DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 CRKVA I MARKETING ?

Ići dole 
+28
sanjalica.ns
debilko
podbarac
Black Wizard
Kica/Praja
tamoneki
Diplomirani Duduk
el_vibrador
promaja
ZoxZoja
Nut
Lakota
pesma
lollypop
daljinski
Auror@
dusicaa
brdjanin
Ivana_258
Tattoo
AstrinaKomsinica
Zana
Astra
determinanta
Kijara-brm
Schveca
Lily
doctorr67
32 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptyPon Maj 04, 2009 8:09 pm

First topic message reminder :

Svedoci smo svakoga dana da crkve (sve redom) koriste sva moderna tehnološka sredstva da bi se približila vernicima .
Tako imamo crkvene TV i radio stanice , diskografsku produkciju , moguće je pratiti direktan prenos mise na internetu itd .

Da li je ovakav makijavelistički pristup crkve u redu , ili je crkva zaista preterala u uplitanju u sve tokove života ?
Jellena snima duhovne pesme u modernom duhu

Za album dobila blagoslov od Amfilohija

Autor: M. M. | 04.05.2009. - 05:00

[You must be registered and logged in to see this image.]Pop pevačica Jellena snima, nakon duže diskografske pauze, album koji će u našoj muzici predstavljati nešto sasvim novo, budući da se radi o modernom albumu duhovne muzike.

- Otac Miljko iz moje crkve na Bežanijskoj kosi, u kojoj ja često pevam na crkvenim svečanostima, došao je na ideju da napravimo muziku koja će mlade ljude približiti crkvi. Dobili smo blagoslov i od mitropolita Amfilohija, jer mnoge druge vere imaju ovako nešto, a mi ne - kaže Jellena i ne krije veliko uzbuđenje zbog ovog projekta koji bi napravio spoj pop muzike i duhovnih tekstova.
- Planirano je da se ceo projekat realizuje pred kraj godine, a uskoro će izaći i prvi singl kako bi ljudi čuli o čemu se radi i kako bismo se uverili da se ljudima to sviđa - kaže Jellena i ističe da je u pitanju veoma osetljiva tema, te je stoga rešila da uz sebe ima vrhunske saradnike.




- Kontaktirala sam s nekima sa estrade zbog muzike i tekstova, kao što je Bora Čorba, jer tekstovi ne smeju biti previše duhovni kako bi se ta muzika slušala u diskotekama. Producent albuma je Zlaja Timotić, za koga je ovo takođe izazov - objašnjava Jellena i nada se da će ovaj novi zvuk naići na dobar prijem muzike.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptyNed Okt 15, 2017 8:17 am

Nema šta ovi neće reći ili uraditi . Robijaša ,kriminalca i ubicu za sveca proglasiti ,ako treba ,samo li imaju bilo kakvu korist ,makar i marketinšku . 

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptyČet Jan 11, 2018 7:14 pm

"Desničari" ultranacionalisti su poznati" vernici ",a Crkve ne kriju svoje "simpatije " prema njima (svuda u ex Yu,nema razlike )

Pa malo reklame ,da znaju gde je "firma" i gde treba doći .

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
debilko
Pogrešila roda



Datum upisa : 22.06.2009

crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptyČet Jan 11, 2018 10:11 pm

Bio sam u Rusiji za Božić- Ko zna koji put. I nema kod njih pozdrava "Hristos se rod". Oni imaju samo za Uskrs "Hristos voskrse i drže se toga. Za razliku od njih, kod nas es pojavilo i "Hristos voskrse" i "Hristos se javi" i ko zna šta više neće izmisliti, a to sa tradiciom nema veze. Poštujem samo ono što sam nasledoio od babe i dede i to je moja vear. Nije ni čudo kad se u nekom selu našao Hristo Stoičkov, pa se zdravi i predstavlja "Hristo Stoičkov", seljaci mu počeše odgovarati "Voistinu Stoičkov". Sluđeni ljudi.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptyPet Jan 12, 2018 6:31 am

debilko ::

Воистину дебилко. Елем, пиши срБски да те васцели свет разуме. rasta
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptyPet Jan 19, 2018 5:06 pm

Neka mi vernici oproste ,ali su zaista bljuvotine ono što se danas piše o "čarobnim svojstvima Bogojavljenske vodice"

NAJVEĆA SILA BOŽJA NA BOGOJAVLJENJE: Evo šta SVETA VODA čini sa vašim telom!

Da ne kažem da "osveštavaju" vatrogasne cisterne ? 

[You must be registered and logged in to see this image.]

 I cela ona predstava sa "plivanjem za časni  krst " ? 

Kakve veze ima krštenje Hrista u Jordanu ,sa plivanjem u ledenoj vodi za neki krst ??? 
Gde to piše u Bibliji ? 
Što nijedan pop, monah ,ili "iskušenik" ne pliva ,nego samo "bodre" ? 
Puštaju decu ispod 10 godina u ledenu vodu ,u Herceg Novom i dete od 4 godine ? 

[You must be registered and logged in to see this image.]
Crkva pravi cirkus od nečega što bi trebalo da je svetinja za vernike . 
Ko pliva -punoletan ,rigorozni lekarski pregled ,potpisani  (sudski overen ) pristanak,pa plivaj . Ko će da odgovara kada nekome otkaže srce ,uhvati grč ,pa se udavi ,popovi ? Malo sutra . 

A kakve to "junačine" i "vitezovi" u pojedinim mestima u celoj stvari učestvuju (čast pravim sportistima ) evo...Amfilohije sa "plivačima" 
Pogledajte tetovažu onome drugome desno od njega? 

Verujem da se svi Srbi i pravoslavci gade od ovakvih . 

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptySub Jan 20, 2018 7:04 pm

ON JE VARAO U TRCI ZA ČASNI KRST A SAD SE I OGLASIO: Prvi sam, pa šta ako je kraćim putem?!


Na snimku objavljenom na društvenim mrežama vidi se kako jedan muškarac ne stoji sa ostalima, već na obali reke čeka da trka počne.
 
Kada su plivači uskočili u vodu on je takođe počeo da pliva i sa samo nekoliko zamaha stigao prvi do krsta.
 
RTS navodi da je trka zbog toga poništena, pa je zvanična nagrada kasnije dodeljena prvom plivaču iz grupe, 15-godišnjem Lazaru Krstiću iz Kruševca.  VIŠE


Kakva budala , ma koliko godina imao.I šta je s tim mislio postići?Kakva pravila ,takvo i ponašanje ,pa i na sveti dan. (Bog mu javio da to tako može)
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptyPon Feb 12, 2018 8:35 pm

Pa zar ovog Sotonu  (Amfilohija Radovića) poslaše  od svih vladika i sveštenstva SPC ,da Glogovcu opelo drži ?
Pa on se celog života borio protiv ovakvih (iako mu je otac sveštenik )
Sramota ,licemerje ,fuj !
Ako niko drugi ,kladim se da su se Sergej Trifunović ,Nikola Kojo i Dragan Bjelogrlić jedva uzdržavali da ne zadave skotinu mantijašku .

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptyUto Feb 20, 2018 10:42 am

SPC je napravio "pravoslavni Fejsbuk","forum " -crkva.net

Vrlo zanimljivih stvari ima tamo ,recimo ,reklama za radio Srpski Sion (eparhije Sremske ) ?

A svi znamo čija je "literatura" Protokoli Sinonskih Mudraca ,zar ne ?
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods



Datum upisa : 23.03.2011

crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptySre Feb 21, 2018 6:43 pm

Danubius ::
Pa zar ovog Sotonu  (Amfilohija Radovića) poslaše  od svih vladika i sveštenstva SPC ,da Glogovcu opelo drži ?
Pa on se celog života borio protiv ovakvih (iako mu je otac sveštenik )
Sramota ,licemerje ,fuj !
Ako niko drugi ,kladim se da su se Sergej Trifunović ,Nikola Kojo i Dragan Bjelogrlić jedva uzdržavali da ne zadave skotinu mantijašku .

[You must be registered and logged in to see this image.]

Jaooooo,slutila sam ,ali sam se ipak nadala da ovakve gluposti neces pisati...Deni je si li potpisao Apel za Kossovo...???Sergej je placenik,kao i Bjelogrlic i njima slicni koji jedini mogu da rade ''ono sto rade''....Ajde da vidimo da neko drugi prica ono sto je Sergej izgovorio za ''Dramosera''..da ce mu se ''popi....na grob'' ,pa da ostane glava na ramenu..Joj Deni ti si autonomas kao i Canak..!!

Znas li ti ko je Anfilohije uopste???

Kakav mracan i netcan post.. trtrr ljuta 2 ljuta 2 ljuta 2
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptySre Feb 21, 2018 7:38 pm

Auuuu tefe al te opleteeee fikkk










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptyČet Feb 22, 2018 10:56 am

Nut ::
Danubius ::
 . ..Joj Deni ti si autonomas  kao i Canak..!!

Znas li ti ko je Anfilohije uopste???

Kakav mracan i netcan post.. trtrr ljuta 2 ljuta 2 ljuta 2
Amfilohije,Nut ,Amfilohije .

Znam -imaš temu na istom PDF gde se opširnije bavi Sotonom u mantiji ,iz pera malo relevantnijih ljudi nego što sam ja . 
A kako bi bilo da me demantuješ kakvom činjenicom ,a ne proizvoljnim parolama raznih režima od 90 te do danas ? A da ja za tebe napišem da si "klerikalac"i gore od toga  ?  ludismeh Pojave kao Amfilohije Radović i ostale Kačavende  u vrhu SPC ne podržava ni 90 % vernika Crkve ,*el to tačno ? 
podbarac ::
Auuuu tefe al te opleteeee fikkk
Aha ,jes* vi*dio ? Još kad bi dodala kakav argument ,pa da raspravljamo ?  tongue










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptyČet Feb 22, 2018 5:52 pm

Danubius ::
Nut ::
Danubius ::
 . ..Joj Deni ti si autonomas  kao i Canak..!!

Znas li ti ko je Anfilohije uopste???

Kakav mracan i netcan post.. trtrr ljuta 2 ljuta 2 ljuta 2
Amfilohije,Nut ,Amfilohije .

Znam -imaš temu na istom PDF gde se opširnije bavi Sotonom u mantiji ,iz pera malo relevantnijih ljudi nego što sam ja . 
A kako bi bilo da me demantuješ kakvom činjenicom ,a ne proizvoljnim parolama raznih režima od 90 te do danas ? A da ja za tebe napišem da si "klerikalac"i gore od toga  ?  ludismeh Pojave kao Amfilohije Radović i ostale Kačavende  u vrhu SPC ne podržava ni 90 % vernika Crkve ,*el to tačno ? 
podbarac ::
Auuuu tefe al te opleteeee fikkk
Aha ,jes* vi*dio ? Još kad bi dodala kakav argument ,pa da raspravljamo ?  tongue

ljuta 2 ...Tolike godine Deni,a nisi me ni malo skapirao..Ko JE ANFILOHIJE NE ZNAM I NE ZANIMA ME BAS,ALI znam sta je kazao..a kazao je ono sto vecina ljudi misli ,a ne sme da izgovori,a to je..da je Dramoser spreman da izda Kosovo do kraja ..zapravo da mu se cini da se sprema izdaja..Za mene je to velika hrabrosst.daa s e kaze tako nesto jednom diktatoru koji sve poluge moci ima u svojim rukama..

A koga podrzavaju..da nije PATRIJARH .koji rece ''BOG JE POSLAO VUCICA..JAOOOOOOO MAJKO MILA..''
Ti znas d sam ja apoliticna i n e bavim s e uopste politikom,ali od kada dodje ''ovaj'' na vlast, oko mene ljudi progresivno propadaju na svim nivoima i sve su bolesniji i nesrecniji..tako da.. veceg mrzitelja sopstvenog naroda u istoriji nije bilo..i vece stetocine.. ljuta 2 ..

a citam sta pisete o vaakcinama i u soku sam..ovde SE NE RADI O BORBI PROTIV VAKCINA I VAKCINISANJA ,NEGO O MOGUCNOSTI SLOBODNOG IZBORA -RODITELJA DA ODLUCE DA LI CE ILI NECE SVOJU DECU VAKCINISATI..A NIJE VALJDA DA NISI CUO ZA ZAKON KOJI CE BITI USVOJEN.DA DECA NE PRIPADAJU RODITELJIMA NEGO DRZAVI..ITD..ITD..I DA CENTRI ZA SOCIJALNI RAD SU IZNAD ZAKONA I DRZAVE..UOSTALOM BIL GEJTC JE IZJAVIO DA CE VAKCINISANJEM SMANJITI 15 PROCENATA LJUDI NA ZEMLJI..TO IMAS NA NETU I TO SU SVI VIDELI..










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptyČet Feb 22, 2018 6:29 pm

Sad se i ja malo mešam mada crkva nije moj teren . Pitao sam moju drugaricu koja je veliki vernik , sin joj je svešteno lice , ima svoju parohiju u Vojvodini , muž , moj drugar , zajedno smo iz škole otišli u istu firmu i skupa proveli u njoj 32 god. dvaput bio gost na Svetoj Gori .
Znači osoba koju znam i sa kojom sam dobar i neće da me laže . Ovo je njen odgovor.

[You must be registered and logged in to see this image.]












[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptyČet Feb 22, 2018 6:33 pm

podbarac ::
Sad se i ja malo mešam mada crkva nije moj teren . Pitao sam moju drugaricu koja je veliki vernik , sin joj je svešteno lice , ima svoju parohiju u Vojvodini , muž , moj drugar , zajedno smo iz škole otišli u istu firmu i skupa proveli u njoj 32 god. dvaput bio gost na Svetoj Gori .
Znači osoba koju znam i sa kojom sam dobar i neće da me laže . Ovo je njen odgovor.

[You must be registered and logged in to see this image.]



:ajdeeeea5: lu6777 lu6777










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptyČet Feb 22, 2018 9:51 pm

Nut ::



ljuta 2 ...Tolike godine Deni,a nisi me ni malo skapirao..Ko JE ANFILOHIJE NE ZNAM  I NE ZANIMA ME BAS,ALI znam sta je kazao..a kazao je ono sto vecina ljudi misli ,a ne sme da izgovori,a to je..da je Dramoser spreman da izda Kosovo do kraja ..zapravo da mu se cini da se  sprema izdaja..Za mene je to velika hrabrosst.daa s e kaze tako nesto jednom diktatoru koji sve poluge moci ima u svojim rukama..

A koga podrzavaju..da nije PATRIJARH .koji rece ''BOG JE POSLAO VUCICA..JAOOOOOOO MAJKO MILA..''
Evo ti onda malo o tome "ko je" Amfilohije Radović 

[You must be registered and logged in to see this link.]

Njegove izjave ,anateme ,proklinjanja i drugi postupci -sve do onoga koga otvoreno mrzi i koga otvoreno podržava .
Samo činjenice . 
Što se Kosova tiče ,o da ....vrlo poziva da se Srbi bore do poslednjeg za sveto Kosovo -sa tim da on kao "monah" nema dece ,neka ginu nečija druga ,do poslednjeg ,ako treba . 
Tako ga je "branio" i Sloba i Šešelj -krvlju nečije druge dece . Cela "borba za Kosovo" ,kao i svi drugi ratovi služi zato da se pojedinci i grupe tamo napljačkaju ,to je dokazano , i to se radi i danas . Ono što Amfilohija i SPC svrbi su teški milioni eura u nekretninama ,zemljištu ,šumama ,hotelima i "konacima" tamo,kao i distribuciji silnih para koje idu "preko njih"  . Koliko ja znam -bogomolje štiti Euleks ,vojnici pod oružjem , nešto se ne sećam da su napadani ili ugroženi ? Dobar broj je i pod zaštitom UNESCO ,u čemu je onda problem ? 
A Patrijarh je valjda vrhovni poglavar Crkve ,valjda prenosi "stav Sinoda" ? 
Pobogu ,pa svi znamo da je Amfilohije "srpski kardinal Rišelje" ,i da od Pavla na samrtnoj postelji ,uz "bosanski lobi" pokušava da bude "kalif umesto kalifa" ,ne birajući sredstva . 
Pročitaj malo temu sa linka ,i kaži iskreno -koja od tih izjava episkopa Radovića nije -čist fašizam ,i ko od tih sa kojima šuruje nije čist "desničar" ,što je samo lepše ime za fašistu u Srbiji ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptyUto Mar 13, 2018 11:15 am

Ako ovo nije dno dna -ja ne znam šta je ? 
Šta je sledeće -osveštavanje "crkvene sportske kladionice" za veću decu ? 
Dovedite Kačavendu ili Pahomija za "animatore" ???  jbt
-----

Na veliku radost vernog naroda, mnogobrojne dece i sveštenstva mitropolit crnogorsko-primorski gospodin Amfilohije osveštao je prostorije Dečjeg sabirališta - igraonice pri Sabornom hramu Hristovog Vaskrsenja u Podgorici.
 
Igraonica je osveštana u prisustvu sveštenika i velikog broja dece, koja najlepše i najzdravije odrastaju kroz igru, saopšteno je iz Mitropolije crnogorsko - primorske.
Mitropolit je rekao da je igraonica namenjena svoj deci ovoga grada i da za nju posebnu blagodarnost dugujemo ocu Draganu, ali i donatorima. Mitropolit je deci ispričao predanje o caru Davidu kada je bio dete, nakon čega su deca ušla da se igraju u osveštanoj igraonici. Tako je i zvanično otvorena prva crkvena igraonica na ovim prostorima, čiji je upravnik protođakon Vladimir Jaramaz.











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptySre Mar 14, 2018 5:51 pm

Ovaj je sebi dao marketing .Može sahrana i bez popa i crkve.BRUKA!!!



Da li je ovo moguće!???
Ljudi znam da nije za ovu grupu ali pogledajte ovu sliku ovo je jedna velika sramota sto se nama u selu desilo.Nedelja 11.03.2018
Svestenik Nenad se napio i nije mogao da ide peske da isprati pokojnike nego su ga ljudi ubacili u prikolicu i vozili do groblja. On je naravno zaspao kao top. A nogu je podigao na stranicu kao da se sunca.

Postavio je jedan momak koji je bio prisutan!
[You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptySre Mar 14, 2018 6:40 pm

Svašta čuh i videh al ovo ne.











[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptySre Mar 14, 2018 7:53 pm

podbarac ::
Svašta čuh i videh al ovo ne.

Nisam ni ja.Ostavila bi ga negde usput da leži(dao bog i da kiša padne da ga otrezni).
Ne znam za koji očin im je i služio taj dan ,osim ispijanja.Sve više blamova od strane crkve,a masa opet leta u istu da im ovakvi drže propovedi jer u crkvi ništa loše nećeš čuti ,a ni videti samo ovakve situacije,pedofilija,dilanje droge itd.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptyČet Mar 15, 2018 5:13 pm

Pa ovaj pop teški alkos , eno ga u svim novinama .










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptyČet Mar 15, 2018 5:14 pm

Apropo dotičnog popa
"Nisam bio pijan, a nisam ni zaspao, uhvatila me je muka, imam astmu i nisam poneo pumpicu, da sam poneo pumpicu ne bi se desilo", iskren je pop Nenad. 
Na pitanje naše novinarke da li ipak voli malo da popije, pop Nenad odgovara potvrdi, i dodaje da voli i jagnjetinu da pojede. VIŠE 


------------------------------
Ima astmu pa zalegao??? Manje guši.Ne pije vodu. Uzglavlje treba da je podignuto.
 Ovaj spava mrtav pijan,onaj diluje drogu. Predivno.

EDIT -mi u isto vreme pisali lega.Ebo nas on.  ludismeh










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptyNed Apr 15, 2018 10:52 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Sledeći marketinški potez......... zubic

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptyUto Maj 01, 2018 12:29 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptySub Maj 19, 2018 1:39 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Koliko ja kapiram ,ovo je molitvenik u vezi "drugog braka" ?
Koliko se ja sećam -nema razvoda od "prvog braka" pred Bogom ,može samo da "smrt rastavi" ?
Ili je i "ortodoksna " crkva odustala od sopstvenih osnovnih postulata ,daje povoljnosti ako "novi brak sklopite kod nas" ???










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptyUto Maj 29, 2018 9:10 am

Da će  Crkva da paktira i sa đavolom ,ima li neke koristi od toga ,to već znamo ,ali da će da idu do tolike granice perverzije ,e to niko nije mogao da zamisli .
Aleksandar Vulin ,koji se celog života predstavlja kao "ultralevičar " (Savez Komunista ,JUL ,Pokret Socijalista ) je ovih dana krstio sinove ,a obred je izveo lično Patrijarh Irinej . jbt
[You must be registered and logged in to see this image.]

Šurovali su oni i pre ,jer je Vulinu dodeljen i Orden Svetog Save (najviše crkveno odlikovanje koje se dodeljuje za najveće zasluge za veru pravoslavnu ,nivo "Nobelova nagrada" u toj instituciji )
Da ima bilo kakve pravde ,onda bi  Patrijarh Pavle i Sveti Sava ustali iz mrtvih ,pa govnjivom motkom oterali i Vulina i Irineja .
Za Chea sam siguran da ga je pljunuo sa zida ,i okrenuo glavu da ne gleda ko se njime "koristi" .

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptySub Jun 02, 2018 3:56 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptySre Jun 27, 2018 4:32 pm

Srpska pravoslavna opština u mestu Milićima ,republika Srpska ,obezbeđuje video bim ,besplatno pivo i suncobrane u slučaju kiše ,da narod dođe i gleda utakmicu Srbija -Brazil ,u krugu hrama ? 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptyČet Jun 28, 2018 6:45 pm

Danubius ::


[You must be registered and logged in to see this image.]

ludismeh ludismeh ludismeh ludismeh ludismeh
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptyČet Jul 12, 2018 8:26 pm

"Kurir" -srpski "Glas Koncila" . Pa čak ni "Glas Koncila" ne deli verske artefakte -poklončiće u svakom broju .
Po broju "dodataka" SPC je premašio i velike trgovačke lance (jer oni te reklamne prospekte plaćaju novini ,a ovi ne )

[You must be registered and logged in to see this image.]

Sad tu vernička manjina ne maltretira čitalačku većinu ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptySre Jul 18, 2018 6:27 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptySub Avg 04, 2018 10:00 pm

Jednom moram navesti i jedan pozitivan primer iz SPC . Naravno da se radi o "marketingu" koji godinama koriste kolege iz Katoličke Crkve da bi privukli mlade ,ali mi drago bilo ovo videti -kako dva popa sviraju "Iron Maiden"











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptyPon Avg 06, 2018 7:59 am

SPC podiže crkvu u nacionalnom parku Sutjeska ,i to nadomak spomenicima palim partizanima u NOB na Tjentištu ?
Naravno -bez ikakve dozvole i saglasnosti čak i nadležnih organa Srpske .
Mitropolit ondašnji se poziva na neku "dozvolu" iz 2012 ,ali se nadležni organi ograđuju od bilo kakvog saznanja ,i tvrde da SPC nema ama baš nijedan potreban dokument.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nema ništa sveto za ove ,ni nacionalni park prirode ,ni kosti onih koji su dali život da mantijaši ne zakrvljuju narode .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptyČet Sep 27, 2018 12:05 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ko, kako i kada je "osveštao" jedno 200 000 krstova (koliko ,navodno iznosi tiraž štampanog primerka "Blica" ) nije poznato .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptyPon Okt 01, 2018 1:32 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]


Ovde još samo fale "specijalni gosti" iz "Zadruge" .











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptyČet Nov 01, 2018 11:49 pm



Za povraćanje . Šta je sledeće -Ceca peva novi hit "Na Ostrog sam krenula..." ,ili Tompson "Ave Mariju "? A mogao bi i jedan od Halida ,"Alahu se klanjam " (već će se neko naći da napiše šta religiozno prikladno )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptyPet Nov 02, 2018 12:06 am

Danubius, kako te više ne mrzi da blejiš na ovoj temi?! Smatram da je tebi kao obrazovanom čoveku kristalno jasno da su crkve i ostale bogomolje, kao i religije uopšte jedan od vidova manipulacije ljudima, kao i politika. Ljudi se mrze, ubijaju zbog različitosti u načinu verovanja, a Bog je samo jedan jedini.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptyPet Nov 02, 2018 8:15 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptyNed Nov 11, 2018 6:16 pm

Ova sprega režimskih dnevnih listova u Srbiji i marketinga Crkve nema kraja . Valjda sem "Danas" ne možeš da otvoriš nijedne novine ,nijedan dan, a da odatle ne ispadne kakva "čudotvorna relikvija" ???

Šta smo mi -Iran ,talibanski Avganistan ?  jbt krsti se

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptyPon Nov 19, 2018 8:55 am

I evo nama popa i u kvizu (Slagalica )
 A popovi su "vrlo obrazovani" ,zar ne ?  spite
Ovaj pokazuje ono što je istina -da nisu otišli dalje od "Gospodi pomiluj" i "Večnaja pamjat" ,što verglaju celog života (i o toga odlično zarađuju na glupom narodu ) 
Devojka ga razbila ,deklasirala i ponizila .
Što kaže dete jednog mog prijatelja -ja radim kao kasirka (inače ima srednju ,hortikultura) ,pa sam imala tri puta više bodova od ovoga(i  stvarno i jeste učestvovala ,tesno je izgubila ) 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptyPon Nov 26, 2018 11:03 am

Današnji cirkus u kome zdušno učestvuje SPC i TV Hepi .
"Učesnik rijalitija" Mili Radosavljević (lopov i makro ,više puta osuđivan ) je rešio da se "krsti" .
U "pravoslavlje" ga je uvela kuma Vendi (šatorska pevaljka ,takođe osuđivana )
Razlog -želi da se venča sa takođe "učesnicom rijalitija" -koja ga je nedavno prijavila za nanošenje telesnih povreda i prebijanje (proces u toku)
Srećni par se nada da će "mladoj" rođeni brat biti pušten iz Zabele na venčanje .
Nema šta da se kaže -ovi mantijaši, Sotonu bi krstili ,samo da se "piše" o njima .

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptySre Nov 28, 2018 8:33 pm

Ovako jedan baptistički sveštenik "nastupa" u svojoj crkvi ."Leti" iznad glava vernika ?



Nema šta ovi mantijaški cirkusanti neće da izvode radi svog "marketinga" .
Našao se jedan "vernik" koji je pokazao na društvenoj mreži šta misli o "performansu" svetog "oca" . spite

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptySub Jan 05, 2019 12:43 am

Uvek kad misliš da Crkva ne može dalje u "marketingu" -ima dalje .
Može i rep sa porukom "nevinost je kul"




Nema granica ,izgleda . Šta bi bilo sledeće ?
Da je ekstazi ok, ukoliko ga" blagoslov"i kakav mantijaš (i kupite ga od njega ) ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptyUto Jan 15, 2019 9:07 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptyPet Jan 18, 2019 6:57 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptyPet Jan 18, 2019 8:18 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ovo nije neki crkveni list -nego dnevni .I nije jedini niti je ovo prvi put .

A šta mislite ,plaća li Crkva ili "novina" ove džidža-bidže ?
Malo sutra .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptyUto Jan 29, 2019 10:57 am

usKLIKnimo s ljubavlju ....


[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptyPon Feb 25, 2019 9:49 am

Na ovako nešto ostaje samo da se prekrstimo ...u neverici da je moguće. 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptyNed Mar 03, 2019 4:34 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptyPon Mar 04, 2019 8:50 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Baš me zanima ,da li i neke Teheranske dnevne novine ,ili "Talibanski Glasnik "zubic isto tako svaki dan objavljuju kakve "ikone" ,"molitve" i "žitije" ondašnjih mantijaša ,kao "poklone čitaocima" ?
Recimo -"osvećenu" feredžu od pokojnog Homenija ?
Sumnjam . Ovo što SPC radi u dilu sa režimskim medijima je bezobrazluk,i usput i protivzakonito maltretiranje građana .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptyUto Mar 12, 2019 10:00 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Pozdravi od crkve i dnevnog lista "Kurir" ,lagano edukativno štivo.

Ali ne brinite -Srbija će izaći kao pobednik ,mi nismo u onih "600 milona" mrtvih . jbt
Samo "verujte" i čitajte "Kurir" - i spašeni ste .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptyUto Mar 19, 2019 8:27 pm

LUDILO! OVAKO HRVATSKA ČASNA SESTRA REPUJE O BOGU I VERI: Dijana sa ovom pesmom postala pravi hit na društvenim mrežama! (VIDEO)

[You must be registered and logged in to see this image.]
---
Nema šta mantijaši neće da urade za "marketing" .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptyPon Mar 25, 2019 9:09 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptySub Mar 30, 2019 8:06 am

Crkva u Hrvata se ne libi ni ovako neukusnih (u najmanju ruku ) morbidnih "performansa" ,u borbi protiv  abortusa . Druga metoda je da organizuju hor narikača koji se pojavljuju po ginekološkim odeljenjenjima i napadaju i proklinju žene koje tamo dolaze na kiretažu.
Od toga ,pa do inkvizicije i spaljivanja i kamenovanja "grešnica" samo je korak .

[You must be registered and logged in to see this image.]

Naravno da je mnogo bogougodnije da "svećenici" imaju vanbračnu decu i pedofilske "pothvate" prema deci oba pola koja su joj poverena na "kršćansko vaspitanje" ,licemeri .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptyUto Apr 23, 2019 6:48 am

Evo, možete da se "tucate" sa Cecom ,Darom Bubamarom itd .Zbirka domaćeg estradnog ološa ,od kojih su neki osuđivani kriminalci ,dokazani narkomani i alkosi ,porničarke ....za vaš "veliki hrišćanski porodični praznik" . Crkva reč nije rekla za ovo. 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptySre Apr 24, 2019 5:29 pm

Kad misliš da nema dalje ,od onoga sa gornjeg posta .....ima.

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptySre Maj 08, 2019 3:53 pm

Niti sam vernik ,niti imam dobro mišljenje o SPC ,ali ovolika skrnavljenja vere su stvarno van svih granica . 

MAZAO JE ULJIMA S MOŠTIJU SVETACA I PRSKAO JOJ KREVET BOGOJAVLJENSKOM VODOM: Požgaj isterivao DEMONE iz Milijane, starcu Milojku pozlilo, jedva ga smirili LEKOVIMA, a onda je ZATRAŽIO od verenice nešto SRAMNO (VIDEO)

[You must be registered and logged in to see this image.]
Da ne pominjem da se ti likovi ožderavaju tokom slava i "najvećih hrišćanskih praznika" ,te se u tom stanju besomučno psuju ,tuku ,a bogami i krešu .

No ,izgleda da Crkva nema ništa protiv i ovakvih "reklama" po rijalitijima  ,čim se ne oglašava ,nijednom rečju ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptyUto Jun 04, 2019 11:04 am

Na venčanju (crkvenom) fudbalera Lole Smiljanića mlada je došla u venčanici sa dekolteom do pupka i golim leđima .

[You must be registered and logged in to see this image.]

Bratiji u mantijama to uopšte nije smetalo -iako imaju pravilnik o oblačenju u hramu Božijem .
Sve za marketing .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptyUto Jun 04, 2019 1:16 pm

Skupljanje novčane pomoći za djecu vjernika, nije moralno niti je opravdano.
Ako se radi o vjerniku, pa mora znati da će mu djete postati anđeo ili se pak ne radi o vjerniku već nekome tko se tako naziva.

- bolest: ako je netko bolestan, bog svojom svemoćnošću unaprijed zna ishog iste.
Dakle molitve su suprotstavljanje izravnoj božjoj volji.

- molitva: je takodjer besmislena. Ako se ne bi molilo dakle ne bi utjecali na ishod događaja, desilo bi se kako je bog u vječnosti vidio da će se dogoditi.
Ako pak molimo i bog usliši molitve, onda bog nije svemoguć jer nije predvidio promjenu uzrokovanu molitvom!!! Paradoxno je.

Ti vjernici bilo koje vrste.

Autor: Krešimir Mustapić
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 EmptySre Jul 31, 2019 9:49 pm

Eugen Grafvajer ::
Skupljanje novčane pomoći za djecu vjernika, nije moralno niti je opravdano.
Ali je skupljanje novca za crkvu visokomoralno i bogougodno.

A kad smo već kod morala i crkve......


[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: CRKVA I MARKETING ?   crkva - CRKVA I MARKETING ? - Page 9 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
CRKVA I MARKETING ?
Nazad na vrh 
Strana 8 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
 Similar topics
-
» CRKVA I BOGATSTVO -LICEMERJE I BEZOBRAZLUK ?
» "Dobra mesta" za pecanje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DUHOVNOST I EZOTERIJA :: RELIGIJA :: INTERKONFESIONALNE DILEME-
Skoči na: