DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"

Ići dole 
+4
Kijara-brm
Astra
Luckasta
Danubius
8 posters
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  Empty
PočaljiNaslov: ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"    ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  EmptyNed Apr 26, 2009 7:15 pm

Desava se da želimo citirati nečiji tekst ,pa da neko citira nas , pa dobijemo beskrajno veliku tablu sa citatima - za jednu rečenicu odgovora. Da ne pričam i o tome da otežava praćenje , a bogami i zauzima prostor. Da se to ne dešava :


-tekst koji želimo citirati se pojavi tako sto na početku ima I quoteI tekst tekst tekst tekst I/quoteI
-samo izbacite nepotrebne rečenice , a ostavite sta je bitno ...tako da ostane ono I quote I na početku i kraju teksta I/quoteI

To je sve-a dobijamo mnogo na tome....










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji put izmenio Danubius dana Čet Feb 19, 2015 7:20 pm, izmenio ukupno 4 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Luckasta

Luckasta


Godina : 63
Location : Germany
Humor : :)
Datum upisa : 14.01.2008

ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  Empty
PočaljiNaslov: Re: ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"    ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  EmptyPon Apr 27, 2009 12:47 pm

To je sve-a dobijamo mnogo na tome....[/quote]


haaaaaa...i Lucka ukapirala:)))))))))))))))))))
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  Empty
PočaljiNaslov: Re: ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"    ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  EmptyPon Apr 27, 2009 1:02 pm

Dany,cak mislim da na administraciji ima opcija da se ne citira vec postojeci citat,ti svakako volis da eksperimentises,pa kako svarimo tvoja bijela slova,svaricemo i jos ponesto,pokusaj da nadjes tu opciju :padapk8:
Ozbiljno,znam da ima vrsta foruma gdje moze da se i to uredi da i ako napises citat citata,automatski brise raniji citat i ostaje samo poruka koju zelis da citiras.
Mada,ja inace rijetko citiram jer se u poruci vidi na noga ili sta se odnosi,meni ne treba takva funkcija uopste,ali ti volis da se zaposlis na takav nacin,pa evo.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  Empty
PočaljiNaslov: Re: ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"    ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  EmptyPon Nov 16, 2009 2:16 pm

Narode, mnogo se prostora zauzima nepotrebnim citatima .

Evo, Kornelija je napravila mali tutorial, kako da se to izbegne .Imate gore i moje "uputstvo" Ako nećete da se mučite sa tim-onda uzmite samo deo posta , kopirajte i obojite ga drugačije-i to će biti dobro .
Ovako-ako je dvoje-troje u "razgovoru sa citatom" ode u beskraj ....a ponavljam-forum je nabijen slikama ,spotovima i svačim-ostaćemo bez prostora -nepotrebno.

ps uvećaj sliku da pročitaš jasno


[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  Empty
PočaljiNaslov: Re: ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"    ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  EmptyPon Nov 16, 2009 2:48 pm

Da bude još jasnije, prilažem dodatak. Ono što je takodje važno, jeste da se pre slanja posta klikne na previzuelizaciju, makar u početku.

Ne bi trebalo da nam to bude teško jer se forum zaista bespotrebno zatrpava.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  Empty
PočaljiNaslov: Re: ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"    ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  EmptyPon Nov 16, 2009 10:26 pm

Evo ja preko i 9000 postova nisam koristila opciju višestruko citiranje.I dalje je ne znam..koristiti..

Daj mi objasnite kako se koristi.. [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  Empty
PočaljiNaslov: Re: ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"    ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  EmptyPon Nov 16, 2009 10:56 pm

Kijara-brm ::
Daj mi objasnite kako se koristi.. [You must be registered and logged in to see this image.]

Kijara,
objasnila sam, ali i pokazala slikom. Jednostavno izbrišeš sve što je u sredini, ostaviš prvu kvotu, zatim poslednji (donji) tekst i poslenju kvotu (onu sa crticom). Prosto. Probaj i videćeš da je jako jednostavno. Pre toga idi na "previzualizovati" i ako je sve ok, klik na "Poslati".

Pogledaj primer koji sam dala. Sve što je suvišno sam precrtala crvenom bojom.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  Empty
PočaljiNaslov: Re: ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"    ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  EmptyPon Nov 16, 2009 10:58 pm

Danubius ::
Evo, Kornelija je napravila mali tutorial,

Dani, nedostaje vrh gde treba da stoji [quote="doctorr67"]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  Empty
PočaljiNaslov: Re: ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"    ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  EmptyPon Nov 16, 2009 11:01 pm

Pokušaću...Hvala:))










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  Empty
PočaljiNaslov: Re: ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"    ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  EmptyČet Jun 23, 2011 2:49 pm

Znači još jednom -imate gore slike kako se citira vise postova -a izbegne kilometarski post . Kada nekoga citirate izgleda ovako otprilike :

[quote= "nick koga citirate-recimo Astra "]
tekst tekst tekst [/quote]

Dakle....samo zadržite
Astra ::
tekst zadrzite recenice koje želite -ostalo obrisete i na kraju


Ako odgovarate na postove više autora sa "multi quote" -isto za svakoga
Bitno da ostane početni [quote= "već koga citirate " ]TEKST ,i završni [/quote]
Lako je, zaista ...probajte










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  Empty
PočaljiNaslov: Re: ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"    ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  EmptyPet Jan 18, 2013 12:07 am

Meni nije jasna opcija [You must be registered and logged in to see this image.]..
..i Astra i ja smo probale..ništa..
ko ume da objasni...višestruko citiranje...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  Empty
PočaljiNaslov: Re: ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"    ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  EmptyPet Jan 18, 2013 9:56 pm

Kijara-brm ::
Meni nije jasna opcija [You must be registered and logged in to see this image.]..
..i Astra i ja smo probale..ništa..
ko ume da objasni...višestruko citiranje...
?????????????????????
Želiš da odgovoriš na više postova odjednom .
Na one koje želiš odgovoriti ,kliknes na to dugme -Multi Quote .
Znači ,čitaš....pa obeležiš.
Kada to uradis ,dugme pocrveni ,znači "čekirano je " .
Otvoriš prozor "odgovor" i čekirani postovi će ti se svi pojaviti tamo .
Ovde je važno -ne BRZI ODGOVOR (polje ispod posta )nego redovno dugme "odgovori"
Na ovom prvom ,neće se pojaviti ništa .
E sad ...ja obično izbacim suvišne rečenice i ostavim samo bitno .

Ovde je važno da na početku ostane ono prvo u zagradi ,ime onoga kome odgovaras,recimo I "quote= Kijara-brm "I ,i na kraju ono I/quoteI Tekst između ,sta nije bitno ,brises .
Onda se ne dešava ovo što se dešava ,ogromni citati na citatima .
Ne mogu da verujem ,pa to dugme postoji najmanje 2-3 godine ????










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  Empty
PočaljiNaslov: Re: ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"    ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  EmptyPet Jan 18, 2013 10:01 pm

Postoji sefe,a ja nisma imala volju ni zelju a ni potrebu da citiram 3 sagovornika,pa ga nisma nikad ni kliknula,a kad sam probala,buduci da e Kijara pitala zasto ne radi,i ja sam isla jednostavno na opciju brzog odgovora....neki drugi odgovor i ne poznajme...eto i to d ati priznam....u zivotu inace,sta god mi nece trebati ne zanima me i zaobilazim...jednostavno to je po meni visak,ne treba mi i sta da ga gledim.
Vjerujem da nisma jedina...meni je dosta kad od jedne osobe izvucem cak smao kopiranu recenicu...a i taj multi...e pa napravi vasar...vise se puta pojavljuje ime neg tekst,pa dok sve to razvrstas....odustanes.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  Empty
PočaljiNaslov: Re: ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"    ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  EmptyPet Jan 18, 2013 10:05 pm

Znam za tu opciju.vidiš da sam pitala jakoooooooo davnoooooo..
ali meni ne otvara...
nego samo prvi post... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  Empty
PočaljiNaslov: Re: ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"    ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  EmptySre Jun 19, 2013 5:58 pm

Primetili ste da na novom editoru kada se citira -strelica miša ostaje u onom žutom okviru -i ne može se pomeriti .
Onda vaš odgovor ostaje zajedno sa citatom,nije odvojen ,kada pošaljete post .
Znači ..."citirate " kao i do sada .Kada se post otvori ....

REŠENJE :
jednostavno kliknete na poslednu ikonicu na postu (Mod edicije ,kao parče papira sa tekstom ) i onda dobijete odvojeni tekst sa onim    I/ quote I   .....kao i pre .
Tako će citat biti kako treba ,odvojen .
Još jedan bag u "novom editoru" koji nije rešen -pa moramo sami .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  Empty
PočaljiNaslov: Re: ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"    ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  EmptyPon Feb 03, 2014 1:57 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]
Lala iz Bosne
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Godina: 58
Location: Novi Sad
Humor: Ta dašta
Datum upisa: 30.11.2012

[You must be registered and logged in to see this image.]
Naslov: Re: PRIMEDBE VEZANE ZA RAD FORUMA /predlozi , sugestije   [You must be registered and logged in to see this image.]Danas u 1:43 pm [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]


ajd probamo vako , slika je slika 'bes ga


[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this image.]



ides onda 


[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this image.]



dobijes ovo 


[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this image.]



odgovoris  


[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this image.]



posaljes i dobijes ovo 


[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this image.]



jel sad jasno  [You must be registered and logged in to see this image.] 










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  Empty
PočaljiNaslov: Re: ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"    ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  EmptySub Mar 01, 2014 1:22 pm

Sta se ovo sranje uzjoguni i ni makac i otkud ono ovde , gde je moj zabac . Moram ici preko Male Krsne dab postavio sliku  vrag 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  Empty
PočaljiNaslov: Re: ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"    ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  EmptySub Mar 01, 2014 1:24 pm

Meni je sad ovo brze,odmah izbaci link za kopiranje...samo je stvar navike.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  Empty
PočaljiNaslov: Re: ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"    ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  EmptySub Mar 01, 2014 1:30 pm

podbarac ::
Sta se ovo sranje uzjoguni i ni makac i otkud ono ovde , gde je moj zabac . Moram ici preko Male Krsne dab postavio sliku  vrag 

[You must be registered and logged in to see this image.]

Mora prvo pregled poruke pa pošalji ... ni meni se ovo preko Budimpešte ne sviđa al ćutala da ne budem najgore zakeralo ... hvala Komšija što si to uradio umesto mene.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  Empty
PočaljiNaslov: Re: ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"    ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  EmptySub Mar 01, 2014 1:40 pm

Pa nekad mi poklopi i pregled poruke i poslati pa idem na moj image hosting da skinem cod , napravi mi posla bem mu lebarnik  ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  153448 










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  Empty
PočaljiNaslov: Re: ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"    ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  EmptySub Mar 01, 2014 1:47 pm

Tacno, poklopi "send" dugmence
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  Empty
PočaljiNaslov: Re: ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"    ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  EmptySub Mar 01, 2014 2:14 pm

podbarac ::
Sta se ovo sranje uzjoguni i ni makac i otkud ono ovde , gde je moj zabac . Moram ici preko Male Krsne dab postavio sliku  vrag 

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ne razumem zasto preko Male Krsne ?
Preko ikonice koju si snimio i postavio ide kad direktno unosis link neke slike sa neta. Ne moras previzualizovati, vec odmah polsati.Meni je to bas super i ide mnogo brze.
Sa tinypica direktno *lepis* u polje za postovanje.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  Empty
PočaljiNaslov: Re: ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"    ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  EmptySub Mar 01, 2014 2:37 pm

I ja moram na pregled poruke,jer ne vidim opciju sent od linka...
Kao što je podbarac postavio.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  Empty
PočaljiNaslov: Re: ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"    ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  EmptySub Mar 01, 2014 2:43 pm

dusicaa ::
podbarac ::
Sta se ovo sranje uzjoguni i ni makac i otkud ono ovde , gde je moj zabac . Moram ici preko Male Krsne dab postavio sliku  vrag 

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ne razumem zasto preko Male Krsne ?
Preko ikonice koju si snimio i postavio ide kad direktno unosis link neke slike sa neta. Ne moras previzualizovati, vec odmah polsati.Meni je to bas super i ide mnogo brze.
Sa tinypica direktno *lepis* u polje za postovanje.

ja radim sa mojim slikama koje su mi u racunaru i da bi ih postavio ovde na forum moram im imati cod a da bi ga imao moram uraditi upload preko ovog idiota koji kad mi da cod zakoci ko jarac na mostu pa ni makac pa onda idem preko Male Krsne to jest ili preko pregleda ili da ga opste ne koristim nego da idem odmah na moj hosting i uzmem cod , al sam ovo odrecitovo u jednom dahu  smehsmeh  , jel sad jasnije , kod mene se ukoci pa ni makac










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  Empty
PočaljiNaslov: Re: ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"    ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  EmptyČet Feb 19, 2015 6:38 pm


E što me 'ebe lega sa ovim načinom citiranja pa to ti je , jednom mi je objašnjavala al Bosancu lakše u dumpe uterat neg u glavu smehsmeh

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  Empty
PočaljiNaslov: Re: ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"    ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  EmptyČet Feb 19, 2015 8:41 pm

Lega citiranje je na prvoj stranici,a ovo je  samo prebačen post pošto ima stara tema,a na njoj ništa  sem spama i zezanja ,pa sam prebacila post na novu.  :948208144:

(svatih što te muči-kako prebaciti nečiji ceo post što si hteo tipa u naj post ili bisere)
To sam ti jednom na pp objasnila..budem opet..
 Ti si to to odlično uradio na svoj način top88 )










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  Empty
PočaljiNaslov: Re: ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"    ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  EmptyČet Feb 19, 2015 10:49 pm

Kijaro...nemoj ti tu meni intimisanje s medom(medo cmokara do neba),napisi to to javno,pa nek znaju svi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  Empty
PočaljiNaslov: Re: ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"    ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  EmptyPet Feb 20, 2015 12:02 am

podbarac ::

E što me 'ebe lega sa ovim načinom citiranja pa to ti je , jednom mi je objašnjavala al Bosancu lakše u dumpe uterat neg u glavu  smehsmeh

[You must be registered and logged in to see this image.]
haha ,ma jok Astra
Imam ja medu..

Lega možeš i na taj tvoj način kako snimaš..
Vidiš da si snimio post..
Nije to citiranje.. smehsmeh .
Pitaj na pp ako nešto nije jasno.
Možeš i Astru.. :948208144:











Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  Empty
PočaljiNaslov: Re: ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"    ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  EmptyPet Feb 20, 2015 12:09 am

Vid vako komšija. Ako oćeš sa jedne teme nešto da citiraš naDrugu ondaK je to najlakČe ovako:

- Pripuši onaj šteker što na njega piše "citiraj"
- Ondak ti se otvori u donjOm pendžeru sve što je onaj odozgore pis'o

Sad dolazi pravi i najkakČi kumst

- Zaplavi to što ti je u pendžeru i pripuši desno uvo od miša.
- Ondak mu kažeš da copyra pa zatvori taj pendžer
- Otvori tamo di oćeš da nešto prineseš i opet po desnom mišećem uvetu al mu sad kažeš da pastira.

Eto ja tako a ako ima neki lakČi način nek neko i mene nauči da se ne bakćem ovako mLogo

Aj pa uzdravlje komšija.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  Empty
PočaljiNaslov: Re: ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"    ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  EmptyPet Feb 20, 2015 12:16 am

ZoxZoja ::
Vid vako komšija. Ako oćeš sa jedne teme nešto da citiraš naDrugu ondaK je to najlakČe ovako:

- Pripuši onaj šteker što na njega piše "citiraj"
- Ondak ti se otvori u donjOm pendžeru sve što je onaj odozgore pis'o

Sad dolazi pravi i najkakČi kumst

- Zaplavi to što ti je u pendžeru i pripuši desno uvo od miša.
- Ondak mu kažeš da copyra pa zatvori taj pendžer
- Otvori tamo di oćeš da nešto prineseš i opet po desnom mišećem uvetu al mu sad kažeš da pastira.

Eto ja tako a ako ima neki lakČi način nek neko i mene nauči da se ne bakćem ovako mLogo

Aj pa uzdravlje komšija.
Rekla mu ja pa nije svatio.
To je ono copy -paste .S teme na temu.(koji deo hoće)
Ako se ne pojavi slika:
"Zadnja ikona"- *preći na mod edicije* ,dva puta,ili dok se ne pojavi slika umesto teksta.
Eto to je sva mudrost.Ali on to uspešno snimi i bez copy.. top88
Maher je to.Zna on svašta...ne izlazi iz svoje radnje.)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  Empty
PočaljiNaslov: Re: ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"    ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  EmptyPet Feb 20, 2015 5:39 am

ZoxZoja ::
Vid vako komšija. Ako oćeš sa jedne teme nešto da citiraš naDrugu ondaK je to najlakČe ovako:
Pa nisam baš tolki Bosanac , ovo znam , hvala na trudu .
jakog










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  Empty
PočaljiNaslov: Re: ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"    ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  EmptyPet Feb 20, 2015 5:43 am

Ovo je meni bilo zanimljivo , 'ebo me taj mod  , njega sam bio zaboravio  trtrr


[You must be registered and logged in to see this link.]
Femina Site Admina Superior
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Godina: 35
Location: F - AN - T - AS - T I C 
Humor: YES-You now :)
Datum upisa: 21.12.2008

[You must be registered and logged in to see this image.]
Naslov: Re: ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"    [You must be registered and logged in to see this image.]Danas u 12:16 am [You must be registered and logged in to see this link.]


ZoxZoja ::Vid vako komšija. Ako oćeš sa jedne teme nešto da citiraš naDrugu ondaK je to najlakČe ovako:

- Pripuši onaj šteker što na njega piše "citiraj" 
- Ondak ti se otvori u donjOm pendžeru sve što je onaj odozgore pis'o

Sad dolazi pravi i najkakČi kumst

- Zaplavi to što ti je u pendžeru i pripuši desno uvo od miša. 
- Ondak mu kažeš da copyra pa zatvori taj pendžer
- Otvori tamo di oćeš da nešto prineseš i opet po desnom mišećem uvetu al mu sad kažeš da pastira.

Eto ja tako a ako ima neki lakČi način nek neko i mene nauči da se ne bakćem ovako mLogo

Aj pa uzdravlje komšija.
Rekla mu ja pa nije svatio.
To je ono copy -paste .S teme na temu.(koji deo hoće)
Ako se ne pojavi slika:
"Zadnja ikona"- *preći na mod edicije* ,dva puta,ili dok se ne pojavi slika umesto teksta.
Eto to je sva mudrost.Ali on to uspešno snimi i bez copy.. [You must be registered and logged in to see this image.] 
Maher je to.Zna on svašta...ne izlazi iz svoje radnje.)












[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  Empty
PočaljiNaslov: Re: ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"    ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  EmptyPon Jan 16, 2017 9:21 pm

Pošto su slike sa višestrukim citiranjem nestale (pojeo ih images)

Da li može neko ko zna da nama -koji smo zaboravili da nam ponovo slika-
Znači ako želim da citiram dvoje ljudi ,da ne koristimo dva postovanja-ja sam prva koja sam zaboravila kako ide.
Čekiram  opciju Multy-Quote osoba koje hoću da citiram-ona pocrveni ,ali šta dalje.ZAPELO.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  Empty
PočaljiNaslov: Re: ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"    ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  EmptyPon Jan 16, 2017 9:29 pm

Kijara-brm ::

Znači ako želim da citiram dvoje ljudi ,da ne koristimo dva postovanja-ja sam prva koja sam zaboravila kako ide.
Čekiram  opciju Multy-Quote osoba koje hoću da citiram-ona pocrveni ,ali šta dalje.ZAPELO.
Ideš dole levo na "odgovori" (za multy qoute ne važi opcija "brzi odgovor " ,tj polje koje se nalazi ispod postova )klikneš na to , i tamo ,na novom polju će ti se pojaviti post ili deo posta osoba koje si citirala .

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  Empty
PočaljiNaslov: Re: ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"    ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  EmptyPon Jan 16, 2017 9:38 pm

Danubius ::
Kijara-brm ::

Znači ako želim da citiram dvoje ljudi ,da ne koristimo dva postovanja-ja sam prva koja sam zaboravila kako ide.
Čekiram  opciju Multy-Quote osoba koje hoću da citiram-ona pocrveni ,ali šta dalje.ZAPELO.
Ideš dole levo na "odgovori" (za multy qoute ne važi opcija "brzi odgovor " ,tj polje koje se nalazi ispod postova )klikneš na to , i tamo ,na novom polju će ti se pojaviti post ili deo posta osoba koje si citirala .
Nešto najednostavnije-a opcija je bila sporna gde odgovoriti posle čekiranja.


[You must be registered and logged in to see this image.] opcija u dnu foruma..posle čekiranja.
Hvala.Nadam se da su sad razumeli i ostali koji nisu znali.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  Empty
PočaljiNaslov: Re: ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"    ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  EmptyPon Jan 16, 2017 9:41 pm

Danubius ::
Kijara-brm ::

Znači ako želim da citiram dvoje ljudi ,da ne koristimo dva postovanja-ja sam prva koja sam zaboravila kako ide.
Čekiram  opciju Multy-Quote osoba koje hoću da citiram-ona pocrveni ,ali šta dalje.ZAPELO.
Ideš dole levo na "odgovori" (za multy qoute ne važi opcija "brzi odgovor " ,tj polje koje se nalazi ispod postova )klikneš na to , i tamo ,na novom polju će ti se pojaviti post ili deo posta osoba koje si citirala .

[You must be registered and logged in to see this image.]

Tako bolan, nacrtaj! Meni treba crtati :brdski2:

Kijara-brm ::
Danubius ::
Kijara-brm ::

Znači ako želim da citiram dvoje ljudi ,da ne koristimo dva postovanja-ja sam prva koja sam zaboravila kako ide.
Čekiram  opciju Multy-Quote osoba koje hoću da citiram-ona pocrveni ,ali šta dalje.ZAPELO.
Ideš dole levo na "odgovori" (za multy qoute ne važi opcija "brzi odgovor " ,tj polje koje se nalazi ispod postova )klikneš na to , i tamo ,na novom polju će ti se pojaviti post ili deo posta osoba koje si citirala .
Nešto najednostavnije-a opcija je bila sporna gde odgovoriti posle čekiranja.


[You must be registered and logged in to see this image.] opcija u dnu foruma..posle čekiranja.
Hvala.Nadam se da su sad razumeli i ostali koji nisu znali.
E nek' si ga vala pitala, da i ja nešto naučim :c925:

Sad ste nadrljali kad me krene hahahahaha lady
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  Empty
PočaljiNaslov: Re: ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"    ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  EmptyPon Jan 16, 2017 9:42 pm

noooooooooo,pleassssssssssssssss


hahahhahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  Empty
PočaljiNaslov: Re: ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"    ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  EmptyPon Jan 16, 2017 9:45 pm

pustiću te malo da se zalaufaš hahahaahah
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  Empty
PočaljiNaslov: Re: ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"    ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  EmptyPon Jan 16, 2017 10:00 pm

Ja naučila i odmah isprobala.Ovko ne znam kome da pišem ,kome da ogovorim ,a da ne trčim dva puta  ili spominjem drugi nik u postu.   top88










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sponsored content





ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  Empty
PočaljiNaslov: Re: ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"    ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
ODGOVORI SA CITATOM-RACIONALNO (i rešenje kod "novog editora"
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» KONTRACEPCIJA i SIGURAN SEKS

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DOBRO NAM DOŠLI !!!! :: UPUTSTVA ZA RAD NA FORUMU-
Skoči na: