila rak...Sve je u nama,sve mozemo pobijediti,ali treba nam velika volja za zivotom i strpljenje.Pa toga imamo zar ne ,to se ne kupuje.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Kakvog ste zdravlja?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvog ste zdravlja??   Kakvog ste zdravlja?? EmptyPon Apr 27, 2009 11:18 pm

Veccana,u pravu si,jaka volja jeste jako bitna ali kad se sve rjesava na vrijeme,malo srece,malo volja,malo sposobnost ljekara,ali na zalost,mnogi ne dobiju na vrijeme sansu da se bore i izbore.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Kakvog ste zdravlja?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvog ste zdravlja??   Kakvog ste zdravlja?? EmptyUto Apr 28, 2009 10:20 am

Fala Bogu za sada pod kontrolom... i neka tako i ostane..

.. no, se nesto kanda pitam.. najavise ovaj svinjski grip.. a ja... siroce.. mnogo volem da jedem svinjetinu... mnogo.. pa se sve nesto kanda nadam, da toj nece u ove nase krajeve..

.. a koj ce ga znati, sve nas snaslo, nista nas nije zaobislo, pa se kanda pribojavam ... vele nema leka..

.. a mnogo volem da ruckam pecenu prasetinu.. mnogo brate sestro.. :sramotame: :mafiav6: :padapk8:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Kakvog ste zdravlja?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvog ste zdravlja??   Kakvog ste zdravlja?? EmptyUto Apr 28, 2009 10:40 am

Ako ti je utjeha,cula sam na TV da se i takvo meso oboljele svinje moze jesti,a ko zna sta ce da ispitaju naradnih dana,bolje se pricuvati.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Kakvog ste zdravlja?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvog ste zdravlja??   Kakvog ste zdravlja?? EmptyUto Apr 28, 2009 10:56 am

*dje me nadje............Razbija me zub,,,,,,,,a ja ga spasavam, umesto da čupam djubre apcesno napolje Pravo mi budi........:loodd:










Kakvog ste zdravlja?? 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Kakvog ste zdravlja?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvog ste zdravlja??   Kakvog ste zdravlja?? EmptyUto Apr 28, 2009 11:04 am

.. bacam se na intezivan trening... vezbam brzinsko trcanje.. :zubarv7:

.. vala se pripremiti za beganje od svinjskog gripa..

:mouse :
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Kakvog ste zdravlja?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvog ste zdravlja??   Kakvog ste zdravlja?? EmptyUto Jul 30, 2013 7:40 pm

Dali pravite redovne kontrole kod doktora ? Koliko uopce posvecujete sebi vremena i svom zdravlju ? ::

Uopšte ne pravim kontrole...Kad me ono baš zaboli i što kažu kad je više neizdržljivo,tada i odem kod doktora.
A znam da trebam...ne trebam već moram,ali džaba...jednostavno sam nemarna po pitanju zdravlja i odlaska doktoru.

Ali nije da ne brinem... nekad mislim i previše... pronalazim koje kakve simptome ... pa se bacim u brige,ali Jopet ne idem na kontrole.


Evo,zadnjih dana sam primjetila da imam na par mjesta proširene kapilare,pa planiram otići do doktora...samo planiram,a vidjećemo da li ću i kad otići trtrr 











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Kakvog ste zdravlja?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvog ste zdravlja??   Kakvog ste zdravlja?? EmptyUto Jul 30, 2013 8:29 pm

Sem akutne paradentoze koja miruje -ništa akutno .
Baš me nešto i ne zanima krvna slika ,urin , pritisak i ostalo .Kad se puno interesuješ ,na kraju ti nešto i pronađu .
Koja virusna infekcija zimi,kao i svi -tol*ko .










Kakvog ste zdravlja?? 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

Kakvog ste zdravlja?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvog ste zdravlja??   Kakvog ste zdravlja?? EmptyUto Jul 30, 2013 9:05 pm

U periodu sam zdravstvene top forme, ili se samo tako osećam. Neću kod lekara i .
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Kakvog ste zdravlja?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvog ste zdravlja??   Kakvog ste zdravlja?? EmptyUto Jul 30, 2013 10:17 pm

Napravim godisnju kontrolu-sve po redu. Ginekolog dva puta godisnje.
Osim nesto povisenog holesterola ( porodicno nasledje) fala Bogu sve je u redu.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Kakvog ste zdravlja?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvog ste zdravlja??   Kakvog ste zdravlja?? EmptyUto Jul 30, 2013 10:36 pm

Nadam se dobrog...Da ne čuje zlo..Jel mnogo moje generacije i mlađih nestaju preko noći..Zaista strašno..,i pomalo neverovatno..Ali tako je:(
Jednom ..ili dva puta godišnje sam sam obavljala sve kontrole.Od kad sam nazvala  privatni kliniku na koju sam išla-Dr .umro.Nazovem drugu Dr. umro..
Od tada sam odustala..
No..ginekološki(najodvratniji pregled...dva puta godišnje).
Sem alergije...koja me s povremeno baš iscrpi.. sve u redu.(bar se nadam).










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
tok tuk tok
Putnik zvezdane prašine
tok tuk tok


Datum upisa : 17.01.2013

Kakvog ste zdravlja?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvog ste zdravlja??   Kakvog ste zdravlja?? EmptyUto Jul 30, 2013 10:49 pm

... boli me peta... mora da je genetski, Ahil mi je drevni predak.
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Kakvog ste zdravlja?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvog ste zdravlja??   Kakvog ste zdravlja?? EmptyUto Jul 30, 2013 10:59 pm

Trenutno me muce komarci..i paukovi..nedavno sam se probudila sa otokom donje usne,bas grozno,ne prodje leto da mi se ne zatvori oko od ujeda komarca,a za nedavni izlet zaradila sam ujed nekog krilatog insekta od kojeg mi je pola ruke bilo crveno i oteceno nesvest ..to me muci leti.Zimi,samo virusne upale gornjih disajnih puteva,tako da nesto i ne posecujem lekare previse.Ginekologa na sest meseci..
Nazad na vrh Ići dole
tok tuk tok
Putnik zvezdane prašine
tok tuk tok


Datum upisa : 17.01.2013

Kakvog ste zdravlja?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvog ste zdravlja??   Kakvog ste zdravlja?? EmptyUto Jul 30, 2013 11:03 pm

..ti si alergična na ujed komarca...posavetuj se sa lekarom jer svaka alergija se vremenom povećava.
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Kakvog ste zdravlja?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvog ste zdravlja??   Kakvog ste zdravlja?? EmptyUto Jul 30, 2013 11:09 pm

Znam,i bas burno odreagujem..ererere 
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Kakvog ste zdravlja?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvog ste zdravlja??   Kakvog ste zdravlja?? EmptySre Jul 31, 2013 12:13 am

KI dren! Da ne ureknem:)))))))))))))
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Kakvog ste zdravlja?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvog ste zdravlja??   Kakvog ste zdravlja?? EmptyPon Okt 06, 2014 9:45 pm

Bome ovih dana ne mogu da se pohvalim da sam "najzdravija".
Bice da se "natalozilo" pijeska...muke su to...
Nakon 7 dana muke, skupih hrabrost da odem doktoru. Odmah sa vrata me upita gdje sam tako dugo i kako se dugooo nismo vidjeli. Mislim se onako... da je srece pa da se i ne vidjamo, ali eto nekad se ne moze izbjeci.
E sada, antibiotik i Nierentee, pa mi zakazao ponovno "vidjenje" sledece sedmice.
Htjedoh da se pozalim i na nogu (ligamenti), ali kontam... poslace me ortopedu. Bolje da ja to sama "ladim"... nije mi prvi put...
A sve mi se cini da me ni grip mimoici nece, a za to cu si razmutim aspirin...

Jbg... kad boli, sve boli... Kakvog ste zdravlja?? 900975











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Kakvog ste zdravlja?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvog ste zdravlja??   Kakvog ste zdravlja?? EmptyPon Okt 06, 2014 10:51 pm

Ne daj se Boske..I redovno doci  kad znaš šta je u pitanju.
Mamika sebe zaboravila..


Dobro sam.Malo me sinusi s vremena na vreme zezaju.
Sad imam strah  i od doktora..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Kakvog ste zdravlja?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvog ste zdravlja??   Kakvog ste zdravlja?? EmptyPon Okt 06, 2014 11:01 pm

b.o. ....što bi rekle kolege . debeli










Kakvog ste zdravlja?? 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Kakvog ste zdravlja?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvog ste zdravlja??   Kakvog ste zdravlja?? EmptySre Okt 08, 2014 6:07 pm

Ko ce ga znati. 
Osim sto imam kamenja ko u Trepci, sve analize kazu b.o. ( sto bi rekao kolega  zlz ) 
Umrecu zdrava, izgleda zlz










Kakvog ste zdravlja?? CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Marea

Marea


Datum upisa : 25.09.2014

Kakvog ste zdravlja?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvog ste zdravlja??   Kakvog ste zdravlja?? EmptySre Okt 08, 2014 6:52 pm

Super, a ne cijenim to,,valjda mislim tako treba, dok me nesto ne POTREFI,,😃
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Kakvog ste zdravlja?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvog ste zdravlja??   Kakvog ste zdravlja?? EmptyČet Maj 31, 2018 1:54 pm

Eugen Grafvajer

Kakvog ste zdravlja?? 11149-52

Kakvog ste zdravlja?? Man110
Datum upisa : 2017-03-22

Kakvog ste zdravlja?? Empty
Kakvog ste zdravlja?? EmptyNaslov komentara: Re: Diskus hernija   Kakvog ste zdravlja?? EmptyToday at 1:29 pmKakvog ste zdravlja?? Icon_multiquote_off_en Kakvog ste zdravlja?? Icon_quote_en Kakvog ste zdravlja?? Icon_edit_en Kakvog ste zdravlja?? I_icon_delete Kakvog ste zdravlja?? I_icon_ip Kakvog ste zdravlja?? Empty Kakvog ste zdravlja?? Empty


Posle operacije, aneurizme stomačne aorte, gde se stomak seče uzdužno, pojavila mi se kila u gornjem abdomenu. Dva mesecanakon operacije sam imao grip u kombinaciji sa kašljanjem i kijanjem. U jednom momentu, prilikom napada kašlja, imao sam sećaj kao da je nešto popucalo u meni. Osećaj je bio kao da se para tkanina. Jedva čekam da me seku ponovo. Nadam se da će staviti rajferšlus pa kasnije mogu i sam da popravim. Kakvog ste zdravlja?? 3977523242











HO, HO, HOOO...

Kakvog ste zdravlja?? Empty Kakvog ste zdravlja?? Empty
Kakvog ste zdravlja?? Icon_profile_en Kakvog ste zdravlja?? Icon_pm Kakvog ste zdravlja?? Email1 Kakvog ste zdravlja?? Icon_online_en
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Kakvog ste zdravlja?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvog ste zdravlja??   Kakvog ste zdravlja?? EmptyČet Maj 31, 2018 2:21 pm

Da kucnem .....
Ne uzimam nikakve lekove ,ne posećujem lekare ,nemam neke hronične tegobe ,bolesti , smetnje , pritisak ili tako šta .
Još uvek ne znam "gde su" bubrezi ,prostata ,jetra ,kičma,želudac ...
Sem paradentoze koja me povremeno liši kojeg zuba (i zbog koje mi preostali izgledaju u vratovima kao da se hranim fekalijama ) nemam na čega da se žalim .
Zasad .  spite spite spite (biće da spadam u kategoriju "crveni putuju" )










Kakvog ste zdravlja?? 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Kakvog ste zdravlja?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvog ste zdravlja??   Kakvog ste zdravlja?? EmptyČet Maj 31, 2018 3:35 pm

Danubius ::
Da kucnem .....
Ne uzimam nikakve lekove ,ne posećujem lekare ,nemam neke hronične tegobe ,bolesti , smetnje , pritisak ili tako šta .
Još uvek ne znam "gde su" bubrezi ,prostata ,jetra ,kičma,želudac ...
Sem paradentoze koja me povremeno liši kojeg zuba (i zbog koje mi preostali izgledaju u vratovima kao da se hranim fekalijama ) nemam na čega da se žalim .
Zasad .  spite spite spite (biće da spadam u kategoriju "crveni putuju" )

Sve to i još pride, pronađu, kada prvi put odeš kod lekara. Lekari su čudo, svašta pronalaze.
zubic
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Kakvog ste zdravlja?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvog ste zdravlja??   Kakvog ste zdravlja?? EmptyČet Maj 31, 2018 4:25 pm

Eugen Grafvajer ::

Sve to i još pride, pronađu, kada prvi put odeš kod lekara. Lekari su čudo, svašta pronalaze.
zubic
Znam, znam....otac i baba su mi bili dijabetičari,otac i majka srčani bolesnici godinama . Zato nisam vadio krv jedno 25 godina (a radim prva vrata pored interne ,za pet sekundi bi pokazalo koliko je  "šećer u krvi" )  Kakvog ste zdravlja?? 111827










Kakvog ste zdravlja?? 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





Kakvog ste zdravlja?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvog ste zdravlja??   Kakvog ste zdravlja?? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kakvog ste zdravlja??
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽIVOT I PRIKLJUČENIJA :: ZDRAVLJE :: LEKARSKA ORDINACIJA-
Skoči na: