DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Razočarenje - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Razočarenje - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Razočarenje

Ići dole 
+27
Čiča
brdjanin
ZoxZoja
dusicaa
Šmizla
Nut
Lakota
Astra
Kijara-brm
Tarja
Zana
promaja
AstrinaKomsinica
Johnny
rasim45
Lily
sanjalica.ns
Wiktor
determinanta
Tea
Aurora Borealis
sonia
Danubius
Smiljan
doctorr67
anja007
cojle
31 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Razočarenje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Razočarenje   Razočarenje - Page 3 EmptyČet Sep 24, 2009 1:31 am

First topic message reminder :

Kako podnosite razočarenjima? Da li ga "prožvaćete" ili ih volite "nabijati na nos"?










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/

AutorPoruka
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag



Datum upisa : 15.12.2016

Razočarenje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razočarenje   Razočarenje - Page 3 EmptySre Apr 26, 2017 11:24 pm

Ako se u nekog razočaram, onda toj osobi stavim do znanja. I idemo dalje ...
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Razočarenje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razočarenje   Razočarenje - Page 3 EmptySre Apr 26, 2017 11:52 pm

Placem neutjesno ....kad me niko ne vidi,a onda kad me gledaju,pravim se da nisam razocarana....ali u sebi mislim....nadoces ti meni vec.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Razočarenje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razočarenje   Razočarenje - Page 3 EmptySre Apr 26, 2017 11:55 pm

Astra ::
Placem neutjesno ....kad me niko ne vidi,a onda kad me gledaju,pravim se da nisam razocarana....ali u sebi mislim....nadoces ti meni vec.
Kako ti ono reče-dobro me je imati na svojoj strani.  smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost




Razočarenje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razočarenje   Razočarenje - Page 3 EmptyČet Apr 27, 2017 11:21 am

Nema mnogo šta da se filozofita. Možeš se razočarati, samo u sebe, zbog loše procene. Sve ostalo je njen produkt.

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Razočarenje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razočarenje   Razočarenje - Page 3 EmptyČet Apr 27, 2017 11:39 am

Eugen Grafvajer ::
Nema mnogo šta da se filozofita. Možeš se razočarati, samo u sebe, zbog loše procene. Sve ostalo je njen produkt.

rasta
Tako je.Prožvaćem,i posle si mogu ....mater.Mislim psovati :D .
Pa do sledeće prilike ;)
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
MadamX
Grofica od Voždovca



Datum upisa : 13.12.2012

Razočarenje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razočarenje   Razočarenje - Page 3 EmptyPon Maj 08, 2017 7:00 am

Mnogo puta do sada sam bila razočarana. Kada se razočaran u drage osobe ili u one koje površno poznajem, nevažno o kome se radi, ili kada se razočaram u samu sebe- jako sam tužna. " Bolujem" danima, ponavljam nevažno je u koga se razočaram...Uvek mi je teško.

Ponekad kažem toj osobi da sam razočarana i zašto, ali u većini slučajeva ćutim. I pustim da vreme prođe.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Razočarenje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razočarenje   Razočarenje - Page 3 EmptyPon Maj 08, 2017 8:08 am

MadamX ::
Mnogo puta do sada sam bila razočarana. Kada se razočaran u drage osobe ili u one koje površno poznajem, nevažno o kome se radi, ili kada se razočaram u samu sebe- jako sam tužna. " Bolujem" danima, ponavljam nevažno je u koga se razočaram...Uvek mi je teško.

Ponekad kažem toj osobi da sam razočarana i zašto, ali u većini slučajeva ćutim. I pustim da vreme prođe.

Meni je pre neki dan, nadošlo da se samoubijem ali nisam našao prikladno oružje a to je par tona exploziva i da to uradim u blizini akademije nauka, kada je Vučić u blizini i da vas sve rešim muka a i a svoje. Posle sam razmišlj'o i o atomskoj bombi, 100 puta jačoj od one koje su bacili na Hirošimu i Nagasaki. Taman sam odlučio, kada sam shvatio gabarite svega tog i da to fizički ne mogu izvesti pa sam  odustao od  tog genijalnog suicida. Znači, kada se sjebete ili vas neko sjebe u životu, ubijte se  u domenu svojih mogućnosti ili gurnite sebi prst u dupe i zamišljajte da vam prija.

rasta
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca



Datum upisa : 13.12.2012

Razočarenje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razočarenje   Razočarenje - Page 3 EmptyPon Maj 08, 2017 8:28 am

Eugen Grafvajer ::

Meni je pre neki dan, nadošlo da se samoubijem ali nisam našao prikladno oružje a to je par tona exploziva i da to uradim u blizini akademije nauka, kada je Vučić u blizini i da vas sve rešim muka a i a svoje. Posle sam razmišlj'o i o atomskoj bombi, 100 puta jačoj od one koje su bacili na Hirošimu i Nagasaki. Taman sam odlučio, kada sam shvatio gabarite svega tog i da to fizički ne mogu izvesti pa sam  odustao od  tog genijalnog suicida. Znači, kada se sjebete ili vas neko sjebe u životu, ubijte se  u domenu svojih mogućnosti ili gurnite sebi prst u dupe i zamišljajte da vam prija.

rasta

Baš ću da se ubijam svaki put kada se razočaram. smehsmeh

Jednostavno sam tužna i besna, ali ne pokazujem taj bes.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Razočarenje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razočarenje   Razočarenje - Page 3 EmptyPon Maj 08, 2017 9:58 am

MadamX ::
Eugen Grafvajer ::

Meni je pre neki dan, nadošlo da se samoubijem ali nisam našao prikladno oružje a to je par tona exploziva i da to uradim u blizini akademije nauka, kada je Vučić u blizini i da vas sve rešim muka a i a svoje. Posle sam razmišlj'o i o atomskoj bombi, 100 puta jačoj od one koje su bacili na Hirošimu i Nagasaki. Taman sam odlučio, kada sam shvatio gabarite svega tog i da to fizički ne mogu izvesti pa sam  odustao od  tog genijalnog suicida. Znači, kada se sjebete ili vas neko sjebe u životu, ubijte se  u domenu svojih mogućnosti ili gurnite sebi prst u dupe i zamišljajte da vam prija.

rasta

Baš ću da se ubijam svaki put kada se razočaram. smehsmeh

Ne možeš se ubiti svaki put, možeš samo jednom ali to treba uraditi kvalitetno.

rasta

Jednostavno sam tužna i besna, ali ne pokazujem taj bes.
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

Razočarenje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razočarenje   Razočarenje - Page 3 EmptyPon Maj 08, 2017 1:55 pm

Čin suicida je bežanje od problema
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Gost
Gost
Anonymous



Razočarenje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razočarenje   Razočarenje - Page 3 EmptyPon Maj 08, 2017 2:38 pm

Black Wizard ::
Čin suicida je bežanje od problema

Nekada je rešenje globalnog problema. Rcimo da se Vučić zabavi sa punom sačmaricom, rešili bi se neki problemi a mnogi ni suzu ne bi pustili.

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

Razočarenje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razočarenje   Razočarenje - Page 3 EmptyPon Maj 08, 2017 6:53 pm

Eugen Grafvajer ::
Black Wizard ::
Čin suicida je bežanje od problema

Nekada je rešenje globalnog problema. Rcimo da se  Vučić zabavi sa punom sačmaricom, rešili bi se neki problemi a mnogi ni suzu ne bi pustili.

rasta

Samo kažem da je samoubistvo trajno rešenje na trenutne probleme
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Razočarenje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razočarenje   Razočarenje - Page 3 EmptyPon Jun 19, 2017 10:58 pm

Nikad mi neće biti zašto je ljudima saubistvo trajno rešenje za probleme i razočarenje.

Razočarana mogu biti samo u sebe ,jer sam dopustila /poverovala u neke stvari,ali u druge ne.
On line razočarenja-Never.
To su samo nikovi-sem par osoba sa kojima to neće  ostati na tome.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Razočarenje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razočarenje   Razočarenje - Page 3 EmptyČet Nov 23, 2017 11:50 pm

Ne mogu da kažem da su me razočarali,jer godinama sam samo čekala šta je sledeće???(u pitanju su sestra i zet)
I uvek nešto novo ,ali u negativnom smislu.Krivi su oboje za mnogo toga.

Mogu samo da kažem da su i ono malo lepoga ubili u meni.Jednostavno ,nestalo je sve ono lepo što smo proživeli zajedno.
Postalo mi je svejedno.Što se tiče nećakinja ,njima nikad neće ništa faliti,a ovo dvoje-ko ih spoji ,sačuvaj bože.
Mislila sam da ću im moći oprostiti neke stvari,ali sad mislim da ne.(pogotovo  zbog dece) .










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sponsored content





Razočarenje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razočarenje   Razočarenje - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Razočarenje
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: TAJNE UMA i EMOCIJE :: PSIHOLOGIJA-
Skoči na: