DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Zašto neki svemu prigovaraju?

Ići dole 
+15
Lakota
Crna_ovca
debilko
Amisela
Draganna
Astra
sonia
raspolozena
Sanjalica
njushkalo_
cojle
doctorr67
Danubius
Xenia
Kijara-brm
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Zašto neki svemu prigovaraju?   Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 EmptyČet Nov 05, 2009 10:46 pm

First topic message reminder :

Zašto neki ljudi imaju potrebu svemu prigovarati? Zašto im sve smeta?
Svaku stvar, pojavu, svaku nečiju radnju moraju komentirati...Ništa im
ne odgovara?

Zašto se ljudi drugima rugaju i
vređaju ih u svrhu kratkotrajne zabave. Ionako ništa ne dobijaju. A
ljute se kad netko počne njih vređati. I onda počinje :Z zašto ovo,a zašto ono?




Mislim da su ljudi koji stalno prigovaraju nesigurni i nezadovoljni životom i tako si "olakšaju" dušu..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/

AutorPoruka
Xenia




Datum upisa : 25.09.2009

Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto neki svemu prigovaraju?   Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 EmptyPet Nov 06, 2009 10:15 pm

Danubius ::
Kijara-brm ::
sonia ::
Prokomentarishem ja tako jednom, za neke osobe koje stalno neshto prigovaraju, a meni ce jedna starija koleginica ovako : pusti, sve to nedoebano.... [You must be registered and logged in to see this image.]

E baš tako.Neodoebano u glavu...


EDIT:
I ovde je tema,"live",a ne "forum"(mada i ovde ima zvocanja)
Ma vidim ja da vas dve stalno nešto zvocate.....a zatoooooooooo ?
pa tu se da pomoći [You must be registered and logged in to see this image.]

A kako se pomogne muskarcima ako su nedoebani?
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto neki svemu prigovaraju?   Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 EmptyPet Nov 06, 2009 10:15 pm

Astra ::
samo vas posmatram............a ne prigovaram.

I šta s tim? [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto neki svemu prigovaraju?   Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 EmptyPet Nov 06, 2009 10:17 pm

Pa onaj ko je vjecno gundjalo,ne vijedi mu pricati,on to i ostaje,zato samo citam!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
sonia
حبيبي



Datum upisa : 23.03.2008

Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto neki svemu prigovaraju?   Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 EmptyPet Nov 06, 2009 10:18 pm

Xenia ::
Danubius ::
Kijara-brm ::
sonia ::
Prokomentarishem ja tako jednom, za neke osobe koje stalno neshto prigovaraju, a meni ce jedna starija koleginica ovako : pusti, sve to nedoebano.... [You must be registered and logged in to see this image.]

E baš tako.Neodoebano u glavu...


EDIT:
I ovde je tema,"live",a ne "forum"(mada i ovde ima zvocanja)
Ma vidim ja da vas dve stalno nešto zvocate.....a zatoooooooooo ?
pa tu se da pomoći [You must be registered and logged in to see this image.]

A kako se pomogne muskarcima ako su nedoebani?



U hipotalamus...direktno..... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto neki svemu prigovaraju?   Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 EmptyPet Nov 06, 2009 10:19 pm

Astra ::
Pa onaj ko je vjecno gundjalo,ne vijedi mu pricati,on to i ostaje,zato samo citam!

Pa ne misliš valda na sebe? [You must be registered and logged in to see this image.]
I pričamo uopšte u životu,a ne na forumu-već sam ti ponovila....
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sanjalica
Maman Papillons Charmants Petits



Datum upisa : 16.08.2008

Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto neki svemu prigovaraju?   Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 EmptySub Nov 07, 2009 8:24 am

Da rezimiramo


Danubius ::
Ima likova koji zaista žive u ubedjenju da sve znaju bolje , i takvi imaju potrebu da se nametnu kao lideri.
po sistemu "pusti budalu " , nego da se raspravljaju -jer sa takvim se i ne može raspravljati -argumenti ne znače ništa .

raspolozena ::


Mislim da su ljudi koji stalno prigovaraju nesigurni i nezadovoljni životom i tako si "olakšaju" dušu..

Da pokusam da odgovorim na ovu temu iz ugla kako je ja tumacim.
Pre podne mrze sebe,po podne ceo svet...rdjavom ...i dlake smetaju..pa nemaju gde da se prazne jer ih niko nece primetiti..ovako dodju na forum znaju da provociraju,uvaljuju na finjaka kulturno na nivou..
Jednostavno uzivaju u tome sto rade i ne obaziru se mnogo da li ce nekoga uvrediti.
Ako im se skrene paznja i budu opomenuti onda se ljute ili jos vise vredjaju..U principu takve osobe nemaju sto puno pametnog reci pa moraju da privuku nekako paznju...
To je moje vidjenje na datu temu,sto ne mora da znaci da je tako.
Svako dozivljava i vidi drugacije...

Danubius ::

Ja baš isto tako doživljavam i vidim ovo [You must be registered and logged in to see this image.] Čak nemam ništa ni da dodam

sonia ::
Prokomentarishem ja tako jednom, za neke osobe koje stalno neshto prigovaraju, a meni ce jedna starija koleginica ovako : pusti, sve to nedoebano.... [You must be registered and logged in to see this image.]

Kijara-brm ::


E baš tako.Neodoebano u glavu...


EDIT:
I ovde je tema,"live",a ne "forum"(mada i ovde ima zvocanja)

Ovo je vec psiholoski rat.
Ajde sad neko nek pisne, nek prigovara...Ispasce da je nedo**ben i sve ostalo gore navedeno.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto neki svemu prigovaraju?   Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 EmptySub Nov 07, 2009 9:30 am

Evo, ja se javljam, a sada neka me neko nazove nedoyebanom i neka već zna da marim ja.

Ovo bi bila pošalica i ne mislim da su diskutanti bili ozbiljni jer, ko od njih zna šta se dešava u našim životima? Ko nikada ne prigovori, u njega je malo srce, spremno na večiti klimoglav.

Samo retki, otisnuti van domašaja svakakvog ljudskog lika, nikada ne prigovaraju. Poseban ljudski soj, čistunci u duši i vrlo retki usamljenici, Bogu bliski, duši melem.

Za Sanjalicu [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Xenia




Datum upisa : 25.09.2009

Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto neki svemu prigovaraju?   Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 EmptySub Nov 07, 2009 4:23 pm

Kornelija ::
Evo, ja se javljam, a sada neka me neko nazove nedoyebanom i neka već zna da marim ja.

Ovo bi bila pošalica i ne mislim da su diskutanti bili ozbiljni jer, ko od njih zna šta se dešava u našim životima? Ko nikada ne prigovori, u njega je malo srce, spremno na večiti klimoglav.

Samo retki, otisnuti van domašaja svakakvog ljudskog lika, nikada ne prigovaraju. Poseban ljudski soj, čistunci u duši i vrlo retki usamljenici, Bogu bliski, duši melem.

Za Sanjalicu [You must be registered and logged in to see this image.]

Ovog puta da se slozim s tobom,kome je sve svejedno,ko nema izgradjeno misljenje,ko pusti da ga nosi vetar u svim pravcima,pokorava se svemu i svacemu i samo "klimoglavi"na sva desavanja,taj se nikad nece ni naci u prilici da nesto prigovori.
Nazad na vrh Ići dole
Draganna




Datum upisa : 25.11.2009

Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto neki svemu prigovaraju?   Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 EmptyUto Feb 09, 2010 10:57 pm

Kijara-brm ::
Zašto neki ljudi imaju potrebu svemu prigovarati? Zašto im sve smeta?
Svaku stvar, pojavu, svaku nečiju radnju moraju komentirati...Ništa im
ne odgovara?

Zašto se ljudi drugima rugaju i
vređaju ih u svrhu kratkotrajne zabave. Ionako ništa ne dobijaju. A
ljute se kad netko počne njih vređati. I onda počinje :Z zašto ovo,a zašto ono?




Mislim da su ljudi koji stalno prigovaraju nesigurni i nezadovoljni životom i tako si "olakšaju" dušu..

Ljudi koji baš svemu prigovaraju , sve im smeta , imaju potrebu sve i svakoga komentirati , imaju prije svega problem sa sobom . Problem sa svojom vlastitom osobnošću . Najčešće imaju niži stupanj emcionalne i društvene inteligencije i smanjenu sposobnost prepoznavanja situacije , vlastitoga problema i nemogućnosti prevladavanja istoga .
Ljudi se rugaju drugima , zbog ljubomore . Takav je način najčešće jedan vid obrambenoga mehanizma u situacijama kada ne posjeduju ili bi željeli posjedovati ,, nešto ,, te osobe kojoj se rugaju . Rugaju se i ljudi bez razvijene opće kulture ili bez kvalitetno ispunjeg vlastitoga života .
Nazad na vrh Ići dole
Amisela
Komšinica preko plota
Amisela


Datum upisa : 04.08.2009

Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto neki svemu prigovaraju?   Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 EmptyUto Feb 09, 2010 11:02 pm

Uglavnom prigovaraju osobe koje pate od nekog kompleksa a u najvecem broju slucajeva to su osobe nezadovoljne sobom.Vrlo slicno prigovaranju je i ogovaranje,koje je takodje svojstveno iskompleksiranim osobama.I jedno i drugo nije dobro i treba se kloniti i takvih osoba i situacija.
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto neki svemu prigovaraju?   Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 EmptyUto Feb 09, 2010 11:03 pm

Nešto im fali! spite











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto neki svemu prigovaraju?   Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 EmptyUto Feb 09, 2010 11:09 pm

"Poznavao sam čoveka koji je za sve što ne zna, nema ili ne razume uspevao da nadje neku ružnu reč "-Ivo Andrić. To je jedno .No prigovor uopšte ne mora biti zlonameran -ako se obrazloži. 










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto neki svemu prigovaraju?   Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 EmptyUto Feb 09, 2010 11:16 pm

A da li taj sto prigovara bas sve vidi tako jer je manje emocionalan,manje kultivisan,manje inteligentan.....i sve ostalo manje?
Pa ispade da su kritikovani u pravu a oni koji vide necije greske treba da cute i prave se visoko emotivno intelektualni likovi.....molim vas jel to odgovor na cijelokupnu situaciju u zemlji!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto neki svemu prigovaraju?   Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 EmptyUto Feb 09, 2010 11:18 pm

Nezadovoljni su sobom pa i drugima [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Draganna

Draganna


Location : Istra
Datum upisa : 25.11.2009

Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto neki svemu prigovaraju?   Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 EmptyUto Feb 09, 2010 11:19 pm

Danubius ::
"Poznavao sam čoveka koji je za sve što ne zna, nema ili ne razume uspevao da nadje neku ružnu reč "-Ivo Andrić. To je jedno .No prigovor uopšte ne mora biti zlonameran -ako se obrazloži.

Vjerujem da svak od nas poznaje ili je tijeom svoga života upoznao osobu koja ( kao što i Andrić kaže ) baš za sve pronađe neku ružnu riječ . To je tužno . Kao i sama osoba koja se tako ponaša . To je pokazatelj osobnog nezadovoljstva i duboke tuge , te osobe .

Da , prigovor svakako ne mora biti zlonamjeran ( ako se obrazloži ) , on je i poželjan , kada je iskren . Ali uzastopno i konstantno prigovaranje na sve i svašta može za slušatelja i okolinu biti , vrlo zamorno .
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto neki svemu prigovaraju?   Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 EmptyUto Feb 09, 2010 11:48 pm

Takve osobe niko ne jebe u okruzenju,pa onda zabijaju nos dalje i dalje...










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto neki svemu prigovaraju?   Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 EmptyNed Feb 14, 2010 4:11 am

Danubius ::
To je jedno .No prigovor uopšte ne mora biti zlonameran -ako se obrazloži.

Ovo je istina koju ću potkrepiti primerom moje sestre. Često mi nešto prigovara ali to i obrazloži. Često je u pravu što ne znači da nisam i ja u svojoj odbrani.

Vrlo je zadovoljna svojim životom, postigla je i postiže i dalje svoje ciljeve, doyebana je taman toliko koliko treba (i to u r.l. dok je vid virtuelnog sexualnog zadovoljstva može samo preneraziti a tu bi tek imala primedbi kao što ih imam i ja); ima predivnog muža (zato je doyebana), dvoje dece, prelepa je, zgodna, društvena, obrazovana, situirana i da ne nabrajam dalje.

Dakle, ništa od kompleksa, ništa od predrasuda, ništa od frustracija ništa od falinki. Jednostavno, pronicljiva žena slobodnog izraza. Svakako, njeno prigovaranje ima selektivni pristup.

Pre bih rekla da nedoyebane zvocaju jer time prikrivaju svoje doyebavanje.

Izvinjavam se ako sam nekoga potrefila, ali tako mislim.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto neki svemu prigovaraju?   Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 EmptyNed Feb 14, 2010 4:15 am

Janko ::
Ne mora da znači da je, ako neko prigovara, osoba nezadovoljna sobom ili iskompleksirana osoba. Jednostavno može da se radio o osobama "čvrstog karaktera" i iskrenim i dobronamernim ljudima koji nisu navikli da ćute o stvarima koje po njima nisu u redu ili im smetaju.

Janko, svaka ti čast. Spadaš u mladju grupu forumaša, ali rezon ti je na zavidnom nivou. Upavo si potkrepio moj post.

Bravo!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto neki svemu prigovaraju?   Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 EmptyNed Feb 14, 2010 5:16 am

BAS TAKO,MRZIM KAD ZA SVE STO SE NEMA OBJASNJENJA IDE U KOS FRUSTRACIJA I NEZADOVOLJSTVA.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto neki svemu prigovaraju?   Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 EmptyNed Feb 14, 2010 7:03 am

Astra ::
BAS TAKO,MRZIM KAD ZA SVE STO SE NEMA OBJASNJENJA IDE U KOS FRUSTRACIJA I NEZADOVOLJSTVA.

I sa ovim se slažem. Ne razumem forumaše koji osudjuju druge forumaše pa ih superiorno nazivaju frustriranim, kompleksašima niže, retko ili nikada više vrednosti, usamljenicima, asocijalnim bićima, nesigurnim u sebe, ružnima, debelima, bubuljičavima, nedopadljivima, stidlljivima, fobičnima...

I... šta ako je bilo ko takav? Ako mu forum odgovara da bi lečio svoje frustracije, zar je za osudu; da izleči kompleks, zar je za osudu; da ode iz usamljenosti i okuraži se da podeli neku misao; ako je nesiguran da stekne samopouzdanje i, da ne nabrajam više, zar su za osudu svi ti, po nekima "nesrećnici" i nedoyebani?

A kakvi su arbitri koji isto tako sede i lupaju u tastaturu? Možda divni i ništa od pobrojanog se ne tiče njih, je l' da?! Nikome ne pada na pamet da je možda neko invalidan, a bilo je i toga; da je bolestan, a bilo je i toga (za dva forumaša znam su umrli, a ko zna koliko puta ih je neko drsko osudio); da li je to majka koja radje sedi u kući i u medjuvremenu opšti sa svetom preko foruma nego što će da talasa kafenišući s komšinicama; šta je sa onima koji kradu malo vremena pa se jave s posla?

Da, svi su oni za osudu samo osudjivači su sjajni i ništa im ne fali. A ja baš kažem da njima nedostaje mnogo toga a pre svega elementarno vaspitanje, razumevanje da u životu svako ima pravo da sebi kreira razonodu, bez obzira na godine, status, psihofizičko stanje itd. itd.

Svojevremeno me je jedna bajna forumašica osudila što forumašim a imam dvoje dece. Vrlo lako bih je opaučila ali sam imala obzira prema drugim forumašima približnih godina.

Treba li da osudim što neko sa npr. 20 godina sedi i forumaši? Naravno da ne, niti ih osudjuem. Svakako da je bolje iskoristi vreme za nešto korisnije, ali ako već postoje internet, forumi, šta je strašno da par sati zadju i zabave se i na taj način.

Uostalom, ne samo na internetu već i na forumu uopšte, postoji velika mogućnost da se puno toga nauči, sazna, ojača moć komunikacije...

Dobijala sam putem pp vrlo ugodne poruke u kome su mi se mladi zahvaljivali što sam ih uvek podržavala; što su stekli samopouzdanje baš zato što sam ih uvek podsticala da se upuste i na ozbiljnije teme gde se bistre vijuge, da se okušaju u svakoj oblasti i uspela sam, što mi je pričinilo ogromno zadovoljstvo.

Nikada neću razumeti one koji na očigled svih razmašu svoja krila, fokusiraju "žrtvu" i s jevtinim pobedničkim usklikom osudjuju druge, a da su zapravo oni za osudu.

Ti, "srećno" udomljeni, ističu značaj zajedničkog života i ljubavi držeći slovo o svetinji zvanoj brak, bez stida i srama, pred licem javnosti, kao da su učinili veliki korak za čovečanstvo, a zapravo su baš tada unizili svetinju zvanu "brak" jer su ga izneverili. Tako rade moralno impotentni.

Greh je suditi nekome a ne znati zbog čega mu se sudi.
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca
Princ od tora
Crna_ovca


Datum upisa : 21.12.2007

Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto neki svemu prigovaraju?   Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 EmptyNed Feb 14, 2010 5:38 pm

Ovu temu treba pod hitno zakljucati,jer ako pocnu prigovaranja na ovog ili onog forumasa ode sve u .... :joint:

P.S.Da li je ovo moje prigovaranje? smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto neki svemu prigovaraju?   Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 EmptyNed Feb 14, 2010 5:45 pm

Crna_ovca ::
Ovu temu treba pod hitno zakljucati,jer ako pocnu prigovaranja na ovog ili onog forumasa ode sve u .... :joint:

P.S.Da li je ovo moje prigovaranje? smehsmeh smehsmeh smehsmeh

Neće toga biti, ne brini! A i ne bi bilo lepo da javno prozivamo jedni druge, iako ne podnosim kada se neko prigovara svima a da pri tom ti svi nisu istomišljenici. E, to je za mene ljigavština. Diskutant se mora ograditi.

Jeste, prigovaraš! [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca
Princ od tora
Crna_ovca


Datum upisa : 21.12.2007

Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto neki svemu prigovaraju?   Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 EmptyNed Feb 14, 2010 5:47 pm

Videla zaba gde se konji potkivaju.... slamka
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto neki svemu prigovaraju?   Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 EmptyNed Feb 14, 2010 5:57 pm

Crna_ovca ::
Videla zaba gde se konji potkivaju.... slamka

[You must be registered and logged in to see this link.]

(unapredila sam Kuma Kijarin biser) [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca
Princ od tora
Crna_ovca


Datum upisa : 21.12.2007

Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto neki svemu prigovaraju?   Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 EmptyNed Feb 14, 2010 6:00 pm

ebesh kumu... booored


Ajd sad prigovori.... :joint:
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto neki svemu prigovaraju?   Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 EmptyUto Dec 17, 2013 3:43 pm

Postoje profesionalni prigovaraci,pre bih rekla namcori..ili mozda pesimisti.Uvek ce traziti nesto lose,uvek ce iza svega videti nesto cega nema,iznenadi me ponekad njihova masta,ponekad mi se smuce od stalnog mracenja.Uglavnom,uvek nadju nesto za prigovor.Ili oni koji ,ukoliko neko ne postupi kao oni,odmah nadju razlog zasto je to tako,uglavnom nesto se krije  booored 
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto neki svemu prigovaraju?   Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 EmptySub Feb 04, 2017 11:47 pm

cojle ::
Nešto im fali! spite
Garant si pomislio na seks.
Moguće. :)))










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto neki svemu prigovaraju?   Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 EmptyNed Feb 05, 2017 12:42 am

Ima jedna stara mudrost:
Hrdjavu qurcu i dlake smetaju!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Diplomirani Duduk

Diplomirani Duduk


Godina : 80
Location : Smederevo
Datum upisa : 26.11.2015

Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto neki svemu prigovaraju?   Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 EmptyNed Feb 05, 2017 11:00 am

Večito prigovaranje, zvocanje, je najteže moguće mentalno nasilje.

NASILjE U NAŠOJ SVAKODNEVICI- na osnovu iskustava jedne žrtve
Nazad na vrh Ići dole
https://diplomiraniduduk.wordpress.com/
Gost
Gost
Anonymous



Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto neki svemu prigovaraju?   Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 EmptyNed Feb 05, 2017 11:16 am

Diplomirani Duduk ::
Večito prigovaranje, zvocanje, je najteže moguće mentalno nasilje.

NASILjE U NAŠOJ SVAKODNEVICI- na osnovu iskustava jedne žrtve

Za moj pojam, glupost je nasilje, više neko zvocanje. Selektivna gluvoća je zakon al' protiv gluposti, slabo deluje.
Dokaz je silovanje naroda da bi se pojedinac oržao na vlasti a potporu dobija upravo od idiota.
Kada će starijima od 65 godina, ukinuti pravo glasa? Ti nit' čuju nit' znaju čitati a pogotovo između redova. Zadovoljavaju se kalendarčićem i 100g kafe. Kalendar im ne treba ka kafu ne smeju piti zbog pritiska.
rasta
Nazad na vrh Ići dole
Diplomirani Duduk

Diplomirani Duduk


Godina : 80
Location : Smederevo
Datum upisa : 26.11.2015

Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto neki svemu prigovaraju?   Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 EmptyNed Feb 05, 2017 1:22 pm

John Doe ::
Dokaz je silovanje naroda da bi se pojedinac oržao na vlasti a potporu dobija upravo od idiota.
Kada će starijima od 65 godina, ukinuti pravo glasa? Ti nit' čuju nit'  znaju  čitati a pogotovo između redova. Zadovoljavaju se kalendarčićem i 100g kafe. Kalendar im ne treba ka kafu ne smeju piti zbog pritiska.[/b] rasta

Ako sam dobro shvatio stariji od 65 su idioti?

Da li to znači da smatraš da će neko ko danas ima 55 godina kroz deset godina biti idiot?
Nazad na vrh Ići dole
https://diplomiraniduduk.wordpress.com/
Gost
Gost
Anonymous



Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto neki svemu prigovaraju?   Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 EmptyNed Feb 05, 2017 3:39 pm

Diplomirani Duduk ::
John Doe ::
Dokaz je silovanje naroda da bi se pojedinac oržao na vlasti a potporu dobija upravo od idiota.
Kada će starijima od 65 godina, ukinuti pravo glasa? Ti nit' čuju nit'  znaju  čitati a pogotovo između redova. Zadovoljavaju se kalendarčićem i 100g kafe. Kalendar im ne treba ka kafu ne smeju piti zbog pritiska.[/b] rasta

Ako sam dobro shvatio stariji od 65 su idioti?

Da li to znači da smatraš da će neko ko danas ima 55 godina kroz deset godina biti idiot?

Vadiš iz konteksta jer to nisam napisao. Ako je neki Grk peder, ne znači da su svi Grci pederi, no, prezentuj post, i shvati ga, kako god želiš.Za desetak godina, neću moći realno shvatati a do tada ću se zdušno boriti za trenutne stavove. Danas više držim stranu mladima i svetu koji ostavljam iza sebe i sigurno ga neću prodati za deset deka kafe i laž u bolje sutra. Bolje sutra treba da očekuju moja deca a ne ja.
rasta
Nazad na vrh Ići dole
Diplomirani Duduk

Diplomirani Duduk


Godina : 80
Location : Smederevo
Datum upisa : 26.11.2015

Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto neki svemu prigovaraju?   Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 EmptyNed Feb 05, 2017 5:51 pm

Volim što je na forumu sve napisano.

Ko god hoće može da pročita sve što je napisano i da sam izvuče zaključak ili zaključke.
Nazad na vrh Ići dole
https://diplomiraniduduk.wordpress.com/
Gost
Gost
Anonymous



Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto neki svemu prigovaraju?   Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 EmptyNed Feb 05, 2017 6:21 pm

Diplomirani Duduk ::
Volim što je na forumu sve napisano.

Ko god hoće može da pročita sve što je napisano i da sam izvuče zaključak ili zaključke.

Svako od nas, različito tumači pa nek' ti bude. Povlačim se iz dalje diskusije s tobom jer imamo različita shvatanja i stavove a sa mojim stavovima mogu svakoga da zajebavam, makar sebi skakao u usta. Zaista, meni je samo do zajebancije. rasta
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto neki svemu prigovaraju?   Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 EmptyPet Feb 10, 2017 1:34 am

Diplomirani Duduk ::

Da li to znači da smatraš da će neko ko danas ima 55 godina kroz deset godina biti idiot?


NO COMMENT !!!

smehsmeh smehsmeh smehsmeh

:rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto neki svemu prigovaraju?   Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 EmptyPet Feb 10, 2017 5:44 pm

Već smo se po mišljenjima Astra Lega i Ja složili da je u pitanju nejebica :948208144:










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto neki svemu prigovaraju?   Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 EmptyUto Feb 14, 2017 2:39 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto neki svemu prigovaraju?   Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 EmptyNed Jan 14, 2018 10:04 am

"Zašto neki ljudi imaju potrebu svemu prigovarati? Zašto im sve smeta?
Svaku stvar, pojavu, svaku nečiju radnju moraju komentirati...Ništa im
ne odgovara?

Zašto se ljudi  drugima rugaju i
vređaju ih u svrhu kratkotrajne zabave. Ionako ništa ne dobijaju. A
ljute se kad netko počne njih  vređati. I onda počinje :Z zašto ovo,a zašto ono?"





Danubius ::
"Poznavao sam čoveka koji je za sve što nema , ne može imati , i ne razume uspevao da nadje neku ružnu reč" -Ivo Andrić


Eto, zato....

Kratko i jasno!











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto neki svemu prigovaraju?   Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 EmptyNed Jan 14, 2018 1:41 pm

podbarac ::
Već smo se po mišljenjima  Astra Lega i Ja složili da je u pitanju nejebica :948208144:
Teška, brate moj.Takve samo oduvaš  :brdski2:  .










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sponsored content





Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto neki svemu prigovaraju?   Zašto neki svemu prigovaraju? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zašto neki svemu prigovaraju?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Neki od znakova da ti treba psiholog
» Ima li gore od "Parova "? Ima ! MALDIWI,FARMA I JOS PO NEKI (rijaliti )

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DRUŠTVO :: DRUŠTVENE NAUKE :: SOCIOLOGIJA-
Skoči na: