DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Što zamjerate sami sebi ? - Page 4 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Što zamjerate sami sebi ? - Page 4 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Što zamjerate sami sebi ?

Ići dole 
+29
Ladyintheblack
Astra
AstrinaKomsinica
Samouka
emanuella
MonteGirl
Nut
bosankaa
Aurora Borealis
daca
ice and fire
determinanta
Draganna
Klosarka
Amisela
montoya
Orhideja
raspolozena
Slovenska
Oci-ANDJELA
Luckasta
TREN
doctorr67
Crna_ovca
Smiljan
Sanjalica
slatkicass
Storm_z
komunikativn@
33 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
komunikativn@
Fatal Femme
komunikativn@


Godina : 51
Location : tu i tamo -:)
Datum upisa : 02.02.2008

Što zamjerate sami sebi ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Što zamjerate sami sebi ?   Što zamjerate sami sebi ? - Page 4 EmptyNed Jun 15, 2008 4:59 pm

First topic message reminder :

Da li ste se nekada zapitali, sto zamerate sami sebi?
Koja je to osobina,
vrsta situacije,
momenti zbog kojih se kajete?  :roll:
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Što zamjerate sami sebi ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Što zamjerate sami sebi ?   Što zamjerate sami sebi ? - Page 4 EmptyUto Dec 30, 2014 7:21 pm

To bi bio jedan podugački post u rangu mojih na "političke teme" .
Zato ću samo reći -mnogo toga ,a većina toga se ne može više popraviti .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

Što zamjerate sami sebi ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Što zamjerate sami sebi ?   Što zamjerate sami sebi ? - Page 4 EmptySre Dec 31, 2014 12:45 am

Sto sve ostavljam na minut do 12 i onda se slomim da bih uspjela sve.
Danima se izlezavam i danas sam rijesila da kupujem sta mi jos treba za sutra.
Isto da ne znam kakva je ludara po prodavnicama danas nesvest
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Što zamjerate sami sebi ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Što zamjerate sami sebi ?   Što zamjerate sami sebi ? - Page 4 EmptyNed Jan 04, 2015 3:18 am

trenutno što gledam film..piskaram ovde i smejem se ..
ebem Astru ..lolly..i zox se probudila..
umesto da idem spavati...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

Što zamjerate sami sebi ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Što zamjerate sami sebi ?   Što zamjerate sami sebi ? - Page 4 EmptyNed Jan 04, 2015 3:22 am

Da se probudiš prvo moraš da odeš da spavaš.

Zoxy the Dežurna Sova
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Što zamjerate sami sebi ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Što zamjerate sami sebi ?   Što zamjerate sami sebi ? - Page 4 EmptyNed Jan 04, 2015 3:23 am

ZoxZoja ::
Da se probudiš prvo moraš da odeš da spavaš.

Zoxy the Dežurna Sova
na temi sam mislila... smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Što zamjerate sami sebi ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Što zamjerate sami sebi ?   Što zamjerate sami sebi ? - Page 4 EmptyPet Jan 09, 2015 1:52 am

Šta radim ovde,umesto da idem spavati..
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

Što zamjerate sami sebi ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Što zamjerate sami sebi ?   Što zamjerate sami sebi ? - Page 4 EmptyČet Maj 10, 2018 11:10 pm

komunikativn@ ::
Da li ste se nekada zapitali, sto zamerate sami sebi?
Koja je to osobina,
vrsta situacije,
momenti zbog kojih se kajete?  :roll:

Zamjeram si dosta toga, ali trenutno to sto se uvijek dajem za druge... skacem za svakog... trudim se biti tu i u dobrom i u losem...i onda se nadjes u situaciji kad ti jedno "kako si" znaci mnogo...a izostane...od onih od kojih se negdje ocekuje...
Tada, zapravo shvatis ko je kakav...
Obicno to tako biva...pada ČOVJEK na sitnicama...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Što zamjerate sami sebi ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Što zamjerate sami sebi ?   Što zamjerate sami sebi ? - Page 4 EmptyČet Maj 10, 2018 11:22 pm

Ništa,ali baš ništa. Ladno mi se hebe više za sve.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Što zamjerate sami sebi ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Što zamjerate sami sebi ?   Što zamjerate sami sebi ? - Page 4 EmptyČet Maj 10, 2018 11:25 pm

bosankaa ::
komunikativn@ ::
Da li ste se nekada zapitali, sto zamerate sami sebi?
Koja je to osobina,
vrsta situacije,
momenti zbog kojih se kajete?  :roll:

Zamjeram si dosta toga, ali trenutno to sto se uvijek dajem za druge... skacem za svakog... trudim se biti tu i u dobrom i u losem...i onda se nadjes u situaciji kad ti jedno "kako si" znaci mnogo...a izostane...od onih od kojih se negdje ocekuje...
Tada, zapravo shvatis ko je kakav...
Obicno to tako biva...pada ČOVJEK na sitnicama...

Bas u takvim situacijama se iskristalisu prijateljstva....prosla sam tu fazu i shvatila s kim mogu dalje a ko ostaje iza ledja.Svako zlo za neko dobro....ja sam shvatila...poslije op i lezanja u bolnici sam prestala pomagati po slavama,rodjendanima,voziti i odvoziti i zamisli,niko ne pita sta je problem....zasto...kao da se boje odgovora.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Što zamjerate sami sebi ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Što zamjerate sami sebi ?   Što zamjerate sami sebi ? - Page 4 EmptyČet Maj 10, 2018 11:59 pm

Astra ::
...


Bas u takvim situacijama se iskristalisu prijateljstva....prosla sam tu fazu i shvatila s kim mogu dalje a ko ostaje iza ledja.Svako zlo za neko dobro....ja sam shvatila...poslije op i lezanja u bolnici sam prestala pomagati po slavama,rodjendanima,voziti i odvoziti i zamisli,niko ne pita sta je problem....zasto...kao da se boje odgovora.

Od kad sam otkačila većinu takozvanih prijatelja i još veći broj rođaka živim mnogo opuštenije. Samo mi je žao što to nisam uradila mnogo ranije.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Što zamjerate sami sebi ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Što zamjerate sami sebi ?   Što zamjerate sami sebi ? - Page 4 EmptyPet Maj 11, 2018 12:14 am

bosankaa ::

Zamjeram si dosta toga, ali trenutno to sto se uvijek dajem za druge... skacem za svakog... trudim se biti tu i u dobrom i u losem...i onda se nadjes u situaciji kad ti jedno "kako si" znaci mnogo...a izostane...od onih od kojih se negdje ocekuje...
Tada, zapravo shvatis ko je kakav...
Obicno to tako biva...pada ČOVJEK na sitnicama...

Astra ::



Bas u takvim situacijama se iskristalisu prijateljstva....prosla sam tu fazu i shvatila s kim mogu dalje a ko ostaje iza ledja.Svako zlo za neko dobro....ja sam shvatila...poslije op i lezanja u bolnici sam prestala pomagati po slavama,rodjendanima,voziti i odvoziti i zamisli,niko ne pita sta je problem....zasto...kao da se boje odgovora.

Obe grešite ,iz najmanje dva razloga . 
Bolestan čovek je uvek sam ,i uvek sam mora to da "prevaziđe" ,jer i najbliže to ne boli, ne seku njih ,nije njima muka ,i oni ,praktično ništa ne trpe ,nisu bolesni , te ne mogu ni da razumeju . 

Može neko da sto puta više misli ,saoseća ili "preživljava" od onih koji vam "bdiju" u bolnici ,donose cveće i južno voće ,i šalju poruke podrške -a da nema mogućnost da to iskaže ili bude "prisutan" na bilo koji način . 


Vidite samo one koji su "tu" i koji su se "pokazali" ,formalno . 
Verovatno niste tako razmišljali ,ali budite sigurni da i oni najbliži ,recimo ,muž ili deca ,koja vas bez sumnje vole ,i "tu su" ,podsvesno u vašoj bolesti u stvari osećaju strah od gubitka nekog oslonca ,svega onoga što ste im do tada davali ,i u totalnoj su panici da sada oni treba da brinu o vama -za razliku od pre kada je bilo obrnuto . Možda nećete priznati -ali jeste tako . Velika ljubav i briga je samo iz razloga da budete "kao pre" . I od dece -priznali mi to ili ne . 
Ništa ne postižete time što ćete "zapamtiti" nekome ko vas nije posetio ,ili na neki način "pokazao podršku" ,ili što ćete "brisati" nekoga kome ste puno pomogli ,a eto, on vas "razočarao" , kao što ništa ne znače ni teatralne manifestacije istog . 
To o čemu vi pričate ,možete da dobijete samo od osobe koja vas bezrezervno voli zauvek ,nebitno od njegovog "formalnog statusa" u vašem životu ,a to 99 % ljudi realno i nema -da se ne lažemo . Čovek uvek pati i trpi sam , sem u slučaju koji pomenuh,ostalo su samo "sedativi" .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Što zamjerate sami sebi ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Što zamjerate sami sebi ?   Što zamjerate sami sebi ? - Page 4 EmptyPet Maj 11, 2018 12:30 am

Gledas to bukvalno....evo,bila sam u bolnici 8 dana,niko nije rekao mom sinu recimo,dodji na rucak,a ova ista budala je ostavila svoju porodicu da dvori tudjeg muza i dijete dok mama ne mogne to.....e to se pamti i vrati.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Što zamjerate sami sebi ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Što zamjerate sami sebi ?   Što zamjerate sami sebi ? - Page 4 EmptyPet Maj 11, 2018 1:09 am

Astra ::
Gledas to bukvalno....evo,bila sam u bolnici 8 dana,niko nije rekao mom sinu recimo,dodji na rucak,a ova ista budala je ostavila svoju porodicu da dvori tudjeg muza i dijete dok mama ne mogne to.....e to se pamti i vrati.
Ne gledam bukvalno -nego ,surovo realno . Svako se "osvesti" kada dobije po nosu . Niko te nije "naterao" da uradiš što jesi ,smatrala si to normalnim ,tek kada nisi dobila ni izbliza uzvratno ,tek onda si se na neki način osetila da te je neko napravio budalom ,i zamerila si sama sebi što si ti za te neke nezahvalne napravila šta jesi ,a oni tebi i tvojima tako ? 
Ništa se ne postiže ni sa "pamti pa vrati" ,ni "zameram sebi" . Desiće se još milion puta ,šta kada dobiješ po nosu od vlastite dece ,što najviše boli , baš od onih kojima si sve dala ,a oni tebe uvrede ,povrede i još gore od toga ? Nećeš "pamtiti pa vratiti ",nego preći preko toga ,i nastaviti život ,možda ćeš malo rasčlaniti ko ti je bitan ,a ko ne ,i koga ćeš kulturno "zaobići" . 
Nećeš se "promeniti" -jer si formirana ličnost i ono što jesi ,"zameraćeš sebi" još milion puta ,ali se svakako nećeš pretvoriti u proračunatu ili bezosećajnu osobu ,nego i dalje ,uz manje ili više "unutrašnje borbe" ,postupati kako si navikla godinama ,bez obzira na "uzvratno" .
I realno -ništa nemaš da zameriš sebi ,ti si ispala čovek, oni drugi nisu . Druga je stvar što život često nema logike ,ni čistih računa ,i očekivanih raspleta ,ni pravde ,niti iko može da demantuje činjenicu da skotine bolje prođu u životu i uzmu ti ,bez imalo truda ,sve ono čemu si dala i ljubav, i dušu i život. Zamerila ne zamerila sebi, ili drugom ,to je jednostano-tako .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Što zamjerate sami sebi ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Što zamjerate sami sebi ?   Što zamjerate sami sebi ? - Page 4 EmptyPet Maj 11, 2018 1:12 am

U pravu si....ali bar znam ko nije vise zasluzio od mene pomoc da se zrtvujem ....sitnice ok,ali ne i da se lomim oko takvih.
Djeca su djeca uvijek...njima se oprasta a vjerujem da i oni meni imaju sta da oprastaju,jer nismo idealni.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Što zamjerate sami sebi ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Što zamjerate sami sebi ?   Što zamjerate sami sebi ? - Page 4 EmptyNed Mar 01, 2020 12:41 am

Zamjeram sebi sto sam "lijena", sto nemam hrabrosti, a ni dovoljno samopouzdanja da promijenim neke stvari u svom zivotu...











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Što zamjerate sami sebi ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Što zamjerate sami sebi ?   Što zamjerate sami sebi ? - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Što zamjerate sami sebi ?
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» RADITE LI "NA SEBI "?
» Volite li dete u sebi?
» Koliko poznajemo sami sebe ?
» Kako provesti praznike bez partnera Sami, ali ne u
» VANZEMALJCI-da li smo sami u svemiru ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: