DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 SILIKONI (i druga "plastika" )

Ići dole 
+38
savo
Black Wizard
el_vibrador
Gothic
Danubius
Svemimir
Kijara-brm
Lakota
brdjanin
AstrinaKomsinica
dusicaa
Šmizla
podbarac
Samhain
brunolino
bokki78
EAGLE
Najda M.
Aurora Borealis
Klosarka
bosankaa
determinanta
sonia
Orhideja
Xenia
Crna_ovca
Kica/Praja
njushkalo_
doctorr67
Oci-ANDJELA
Lily
Sanjalica
anja007
Astra
PJER
montoya
Luckasta
Storm_z
42 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyNed Jun 15, 2008 2:38 pm

First topic message reminder :

Po nekim procenama, u svetu je oko dva miliona zena oblikovalo svoje grudi uz pomoc silikonskih proteza. Neke su ih povecale, smanjile, ucvrstile, podigle... Ono što je bilo rezervisano za estradne zvezde, sada je već i široko rasprostanjena pojava...
SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Sil_im10


Sta mislite o silikonima?
Da li podrzavate estetske operacije, usta, grudi..?


SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 9k=



Da li mislite da su devojke(žene)  koje ugrade silikone srecnije, zadovoljnije, pozeljnije... ?










SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 155klf10


Poslednji izmenio Danubius dana Pet Apr 25, 2014 7:06 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži

AutorPoruka
Sanjalica
Maman Papillons Charmants Petits



Datum upisa : 16.08.2008

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyNed Jan 11, 2009 12:55 pm

Kijara-brm ::
Ovako..o dojenju ,znam devojku koja je dojila god dana..dete sa implatantima..pa oni nemaju veze..sa mlečnim žlezdama...
Mislim neću da raspravljam na ovu temu više..Ja sam svesno ušla u ovo..i znam za sve..nisam išla tek tako.....
I ta devojka nije gledala šta će biti sa implatantima..malo joj se jedna strana obesila..korigovala je to...dete zdravo i napredno...
Štetno je danas sve..šta nije...??????...ja više ne pišem na ovu temu..rekla sam..svesno sam ušla...

Ova tema je o silikonima, nije o tebi Kijara. Svi ovde iznosimo svoje stavove, tako i ja tako i ti. Evo priznajem, mozda sam bas ja staromodna, ali ovde branim svoj stav, a ne napadam tebe. Mozda se i odlucim na kraju krajeva da stavim silikone, ali nemoj da se povlacis - ubedi me da je to pravilan korak kako estetski tako i zdravstveno.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyNed Jan 11, 2009 1:25 pm

.......ne znam vise sta da mislim.....prvo sam procitala sve pozitivno o ovoj temi....onda sam naisla na gomilu sajtova gde su sve sami problemi...sve u svemu jako mi se dopada kako grudi devojaka sa ovog sajta izgledaju...mislim da lepse izgledaju nego bilo koje prirodne jer su pravilnije...ali nakon sto sam sakupila mnogo informacija sa svih tih stranih sajtova izmedju kojih su i :

1.trnjenje cele leve strane tela godinama posle operacije ili desne
2.bol u srcu
3.odumiranje tkiva oko silikona nakon nekoliko godina
4.vadjenje silikona +deo sopstvenog tkiva tako da posle toga grudi izgledaju jos manje nego pre hirurskog zahvata
5.konstantne migrene
6.reuma
7.zvonjenje u usima i vrtoglavica
8.bol u ledjima
9.ono u vezi nemogucnosti da se oseti dodir moze da traje i duze...
10....I DA najvaznije sto me je jako iznenadilo....da je jedna studija pokazala da zene sa implantima cesce pate od raka mozga...

kao i to da je svaka opna implanta od silikona i iako je sastav unutar implanta izolovan...ta silikonska opna takodje da kazemo "oslobadja svoj sastav"u telo...sve to sam procitala u poslednja tri dana i to je sve novo za mene....nisam znala da su sve te komplikacije moguce.Sad znam...jer su i strani plasticari progovorili...bar neki od njih...

ne kazem da ce se ovo dogoditi svakoj devojci ali koja je verovatnoca da od tih mogucih 25 %tegoba ja ne ukacim bar jednu?



.....sa specijalizovanog ženskog sajta , po ovoj temi..............
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyNed Jan 11, 2009 1:31 pm

I da i ja završim moje uplitanje u "žensku temu".............

Evo sajta sa pričama žena koje imaju impantate i šta im je to donelo:
http://www.myimplantstory.com/stories.html


a ko je baš zainteresovan za temu, evo i ženskih razmišljanja za i protiv, iskustava , fotografija.....preko 130 strana ......

http://www.ana.rs/forum/viewtopic.php?t=2115&postdays=0&postorder=asc&start=0


...toliko od ja ........... cyclops :mlo srce: SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 44281783dg5
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Lily
First Bride



Datum upisa : 12.09.2008

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyNed Jan 11, 2009 2:32 pm

Kijara-brm ::
Šefe..još uvek na toj temi...
Ajme pa ja ih nosim,niko od vas....Ne bojte se za mene..hahahahah:-)))))))))))

.. tacno.. ali ovde se ne radi samo o tebi.. nisi u pitanju ti, nego uopste silikoni kao medicinski pronalazak..
.. a koji se obilno koristi i tako reci, uz put se uvidjaju sve, kako pozitivne, tako i negativne posledice ugradnje...


.. na svu srecu, pa nemas nikakvih losih iskustava.. i budi srecna zbog toga.. ali nemoj da nam govoris kako je to OK...

..zena ostane u drugom stanju.. sto je prirodno.. pa se ipak zove drugo stanje.. a ne kad ubacis vestacku tvorevinu u sebe..

.. tebi alal vera, pre svega na hrabrosti, ali ja to sebi nikad ne bih uradila, ipak svoje zdravlje previse cenim i volim, a na svu srecu ni ne moram, veoma sam zadovoljna onim sto imam... ne zelim preterivati..
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride



Datum upisa : 12.09.2008

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyNed Jan 11, 2009 2:36 pm

I Stoja pevacica nije jedina koja je sa estrade imala problema..

Mina je posle dva -tri meseca skidala silikone i stavljala manje zbog silnih bolova u ledjima..

.. da ne navodim ostale..
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyNed Jan 11, 2009 2:53 pm

veoma sam zadovoljna onim sto imam... ne zelim preterivati.(Lily )
...da vidimo!!!! -uzviknu uglas muški deo foruma :cheers: :cheers: :cheers:


Samo prošle godine, 24 700 žena se odlučilo da IZVADI implantate.....izmedju njih i dosta estradnih zvezda , kako nasih tako i stranih -a to im je ,nekima najbtiniji deo imidža ---ima zašto, sigurno, i povezano je sa zdravljem

Da poredim iz svoje vizure,čest slučaj....žena hoće da ima lepe zube....Sve se sanira , snimi, dva puta sve proveri....napravi se recimo most....No posle nekog vremena , desi se neka upala na nekom korenu, ispod mosta....žena će trpeti neverovatne bolove zbog lepote -ali na kraju će ipak reći-skidaj, vadi, radi šta znaš...
Sa zubnim implantatima još gore....i još tri puta je veća priprema...Pa se desi da se moraju skidati,organizam ne prihvati-a onda ostaje takav ambis u kosti, da se vise nista ne moze napraviti ...a od titanijuma su , sve analize su napravljene , nema razloga da ne stoji.....
I još nešto-za zubne implantate će svaki hirurg koji hoće da bude realan reći-do 5 godina, a onda se desi da se rasklate, i moraju se menjati, sto slabi strukturu kosti, i svaku sledeću zamenu čini manje verovatnom ....toliko beše rok i za silikonske implantate, zar ne ?( A i cena im je-tu negde ..... tongue )
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Lily
First Bride



Datum upisa : 12.09.2008

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyNed Jan 11, 2009 3:02 pm

danubius ::
veoma sam zadovoljna onim sto imam... ne zelim preterivati.(Lily )
...da vidimo!!!! -uzviknu uglas muški deo foruma :cheers: :cheers: :cheers:


:blaahhh:

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 111827
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina



Datum upisa : 08.06.2008

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyUto Jan 20, 2009 1:00 pm

:D
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma



Datum upisa : 20.12.2007

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptySre Jan 21, 2009 11:22 am

Jesam za plastične operacije, ali nakon što
ljudi posete psihologa i razgraniče zašto to žele i da li će to išta
rešiti. Ako nešto radiš treba da radiš zbog sebe, ne zbog dečka, muža
ili iz nekih sasvim desetih problema/frustracija. U suštini to bi
trebalo da bude obavezna procedura ali današnji svet funkcioniše po
principu, ako imaš para uradiće ti šta hoćeš.


Inače na čisto estetske zahvate (mislim da su oni ovde na tapetu,
rekonstruktivna hirurgija je nešto sasvim drugo) često idu 'obični'
ljudi...samo što to ne reklamiraju okolo...i po pravilu ne preteruju
kao ove 'zvezde' kod kojih se na pet kilometara vidi da je sve veštačko.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptySre Jan 21, 2009 12:11 pm

Cesto je to ipak dobro ulozena investicija,kratkorocno ili dugorocno,ali ako je vlasnici donijela zeljeni efekat,postigla cilj,........cilj opravdava sredstva,zar ne.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyPet Jun 26, 2009 6:28 am

Ruskinji eksplodirali silikoni u avionu

Autor: Blic online | Foto:AP - Ilustracija | 25.06.2009. - 08:52

Silikonski implanti u grudima Ruskinje Irene D. (45) eksplodirali su tokom leta avionom, nakon čega je žena hospitalizovana, piše "Mosnjuz".

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Silikoni-AP-x
Silikoni ruske lepotice veličine "F" eksplodirali su na letu od Moskve do Los Anđelesa. Tek što je avion poleteo sa piste, Irena D. je počela da se oseća loše. Kad je avion sleteo bol u njenim grudima se pogoršao i ona se onesvestila na aerodromu.
Osoblje aerodroma je odvelo ženu u bolnicu, a lekari su otkrili da je jedan od njenih silikonskih implanata oštećen.
"Malo je verovatno da je let doveo do oštećenja", rekao je jedan od lekara. "Dama je sigurno imala problema sa svojim poprsjem i pre puta, a promena pritiska (tokom leta) delovala je kao katalizator".
Irena D. ne nalazi se u životnoj opasnosti, ali je i dalje u bolnici. Lekari sumnjaju da će u budućnosti moći da povrati svoje grudi na veličinu "F".


Svaki proizvodjač a i hirurg će hladno reći da su implantati bezbedni. Eto kako jesu.....koji je već ovo put ??????










SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Sanjalica
Maman Papillons Charmants Petits
Sanjalica


Godina : 48
Location : Tamo gde vecno sunce sja...
Datum upisa : 16.08.2008

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptySub Jun 27, 2009 5:55 pm

danubius ::
Ruskinji eksplodirali silikoni u avionu



Posada aviona nije racunala na ovakav tip sakrivene tempirane bombe?
kasljuc
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptySub Jun 27, 2009 7:18 pm

Sanjalica ::
danubius ::
Ruskinji eksplodirali silikoni u avionu



Posada aviona nije racunala na ovakav tip sakrivene tempirane bombe?
kasljuc
Daaaaaaaaaaaa, zamisli......ti se zagledaš u (.) (.) , onako, iz čistog hedonizma .....a ono buuuuummmmmmmmmm :grrrrrrrrrr: :f35: ......oslepiš ! suicid










SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyNed Jun 28, 2009 12:23 am

Sanjalica ::
Josh da dodam.
Kako ces dojiti decu?

Drugarica u prvoj trudnoći sa silikonima dojila maleckog god dana,i još mleka imala.posle 10 god,promenila druge,sad imam bebacha od 4 meseca i njega doji...Mlečne žlezde nisu začepljene,sve ok.Pa pre svega svesno je ušla u to.razgovarala sa doktorom,i lepo bebi,lepo njoj...

A meni još lepše...Nije to ništa strašno.nego žene neće da doje koje imaju silikone,da im da se ne obesi malo strana na kojoj beba više sisa.. cucla
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyNed Jun 28, 2009 11:48 am

Kijara-brm ::


A meni još lepše...Nije to ništa strašno.nego žene neće da doje koje imaju silikone,da im da se ne obesi malo strana na kojoj beba više sisa.. cucla
Mož * mi malo da se obesimo? Evo,pažljivo ćemo sisati, ništa nećemo pokvariti :plaz: :3d8:










SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyNed Jun 28, 2009 10:31 pm

:geek: Ma obozavam silikone, ali ne na sebi.. :f35: :ironic:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyPon Jul 06, 2009 9:02 am

Estetska hirurgija sve popularnija i u Subotici

Jači pol zahtevniji od žena

Autor: BILJANA VUČKOVIĆ | Foto:BILJANA VUČKOVIĆ | 04.07.2009. - 10:56


SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Dr-biljana-ivosevic-vDr Biljana Ivošević Stegić
- Žene i devojke naročito poklanjaju pažnju licu i dolaze da bi popunile bore i uvećale usne. Ipak, na prvom mestu najpopularniji zahvat u estetskoj hirurgiji je povećanje i podizanje grudi, a odmah iza toga liposukcija. Muškarci su naši česti pacijenti i oni su mnogo zahtevniji od žena. Kada dođu znaju tačno šta žele i bez straha pristaju na operativne zahvate, a najčešće se podvrgavaju oslobađanju viška masnih naslaga, podizanju očnih kapaka ili operišu nos - kaže dr Biljana Ivošević Stegić.


Prva specijalna bolnica za plastičnu, rekonstruktivnu i estetsku hirurgiju „Sveti Stefan“ u Subotici otvorena je pre samo mesec dana, a već ima poduži spisak zakazanih pregleda i operativnih zahvata. Osim sugrađana kod dr Biljane Ivošević Stegić dolaze pacijenti i iz Beograda, gde je stekla bogato iskustvo radeći na VMA i privatnoj bolnici „Komnenus“, pa čak i iz inostranstva.
Subotičani mogu da se podvrgnu liftingu lica i vrata, korekciji nosa, punjenju usana ili njihovoj rekonstrukciji, korekciji ušnih školjki, bora, uvećanju i smanjenju grudi i zatezanju kože stomaka, sa i bez liposukcije. Osim toga uspešno otklanjaju i tetovaže, mladeže, bradavice i druge promene na koži.
- Posla ima, pogotovo sada kada je počelo leto. Iako treba ispoštovati želje pacijenata, dešava se da odbijem estetski zahvat i uputim pacijenta kod drugog lekara. Smatram da ne treba preterivati u veličini grudi i svako ko dođe prvo mora da zna šta ga očekuje posle zahvata kada je u pitanju bol, ali i kako će izgledati. Ako je zahtev za punjenje usana nerealan objašnjavam da je lako dopuniti usne na sledećem tretmanu. Ako devojka želi velike grudi koje neće biti u skladu sa njenim proporcijama ne prihvatam operaciju, jer ona mora biti svesna da će sa time živeti, da ćemo se sretati na ulici, a ja želim da moji pacijenti budu lepi i sretni - kaže dr Biljana Ivošević Stegić.
Zbog velike potrebe da i Subotičani dobiju svoju kuću estetske hirurgije ušla je u privatan posao, iako i dalje ima nameru da sarađuje sa Opštom bolnicom u Subotici, gde je osnovala Odsek za plastičnu hirurgiju usmerenu ka operaciji dojke nakon odstranjivanja karcinoma. Sav kapital uložila je u dobro opremljenu medicinsku ustanovu, u kojoj nakon operacije pacijenti ostaju 12 ili 24 sata, a zatim uz njenu preporuku odlaze na tretmane, masaže, pridržavaju se dijete i ambulatno proveravaju uspešnost operacije.
- Do sada nisam imala nijednog nezadovoljnog pacijenta ili nekoga ko je imao primedbu na oblik ili veličinu ugrađenog implatanta. Većina građana je slabo obaveštena kada dođe na pregled i i zbog toga svakom posvećujem puno pažnje uz mnoga objašnjenja. Često me pitaju da li implatant za grudi može da se probuši i procuri, ali s obzirom da nabavljam najkvalitetnije, ako bi se to i dogodilo oni ostaju u vidu gela bez mogućnosti pretvaranja u tečnost - objašnjava dr Ivošević- Stegić.
Sve proteze koje se ugrađuju su trajne i samo oni koji su, recimo, radili plastične operacije lica i stomaka bi zbog toga što svi starimo vremenom trebalo da dođu na doradu. Doktorka ističe da ne može da udovolji onima koji na pregled donesu sličicu izrezanu iz novina na kojima se naziru nečije usne, zatim budućim „zvezdama Granda“ koje misle da će bolje pevati ako povećaju grudi ili smanje nos ili onima koji za dva dana putuju na more pa bi hitno hteli veće grudi“.
- Kada mi pacijentkinja kaže da želi iste usne kao recimo njena poznanica koja je već bila na zahvatu, odmah joj kažem da se o drugim pacijentima u našoj ustanovi ne govori i da svako kao što u policiji ima jedinstven otisak prsta ima i lice, grudi, nos, koje treba uskladiti sa ostatkom tela - zaključuje dr Biljana Ivošević - Stegić.

Iz inostranstva po veće grudi
Na estetske zahvate u Suboticu dolaze mnogi strani državljani, jer za smanjenje, povećanje i korekciju od „glave do pete“ u Subotici treba da izdvoje manje novca.
Uvećanje usana za jedan milimetar trajnog punjenja staje oko 100 evra, podizanje kapaka oko 500 evra, korekcija oba uha oko 500 evra, uvećanje grudi oko 2.200 evra, a, recimo, liposukcija sa abdomenalnom plastikom od 1.500 do 2.000 evra.










SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyPon Jul 06, 2009 10:51 am

a chemu zapravo silikoni?Da li je to jedino s chim devojke/zene raspolazu?Koliko muke...a zapravo chemu???
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyPon Jul 06, 2009 12:32 pm

danubius ::
Kijara-brm ::


A meni još lepše...Nije to ništa strašno.nego žene neće da doje koje imaju silikone,da im da se ne obesi malo strana na kojoj beba više sisa.. cucla
Mož * mi malo da se obesimo? Evo,pažljivo ćemo sisati, ništa nećemo pokvariti :plaz: :3d8:


bom ti da ćutiš










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyPon Jul 06, 2009 12:33 pm

doctorr67 ::
a chemu zapravo silikoni?Da li je to jedino s chim devojke/zene raspolazu?Koliko muke...a zapravo chemu???

Zini da ti kažem... :presk:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyPon Jul 06, 2009 12:36 pm

silikonima da mi kazesh??? s16
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyPon Jul 06, 2009 12:38 pm

doctorr67 ::
silikonima da mi kazesh??? s16

Otkud tebi da ja imam silikone... bom


:ironic: :ironic: :ironic:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyPon Jul 06, 2009 12:41 pm

neznam???zato i pitam:))) :phil:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyPon Jul 06, 2009 12:42 pm

doctorr67 ::
neznam???zato i pitam:))) :phil:


Samo ti pitaj...A nemrem ti reći,kad si već pročitao... smehsmeh










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyPon Jul 06, 2009 12:44 pm

dok neopipam nista negledam:))) smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyPon Jul 06, 2009 12:46 pm

Nema pipanja..Šta sad ,idemo na onu izreku ŠTO JE MOJE NAŠE JE... smehsmeh










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyPon Jul 06, 2009 12:53 pm

jock.....sta che ti silikoni ako nisu za pipanje???? rabbit
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyPon Jul 06, 2009 11:52 pm

A gde su mi? Odoh po njih.. SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 669322










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyPet Nov 13, 2009 9:10 am

Revolucionarni pomak u rekonstrukciji dojki

Autor: Tanjug | Foto:AFP | 13.11.2009. - 08:31

Grupa australijskih naučnika je objavila da je razvila revolucionarnu tehniku koja će omogućiti ženama kojima je urađena mastektomija da im se dojka ponovo "popuni".

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Rak-dojke-AFP-x
Opit je, kako je izjavio šef Instituta za mikrohirurgiju "Bernard O'Brajen" u Melburnu, dr Filip Marcela, uspeo na "više modela životinja", što su naučnici ocenili kao dovoljnu bazu da se, u narednih šest meseci, počne i testiranje na ženama.
Australijski naučnici su, kako objašnjavaju agencije, razvili implant koji može da omogući rekonstituciju dojke zahvaljujući ćelijama masnog tkiva uzetim od samih pacijentkinja. Radi se o specijalnoj "komori", nalik korpici na ženskom grudnjaku, koja je napunjena "kašičicom" masnog tkiva pacijentkinje, a ugrađuje se ispod kože na njenim grudima.
"Nakon ugrađivanja implanta, masno tkivo se, hranjeno krvlju, razvija na potpuno normalan način za pacijentkinju", istakao je dr Marzela, rukovodilac projekta za koji je australijska vlada izdvojila tri miliona australijskih dolara (1.86 miliona evra).
Implant se potom hirurški vadi, a ostaje ponovo "izrasla" dojka. Čitav proces trebalo bi da traje između šest i osam meseci.
Australijski stručnjaci sada rade na biorazgradivoj "komori", koja će se "rastvarati" u telu pacijentkinje, što će isključivati operaciju vađenja i očekuju da će ona biti spremna u naredne dve godine.


Ovo je zasad u medicinske svrhe -ali bi trebalo da zameni silikonske implantate po logici stvari. Samo.....masno tkivo nekontrolisano buja-ne znam kako misle to regulisati ?










SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyPon Nov 30, 2009 5:01 pm

Evo malog spiska onih što su IZVADILI silikone : Stoja, , Brena ,Nina Morić, Karleuša, Vjekoslava Bach ; Viktorija Bekam , Jana , Džena Džejmison ?!?

Biće da je vrag odneo šalu , kad je ovima došlo iz SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 77127 u glavu SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 693924










SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Sanjalica
Maman Papillons Charmants Petits
Sanjalica


Godina : 48
Location : Tamo gde vecno sunce sja...
Datum upisa : 16.08.2008

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyPon Nov 30, 2009 5:03 pm

Tebe te vise zanimaju oni koji vade, ili oni koji stavljaju?
Mislim kao medicinski fenomen?

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 831964
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyPon Nov 30, 2009 7:20 pm

ako su stasali "minjoni" svako che je obradovati silikoni":)
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyPon Nov 30, 2009 7:22 pm

Danubius ::
Evo malog spiska onih što su IZVADILI silikone : Stoja, , Brena ,Nina Morić, Karleuša, Vjekoslava Bach ; Viktorija Bekam , Jana , Džena Džejmison ?!?

Biće da je vrag odneo šalu , kad je ovima došlo iz SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 77127 u glavu SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 693924


SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 797558 znaš ti zašto..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyPon Nov 30, 2009 8:53 pm

Sanjalica ::
Tebe te vise zanimaju oni koji vade, ili oni koji stavljaju?
Mislim kao medicinski fenomen?

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 831964
mene više zanima da stavljam i vadim.....ako se razumemo SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 947953


Ja od početka teme trubim da je to medicinski opasno . Sada pomalo dobijam satisfakciju da sam bio u pravu -evo upravo gledam onu manekenku Olju Crnogorac kako je frapirana kako joj usta izgledaju -i sad će za silne pare u Londonu da vadi što je gurnula u usne .
Najviše mi je žao Dare Bubamare , ona je baš bila slatka , sitne gradje, kao devojčica , a sad je napumpana kreatura. Valjda se i ona ponela za ukusom svog "dragog "(krimosa) Njima trebaju takvi stereotpi , kad su odrasli sa Pamelom Anderson na zidu sobe u KP domu.










SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyPon Nov 30, 2009 8:54 pm

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 356467










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyPon Nov 30, 2009 8:57 pm

jbg... shiroka je primena silikonskih gooma tako da na trzishtu mozete kupiti i silko-djoku po vashoj zelji i meri i boji koju pozelite:)))
Nazad na vrh Ići dole
njushkalo_
Glavni opservator
njushkalo_


Location : daleko od tebe
Datum upisa : 27.12.2007

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyPon Nov 30, 2009 8:57 pm

Citat :
Njima trebaju takvi stereotpi , kad su odrasli sa Pamelom Anderson na zidu sobe u KP domu.

:thb:


smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyPon Nov 30, 2009 8:59 pm

njushkalo_ ::
Citat :
Njima trebaju takvi stereotpi , kad su odrasli sa Pamelom Anderson na zidu sobe u KP domu.

:thb:


smehsmeh

ali "mono" su tipovi..dok nekrenu u stereo shlajf:))) SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 693924
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyPon Nov 30, 2009 9:01 pm

Bože sačuvaj..Loodaci.. SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 797558










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyČet Dec 17, 2009 12:34 am

Ko voli da mirise vestacko cvece i jede za uskrs plasticna jaja
neka izvoli. Za mene bolje da nema grudi nego one neprirodne fudbalske lopte, sto se ne pomeraju ni kad skacu sa padobranom.
Jedino gore od toga su plasticna usta !
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca
Princ od tora
Crna_ovca


Datum upisa : 21.12.2007

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyČet Dec 17, 2009 12:58 am

Devojke...vadite silikone.


Covek ne voli plastiku SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 492702
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyČet Dec 17, 2009 12:59 am

Ne volis ni ti Ovco,znam te,samo socna prirodna trava sa Vlasica!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyČet Dec 17, 2009 1:00 am

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Ljubav10
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyČet Dec 17, 2009 1:03 am

Nisam protivnik estetske hirurgije ,sve dok je to u granicama nekog ukusa.Svako preterivanje je van svake pameti.Usne 5 brojeva veće..Bljak...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyČet Dec 17, 2009 1:05 am

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Jpg21_11
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca
Princ od tora
Crna_ovca


Datum upisa : 21.12.2007

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyČet Dec 17, 2009 1:07 am

Kijara-brm ::
Nisam protivnik estetske hirurgije ,sve dok je to u granicama nekog ukusa.Svako preterivanje je van svake pameti.Usne 5 brojeva veće..Bljak...

Ma usne su bljak,ali ja eto mislimda bi tebi bas dobro stajali silikoni u grudima jedno 5 brojeva veci SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 492702
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyČet Dec 17, 2009 1:09 am

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Hgiban10
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca
Princ od tora
Crna_ovca


Datum upisa : 21.12.2007

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyČet Dec 17, 2009 1:12 am

doctorr67 ::
SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Hgiban10

Ovo silikonske?

Zanimljivo SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 965545
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyČet Dec 17, 2009 1:15 am

Crna_ovca ::
doctorr67 ::
SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Hgiban10

Ovo silikonske?

Zanimljivo SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 965545

neeee, ove su mi zanimljivije od silikona i drugih elasto-plastichnih materijala... SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 914737
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca
Princ od tora
Crna_ovca


Datum upisa : 21.12.2007

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyČet Dec 17, 2009 1:20 am

Pa vidim ja da nema logike da su to silikoni... SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 184357
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyČet Dec 17, 2009 1:22 am

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Fotoal10

zali se da ih je skupo platila... SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 914737
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca
Princ od tora
Crna_ovca


Datum upisa : 21.12.2007

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyČet Dec 17, 2009 1:27 am

Baca pare SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 965545
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyČet Dec 17, 2009 1:28 am

Crna_ovca ::
Kijara-brm ::
Nisam protivnik estetske hirurgije ,sve dok je to u granicama nekog ukusa.Svako preterivanje je van svake pameti.Usne 5 brojeva veće..Bljak...

Ma usne su bljak,ali ja eto mislimda bi tebi bas dobro stajali silikoni u grudima jedno 5 brojeva veci SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 492702


:thb: SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 419607 SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 98966










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyČet Dec 17, 2009 1:32 am

silikonski jastuk je zaista bitan:)

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Eigene10

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 356467
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyČet Dec 17, 2009 1:33 am

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Dw_20011
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyČet Dec 17, 2009 1:33 am

:neznam: lol! ova je vrh...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Crna_ovca
Princ od tora
Crna_ovca


Datum upisa : 21.12.2007

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyČet Dec 17, 2009 1:36 am

doctorr67 ::
silikonski jastuk je zaista bitan:)

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Eigene10

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 356467

Zar ima takvih za kompijuterom? SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Affraid
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyČet Dec 17, 2009 1:38 am

najvishe je ovakvih... SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 492702

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Drina110
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 EmptyČet Dec 17, 2009 1:39 am

Jao Ovco,pa bas si ti za planinu....kakvo pitanje!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Sponsored content





SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
SILIKONI (i druga "plastika" )
Nazad na vrh 
Strana 2 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽIVOT I PRIKLJUČENIJA :: ZDRAVLJE :: LEKARSKA ORDINACIJA-
Skoči na: