DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Razočarenje

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

Godina : 38
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Razočarenje   Čet Sep 24, 2009 1:31 am

First topic message reminder :

Kako podnosite razočarenjima? Da li ga "prožvaćete" ili ih volite "nabijati na nos"?
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/

AutorPoruka
Čiča

Datum upisa : 26.10.2014

PočaljiNaslov: Re: Razočarenje   Ned Jan 04, 2015 2:17 am

Da vam kaže Čiča nešto...Kad bi ukapirali o čemu se zapravo radi, došli bi do zaključka da niste normalni, a zašto...Pa zato što stvarno niste normalni...U stvari ste normalni, ali ne znate da ste normalni...Kad bi neko pitao razočaranog, ali ne da ga pita formalno, nego da dobro razmisli, u šta je zapravo razočaran, nebi znao odgovor...Zašto nebi znao odgovor, pa zato što odgovora zapravo i nema...A zašto nema odgovora, pa zato što je to sve igra UM-a...Vi stvorite psihički obrazac o nečemu ili nekome, i taj psihički obrazac se pokaže kao neipsravan, vi zapravo niste razočarani u nekoga ili nešto, nego u ono što ste vi stvorili...A ono što ste vi stvorili ne da vam da vidite pravo stanje stvari dok nešto ne pođe naopako..A zapravo ništa nije pošlo naopako, već onako kako treba da pođe...E sad dolazi najteži dio istine, a zapravo je najlakši, samo treba da dolučite šta će te...Dali će te da učestvujete u igri UM-a ili nećete...U vašoj odluci leži moć...Ako krenete da učestvujete u igri bićete izloženi raznim napadima i kombinacijama UM-a..Ppričaćete sa njim...Čućete glas u svojoj glavi koji kombinuje umjesto vas...Moglo je ovako, a možda nije ovako nego onako, mogao sam ovo ili ono, jednostavno, neče vam dati šansu da vidite pravo stanje...A što je zapravo pravo stanje...Pravo stanje je zapravo shvatanje da je sve u Božijim rukama, i perdaja Božijoj volji...Božija volja obitava u vječnoj sadašnjosti, bez prošlosti i budućnosti...Dok god vam prošlost bude značila bićete razočarani...Veza sa budućnošću izazivaće strah u vama od same budućnosti...Ostaje vam samo sadašnjost, prema tome, prihvatite sadašnjost onakvu kakva jeste, jer u sadašnjosti nikad nećete biti razočarani, jer vaš stvarni život se odvija isključivo u sadašnjosti...Ako ga ne prihvatite, on će proći mimo vas, u stvari, vi će te proći ne shvatajući da ste sam život...Eto tako vam je to...
Nazad na vrh Ići dole
zoran1970
Mejac
Mejac

Godina : 48
Datum upisa : 03.09.2011

PočaljiNaslov: Re: Razočarenje   Ned Jan 04, 2015 8:42 am

Jer znate vi šta je pravo razočaranje.. 55555
pravo razočaranje je kad hoćeš da prdneš,,a usereš se... smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 58

PočaljiNaslov: Re: Razočarenje   Ned Jan 04, 2015 9:06 am

Čiča ::
.A što je zapravo pravo stanje...Pravo stanje je zapravo shvatanje da je sve u Božijim rukama, i perdaja Božijoj volji...Božija volja obitava u vječnoj sadašnjosti, bez prošlosti i budućnosti...Dok god vam prošlost bude značila bićete razočarani...Veza sa budućnošću izazivaće strah u vama od same budućnosti...Ostaje vam samo sadašnjost, prema tome, prihvatite sadašnjost onakvu kakva jeste, jer u sadašnjosti nikad nećete biti razočarani, jer vaš stvarni život se odvija isključivo u sadašnjosti...Ako ga ne prihvatite, on će proći mimo vas, u stvari, vi će te proći ne shvatajući da ste sam život...Eto tako vam je to...
E baš super ,kada o svemu odlučuje Bog ? Samo se moliš ,i biće ti uslišeno ,nikada se nećeš razočarati?
Pa na tome počiva religija ,na demagogiji .
"Blago siromašnima ,bolesnima i nesrećnima -njihovo je carstvo Božije " ?
Jeste da trenutno nemaš šta da jedeš ,imaš gubu ,ali je to ok....samo gledaj u Nebo ,i budi srećan ,nemoj da se razočaraš .
Dakle ...super je da se mučiš ,patiš ,čudni su putevi gospodnji ,nagrada te čeka na Nebu?
Onda je ok ,ako si dobar čovek ,a eto ,nemaš sreće u ljubavi ,nemaš ženu ni decu ,ne ide ti u životu ,živiš u vreme ratova i bede, nemoj se razočarati, samo ne gubi veru ,i u Raju te čeka 13 devica ,ako si "vere ispravne " ?
Ja ne znam u  kojoj ti zemlji živiš u toj "sadašnjosti" ,pa uopšte nisi razočaran ili deprimiran ,mi u Srbiji ,i u nekim godinama ,malo teže verujemo u "bolji život" i prilično smo razočarani ,jer decenijama verujemo da će biti  bolje .Zar to nije ljudski ?
Doduše .... ako slušaš Amfilohija Radovića ,onda su i poplave kazne za naše grehe ,pa se i ne treba razočarati ,zaslužili smo ,baš tako treba.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.forumsr.com/ Na mreži
ZoxZoja
Stela Polaris

Godina : 50
Datum upisa : 13.01.2013

PočaljiNaslov: Re: Razočarenje   Ned Jan 04, 2015 1:08 pm

Danubius ::
...
Onda je ok ,ako si dobar čovek ,a eto ,nemaš sreće u ljubavi ,nemaš ženu ni decu ,ne ide ti u životu ,živiš u vreme ratova i bede, nemoj se razočarati, samo ne gubi veru ,i u Raju te čeka 13 devica ,ako si "vere ispravne " ?
...

E sad sam se razočarala i u Raj. Šta ja da radim s 13 devica??? Da im dam da peru prljave čarape jedino dm5 dm5 dm5

Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Razočarenje   Ned Jan 04, 2015 1:20 pm

Razocaranje je jedan gubitak vaseg poverenja u nekoga ili u nesto. Danas je lakse se razocarati nego steci netko poverenje u nekoga ili u nesto.

Na prvi pogled je negativan stav,ali na drugi pogled gledajuci je jako efektivan i pozitivan.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Razočarenje   Ned Jan 04, 2015 2:04 pm

Naravno Doli da je lakse razocarati se nego imati povjerenje,jer ljudi prave greske,vise nego dobre stvari,i povjerenje je vrlo tesko vratiti kad predje u razocarenje.

.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: Razočarenje   Ned Jan 04, 2015 2:30 pm

ZoxZoja ::

E sad sam se razočarala i u Raj. Šta ja da radim s 13 devica??? Da im dam da peru prljave čarape jedino dm5 dm5 dm5
Čak i da si "slepo verujuća" ,prilično je razočaravajuća činjenica da nijedna religija ne predviđa neko posebno mesto za žene ,čak ni u "večnom životu"
.I čin "anđela" je predviđen za muškarce ,kao što su svi vodeći i važniji sveci takođe muškarci .
Radikalni islam predviđa serviranje 13 devica svakoj budali koja "pogine za veru" ?
Da Bog misli da nas poštedi razočarenja , bola ,nesreće ,radio bi to od postanka sveta ,a to se ne dešava ,naprotiv ,tako da Čičina teorija "sve je u božijoj ruci" i "živi sada " ne pije vodu . Kada dođu teška vremena ,razočarenje valjda smanje neke lepe uspomene iz prošlosti ,razočaravajuće bi bilo nemati čega da se setiš. Isto tako bi bilo razočaravajuće da se bar ne nadaš ,da ti neka budućnost donosi nešto lepše ,zar ne ?

Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.forumsr.com/ Na mreži
ZoxZoja
Stela Polaris

Godina : 50
Datum upisa : 13.01.2013

PočaljiNaslov: Re: Razočarenje   Ned Jan 04, 2015 3:58 pm

Teorija "sve je u Božijoj ruci" može a ne mora da važi. U stvari ne važi uopšte. Iz prostog razloga jer čoveku je od Boga data SLOBODNA VOLJA. Tako da za sva razočarenja smo sami krivi jer su naše odluke dovele do istog. Ovako ili onako. Čovek može da veruje to je opet njegova slobodna volja. Može da se nada, da traži Božiju pomoć ali ne može da je očekuje bez svesne odluke. Možda zvuči kontradiktorno ali nije.

Da bih ostala u temi razočarava me količina gluposti koju "vernici" javno ispoljavaju ne poznavajući elementarne činjenice vere koju ispovedaju.

Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-

Datum upisa : 11.07.2013

PočaljiNaslov: Re: Razočarenje   Ned Jan 04, 2015 4:36 pm

Razocarenje je prihvatanje,ili spoznaja istine..kakva god bila ererere
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods

Datum upisa : 23.03.2011

PočaljiNaslov: Re: Razočarenje   Pon Jan 05, 2015 12:45 am

ZoxZoja ::
Razočarenje je moje srednje ime već neko duže vreme. U sve i niukog posebno. S razlozima, velikim ili malim ili bez njih. Razočarali su me ljudi, sistem, iznevereni ideali ... Kao izazim na kraj s tim? Lako i nikako. Borim se, padam, ustajem, analiziram, tonem u depresiju, vrištim od muke, razbijem omiljenu šolju za kafu ... Kratko i jednostavno rečeno ŽIVIM.

Sjajan post Zox... aplauseee

Razocarenje..svakodnevna pojava u nasim zivotima..Korisna ,konstruktivna stvar..kompleksna pojava,pozeljna ,regrutovana iz slozenih  emocionalnih stanja,neophodna kao dokaz da smo zivi,budni,da postojimo i udisemo  punim plucima.. -jos jedan  dokaz da je zivot dakle, veoma raskosna  kategorija...
''Bolje da se ista desava,nego nista''...Znaci,..navijam za razocarenja i dusevnu patnju kao njenu 'nus pojavu''.jer  nije svaka patnja losa,kao sto ni svaka  radost nije dobra....Zato svi koji pate,boli vas i lomi,pece i jede,ne zestite se ,nego radujte,   jer  ste aktivni ucesnici zivotnih predstava na ovoj planeti..Nista od zagovaranja - emotivne zaravnjenosti zivota kao zaloga dusevnom miru i dugom zivotu..Jedna od jacih ''mantri''.koja je bitna odrednica globalnog poimanja stvarnosti i savremenih trendova coveka i  ljudskog drustva u celini,..glasi..
''Ako vec ne mozemo  da budemo  srecni, nemojmo  da dusevno patimo zato sto nismo srecni, jer ce nam , tada, sreca jos vise okrenuti ledja. ''Satanizacija dusevne patnje je  deo jedne sire zamisli: satanizacije ljudskog zivota. Nastoji se da zivot treba  bude uredjen tako, da se svako od nas u svakom casu oseca prosecno zadovoljan, da ni u kome ne preteze dusevna patnja''......

Nastavimo li dalje tako, zivot ce nam postati ravan, jednoobrazan. I što je najvaznije: ako ikada uspemo da potpuno eliminisemo dusevnu patnju,(koja je posledica razocarenja ..u sirem smislu..) necemo postati ni vise zadovoljni, ni manje nesrecni, jer nije svaka dusevna bol samo i iskljucivo stetna, toliko stetna, da zivotu samo odmaze... Konacno, zivot u
potpunom skladu skladu sa sobom i sredinom, nije nesto za cim bi trebalo preterano ceznuti. Jer, ''zivot-smirenje, manje je, nego zivot''............

Nekada sam zaista smatrala da zivot u skladu sa sobom i sredinom je ''naj zivot''..Medjutim,vremenom sam spoznala  da emocionalno vaspitan covek mora proci kroz brojna iskusenja,zivotne nedace,razocarenja,boli i patnje ,da bi se emotivno i empirijski  obogatio,uzdizao,napredovao u svojoj individuaciji..Naravno,potrebno je dosegnuti pravu meru u svemu tome..i
svakako da je neophodno  smirivati teske boli i razocarenja,posebno ona koja  zivot ili paralisu ili unistavaju...ali, ne treba po svaku cenu eliminisati svaki,ama bas svaki, dusevni nemir..jer se zivot ne sastoji samo od od one
cuvene,poznate,''suncane strane ulice''..

Sa zapada je dosla ona ''zbunjujuca'' stvar da cim iskazujemo zabrinutost,neraspolozenje,nemir,negativne  vibracije, -
nesto sa nama ,nije kako treba i nije u redu'' .''.Jedan od nacina da se dusevno zdravlje u danasnjoj stvarnosti ucini dopadljivijom u ocima ljudi jeste da se kaze ,kako su dusevno zdravi ljudi  uvek srecni..!!

Da bi bila dusevno zdrava, potrebno je da budes potpuno srecna''!Ali, mi znamo ,da ,stalno osecanje srece,nije uslov za dusevno zdravlje..niti je
dusevno zdravlje ,nesto sto je obavezno..!!
..I takodje svi  dobro znamo,da mozemo biti dusevno zdravi,a ipak,veoma nesrecni..

Nervira me to obavezno nametnuto i neprirodno,''vecito nasmejano lice''(ujutru uz osmeh iz kreveta,peri,cisti,ribaj,vaspitaj,spremaj doterana,nasmejana,trci ,juri ,tamo,amo,na roditeljski,i uvece posle 15 sati u spidu, vesela i razdragana,''doterana i mirisljava'' skoci u  zagrljaj ''svome muzjaku''do ranih jutarnih sati..ja ovo za nas zene..muski slicno..znaju oni kako..)-mantra iz popularne psihologije-nema veze sa zivotom..

Ah ,mog razocarenja u ovaj nerazocaravajuci svet..bez mane !!!

Nazad na vrh Ići dole
Čiča

PočaljiNaslov: Re: Razočarenje   Pon Jan 05, 2015 11:38 pm

Danubius ::
Čiča ::
.A što je zapravo pravo stanje...Pravo stanje je zapravo shvatanje da je sve u Božijim rukama, i perdaja Božijoj volji...Božija volja obitava u vječnoj sadašnjosti, bez prošlosti i budućnosti...Dok god vam prošlost bude značila bićete razočarani...Veza sa budućnošću izazivaće strah u vama od same budućnosti...Ostaje vam samo sadašnjost, prema tome, prihvatite sadašnjost onakvu kakva jeste, jer u sadašnjosti nikad nećete biti razočarani, jer vaš stvarni život se odvija isključivo u sadašnjosti...Ako ga ne prihvatite, on će proći mimo vas, u stvari, vi će te proći ne shvatajući da ste sam život...Eto tako vam je to...
E baš super ,kada o svemu odlučuje Bog ? Samo se moliš ,i biće ti uslišeno ,nikada se nećeš razočarati?
Pa na tome počiva religija ,na demagogiji .
"Blago siromašnima ,bolesnima i nesrećnima -njihovo je carstvo Božije " ?
Jeste da trenutno nemaš šta da jedeš ,imaš gubu ,ali je to ok....samo gledaj u Nebo ,i budi srećan ,nemoj da se razočaraš .
Dakle ...super je da se mučiš ,patiš ,čudni su putevi gospodnji ,nagrada te čeka na Nebu?
Onda je ok ,ako si dobar čovek ,a eto ,nemaš sreće u ljubavi ,nemaš ženu ni decu ,ne ide ti u životu ,živiš u vreme ratova i bede, n, a ne da emoj se razočarati, samo ne gubi veru ,i u Raju te čeka 13 devica ,ako si "vere ispravne " ?
Ja ne znam u  kojoj ti zemlji živiš u toj "sadašnjosti" ,pa uopšte nisi razočaran ili deprimiran ,mi u Srbiji ,i u nekim godinama ,malo teže verujemo u "bolji život" i prilično smo razočarani ,jer decenijama verujemo da će biti  bolje .Zar to nije ljudski ?
Doduše .... ako slušaš Amfilohija Radovića ,onda su i poplave kazne za naše grehe ,pa se i ne treba razočarati ,zaslužili smo ,baš tako treba.
Ako se tebi svodi tvoje postojanje na ovo što si napisao ovdje onda Dani ja neznam zašto sam sve ovo napisao...Totalni promašaj...Amfilohije nema veze sa ovim, on je samo čestica božija u svemu ovome baš kao i ti, bez obzira da li se ti slagao sa njim ili ne...Na kraju krajeva svi smo različiti, i u tome je draž...Ne postoji ni bolji ni gori život, suština je u tome da si ti sam život, a ne da je život tamo negdje a ti na drugom mjestu...Tako da ti život niko ne može uzeti...Niko ti ne može oduzeti postojanje, sem ti samom sebi...Ono što mene čeka u raju, čeka i tebe i sve nas...
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

PočaljiNaslov: Re: Razočarenje   Uto Jan 06, 2015 1:41 pm

Nut ::

Nervira me to obavezno nametnuto i neprirodno,''vecito nasmejano lice''(ujutru uz osmeh iz kreveta,peri,cisti,ribaj,vaspitaj,spremaj doterana,nasmejana,trci ,juri ,tamo,amo,na roditeljski,i uvece posle 15 sati u spidu, vesela i razdragana,''doterana i mirisljava'' skoci u  zagrljaj ''svome muzjaku''do ranih jutarnih sati..ja ovo za nas zene..muski slicno..znaju oni kako..)-mantra iz popularne psihologije-nema veze sa zivotom..

Ah ,mog razocarenja u ovaj nerazocaravajuci svet..bez mane !!!

Stvarno ne znam gdje ti izvlacis ove teorije Nut. trtrr Mantre iz 50tih?! Stepford wives?!
Ta "popularna psihologija" nije zazivjela ni u Stapfordu hahahahahahahahahahah

So, da ja to sumiram: cool je bit razocaran, pa lijepo sjednes na rukice bijele, i kukumavcis do sudnjOg dana: kuku kako je ovaj svijet uzasan! To je "in"?!

Razocara se samo onaj koji ocekuje, a ne djeluje. Nema tu puno filozofije.
Da, zabolice insana tudja patnja, glad u svijetu, stradanja u ratovima, etc. etc. Ali normalnoj osobi ce prve misli biti: kako ja mogu da utjecem na to, da napravim boljim. A ne: jaooooo meniiiiiiiii, sad cu da patim mjesec dana nad tudjom sudbinom, i da im pomazem blejanjem o tome.
Pomoc se sastoji i u sirenju pozitivne misli. I u objelodanjivanju negativnig dejstava.

Al ko bi sjedio
Nazad na vrh Ići dole
Draganna

Datum upisa : 25.11.2009

PočaljiNaslov: Re: Razočarenje   Sre Jan 07, 2015 10:11 pm

Kijara-brm ::
Kako podnosite razočarenjima? Da li ga  "prožvaćete" ili ih volite "nabijati na nos"?

Razočaranja se događaju ljudima koji previše očekuju od drugih a premalo od sebe . Moj odgovor na pitanja iznad nije ni jedno , ni drugo , ni treće.
Prihvaćam ljude kakvi jesu i ne mogu me razočarati . Nismo mi ti koji možemo mijenjati ljude i njihova ponašanja. Možemo mijenjati svoj pogled na situacije i svoja očekivanja ...
I onda kada se situacije čine drugačijima nego li bismo mi željeli , postoji razlog zašto je tomu tako. Manje lijepe situacije treba sagledati dublje i mudrije ... a ne odmah pasti u razočaranja i očajavanja.
Nazad na vrh Ići dole
Čiča

PočaljiNaslov: Re: Razočarenje   Sre Jan 07, 2015 11:10 pm

Draganna ::
Kijara-brm ::
Kako podnosite razočarenjima? Da li ga  "prožvaćete" ili ih volite "nabijati na nos"?

Razočaranja  se  događaju ljudima koji previše očekuju  od  drugih  a  premalo od sebe . Moj odgovor na pitanja iznad nije ni jedno , ni drugo , ni treće.
Prihvaćam ljude kakvi jesu i ne mogu me razočarati . Nismo mi ti koji možemo mijenjati ljude i njihova  ponašanja. Možemo mijenjati  svoj pogled na situacije  i svoja očekivanja ...
I  onda kada  se situacije čine  drugačijima  nego li bismo  mi željeli , postoji razlog zašto je tomu tako. Manje lijepe situacije treba sagledati  dublje  i  mudrije  ...  a ne odmah pasti  u razočaranja i očajavanja.
fejs
Nazad na vrh Ići dole
justicija

Datum upisa : 22.12.2013

PočaljiNaslov: Re: Razočarenje   Ned Mar 26, 2017 9:27 pm

sonia ::
Ako se razocaram u sebe, pokusacu da ispravim sto mogu, ili da bar ne pogresim drugi put. Sve u svemu , nosim taj gorak ukus u ustima ne bas sa ponosom.
Razocaram li se u nekog, moje ce ponasanje zavisiti od toga koliko mi ta osoba znaci. Ako je neko manje bitan, kazacu sta me je razocaralo. Ako mi je ta osoba draga onda cu cutati. Cekacu da shvati u cemu sam razocarana. Mozda gresim , ali tako je kod mene. Ako ne shvatas moja osecanja,i ne razumes me, onda nema potrebe ni da ti skrecem paznju...A ako kazem, to vec znaci da si u onoj drugoj grupi...  [You must be registered and logged in to see this image.]

Ovo je baš lijepo rečeno. Ko ne shvata da te je razočarao, ne vrijedi mu ni objašnjavati. Dakle, prožvaćem tu gorčinu i idemo dalje. Što bi rek'o naš pametni Meša: "''Neću uništiti svoj život zato što postoje divlje zvijeri...'
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Razočarenje   Ned Mar 26, 2017 11:00 pm

Svatko razocarenje te pravi jacem. To znaci, sto vise budnes u zivotu razocaran, to vise te jaca.

Jednog dana postanes imun protiv a zasto? Zato sto si sve prosao i nemoze te vise nista razocarati.
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag

Godina : 43
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

PočaljiNaslov: Re: Razočarenje   Sre Apr 26, 2017 11:24 pm

Ako se u nekog razočaram, onda toj osobi stavim do znanja. I idemo dalje ...
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Razočarenje   Sre Apr 26, 2017 11:52 pm

Placem neutjesno ....kad me niko ne vidi,a onda kad me gledaju,pravim se da nisam razocarana....ali u sebi mislim....nadoces ti meni vec.

.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Razočarenje   Sre Apr 26, 2017 11:55 pm

Astra ::
Placem neutjesno ....kad me niko ne vidi,a onda kad me gledaju,pravim se da nisam razocarana....ali u sebi mislim....nadoces ti meni vec.
Kako ti ono reče-dobro me je imati na svojoj strani.  smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Eugen Grafvajer

Datum upisa : 22.03.2017

PočaljiNaslov: Re: Razočarenje   Čet Apr 27, 2017 11:21 am

Nema mnogo šta da se filozofita. Možeš se razočarati, samo u sebe, zbog loše procene. Sve ostalo je njen produkt.

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Razočarenje   Čet Apr 27, 2017 11:39 am

Eugen Grafvajer ::
Nema mnogo šta da se filozofita. Možeš se razočarati, samo u sebe, zbog loše procene. Sve ostalo je njen produkt.

rasta
Tako je.Prožvaćem,i posle si mogu ....mater.Mislim psovati :D .
Pa do sledeće prilike ;)
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca

Godina : 46
Datum upisa : 13.12.2012

PočaljiNaslov: Re: Razočarenje   Pon Maj 08, 2017 7:00 am

Mnogo puta do sada sam bila razočarana. Kada se razočaran u drage osobe ili u one koje površno poznajem, nevažno o kome se radi, ili kada se razočaram u samu sebe- jako sam tužna. " Bolujem" danima, ponavljam nevažno je u koga se razočaram...Uvek mi je teško.

Ponekad kažem toj osobi da sam razočarana i zašto, ali u većini slučajeva ćutim. I pustim da vreme prođe.

Ne diraj lava dok spava!

[You must be registered and logged in to see this link.]  

Nazad na vrh Ići dole
http://mojezbrkanemisli.wordpress.com/
Eugen Grafvajer

PočaljiNaslov: Re: Razočarenje   Pon Maj 08, 2017 8:08 am

MadamX ::
Mnogo puta do sada sam bila razočarana. Kada se razočaran u drage osobe ili u one koje površno poznajem, nevažno o kome se radi, ili kada se razočaram u samu sebe- jako sam tužna. " Bolujem" danima, ponavljam nevažno je u koga se razočaram...Uvek mi je teško.

Ponekad kažem toj osobi da sam razočarana i zašto, ali u većini slučajeva ćutim. I pustim da vreme prođe.

Meni je pre neki dan, nadošlo da se samoubijem ali nisam našao prikladno oružje a to je par tona exploziva i da to uradim u blizini akademije nauka, kada je Vučić u blizini i da vas sve rešim muka a i a svoje. Posle sam razmišlj'o i o atomskoj bombi, 100 puta jačoj od one koje su bacili na Hirošimu i Nagasaki. Taman sam odlučio, kada sam shvatio gabarite svega tog i da to fizički ne mogu izvesti pa sam  odustao od  tog genijalnog suicida. Znači, kada se sjebete ili vas neko sjebe u životu, ubijte se  u domenu svojih mogućnosti ili gurnite sebi prst u dupe i zamišljajte da vam prija.

rasta
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca

Godina : 46
Datum upisa : 13.12.2012

PočaljiNaslov: Re: Razočarenje   Pon Maj 08, 2017 8:28 am

Meni je pre neki dan, nadošlo da se samoubijem ali nisam našao prikladno oružje a to je par tona exploziva i da to uradim u blizini akademije nauka, kada je Vučić u blizini i da vas sve rešim muka a i a svoje. Posle sam razmišlj'o i o atomskoj bombi, 100 puta jačoj od one koje su bacili na Hirošimu i Nagasaki. Taman sam odlučio, kada sam shvatio gabarite svega tog i da to fizički ne mogu izvesti pa sam  odustao od  tog genijalnog suicida. Znači, kada se sjebete ili vas neko sjebe u životu, ubijte se  u domenu svojih mogućnosti ili gurnite sebi prst u dupe i zamišljajte da vam prija.

rasta

Baš ću da se ubijam svaki put kada se razočaram. smehsmeh

Jednostavno sam tužna i besna, ali ne pokazujem taj bes.

Ne diraj lava dok spava!

Nazad na vrh Ići dole
http://mojezbrkanemisli.wordpress.com/
Eugen Grafvajer

PočaljiNaslov: Re: Razočarenje   Pon Maj 08, 2017 9:58 am

MadamX ::

rasta

Baš ću da se ubijam svaki put kada se razočaram. smehsmeh

Ne možeš se ubiti svaki put, možeš samo jednom ali to treba uraditi kvalitetno.

rasta

Jednostavno sam tužna i besna, ali ne pokazujem taj bes.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Razočarenje   

Nazad na vrh Ići dole

Razočarenje
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: TAJNE UMA i EMOCIJE :: PSIHOLOGIJA-
Skoči na: