DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo  - Page 4 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo  - Page 4 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo

Ići dole 
+22
pesma
Lakota
Ladyintheblack
ZoxZoja
Kijara-brm
podbarac
Auror@
dusicaa
Danubius
Samouka
sonia
Djulieta
zvezdaa
zirafa
determinanta
vasko1
Lily
promaja
sanjalica.ns
neiskusan
bosankaa
njushkalo_
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
njushkalo_
Glavni opservator
njushkalo_


Location : daleko od tebe
Datum upisa : 27.12.2007

EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo    EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo  - Page 4 EmptyNed Sep 12, 2010 10:21 pm

First topic message reminder :

Pošto Vaš i Naš DANUBIUS FORUM , ima svoju radio stanicu , još uvek je u fazi radova , ali ubrzo će se ustaliti programska šema biće on - line 00-24h , 7 dana u nedelji .

Stoga planiram da najbolja 3 ( slovima tri ) DJ-a , prijavim sledeće godina za Exit , koji će biti održan u Novom Sadu .

Budući i sadašnji DJ-evi , pružite maximum , pokažite šta znate , ja se uzdam u VAS .


Kakav Armin van Buuren,David Guetta ,DJ Tiësto i ostali .


-------
Da ne propadne tema , a da i ne otvaramo novu .
Poznata su dva najveća kulturna (muzička ) dogadjaja u Srbiji .
Pa da vidimo ,šta mi mislimo o njima , da li smo bili tamo , mislimo li ići -uopšte .....EXIT i GUČA -kroz našu prizmu .
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo    EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo  - Page 4 EmptySre Jul 05, 2017 8:57 pm

Upravo mi drugarica u inbUksu fejbukovskom priča koja je to lepota. S leva Đava celu noć a prikoDunava Štrand sa koga se čuje dum dum dum dan noć ... HOĆU I JA NA EXIT
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo    EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo  - Page 4 EmptySre Jul 05, 2017 9:04 pm

ZoxZoja ::
Upravo mi drugarica u inbUksu fejbukovskom priča koja je to lepota. S leva Đava celu noć a prikoDunava Štrand sa koga se čuje dum dum dum dan noć ... HOĆU I JA NA EXIT

I ja volim nerandže no trpim! :brdski2:

Aj kod nas na beer fest!

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne



Datum upisa : 30.11.2012

EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo    EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo  - Page 4 EmptyPet Jul 07, 2017 4:01 pm

Najdirljiviji trenutak na prvoj večeri Exita

Tačno u 23:30 sva svetla na NOIZZ Future Shock stejdžu na Exitu odjednom su nestala. Samo je video-bim sa leve strane svetleo, na kojem su počele da se smenjuju crno-bele fotografije Gorana Kostića Koste, frontmena i jednog od osnivača pank rok sastava "Novembar" koji je preminuo 30. juna, svega par dana pre zakazanog nastupa na istoj toj bini.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Baš tada, u pola 12, kada je "Novembar" trebalo da započne svoj nastup, publiku je dirnuo i raznežio divan gest Kostinih kolega i prijatelja. Smenjivale su se poznate pesme niškog benda, dok su se na bimu ređale slike čoveka koji je ceo život posvetio muzici. Za one koji su voleli i poznavali Kostu, ovo je bio trenutak koji dovodi do suza, a za one koji su se tu slučajno zatekli, lep podsetnik šta Exit zapravo znači i da ovo nisu samo neki koncerti i svirke, već jedna velika porodica. A, to se najbolje oseća baš na tim manjim stejdževima, gde se ljudi godinama poznaju, vole i druže.
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne



Datum upisa : 30.11.2012

EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo    EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo  - Page 4 EmptyPon Jul 10, 2017 7:45 pm

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo    EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo  - Page 4 EmptySub Jul 15, 2017 10:53 am

Ili se narod opametio ,pa ne da više da ga deru ili toliko osiromašio da ni tri Cece i sva moguća "državna reklama" više ne pomaže -ugostitelji i "organizatori" su u panici .
Tako da je vest da ove godine neće biti ulaznica ,parking se neće plaćati ,a ugostitelji najavljuju osetno niže cene nego predhodnih godina . 
Čak i Crkva daje ponovo svoju portu za šatre (što nije činila predhodne dve godine ,jer je javnost bila zgožena prizorima ražnjeva u polugolih "umetnica" kod Hrama Božijeg) 
Program je bez Cece ,Miroslava ,Bore Čorbe,Severine  i ostalih "poznatih" ,jedini koji nisu striktno vezani za trubu su Goran Bregović i neka od postava "Bijelog Dugmeta" . 
"Seljane" neće nedostajati ,jer je predviđeno 7 šatri ,tako da će biti dovoljno pJevač*ca i "plesačica" ,kao i četničke ikonografije za "ljubitelje" ,no bar je glavni program ove godine ,bar formalno,vraćen -trubi . 
[You must be registered and logged in to see this image.]
Citat :

Sreda, 9. avgust
21:00 Marko Gligorijević, prva truba publike na 56. saboru
Četvrtak, 10. avgust
21:00 Dejan Petrović Big Band
23:00 Dejan Lazarević, majstor trube
Petak 11. avgust
20:00 Saša Krstić, najbolji trubač na 56. saboru
21:00 Boban Marković, majstor trube
Subota 12. avgust
19:00 Ekrem Mamutović, šampion Guče za 2016. godinu
20:00 Finalno takmičenje seniorskih orkestara
23:00 Koncert pobednika 57. sabora
Nedelja, 13. avgust
17:00 Bojan Ristić, najbolji orkestar na 56. saboru
18:00 Takmičenje majstora trube za titulu Šampion Guče
20:00 Goran Bregović - Bijelo dugme
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo    EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo  - Page 4 EmptyNed Jul 30, 2017 8:00 pm

Ovaj bend sam zapamtio sa "Gitarijade Zaječar" ,a evo ih "live" u "Beer Gardenu" neki dan ,pa se nadam da će nastupiti i na "Beer Festu",za koju nedelju .
Imaju "nešto" (bar ja stičem taj utisak ) 

Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo    EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo  - Page 4 EmptySub Avg 12, 2017 2:03 pm

Ne čini li vam se da "GUČA" ove godine prolazi neuobičajeno tiho ,gotovo bez medijske halabuke i reklame ? Da li je razlog što je neko pametno odlučio da Sabor trubača to i bude ,a ne estradno/četničke /šatorske /gologuze /alkoholne bahanalije ,pa nešto "nije kul" više ? 
Sve m* se čini da je "to" .
Ali ,bez brige ...postoji mogućnost da dođe Vučić sa Mekalisterom ,ako se dogovore danas .
E onda će "Guča" opet medijski da bude "centar sveta".
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo    EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo  - Page 4 EmptyPon Avg 14, 2017 11:15 am

Sada već definitivno ,"Guču" ove godine su zaobišli "poznati" ,iz sveta politike naročito .
Primećen je tek Palma i Boško Obradović (Dveri) 
Sudeći po natpisima i izveštajima ,"politička elita" se rasula po svetskim elitnim destinacijama (čak i SNS -ovci ,koji propagiraju "patriotizam " i "srpsko" ) 
Neuobičajena tišina i vrlo mlak medijski "odjek" ovogodišnje "Guče" . 

Ovo je "hit snimak" -par mladića i devojaka koji mrtvi pijani skaču po blatu do ušiju ? 

GUČA 2017

Da ne zvučim rasistički ...jeste li primetili da 90 % orkestara čine  Romi ?  :948208144:
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo    EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo  - Page 4 EmptySub Avg 19, 2017 9:55 am

"Draga mama,

Znam da je Beer fest završen pre nekoliko dana i da sam krenula samo da bih čula ADF i popila po jedno s ekipom iz srednje, ali Ejžni su baaaaš pokidali, a s društvom sam se malo zapričala, baš se dugo nismo videli, a zamisli, sreli smo čak i štrebera Dekija... U svakom slučaju, pišem ove redove pri zdravoj svesti i strejt ko lenjir, samo da bih ti poručila da ne brineš.

I da ti kažem da ona devojka što liči na mene sa fotki iz prvog reda na Brkovima - to nisam ja.

I nemam veze sa onom "ludom obožavateljkom koja je u bekstejdžu startovala Žareta iz S.A.R.S.-a". Novinari izmišljaju.
Što se mene tiče, Beer fest je bio skroz super, sve je bilo super, mislim da mi je ovo najkul zezanje otkad sam došla u BeGe, mnoogo bolje od Brucošijade. Znam šta je tad bilo, nemoj da šiziš, nisam sad puno pila. Ali morala sam da probam ono crveno pivo, i ono mutno, i ono neko što još nije stiglo kod nas, ali mi se nije baš dopalo pa sam morala da sperem ukus čašom onog što pijemo u kraju... nekad. A znaš da prave i s ukusom borovnice? Mmmm, ko sokić je. I tebi bi se svidelo, kunem ti se, vrh je.

Nisam puno pila, bre. Samo kad baš ožednim između svirki. Znaš da nismo mi u fazonu da idemo na BF da bismo lokali, to možemo i inače, hahahha... Šalim se, mama. Šalim se, stvarno, tebe mi. Znaš da idemo najviše zbog muzike i dobrog društva (ne mislim na one s faksa, nego na one iz srednje, sve ih znaš). Pa nisam ja kriva što svaki dan ima nešto što mi se sluša?!
Realno, kad ćeš na jednom mestu da čuješ Ejžne, Stereo MC's, Brkove, Rundeka, Hladno pivo, Direktore, Ničim izazvan, Gobline, Del Arno, S.A.R.S....? Pa, nikad. Uuu, baš sam se izđuskala, baš mi je prijalo taman sad da se malo ispraznim pred ispite
I srela sam gomilu ljudi, neke sto godina nisam videla, a sad, zamisli, nađemo se usred Beograda.

Naravno da nisam išla u gužvu, nego smo našli super šankić jedan na nekoj terasici sa super pogledom i tu smo se svi nalazili. Da, i gledali koncerte. I išli kući pre ponoći. I nismo pričali s nepoznatim likovima, nismo ni đuskali s njima, ni nazdravljali, ni ljubili se. Eto.

E, i nemoj opet da mi dramiš zbog onih likova što si ih videla da, kako si rekla, "bauljaju" oko Ušća i što si bila zgrožena - pa oko Ušća su, nisu na Beer festu, zar ne? Uostalom, srela sam ujka Dragišu iz Moštanice, ladno došao s drugarima. Eto, i on mi je bio tu, za ne daj bože. Uostalom možeš i njega da pitaš kako je bilo (btw, kad sam ga videla bilo mu je baaaš dobro).
Ali, kažem ti, bilo strava, preživela i to, onako damski.

Doduše, bele starke sad mogu da bacim, ali vredelo je. A i kupite mi nove, ako dam uslov u septembru, a? Trep, trep, cmok cmok... ;)))

Voli te i ljubi, tvoja ćerka, živeliii!

P.S. Zovem čim stignem

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo    EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo  - Page 4 EmptyUto Avg 29, 2017 4:33 pm

Da ne prođe Guča 2017 ,a da nismo spomenuli i slikom .Manje nego ikada medijski propraćena ,sa namerom domaćina da smanji "četnikijadu" i performanse "estradnih ološa" ,no opet -biće da je svega toga ipak bilo ,ali manje ,tako da bi se Guča mogla na kraju ipak vratiti korenima ,da bude festival trube .











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo    EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo  - Page 4 EmptyNed Jul 15, 2018 2:24 am

Ne bih da podcenjujem "Exit " (koji svakako podržavam) ali čitam da su "glavne zvezde" na main stage ,ove treće večeri , bili-"Bajaga i Instruktori" i Grace Jones ?
Bajaga je suviše "softcor" za ovakvu vrstu festivala ,čak i "bljak" (ako se ja pitam)
Grace Jones ,opet ,je zvezda disca 80 tih . Bez namere da podcenjujem njenu karijeru (i filmsku ) ,ona je bila aktuelno jako davno ,a i onda egal sa Amandom Lir ,Samantom Fox , Boni M ,Silver Konvejšn i sl?
Kako to može da zanima ili "oduševi" današnju omladinu ?
Ne razumem.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
rouzvel
Black Magic Woman
rouzvel


Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 23.02.2010

EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo    EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo  - Page 4 EmptySre Jul 18, 2018 5:47 am

Danubius ::

Kako to može da zanima ili "oduševi" današnju omladinu ?
Ne razumem.

Koliko sam upoznata šefe, tamo dolazi i neka normalna publika koja se ne drogira, znam, jer imam prijatelje koji idu tamo svake godine i to baš zbog tih malo slabijih zvukova migg










Istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo    EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo  - Page 4 EmptySub Avg 18, 2018 12:30 pm

rouzvel ::


Koliko sam upoznata šefe, tamo dolazi i neka normalna publika koja se ne drogira, znam, jer imam prijatelje koji idu tamo svake godine i to baš zbog tih malo slabijih zvukova migg
Jes * primetila da je ove godine izostala gromoglasna "državna" reklama za "Guču" ?
A nešto su je zaobišli i "poznati" .
Sem Dačića koji je doveo "rusku portparolku Ministarstva spoljnih poslova" Zaharovu ,nešto nije bilo zvučnih imena ?
[You must be registered and logged in to see this image.]

Što se ove tiče ,više organizacija iz Rusije je uložilo protest protiv njenog pojavljivanja i izjava .
Usput je gospođa najavila da sledeće godine na "Guču" dovodi i pank grupu "Lenjingrad" ?
Toliko o "festivalu trube" .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo    EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo  - Page 4 EmptySub Avg 18, 2018 8:40 pm

Jedna druga Srbija(ne Cecina ili "Gučanska")   je došla na Beer fest ,i tokom nastupa dr Neleta Karajlića i "..Pušenja" na bini im se pridružio niko drugi do -Dino Rađa ?
Beograd je pozdravio proslavljenog hrvatskog košarkaša -unatoč trenutnom političko /medijskom "mrzimo Hrvate" pumpanju .



Stvar je jasna .Ljudi koji dolaze na "Exit" ,"Beer Fest" ,"Zaječarsku gitarijadu" ne mrze nikoga ,dolaze zbog muzike i provoda ,i ne nose nikakva "obeležja" .Ljudi koji dolaze u Guču , idu da jedu jagnjetinu ili prasetinu ,ožderavaju se pod šatrama i sline nad polugolim igračicama i pevaljkama .I naravno-nose kokarde i šajkače  -što znači da mrze mnoge .
Truba ? To je njima samo animir pozadina .
U urbanim sredinama se "Guča" naziva "Četnikijadom" i ako organizatori to ne promene ,vratiće se tamo gde su bili -na seosku ,regionalnu zabavu ,jer mnogi ne žele to da gledaju ,iako bi rado došli na festival trube.

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo    EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo  - Page 4 EmptyUto Okt 23, 2018 10:34 pm

Za naredni "Exit" ,za samo 13 minuta ,prodata je trećina kapaciteta . Treba li većeg dokaza ,da je "Exit" postao jedan od najvažnijih muzičkih događaja Evrope ? 
Ulaznice su kupovane iz 60 zemalja Evrope . 

Svakako je tome doprinelo da će "hedlajneri" biti legendarni bend "The Cure" .
U komparaciji sa "Gučom" ,to bi se možda desilo da su tamo "hedlajneri" pokojni Luis Armstrong i Majls Dejvis ,zajedno .












[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo    EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo  - Page 4 EmptyPon Mar 11, 2019 11:20 am

Ovo ima samo u Srbiji .Kulturnjaci režima su smislili odgovor na višegodišnji uspešni projekat "Exit" (koji su na sve moguće načine dotični pokušali da ugase ,a koji je postao najpopularniji festival u Evropi) i zamislite ,"to" se zove -"Ulaz" ??? 

[You must be registered and logged in to see this image.]
----
Pogledajte samo "listu izvođača" -sve sam dupelizac SNS -a ,"Pink" i "Grand" izvođači ,turbo folkeri ,reperi u pokušaju ,i oni koji za pare sviraju bilo gde ?
Da Bog sačuva -samo još Ceca fali .
----


Prvog dana festivala, u četvrtak, 11. jula, nastupiće Petar Grašo, Tropico bend, Zvonko Bogdan, Andreana Čekić, Vesna Zmijanac, Stevan Anđelković, Teodora, Rasta, MC Yankoo, Gastozz, Hazze i Cvija

U petak, drugog festivalskog dana imaćemo prilike da slušamo Željka Joksimovića, Magla bend, Acu Pejovića, Dejan Petrović Big Band, Tempera bend, Harisa Džinovića, Dragog Domića, Nikoliju, Surreal, Fox, Sha i Milija.

Poslednjeg festivalskog dana posetioci će moći da uživaju u nastupima Saše Matića, Ane Bekute, Amadeus benda, Adila, Milice Todorović, Dragana Kojića Kebe, THCF, Corona x Rimski, Senidaha, Connecta, Marlon Brutala i DJ Prema i Mike Ridea.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo    EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo  - Page 4 EmptySub Jul 13, 2019 11:56 pm

NOVI SAD - Zajedničke fotografije dveju devojaka obučenih u hrvatsku i srpsku zastavu na Exit festivalu, izazivaju oduševljenje na društvenim mrežama.
 
U pitanju su Jelena iz Novog Sada, koja je došla obučena u majicu sa šahovnicom, kao i Iris iz Splita, koja je za svoj festivalski autfit odabrala zastavu Srbije, saopštili su organizatori festivala.
 
[You must be registered and logged in to see this image.]

Obe su za ovaj simbolični čin dobile niz aplauza gde god bi se pojavile na Petrovaradinskoj tvrđavi, a upravo Exit festival je ranije ove godine pokrenuo veliku regionalnu akciju #SHARELOVE, inspirisan hrabrim aktom Jura Zubčića iz Zadra koji je ispravio grafit nacionalne mržnje u natpis koji poziva na ljubav prema komšijskom narodu.
---
Primećujete da nema više velike euforije oko "Guče" (koja jeste bila festival trubača ,a pretvorena je u turbo folk četnikijadu ) ?
Da li to znači da je Srbiji dosta "seljane" i "patriJota" oko ražnja i uz rakiju ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo    EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo  - Page 4 EmptySre Jul 17, 2019 10:07 pm

Danubius ::
Za naredni "Exit" ,za samo 13 minuta ,prodata je trećina kapaciteta . Treba li većeg dokaza ,da je "Exit" postao jedan od najvažnijih muzičkih događaja Evrope ? 
Ulaznice su kupovane iz 60 zemalja Evrope . 

Svakako je tome doprinelo da će "hedlajneri" biti legendarni bend "The Cure" .
U komparaciji sa "Gučom" ,to bi se možda desilo da su tamo "hedlajneri" pokojni Luis Armstrong i Majls Dejvis ,zajedno .



Ne znam da li je iko od forumaša išao na koncert The Cure, ali moj brat jeste. Uprkos elektronskoj muzici kojom se bavi, sestra je ipak imala uticaja na ukus mlađeg brata, pa je tako pun nestrpljenja čekao koncert. Jutro nakon koncerta pitam ga kako je bilo. Veli, pa ne znam, onako, nije loše, ali je nevjerovatno mnogo ljudi bilo. Bio je i na nekom afteru poslije koncerta. Profesionalci su, nema govora, ali godine i sva čudesa koja ubacuju u sebe vjerovatno su odradili svoje.
Ja mu rekoh da se Robertu u moje ime izvine što nisam mogla doći jer su me godine pritisle, a moj brat veli, mislim da bi se vas dvoje siti napjevušili onako sjedeći. Tako mu i on djeluje umorno ko i ja smehsmeh
Inače, imam informaciju da je u toku Exita oduzeto 20 kg narkotika i da je uhapšeno 99 lica zbog istih. Baš sam i o tome pričala sa bratom. Komentarisao je da ga niko čestito nije ni pretresao, doduše jeste imao karticu press, ali mislim da to i nije neki razlog. Čak mi je pričao da je fasciniran kako je ta policija u civilu nepogrešivo odvajala ljude za pretres. Kaže da svakog koga je vidio da su pretresali nešto su mu i pronašli, jer su ih odmah odvodili u maricu.
Nazad na vrh Ići dole
savo

savo


Datum upisa : 21.03.2014

EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo    EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo  - Page 4 EmptyPon Jul 22, 2019 6:04 pm

Većina ovde (a i na drugim mestima, ne znam koliko je to iskreno) forsira EXIT a ja ću naopako nešto iz Guče.



Stiče se utisak da je većina u Srbiji za Exit, ali ja mislim da to nije tačno. Nama su trubači bliži i u struje nam u venama.

Problem je što se misli da je truba laka za sviranje i maltene svako se lati da je svira. I na površinu izlazi loš kvalitet. A trubu ako loše sviraš, to svuči jadno, da jadnije ne može.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo    EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo  - Page 4 EmptyUto Jul 23, 2019 9:00 am

Iskreno, Guča me ič zanima jerbo, svake nedelje ispred neke crkve se okupe nigeri, lupaju u goč i trube.Daleko od toga dami se truba, kao instrument ne sviđa ali kao deo folklora, NE. S' druge strane, onaj festival u Guči nije foklor,nego, parada pijanstva i kiča. EXIT, je isto to ali sa drugim derivatima. zubic
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo    EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo  - Page 4 EmptyPet Jul 16, 2021 3:45 pm

Po prvi put se desilo da je Exitu prisustvovao i neko iz SPC -i to ni manje ni više -Patrijarh Porfirije (čime je dao na neki način "blagoslov " -mada će se Crkva prati da je to "lični čin" )
Ono što nije čudo ...spremljen je veliki transparent ,od 40 m ,koji je trebao da bude istaknut na mostu sa natpisom "Vučić je diktator" .

Pokušaj da rašire transparent sprečavali su predstavnici BIA, saobraćajne i komunalne policije pa čak i načelnik Policijske uprave u Novom Sadu Slobodan Malešić.
Samo je još falio SAJ ,UBPOK ,kao i Vojna obaveštajna služba,Vulin i Neša "iz Beograda" lično .

I šta onda reći ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo    EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo  - Page 4 EmptyPet Jul 16, 2021 7:24 pm

Nije Exit ni Guca ali mi se dopade vest da su Leskovcani odbili koncert Cecin i zahtevali da se novac koji bi ona primila na toj rostiljijadi prilozi za lecenje dece. Bravo juznjaci!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo    EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo  - Page 4 EmptyPet Avg 13, 2021 2:56 pm

60 ta ,jubilarna "Guča" je otvorena .
Po prvim snimcima -niko ne poštuje nikakve epidemiološke mere (iako ,kao ,postoje neka "pravila" -samo vakcinisani ,oni sa potvrdom da su preležali koronu i sa negativnim testom mogu da prisustvuju)
Baš me zanima kako će se brojka "posetilaca" (očekivano ,na desetine hiljada ,većinom mladih ,koji neće da se vakcinišu) složiti sa "propisanim merama " ?
Novosti -biće zabranjene trbušne plesačice i razne pevaljke pod šatrama ,čak u svaka muzika koja nije-truba .Živi bili-pa videli .
A druga novost -"domaćini" nečuveno "deru" za cene smeštaja ,hrane ,čak i parkiranja .
Će vidimo ovih dana "kako ide" .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo    EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo  - Page 4 EmptyUto Avg 01, 2023 4:39 pm

Samouka ::
Nije Exit ni Guca ali mi se dopade vest da su Leskovcani odbili koncert Cecin i zahtevali da se novac koji bi ona primila na toj rostiljijadi prilozi za lecenje dece. Bravo juznjaci!
A pogledaj "cure" ???











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo    EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo  - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
EXIT /GUČA /BEER FEST i drugo što imamo
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» SAMOKONTROLA-koliko je imamo ?
» KORUPCIJA -imamo li svoju cenu ?
» Forumska mahalusa - Imamo? Koristimo? ;)
» OPSESIJE I OPSESIVNE MISLI-imamo li ih ?
» ANTIKVITETI -volimo, imamo , sakupljamo ..ili ne ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ĆASKAONICA /DEBATNI KLUB :: DANUBIUS FORUM RADIO/YOU TUBE /FACEBOOK-
Skoči na: