DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
DESTINACIJA/GRČKA BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
DESTINACIJA/GRČKA BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 DESTINACIJA/GRČKA

Ići dole 
+7
Kijara-brm
brdjanin
bosankaa
Astra
cojle
sonia
Lily
11 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DESTINACIJA/GRČKA Empty
PočaljiNaslov: DESTINACIJA/GRČKA   DESTINACIJA/GRČKA EmptyPet Maj 01, 2009 7:29 am

KRF


Zeleno ostrvce okupano suncem i okruženo kristalno čistim morem boje plavog safira, najsevernije je ostrvo u jonskom moru, čiju su prirodu i magiju opisivali i veličali mnogi pesnici i umetnici. Homer je prvi opevao jedinstvenu lepotu ovog ostrva u svojoj "Odiseji". Grčko ime Krfa je Kerkira, po nimfi Kerkiri, kćerki rečnog boga Asopa, u koju se zaljubio bog mora Posejdon. Po grčkoj mitologiji, Posejdon je oteo i doveo Kerkiru na ovo ostrvo, a iz njihove ljubavi se rodio Feak, praotac Feačana. Čak i danas se Krf naziva ostrvom Feačana










DESTINACIJA/GRČKA 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DESTINACIJA/GRČKA Empty
PočaljiNaslov: Re: DESTINACIJA/GRČKA   DESTINACIJA/GRČKA EmptyPet Maj 01, 2009 1:49 pm

Sajt sa svim mogućim informacijama za Grčku

http://www.grckainfo.com/










DESTINACIJA/GRČKA 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

DESTINACIJA/GRČKA Empty
PočaljiNaslov: Re: DESTINACIJA/GRČKA   DESTINACIJA/GRČKA EmptyPon Mar 14, 2011 12:35 pm

Zakintos ili Santorini???? 55555
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

DESTINACIJA/GRČKA Empty
PočaljiNaslov: Re: DESTINACIJA/GRČKA   DESTINACIJA/GRČKA EmptyPet Jun 03, 2011 10:49 pm

http://www.hellas.no/ DESTINACIJA/GRČKA 356467










DESTINACIJA/GRČKA CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

DESTINACIJA/GRČKA Empty
PočaljiNaslov: Re: DESTINACIJA/GRČKA   DESTINACIJA/GRČKA EmptyUto Jun 07, 2011 10:10 pm

http://www.startour.no/feriereiser/hellas?gclid=CPXU2NbMpKkCFci-zAodYAp8tg



DESTINACIJA/GRČKA 356467










DESTINACIJA/GRČKA CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

DESTINACIJA/GRČKA Empty
PočaljiNaslov: Re: DESTINACIJA/GRČKA   DESTINACIJA/GRČKA EmptyUto Jun 07, 2011 10:16 pm

DESTINACIJA/GRČKA Images?q=tbn:ANd9GcTAaCv_VeO2EE7ZLs1JflRUR1O3teV55djVju1US6miycISs4wPyw

Samo tamo gde garantuju da nema ženskog zuluma! 55555











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

DESTINACIJA/GRČKA Empty
PočaljiNaslov: Re: DESTINACIJA/GRČKA   DESTINACIJA/GRČKA EmptyUto Jun 07, 2011 10:26 pm

Bas me cudi, zaista, pola Srbije je preko leta u Grckoj, a nema nijednog komentara.... DESTINACIJA/GRČKA 356467 Koja su mesta najposecenija, koja su mirna a koja bucna, recimo?Da li je bolje na Halkidikiju ( blizu je) il' ma Kritu ( daleko)? DESTINACIJA/GRČKA 915553




P.S. Na Goli otok, more DESTINACIJA/GRČKA 947953










DESTINACIJA/GRČKA CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

DESTINACIJA/GRČKA Empty
PočaljiNaslov: Re: DESTINACIJA/GRČKA   DESTINACIJA/GRČKA EmptyUto Jun 07, 2011 10:33 pm

Ja sam bila na Halkidikiju,predivno,more cisto,toplo,hrana prejeftina,voce srednja zalost cijene,a meso,pa samo nije djaba.Da ne moram avionom,pa tamo bez auta,isla bih bar svake druge godine.
Cula sma da su otoci jos ljepsi,istina skuplji su,upravo mi je kcerka tamo,vjerujem da ce biti odusevlöjena.Znam za Kos da je predivan,vrlo moguce iduce ljeto da cu provesto odmor bas tamo.
Vrlo bitna cinjenica...ne treba vam ni jedan jezik da poznajete,svi znaju srpski.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

DESTINACIJA/GRČKA Empty
PočaljiNaslov: Re: DESTINACIJA/GRČKA   DESTINACIJA/GRČKA EmptyUto Jun 07, 2011 10:37 pm

sonia ::

P.S. Na Goli otok, more

Da l ima slobodnih mesta... kakve su vanpansionske usluge? 55555











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

DESTINACIJA/GRČKA Empty
PočaljiNaslov: Re: DESTINACIJA/GRČKA   DESTINACIJA/GRČKA EmptyUto Jun 07, 2011 10:41 pm

cojle ::
sonia ::

P.S. Na Goli otok, more

Da l ima slobodnih mesta... kakve su vanpansionske usluge? DESTINACIJA/GRČKA 356467



DESTINACIJA/GRČKA 693924 Mesta uvek ima, gosti elitni, usluga 24h ....


Elem, da ne spamam, Krit ( Kreta), inace veoma popularan kod Skandinavaca, meni deluje slicno ko ovaj nas otok DESTINACIJA/GRČKA 539287










DESTINACIJA/GRČKA CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

DESTINACIJA/GRČKA Empty
PočaljiNaslov: Re: DESTINACIJA/GRČKA   DESTINACIJA/GRČKA EmptyUto Jun 07, 2011 10:47 pm

Meni je najvaznije more,ono je cisto,tirkizne boje,toplo,a te godine prije 2 ili 3,od 21 dan,sve i jedan bio suncan,jer muka je kad odes i pola pada kisa.
U svakom slucaju,imala sam najjeftinije a najljepse ljetovanje...uz Orista donat...na plazi,maseri ,mali Kinezi...uh miline,za nekih 20 Eura te izmasira tutto completo,jedino veliki nedostatak,bankomati ostanu bez love,pa jarane snalazi se gdje ces da dignes pare.
Ali,evo i jedne price,3 automata obidjemo u Pefkohoriju,ni jedan ne da pare,neki momak,vodic inace,stavi mog muza na motor,u susjedno mjesto,gdje takodjer nije digao novac,ponudi nam da nam licno on pozajmi.a na pitanje,pa kako znas da cemo ti vratiti,on kaze,vidim da hocete....to ne moze ni pod razno da vam se desi u Ch na primjer.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

DESTINACIJA/GRČKA Empty
PočaljiNaslov: Re: DESTINACIJA/GRČKA   DESTINACIJA/GRČKA EmptySre Jun 08, 2011 9:10 am

Astra ::

Vrlo bitna cinjenica...ne treba vam ni jedan jezik da poznajete,svi znaju srpski.

Mila, na Halkidikiju da.. puno je turista iz Srbije i mestani pomalo znaju srpski, ali na ostrvima nema toliko nasih turista i situacija bi bila jako nezgodna i neprijatna ukoliko ne znas engleski..
Inace razmisljali smo o Kosu.. ove godine ali prevagnuo je Zakintos.. ostalo je jos nekih 11 dana do puta, pa vam javljam kad se vrnem kako je bilo.. :eee:
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

DESTINACIJA/GRČKA Empty
PočaljiNaslov: Re: DESTINACIJA/GRČKA   DESTINACIJA/GRČKA EmptySre Jun 08, 2011 9:15 am

Na fb ima sjajna grupa zove se GrčkaInfo Sajt i daju bas zanimljive destinacije, informacije pa cak i opominju na moguce prevare domacih turistickih agencija i kako se zastiti, na sta obratiti paznju i takve stvari.. korisna grupa, za razliku od nekih..
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

DESTINACIJA/GRČKA Empty
PočaljiNaslov: Re: DESTINACIJA/GRČKA   DESTINACIJA/GRČKA EmptySre Jun 08, 2011 10:06 am

Znam da je Kos ovdje medju CH turistima jedna od atraktivnijih destinacija,a ta grupa na FB je zaista dobra,samo treba potraziti.

E moja kcer je bila jedne godine na nekom od ostrva i ima jako lose iskustvo sa plaze.Sprijateljili su se sa jednim mladim parom,koji je govorio i engleski i njemacki,zajedno na plazi i taj par ih je olaksao za lovu,tako spretno.U prici,naravno,zenska je sjela sa jedne strane a muskarac s druge....ona je pocela interesantnu pricu,tako da su prisutni gledali u nju,dok je on,vrlo hrabro kupio lovu iz novcanika.Poslije toga su nestali bez traga!Na plazu ne nosite nikad vise od one sice za sladoled ili picence.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

DESTINACIJA/GRČKA Empty
PočaljiNaslov: Re: DESTINACIJA/GRČKA   DESTINACIJA/GRČKA EmptySre Jun 08, 2011 10:22 am

Svega ima, i ljudi su skloni svakavim prevarama, naravno treba obratiti paznju, ali na plazu inace nikad ne nosim mnogo novca i mobilni.. sem fotoaparata nista vredno ne nosim na plazu!

Moja torba je uvek otprilike u ovom sastavu: peskir, krema/ulje za suncanje, knjiga i fotoaparat, papirne maramice, nesto sitnih evrica za pitjence , sladoled i to je to.. sesir na glavu, kupaci na telo, maramce preko njega, papuce na noge - i spremna!!! :eee:
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

DESTINACIJA/GRČKA Empty
PočaljiNaslov: Re: DESTINACIJA/GRČKA   DESTINACIJA/GRČKA EmptyNed Mar 11, 2012 6:33 pm

Sad je malo hladno za Grcku, a posteno, gledajuci ostrva, van sezone to je sasvim bezveze i posecivati... DESTINACIJA/GRČKA 914737










DESTINACIJA/GRČKA CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

DESTINACIJA/GRČKA Empty
PočaljiNaslov: Re: DESTINACIJA/GRČKA   DESTINACIJA/GRČKA EmptyPon Mar 12, 2012 12:16 pm

Naravno, ali vec od kraja maja prica je sasvim drugacija. Premda jos uvek neki misle da je kraj maja i pocetak juna rano- nije, tamo su temperature uveliko visoke i more nije hladno ( kako se ocekuje). Bila sam jedne godine bas u tom terminu i vreme nas je fenomenalno posluzilo, za razliku od onih turista koji su se odlucili za septembarsku sezonu pa im kisa unistila letovanje.

Sva Grcka ostrva su veoma lepa i imaju svoju ponudu u vidu predivnih pescanih plaza, bistrog tirkiznog mora.. pitanje je samo sta vi volite, guzvu ili mir, usamljene plaze ili dugacke pescane idealne za setnju.. da li volite arheologiju, muzeje.. akvaparkove.. Svako ostrvo je jedinstveno u svojoj ponudi i vredi ih posetiti. Takodje svako od njih ima ponudu za mlade ( mesta koja obiluju zabavom i guzvom) i one koji vole da se osame, mirniju varijantu- za porodicu sa malom decom, zaljubljene parove itd.
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

DESTINACIJA/GRČKA Empty
PočaljiNaslov: Re: DESTINACIJA/GRČKA   DESTINACIJA/GRČKA EmptyPon Apr 30, 2012 11:49 am

Volem Grcku.. ali ovog leta bice.. ala grcka u lavoru.. hahahhaaa.. DESTINACIJA/GRČKA 1763570027
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

DESTINACIJA/GRČKA Empty
PočaljiNaslov: Re: DESTINACIJA/GRČKA   DESTINACIJA/GRČKA EmptySre Mar 05, 2014 6:18 pm

E ajmo drugar'ce i drugari malo više o ljetovanju u Grčkoj...od smještaja pa nadalje...











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

DESTINACIJA/GRČKA Empty
PočaljiNaslov: Re: DESTINACIJA/GRČKA   DESTINACIJA/GRČKA EmptySre Mar 05, 2014 6:30 pm

Ja ove godine na omiljeni mi Rodos...od 3. avgusta.
Ako nekoga zanima nešto...neka me pita... zlz










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
DESTINACIJA/GRČKA W19PRTD
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

DESTINACIJA/GRČKA Empty
PočaljiNaslov: Re: DESTINACIJA/GRČKA   DESTINACIJA/GRČKA EmptySre Mar 05, 2014 6:41 pm

Pa dobro bre drugar, što si tako škrt na riječima?
Ajde malo više o omiljenom ti Rodosu... Smještaj, plaže ovo, ono ... ne štedi na riječima bre, bre ...

Mi imamo nekih varijanti, ali ipak bih radije nešto "provjereno" :D











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

DESTINACIJA/GRČKA Empty
PočaljiNaslov: Re: DESTINACIJA/GRČKA   DESTINACIJA/GRČKA EmptySre Mar 05, 2014 6:44 pm

E važi....nemam sad kad...ali obećavam potpuni izveštaj!










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
DESTINACIJA/GRČKA W19PRTD
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

DESTINACIJA/GRČKA Empty
PočaljiNaslov: Re: DESTINACIJA/GRČKA   DESTINACIJA/GRČKA EmptyČet Mar 06, 2014 8:24 am

Koga god zanima Rodos lako će pronaći turističke informacije na netu.
Ja ću sa vama podeliti utisak onog koji je boravio tamo i zašto ću ga ovog leta ponovo posetiti.  uzuz9 

Grad Rodos na ostrvu Rodos je sjajna kombinacija urbanog, a opet mirnog mesta.
Gradska plaža je velika, kombinacija šljunka i peska. More je čisto i toplo.
Grad nije veliki, može se sa jedne na drugu stranu prepešačiti za 30-45 minuta.
Izbor za večernji provod je veliki. od gomile restorana, kafića i prodavnica, moguće je svako veče "ići na drugu stranu" i na drugačiji provesti vreme. Idealno je mesto kako za parove bez dece, tako i za one sa decom.
Na ostrvu stalno duva neki vetrić tako da nikad ne postoji momenat neizdržive vrućine. Ono što treba znati je da nikako ne treba uzimati smeštaj na zapadnoj strani jer sa nje duva vetar pa tu može biti i malo neprijatan. Zato je zapadna strana idealna za jedrenje na dasci, ali plaže su sa te strane prazne.

U gradu postoji velika tvrdjava prepuna prodavnica, restorana i omiljeno je šetalište uveče.
Naravno, postoji i veliki izbor izleta na prelepe plaže ostrva, kao i izlet brodom do ostrva Simi koje je prelepo.

Ako odete u avgustu na "delu" su sjajni sezonski popusti u firmiranim prodavnicama. Kao u Veneciji sve vodeće svetske kuće, kao pitanje prestiža imaju svoje prodavnice.

Cene nisu ništa veće nego kao u svakom grčkom mestu. Smeštaj sa avionskim prevozom za 10 dana je od 400 eura po osobi (noćenje sa doručkom) pa na više. U samom mestu Rodos nema apartmanskog smeštaja, bar ne da je meni poznato. Postoje lepa mesta i van grada, za one koji vole potpuno mirne destinacije.

Za polazak iz Beograda preporučujem agenciju Kalodoukas.


DESTINACIJA/GRČKA Mre0
DESTINACIJA/GRČKA K52e
DESTINACIJA/GRČKA 9q77
DESTINACIJA/GRČKA 1qqj
DESTINACIJA/GRČKA Zm7p
DESTINACIJA/GRČKA U2xp










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
DESTINACIJA/GRČKA W19PRTD
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

DESTINACIJA/GRČKA Empty
PočaljiNaslov: Re: DESTINACIJA/GRČKA   DESTINACIJA/GRČKA EmptyČet Mar 06, 2014 6:14 pm

E ovo se traži!  top88 

brdjanin  hvala 

Možda se javi još po neko i napiše koju kao brdjanin...

(Ovo prozivam Lily,docu,Astru,sonia... i ostale koji su bili u Grčkoj  kasljuc  )











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

DESTINACIJA/GRČKA Empty
PočaljiNaslov: Re: DESTINACIJA/GRČKA   DESTINACIJA/GRČKA EmptyČet Mar 06, 2014 6:22 pm

Ima gore moj dojam...ljudi su jako prijatni,recimo,moj sin je u to vrijeme u jednoj prodavnici kupio jednu majicu,pa poslije neke bermude...pa opet navratio da pogleda neku kosulju i trgovac mu odmah rece...u poal cijene,sta god izabere,zapamtio ga.
Hrana...meni predivna,nemam zamjerki ni na jedan restoran gdje smo jeli.
Jedino,cim stignes,prvo kupujes suncobran i eventualno dusek...djaba a nema lada uz more...i kad krenes kuci,poklonis koga vidis da je tek stigao i da mu treba.
Za nase uslove,jeftina a dobra usluga.Kcerke su mi isle takodjer i bilo im je predivno...sigurna sam da cu jos nekad da odem ,na neko od ostrva.
Taksisti su malo nepouzdani,za svaki slucaj zovnes jos jednom,ako vidis da ga nema na vrijeme...zaboravio...ahahah.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

DESTINACIJA/GRČKA Empty
PočaljiNaslov: Re: DESTINACIJA/GRČKA   DESTINACIJA/GRČKA EmptyČet Mar 06, 2014 8:37 pm

Ono što mene oduševljava u Grčkoj je njihova neposrednost i otvorenost.
Najlepši mi je primer sledeći.

Ušli draga i ja u jednu od radnji sa onih stotinu džidža bidža ali i garderobom.
Izlazi iz radnje jedna zgodna cica, a gazda za kasom je prati pogledom i odmerava.
Moja draga prolazi napred, a ja namigujem gazdi da mu dam do znanja da sam video njegovo merkanje.
On se nasmeje u pokaže prstom psssssst pa onda na sliku iza sebe...pretpostavljam ženina slika... zlz

I onda nas dvojica razvezemo o fudbalu, košarci, lepim ženama...on iznese uzo, sir, pršutu, maslinke i mi zasedosmo jedno po sata....dok je moja draga razgledala.
Elem...ne kupi ona ništa...i mi krenusmo...a on za nama....svratite vi meni kad god opet i ništa ne morate kupiti! zlz










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
DESTINACIJA/GRČKA W19PRTD
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

DESTINACIJA/GRČKA Empty
PočaljiNaslov: Re: DESTINACIJA/GRČKA   DESTINACIJA/GRČKA EmptyPet Mar 07, 2014 12:44 am

Draga Bosno moja, evo potrudicu se, premda pocinjem da brkam imena malih mesta I brojnih plaza, najvaznije sam zapamtila.. a obisli smo ostrvo kopneno I morskim putem.. divna iskustva! Preporucujem!

Zakintos I deo

.. mene je odusevio! Inace volim njihova ostrva!

DESTINACIJA/GRČKA 2wMAwti

Karta je i za vas, i za mene, da se lakse orjentisem. :)

Elem, zavisno od toga sta volite.. za omladinu preporucujem mesto LAGANAS jer je tu 24h zurka, zovu ga drugim Las Vegasom.. I zaista je tako, I tokom dana bice tu maskiranih, pijanih.. veselih.. ali tu je otprilike neki uzrast od 15-25godina. Ima I starijih ali verujem da im bas ne prija danonocno muzicko bucno veselje koje ne prestaje. Iako imaju ogromnu kilometarsku pescanu plazu, koja se proteze duz celog tog zaliva, obuhvata I mesto Kalamaki ( inace mestasce za aerodromom, gde avionic slecu na svakih sat vremena), pa se moze naci I neki kutak mira ali necete biti usamljeni to je sigurno! Tamo je mnostvo kafica, diskoteka, klubova, barova, restorana brze hrane.. za ono pojesti "s nogu" tako reci. Populacija pretezno mladi, mladi englezi koji od silne slobode I alkohola ne znaju sta ce sa sobom.. bez uvrede nikome, ali I sami cete dobiti taj utisak.

Glavni grad je Zakintos, I ukoliko dolazite preko kopna, vozite se feribotom ( koji je posebna prica, za nas iz Vojvodine, gde smo navikli na camce to je bilo ravno Titaniku  :zubi3: ) nekih sat I po.. ima tu raznih sala, restorana, malih bioskopskih "dzepova".. nekoliko paluba ( na tri/cetiri sprata) pa vam vreme naprosto proleti.. I osvezi vas od puta.
Zakintos grad:
DESTINACIJA/GRČKA ZfhM4lo

Moja slika, ispod, sa Bohali vidikovca na luku glavnog grada I par feribota, obratite paznju na boju mora u luci.. sta reci:
DESTINACIJA/GRČKA M29sNmS

Mi smo odabrali TSILIVI mesto, po savetu mnogih koji su pre nas boravili na ostrvu. Mesto ima predivnu dugacku pescanu plazu ( plaza sa plavom zastavicom- sve govori), mnostvo restorana, sve je blizu, supermarket I ostale turisticke ponude duz glavne ulice razonodice svakog shopinholicara.

Deo plaze u Tsiliviu:
DESTINACIJA/GRČKA PLcEgtP


Posle par dana odmora krenuli smo u turneju, obilazak ostrva, upoznavanje sa istorijom, kulturom, arheologijom ( za sve ljubitelje, napomena nema mnogo toga za videti, mnogobrojna osvajanja I zemljotresi su dosta unistili.. jedan je bio I tokom naseg boravka ali blag, tek-tek)..

Potom smo krenuli u obilazak morskim putem. Mnogo je agencijica koje na ulicama mame sa svojim ponudama izleta, mnogobrojne su varijante, obilasci odredjenih plaza, ostrva koji su u blizini, traganje za cuvenim kornjacama Kareta-Kareta kojima je staniste na Zakintosu, pa na nekim plazama kao sto je GERAKAS plaza postoje obavestenja I obelezenja radi zastite jer je to ugrozena vrsta I jedinstvena na ovim prostorima.. mi smo izabrali celodnevni aranzman, I sve obidjes I vidis taj dan.. sve sto je bitno.. I plave pecine..u mnoge smo ulazili, sa ne bas malim brodom (imam problem sa kacenjem slika pa cu dopuniti jos drugi dan)
(moja slika)
DESTINACIJA/GRČKA IpfeZhn

ostrvo Kornjaca Marathonisi.. na njemu ima prelepa pescana plaza gde smo se takodje kupali, I videli kornjace..
( moja slika)
DESTINACIJA/GRČKA NySKluK

Ta kupali se na raznim prelepim lokacijama, da ne spominjem cuvenu NAVAGIO plazu iliti SHIPWRECK.
DESTINACIJA/GRČKA CKUEWyO

Moje slike, ispod, prilazak Navagiu, na brodu vlada opste uzbudjenje I radost.. neopisiv osecaj iscekivanja..

DESTINACIJA/GRČKA MwxmuD6
DESTINACIJA/GRČKA 2COymsx
DESTINACIJA/GRČKA M8vt6eF
DESTINACIJA/GRČKA YiPcUVa
DESTINACIJA/GRČKA FLh17T2
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

DESTINACIJA/GRČKA Empty
PočaljiNaslov: Re: DESTINACIJA/GRČKA   DESTINACIJA/GRČKA EmptyNed Maj 17, 2015 12:59 pm

Dolinac ::
Astra ::
Hvala Doli....uzivaj ti,pa slike kad se vratis da stavis ovdje.

DESTINACIJA/GRČKA 5yb1up


DESTINACIJA/GRČKA Rbxw5f


DESTINACIJA/GRČKA 8xu741

Ovo je antika mjesto Knossos Palasti koji su gradjeni 2000g-3000g prije Krista.

DESTINACIJA/GRČKA Wkqljm

DESTINACIJA/GRČKA 11avpqb

DESTINACIJA/GRČKA 99ihcg

Pravoslavna kapela mjesto Analipsi.

DESTINACIJA/GRČKA 24dhb94

DESTINACIJA/GRČKA Bfoyo7

DESTINACIJA/GRČKA 29dbi9z

DESTINACIJA/GRČKA 2euiesy

Hotel,plaza i pool.

Otok Kreta je jako lijepa koliko sam vidio, nisam sve stigao da vidim. Za 7 dana je i nemoguce, uglavnom mogu svakome preporuciti za lijep odmor, kao singel,kao par ili sa Family. naklon
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

DESTINACIJA/GRČKA Empty
PočaljiNaslov: Re: DESTINACIJA/GRČKA   DESTINACIJA/GRČKA EmptyNed Maj 17, 2015 2:27 pm

Matori (garavi), super su slike.
Verujem da ti je lepo bilo.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



DESTINACIJA/GRČKA Empty
PočaljiNaslov: Re: DESTINACIJA/GRČKA   DESTINACIJA/GRČKA EmptyNed Maj 17, 2015 7:12 pm

Kijara-brm ::
Matori (garavi), super su slike.
Verujem da ti je lepo bilo.

Da su imali burek ili cevape, ma bio bi fenomenalan. :948208144: Ovako je bio super ne znam
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

DESTINACIJA/GRČKA Empty
PočaljiNaslov: Re: DESTINACIJA/GRČKA   DESTINACIJA/GRČKA EmptyNed Maj 17, 2015 9:28 pm

Dolinac ::
Kijara-brm ::
Matori (garavi), super su slike.
Verujem da ti je lepo bilo.

Da su imali burek ili cevape, ma bio bi fenomenalan. :948208144:  Ovako je bio super ne znam
Pa ok.Naša kuhinja je nama najbolja.
Za to kratko vreme prlagodiš se Grčkoj kuhinji.Nađe se uvek nešto lepo  i ukusno.
Mada ja nisam ljubitelj nekih začina,ali uživala bi u kojekakvim salatama:)  :948208144:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DESTINACIJA/GRČKA Empty
PočaljiNaslov: Re: DESTINACIJA/GRČKA   DESTINACIJA/GRČKA EmptyPon Jun 29, 2015 10:39 pm

Ne znam kako se zamišlja turistička sezona ,ako su rafovi u prodavnicama prazni ,i redovi pred bankomatima gde se može dići samo po 60 eu ? 
Srpski turisti su inače vezani za supremarkete i prodavnice ,ne znam kako to onda može da funkcioniše ? 
Dodajmo tome još i očekivane razne ulične proteste ...meni ne izgleda kao privlačno za letovanje .










DESTINACIJA/GRČKA 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

DESTINACIJA/GRČKA Empty
PočaljiNaslov: Re: DESTINACIJA/GRČKA   DESTINACIJA/GRČKA EmptyPon Jun 29, 2015 11:04 pm

Kruze price i da izbjeglice u Grckoj kradu sve zivo,nisi siguran ni u hotelskoj sobi,nemaju redovno ni vodu....na zalost,skoro jedini izvor love im se topi,a samo turizam ih i moze donekle izvlaciti.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DESTINACIJA/GRČKA Empty
PočaljiNaslov: Re: DESTINACIJA/GRČKA   DESTINACIJA/GRČKA EmptyČet Jul 02, 2015 8:28 pm

Astra ::
Kruze price i da izbjeglice u Grckoj kradu sve zivo,nisi siguran ni u hotelskoj sobi,nemaju redovno ni vodu....na zalost,skoro jedini izvor love im se topi,a samo turizam ih i moze donekle izvlaciti.
Sve gore od goreg .Novine danas pišu da se dnevno otkaže po 50 000 rezervacija . To su gubici od stotinu  miliona evra nedeljno . 
To je katastrofa za grčki turizam . 
Ekipa iz moje firme je bila pre desetak dana ,ništa od toga što se danas čita nisu osetili ,ali ..niko ne ide u julu /augustu. 
Svi kažu -pa ,videćemo u septembru .










DESTINACIJA/GRČKA 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DESTINACIJA/GRČKA Empty
PočaljiNaslov: Re: DESTINACIJA/GRČKA   DESTINACIJA/GRČKA EmptyPon Jul 13, 2015 7:44 pm

Agencije iz Srbije se utrkuju u što  većim popustima . A tek će da "popuštaju" ,kako stvari stoje . 

Letnja rasprodaja aranžmana za Grčku link

DESTINACIJA/GRČKA Pr-travelland-1436776538-699777










DESTINACIJA/GRČKA 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DESTINACIJA/GRČKA Empty
PočaljiNaslov: Re: DESTINACIJA/GRČKA   DESTINACIJA/GRČKA EmptyČet Jul 23, 2015 11:23 pm

Prvo su novine pisale kako je u Grčkoj sve super i u najboljem redu .
Grci nas obožavaju i raširenih ruku čekaju ,sa svim mogućim popustima .
Svetske agencije su izveštavale malo drugačije . 
 
Od kada se čulo da će Grčka priznati Kosovo ,opet čitamo članke o zatvorenim bankama i praznim prodavnicama i očajnim građanima . 
Letujte u Srbiji ? 
Kako je tamo zaista ,zna onaj ko je tamo ,ili se vratio od tamo .
No ovo se desilo pevačici Jeleni Tomašević -danas . 

DESTINACIJA/GRČKA Jelena-tomasevic-foto-printskrinfacebook-1437679392-706793










DESTINACIJA/GRČKA 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DESTINACIJA/GRČKA Empty
PočaljiNaslov: Re: DESTINACIJA/GRČKA   DESTINACIJA/GRČKA EmptyPon Maj 30, 2016 12:55 pm

Loše vesti za nas ,koji smo uglavnom "paradajz turisti" .
I Grčka će izgleda primenjivati standarde EU u vezi unošenja životnih namirnica u zemlju . 
Navodno, carnici oduzimaju na granici (što do sada nisu radili ) 

DESTINACIJA/GRČKA D080b26ddcaa0c6bc78a3a96d294cba9










DESTINACIJA/GRČKA 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
el_vibrador
בנו של ישראל
el_vibrador


Datum upisa : 07.02.2012

DESTINACIJA/GRČKA Empty
PočaljiNaslov: Re: DESTINACIJA/GRČKA   DESTINACIJA/GRČKA EmptyPon Maj 30, 2016 2:17 pm

Grcka je jos uvek prilicno jeftina, i povrca, voca, i mesa ima po pristupacnim cenama
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

DESTINACIJA/GRČKA Empty
PočaljiNaslov: Re: DESTINACIJA/GRČKA   DESTINACIJA/GRČKA EmptyPon Maj 30, 2016 7:10 pm

Kad već krenete na jug, probajte da ne sledite slepo put do plaže i da ležite kao ... tamo 10 - 15 dana.

Na Jugu Srbije, U Makedoniji i u kontinetalnom delu Grčke imate takvih mesta da vam pamet stane.


DESTINACIJA/GRČKA Meteori-489054005


Hrana ako nije jeftinija, sigurno nije skuplja










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DESTINACIJA/GRČKA Empty
PočaljiNaslov: Re: DESTINACIJA/GRČKA   DESTINACIJA/GRČKA EmptySub Avg 06, 2016 7:06 pm

DESTINACIJA/GRČKA 2egd995










DESTINACIJA/GRČKA 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DESTINACIJA/GRČKA Empty
PočaljiNaslov: Re: DESTINACIJA/GRČKA   DESTINACIJA/GRČKA EmptySub Avg 20, 2016 12:55 pm

Loše vesti  ,recimo za moju mladu koleginicu koja se zaputila sa detetom od 3 godine tamo 

(FOTO, VIDEO) LUDNICA NA GRČKOJ GRANICI: 5 sati čeka se u koloni, ljudi od vrućine padaju u nesvest!










DESTINACIJA/GRČKA 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DESTINACIJA/GRČKA Empty
PočaljiNaslov: Re: DESTINACIJA/GRČKA   DESTINACIJA/GRČKA EmptySub Maj 06, 2017 11:16 am

Braća Grci ,zbog mera štednje ,a još više uvođenja reda u fiskalnu politiku ,tj većeg broja inspekcija su podigli sve cene za 20 % (slabiji smeštaj ) pa sve do 40 % za "bolja mesta" .
Ovo se odnosi na smeštaj ,a sledeće iznenađenje će vas dočekati kod hrane.
Giros 6,5 -8 eu ,pivo 2,5 -4 i više eu .

Uračunajte u letovanje i duži put ,jer je sva prilika da će se Makedonija preventivno zaobilaziti .










DESTINACIJA/GRČKA 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DESTINACIJA/GRČKA Empty
PočaljiNaslov: Re: DESTINACIJA/GRČKA   DESTINACIJA/GRČKA EmptyNed Maj 07, 2017 11:14 am

Nije sve tako crno za turiste (za Grčke "noćne dame " jeste ) 
Usluga koja je koštala oko 50 eu ,po anketi sprovedenoj među 17 000 prostitutki i u 10 legalnih bordela sada je opala ,na verovali ili ne -2 eu .
"Prima" se i "natura" ,neki obrok ,piće ....
Tako da ,gospodo ....nismo mi najveća sirotinja ,za 10 -20 eu možete carski da se provedete . :brdski2:

DESTINACIJA/GRČKA Prostitutka-foto-profimedia-1493640639-1173007










DESTINACIJA/GRČKA 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

DESTINACIJA/GRČKA Empty
PočaljiNaslov: Re: DESTINACIJA/GRČKA   DESTINACIJA/GRČKA EmptyNed Maj 07, 2017 2:43 pm

Gospoda vode devojke i žene u Grčku na odmor.
Ne pravi raspašoj ovde. :)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

DESTINACIJA/GRČKA Empty
PočaljiNaslov: Re: DESTINACIJA/GRČKA   DESTINACIJA/GRČKA EmptyNed Maj 07, 2017 3:53 pm

Danubius ::
Nije sve tako crno za turiste (za Grčke "noćne dame " jeste ) 
Usluga koja je koštala oko 50 eu ,po anketi sprovedenoj među 17 000 prostitutki i u 10 legalnih bordela sada je opala ,na verovali ili ne -2 eu .
"Prima" se i "natura" ,neki obrok ,piće ....
Tako da ,gospodo ....nismo mi najveća sirotinja ,za 10 -20 eu možete carski da se provedete . :brdski2:

DESTINACIJA/GRČKA Prostitutka-foto-profimedia-1493640639-1173007
Još da mi je znati kako ženi da prikažem taj rashod , tamo se ide da se jede a ne da se jebe. ludismeh
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

DESTINACIJA/GRČKA Empty
PočaljiNaslov: Re: DESTINACIJA/GRČKA   DESTINACIJA/GRČKA EmptyNed Maj 07, 2017 4:15 pm

Kako ko Lega.   ludismeh

Kome šta fali taj opali mislim na temi.  ;)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DESTINACIJA/GRČKA Empty
PočaljiNaslov: Re: DESTINACIJA/GRČKA   DESTINACIJA/GRČKA EmptyNed Jun 25, 2017 11:13 am

Juče je na graničnom prelazu Evzoni bila gužva ,u koloni je čekalo preko 10 000 ljudi . 
I ko će naravno biti stoka ? Mi .Jedan Beograđanin je kroz otvoren prozor šutnuo jednog Pančevca ,a taj snimak obišao svet . 

DESTINACIJA/GRČKA 000_400x0
 Nastranu ova svinjarija ,ali ni Maldiwi ne zaslužuju toliko maltretiranje na putu i granici ,kamoli Grčka .










DESTINACIJA/GRČKA 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

DESTINACIJA/GRČKA Empty
PočaljiNaslov: Re: DESTINACIJA/GRČKA   DESTINACIJA/GRČKA EmptyNed Jun 25, 2017 11:57 am

Gdje god da ides, uzasne su guzve na granicnim prelazima.
Vama iz Srbije jos je i ok za Grcku ici autom...sem za one koji nisu spremni na cekanje...kao "gospodinu" sa slike...
Ja bih njega u moje selo...u sumu. Za drugo i nije.
Ja sam rekla da ako bih isla ponovo, autom vise nikad!











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

DESTINACIJA/GRČKA Empty
PočaljiNaslov: Re: DESTINACIJA/GRČKA   DESTINACIJA/GRČKA EmptyNed Jun 25, 2017 12:07 pm

Man se takvih u našu šumu , imamo mi svojih međeda koji su triput kulturniji.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

DESTINACIJA/GRČKA Empty
PočaljiNaslov: Re: DESTINACIJA/GRČKA   DESTINACIJA/GRČKA EmptyNed Jun 25, 2017 6:31 pm

podbarac ::
Man se takvih u našu šumu , imamo mi svojih međeda koji su triput kulturniji.
Nije to ni za šumu.Da naprave nered.
Bilo Grčka ili koja druga destinacija-svi koji kreću moraju biti spremni na sate  i sate čekanja.
Svašta se u putu desi,a pogotovo koji imaju malu decu-najlakše im je avionom.
Pojedincim  kao da idu prvi put da negde putuju-i zato od nervoze prave još veće tenzije i gužve.

Za svaku  dalju destinaciju-avionom je najbolje.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sponsored content





DESTINACIJA/GRČKA Empty
PočaljiNaslov: Re: DESTINACIJA/GRČKA   DESTINACIJA/GRČKA Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
DESTINACIJA/GRČKA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» DESTINACIJA /TURSKA
» DESTINACIJA/EGIPAT
» DESTINACIJA/TUNIS
» Destinacija ARUBA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: PUT PUTUJEM :: O PUTOVANJIMA :: NAŠA PUTNIČKA AGENCIJA-
Skoči na: