DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 58

PočaljiNaslov: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   Sub Nov 07, 2009 1:00 am

First topic message reminder :

Licemerje (hypocrisy) je jedna od najčešćih "pojava" u ljudskoj komunikaciji o čijim mnogobrojnim negativnim svojstvima će se skoro svi brzo složiti, o čijoj nepoželjnosti će skoro svi brzo glasati ZA, o čijim štetnim posledicama će skoro svi brzo imati sijaset "primera iz života", a zatim mirno nastaviti da je primenjuju u sopstvenom ponašanju, ne videvši u tome ama baš ništa čudno. To je takozvana "dvostruka licemerska petlja" u ljudskom ponašanju. I kad osuđujemo licemerje, dajemo sebi za pravo da budemo - licemerni.Jer , upravo to se dešava .

Suočeni smo sa ovom pojavom svaki dan ...da li odlučno prekinete tu farsu , i otvoreno kažete toj osobi kakva je-ili se i dalje nadate da niste žrtva licemerne igre?

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag

Godina : 43
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   Čet Jun 08, 2017 12:33 am

Teško je to prepoznati na prvi pogled ... Ali kada se prepozna onda je kasno ... već si u zamci
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   Pon Dec 04, 2017 9:54 am

ŠEŠELJ POBEDIO RAK! ČUDO NEVIĐENO: Skener potvrdio, metastaze su potpuno nestale!

Neka se pripremi Isidora Bijelica ,u doglednom vremenu .

Nikome ,čak ni skotu kao Šešelj ne želim smrt ,ali ovolika količina licemerja me zaista razbesni . 
Rak debelog  creva +2 metastaze na jetri ,nestalo bez traga ? 
Zaista nas smatraju maloumnima ,izgleda .
Ko god je ovo smislio ,i ko god je u tome učestvovao (mislim i na Hag ) svaka čast ,na licemerju . 
A tek će se licemeri ređati ,u čestitkama i slavlju .Čekam samo da se Crkva oglasi ,i proglasi "čudo" od Boga .

Nazad na vrh Ići dole
Eugen Grafvajer

Datum upisa : 22.03.2017

PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   Sre Jan 03, 2018 10:10 am

U srbiji je to normalno, pogotovo što je to na svim mogućim TV kanallima. Nemamo pojmakako nam je lepo a tek za par godina, kako će nam biti.

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag

Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   Čet Jan 18, 2018 6:54 pm

Okrenem glavu ... isključim se. Sve što sa čuo - nisam ...
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Eugen Grafvajer

Datum upisa : 22.03.2017

PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   Čet Jan 18, 2018 7:02 pm

Black Wizard ::
Okrenem glavu ... isključim se. Sve što sa čuo - nisam ...

Licmerno,odnosno, podržavaš licemerje. OK da znam. rasta
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris

Godina : 50
Datum upisa : 13.01.2013

PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   Pon Mar 05, 2018 4:00 pm

Ovi beoGradski izbori su dali fin uvid i u licemerje. Na fejsu velika opozicionarka, fuj vlast, fuj kakano šta rade ... pa tako i ona i muž. Zgražavanje nad "glupošću" onih koji biraju ... tog i te. Pa šerovanje karikatura, montaža ... idila jedna intelektualne superiornosti.

Onda nekim povodom odeš na stranicu fb koju drže "ONI" i vidiš da je ta intelektualka, opozicionar, moralna veličina ... jedan od 22 prijatelja koji su TO lajkovali. Zašto pojma nemam ali smrdi na licemerje. Smrdi.

Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

Godina : 38
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   Pon Mar 05, 2018 7:48 pm

ZoxZoja ::
Ovi beoGradski izbori su dali fin uvid i u licemerje. Na fejsu velika opozicionarka, fuj vlast, fuj kakano šta rade ... pa tako i ona i muž. Zgražavanje nad "glupošću" onih koji biraju ... tog i te. Pa šerovanje karikatura, montaža ... idila jedna intelektualne superiornosti.

Onda nekim povodom odeš na stranicu fb koju drže "ONI" i vidiš da je ta intelektualka, opozicionar, moralna veličina ... jedan od 22 prijatelja koji su TO lajkovali. Zašto pojma nemam ali smrdi na licemerje. Smrdi.
Dupljaci Zox, i to neopevani.I ja videh na fejsu mnogo takvih.Laju na sva zvona,a na njihovim  stranicama su u prvim redovima podrške.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   Čet Nov 01, 2018 11:34 pm

Nijedna zemlja na svetu ,kao "napredna Srbija" ,i nijedan narod ,nije izložen tolikom licemerju koje se svakodnevno plasira u svim segmentima društva . Bilo bi predugačko da nabrajam ,pa ću samo ovo :
"Država" jako brine za decu .
Policija zverski kažnjava ako nemate propisno sedište u autu za dete ,ali istu tu državu zabole za teško bolesnu decu .Ne da se ne donose krucijalni zakoni koji bi to regulisali ,nego i odbacuju predlozi tipa "Marijin" i "Aleksin" zakon ,štite pedofili u mantijama , čak ne može ni da "prođe" jedna tako mala stvar ,kao što je prestanak naplate PDV-a za dečiju hranu i odeću ? Bebe "žive" po rijalitijima ,pobogu . 
Licemerno i bez presedana ,do povraćanja .

Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams

Datum upisa : 06.01.2010

PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   Pet Nov 02, 2018 12:16 am

'Napredna Srbija' je država bez jasno definisanih granica, bez institucija, sa mentalno unazađenim i materijalno osiromašenim stanovništvom. Gde ti tu vidiš 'državu'?!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   Pet Nov 02, 2018 12:23 am

sanjalica.ns ::
'Napredna Srbija' je država bez jasno definisanih granica, bez institucija, sa mentalno unazađenim i  materijalno osiromašenim stanovništvom. Gde ti tu vidiš 'državu'?!

Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Somborska Ruža

Datum upisa : 06.01.2012

PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   Pet Nov 02, 2018 9:20 am

Zaista u zadnje vreme imam sve vise primera u relanom zivotu. Smejurija je jos veca kad se licemerje pomesa sa lazima pa i sa gazenjem svog stava pojednih ljudi. I sve to kao da je sasvim naj obicinija stvar u zivotu i najnormalnija.
Necu da imenujem nikog (jerbo nikad ne znam kad ce da nabasa ovde i procita smehsmeh), no evo jedan konkretan primer , (mada bih mogla nabrojati i mnogo vise) ...
Doticna osoba mi ulazila u kucu redovno kao "prijateljica, komsinica" sve sto je cula videla prenosila dalje kao radio mileva - pogresnim ljudima! Onda kad sam je zaustavila na ulici i upitala " kulturno" u cemu je njen problem , sve je lepo negirala , jer ona takve stvari ne radi. Ja nemam vremena za spletkarenje, ogovaranje i tracanje i pored toga svega ipak ima tkzv. informacija koja mi se vrate. Doticnoj sam rekla da ne bude bezobrazna i licemerna jer upravo sere tamo gde jede i od tada razredila svakakav kontak s tom osobom , ostali smo zdravo -zdravo.
Elem ona i dalje se ponasa kao da se apsolutno nije nista desilo, pa ima ono " Pa cao draga moja , kako si sta ima kod tebe, kad ces na kafu? mwa-mwa" (cmokici , zagrljaji veliki)
E jbg ! Ja kao uvek zurim nemam vremena za pricu (naravno ne s njom) i u prolazu samo dobacim svi smo super, sve je super, uskoro ces sve cuti ....

A najradije bih joj razvukla 2 samara da joj slinac nareze na vrat navoj (pi.joj materina!)
Eto sudeci po tome ne podnosim nikako licemerje ....
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?   

Nazad na vrh Ići dole

HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Tea - Zelim kritiku
» Venera
» Herman Hese
» Svašta nešto interesantno
» Arktik i Antarktik

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: TAJNE UMA i EMOCIJE :: PSIHOLOGIJA-
Skoči na: