DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 KUDA IDE SRBIJA ?

Ići dole 
+63
Thabit
ZoxZoja
Kica/Praja
el_vibrador
Mima65
Diplomirani Duduk
MadamX
Srdjan92
Blebetalo
daljinski
Danubius
Nut
Gothic
cojle
brdjanin
Lujkaa
Kijara-brm
zoran1970
pesma
lollypop
debilko
Lakota
promaja
dusicaa
Gagica78
podbarac
Samouka
montoya
AstrinaKomsinica
surčinac
Tattoo
tok tuk tok
Ja...
Bane Bumbar
Zana
Okano
ZezaM
slatkicass
emanuella
Sibila_
Zanina_kuma
doctorr67
Samhain
smile^^
neiskusan
brunolino
Lily
Only women
EAGLE
vasko1
Helena Trojanska
Smiljan01
svilanaasvaltu
rouzvel
bosankaa
sanjalica.ns
Aurora Borealis
Ivana_258
ona
sonia
zirafa
popovac
determinanta
67 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 EmptyNed Mar 21, 2010 11:23 am

First topic message reminder :

Da li je Ivo Andrić bio u pravu?

“Dugotrajno robovanje i rđava uprava mogu toliko zbuniti i unakaziti
shvatanje jednog naroda da zdrav razum i prav sud njemu otančaju i
oslabe, da se potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može više da
razlikuje ne samo dobro od zla, nego i svoju sopstvenu korist od
očigledne štete.”


Meni se sve više čini da jeste . Šta vi mislite , da li će se pojaviti neki vizionar tipa Zorana Djindjića i povesti Srbiju putem evropskih integracija , ili ćemo i dalje imati neku vrstu mešavine Miloševićevske /Koštuničine politike , pa i dalje tapkati u mestu i inatiti se sa celim svetom -na svoju štetu?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Gost
Gost




kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 EmptySre Apr 05, 2017 11:56 pm

Reagovao sam na medije koje je pomenuo a srž nismo ni taknuli. Možda je kod komšije trava zelenija al' je nema k'o kod kuće.

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 EmptyČet Apr 06, 2017 8:08 am

Eugen Grafvajer ::
Dolinac ::
Eugen Grafvajer ::
Dolinac ::



ZoxZoja, pratim i imam zapadne izvore. Dosad su bile uvjek tocne i precizne.To sto Vi dolje dobivate za usi ili za citanje, je jedna druga politika i uticaj naroda.

Doly, bez ljutnje ali to što ti dobijaš u medijima, dobijamo i mi. Tako da tvoji mediji kao i naši, vrede k'o govno na tanjiru. Srbija jeste za EU ali ne po svaku cenu.
Ti si van ovog mentaliteta i ne znaš apsolutno ništa. Čitaj ako te zanima tema, divi se Merkelovoj i navijaj za tvoje.


rasta

Hoce Putin dati Srpskom narodu posao???

Evo kod mene ima pun autobus Srba iz Srbije tu dosli i rade.To je gotova prica, Srbija ide definitiv za EU.
Treba zapeti raditi a ne filozofirati ili neku politiku voditi. Tito je odavno umro, nema vise penzija, banana i kave itd.

Doly,  rek'o sam ti, na'rani piliće i ne diraj dugmad.
Ne znam na kojem Kimba-Tantor-Tarzan jeziku da ti objasnim da stvar nije u Putinu, EU, Americi. Stvar je u tome da i ovde ima posla ali je slabo plaćen. S druge strane, kažu da se Jugoslavija raspala jer je bila veštačka tvorevina, je' l tako? Tako je! Šta je EU? Prirodna tvorevina? Jebote, dok Srbija uđe u tu, po tebi, fascinantnu EU, ta EU će kao i Jugoslavija da se raspadne  uz mnogo gori rat. Primer ti je Engleska, koja želi da istupi iz EU. Zašto? Zato što im je pun kurac Švaba koji tradicionalno žele da porobe Evropljane. E pa 'oće kur moj. Biće tebi poslovođa Sirijac, Palestinac, Arabljanin, koji će te naterati da ideš u džamiju a svake godine na hodočašće u Meku, za sunećenje ti ne moram objašnjavati. I to će Merkelova da ti obezbedi.
Danke Deutschland, danke frau Merkel... danke, danke, danke!

NO PASARAN!



rasta


Eugen ti si uvjek bio patriot i veliki vjernik. Jugoslavija nije bila savrsena ni u ono doba, bilo je isto uzbuna i nepravde. Samo sa razlikom da se zivjelo pod diktakturom, pa ajde reci nesto ako smijes itd.

To sa Engleskom je proslo, izasli su iz EU. Oni su uvjek posebna raja bili, od pamti vijeka.Ali to nije ni tema, tema je kuda ide Srbija a ne Engleska, du verstehen Kollega?

To tako zvano konvertiranje je uvjek bilo, cega se plasis ti i pojedinci, sasvim normalno i razumijem.
Narod je uvjek se kretao sa sjever prema jugu sa istoka prema zapadu itd. Radi vode, hrane i klime.Prati slavenski narod od kud su dosli prije par stotina godina, uglavnom poslije Krista.

Tvoja vjera ti nedaje kruh i vodu niti tvoja trenutna drzava. Ljudi su otisli u svijet da mogu zivjeti. Danas ako Njemacka propadne, nema posla itd. Nekukam nego trpam prtljagu i idem dalje, tamo gdi ima posla,hrane itd.
Nitko ti nece dodji na vrata i reci evo ti posla i sve ostalo.

Svi mi smo robovi, ako vec jesi ond prodaj se barem skupo i nepjevaj mi tamo "ko to tamo peva"

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 EmptyČet Apr 06, 2017 9:41 am

Dolinac ::



Eugen ti si uvjek bio patriot i veliki vjernik. Jugoslavija nije bila savrsena ni u ono doba, bilo je isto uzbuna i nepravde. Samo sa razlikom da se zivjelo pod diktakturom, pa ajde reci nesto ako smijes itd.

To sa Engleskom je proslo, izasli su iz EU. Oni su uvjek posebna raja bili, od pamti vijeka.Ali to nije ni tema, tema je kuda ide Srbija a ne Engleska, du verstehen Kollega?

To tako zvano konvertiranje je uvjek bilo, cega se plasis ti i pojedinci, sasvim normalno i razumijem.
Narod je uvjek se kretao sa sjever prema jugu sa istoka prema zapadu itd. Radi vode, hrane i klime.Prati slavenski narod od kud su dosli prije par stotina godina, uglavnom poslije Krista.

Tvoja vjera ti nedaje kruh i vodu niti tvoja trenutna drzava. Ljudi su otisli u svijet da mogu zivjeti. Danas ako Njemacka propadne, nema posla itd. Nekukam nego trpam prtljagu i idem dalje, tamo gdi ima posla,hrane itd.
Nitko ti nece dodji na vrata i reci evo ti posla i sve ostalo.

Svi mi smo robovi, ako vec jesi ond prodaj se barem skupo i nepjevaj mi tamo "ko to tamo peva"


Zajeb'o si se debelo. Niti sam patriota (osim, lokal patriotuzam) a još manje vernik. Ne verujem u višu silu, crkve, džamije, sinagoge, bogove, wodoo, tarot, baba roge, deda mraza i ostale zajebancije u koje se veruje. Čovek sam sa stavom i razmišljam.
Rekao sam ti da nahraniš piliće!
Neko je video diktaturu? Ako ćemo realno, misliš da reći kraljici neka se se nosi u tri lepe, za državnika da je peder i ne biti sankcionisan zbog toga, spada u okvire slobode? PRC!
Fasciniran sam tvojim neograničenim nepoznavanjem života u Srbiji, tvojim elementarnim nepoznavanjem dela istorije zemlje iz koje si potekao, stavovima koje si stekao. Opraštam ti slabo poznavanje jezika, kojim se služiš na forumu.
Mešaš elementarno materjalno i opravdavaš verom.
Šta je sa onima koji veruju u razna božanstva, prinose žrtve i ostale bajalice a rođeni su na nekom pogrešnom mestu i umiru zbog suša, raznih bolesti, umiru zbog GLADI? Toliko su verovali u tog boga a on im je uterao kurčinu.
Ne, za mene Švabiija, Švica, i zemlje u koje sav svet ide da pečalbari, nije obećana zemlja. Tamo se ide da bi se zaradilo a troši zarađeni novac u zemlji koju voli i gde se oseća dobro.
Doly, ti si kreditni rob! Nikada u toj svojoj Švabiji nećeš sagraditi kuću svojih snova, posejati baštu iz koje ćeš ubirati voće ili povrće kojem si posvetio pažnju i ljubav. To će napraviti oni koji su na par meseci ili godina,otišli da zarade da bi ostvarili svoj san, želju i to napravili u svojoj zemlji...


rasta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 EmptyČet Apr 06, 2017 10:42 am

Kolega Eugen, ti mozes lajati sto zelis, samo nezaboravi da moja djeca nece gladovati, pa ti razmisli malo to tvojom glavom.

A ti pricaj i dalje i muljaj okolo, nemoze ti nitko zabraniti.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 EmptyČet Apr 06, 2017 11:11 am

Dolinac ::
Kolega Eugen, ti mozes lajati sto zelis, samo nezaboravi da moja djeca nece gladovati, pa ti razmisli malo to tvojom glavom.

A ti pricaj i dalje i muljaj okolo, nemoze ti nitko zabraniti.

Ovde se ne radi o gladi i lovi, nego o dostojanstvu. To ne možeš kupiti.


rasta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 EmptyČet Apr 06, 2017 11:13 am

Eugen Grafvajer ::
Dolinac ::
Kolega Eugen, ti mozes lajati sto zelis, samo nezaboravi da moja djeca nece gladovati, pa ti razmisli malo to tvojom glavom.

A ti pricaj i dalje i muljaj okolo, nemoze ti nitko zabraniti.

Ovde se ne radi o gladi i lovi, nego o dostojanstvu. To ne možeš kupiti.


rasta

Pa ti se nahrani i dalje stim tvojim dostojanstvom. brdski
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 EmptyČet Apr 06, 2017 11:20 am

Guzica se ne prodaje za dostojanstvo ali tvoj mozak to ne može da shvati. Elem, što se tiče moje dece, ne sekiram se zbog njih. Gladni i žedni, neće biti ali sam ih vaspitao da se ne saginju i klanjaju svakom ko misli da ih može kupiti. S obzirom da imaš svoju cenu, koliko koštaš? Koliko vredi tvoje dostojanstvo da te mogu jebati ili da te jebe neko?

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 EmptyČet Apr 06, 2017 11:24 am

Eugen Grafvajer ::
Guzica se ne prodaje za dostojanstvo ali tvoj mozak to ne može da shvati. Elem, što se tiče moje dece, ne sekiram se zbog njih. Gladni i žedni, neće biti ali sam ih vaspitao da se ne saginju i klanjaju svakom ko misli da ih može kupiti. S obzirom da imaš svoju cenu, koliko koštaš? Koliko vredi tvoje dostojanstvo da te mogu jebati ili da te jebe neko?

rasta

Sada preterujes i nisi sav svoj. Volis provocirati a ustekati ne podnasas. Budni malo objektivan i logican, ponasaj se kao gospodin sa dostojanstvom.

trtrr
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 EmptyČet Apr 06, 2017 11:43 am

Dolinac ::
Eugen Grafvajer ::
Guzica se ne prodaje za dostojanstvo ali tvoj mozak to ne može da shvati. Elem, što se tiče moje dece, ne sekiram se zbog njih. Gladni i žedni, neće biti ali sam ih vaspitao da se ne saginju i klanjaju svakom ko misli da ih može kupiti. S obzirom da imaš svoju cenu, koliko koštaš? Koliko vredi tvoje dostojanstvo da te mogu jebati ili da te jebe neko?

rasta

Sada preterujes i nisi sav svoj. Volis provocirati  a ustekati ne podnasas. Budni malo objektivan i logican, ponasaj se kao gospodin sa dostojanstvom.

trtrr

Naprotiv, svoj sam i nisam na prodaju po što- po to. Držim se moralnih načela i ne odstupam od njih. Koliko sam primetio, tebi i još nekima se sve svodi na daj šta daš i sve je na prodaju.
Nije sve na prodaju i ne postoji to za šta bih prodao svoja načela.
Teško ti je da svariš to jer si othranjen prema nekim drugim načelima. To zovem moralnim nakazama a sa njima se ne družim i ne volim biti u njihovoj blizini.
JA NISAM NA PRODAJU!

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 EmptyČet Apr 06, 2017 11:54 am

Eugen Grafvajer ::
Dolinac ::
Eugen Grafvajer ::
Guzica se ne prodaje za dostojanstvo ali tvoj mozak to ne može da shvati. Elem, što se tiče moje dece, ne sekiram se zbog njih. Gladni i žedni, neće biti ali sam ih vaspitao da se ne saginju i klanjaju svakom ko misli da ih može kupiti. S obzirom da imaš svoju cenu, koliko koštaš? Koliko vredi tvoje dostojanstvo da te mogu jebati ili da te jebe neko?

rasta

Sada preterujes i nisi sav svoj. Volis provocirati  a ustekati ne podnasas. Budni malo objektivan i logican, ponasaj se kao gospodin sa dostojanstvom.

trtrr

Naprotiv, svoj sam i nisam na prodaju po što- po to. Držim se moralnih načela i ne odstupam od njih. Koliko sam primetio, tebi i još nekima se sve svodi na daj šta daš i sve je na prodaju.
Nije sve na prodaju i ne postoji to za šta bih prodao svoja načela.
Teško ti je da svariš to jer si othranjen prema nekim drugim načelima. To zovem moralnim nakazama a sa njima se ne družim i ne volim biti u njihovoj blizini.
JA NISAM NA PRODAJU!

rasta


Koga interesuje skime se zelis druziti i gdi zelis biti u cijoj blizini? Ti promasio temu 1000%

To tvoje zaledje nepali odavno vise a i ne primecujes vise. Te tvoje fore i fazone su "out" Tako se postupalo i razmisljalo u proslem stoljecu.



Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 EmptyČet Apr 06, 2017 11:58 am

Doly, tvoja ograničenost me zadivljuje.

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 EmptyČet Apr 06, 2017 12:09 pm

Aleksandar Vučić? Ko to beše??

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 EmptyNed Apr 23, 2017 12:05 pm

Recite mi sta se najvise kupuje u vasoj prodavnici?
Pa kupuje se samo ono sto se mora. Pivo od 2 l , cigarete, dopune za mobilni....
Dobro jutro Srbijo i prijatna vam Nedelja :*
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 EmptyNed Apr 23, 2017 2:25 pm

SRBIJA IDE TAMO GDE SU DRUGI ZACRTALI -E SAD KAKO ĆE TO DA SE ZAVRŠI ,IPAK ĆE MORATI I GOLOGUZIJA DA DA SVOJ DOPRINOS I TO USKORO(GOLOGUZIJA-ZNA SE KO TU SPADA)A DO TADA IMATE SPORTA,RIJALITIJA I HLEBA...DOSTA 
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 EmptyUto Maj 09, 2017 11:44 pm

Mladi lekari beru maline ,ekonomisti rade u kafićima i buticima ,pravnici prodaju krpice na buvljacima,školovani i sposobni nemaju posla ,nade ni egzistencije  ....a nama vladaju keramičari ,pečenjari ,lica sa krivičnim dosijeima  ,lažnjaci sa kupljenim i "sređenim" diplomama bez dana škole ,kurvetine "rade" u diplomatiji i velikim javnim preduzećima kao "savetnice",partijski botovi sa osnovnom školom "direktorišu"  .......
Tako i sa takvima Srbija ne ide nigde -sem u sopstveni mulj .
A ima i ovakvih stvari ....tragično (klikni da uvećaš ) 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 EmptySre Maj 10, 2017 1:03 am

Šta si bre zapeo sa tom Srbijom. Ko da je to jedina zemlja?? 55555

Otišli smo u materinu, kud ćeš dalje ... zid
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Gost
Gost
Anonymous



kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 EmptySre Maj 10, 2017 8:58 am

U blud i razvrat!

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 EmptyUto Maj 16, 2017 8:59 pm

U čak 21-oj  afričkoj  zemlji prosečna plata je veća nego u Srbiji . jbt

Dakle , zaposleni u Angoli, Libiji, Zambiji, Lesotu, Južnoafričkoj Republici i Malaviju primaju mesečno 1.806,50 do 1.126,12 dolara.

Nadalje , Liberija, Namibija, Gabon, Svazilend, Kongo, Bocvana, Sudan, Džibuti, Obala Slonovače, Čad, Tanzanija, Ekvatorijalna Gvineja, Maroko, Mozambik i Zimbabve, gde su plate  od 998,93 do 397,78 US $

I to je  uzet "republički prosek" kojim Vlada maše ,397,49 dolara ili 46.097 dinara ,a svi znamo da većina Srbije može tu "prosečnu" samo da sanja,(a gorepomente nisu afričke zemlje bogate naftom,nego o zemljama koje i hranu uvoze ) . 

Primera radi -ja imam više od 10 000 rsd manje od "proseka"  ,sa 35 godina radnog staža i višim ,specijalističkim obrazovanjem .

O "regionu" ,i republikama ex YU ne treba ni da pričamo ,oni su nas davno oduvali ,sem Albanije koje ima neznatno manje od nas .

Srbija tako ne ide nigde -na samom smo dnu Evrope ,gde smo i bili (sem ako ne slušate Vučića i kompaniju ,kako nam ide super )
Samo naša deca masovno "idu"-i to "bilo gde" .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 EmptyUto Maj 23, 2017 9:08 pm

Kompanija iz Bangladeša iznajmila hale "Zastava specijalni automobili " u Somboru ,da bi tu pokrenuli proizvodnju pletenog tekstila .
Po ugovoru sa Vladom Srbije ,dobili su "poticaj" od 3,4 miliona eura ,i imaju obavezu da u toku dve godine zaposle 1100 ljudi .
U toku je unošenje mašina i obuka prvih 300 radnika .
E vala ....ako ovi iz Bangladeša ,koji imaju takve radne snage na hiljade ,a plaćaju ih sa pola kile pirinča dnevno ,smatraju da im se "isplati" ,(jer smo najeftinija radna snaga u Evropi)  ,onda ,ne da smo dotakli dno ,nego se vratili u kapitalizam XIX veka .
Bangladeš je poznat po najgorim uslovima za tekstilne radnike .




Proleteri već jesmo ,no ovo je dokaz da može uvek gore .Hvala Vladi Srbije na "brizi" .
Šta je sledeće -braćemo pamuk ?











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 EmptyUto Maj 23, 2017 9:40 pm

Danubius ::
Kompanija iz Bangladeša iznajmila hale "Zastava specijalni automobili " u Somboru ,da bi tu pokrenuli proizvodnju pletenog tekstila .
Po ugovoru sa Vladom Srbije ,dobili su "poticaj" od 3,4 miliona eura ,i imaju obavezu da u toku dve godine zaposle 1100 ljudi .
U toku je unošenje mašina i obuka prvih 300 radnika .
E vala ....ako ovi iz Bangladeša ,koji imaju takve radne snage na hiljade ,a plaćaju ih sa pola kile pirinča dnevno ,smatraju da im se "isplati" ,(jer smo najeftinija radna snaga u Evropi)  ,onda ,ne da smo dotakli dno ,nego se vratili u kapitalizam XIX veka .
Bangladeš je poznat po najgorim uslovima za tekstilne radnike .




Proleteri već jesmo ,no ovo je dokaz da može uvek gore .Hvala Vladi Srbije na "brizi" .
Šta je sledeće -braćemo pamuk ?


Najpoznatiji berači pamuka su čiča-Toma i njegova ekipa. Znači ti bi bezameričanske vize da se useliš tamo? E pa neće da može smehsmeh










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 EmptyUto Maj 23, 2017 10:09 pm

ZoxZoja ::


Najpoznatiji berači pamuka su čiča-Toma i njegova ekipa. Znači ti bi bezameričanske vize da se useliš tamo? E pa neće da može smehsmeh
Ne tako davno su u Vojvodinu dolazili da rade sezonske poslove u poljoprivredi masovno Rumuni (o Bosancima da i ne pričam ) jer se moglo dobro zaraditi .
Razni Arapi i Afrikanci studirali ovde -i ostajali,jer je ovde bilo dobro .

Ako smo mi išli u inostranstvo na rad -išli smo po veće pare ,da se grade kuće ,kupuju mercedesi i sl .

Danas nam je vrhunac uspeha da peremo guzice nemačkim babama ,i to zato da preživimo i nekako školujemo decu ?

Naše devojke rade kod Kineza za 100 eu mesečno ,a sad će da šiju gaće za Bangladešlije za ne puno više ?

Stvarno se pitam šta je sledeće ,Vlada će da uveze 2000 bivola i zapati pirinčana polja za Malezijsku korporaciju ,ili ćemo napasati krave i skupljati balegu za Indijce ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 EmptyUto Maj 23, 2017 10:15 pm

Zx moraš napisati da je čiča Toma  lik iz lektire /romana Čiča Tomina koliba(Harijete Bičer Stou) da ne pomisle neki  da je Toma diploma  ludismeh .










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 EmptyUto Maj 23, 2017 10:15 pm

Srbija ide u EU preko Rusije zar ne znate??

Pa ja slušao Vođu smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 EmptyUto Maj 23, 2017 10:21 pm

Black Wizard ::
Srbija ide u EU preko Rusije zar ne znate??

Pa ja slušao Vođu smehsmeh smehsmeh
Ma jašta pa do Tokija.   ludismeh
Idemo mi svi u peršin.
Baj d vej moram ponovo na glasanje ona veštica se namerila da skine Bandića.
Negde su rezultati već jasni (što se i očekivalo-zna se ko i odlučuje)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 EmptyUto Maj 23, 2017 10:22 pm

Šefe berem jebeni "pamuk" u jebenoj Srbiji za još jebenije male pare. Nemoj meni da pričaš šta se i kako u Srbiji i za koje pare radi. Nekad smo kao školarci i studenti brali krastavce i tim parama za mesec dana rada mogli mesec dana na more. Sad kad bih imala svih 30 dana radnih ne bih imala za 7 dana u nekoj crnogorskoj vukojebini na tri kilometra od mora. Vazdušnom linijom.

Mislim nije tebi upućeno lično. Nemoj da se nađeš prozvan. Samo iznosim činjenice. Da hoće da nas okupiraju ti bangladešćani možda budu i bolji od ovih dahija koji su nam na grbači. U stvari dahije su još i bile dobre.

Edit - stigle nove poruke dok sam kuckala:

Kjara kad sam ja čitala čiča-Tominu kolibu tebi je mama otimala cuclu smehsmeh

Bleki ne laže Vlada baš mnogo. Sve od voća i povrća što proizvedemo ide uglavnom za Rusiju. Da bi tim parama mogli da finansiramo neki tamo koridor XY do jebene EU. Kojoj nit trebamo mi nit taj sitan kusur koji zaradimo od Rusije.

Zoxy the beračica jagoda










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 EmptyUto Maj 23, 2017 10:27 pm

Danubius ::


Naše devojke rade kod Kineza za 100 eu mesečno ,a sad će da šiju gaće za  Bangladešlije za ne puno više ?



Sad šiju za Italijane za 200 eura mjesečno i to stojeći, a vidjeli smo da "zaduže" i pampers.
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 EmptyUto Maj 23, 2017 10:43 pm

ZoxZoja ::
Bleki ne laže Vlada baš mnogo. Sve od voća i povrća što proizvedemo ide uglavnom za Rusiju. Da bi tim parama mogli da finansiramo neki tamo koridor XY do jebene EU. Kojoj nit trebamo mi nit taj sitan kusur koji zaradimo od Rusije.

važno je da se nešto dešava. Nema veze šta ali sve dok ima čime da se zamlaćuje ovaj narod, cveta cveće po državi i sve ide nabolje ... zid

A ti beri te jagode i ćuti smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
tamoneki

tamoneki


Datum upisa : 12.04.2017

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 EmptyUto Maj 23, 2017 11:24 pm

Srbija ne ide nigde...ona tone... booored
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 EmptyPet Jun 02, 2017 9:48 pm

Uzdanica i zaštitnica Vlasti ,policija ,ima neki" Dan policije" ili neku takvu svečanost u Nišu .
Verovatno će im i AV doći ,jer su posekli kandelabere ,bilborde ,tek postavljen semafor ,odneli žardinjere i korpe za otpatke ,zbrisali su sve sem betona na trgu na kom će biti "proslava" . 
Da se to vrati -troškovi su ogromni . 
A ovu "probu" je snimila jedna nišlijka pre sat vremena : 

[You must be registered and logged in to see this image.]
To je ta siromašna ,malobrojna ,nenaoružana i slabo plaćena policija .
Pošto smo i juče gledali PrCednika kako se voza "hamvijem" (i hvali s 19 novih koje je "poklonio " Vojsci -usput ,radi se o poklonu SAD Ruski "pokloni" još nisu stigli ,a kada će -ne zna se  ) Izgleda da je najvažnija stvar u zemlji -jačanje policije i vojske .Kad se to dešava ,onda je prilično jasno "kuda "ide država ?










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Danubius dana Sub Jun 03, 2017 2:01 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 EmptyPet Jun 02, 2017 11:13 pm

Danubius ::
Ruski "pokloni" još nisu stigli ,a kada će -ne zna se

Đekna još nije umrla a kad će ne znamo ludismeh

Još jutros u 10 blokarali su strogi centar grada. U glavnu ulicu ni golub nije smeo da sleti ... avioni lete celeog dana, evo još uvek lete ... užasno ... Nisam ni znao da imamo ovoliko policije dok ih danas nisam video dm5
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 EmptyNed Jun 04, 2017 9:20 am

Gašić na čelu BIA ,Maja Gojković na čelu Agencije za nuklearnu sigurnost ,Babić na čelu Koridora ,i da ne nabrajam ...
Kada magarci vode ovce ,jasno je gde se stiže .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 EmptyNed Jun 04, 2017 10:08 pm

KUDA TO SRBIJA IDE!? – Za 5 DANA u Srbiji se ubilo čak 10 OSOBA zbog siromaštva!

Za to vreme ,AV priča o ogromnim ekonomskim uspesima Vlade ,najavljuje "povećanja plata" i daje sad već sulude izjave :
"Nije daleko dan kada će se naši ljudi vraćati iz Švedske i Švajcarske ,jer će u Srbiji imati veće plate"
 
Koliko nenormalan moraš biti pa da tako nešto izgovoriš ,a i da  poveruješ ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 EmptyNed Jun 04, 2017 10:13 pm

Danubius ::
KUDA TO SRBIJA IDE!? – Za 5 DANA u Srbiji se ubilo čak 10 OSOBA zbog siromaštva!

Za to vreme ,AV priča o ogromnim ekonomskim uspesima Vlade ,najavljuje "povećanja plata" i daje sad već sulude izjave :
"Nije daleko dan kada će se naši ljudi vraćati iz Švedske i Švajcarske ,jer će u Srbiji imati veće plate"
 
Koliko nenormalan moraš biti pa da tako nešto izgovoriš ,a i da  poveruješ ?

Daj ne zajebavaj da je ovo izjavio???










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 EmptyNed Jun 04, 2017 10:22 pm

ZoxZoja ::
Daj ne zajebavaj da je ovo izjavio???

Šta se čudiš bre Zox?? Onomad sam u lapsusima postavio njegove najve3će izjave. Nešto slično je već rekao još kad je došao na vlast.

Tip je psiho, ludak, šta očekivati od takvog??
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 EmptyNed Jun 04, 2017 10:28 pm

Black Wizard ::
ZoxZoja ::
Daj ne zajebavaj da je ovo izjavio???

Šta se čudiš bre Zox?? Onomad sam u lapsusima postavio njegove najve3će izjave. Nešto slično je već rekao još kad je došao na vlast.

Tip je psiho, ludak, šta očekivati od takvog??

Ne čudim se verovao ili ne. Pitanje je bilo više retoričko.

Ajde da su samo plate u pitanju pa da kažeš daće vrhunskim hirurzima platu koju imaju napolju samo da se vrate. Ali nije samo plata motiv. Kad jednom radiš u uređenom sistemu, kad ne misliš imaš li konca za zašivanje rane, kad nabavka hiruških rukavica nije državno pitanje ... neće se vratiti ni šljaker-zavarivač jer ovde nema ni elektrode koje odgovaraju a ne hirurg.

Mene samo zapanjuje količina ludila koju Srbija guta bez reči ne ona koja je izrečena.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 EmptyNed Jun 04, 2017 10:52 pm

ZoxZoja ::
Mene samo zapanjuje količina ludila koju Srbija guta bez reči ne ona koja je izrečena.

A šta da radimo? Građanski rat pored svega što se dešava oko nas?? Mnogo rizično. Postao je predsednik države u najboljem trenutku za sebe i u najrizičnijem za sve ostale (za koje njega najiskrenije zabole trepavica)
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 EmptySub Jun 17, 2017 12:24 pm

"Grobar je bio bolji" -krilatica koja se pojavila u Srbiji .

Treba li boljeg pokazatelja ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 EmptyNed Jun 18, 2017 2:01 am

Danubius ::
"Grobar je bio bolji"

Bio je korisniji .... u svakom slučaju
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 EmptyNed Jun 18, 2017 2:14 am

Srbija ? Stoji ...na zalost ili tugu ona se ne mice s mesta vec 300 godina i nemojte mnogo ni da se nadate u narednih 300 da ce da se pomakne ...
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 EmptyNed Jun 18, 2017 4:36 pm

Okano ::
Srbija ? Stoji ...na zalost ili tugu ona se ne mice s mesta vec 300 godina i nemojte mnogo ni da se nadate u narednih 300 da ce da se pomakne ...

Srbija ne stoji, ona propada, tone kao Titanik. U narednih 300 godina neće je biti kao ni zemlje, uostalom
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 EmptySub Jul 01, 2017 12:18 am

Definitivno ,kod Orwela


[You must be registered and logged in to see this image.]

Bilo bi smešno ,da nije tragično.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
aldo raine

aldo raine


Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.12.2016

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 EmptySub Jul 01, 2017 12:23 am

ovoj dvojici fali onaj bolid Anđus
oh, wait..
uhapšen danas :brdski2:
umislio da može da laje mimo protokola i zaglavio u prdekani
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 EmptySub Jul 01, 2017 12:26 am

aldo raine ::
ovoj dvojici fali onaj bolid Anđus
oh, wait..
uhapšen danas :brdski2:
umislio da može da laje mimo protokola i zaglavio u prdekani
Da, samo treba istaći da ucene i preteće poruke je uputio vlasniku kopernikusa koji mu je ukinuo emisiju. Pošto ima ugovor, pretio da će ga tuži sudu. Jer to pretnja ucena i iznuda.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
aldo raine

aldo raine


Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.12.2016

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 EmptySub Jul 01, 2017 12:32 am

pretnje, iznude i ucene su svuda oko nas
takva je Vučićeva Srbija
ali miran si ako glabaš gospodarev kobas
ako ne - najeb'o si
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 EmptySub Jul 01, 2017 12:50 am

aldo raine ::
ovoj dvojici fali onaj bolid Anđus
oh, wait..
uhapšen danas :brdski2:
umislio da može da laje mimo protokola i zaglavio u prdekani
Ovog si zaboravio ,iz Vučićevog "trijumvirata"

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
aldo raine

aldo raine


Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.12.2016

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 EmptySub Jul 01, 2017 12:54 am

hahaha da, taj je još i najservilniji
ladno je doveo u emisiju mamu i tatu voždovu dan pred izbore
pa mu onaj pao u nesvest a Vučić ga spasao :brdski2:
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 EmptySub Jul 01, 2017 1:50 am

Srbija bere maline a njen severni deo tj Vojvodina Boga moleći kreće da čupa metlice. Od nečeg mora i da se živi a to se može samo od realne proizvodnje.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 EmptySub Jul 01, 2017 6:39 pm

Ova zemlja i narod propadaju svakim danom sve više .... uskoro nas biti neće, na grobu će našem zalivati cveće .... morbidno ali činjenica
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 EmptySub Jul 01, 2017 6:44 pm

ZoxZoja ::
Srbija bere maline a njen severni deo tj Vojvodina Boga moleći kreće da čupa metlice. Od nečeg mora i da se živi a to se može samo od realne proizvodnje.

Vojvodina još malo pa u Evropu, a za Srbiju stvarno ne znam-verovatno će ostati zaglavljena negde u prostoru i vremenu-kao i dosad.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 EmptyPon Jul 10, 2017 9:32 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Sve je ovim rečeno . 
Starlete su "savetnici" po ministarstvima i velikim javnim preduzećima ,likovi sa lažnim diplomama su ministri, direktori itd ,vođe "navijačkih grupa" su "vlasnici preduzeća " koja dobijaju poslove od države za velike pare ,kriminogeni tajkunski ološ se i dalje bogati ,mediji su ispod svake granice ukusa ,svako nepismeno  smeće koje je "član partije" ima posao i "funkciju" ...
Zbog takve "vlasti" i zbog toga visokoobrazovani dobijaju otkaze ,da bi ovi mogli da na njihova mesta guraju "svoje" . Uz Pink ,Hepi ,rijaliti ,Cecu i Lukasa vaspitaju nove generacije botova i zato treba ukloniti profesore ,lekare i svakog drugog intelektualca koji sve ovo vidi kao ludilo . 

[You must be registered and logged in to see this image.]
Da je iko ikada pomislio da može biti gore od 90 tih i "Slobine vlasti" ,svako bi rekao -nemoguće . 
E pa ,moguće je-upravo to živimo .

-------

[You must be registered and logged in to see this link.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: KUDA IDE SRBIJA ?   kuda - KUDA IDE SRBIJA ? - Page 20 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
KUDA IDE SRBIJA ?
Nazad na vrh 
Strana 20 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20
 Similar topics
-
» KUDA IDE SRBIJA ?
» NASILJE nad DECOM
» DESTINACIJA /SRBIJA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DRUŠTVO :: POLITIKA-
Skoči na: