DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
FOBIJE -čega se plasite? - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
FOBIJE -čega se plasite? - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 FOBIJE -čega se plasite?

Ići dole 
+40
Blebetalo
Black Wizard
Time
nepogoda
Hestija
Kica/Praja
bosankaa
MadamX
savo
Nut
Okano
dusicaa
ZoxZoja
Šmizla
Tarja
promaja
Sibila_
AstrinaKomsinica
Lily
Aurora Borealis
Slovenska
determinanta
PJER
Alisa
Draganna
doctorr67
Krupljanka
Oci-ANDJELA
Schveca
Astra
SHRAFCIGGER
veccana44
Storm_z
anja007
komunikativn@
Silvy
slatkicass
sonia
zvezdana
Luckasta
44 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FOBIJE -čega se plasite? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: FOBIJE -čega se plasite?   FOBIJE -čega se plasite? - Page 3 EmptyČet Apr 24, 2008 10:14 pm

First topic message reminder :

Svako od nas ima neku od fobija, priznali mi to ili ne.Naravno, bitno je koliko mozemo da je kontrolisemo u svakodnevnom zivotu. Najpoznatija je naravno, klaustofobija , no ima ih na desetine-sto cemo naknadno obraditi.Dakle-cega se bojite  ?










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Danubius dana Uto Apr 05, 2016 8:43 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

FOBIJE -čega se plasite? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FOBIJE -čega se plasite?   FOBIJE -čega se plasite? - Page 3 EmptyNed Feb 18, 2018 1:09 pm

ZoxZoja ::
Jeste znali da postoji posebna fobija od praznih pivskih čaša i krigli? Zove se CENOSILIKOFOBIJA. Sad ne znam dal se leči samo punjenjem istih ili iste krigle i čaše treba potpuno izbegavati ... daleko bilo smehsmeh
Jok.Leči se na odvikavanju od alkoholizma.  ludismeh
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

FOBIJE -čega se plasite? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FOBIJE -čega se plasite?   FOBIJE -čega se plasite? - Page 3 EmptyNed Apr 08, 2018 12:03 am

Trenutno najveći strah koji imam je bolnica! eeeeeee8
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

FOBIJE -čega se plasite? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FOBIJE -čega se plasite?   FOBIJE -čega se plasite? - Page 3 EmptyNed Apr 08, 2018 1:02 am

bosankaa ::
Trenutno najveći strah koji imam je bolnica!  eeeeeee8

Jao,kako djecu onda hrabris ako se ti bojis....i ne sekiraj se,zaista je rutinska mala OP,a sutradan ces da trcis....imas li def. termin.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Okano
Somborska Ruža



Datum upisa : 06.01.2012

FOBIJE -čega se plasite? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FOBIJE -čega se plasite?   FOBIJE -čega se plasite? - Page 3 EmptyNed Apr 08, 2018 1:26 am

Da ne osvanem ovako na zidu u spavacoj/dnevnoj sobi kao Zeljko B. i supruga .... pa bilo da proslavljamo i 50 godina braka ... neko ipak trebao ovo da snimi i da izradi smehsmeh mogu misliti koliko kopija je napraljeno i slika

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

FOBIJE -čega se plasite? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FOBIJE -čega se plasite?   FOBIJE -čega se plasite? - Page 3 EmptyNed Apr 08, 2018 8:19 am

Astra ::
bosankaa ::
Trenutno najveći strah koji imam je bolnica!  eeeeeee8

Jao,kako djecu onda hrabris ako se ti bojis....i ne sekiraj se,zaista je rutinska mala OP,a sutradan ces da trcis....imas li def. termin.

Joj cuti...Sa njima se sve salim, pokusavam da ne primijete , a ustvari... eeeeeee8
Ne plasim se ja OP...i jedva cekam da se rijesim.
Samo taj boravak u bolnici me brine. Ne volim...ne mogu...ne smijem...
Imam termin. 6.maj (nedelja) prijem.Sutradan op i ako sve bude u redu...u srijedu (najkasnije do petka) kući.
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne



Datum upisa : 30.11.2012

FOBIJE -čega se plasite? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FOBIJE -čega se plasite?   FOBIJE -čega se plasite? - Page 3 EmptyNed Apr 08, 2018 9:27 am

Daj zemo ne kvari nam sliku , nije naš kraj strašljiv , sve dođe i prođe. gib5
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

FOBIJE -čega se plasite? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FOBIJE -čega se plasite?   FOBIJE -čega se plasite? - Page 3 EmptyNed Apr 08, 2018 11:51 am

podbarac ::
Daj zemo ne kvari nam sliku , nije naš kraj strašljiv , sve dođe i prođe. gib5

Potrudiću se zemo ...kad prodje bicu opet hrabra :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
brunolino




Datum upisa : 12.10.2010

FOBIJE -čega se plasite? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FOBIJE -čega se plasite?   FOBIJE -čega se plasite? - Page 3 EmptyNed Apr 08, 2018 12:13 pm

ja se žena najviše plašim... ludismeh

samo ne znam koja je to fobija...?!
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

FOBIJE -čega se plasite? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FOBIJE -čega se plasite?   FOBIJE -čega se plasite? - Page 3 EmptyPet Apr 13, 2018 8:04 pm

I dalje lifta.Jučer me uhvatila panika.Žena ne može da se popne na treći sprat ,ali može da siđe.
Normalno u bolnici je veliki lift-a zabllindiran da se naježiš.Naguralo se ljudi,pride dva tipa vukla frižider negde na odelenje pa se i on sa nama vozio.Od silne gužve mene ovako malu stisli uz taj frižider.Usta se osušila(u mislima samo da izađem )
Kad idem kod frendi ,a izbegavam jer živi u neboderu na desotom ja peške lagano.I gore i dole.Ne mogu da prevaziđem taj lift nikako.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

FOBIJE -čega se plasite? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FOBIJE -čega se plasite?   FOBIJE -čega se plasite? - Page 3 EmptyPet Apr 13, 2018 8:47 pm

Dokle ide moja fobija koja se tiče vodozemca kojem ni ime ne volim da pomenem. Otpratila sam na insti devojku koja je objavila sliku ... tog ... i još krastaču dm5 dm5 dm5










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FOBIJE -čega se plasite? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FOBIJE -čega se plasite?   FOBIJE -čega se plasite? - Page 3 EmptyPet Jun 01, 2018 10:04 am

Sad pročitah temu "žene vozači".Imam fobiju od istih.I to na pešačkom prelazu.Ne bojim se tramvaja koji mi me može strefiti na svakom prelazu neko baš žena vozača.Tri puta su me udarile( i to na pola pešačkog) i sve u stilu -nisam te videla.
Jedna je bila toliko bezobrazna jer sam je očito prekinula u telefonskom razgovoru,pa mi je samo mahnula.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FOBIJE -čega se plasite? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FOBIJE -čega se plasite?   FOBIJE -čega se plasite? - Page 3 EmptyNed Nov 11, 2018 6:09 pm

Jedna od poznatih fobija je -strah od lifta .
Ima puno ljudi koji ni za živu glavu ne bi ušli u lift -radije će da šipče stepenicama i 10 spratova .
E sad...ima li to veze sa klaustofobijom uopšte ,ili sa strahom da će se "zaglaviti "ili "propasti"u okno sa velike visine  ...no, u Srbiji ta fobija je sasvim razumna i opravdana .
Evo zašto :
U Srbiji postoji 25 000 liftova ,prosečna starost im je 44 godine (?) -a maksimalni "vek" jednog lifta je 25 godina ,i to uz redovno održavanje (što kod nas nije slučaj ,niti ima stručnih lica ,niti novca  za to)

Ovo su zvanični podaci .Čak 15 000 liftova su označeni kao "bezbednosno opasni " . Procena "nadležnih" je da bi zamena dotrajalih liftova koštala 450 miliona eura (koji novac "nadležni" neće ,naravno, obezbediti -sem što su već izračunali da na zgradu od 30 stanova ,na svakog stanara to "dođe" po 1000 eu -jer su "vlasnici stanova i vlasnici infrastrukture" -što naravno ljudi neće moći da plate )

Dakle -"liftofobija" ,za razliku od većine drugih fobija ima osnova ,naročito ako ste Beograđanin .

Jer -polovina svih liftova u Srbiji -nalazi se u BG .  spite

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





FOBIJE -čega se plasite? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FOBIJE -čega se plasite?   FOBIJE -čega se plasite? - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
FOBIJE -čega se plasite?
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: TAJNE UMA i EMOCIJE :: PSIHOLOGIJA-
Skoči na: