DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
"LICKATE" LI KOLA ? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
"LICKATE" LI KOLA ? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 "LICKATE" LI KOLA ?

Ići dole 
+12
Danubius
Black Wizard
daljinski
AstrinaKomsinica
Astra
Samhain
rouzvel
bosankaa
Amisela
SunStorm
cojle
sonia
16 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

"LICKATE" LI KOLA ? Empty
PočaljiNaslov: "LICKATE" LI KOLA ?   "LICKATE" LI KOLA ? EmptySre Apr 07, 2010 10:31 pm

Ima ljudi koji se prema kolima odnose kao prema živom biću.
Kola su besprekorno čista , spolja i iznutra , a vlasnik se brine za svaki segment tog "organizma" Radije će kupiti neki gadžet za kola -nego mikser za kuću.
Ne samo to...osluškuju rad motora , ne lupaju vratima , peru i gume ....
Auto je za njih pravi hram.
Nerado će dozvoliti i da pokisnu , a pranje kola je nedeljno češće nego pranje kose vlasnika.

Dakle.....spadate li u one koji "lickaju" vozilo ?

"LICKATE" LI KOLA ? 47051144










"LICKATE" LI KOLA ? 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

"LICKATE" LI KOLA ? Empty
PočaljiNaslov: Re: "LICKATE" LI KOLA ?   "LICKATE" LI KOLA ? EmptySre Apr 07, 2010 10:38 pm

Naravno Ali ne osobno ja.Auto praona redovno,vanjsko čišćenje i unutrašnje.Mada je kod mene uvek čisto,jel to je odraz moje kulture i higijene.Po autu se vidi kakav si.. "LICKATE" LI KOLA ? 99267 .A, ne uđeš u nečiji autio,moraš napraviti mesta da bi seo..Papirićia i more gluposti razbacano.. "LICKATE" LI KOLA ? Affraid .Sam što te zmija ne ujede..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

"LICKATE" LI KOLA ? Empty
PočaljiNaslov: Re: "LICKATE" LI KOLA ?   "LICKATE" LI KOLA ? EmptySre Apr 07, 2010 11:23 pm

Ako se po autu vidi kakav sam -onda je zaključak -obični prasac.
Ne patim od pranja , koliko za svetac "LICKATE" LI KOLA ? 162427 , ako ima šta živo unutra , to "LICKATE" LI KOLA ? 623670 i ok . Ne plačem ako ga ogrebem , šoferšajbna mi ima malu pukotinu već 15 godina , spoljni retrovizor je toliko zamućen da se na njemu ne može ni očešljati, brisači su ćelavi , a pepeljaru praznim kada se napuni do vrha.
Od auta trazim samo jedno -da pali i ide , a kakav je umetnički dojam....pa mi gazda nije ništa posebno, tako i auto . "LICKATE" LI KOLA ? 98966










"LICKATE" LI KOLA ? 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

"LICKATE" LI KOLA ? Empty
PočaljiNaslov: Re: "LICKATE" LI KOLA ?   "LICKATE" LI KOLA ? EmptySre Apr 07, 2010 11:28 pm

E sad..Ne slazem se da se po autu vidi kakav si. To kod mene prevodim po kuhinji i kupatilu. Sto se tice auta, volim da je cist, a to podrazumeva iznutra cistocu, a ako ga kisa ili blato isprska spolja, necu manijakalno leteti da ga perem. Nece da se ubudja za dan "LICKATE" LI KOLA ? 204557










"LICKATE" LI KOLA ? CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

"LICKATE" LI KOLA ? Empty
PočaljiNaslov: Re: "LICKATE" LI KOLA ?   "LICKATE" LI KOLA ? EmptySre Apr 07, 2010 11:36 pm


"LICKATE" LI KOLA ? 16



Jašta more ... pa kad se zaturimo! "LICKATE" LI KOLA ? 900975











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
SunStorm

SunStorm


Godina : 39
Datum upisa : 04.12.2008

"LICKATE" LI KOLA ? Empty
PočaljiNaslov: Re: "LICKATE" LI KOLA ?   "LICKATE" LI KOLA ? EmptySre Apr 07, 2010 11:45 pm

Naravno da jesam. Verovatno je moja izjava iz jedne druge teme i podstakla @Dani-ja da pokrene ovu temu.

Moje bivse auto, staro 20 godina, bilo je u perfektnom stanju enterijera. Spolja, bilo je i korozije (patos), tragova kamencica, ogrebotinica itd, ali je sve bilo "ulickano". Jos da napomenem, radi se o prvoj farbi, bez poliranja i tih zezalica, izuzev delova koji su bili na meti nesavesnih vozaca koji su se u dva navrata zapucali u parkiranog una...
Automobil se prao u sopstvenoj reziji, kvalitetnim sredstvima.

O sadasnjem vozilu necu da pricam, podrazumeva se da je situacija ista.

Prilazem nekoliko slika mog predjasnjeg ljubimca:

"LICKATE" LI KOLA ? UnoTurboie015

"LICKATE" LI KOLA ? UnoTurboie013
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

"LICKATE" LI KOLA ? Empty
PočaljiNaslov: Re: "LICKATE" LI KOLA ?   "LICKATE" LI KOLA ? EmptySre Apr 07, 2010 11:50 pm

hehehe Sun Stormu je poznato stanje mojih "ljubimaca"


Napisah to već negde ....jednom sam zaboravio crve za pecanje unutra -u sred leta , jedno dan-dva .....Sve se crnelo od muva "kao nokat" ,po staklima iznutra, kao u horor filmovima .
A jednom mi je u gepeku naraslo žito .Prosulo se kada sam vozio ,ko zna kada, pa lepo toplina , vlaga....mogao sam i limun zasaditi . "LICKATE" LI KOLA ? 162427










"LICKATE" LI KOLA ? 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
SunStorm

SunStorm


Godina : 39
Datum upisa : 04.12.2008

"LICKATE" LI KOLA ? Empty
PočaljiNaslov: Re: "LICKATE" LI KOLA ?   "LICKATE" LI KOLA ? EmptySre Apr 07, 2010 11:56 pm

Heh, da zabiberim temu sa cinjenicom da vise vremena provedem peruci donji postroj automobila, nego ovaj, metalik farbom ofarban, vidljivi deo karoserije?


Kao sto je Dani rekao, svaki vozac ima svoje navike. Nasuprot svojim, firmina kola ne odrzavam - to radi neko drugi. Ali, pazim ih kao svoja dok ih vozim (nema 140 km/h po letnjem putu).
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

"LICKATE" LI KOLA ? Empty
PočaljiNaslov: Re: "LICKATE" LI KOLA ?   "LICKATE" LI KOLA ? EmptySre Apr 07, 2010 11:59 pm

SunStorm ::
Heh, da zabiberim temu sa cinjenicom da vise vremena provedem peruci donji postroj automobila, nego ovaj, metalik farbom ofarban, vidljivi deo karoserije?

Ja ni ne znam šta ima dole , nisam nikada gledao . Perem kola strogo ekološki -čista kišnica . "LICKATE" LI KOLA ? 394867










"LICKATE" LI KOLA ? 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

"LICKATE" LI KOLA ? Empty
PočaljiNaslov: Re: "LICKATE" LI KOLA ?   "LICKATE" LI KOLA ? EmptyČet Apr 08, 2010 7:44 pm

Danubius ::
hehehe Sun Stormu je poznato stanje mojih "ljubimaca"


Napisah to već negde ....jednom sam zaboravio crve za pecanje unutra -u sred leta , jedno dan-dva .....Sve se crnelo od muva "kao nokat" ,po staklima iznutra, kao u horor filmovima .
A jednom mi je u gepeku naraslo žito .Prosulo se kada sam vozio ,ko zna kada, pa lepo toplina , vlaga....mogao sam i limun zasaditi . "LICKATE" LI KOLA ? 162427

Bože me sačuvaj...Kanda si mrtvaca vozio... "LICKATE" LI KOLA ? 268225










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

"LICKATE" LI KOLA ? Empty
PočaljiNaslov: Re: "LICKATE" LI KOLA ?   "LICKATE" LI KOLA ? EmptyČet Apr 08, 2010 8:01 pm

Kijara-brm ::


Bože me sačuvaj...Kanda si mrtvaca vozio... "LICKATE" LI KOLA ? 268225
Mogu ti reći da pravim ženama nije nimalo smetalo što se voze u tim i takvim "kolima" Važno je stići gde želiš i sa kim si....usput , te žene voze 10 puta bolja kola od mojih .I opet im ništa nije smetalo .










"LICKATE" LI KOLA ? 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

"LICKATE" LI KOLA ? Empty
PočaljiNaslov: Re: "LICKATE" LI KOLA ?   "LICKATE" LI KOLA ? EmptyČet Apr 08, 2010 8:09 pm

Danubius ::
Kijara-brm ::


Bože me sačuvaj...Kanda si mrtvaca vozio... "LICKATE" LI KOLA ? 268225
Mogu ti reći da pravim ženama nije nimalo smetalo što se voze u tim i takvim "kolima" Važno je stići gde želiš i sa kim si....usput , te žene voze 10 puta bolja kola od mojih .I opet im ništa nije smetalo .

Izvini,ali ja bi umrla u kolima punim muva, žita..i koječega.

Ju,a gde su sad te prave...? "LICKATE" LI KOLA ? 944472 ..Da nisu otegle posle vožnje.. . "LICKATE" LI KOLA ? Affraid .










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Amisela
Komšinica preko plota
Amisela


Datum upisa : 04.08.2009

"LICKATE" LI KOLA ? Empty
PočaljiNaslov: Re: "LICKATE" LI KOLA ?   "LICKATE" LI KOLA ? EmptyČet Apr 08, 2010 9:13 pm

Danubius ::
hehehe Sun Stormu je poznato stanje mojih "ljubimaca"


Napisah to već negde ....jednom sam zaboravio crve za pecanje unutra -u sred leta , jedno dan-dva .....Sve se crnelo od muva "kao nokat" ,po staklima iznutra, kao u horor filmovima .
A jednom mi je u gepeku naraslo žito .Prosulo se kada sam vozio ,ko zna kada, pa lepo toplina , vlaga....mogao sam i limun zasaditi . "LICKATE" LI KOLA ? 162427

AUUUUUUUUU! kako iskreno.

Ne lickam ih previse,odrzavam normalno,ali gledam komsinicu preko puta kako ih licka svaki dan,pa nesto mislim kako joj ne dosadi.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

"LICKATE" LI KOLA ? Empty
PočaljiNaslov: Re: "LICKATE" LI KOLA ?   "LICKATE" LI KOLA ? EmptyČet Apr 08, 2010 9:30 pm

Amisela ::

AUUUUUUUUU! kako iskreno.

Ne lickam ih previse,odrzavam normalno,ali gledam komsinicu preko puta kako ih licka svaki dan,pa nesto mislim kako joj ne dosadi.

Dokona žena bre. "LICKATE" LI KOLA ? 558763 .I da hoću nemrem ih ispred zgrade prati..U praonu,i milina.
No ima i kod mene jedan gospon,kaj ih stalno licka.Alarm podesio valda i na zvižduk.Pa malo malo pišti..Smorio je već sve..Al nek se zna da on ima daljinsko..
A garaža mu služi valda za ukras... "LICKATE" LI KOLA ? 99267 ..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
SunStorm

SunStorm


Godina : 39
Datum upisa : 04.12.2008

"LICKATE" LI KOLA ? Empty
PočaljiNaslov: Re: "LICKATE" LI KOLA ?   "LICKATE" LI KOLA ? EmptyČet Apr 08, 2010 10:44 pm

Osobe koje "lickaju" automobil nisu dokone, nego vole automobile. Meni je uzivanje oprati auto, pregledati (nedeljno) stanje tecnosti i signalizaciju, ponesto na kolima i sam popravljam... Jednostavno, volim petljati oko kola, kao i mehanike u svakom obliku, iako mi to nije struka.

Ne mogu da okrivljujem osobe kojima je princip rada motora nepoznanica, ali cistoca je nesto osnovno sto bi svakome trebalo zasmetati. Ne verujem da je uzivanje voziti 200-300 kilometara u smrdljivom automobilu sa kojeg otpadaju delovi... "LICKATE" LI KOLA ? 268225
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

"LICKATE" LI KOLA ? Empty
PočaljiNaslov: Re: "LICKATE" LI KOLA ?   "LICKATE" LI KOLA ? EmptyČet Apr 08, 2010 10:52 pm

Drugo je normalno održavanje,a drugo je lickanje... "LICKATE" LI KOLA ? 99267 i preterivanje..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

"LICKATE" LI KOLA ? Empty
PočaljiNaslov: Re: "LICKATE" LI KOLA ?   "LICKATE" LI KOLA ? EmptyČet Apr 08, 2010 11:01 pm

Trudim se da auto odrzavam cisto,ali nisam od onih koji auto lickaju svaki dan.
Kada je toplije vrijeme,praktikujem vikendom da odem do praone,a zimi to obavlja muz,mada on posjeti praonu na nekih 15 dana.











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
rouzvel
Black Magic Woman
rouzvel


Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 23.02.2010

"LICKATE" LI KOLA ? Empty
PočaljiNaslov: Re: "LICKATE" LI KOLA ?   "LICKATE" LI KOLA ? EmptyPet Apr 09, 2010 6:59 am

Meni je samo bitno da je tehnika dobra da me nebi negde usput izdao, a da li je čist ili nije me uopšte ne zanima. U većini slučajeva je prljav jer ja nemam vremena da se sa tim bavim ni para da stalno plaćam pranje cherry










Istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

"LICKATE" LI KOLA ? Empty
PočaljiNaslov: Re: "LICKATE" LI KOLA ?   "LICKATE" LI KOLA ? EmptyPet Apr 09, 2010 2:28 pm

Poznajem ljude koji nemaju *leba da jedu -ali nose auto u praonicu .
Čak i više -auto im je predmet obožavanja , statusni simbol i verovatno i seksualni objekat. Ne znam koliko ga voze , ali redovno parkiraju u najpromentnijem delu grada i malo -malo pa ga otključavaju na "daljinski "
Ima i bolje -ako pridjete da slušate o čemu pričaju -čućete hvalospev o "vosku koji namažeš, pa možeš i da zapališ novine na njemu , ništa neće biti "
Sumnjam da bi se usudili da probaju . "LICKATE" LI KOLA ? 162427










"LICKATE" LI KOLA ? 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
SunStorm

SunStorm


Godina : 39
Datum upisa : 04.12.2008

"LICKATE" LI KOLA ? Empty
PočaljiNaslov: Re: "LICKATE" LI KOLA ?   "LICKATE" LI KOLA ? EmptyPet Apr 09, 2010 3:13 pm

To otkljucavanje na "daljinac" i nije vise in. Ja daljinsko otkljucavanje ugradim za manje od 3000 dinara.

Problematika kod tih ljudi (koji vole dabudu vidjeni sa kolima) je verovatno stvar nekog kompleksa nize vrednosti. Mnogo ljudi uopste ni ne zna koja kola vozim, pa cak ni da imam kola. Retko subotom idem u grad autom, izuzev odlaska van Apatina.

Sto se tice zimskog pranja vozila: to treba raditi mnogo cesce nego leti, inace auto truli, bar u Srbiji.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

"LICKATE" LI KOLA ? Empty
PočaljiNaslov: Re: "LICKATE" LI KOLA ?   "LICKATE" LI KOLA ? EmptyPet Apr 09, 2010 6:51 pm

SunStorm ::
To otkljucavanje na "daljinac" i nije vise in. Ja daljinsko otkljucavanje ugradim za manje od 3000 dinara.

Problematika kod tih ljudi (koji vole dabudu vidjeni sa kolima) je verovatno stvar nekog kompleksa nize vrednosti. Mnogo ljudi uopste ni ne zna koja kola vozim, pa cak ni da imam kola. Retko subotom idem u grad autom, izuzev odlaska van Apatina.

Sto se tice zimskog pranja vozila: to treba raditi mnogo cesce nego leti, inace auto truli, bar u Srbiji.
Očigedno i( razumljivo )su ti ti prizori poznati .
Za neupućene -u Apatinu se sa kraja na kraj grada dodje za 15 minuta -a od samog centra niko nije udaljen više od 5 minuta -tako da apsolutno nema potrebe za kolima . Saobraćaj u centru je zabranjen -no likovi o kojima pričamo će se ipak parkirati na dometu "daljinskog" tek da se vidi da mogu da "dobace" iz bašte kafića -i da onaj auto što "blica" je njihov -da se zna.
A za zimsko pranje ...misliš na so koja se baca ? Nemaš pravi auto....mom ne fali ništa ....plastika ne korodira niti truli "LICKATE" LI KOLA ? 893675










"LICKATE" LI KOLA ? 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
SunStorm

SunStorm


Godina : 39
Datum upisa : 04.12.2008

"LICKATE" LI KOLA ? Empty
PočaljiNaslov: Re: "LICKATE" LI KOLA ?   "LICKATE" LI KOLA ? EmptyPet Apr 09, 2010 10:45 pm

Hehe, samo problem sa Duroplastom je to sto ne moze da se razgradi/reciklira, osim u hranu za domace zivotinje (bolje reci, svinje). Mehanika je i dalje od metala, bez obzira na plasticnu karoseriju, tako da i "Trabi" truli "LICKATE" LI KOLA ? 983188
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

"LICKATE" LI KOLA ? Empty
PočaljiNaslov: Re: "LICKATE" LI KOLA ?   "LICKATE" LI KOLA ? EmptyPet Apr 09, 2010 10:50 pm

Vama ne treba auto u Apatinu.Zajašiš konjče i to je to..Iliti vozikanje fijakerom.. "LICKATE" LI KOLA ? Lol










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Samhain

Samhain


Datum upisa : 22.11.2011

"LICKATE" LI KOLA ? Empty
PočaljiNaslov: Re: "LICKATE" LI KOLA ?   "LICKATE" LI KOLA ? EmptySub Dec 03, 2011 1:43 pm

Ne perem kola u automatskoj praonici, ili lično sa spužvom koju ja znam gdje je prije bila, ili praonici sa onom spec. pjenom (bez spužve). Perem kola skoro često kao svoju kosu, dakle skoro svaki dan :smile santa : nema mi mrže od prljavog automobila.

Ljeti znam detaljno i sa zadovoljstvom da čeprkam po kolima, tad do u najdublji ćošak se felge poliraju, izduv uglanca itd.
Nazad na vrh Ići dole
http://soulmate.forumieren.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

"LICKATE" LI KOLA ? Empty
PočaljiNaslov: Re: "LICKATE" LI KOLA ?   "LICKATE" LI KOLA ? EmptySub Dec 03, 2011 2:10 pm

Uvijek ko apoteka,ali to Astrolog glanca...svaka cast...ko iz fabrike da je izasao!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

"LICKATE" LI KOLA ? Empty
PočaljiNaslov: Re: "LICKATE" LI KOLA ?   "LICKATE" LI KOLA ? EmptySub Dec 03, 2011 7:51 pm

Nije zeMski po'so migg
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

"LICKATE" LI KOLA ? Empty
PočaljiNaslov: Re: "LICKATE" LI KOLA ?   "LICKATE" LI KOLA ? EmptySub Dec 03, 2011 8:06 pm

Dao Bog kiše povremeno ...pa lepo isteram auto....i opran . "LICKATE" LI KOLA ? 641442


"LICKATE" LI KOLA ? Images?q=tbn:ANd9GcQl-Xj_Sp02W1eEcgYsNHZ2db8X1Umr7DrgnFAKaLi37RhoEP8pdQ










"LICKATE" LI KOLA ? 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Samhain

Samhain


Datum upisa : 22.11.2011

"LICKATE" LI KOLA ? Empty
PočaljiNaslov: Re: "LICKATE" LI KOLA ?   "LICKATE" LI KOLA ? EmptySub Dec 03, 2011 8:07 pm

AstrinaKomsinica ::
Nije zeMski po'so migg

pišemo godinu 2012 još malo cola :eee:
Nazad na vrh Ići dole
http://soulmate.forumieren.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

"LICKATE" LI KOLA ? Empty
PočaljiNaslov: Re: "LICKATE" LI KOLA ?   "LICKATE" LI KOLA ? EmptySub Dec 03, 2011 8:08 pm

hahahhahahah loodo i lenjo..cccccccc

lickaju u praoni..zato su plaćeni... lol!










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

"LICKATE" LI KOLA ? Empty
PočaljiNaslov: Re: "LICKATE" LI KOLA ?   "LICKATE" LI KOLA ? EmptySub Dec 03, 2011 8:13 pm

Samhain ::
AstrinaKomsinica ::
Nije zeMski po'so migg

pišemo godinu 2012 još malo cola :eee:

Ma pisemo i 3012; mama je feminista samo kad mi se cefne:)))))
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

"LICKATE" LI KOLA ? Empty
PočaljiNaslov: Re: "LICKATE" LI KOLA ?   "LICKATE" LI KOLA ? EmptySre Jan 06, 2016 8:46 pm

Ovaj licka ....al* mu džabe  :brdski2:

https://www.facebook.com/BRomaniaNOW/videos/988187497894943/










"LICKATE" LI KOLA ? 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

"LICKATE" LI KOLA ? Empty
PočaljiNaslov: Re: "LICKATE" LI KOLA ?   "LICKATE" LI KOLA ? EmptySre Jan 06, 2016 9:01 pm

Licka mi ga ! smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

"LICKATE" LI KOLA ? Empty
PočaljiNaslov: Re: "LICKATE" LI KOLA ?   "LICKATE" LI KOLA ? EmptyPet Apr 08, 2016 9:04 pm

Astra ::
Licka mi ga ! smehsmeh


  e, to  ironic3










"LICKATE" LI KOLA ? CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

"LICKATE" LI KOLA ? Empty
PočaljiNaslov: Re: "LICKATE" LI KOLA ?   "LICKATE" LI KOLA ? EmptyPet Apr 08, 2016 9:37 pm

E jbga Sonia....ja sad moram spamovati,ali asocijacija vise nego jasna.
Kaze momak:Ja kad lizem,oblizem bas sve,jer jos nisam skontao gdje je klitoris.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

"LICKATE" LI KOLA ? Empty
PočaljiNaslov: Re: "LICKATE" LI KOLA ?   "LICKATE" LI KOLA ? EmptyPet Apr 08, 2016 9:44 pm

Astra ::
E jbga Sonia....ja sad moram spamovati,ali asocijacija vise nego jasna.
Kaze momak:Ja kad lizem,oblizem bas sve,jer jos nisam skontao gdje je klitoris.


Hhahaha, lizava   :brdski2:

( nema veze sto je spam-  choche moderator  :brdski2:  )



"LICKATE" LI KOLA ? Gde-je-g-tacka










"LICKATE" LI KOLA ? CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

"LICKATE" LI KOLA ? Empty
PočaljiNaslov: Re: "LICKATE" LI KOLA ?   "LICKATE" LI KOLA ? EmptyPet Apr 08, 2016 10:00 pm

Sonia je sve kriva

G tacka jer je normalan sex dosadio....sad treba malo i ceprkati....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

"LICKATE" LI KOLA ? Empty
PočaljiNaslov: Re: "LICKATE" LI KOLA ?   "LICKATE" LI KOLA ? EmptyNed Jun 26, 2016 2:47 pm

Tako se voli .....auto .  brdski

"LICKATE" LI KOLA ? 13508866_10209541909374341_3945249462348015043_n










"LICKATE" LI KOLA ? 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



"LICKATE" LI KOLA ? Empty
PočaljiNaslov: Re: "LICKATE" LI KOLA ?   "LICKATE" LI KOLA ? EmptyNed Jun 26, 2016 9:58 pm

Samo šoferšajbnu.

rasta
Nazad na vrh Ići dole
daljinski

daljinski


Godina : 61
Location : Schweiz
Humor : daleko od ozbiljnog
Datum upisa : 26.06.2014

"LICKATE" LI KOLA ? Empty
PočaljiNaslov: Re: "LICKATE" LI KOLA ?   "LICKATE" LI KOLA ? EmptyNed Jun 26, 2016 10:08 pm

Kladim se da bi ovaj model lickali svaki dan
"LICKATE" LI KOLA ? 5fizox
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

"LICKATE" LI KOLA ? Empty
PočaljiNaslov: Re: "LICKATE" LI KOLA ?   "LICKATE" LI KOLA ? EmptyNed Apr 30, 2017 1:06 pm

Moj je već nalickan, nema potrebe za dalje lickanje (BMW 730)
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

"LICKATE" LI KOLA ? Empty
PočaljiNaslov: Re: "LICKATE" LI KOLA ?   "LICKATE" LI KOLA ? EmptyNed Apr 30, 2017 1:53 pm

Sin licka trenutno....da ostane u formi....hahhahahhaah

Inace,mrzim prljav auto.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

"LICKATE" LI KOLA ? Empty
PočaljiNaslov: Re: "LICKATE" LI KOLA ?   "LICKATE" LI KOLA ? EmptySub Okt 21, 2017 6:52 pm

Ovako se pere auto ,dame  smehsmeh

http://www.clip.rs/ovakvo-pranje-automobila-sigurno-niste-videli/10679?ref=blic.rs










"LICKATE" LI KOLA ? 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

"LICKATE" LI KOLA ? Empty
PočaljiNaslov: Re: "LICKATE" LI KOLA ?   "LICKATE" LI KOLA ? EmptySre Jun 20, 2018 12:38 am

Slika sve govori .Vol*e čovek da mu je auto čist ,pa to ti je .  zubic

"LICKATE" LI KOLA ? 35485979_2044293745824781_7619807307827773440_n










"LICKATE" LI KOLA ? 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

"LICKATE" LI KOLA ? Empty
PočaljiNaslov: Re: "LICKATE" LI KOLA ?   "LICKATE" LI KOLA ? EmptySre Jun 20, 2018 1:43 am

Danubius ::
Slika sve govori .Vol*e čovek da mu je auto čist ,pa to ti je .  zubic

"LICKATE" LI KOLA ? 35485979_2044293745824781_7619807307827773440_n
hahahahahaha kakav ludak.Ima se materijala. Kakve ljudi ideje imaju pa to je strašno.  smehsmeh










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

"LICKATE" LI KOLA ? Empty
PočaljiNaslov: Re: "LICKATE" LI KOLA ?   "LICKATE" LI KOLA ? EmptyČet Jun 21, 2018 3:45 pm

čisto ekološki , kiša opere sunce osuši i bog te veselio
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

"LICKATE" LI KOLA ? Empty
PočaljiNaslov: Re: "LICKATE" LI KOLA ?   "LICKATE" LI KOLA ? EmptyNed Avg 26, 2018 8:38 pm

podbarac ::
čisto ekološki , kiša opere sunce osuši i bog te veselio
I sam sam ti tak*i .
A ovo je teško nadmašiti.  zubic

"LICKATE" LI KOLA ? 40066422_2116567001930788_3907257295360229376_n










"LICKATE" LI KOLA ? 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



"LICKATE" LI KOLA ? Empty
PočaljiNaslov: Re: "LICKATE" LI KOLA ?   "LICKATE" LI KOLA ? EmptyNed Avg 26, 2018 8:44 pm

Mdaaa, četkicom za zube. zubic
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

"LICKATE" LI KOLA ? Empty
PočaljiNaslov: Re: "LICKATE" LI KOLA ?   "LICKATE" LI KOLA ? EmptyUto Okt 16, 2018 10:24 pm

Znate li one likove ,koji na već ulickana kola ,dodaju i sitne detalje ? 
Tipa -krstača na retrovizoru, brojanica na menjaču ,"mirišljava jelka" na retrovizoru ,figurica koja "klima glavom " (od psa ,do havajske hula -igračice ) itd ? 
E ,ovako izgleda pravi Vojvođanski auto .  zubic

"LICKATE" LI KOLA ? 44155080_10217121612773055_7571045689417793536_n










"LICKATE" LI KOLA ? 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

"LICKATE" LI KOLA ? Empty
PočaljiNaslov: Re: "LICKATE" LI KOLA ?   "LICKATE" LI KOLA ? EmptyUto Okt 16, 2018 10:27 pm

Odlicna ideja,ne trebas miris za auto,imas da se zalozis ako gdje stanes a bogami i ako te zasvrbi,mozes pocesati s ovim....vrlo rentabilan ukras.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

"LICKATE" LI KOLA ? Empty
PočaljiNaslov: Re: "LICKATE" LI KOLA ?   "LICKATE" LI KOLA ? EmptyUto Okt 16, 2018 10:43 pm

Astra ::
Odlicna ideja,ne trebas miris za auto,imas da se zalozis ako gdje stanes a bogami i ako te zasvrbi,mozes pocesati s ovim....vrlo rentabilan ukras.
I ja to mislim . Može da služi i kao oružje (ako je dovoljno suv,pendrek, bre ) a ko može da ti kaže da nemaš "ukusa" ? Teško da iko iz ex Yu može da kaže da kulen "nije ukusan" .  zubic

Naročito me oduševljavaju oni likovi koji oližu kola ,uviksaju ,ispoliraju , a u kući im je svinjac -jer im je auto sve na svetu ,to im je "javna prezentacija" . Posebno me oduševi kada vidim u autu "osveživač prostora" .

"LICKATE" LI KOLA ? Airwick_pure_cari_proleca_komplet_osvezivac_250ml_560

Baška kad ponosni vlasnik ne koristi ni dezodorans .  zubic

Razumem da ljudi vole da im je auto čist (eto, i ja sam ga usisao, oprao ,i premazao plastiku "antimagnetikom",čak i stakla oprao ,  za naš "susret" ,da Oki ne bi pala u nesvest  zubic) ali ne razumem likove koji  vikend provedu u lizanju auta ? 
Očiste se i cipele ,naravno ...ali niko normalan valjda ne kopa po đonu ,ili "iskuvava" pertle ? 
Auto ,kao i sve drugo je za korištenje ,ne za "sterilizaciju" i "obožavanje " . I sa umetničke slike ,ulja, poznatog autora samo obrišeš prašinu ,ne mažeš je i čistiš vatom i lanenim uljem svake nedelje .  jbt










"LICKATE" LI KOLA ? 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





"LICKATE" LI KOLA ? Empty
PočaljiNaslov: Re: "LICKATE" LI KOLA ?   "LICKATE" LI KOLA ? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
"LICKATE" LI KOLA ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» KOLA (autorska ,razna )

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: PUT PUTUJEM :: SAOBRAĆAJ :: AUTO SVET-
Skoči na: