DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?

Ići dole 
+46
Hestija
Diplomirani Duduk
MadamX
Danubius
Ladyintheblack
Breza
debilko
Lena **
Okano
Sibila_
Samhain
Đole
Milojica
kobra
Harite
nonstopGAME
veseljak 79
brunolino
lollypop
AstrinaKomsinica
Aurora Borealis
Najda M.
sanjalica.ns
Kapetan
Farmer
anja007
Amisela
Ivana_258
bosankaa
Lily
determinanta
montoya
Alisa
dejan
Totti
Oci-ANDJELA
Draganna
Astra
Krupljanka
Sanjalica
Vangelis
Zvončić
sonia
doctorr67
Xenia
slatkicass
50 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 EmptySub Nov 14, 2009 11:29 pm

First topic message reminder :

Poznato je moje mišljenje o Facebooku . No hajde, kud i svi Turci , tu i mali Muja.
Naravno da nisam puno obraćao pažnju na razne poruke , no neki "pozivi" su učestali , pa pogledam .I šta vidim -u pitanju su neke igrice , koje igraju odrasli ljudi . Malo sam pogledao -to je meni bez veze , i tako je postavljeno da se sve dublje uvučeš (ili navučeš ) na to ....

Dakle , šta mi mislimo o tome ? Igrate li Facebook igrice?


Poslednji izmenio Danubius dana Sre Sep 11, 2019 5:19 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 EmptyPon Jun 20, 2016 2:11 pm

Joj fantazije u PM.....ako se i vodio takav razgovor,mora bit jeba....za sve postoji hak,sve se navuce u igrici,ako si vec takav fan kao sto ta pise.....a za ponude u inboxu vezano za farmville....kako meni ovako laprdavoj njih 1000 komsija nikad nije reklo nesto eroticno vezano za farmu....jesam li ja najgora pizda mu materina....Zox,vracaj muski avatar i salji kitu u inbox,a ja cu tebi chash.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 EmptyPon Jun 20, 2016 3:52 pm

Astra ::
Joj fantazije u PM.....ako se i vodio takav razgovor,mora bit jeba....za sve postoji hak,sve se navuce u igrici,ako si vec takav fan kao sto ta pise.....a za ponude u inboxu vezano za farmville....kako meni ovako laprdavoj njih 1000 komsija nikad nije reklo nesto eroticno vezano za farmu....jesam li ja najgora pizda mu materina....Zox,vracaj muski avatar i salji kitu u inbox,a ja cu tebi chash.
Forumašica koju ti jako dobro znaš ,a pasionirano igra "Farmvile" mi je pričala da izvesne dame daju razne "ponude" izvesnom hakeru -koji ih snabdeva nemam pojma sa čim ,"životima" ,potrebnim elementima za igru ,pomaže da pređu nivoe -ne znam tačno  .
Jako dobro znaš i o kojoj (ex ) forumašici se radi ,a i kom hakeru -registrovao se na forum ,nazovimo ga "Sima" . brdski
Kao što rekoh -ako laže ona ,lažem i ja .
A da postoje takve ludakinje za igrice -eto ti teksta gore . I nemoj misliti da je "nemoguće" .Seti se samo kakve su sve ponude dobijali @ sa "Krste" ,sve zarad onog "plusića" ili "mod" ? Nema tu veće razlike .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 EmptyPon Jun 20, 2016 4:27 pm

E pa ja znam da se malo flertuje sa nekim didukom,da ti on namakne nesto kesa na farmu,kad nisi sposoban da imas komsije kojima se trampis na drugi nacin,a inbox sluzi da se uganja narod,neovisno o igricama...mozes biti cistokrvni bloger,pa da se drkas po boxu,a mozes i da zajebavas narod po grupama i da ti je box prazan....ja uvijek tvrdim da namjeru sprovodis neovisno da li je to pp,inbox na fb ili telefonom,skype ili viberom....ko trazi,taj i nadje opciju....mozda na FB ima pokrice...iz aviona se vidi farma...ev. da to fura kao alibi.
Zamisli da u realu ides na pijacu i zavodis zene koje birkaju vezu persuna,a isto to mozes da radis i u diskacu ili kinu....naumis nesto da uhvatis....znaci,biras mjesto koje se tebi cini najlaksim za ostvarenje nauma.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 EmptyPon Jun 20, 2016 5:55 pm

Astra ::
Joj fantazije u PM.....ako se i vodio takav razgovor,mora bit jeba....za sve postoji hak,sve se navuce u igrici,ako si vec takav fan kao sto ta pise.....a za ponude u inboxu vezano za farmville....kako meni ovako laprdavoj njih 1000 komsija nikad nije reklo nesto eroticno vezano za farmu....jesam li ja najgora pizda mu materina....Zox,vracaj muski avatar i salji kitu u inbox,a ja cu tebi chash.

Nisi najgora ima nas dve. Kad je farma bila najaktuelnija i kad sam bila početnik niko da se seti da mi zaište bar. A slali sve i svašta od kanti za zalivanje sadnica do foala. Pa i posle kad sam krenula da botujem i da delim itemse mogao je neko bar da ponudi iz zahvalnosti smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Diplomirani Duduk




Datum upisa : 26.11.2015

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 EmptyPon Jun 20, 2016 10:08 pm

Nedavno je na tv teletekstu pomenuto naučno istraživanje po kome igranje igrica poboljšava vid i reflekse.
Možda je zaista tako, ali ih svejedno ne igram. Nikakve.
Nazad na vrh Ići dole
https://diplomiraniduduk.wordpress.com/
Hestija




Datum upisa : 21.01.2012

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 EmptyČet Okt 06, 2016 8:37 am

Facebook nalog sam otvorila ove godine, da bih igrala Slagalicu :brdski2:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 EmptyČet Okt 06, 2016 9:15 am

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 Jfe0bo
Nazad na vrh Ići dole
Time




Datum upisa : 01.10.2016

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 EmptyČet Okt 06, 2016 3:38 pm

Igram povremeno slagalicu, a Throne Rush sam zabatalio totalno i ispisao se iz svih TR grupa i obrisao TR frendove fikkk
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 EmptyUto Mar 28, 2017 8:50 pm

Igram.Toy blast mi je sad top igrica pored farme.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 EmptyUto Mar 28, 2017 9:01 pm

Kijara-brm ::
Igram.Toy blast mi je sad top igrica pored farme.

Aha! :brdski2:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 EmptyUto Mar 28, 2017 9:04 pm

Eugen Grafvajer ::
Kijara-brm ::
Igram.Toy blast mi je sad top igrica pored farme.

Aha! :brdski2:
Nekoliko puta sam danas pokušala da se pomerim sa Fairytale-Odustajem do daljnjeg.
Ne bi prešla level -nema šanse.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 EmptyUto Mar 28, 2017 9:48 pm

Kijara-brm ::

Nekoliko puta sam danas pokušala da se pomerim sa Fairytale-Odustajem do daljnjeg.
Ne bi prešla level -nema šanse.

Ja davno odustala. Nema šanse da pređem neke nivoe. Igram neke igrice sa kartama pa se iznerviram kad izgubim živote i onda pređem na neku novu i život je opet lijep smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 EmptyUto Mar 28, 2017 9:54 pm

justicija ::
Kijara-brm ::

Nekoliko puta sam danas pokušala da se pomerim sa Fairytale-Odustajem do daljnjeg.
Ne bi prešla level -nema šanse.

Ja davno odustala. Nema šanse da pređem neke nivoe. Igram neke igrice sa kartama pa se iznerviram kad izgubim živote i onda pređem na neku novu i život je opet lijep smehsmeh
Vuče me nazad ,ali ću malo oladiti.I ona Indy Cat me iznervirala.

Sad  igram Toy Blast -ukucaj tu igricu -i nju ću da igram dok me ne izludi.  smehsmeh










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 EmptyUto Mar 28, 2017 10:07 pm

Ma jok bona,samo pređeš u sledeću igricu i idemo dalje. Ko pčelica, sa cvijeta na cvijet :brdski2:
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 EmptySre Mar 29, 2017 3:48 am

Ne postizavam još i igrice da igram. Kod mene dinamika po inboxu. Kaži, obavesti, objasni ... izogovaraj. U trenutnoj igrici simultano igramo na više nivoa.

Zoxy the Gejmer










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 EmptyČet Mar 30, 2017 7:32 pm

Ne i nije potrebno mi slati zahteve ili kako se već to naziva .
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 EmptyČet Mar 30, 2017 7:36 pm

podbarac ::
Ne i nije potrebno mi slati zahteve ili kako se već to naziva .

Nemoj da se ljutiš na one koji šalju zahteve, pozive i sl. Nekad je igrica tako napravljena da sama izabere xy prijatelja sa liste kojima šalje. A moraš da pošalješ da bi dobio prolaz na sledeći nivo ili nešto slično.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 EmptyČet Mar 30, 2017 7:38 pm

Aaaa to li je , ajd dobro .
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 EmptyČet Mar 30, 2017 7:43 pm

podbarac ::
Aaaa to li je , ajd dobro .
Ima da šalješ ,tamo odmaram mozak.  smehsmeh










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 EmptyČet Mar 30, 2017 7:44 pm

Nije mi baš toliko dosadno.
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 EmptyUto Dec 11, 2018 12:13 am

Vidim zadnjih par dana moj fb frend Saša objavljuje votanja. I nesvesno krenem prema mišu da bih pomogla. I onda sam shvatila da već vie od DVE godine nisam ušla na Farmu. Sad dal ovo vreme utiče na mene il samo dosada ali pokrenula mi se sećanja. Prvi poziv za igricu od Doce. Koje neznanje i blam da pitam. "Privatni" časovi na četu koje mi je moja Sdagi davala. Pa kad mi je Nena povećala foale (ždrebad) pa sam i ja imala gomilu velikih. Prvi bot i časovi od nje. Kad sam zapela i pitala Docu dobila sam ekspres prijem u najbolju botersku grupu u regionu (kasnije dokazano i najbolji boteri na svetu) ... par malih grupa gde je bilo zezanja do maksimuma.

Doca je nestao sa neta, Sale je u Slovačkoj, Veca u Germaniji ... mnogi više ne igraju ali smo ostali ovako ili onako u kontaktu. Ali Farma me upoznala sa Astrom i eto posle godina se i videle.

Stvarno dobijem želju da samo uđem da vidim šta ima. Ali bolje ne. Jednom sam se "skinula" sa droge bez problema. Možda ne bude i drugi put uspešno. A verovatno Deda i ne bi izdržao to.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 EmptyUto Dec 11, 2018 1:04 am

Ej,meni ostalo 11000 kesa i ne znam kad sam usla na nju....trebala bih bar tu lovu potrosit i slati poklone.....mada je izbor slab.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 EmptyUto Sep 10, 2019 9:10 pm

Ne-ali nekada nešto ipak kliknem . 
I sad,ne veruj Facebooku ?  zubic

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 222210










IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 EmptyUto Sep 10, 2019 11:43 pm

Jos ces se navuci na FB....ahahahahahha
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 EmptyUto Sep 10, 2019 11:46 pm

Zoxy,ja usla,reko da posaljem poklone kome,imam previse para tamo....i cudim se koja sam budala bila....novih farmi masa....a nekad se postizavalo....dosada cista,ali istina,stvorena su i prijateljstva iz toga....ma sve je na neki nacin povezano.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 EmptySre Sep 11, 2019 8:59 pm

Igram Remi, i baš uživam u tome.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 EmptyUto Okt 08, 2019 9:01 pm

Eto, sveti FB lepo kaže smehsmeh :

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 09099910
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 EmptySre Okt 09, 2019 8:06 pm

Danubius ::
Eto, sveti FB lepo kaže    smehsmeh :

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 09099910
U jebalo majku ako si ti inspiracija nekome.  zubic

Nije da se ne nađe vremena za fb igrice ali odvikla se totales.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sponsored content





IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 8 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?
Nazad na vrh 
Strana 7 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Super Online igrice
» Facebook prijateljstva
» Facebook ili Skype ?
» Sta vas nervira na Facebook-u

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: INTERNET :: FACEBOOK-
Skoči na: