DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :)))) BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :)))) BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :))))

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :)))) Empty
PočaljiNaslov: ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :))))   ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :)))) EmptySub Jan 23, 2010 11:43 am

Ulazi otac u sobu svoje cerke. Cerka nije u sobi, ali na njenom krevetu
je pismo. Padaju mu na pamet najgore stvari. Drhtavim rukama otvara
pismo i cita:

Dragi tata, zao mi je sto moram da ti saopstim da sam vas napustila i
otisla sa svojim novim deckom. Napokon sam nasla istinsku ljubav! Ah,
kada bi samo mogao da ga vidis! Tako mu je slatka tetovaza i
mindjusice, i izgleda tako neustrasivo na svome velikom i brzom motoru!
Ali nije samo to….. Napokon sam trudna! Abdul kaze da cemo biti jako
srecni unjegovoj kamenoj kucici u sred sume i zeli da imamo puno dece.
To je naravno i moj san! Otkrila sam takodje da marihuana nije stetna.
Zato smo odlucili da je sami odgajamo za nas i nase prijatelje u
slucaju da ostanemo bez kokaina i ekstazija. U medjuvremenu se nadam da
ce nauka ubrzo otkriti terapiju za sidu tako da Abdul moze da se
izleci. Zasluzio je!

Dragi tatice, ne zelim da budes zabrinut zbog mene. Imam vec 15 godina
iznam da vodim racuna o sebi. Na kraju krajeva, Abdul je tako mocan i
mudar jer ima 47 godina zivotnog iskustva. Vodi me kroz zivot i daje mi
najbolje moguce savete kad god treba nesto da odlucim, kao na primer
kad sam odlucila da predjem u islam.
Nadam se da cu uskoro doci da te posetim, tako da ces imati priliku da upoznas svoje unuke!!

Tvoja najdraza cerka

P.S. Ma salim se!!! Iskuliraj!!! Kod Violete sam. Samo sam htela da ti
kazem da postoje mnogo gore stvari u zivotu nego sto su ocene na kraju
prvog polugodista koje ces naci na vitrini.

Volim te!










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :)))) Empty
PočaljiNaslov: Re: ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :))))   ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :)))) EmptySub Jan 23, 2010 12:25 pm

Ovo sam davno procitala,jeste ishitreno ali kad se razmisli,pouka je jako dobra,posebno za nas narod koji i sad fantazira o diplomi njegove djece,lijeci svoje komplekse i neuspjehe na djeci,ocekuju da ioh naslijede ili bar nastave gdje su oni stali,a zivot je tako kratak i pun problema i treba da shvatimo da nasa djeca treba da biraju svoj put iako bi mi zeljeli neki drugi za njih.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :)))) Empty
PočaljiNaslov: Re: ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :))))   ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :)))) EmptySre Jun 20, 2012 7:18 pm

ja nasla nesto za Djoku....ahhahah
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :)))) Empty
PočaljiNaslov: Re: ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :))))   ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :)))) EmptySre Jun 20, 2012 7:21 pm

A moja cerka nece ovo meni napisati, pa ja cu moju cerku da cuvam ki malo vode na dlanu. Moja cerka ce biti bogata, jedinica, mezimica tatina, zasto bi mi to uradila? Ocene ce joj tata sredjuje ce nalazi veze i slicno.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :)))) Empty
PočaljiNaslov: Re: ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :))))   ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :)))) EmptySre Jun 20, 2012 7:23 pm

hahahah vec znas da ce biti glupa...pa spremio kovertu....hahahah,
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :)))) Empty
PočaljiNaslov: Re: ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :))))   ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :)))) EmptySre Jun 20, 2012 7:25 pm

Ubacice se na cacu smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :)))) Empty
PočaljiNaslov: Re: ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :))))   ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :)))) EmptySre Jun 20, 2012 7:26 pm

Kome bre ce cerke bude glupa? Pa necu da se muci, ocu da uziva, da se ne brine, da je uvek vesela ja necu cerku da bi je mucio, nego da bi joj svaku zelju ispunio. Ocu da zivi vise od 100 godine, da je ziva i zdrava a ne da se sekira zbog gluposti.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :)))) Empty
PočaljiNaslov: Re: ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :))))   ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :)))) EmptySre Jun 20, 2012 7:28 pm

Pa jest vala,skola je mucenje...nek zna koja rijeka protice kroz Nis i dosta.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :)))) Empty
PočaljiNaslov: Re: ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :))))   ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :)))) EmptySre Jun 20, 2012 7:30 pm

Znace ona sve ne brini se nista, neke stvari se ne uci u skolu. Ova sto je ocu ovu uradila pa to neka sirotinja, sta da ti pricam nije njen tata bogat ko ujka Zivota. Medjutim, na moju Teodoru tata je bogat ko ujka Zivota i onda ona ceo zivot ima da uziva.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :)))) Empty
PočaljiNaslov: Re: ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :))))   ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :)))) EmptySre Jun 20, 2012 7:30 pm

Astra ::
Ovo sam davno procitala,jeste ishitreno ali kad se razmisli,pouka je jako dobra,posebno za nas narod koji i sad fantazira o diplomi njegove djece,lijeci svoje komplekse i neuspjehe na djeci,ocekuju da ioh naslijede ili bar nastave gdje su oni stali,a zivot je tako kratak i pun problema i treba da shvatimo da nasa djeca treba da biraju svoj put iako bi mi zeljeli neki drugi za njih.

Astra ,a da mi obavestimo tate što imaju ćerke -da mi imamo sinove-pubertetlije ? Mislim ...da ne bude posle nesporazuma ,kad tatine ćerke [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :)))) Empty
PočaljiNaslov: Re: ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :))))   ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :)))) EmptySre Jun 20, 2012 7:33 pm

Obavestite, nemoj da tate koje imaju cerku ostanu neobavesteni ko Kostunica. Moja cerka je mala za to, tako da pustite nju da uziva pored svog taticu.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :)))) Empty
PočaljiNaslov: Re: ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :))))   ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :)))) EmptySre Jun 20, 2012 7:41 pm

Djoka20 ::
Znace ona sve ne brini se nista, neke stvari se ne uci u skolu.

Uce se i na ulici,u pravu si....ma ne da ja pametne Teodore i tatka joj nikome....ahahhaha
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :)))) Empty
PočaljiNaslov: Re: ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :))))   ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :)))) EmptySre Jun 20, 2012 7:42 pm

Danubius ::
Astra ::
Ovo sam davno procitala,jeste ishitreno ali kad se razmisli,pouka je jako dobra,posebno za nas narod koji i sad fantazira o diplomi njegove djece,lijeci svoje komplekse i neuspjehe na djeci,ocekuju da ioh naslijede ili bar nastave gdje su oni stali,a zivot je tako kratak i pun problema i treba da shvatimo da nasa djeca treba da biraju svoj put iako bi mi zeljeli neki drugi za njih.

Astra ,a da mi obavestimo tate što imaju ćerke -da mi imamo sinove-pubertetlije ? Mislim ...da ne bude posle nesporazuma ,kad tatine ćerke [You must be registered and logged in to see this image.]

Ja jednom probala,pa Eagle nafali svoga....sta cu,nek se bori sam sa Svicarkama....hahaha
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :)))) Empty
PočaljiNaslov: Re: ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :))))   ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :)))) EmptySre Jun 20, 2012 7:47 pm

Astra duso, nece moja cerka uciti na ulici nego u kucu od svog tate. Njen tata ce je uciti kako se ulazi na net i kako se registruje na ovaj forum.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :)))) Empty
PočaljiNaslov: Re: ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :))))   ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :)))) EmptySre Jun 20, 2012 7:49 pm

E onda ce bit vrlo naucena....a ne moras ni kovertu da spremas za direktora skole....hahaha cat
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :)))) Empty
PočaljiNaslov: Re: ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :))))   ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :)))) EmptySre Jun 20, 2012 7:54 pm

Koe bre siroma? Kome ti to zeno bozja? Pa znas li bre ti da ja nikom nista ne placam da mi zavrse, nego ljudi to radi iz ubedjenja. Pa nemoj ti da vredjas moju cerku, moju Teodoru. Pa ona je meni sve, mrsava a slatka. Nema grudi, ima 13 godine, ide u 6.razred osnovne i ima 39 kila. Drugarice je zezaju, a ona dodje kod tate i napuni oci sa suze, a tata joj kaze ma pusti ih bre one su glupe, nemaju one ono sto ti imas. Nemaju tatu koji se zove Djoka, nemaju imovinu, nemaju pare, nemaju nista. Ti neka si mrsava, ali si najsladja i najlepsa. I onda se ja i ona zagrlimo, i posle toga gledamo utakmicu u sobu, ja joj dam flasu sa sok da pije i tako joj bude lepo pored svog taticu.
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :)))) Empty
PočaljiNaslov: Re: ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :))))   ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :)))) EmptySre Jun 20, 2012 9:12 pm

Ajde sto cutite, ovo sto sam poslednje napisao kako vam deluje? Jel sam dobar tata?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :)))) Empty
PočaljiNaslov: Re: ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :))))   ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :)))) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
ZA TATE KOJI IMAJU ĆERKE :))))
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVET ZABAVE :: SMEJAONICA :: ZEZALICE /RAZNO-
Skoči na: