DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Morate li uvijek biti u pravu? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Morate li uvijek biti u pravu? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Morate li uvijek biti u pravu?

Ići dole 
+35
sonia
lollypop
Čiča
carpathia
Astra
Svemimir
Kijara-brm
dusicaa
boban111
brunolino
Ladyintheblack
Šmizla
podbarac
ZoxZoja
sanjalica.ns
Lakota
Najda M.
Samouka
AstrinaKomsinica
Bokssha
Gothic
Okano
besna_glista
el_vibrador
Yvonne76
promaja
Tarja
Oci-ANDJELA
PJER
beskraj
dejan
Draganna
babajaro
doctorr67
Danubius
39 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Morate li uvijek biti u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Morate li uvijek biti u pravu?   Morate li uvijek biti u pravu? EmptyČet Dec 17, 2009 11:30 pm

Debati je uvijek cilj nametnuti sugovorniku svoje mišljenje, dok je dijalogu cilj razmjena mišljenja...

Morate li uvijek biti u pravu?




Kada razgovarate s prijateljima, a posebno partnerom potrudite se razumjeti i njihova stajališta.

Jer u prijateljskim razgovorima cilj nikako ne bi smio biti nametnuti svoje mišljenje (ono što često nazivamo savjet koji prijatelj mora poslušati ako ima imalo mozga), nego otvoreno i neobvezno razgovarati o temi kako bi sugovornik čuo i različita stajališta.

Stručnim jezikom reklo bi se da uvijek morate voditi dijalog, a ne debatu. Jer u debati je uvijek cilj nametnuti sugovorniku svoje mišljenje, dok je dijalogu cilj razmjena mišljenja.

Ukoliko budete sve nesuglasice rješavali svađom odnosno nametanjem svoga mišljenja kao ispravnog, sugovornik će se osjećati ugroženim i smatrat će da ga maltretirate ili pokušavate s njim manipulirati.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Morate li uvijek biti u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Morate li uvijek biti u pravu?   Morate li uvijek biti u pravu? EmptyČet Dec 17, 2009 11:56 pm

Kad neko na argumente odgovara glupostima, onda nema dijaloga. Iznosenje argumenata nije zelja da se dokazuje da smo u pravu , nego sasvim logična stvar, no ako su ljudi različiti , samoljubljivi narcisi , svaki argument je uzaludan . Naravno da svako, ako misli da je u pravu pokusa nametnuti misljenje ako vidi da onaj drugi gresi. No i onda je pitanje samo u argumentu , jer manja je verovatnoća da će neko nesto negirati-ako ga stisnete u ćošak argumentima . Ako se i to ignorise , bespredmentno je dalje dokazivati .

Ima ona narodna -ja ga krstim , a on........vrši neke fiziloske radnje u narodu poznate kao "puštati vetrove"










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Morate li uvijek biti u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Morate li uvijek biti u pravu?   Morate li uvijek biti u pravu? EmptyPet Dec 18, 2009 12:12 am

Ja sam uvijek u pravu i nema price.....!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Morate li uvijek biti u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Morate li uvijek biti u pravu?   Morate li uvijek biti u pravu? EmptyPet Dec 18, 2009 12:45 am

Priča ide dalje...Vi u pravu ,ostanite gorepost










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Morate li uvijek biti u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Morate li uvijek biti u pravu?   Morate li uvijek biti u pravu? EmptyPet Dec 18, 2009 1:37 am

Ja tesko priznajem...to je problem,heheheheh,ali ne kazem da svi moraju da misle kao ja,ali ono sto ja mislim smatram da sam u pravu.....heheheh,pa ne bi mislil nesto sto nije po meni na mjestu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Morate li uvijek biti u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Morate li uvijek biti u pravu?   Morate li uvijek biti u pravu? EmptyPet Dec 18, 2009 8:37 am

Astra ::
Ja tesko priznajem...to je problem,heheheheh,ali ne kazem da svi moraju da misle kao ja,ali ono sto ja mislim smatram da sam u pravu.....heheheh,pa ne bi mislil nesto sto nije po meni na mjestu.

pa to sve ptice napolju vetj znaju sto se tiche tebe:))))) [You must be registered and logged in to see this image.]
ali nema veze u svakoj raspravi ipak te definitivno ubedim da nisi ti ta koja si u pravu:))) i josh kad dodje Kornelija i ona povuche opet na svoju stranu ode sve u pm:))))

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Morate li uvijek biti u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Morate li uvijek biti u pravu?   Morate li uvijek biti u pravu? EmptyPet Dec 18, 2009 8:39 am

Astra ::
Ja sam uvijek u pravu i nema price.....!

a ko je "u pravu" dobije za doruchak *aru:))))) [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
babajaro

babajaro


Godina : 55
Location : pdgorica
Humor : sve
Datum upisa : 30.07.2009

Morate li uvijek biti u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Morate li uvijek biti u pravu?   Morate li uvijek biti u pravu? EmptyPet Dec 18, 2009 8:44 am

Nemoram,a i nije logično da sam uvijek u pravu..Nije mi problem kad nisam u pravu da to priznam.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Morate li uvijek biti u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Morate li uvijek biti u pravu?   Morate li uvijek biti u pravu? EmptyPet Dec 18, 2009 8:45 am

babajaro ::
Nemoram,a i nije logično da sam uvijek u pravu..Nije mi problem kad nisam u pravu da to priznam.. [You must be registered and logged in to see this image.]

znas kako kazu: ko jednom u pravu-uvek je u pravu:)))) [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Draganna

Draganna


Location : Istra
Datum upisa : 25.11.2009

Morate li uvijek biti u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Morate li uvijek biti u pravu?   Morate li uvijek biti u pravu? EmptyPet Dec 18, 2009 9:06 am

Kijara-brm ::
Debati je uvijek cilj nametnuti sugovorniku svoje mišljenje, dok je dijalogu cilj razmjena mišljenja...

Morate li uvijek biti u pravu?




Kada razgovarate s prijateljima, a posebno partnerom potrudite se razumjeti i njihova stajališta.

Jer u prijateljskim razgovorima cilj nikako ne bi smio biti nametnuti svoje mišljenje (ono što često nazivamo savjet koji prijatelj mora poslušati ako ima imalo mozga), nego otvoreno i neobvezno razgovarati o temi kako bi sugovornik čuo i različita stajališta.

Stručnim jezikom reklo bi se da uvijek morate voditi dijalog, a ne debatu. Jer u debati je uvijek cilj nametnuti sugovorniku svoje mišljenje, dok je dijalogu cilj razmjena mišljenja.

Ukoliko budete sve nesuglasice rješavali svađom odnosno nametanjem svoga mišljenja kao ispravnog, sugovornik će se osjećati ugroženim i smatrat će da ga maltretirate ili pokušavate s njim manipulirati.


Sama riječ nametati ima negativan predznak . Nije dobro ništa nametati , pa ni svoje mišljenje . Ali , čovjek mora imati svoj stav i mišljenje o nečemu i u razgovoru , ga jasno znati iznijeti .
Ukoloko se ljudi ne slažu u mišljenjima , ništa strašno . Zdravo je , zdravo raspravljati , pa i onda kada se na kraju u istima i ne složimo .
Nazad na vrh Ići dole
babajaro

babajaro


Godina : 55
Location : pdgorica
Humor : sve
Datum upisa : 30.07.2009

Morate li uvijek biti u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Morate li uvijek biti u pravu?   Morate li uvijek biti u pravu? EmptyPet Dec 18, 2009 9:23 am

doctorr67 ::
babajaro ::
Nemoram,a i nije logično da sam uvijek u pravu..Nije mi problem kad nisam u pravu da to priznam.. [You must be registered and logged in to see this image.]

znas kako kazu: ko jednom u pravu-uvek je u pravu:)))) [You must be registered and logged in to see this image.]
Navikne se čovjek.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
dejan

dejan


Godina : 45
Location : Beograd
Humor : :)))))
Datum upisa : 16.11.2009

Morate li uvijek biti u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Morate li uvijek biti u pravu?   Morate li uvijek biti u pravu? EmptyPet Dec 18, 2009 11:23 am

Naravno da ne svaki covek gresi,volim kad mi neko ukaze na moje greske da mogu da ih ispravim.
Nazad na vrh Ići dole
beskraj

beskraj


Godina : 47
Location : Beograd
Humor : uvek nasmejana
Datum upisa : 27.12.2009

Morate li uvijek biti u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Morate li uvijek biti u pravu?   Morate li uvijek biti u pravu? EmptyNed Dec 27, 2009 12:41 am

Ne moram da sam uvek u pravu,ali ako smatram da jesam onda stojim iza toga,i cvrsto branim svoje stavove.Nemam problem ako nisam u pravu da to i priznam.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Morate li uvijek biti u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Morate li uvijek biti u pravu?   Morate li uvijek biti u pravu? EmptyNed Dec 27, 2009 12:52 am

doctorr67 ::
Astra ::
Ja tesko priznajem...to je problem,heheheheh,ali ne kazem da svi moraju da misle kao ja,ali ono sto ja mislim smatram da sam u pravu.....heheheh,pa ne bi mislil nesto sto nije po meni na mjestu.

pa to sve ptice napolju vetj znaju sto se tiche tebe:))))) [You must be registered and logged in to see this image.]
ali nema veze u svakoj raspravi ipak te definitivno ubedim da nisi ti ta koja si u pravu:))) i josh kad dodje Kornelija i ona povuche opet na svoju stranu ode sve u pm:))))

[You must be registered and logged in to see this image.]
ovo mi promakelo......

Prijatelju,ako ne pricam dalje,ne znaci da sam priznala poraz,vec da ne zelim da se rasparavljam,kad sam svakako "ja" u pravu,a ne mogu pomoci onima koji to ne shvataju smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
PJER
Pjer
PJER


Datum upisa : 13.10.2008

Morate li uvijek biti u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Morate li uvijek biti u pravu?   Morate li uvijek biti u pravu? EmptyNed Dec 27, 2009 1:23 am

da naravno da ne... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

Morate li uvijek biti u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Morate li uvijek biti u pravu?   Morate li uvijek biti u pravu? EmptyNed Dec 27, 2009 1:26 am

Ne moram i ne tezim za nemogucim..
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Morate li uvijek biti u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Morate li uvijek biti u pravu?   Morate li uvijek biti u pravu? EmptyNed Dec 27, 2009 1:31 am

Nažlost...češće sam u pravu nego što bih želeo .,,
Logika , dedukcija, čista prosta matematika .............
Činjenice su neumitne .
Nažalost-suvise često sam i pravu.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Morate li uvijek biti u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Morate li uvijek biti u pravu?   Morate li uvijek biti u pravu? EmptyNed Dec 27, 2009 1:33 am

danubius ::
Nažlost...češće sam u pravu nego što bih želeo .,,
Logika , dedukcija, čista prosta matematika .............
Činjenice su neumitne .
Nažalost-suvise često sam i pravu.
Preteruješ.Niko nije uvek u pravu,a ne bi baš rekla da si ti,čitajući tvoje postove.Grešiš..Pazi njega SVE ČEŠĆE..:D


btw:Ispravak netočnog navoda










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑


Poslednji put izmenio Kijara-brm dana Ned Dec 27, 2009 1:35 am, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Tarja

Tarja


Godina : 35
Datum upisa : 14.01.2013

Morate li uvijek biti u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Morate li uvijek biti u pravu?   Morate li uvijek biti u pravu? EmptyPon Feb 25, 2013 4:44 pm

Ne moram uvek biti u pravu, ali tezim tome...Nije mi problem da priznam da gresim, dovoljno sam objektivna i prema sebi i prema drugima...
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Morate li uvijek biti u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Morate li uvijek biti u pravu?   Morate li uvijek biti u pravu? EmptyPon Feb 25, 2013 4:52 pm

MALI MILION PUTA SE DESILO DA NISAM U PRAVU --IZVINI ,JEBI GA ,IDEMO DALJE AKO MOŽE A AKO NE ,...OPET IZVINI cherry [You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio promaja dana Pon Feb 25, 2013 4:55 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Morate li uvijek biti u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Morate li uvijek biti u pravu?   Morate li uvijek biti u pravu? EmptyPon Feb 25, 2013 4:55 pm

Ne moram ali je lepo kad jesam.
Volim razmenu misljenja. Prija mi kad je moja zadnja.Sta cu.Niko nije savrsen :329340:
Nazad na vrh Ići dole
Yvonne76
Cat Woman
Cat Woman
Yvonne76


Godina : 48
Location : Iza osmeha...
Datum upisa : 18.03.2013

Morate li uvijek biti u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Morate li uvijek biti u pravu?   Morate li uvijek biti u pravu? EmptyPon Mar 25, 2013 11:38 am

Moram paziti da ne postujem posle tebe Duska, bice da prepisujem smehsmeh
Al... je tako... Ne moram, i pocesto nisam... al volim!!!
godinama sam naucila da kazem i to "OK, u pravu si, izvini..." Al nije mi bas srce na mestu posle toga :pušač:
Salu na stranu, mislim da sam realna... Pokusacu da objasnim jednom zasto mislim da sam u pravu, al ako krene natezanje i teranje ko je tvrdoglaviji... Okrecem se i odlazim! I naravno, i dalje mislim da sam bas JA u pravu! :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
el_vibrador
בנו של ישראל
el_vibrador


Datum upisa : 07.02.2012

Morate li uvijek biti u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Morate li uvijek biti u pravu?   Morate li uvijek biti u pravu? EmptyPon Mar 25, 2013 11:49 am

nastojim da izbegnem situacije/ diskusije koje vode u pravcu dokazivanja tko je u pravu, jer nitko nikoga nije ubedio logickim argumentom.Cak ako jedna strana mora priznati da nije u pravu, to je samo verbalno.U sebi i dalje misli da je u pravu, i jos sam stvorio neprijatelja
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Morate li uvijek biti u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Morate li uvijek biti u pravu?   Morate li uvijek biti u pravu? EmptyPon Mar 25, 2013 12:27 pm

Prilicno uvjek, ali samo zbog znanja. Kad nesto neznam ili nemam pojma onda sutim. :329340:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Morate li uvijek biti u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Morate li uvijek biti u pravu?   Morate li uvijek biti u pravu? EmptyPon Mar 25, 2013 1:06 pm

Ma i kad nisam,dokaze se da jesam smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
besna_glista

besna_glista


Datum upisa : 13.03.2013

Morate li uvijek biti u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Morate li uvijek biti u pravu?   Morate li uvijek biti u pravu? EmptyPon Mar 25, 2013 1:21 pm

Ma,ja ne priznam ni kada me uhvate na delu.Uvek pitam da li je moguce da verujes vise svojim ocima,nego meni :girlcool:
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Morate li uvijek biti u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Morate li uvijek biti u pravu?   Morate li uvijek biti u pravu? EmptyUto Mar 26, 2013 12:47 am

Pa ne moram, al sta ja mogu sto jesam cherry smehsmeh :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Morate li uvijek biti u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Morate li uvijek biti u pravu?   Morate li uvijek biti u pravu? EmptyUto Mar 26, 2013 8:46 am

AstrinaKomsinica ::
Pa ne moram, al sta ja mogu sto jesam cherry smehsmeh :rlol:

Aj sta tu fantaziras,kad si ti bila u pravu? smehsmeh Uvjek meljes a mlin ti je tup! :rlol: smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

Morate li uvijek biti u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Morate li uvijek biti u pravu?   Morate li uvijek biti u pravu? EmptyUto Mar 26, 2013 8:51 am

Ne moram , ali volim da sam u pravu smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Morate li uvijek biti u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Morate li uvijek biti u pravu?   Morate li uvijek biti u pravu? EmptyUto Mar 26, 2013 11:52 am

Dolinac ::
AstrinaKomsinica ::
Pa ne moram, al sta ja mogu sto jesam cherry smehsmeh :rlol:

Aj sta tu fantaziras,kad si ti bila u pravu? smehsmeh Uvjek meljes a mlin ti je tup! :rlol: smehsmeh

,,,a kako bi ti rado da malo obrnes mlin, al naja smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:

Joj, sto voLem sto sve znam smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Morate li uvijek biti u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Morate li uvijek biti u pravu?   Morate li uvijek biti u pravu? EmptySre Mar 27, 2013 6:08 pm

AstrinaKomsinica ::
Dolinac ::
AstrinaKomsinica ::
Pa ne moram, al sta ja mogu sto jesam cherry smehsmeh :rlol:

Aj sta tu fantaziras,kad si ti bila u pravu? smehsmeh Uvjek meljes a mlin ti je tup! :rlol: smehsmeh

,,,a kako bi ti rado da malo obrnes mlin, al naja smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:

Joj, sto voLem sto sve znam smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:


A vidi ti honey, zna i to top88 Kako se sjeti samo toga, to je starinsko..okreni mlin. 55555 migg
Nazad na vrh Ići dole
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

Morate li uvijek biti u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Morate li uvijek biti u pravu?   Morate li uvijek biti u pravu? EmptySre Mar 27, 2013 8:01 pm

Vole zene da budu uvek u pravu...to im je valjda u genima... booored
Nazad na vrh Ići dole
Bokssha
Princes of Darkness
Princes of Darkness
Bokssha


Godina : 36
Location : Beograd
Datum upisa : 22.04.2010

Morate li uvijek biti u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Morate li uvijek biti u pravu?   Morate li uvijek biti u pravu? EmptySre Mar 27, 2013 8:05 pm


Ja sam za mene uvek u pravu...A šta drugi misli,baš me briga...

:329340: :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
http://wheels.serbianforum.info/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Morate li uvijek biti u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Morate li uvijek biti u pravu?   Morate li uvijek biti u pravu? EmptySre Mar 27, 2013 8:06 pm

Gothic ::
Vole zene da budu uvek u pravu...to im je valjda u genima... booored

A u genima muskarca je da ne da pravo zeni i kad jeste u pravu smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

Morate li uvijek biti u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Morate li uvijek biti u pravu?   Morate li uvijek biti u pravu? EmptySre Mar 27, 2013 8:12 pm

[quote="Astra"]
Gothic ::
A u genima muskarca je da ne da pravo zeni i kad jeste u pravu smehsmeh

Neeee...prvo ih pusti malo da se raduju a onda im lepo objasni da nisu u pravu... :329340:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Morate li uvijek biti u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Morate li uvijek biti u pravu?   Morate li uvijek biti u pravu? EmptySre Mar 27, 2013 8:26 pm

Jedan pametan muskarac nece nikada prigovoriti jednoj zeni, nego on sacega dok ona sam to ucini. :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Morate li uvijek biti u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Morate li uvijek biti u pravu?   Morate li uvijek biti u pravu? EmptySre Mar 27, 2013 10:53 pm

Dolinac ::
Jedan pametan muskarac nece nikada prigovoriti jednoj zeni, nego on sacega dok ona sam to ucini. :zubi3:

Doli stvarno me brine s kim se to ti druzis smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Morate li uvijek biti u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Morate li uvijek biti u pravu?   Morate li uvijek biti u pravu? EmptySre Mar 27, 2013 11:11 pm

AstrinaKomsinica ::
Dolinac ::
Jedan pametan muskarac nece nikada prigovoriti jednoj zeni, nego on sacega dok ona sam to ucini. :zubi3:

Doli stvarno me brine s kim se to ti druzis smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol:


Ma puna je sekta u meni, nema vise mjesta smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Morate li uvijek biti u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Morate li uvijek biti u pravu?   Morate li uvijek biti u pravu? EmptyUto Jul 23, 2013 3:12 pm

Neki očito nisu pročitali uvodni post..ali važno je da su uvek u pravu...:zubi3: 
 ,i da je njihova zadnja.
E kompjuterrrrrr....










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Morate li uvijek biti u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Morate li uvijek biti u pravu?   Morate li uvijek biti u pravu? EmptySre Jul 24, 2013 4:57 am

Ma ne moram, al sta ja mogu kad jesam lu6777 lu6777 lu6777 lu6777 lu6777 
Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

Morate li uvijek biti u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Morate li uvijek biti u pravu?   Morate li uvijek biti u pravu? EmptySre Jul 24, 2013 9:35 am

Odlika inteligencije je da ne podnosi raspravljanje.
Jer je ono jalovo i besmisleno RASPRAVLJANJE (koje je uvek samo "radi raspravljanja") nesto sasvim suprotno od razgovora.

Mislim da sam u pravu :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Najda M.

Najda M.


Godina : 61
Location : odavde do beskraja
Humor : vrlo zastupljen
Datum upisa : 06.03.2011

Morate li uvijek biti u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Morate li uvijek biti u pravu?   Morate li uvijek biti u pravu? EmptySre Jul 24, 2013 9:38 am

Kad sam u pravu - naravno...










Ko svoju tamu spoznao nije, teško će put do svetlosti naći.

Najda M.
Nazad na vrh Ići dole
http://emina-utrenusna.blogspot.com/
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Morate li uvijek biti u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Morate li uvijek biti u pravu?   Morate li uvijek biti u pravu? EmptySre Jan 15, 2014 4:03 pm

Kijara-brm ::
Debati je uvijek cilj nametnuti sugovorniku svoje mišljenje, dok je dijalogu cilj razmjena mišljenja...

Morate li uvijek biti u pravu?




Kada razgovarate s prijateljima, a posebno partnerom potrudite se razumjeti i njihova stajališta.

Jer u prijateljskim razgovorima cilj nikako ne bi smio biti nametnuti svoje mišljenje (ono što često nazivamo savjet koji prijatelj mora poslušati ako ima imalo mozga), nego otvoreno i neobvezno razgovarati o temi kako bi sugovornik čuo i različita stajališta.

Stručnim jezikom reklo bi se da uvijek morate voditi dijalog, a ne debatu. Jer u debati je uvijek cilj nametnuti sugovorniku svoje mišljenje, dok je dijalogu cilj razmjena mišljenja.

Ukoliko budete sve nesuglasice rješavali svađom odnosno nametanjem svoga mišljenja kao ispravnog, sugovornik će se osjećati ugroženim i smatrat će da ga maltretirate ili pokušavate s njim manipulirati.

Ponekad je zaista tesko odupreti se i voditi dijalog,cak i ovako u pisanoj formi,mada bi moralo biti lakse.
Ja uglavnom odustajem,ukoliko s druge strane nema ironije,skrivenog vredjanja,tvrdoglavosti.Kad osetim tvrdoglavost i neku spoznaju i onog drugog da nije u pravu,ali nastavlja dalje,e onda nastavljam i ja.. :zubi3: ererere 
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Morate li uvijek biti u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Morate li uvijek biti u pravu?   Morate li uvijek biti u pravu? EmptySre Jan 15, 2014 4:11 pm

... kada se isteruje pravda, pobeđuju jači argumenti...

rasta
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

Morate li uvijek biti u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Morate li uvijek biti u pravu?   Morate li uvijek biti u pravu? EmptySre Jan 15, 2014 4:45 pm

Dolinac ::
AstrinaKomsinica ::
Pa ne moram, al sta ja mogu sto jesam cherry smehsmeh  :rlol:

Aj sta tu fantaziras,kad si ti bila u pravu? smehsmehUvjek meljes a mlin ti je tup! :rlol: smehsmeh  

Jaaaaooooojjjj, Doliiiiiiiiiiii,,,,,,,, smehsmeh  smehsmeh  smehsmeh 


 :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Morate li uvijek biti u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Morate li uvijek biti u pravu?   Morate li uvijek biti u pravu? EmptySre Jan 15, 2014 4:55 pm

Ne znam zašto moj žeMski roditelj ima izreku koju joj aminuje i mlađe dete poznato i kao moj mlađi brat a koja glasi "Tebe ni Nika nije mogao da nadgovori". Nika je inače moj pokojni otac na kojeg ličim što fizički što psihički i koji je nekad potezao i "teške argumente" tipa "šakom o astal" uz dodatak "sad je dosta" u diskusijama s menom  :zubi3:  :zubi3: 

Ovo gore je malo šala malo i zbilja jer bez dobrih argumenata mene je teško pomeriti s pozicije koju zastupam. Dobru diskusiju volim više neg leba.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

Morate li uvijek biti u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Morate li uvijek biti u pravu?   Morate li uvijek biti u pravu? EmptySre Jan 15, 2014 6:10 pm

Ta di moram , vidim da nisam pa progutam i kažem izvinte molim . Jest ebeno izvinit se , izgleda svima to teško pada pa mnogi i dalje ostanu uporni u tvrdnji samo da nebidne ono izvinte molim .










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Morate li uvijek biti u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Morate li uvijek biti u pravu?   Morate li uvijek biti u pravu? EmptyČet Jan 16, 2014 1:36 pm

ZoxZoja ::
Dobru diskusiju volim više neg leba.

Uf, i ja:) Bas smo se niki dan fajn izdiskutovale:)

Al kad naletis na kramp/ushu, onda moras obrnut stolove, da ne bude ugrozen hahahahahahahahahaahahahahhahaah A to su vec satire, ne diskusije;)))))))) (Ovo se ne odnosi na tebe!)
Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

Morate li uvijek biti u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Morate li uvijek biti u pravu?   Morate li uvijek biti u pravu? EmptyČet Jan 16, 2014 1:46 pm

Pa takav mi je horoskop, šta mogu.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Morate li uvijek biti u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Morate li uvijek biti u pravu?   Morate li uvijek biti u pravu? EmptyČet Jan 16, 2014 1:55 pm

Ne bih ja bila uvijek u pravu,neg* se ispostavi da ipak jesam.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Sponsored content





Morate li uvijek biti u pravu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Morate li uvijek biti u pravu?   Morate li uvijek biti u pravu? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Morate li uvijek biti u pravu?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: TAJNE UMA i EMOCIJE :: FILOZOFIJA-
Skoči na: