DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
VOZITE LI BICIKL ? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
VOZITE LI BICIKL ? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 VOZITE LI BICIKL ?

Ići dole 
+35
MadamX
sonia
Danubius
Okano
kapetan k
Lakota
podbarac
Kijara-brm
ZoxZoja
montoya
dusicaa
Šmizla
Auror@
bokki78
Zana
cojle
determinanta
Ivana_258
Amisela
Aurora Borealis
zirafa
bosankaa
njushkalo_
Xenia
Zvončić
doctorr67
raspolozena
Sanjalica
Oci-ANDJELA
slatkicass
komunikativn@
SunStorm
Crna_ovca
Andjelika
Silvy
39 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

VOZITE LI BICIKL ? Empty
PočaljiNaslov: VOZITE LI BICIKL ?   VOZITE LI BICIKL ? EmptySub Jun 06, 2009 10:22 am

Bicikl







[You must be registered and logged in to see this image.]



Bicikl

[You must be registered and logged in to see this image.]



Bicikl je kopneno prevozno sredstvo na dva točka koje pokreće vozač svojom snagom pomoću pedala. Počeo je da se koristi u 19. veku u Evropi.
Prema nekim izvorima bicikl je konstruisao Mikelanđelo i prvi bicikl je bio bez pedala. Bio je od drveta i vozio se odgurivanjem nogama kao trotinet. U 19. veku bicikli bili da veoma velikim prednjim točkom na kome su bile fiksno montirane pedale.
Prenos preko zupčanika i lanca na zadnji točak se pojavio početkom 20. veka. Nije se dugo čekalo ni na pojavu menjača brzina za bicikle. Samo na prvim menjačima lanac se prebacivao ručno i biciklisti su imali prljave ruke.
Održavanje ravnoteže na biciklu je znanje koje se tiče praksom i potebno je izvesno vreme i hrabrost.
Postoji više vrsta bicikala:

  • "ženski bicikl" - nema cev koja spaja volan i sedište, da bi Dame mogle da ga voze i u suknji
  • "muški bicikl" - ima cev koja spaja volan i sedište čime se dobija u krutosti-čvrstini i nosivosti bicikla a na tu cev se može instalirati malo sedište za prevoz dece
  • "dečiji bicikl" je bicikl manjih dimenzija, često ima još dva pomoćna točka, koji mogu da se demontiraju, za decu dok uče da voze bicikl.
  • "tricikl" ima tri točka, dva pozadi i koriste ga pre svega deca jer je stabilan i nije potrebno održavati ravnotežu.
  • "sportski bicikl" ima mogućnost postizanja velikih brzina ali veoma neudobno sedište (na kome se uglavnom i ne sedi), volan tako postavljen da se na njemu sedi u savijenom položaju da bi otpor vazduha bio što manji. Izrađen je od veoma lakih materijala, ima veoma uzane gume da bi trenje sa podlogom bilo što manje. Takođe ima menjač sa desetak brzina koji omogućuje veliki prenos na ravnom i postizanje velikih brzina ili manji prenos za savladavanje uspona. Koristi se u sportskom biciklizmu.
  • "bicikl s pomoćnim motorom" ima dodati motor do 50 ccm sa vaoma malom potrošnjom oko 1 l/100 km. Dostiže brzinu do 40 km/h. Naročito je poznat francuski bicikl sa pomoćnim motorom tipa Soleks.
  • "tandem" je bicikl za dve osobe koje sede jedna iza druge
  • "rikša bicikl" koji iza sebe ima prikolicu u kojoj mogu da sede do dve osobe. Rikšu u osnovnoj verziji vuče čovek. Ova vrsta prevoza je prisutna u jugoistočnij Aziji.
  • "nosački bicikl" ima tri točka, dva napred, ispred sebe korpu dimezija cca 1h1 m u koji može da se stavi teret.
  • "mauntin bajk" bicikl za vožnju po ekstremnim ternima, veoma robustan, kramponi na točkovima.
  • "poni bicikl" bicikl na rasklapanje. To je vrsta "ženskog" bicikla, nešto manjih točkova u odnosu na standardni, koji u srednjem delu bicikla (u visini kolena) ima šarku koja omogućuje "prelamanje"-sklapanje bicikla na mnogo manji prostor.
  • "sobni bicikl" je atletska sprava koja se sastoji od sedišta, pedala i volana. Pedale se okreću kao na biciklu. Na volanu se nalaze instrumenti kojima se fiktivno meri brzina. U okviru sprave postoji mogućnost simuliranja uspona tj. otpora okretanju pedala. Služi za jačanje mišića nogu, za sticanje kondicije ali i mršavljenje.
  • "Monocikl" je bicikl sa jednim točkom. Potreban je izuzetan osećaj ravnoteže. Koristi se u Cirkusima.

Po tipu zadnje glavčine bicikla, gde se nalazi zupčanik na točku, bicikli se proizvode u dve verzije:

  • "kontraši" su bicikli kod kojih pokretanjem lanca u suprotnom smeru od smera za vožnju izaziva se efekat kočenja, tj. to je vrsta kočnice.
  • "frajlauf" nema efekat kočenja pri okretanju pedala unazad.


Bicikli su veoma prisutni tamo gde je ravnica. U Evropi su to Holandija i panonske zemlje. Bicikli su masovni i u zemljama sa niskim standardom kao što su Kina, Vijetnam i Indonezija.
Bickli su se koristili i u nekim vojskama kao biciklističke jedinice te u policiji.
Bicikle su za prevoz ljudstva i opreme naročito koristile vojske koje su se morale boriti u oblastima gdje su putevi bili uništeni ili blatnjavi zbog monsuna. Dva takva primera predstavljaju japanska vojska u Malaji i Burmi za vrijeme drugog svetskog rata, odnosno vojska Severnog Vijetnama za vreme Vijetnamskog rata. U potonjem je svaki bicikl standarno prevozio po 50 kilograma opreme.

Imate li , vozite li , koliko često , kakav -bicikl ?










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Danubius dana Ned Maj 03, 2015 10:23 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



VOZITE LI BICIKL ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VOZITE LI BICIKL ?   VOZITE LI BICIKL ? EmptySub Jun 06, 2009 6:43 pm

Nemam bicikl jer su mi ga ukrali iz podruma ali ću ga kupiti koliko ovih dana.
Obožavam da vozim bicikl i to radim odlično, čak i bez ruku.
Bicikl koji mi odgovara ne sme biti nikakav brzinac, ne sme biti sedalni deo visok tako da mi je stražnji deo na višem nivou od ramena :padapk8:

Sve u svemu, ništa lepše nego napraviti turu od moje kuće do moje sestre, do drugog dela grada.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Silvy
Frumos si de foc
Silvy


Godina : 47
Location : Bor
Datum upisa : 11.10.2007

VOZITE LI BICIKL ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VOZITE LI BICIKL ?   VOZITE LI BICIKL ? EmptySub Jun 06, 2009 6:49 pm

Kornelija ::
Bicikl koji mi odgovara ne sme biti nikakav brzinac, ne sme biti sedalni deo visok tako da mi je stražnji deo na višem nivou od ramena :padapk8:

[You must be registered and logged in to see this image.]


ovo vazi i za meneeeee, nekada sam vozila, imam cak i oziljak na kolenu koji ce me uvek podsecati na moju prvu voznju. Sada ponekad sednem na Pecin bicikl :padapk8:
Nazad na vrh Ići dole
Andjelika

Andjelika


Godina : 41
Location : Beograd
Humor : zdrav seljachki, rekla bih...
Datum upisa : 16.05.2009

VOZITE LI BICIKL ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VOZITE LI BICIKL ?   VOZITE LI BICIKL ? EmptySub Jun 06, 2009 7:05 pm

kao klinka sam stalno vozila bicikl, iliti bajs :)
znali smo da predjemo nekad i po 20-ak km dnevno.
s godinama sam imala sve manje vremena, tako da danas uopste i nemam svoj bajs, posto su moju staru planinarku poklonili nekom klincu ( treba li da kazem da sam popi@zdela kad sam videla da moj bajs vozi neki klinac, koji ga, naravno, polomio za par meseci!)
kuci imamo neki bicikl koji moj otac kupio ko zna zashto. Krshina, za moje pojmove ( tachnije, ne volim klasichne mushke i zenske bicikle, vec samo planinarke)

mozda mi je skuter neka zamena za bajs, poshto najvise volim njega da vozim :)
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca
Princ od tora
Crna_ovca


Datum upisa : 21.12.2007

VOZITE LI BICIKL ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VOZITE LI BICIKL ?   VOZITE LI BICIKL ? EmptySub Jun 06, 2009 7:47 pm

Kornelija ::
Nemam bicikl jer su mi ga ukrali iz podruma ali ću ga kupiti koliko ovih dana.
Obožavam da vozim bicikl i to radim odlično, čak i bez ruku.
Bicikl koji mi odgovara ne sme biti nikakav brzinac, ne sme biti sedalni deo visok tako da mi je stražnji deo na višem nivou od ramena :padapk8:

Sve u svemu, ništa lepše nego napraviti turu od moje kuće do moje sestre, do drugog dela grada.

[You must be registered and logged in to see this image.]


Super je da kupis bicikli,ako vec vozis bez ruku pazi samo da ne bude i bez zuba :geek:

Slazem se sa tobom da taj koji ti odgovara ne treba da bude nikakav brzinac,niti da mu straznji deo bude vislji od ramena tongue Skoncentrisi se ti na prednji njegov deo :ironic:
Nazad na vrh Ići dole
SunStorm

SunStorm


Godina : 39
Datum upisa : 04.12.2008

VOZITE LI BICIKL ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VOZITE LI BICIKL ?   VOZITE LI BICIKL ? EmptySub Jun 06, 2009 7:48 pm

Vozio sam raznolike bajkove, igrao se sa prenosnim odnosima...

Iskreno, najvise uzivam na mountain bike-u, iako se ne radi o nekom profi modelu. Jednostavno, pruza mi sve ono sto mi je potrebno: estetika, solidne off-road sposobnosti, dovoljno brz i nije zamoran na relacijama od cca. 20 km.

San mi je trkaci bajk, samo nije praktican za nase regionalne puteve pune rupa i neravnina, a i kostaju...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

VOZITE LI BICIKL ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VOZITE LI BICIKL ?   VOZITE LI BICIKL ? EmptySub Jun 06, 2009 8:24 pm

Imam najobičniji bicikl , i često idem njime na posao.
Na ovim planincima-višebrzincima se osećam kao majmun na tocilu, apsolutno mi ne odgovaraju, kao ni klasični muški bicikli .
Zanimljivost vezana za moj prvi ozbiljan bicikl , tkzv "mini "je da je bio br 2 u celom gradu (donet iz Nemačke , ovde ih nije bilo) -svega dva ih je bilo, i pozajmljivali smo ih školi , kada su bila ona takmičenja u saobraćaju. Jednom sam ga zaboravio ispred prodavnice -3 dana i noći je stajao , nezaključan ,i nije ga niko maznuo. To se danas ne bi desilo .
Kao i svako dete u mom gradu , naučio sam voziti na muškom biciklu "ispod rame "jer smo bili premali za normalnu vožnju.Što smo se tako patili , ne znam, jer su nam mame imale bicikle ? Kad ne znaš voziti, inače je teško, a pogotovu u tom iskrivljenom položaju....ali, svi smo naučili .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

VOZITE LI BICIKL ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VOZITE LI BICIKL ?   VOZITE LI BICIKL ? EmptySub Jun 06, 2009 10:30 pm

Da,kad god mogu.Lepo uz Savu ..milina...Gde ćeš lepša rekreacija...:)

Mauntin bajk... VOZITE LI BICIKL ? 460727 Moj fanđa...)
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



VOZITE LI BICIKL ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VOZITE LI BICIKL ?   VOZITE LI BICIKL ? EmptySub Jun 06, 2009 11:15 pm

Crna_ovca ::
Skoncentrisi se ti na prednji njegov deo :ironic:
[You must be registered and logged in to see this image.] Samo ti mene zezaj na svakoj temi. :pucanje:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

VOZITE LI BICIKL ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VOZITE LI BICIKL ?   VOZITE LI BICIKL ? EmptySub Jun 06, 2009 11:20 pm

Kornelija ::
Crna_ovca ::
Skoncentrisi se ti na prednji njegov deo :ironic:
[You must be registered and logged in to see this image.] Samo ti mene zezaj na svakoj temi. :pucanje:

Ofca_ima pravo , ne zeza se . Poznato je da vožnja bicikla stimuliše izvesne centre kod žena -zahvaljujući njihovoj anatomskoj gradji.

Šta mislite zašto su nekada dame jahale konje "sa strane " a ne kao muškarci? (što je krajnje nesigurno , a pad sa konja nimalo naivan)
Jer se znalo za jadac, hehehehe :joint: VOZITE LI BICIKL ? 98966










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

VOZITE LI BICIKL ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VOZITE LI BICIKL ?   VOZITE LI BICIKL ? EmptySub Jun 06, 2009 11:22 pm

Kaj s konja na magarca?... :padapk8:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
komunikativn@
Fatal Femme
komunikativn@


Godina : 51
Location : tu i tamo -:)
Datum upisa : 02.02.2008

VOZITE LI BICIKL ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VOZITE LI BICIKL ?   VOZITE LI BICIKL ? EmptyUto Jun 16, 2009 9:29 pm

oooo..jaaaaaaaaaaaaaaa...biciklo mi veliki prijateljjjjj...

wozim ga swaki wikend kad je lijepo wrijeme...

uziwam ja,a bogme i gospon "biciklo" :zubarv7:
Nazad na vrh Ići dole
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

VOZITE LI BICIKL ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VOZITE LI BICIKL ?   VOZITE LI BICIKL ? EmptyUto Jun 16, 2009 9:32 pm

Samo sobni trenažer......... VOZITE LI BICIKL ? 669322
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

VOZITE LI BICIKL ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VOZITE LI BICIKL ?   VOZITE LI BICIKL ? EmptyUto Jun 16, 2009 9:34 pm

:confused: nocas sam usnila cudan san, ja i biciklo i divan dan..
Vozila sam tako ludo, i zamislite nisam pala i to je pravo cudo..Pretekla sam i shumahera, koji formulu onako brzo tera.. VOZITE LI BICIKL ? 419607 Ostavih ga iza sebe, onda se probudih el mi je spalo cebe.. :shock: VOZITE LI BICIKL ? 686218

Ko zna sta bi bilo da se cebe nije pomerilo?? :scratch: :163443:
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca
Princ od tora
Crna_ovca


Datum upisa : 21.12.2007

VOZITE LI BICIKL ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VOZITE LI BICIKL ?   VOZITE LI BICIKL ? EmptyUto Jun 16, 2009 9:36 pm

komunikativn@ ::
oooo..jaaaaaaaaaaaaaaa...biciklo mi veliki prijateljjjjj...

wozim ga swaki wikend kad je lijepo wrijeme...

uziwam ja,a bogme i gospon "biciklo" :zubarv7:

Menjam nick u bicikli :ironic:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

VOZITE LI BICIKL ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VOZITE LI BICIKL ?   VOZITE LI BICIKL ? EmptyUto Jun 16, 2009 10:43 pm

Nisam vozio jedno nedelju dana, bila probušena guma -koju nisam popravio

Popravio ....skinuo sa ćaletovog ceo točak , i sad opet voziiimmm VOZITE LI BICIKL ? 669322










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

VOZITE LI BICIKL ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VOZITE LI BICIKL ?   VOZITE LI BICIKL ? EmptyUto Jun 16, 2009 10:45 pm

Vozim sve što voze mladi... :ironic:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

VOZITE LI BICIKL ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VOZITE LI BICIKL ?   VOZITE LI BICIKL ? EmptyUto Jun 16, 2009 10:46 pm

Sva sreca te ne naletis na Kjaru, inace bi morao da joj pokazes legitimaciju i dozvolu za voznju bicikla.. :twisted:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

VOZITE LI BICIKL ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VOZITE LI BICIKL ?   VOZITE LI BICIKL ? EmptyUto Jun 16, 2009 10:47 pm

Oci-ANDJELA^Z ::
Sva sreca te ne naletis na Kjaru, inace bi morao da joj pokazes legitimaciju i dozvolu za voznju bicikla.. :twisted:



Progledala bi mu kroz prste.vidiš da ga u poslednje vreme prati maler...
:55721:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

VOZITE LI BICIKL ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VOZITE LI BICIKL ?   VOZITE LI BICIKL ? EmptyUto Jun 16, 2009 10:50 pm

u pravu si.. :upravusi:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

VOZITE LI BICIKL ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VOZITE LI BICIKL ?   VOZITE LI BICIKL ? EmptyUto Jun 16, 2009 10:52 pm

ma sav je sheban.. :padapk8: Možda ne vozi ono što mi mladi vozimo... :padapk8:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

VOZITE LI BICIKL ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VOZITE LI BICIKL ?   VOZITE LI BICIKL ? EmptyUto Jun 16, 2009 10:57 pm

Kijara-brm ::
Vozim sve što voze mladi... :ironic:

Jel onaj Barbie bicikl, pink ? VOZITE LI BICIKL ? 98966










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sanjalica
Maman Papillons Charmants Petits
Sanjalica


Godina : 48
Location : Tamo gde vecno sunce sja...
Datum upisa : 16.08.2008

VOZITE LI BICIKL ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VOZITE LI BICIKL ?   VOZITE LI BICIKL ? EmptyUto Jun 16, 2009 10:58 pm

Ne nego trotinet :padapk8:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

VOZITE LI BICIKL ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VOZITE LI BICIKL ?   VOZITE LI BICIKL ? EmptyUto Jun 16, 2009 11:01 pm

Sanjalica ::
Ne nego trotinet :padapk8:

...ti ni ne pomišljaj na ništa sa manje od 4 točka ...a i to je bolje da ne vozis, nego da sediš s mirom tamo cyclops :790114:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

VOZITE LI BICIKL ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VOZITE LI BICIKL ?   VOZITE LI BICIKL ? EmptyUto Jun 16, 2009 11:02 pm

U što je opasan ovaj Ken... :padapk8:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

VOZITE LI BICIKL ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VOZITE LI BICIKL ?   VOZITE LI BICIKL ? EmptySre Jun 17, 2009 12:02 am

redje...mada bi trebao cesce,,,npr.:)))










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

VOZITE LI BICIKL ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VOZITE LI BICIKL ?   VOZITE LI BICIKL ? EmptySre Jun 17, 2009 1:33 pm

Kijara-brm ::
U što je opasan ovaj Ken... :padapk8:

[You must be registered and logged in to see this image.]


Kijara -brm sa svojim biciklom VOZITE LI BICIKL ? 98966










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

VOZITE LI BICIKL ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VOZITE LI BICIKL ?   VOZITE LI BICIKL ? EmptySre Jun 17, 2009 1:41 pm

wahahahahahha..pa gde me nađe..A dođeš ti meni,na temu... :padapk8:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

VOZITE LI BICIKL ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VOZITE LI BICIKL ?   VOZITE LI BICIKL ? EmptyUto Okt 06, 2009 8:59 pm

Vozim još, na posao....samo ....ujutru više i nije tako prijatno [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

VOZITE LI BICIKL ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VOZITE LI BICIKL ?   VOZITE LI BICIKL ? EmptyUto Okt 06, 2009 9:02 pm

montoya ::
redje...mada bi trebao cesce,,,npr.:)))










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
raspolozena

raspolozena


Godina : 53
Location : Svuda po malo
Datum upisa : 16.08.2009

VOZITE LI BICIKL ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VOZITE LI BICIKL ?   VOZITE LI BICIKL ? EmptyUto Okt 06, 2009 10:32 pm

Iskreno mukami je od bicikla...ne vozim bicikl vise... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

VOZITE LI BICIKL ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VOZITE LI BICIKL ?   VOZITE LI BICIKL ? EmptySre Okt 07, 2009 1:08 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



VOZITE LI BICIKL ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VOZITE LI BICIKL ?   VOZITE LI BICIKL ? EmptySre Okt 07, 2009 2:19 am

Bicikl, obožavam. Vozim i bez ruku, pa pravim raznorazne figure, ma šta da pišem dalje, jednom rečju, pravi sam virtuoz. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

VOZITE LI BICIKL ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VOZITE LI BICIKL ?   VOZITE LI BICIKL ? EmptySre Okt 07, 2009 2:24 am

samo iz nuzde:))

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



VOZITE LI BICIKL ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VOZITE LI BICIKL ?   VOZITE LI BICIKL ? EmptySre Okt 07, 2009 2:38 am

doctorr67 ::
samo iz nuzde:))

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ijao, i ja treba s ovakvim bajom da pijem kafu. Kukuuuuuuuuu [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

VOZITE LI BICIKL ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VOZITE LI BICIKL ?   VOZITE LI BICIKL ? EmptySre Okt 07, 2009 3:03 am

sta ima veze...malo sam "zagoreo" jako sunce, a vidis da se trudim da ti bude ugodno:))))
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



VOZITE LI BICIKL ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VOZITE LI BICIKL ?   VOZITE LI BICIKL ? EmptySre Okt 07, 2009 3:12 am

doctorr67 ::
sta ima veze...malo sam "zagoreo" jako sunce, a vidis da se trudim da ti bude ugodno:))))

Šta kažeš, malo si zagoreo?! [You must be registered and logged in to see this image.]

I to je što kažeš. Znači, moći ću i prileći. E, baš lepo. Poneću i spavaćicu. [You must be registered and logged in to see this image.]

Dakle, znam da vozim bicikl čak i bez ruku. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

VOZITE LI BICIKL ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VOZITE LI BICIKL ?   VOZITE LI BICIKL ? EmptySre Okt 07, 2009 3:16 am

zato sluzi "udoban kreffet"...netrebaju ti ruke za voznju, ali voziti biciklu u snu je ruzno:)))
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



VOZITE LI BICIKL ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VOZITE LI BICIKL ?   VOZITE LI BICIKL ? EmptySre Okt 07, 2009 3:18 am

Pa moram o biciklu zbog teme, inače ne bih. A na krevetu isključivo spavam. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

VOZITE LI BICIKL ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VOZITE LI BICIKL ?   VOZITE LI BICIKL ? EmptySre Okt 07, 2009 3:21 am

[You must be registered and logged in to see this image.] da...ali voziti u snu "potpaljeni bicikl" moze biti zaista neugodno..... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



VOZITE LI BICIKL ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VOZITE LI BICIKL ?   VOZITE LI BICIKL ? EmptySre Okt 07, 2009 3:26 am

Nemam ja pojma kakav je to "potpaljeni bicikl". [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

VOZITE LI BICIKL ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VOZITE LI BICIKL ?   VOZITE LI BICIKL ? EmptySre Okt 07, 2009 3:30 am

uh...pa to je kad spavash.."neko" ti stavi-zaglavi parche hartije izmedju palca i "do palca" i zapali vatru..reakcija je "vozis bicikl u snu"..morbidno jeste ali me je asociralo na to:)))
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



VOZITE LI BICIKL ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VOZITE LI BICIKL ?   VOZITE LI BICIKL ? EmptySre Okt 07, 2009 3:31 am

Molim te da izostaviš te akrobacije kada budem ležala na kauču a ti stražario. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

VOZITE LI BICIKL ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VOZITE LI BICIKL ?   VOZITE LI BICIKL ? EmptySre Okt 07, 2009 3:36 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



VOZITE LI BICIKL ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VOZITE LI BICIKL ?   VOZITE LI BICIKL ? EmptySre Okt 07, 2009 3:42 am

doctorr67 ::
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Zvončić

Zvončić


Godina : 40
Location : Beograd
Humor : Zaljubljena
Datum upisa : 30.07.2009

VOZITE LI BICIKL ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VOZITE LI BICIKL ?   VOZITE LI BICIKL ? EmptyPon Okt 19, 2009 12:53 am

Nažalost ne, već 7 god...
A bajs, eno ga truli u dvorištu.
Jadničak, dobro me je služio.... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://foto-art.serbianforum.info/forum.htm
Gost
Gost
Anonymous



VOZITE LI BICIKL ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VOZITE LI BICIKL ?   VOZITE LI BICIKL ? EmptyPon Okt 19, 2009 1:23 am

Vozim bicikl od kad znam za sebe. Imao sam u detinjstvu onaj mali sa dva pomocna tocka, zatim BMX, a sad mauntin bajk. Steta sto sam od skoro izgubio tu naviku jer je voznja bicikla uz plivanje i trcanje, najbolji vid rekreacije.
Nazad na vrh Ići dole
Xenia

Xenia


Godina : 46
Datum upisa : 25.09.2009

VOZITE LI BICIKL ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VOZITE LI BICIKL ?   VOZITE LI BICIKL ? EmptyPon Okt 19, 2009 1:38 am

Od svog postanka vozim i ne secam se kad je to bilo da sam naucila,samo znam da je moj tata bio strpljiv samnom,a danas,po potrebi,retko.
Nazad na vrh Ići dole
njushkalo_
Glavni opservator
njushkalo_


Location : daleko od tebe
Datum upisa : 27.12.2007

VOZITE LI BICIKL ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VOZITE LI BICIKL ?   VOZITE LI BICIKL ? EmptyPon Okt 19, 2009 5:54 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]


Naravno , vozimo
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

VOZITE LI BICIKL ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VOZITE LI BICIKL ?   VOZITE LI BICIKL ? EmptyPon Okt 19, 2009 5:59 pm

da naravno..imam ga, samo neznam gde je, a i gume treba zameniti....verovatno i sic(sedishte) isto....
[You must be registered and logged in to see this image.]










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





VOZITE LI BICIKL ? Empty
PočaljiNaslov: Re: VOZITE LI BICIKL ?   VOZITE LI BICIKL ? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
VOZITE LI BICIKL ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Vozite li ROLERE ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: PUT PUTUJEM :: SAOBRAĆAJ :: OSTALO na točkovima ,LETELICE ,PLOVILICE-
Skoči na: