DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?

Ići dole 
+11
pesma
dusicaa
Svemimir
Nut
Kijara-brm
Sanjalica
Schveca
Astra
Storm_z
Silvy
Danubius
15 posters
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? Empty
PočaljiNaslov: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? EmptySub Maj 17, 2008 1:47 pm

Svaki dan nas bombarduju raznoraznim igrama na sreću...loto, bingo, sportska prognoza, lutrije, tombole,sportske kladionice....Da li igrate igre na sreću, da li kartate , kockate  li se ?
[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Danubius dana Sub Mar 28, 2015 12:15 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Silvy
Frumos si de foc
Silvy


Godina : 47
Location : Bor
Datum upisa : 11.10.2007

IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? EmptySub Maj 17, 2008 11:48 pm

igre na srecu - jedino kada me klinac natera da kupim "greb...greb", kartanje - ne, a kockam seeeeeeeeeee sa zivotom vrlo :sunny:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? EmptyNed Maj 18, 2008 9:11 am

Kad si pomenula "greb-greb"....Moje hijene (koleginice , hijene je od "milja" :twisted: )godinama igraju sve sto se moze igrati, pa sada i greb-greb...i naravno, da ne budem izuzetak, ajd i ja....Ako je u pitanju mercedes kao nagrada, naravno da cu ogrebati dva znaka-onaj treci uvek nedostaje ..Kartanje-nekada , na plazi, najobičniji tablić, musko drustvo , i naravno u pivo.Pa onda, gubio ili dobijao pivo sleduje, a letnje popodne je dugoooooo...Kocka nikada, bilo koji oblik,sem....kockanje sa životom...E tu sam spreman uloziti sve-na jednu kartu...Nekada treba slušati instinkt, i rizikovati sve-vredno je toga......... :sunny:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? EmptyNed Jun 15, 2008 8:43 am

Ovih dana su najaktuelnije sportske kladionice, i Evropsko prvenstvo u fudbalu, ali nisam hteo o tome-nego o načinu kako je Coca-Cola OPET pronasla način da nas opljačka....
Tek što se završila "novogodišnja nagradna igra" (trebalo je sakupiti 5 zatvarača onih boca od 2 L koji su u unustrašnjosti imali slikicu jelke i šesti sa slikicom neke spodobice -koju naravno nikako nije bilo lako naci) i kada se to konacno nadje -u lokalnoj prodavnici se dobijao VIRVIRAK , neka figurica nečega sto nije ni patuljak, ni veverica , ni hobit -naravno plastika , veličine nekih 5 cm....
E ,sada su smislili da se sakupljaju kodovi sa boca, pa se salju sms-om, pa kada se sakupi odredjeni broj bodova -dobija se srazmerna nagrada.....
Caka je u tome -sto je manja boca (dakle, skuplja) broj bodova je veći-i naravno, deca kao deca, naivna pa navale na roditelje, daaaajjj, daaajjjj........
Nije tesko izračunati , da se za "super nagradu" , mobilni telefon, treba popiti oko 300 l kole -tj, uloziti količinu novca dovoljnu za 3 takva telefona.....To je tako podla i očigledna prevara, i to uperena ka deci, da mi je došlo da se žalim......ali kome???
Proverite sami na sajtu Coca-cole za Srbiju...nije ni čudo sto taj koncern zaradjuje milijarde,,,,,, :227233:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Storm_z

Storm_z


Godina : 54
Location : Olujna polja
Datum upisa : 07.02.2008

IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? EmptyČet Jun 19, 2008 2:30 pm

...ono sto nikad nisam bila :evil:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? EmptyUto Jul 01, 2008 9:42 am

Nikad me OVO,kao ni alkoholna pića nije privlačilo,hvala Bogu! :D

Inače;
VolEm rizik,"hodanje po ivici",kad god mi se ukaže prilika... :D
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? EmptyČet Jul 03, 2008 12:46 am

Kazu ko ne riskira-ne profitira,uzdam se samo u se i svoje kljuse,nikad nisam mastala o nekim dobicima na lotu,bingu i slicno.
Odem jednom godisnje na loto kad se organizuje kod nas,tad vidim malo komsije,malo se igram,uz pice i nesto za grickanje,nesto sitno dobijem,ali to je cista zabava,nikad ne gubim zivce jer nesto nisam dobila jer i ne idem iskljucivo zbog toga vec prvenstveno da vidim ljude.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? EmptyČet Jul 03, 2008 6:58 am

Početkom 90/tih godina sam imao komision na NBgd/u,u "Mercator/u".
Pored moje radnje je radio momak,koji je u svojoj radnji prodavao kućne ljubimce (ribice,ptice,itd).Lepo smo se družili.
U neko doba njemu padne na pamet da idemo subotom uveče u "Jugu",da se zezamo malo na aparatima za kockanje.
'Ajd,prihvatio sam,jer sam vazda sve voleo da probam (osim narkotika i pederisanja :D ).
Nismo nosili sa sobom neke velike pare,kao sad u vrednosti 500,600din.Uvek bih pri tom rekao
"E,ovoliko ću da potrošim".
Smejao mi se vazda zbog te rečenice.On je smatrao da ćemo valjda nekad nešto i zaraditi.Tad sam mu i izneo svoj stav prema kockanju i sl.;
U koju god zabavu da podješ - plaćaš je!
Ako podješ u bioskop-platiš ulaznicu;Ako sedneš na ringišpil,platiš vožnju ringišpilom,kad kreneš u kockarnicu-spremi onoliko koliko želiš da POTROŠIŠ!
I,da;
Na taj njegov osmeh bih mu redovno rekao;
"Jel' znaš one naše radnje tamo,u Merkatoru...E, TAMO se zaradjuju pare,a sad idemo da platimo sebi zabavu,pa koliko se zadržimo-zadržimo se!".
Sve skupa smo bili 6,7 puta.
Nikada pre toga nisam bio u kockarnici,kao ni nikada po tom.
Nazad na vrh Ići dole
Schveca

Schveca


Godina : 39
Location : www.odmorise.com
Datum upisa : 04.09.2008

IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? EmptyUto Sep 09, 2008 10:22 pm

ja igram on line poker... texas holdem :)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.oaza.in.rs
Gost
Gost
Anonymous



IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? EmptyUto Sep 09, 2008 11:38 pm

Nosiš i pištolje..? beljenje :008yn9:
Nazad na vrh Ići dole
Schveca

Schveca


Godina : 39
Location : www.odmorise.com
Datum upisa : 04.09.2008

IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? EmptyUto Sep 09, 2008 11:54 pm

jok... samo karte..'ladna k'o shpricer, opasno tiha.... :lol:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.oaza.in.rs
Sanjalica
Maman Papillons Charmants Petits
Sanjalica


Godina : 48
Location : Tamo gde vecno sunce sja...
Datum upisa : 16.08.2008

IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? EmptySre Sep 10, 2008 12:20 pm

Da.
Neretko se kockam sa zdravljem.. :roll:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? EmptyČet Sep 11, 2008 12:10 pm

Podiže adrenalin,ali daleko slabije od poljupca! 8)
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? EmptyČet Feb 18, 2010 2:21 pm

Dok se okrenuh , moj klinjo uzeo moj fon , i poslao neke kodove sa Coca Cole .Taman sam se počeo dernjati što mi je ispraznio kredit -kad ono, balavac dobio ! Orginalna adidas lopta SP 2010. Nisam imao srca da se derem dalje , no itekako treba to izbiti iz glave -jer je jednom već to priredio, da je zvao Tv Pink za neku nagradnu igru -pa se imalo šta videti na računu -astronomski .
Treba to izbiti iz glave , ali nije mnogo ni zameriti . Tv , novine ....nista drugo i ne rade , nego samo nude neke lutrije , nagradne igre , gluposti.....











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? EmptyUto Maj 25, 2010 10:24 pm

Prodjem sada pored jedne kafane -unutra , njih jedno 10 , kartaju se sve u 16 ?
Koliko ja znam , svaki vid kocke je zabranjen u ugostiteljskim objektima , sem ako nisu registrovani za to .
Neke od likova znam, i znam da kockaju za novac .
Sve to ne bi bilo tako ružno , da ne znam da "nema pas za čega da ih ujede" , i da nemaju decu .Mogu misliti kako će biti onim mučenicama (ženama) kad se "mangup" vrati ujutru polupijan i bez prebijene pare -šta će dati deci ?

Ja bih kockare u zatvor, na prinudni rad -ako su oženjeni i imaju decu .Ako nisu , nek se nose gde hoće , bar niko ne pati zbog budale .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? EmptyUto Maj 25, 2010 10:37 pm

Oženjene na prinudni rad...i lečenje.

Slobodni će se udaviti u spostevnim dugovima,ako se pre ne poubijaju.Nije mi žao takvih..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? EmptySre Maj 26, 2010 12:59 am

Kijara-brm ::
Oženjene na prinudni rad...i lečenje.

Slobodni će se udaviti u spostevnim dugovima,ako se pre ne poubijaju.Nije mi žao takvih..
O tome se i radi ...dugove rešava porodica , žena ....da idiotu ne bi polomili noge .
Imam jednu prijateljicu u Švedskoj, žena se udala za nekog lika i otišla sa njim tamo. Ona je inače jako lepa žena -a on baš...za nju , po izgledu-dedak. Jednom sam je bezobrazno pitao šta je našla na njemu . Rekla je "fasciniralo je kako voli svoju decu"
Vrlo brzo se pokazalo da je lik neizlečivi kockar , i godinama je plaćala dugove iz svoje plate mafijašima (i to radi jako težak posao , sa retardiranom decom )
Pokazalo se da više voli karte , nego i nju, i svoju i zajedničku decu -no ne bi čudilo da je još uvek sa njim . Lako se ukopati-teže se izvući, izgleda .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? EmptySre Maj 26, 2010 1:06 am

Gospođa došla na servis kompa..I kaže spasite mi šta god možete samo od slika,jel slike su od rođenja deteta pa do tri godine.

Slušam momka kako joj govori.Pregledali smo sve.Ne možemo ništa spasiti muž je igrao kladionicu i šta sve ne,i navukao virusa da nema šanse..
Gledam ženu,plače kao godina,a on skot nije ni došao...

Šta reći...Bolesnik..

Koliko je ljudi dizalo kredid radi kocke..Užas...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? EmptySub Mar 28, 2015 12:19 am

Danas se napravila atmosfera u firmi-hajde da svi igramo LOTO (jer izgleda da jedino tako još možemo doći do nekog novca )
Rečeno ,učinjeno , svi po listić . Bilo i izvlačenje večeras .
Moj rezultat :
od 7 brojeva 0 pogodaka .
Treba još šta reći? zlz grmi










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? EmptySub Mar 28, 2015 12:41 am

Danubius ::
Danas se napravila atmosfera u firmi-hajde da svi igramo LOTO (jer izgleda da jedino tako još možemo doći do nekog novca )
Rečeno ,učinjeno , svi po listić . Bilo i izvlačenje večeras .
Moj rezultat :
od 7 brojeva 0 pogodaka .
Treba još šta reći? zlz grmi
..

Treba..Igraj sefe i dalje..ta nula je samo ''djavolja rabota'' da odustanes..ali ti nemoj..prevari demona.. :948208144:

A,opet ja ima drugara koji stalno ima 5,6..ja kazem jos malo..pa si ''dobio''..










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? EmptySub Mar 28, 2015 1:39 am

Danubius ::
Danas se napravila atmosfera u firmi-hajde da svi igramo LOTO (jer izgleda da jedino tako još možemo doći do nekog novca )
Rečeno ,učinjeno , svi po listić . Bilo i izvlačenje večeras .
Moj rezultat :
od 7 brojeva 0 pogodaka .
Treba još šta reći? zlz grmi

Igraj opet.
Šta sam treba odustati zbog nula pogodaka.Ma daj bre..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Svemimir

Svemimir


Datum upisa : 21.02.2015

IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? EmptySub Mar 28, 2015 11:20 am

volim odigrati srecu i uveren sam da cu uskoro dobiti brdo para cincin

poznam ljude koje je pogodila ta vrsta dobitka ali neki nisu evoluirali da bi od toga bili i srecniji u zivotu.
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? EmptySub Mar 28, 2015 11:36 am

Danubius ::
Danas se napravila atmosfera u firmi-hajde da svi igramo LOTO (jer izgleda da jedino tako još možemo doći do nekog novca )
Rečeno ,učinjeno , svi po listić . Bilo i izvlačenje večeras .
Moj rezultat :
od 7 brojeva 0 pogodaka .
Treba još šta reći? zlz grmi
PA sta reci sem: ko nema srece u kocki, ima u ljubavi!
Uzivaj u tome top88
Nazad na vrh Ići dole
pesma
Sestra Vetra
avatar


Humor : 'El' se to jede?
Datum upisa : 26.09.2014

IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? EmptySub Mar 28, 2015 12:04 pm

Svemimir ::
volim odigrati srecu i uveren sam da cu uskoro dobiti brdo para cincin

Delimo! cincin

K'o jazavac sam, kad igram, ne stajem dok sve ne izgubim. Volim gledati kada se loptice vrte, okreću, da to može da traje duže... A dre ee naaa linnnn, diže me gore, na jarbolu mirišem dobitak, ništa bara, no naftalin, samo talasaj, mrdaj, mrdaj, okreni-obrni, na jahti sreće plovi čist zgoditak, kad igram, u igri sam sama sebi dobitak.(a para nigde, ko razume shvatiće.) Ja jaaa jaaa za vac, ja za vac, ja za vac cc, verujem u igre na nesreću... smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? EmptySub Mar 28, 2015 12:27 pm

dusicaa ::

PA sta reci sem: ko nema srece u kocki, ima u ljubavi!
Uzivaj u tome top88

Ovo je za onu temu....izreke koje ne priznajem.
Inace nikad ne igram nista na sistem da mi neko pokloni....nema toga,i ovi sto dobiju,do tad su vec ulozili to.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? EmptySub Mar 28, 2015 12:43 pm

dusicaa ::
Citat :
grmi
PA sta reci sem: ko nema srece u kocki, ima u ljubavi!
Uzivaj u tome top88
*Ipak ,ovu poslovicu priznajem* tongue top88










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Danubius dana Sub Mar 28, 2015 1:20 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? EmptySub Mar 28, 2015 12:58 pm

Hahah, nepoznajem nikoga tko se ne kocka a da nije sa Balkana .

To nam lezi u krvi, ali ovi iz Azije, recimo Kinezi, prije nego sto oci otvore kockaju se. naklon
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? EmptySub Mar 28, 2015 1:53 pm

Slabo..mozda sam par puta podlegala u pocetku opstoj 'bingo' histeriji za neke praznike,nalupala brojeve i to je to..ah,da mislim da sam i nekoliko puta prihvatila onu greb greb karticu,jer je ovaj iz kioska krenuo tako da malo,malo pa umesto kusura :stern: ..nikad nista dobila nisam..
Nazad na vrh Ići dole
Svemimir

Svemimir


Datum upisa : 21.02.2015

IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? EmptySub Mar 28, 2015 3:41 pm

pesma ::
K'o jazavac sam, kad igram, ne stajem dok sve ne izgubim. Volim gledati kada se loptice vrte, okreću, da to može da traje duže... A dre ee naaa linnnn, diže me gore, na jarbolu mirišem dobitak, ništa bara, no naftalin, samo talasaj, mrdaj, mrdaj, okreni-obrni, na jahti sreće plovi čist zgoditak, kad igram, u igri sam sama sebi dobitak.(a para nigde, ko razume shvatiće.) Ja jaaa jaaa za vac, ja za vac, ja za vac cc, verujem u igre na nesreću...


duso,
prvo bih onda trebao dobiti milijarde da bih pored tebe ostao milijunas barem neko kratko vreme s40
Nazad na vrh Ići dole
pesma
Sestra Vetra
avatar


Humor : 'El' se to jede?
Datum upisa : 26.09.2014

IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? EmptySub Mar 28, 2015 3:47 pm

Ajde onda, šta čekaš, odmah da si ih dobio, pa da obrnem jedan krug kocke i sve izgubim, na brzaka, kao i svaki jazavac. Znaš ti mene. žval
Nazad na vrh Ići dole
Svemimir

Svemimir


Datum upisa : 21.02.2015

IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? EmptySub Mar 28, 2015 3:56 pm

oni u monaku podigli bi ti spomenik za zivota...........na njemu bi pisalo:

pesma je jedina osoba koja je i od nepokretne imovine ucinila pokretnu............. :47:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? EmptyUto Mar 31, 2015 10:13 am

Nije tajna da su "igre na sreću" neretko "nameštene" i ne jedan skandal je isplivao i u Srbiji i u svetu.
U Apatinu se pamti slučaj jedne videoteke ,u vreme kada je video -rekorder bio pojam ,da je "srećni dobitnik" istog  baš slučajno bila-žena inspektora ?(isti takav sam ja platio basnoslovnih 1800 nemačkih maraka)

I to baš nekako u trenutku kada je naveliko krenula "borba protiv piraterije ",i baš nekako ,u toj videoteci ,jedino u gradu ,ste još  mesecima kasnije mogli dobiti "pirata" ,dok su drugde police bile skoro prazne ? 
No ovo što danas piše ,ako je istina ,bila bi zaista krajnja bljuvotina .

Saša Popović dobio stan? link 
----
Direktor "Granda" Saša Popović okušao je sreću u nagradnoj igri Svakog dana do stana, a koju je organizovao "Alo!".
Popović je u svojoj emisiji "Zvezde Granda - Specijal" ispričao detalje naše nagradne igre, a zatim je odlepio srećku.....
----
Ne znam koliki moron treba biti ,pa poverovati da je u pitanju "izuzetna sreća " ?????

Uopšte ,kada realno razmislimo ,Bingo ,Loto ...daju nam mogućnost 1: više miliona da "dobijemo" ,pa opet nema osobe koja nije "igrala" ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Svemimir

Svemimir


Datum upisa : 21.02.2015

IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? EmptyUto Mar 31, 2015 11:12 am

moja obitelj je dobila na lotu i to nekretninu.........

cuda se desavaju samo treba verovati u njih..................

ja cekam brdo para da    pesma   moze uzivati u kuglicama koje se vrte po stolu od ruleta cincin
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? EmptyUto Mar 31, 2015 12:11 pm

Čitala sam tekst i uopšte ne piše da je dobio stan.

Da li je Popović dobio neku od nagrada ili ne videćete u pomenutoj emisiji, koja se emituje nedeljom na televiziji "Prva"

Ne bi me ništa začudilo.Ko ima treba mu dati još.Ko nema,ne zna šta znači imati.Nije mu ni potrebno.To je taj sistem kod igara na sreću.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? EmptyUto Mar 31, 2015 8:41 pm

Mi i danas igrali ....i moj broj pogodaka je -NULAAAAAAAAAAA !
Šta reći ....nekog *oće ,nekog neće.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? EmptySre Apr 01, 2015 2:15 pm

E to je zaista tacno..imam koleginicu koja sta god da se igra,salju nalepnice,seckaju kojekakvi kuponi ,javljanje na neke kvizove,uvek nesto dobije.Od kompleta solja grand kafe,knjige,majice,bilo sta simbolicno,ona je uvek u toj grupi..koliko god sam i ja slala,nikad nista ne znam
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? EmptySre Apr 01, 2015 3:39 pm

Najpametnije sve igre igrati, osim igre na srecu. Jer igre na srecu mogu Vas u nesrecu dovesti. naklon
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? EmptySub Apr 11, 2015 2:33 am

LOTO DŽOKER NA ZVEZDARI: Srećni dobitnik osvojio 34,5 milona dinara

nekome se posrećilo. uzuz9










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
konili

konili


Datum upisa : 13.04.2015

IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? EmptyČet Apr 16, 2015 10:24 pm

nisam ja te sreće da nešto dobijem, kad god sam igrala nisam ništa dobila
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? EmptyPet Jul 31, 2015 9:55 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Trebao je da se desi onaj javni skandal na Tv ,pa da svakome konačno postane jasno da su sve "igre na sreću" ,nameštaljka . 
Isto je bilo i sa onom utakmicom "Zvezde" -i najvećem moronu je postalo jasno da su i "sportske kladionice" jedna velika pljačka . 
Ako neko misli da će biti nekih većih konsekvenci ,sem "ostavke direktora državne lutrije ",malo sutra . To je stari i provereni način pljačke naivnih ,koji se još samo u sreću nadaju ,a iza svega ,da se ne lažmo -stoji "država" . 
Ima li u ijednoj zemlji ,da se "identitet " srećnog dobitnika ne otkriva ? A upravo to se dešava u Srbiji ,i to godinama . 
Procena je ,da su samo na Loto-u građani opljačkani za 55 miliona eura !










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? EmptyČet Jan 26, 2017 8:16 pm

Ne igram nikakve igre na sreću.Sve je to namešteno što se više puta i dokazalo.

Kocka je ubistvo ko se navuče .Ljudi su prokockali nekretnine.Bolest i nesreća ko nasledi dugove.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? EmptySub Maj 13, 2017 10:01 pm

Igram poker na privatnim turnirima. Obično pobeđujem samo što me vlasnik krati za debelu proviziju ali tzako je to kad ne igraš za sebe već za nekog drugog ...
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? EmptyPon Nov 29, 2021 11:32 pm

Mirjana Ilić  · 8 ч  ·
Petar Božanić zvani "Boža Pub" (1895-1975) rođen je u Lici, u selu Tuževići, nedaleko od Gospića a svoju ličku neustrašivost, prešavši Albaniju, pokazao je na Solunskom frontu.
Kao i mnogi drugi solunski dobrovoljci, agrarnom reformom dobija devet jutara zemlje u srcu Bačke i sa još 20 saboraca osniva Novo Selo. Bio je kockar, boem, kavaljer, uvek na strani slabijeg, sem kada nisu za istim kartaškim stolom.
Čovek velikog srca i široke ruke, koji je uvek govorio da ne možeš dobiti ako ne daš. Vodila ga je karta u Srbobran, Vrbas, Novi Sad, Sombor. Kada su igrali najveći majstori Kosta Gavaski iz Srbobrana, Šandor Tarko iz Feketića i Petar Božanić znalo se da što padne pod sto, tu i ostaje.
Nijedan se neće sagnuti da podigne svoje, jer bi zbog toga morao da prekine partiju. Davao je 500 dinara onome ko bi otišao njegovoj kući da nahrani stoku i živinu samo da ne bi ustao od stola. A za te novce tada se mogao kupiti najbolji konj.
Feketićani još uvek prepričavaju kako je bio široke ruke prema onima koji su ga čuvali od prevare, jedino što je mrzeo više od politike. Priča se da je jednom dok je igrao iza leđa imao ogledalo, kojim su kibiceri pratili karte. Kada su ga upozorili na to, nije rekao "razbij staklo", već "razbij, evo para". Tom čoveku dao je četiri hiljade tadašnjih dinara, a kada je ovaj rekao da je mnogo, dodao mu još dve.
Nagrađivao je i one koji su ga čuvali od "pubova", koje takođe nije voleo. Čim su čuli da negde igra, išli su da mu oduzmu pare, ali su im posete bile jalove.
"Jedne noći dok su igrali ajnc popeh se na banderu da popravim kvar. Čim videh žandare kako prilaze njegovoj kafani, ono što sam popravio ja ponovo pokvarih da ne bi mogli da ih uhvate", sećao se njegov savremenik. "Kada sam mu ispričao šta sam uradio, gurnuo mi je kamaru para sa stola i rekao da uzmem koliko mi drago."
"Bilo je to u njegovoj kafani negde oko 1938, partija je trajala od subote do ponedeljka, a u njoj je Živko Mudrinski, veleposednik iz Srbobrana, izgubio sve što pesma kaže, pa i slugu pride. Deda ga je pustio da se dva dana znoji zbog gubitka, pa mu onda sve poslao natrag", seća se unuka samo jedne od legendi o Boži Pubu.
Početkom Drugog svetskog rata, Petar i njegova porodica doživljavaju sudbinu ostalih kolonista. Odlaze u logor Šarvar u Mađarskoj, gde provodi četiri godine. Ni tamo se, međutim, karte nije manuo.
"Mađarski vojnici su brzo saznali da govori njihov jezik i igra karte, i ubrzo su se toliko "navukli" na partije da niko nije smeo da ih prekida. Na početku je namerno gubio, a kada su zagrizli, iako je bio njihov zatvorenik, znali su da mu daju sve što su imali", kaže Slavka. "Kartao je i u pare i u hranu. Time je pomagao porodici i zemljacima da im ti logoraški dani budu bar malo lakši."
Pričalo se da se iz logora vratio sa "pola lotre (merdevine) forinti" koje je uzeo od jednog mađarskog oficira. On, međutim, tu priču nikada nije potvrdio, ali narodu je bilo lakše da u nju veruje, da i u tim strašnim vremenima ima svog junaka.
Posle rata, bez struje, vode i puta, gasilo se Novo Selo i Petar ostavlja sve što je stekao na parčetu solunske zemlje i sa porodicom dolazi u Feketić. Tamo se ponovo kući.
"Pričaju da je tu kuću jednom prilikom izgubio na kartama. To je bio izuzetak. Ali sutradan je baba Marta sela za taj isti sto, odigrala partiju i povratila kuću", seća se dalje unuka. "Ona mu je bila glavni oslonac, i za veliko čudo, nije mu branila. Kako je ušao u pesmu i kako je Balašević saznao za priču o dedi, ne znam, ali priče o njemu kružile su svuda."
Nije Boža Pub ni u Pragu, ni u Beču. Više od četiri decenije počiva na seoskom groblju u Feketiću. Igra se i dalje ajnc, ali ne s takvim žarom. Ali i i danas se svi slažu, nema više takvih kao što je bio Boža zvani Pub.

[You must be registered and logged in to see this image.]
---
Moje cure (a i ja sa njima ) svakog petka "igramo" tkzv "Kolo sreće " i "Horoskop"
To su one "grebe" Nešto nam ne ide polslednjih nedelja -ali se dešavalo da na "ulog" od 300 din "dobijem" i 500 -700 .
I naravno -odmah se u tom istom kiosku pretoči u "knjigu" Makar morao doplatiti.
Budala ...što bi rekao Kesić .Budala . zubic










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? EmptyPet Feb 11, 2022 7:41 pm

Kao što rekoh u gornjem postu -moje cure i ja se držimo tradicije -svakog petka kupimo svako po 2 "Kola Sreće" -pa "grebemo" .
Obično po to idem ja -i danas devojka sa kioska greškom da nešto slično -takođe "greba" ,takođe košta 100 din .Zadržim ja to za sebe ,a curama dam da "izvlače" svoje kartice (uvek to tako radim )
Ovo je "to" .

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ogrebem ja prvo "Kolo Sreće " -i dobijem 200 din .
Ogrebem i "sedmicu" (prvi put smo to videli ) i bogami ,imao sam "07" ,uz dobitak -5000 din ?
Do tada nam je najveći dobitak na "Kolu Sreće" bio -500 din .
Odem ja do kioska da proverim ,i jeste -5000 din .
Jedva sam se uzdržao da ne kupim na kiosku komplet Halila Džibrana ,5 knjiga ,po nekih 800 din svaka .
Kad sam curama pokazao "dobitak" -smesta navalile da im kupim po 2 komada "sedmice" .
I naravno-ništa nisu dobile (a sumnjam da ću i ja skoro nešto da dobijem -jer do sada nikada nisam ništa dobio na "igrama na sreću " )
No, tradiciju nastavljamo ,svakako .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? EmptyPet Feb 11, 2022 9:07 pm

Nikad ne igram loto...ne kupujem one "grebe" ...
Jedino sto volim ,jeste da odigram partiju remija,  a bome i tablica.Mada, to ne mogu da svrstam u "kocku" ...to je cisto iz zabave i zadovoljstva.A i to se igra sve rijedje.

Za Bozic sam dobila meni neobican poklon...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Bilo je interesantno kao ko ce imati vise srece. Ja naravno da nisam dobila nista. A od toliko kartica,  ukupan dobitak je bio 10e...











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? EmptyČet Apr 21, 2022 4:33 pm

U ovom slučaju ..."blefirao" bih i rizikovao . zubic

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?   IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
IGRE NA SREĆU -da li ste hazarder ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Igre sa Kockicama (Igre sa jednom kockicom)
» Non-Poker igre (Igre na Kombinacije)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: