DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Da li doruckujete??? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Da li doruckujete??? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Da li doruckujete???

Ići dole 
+2
Kijara-brm
jutarnja izmaglica
6 posters
AutorPoruka
jutarnja izmaglica

jutarnja izmaglica


Godina : 68
Location : Beograd,moj rodni grad
Humor : smehoholicarka
Datum upisa : 11.08.2010

Da li doruckujete??? Empty
PočaljiNaslov: Da li doruckujete???   Da li doruckujete??? EmptyPet Okt 22, 2010 10:00 pm

Oni koji preskacu dorucak su daleko manje efikasni od onih koji redovno doruckuju. Preskakanje dorucka može uticati na memoriju i mentalne sposobnosti. Deca koja redovno doruckuju brže i jasnije razmišljaju, lakše rešavaju probleme, a istovremeno su opuštenija i manje podložna iritiranju. Poruka je jasna i glasna: budite redovni u konzumiranju dorucka!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://magnolija.serbianforum.info/forum.htm
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Da li doruckujete??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li doruckujete???   Da li doruckujete??? EmptyPet Mar 01, 2013 2:47 pm

Zaista retko kad doručkujem...
Obično to bude krafna ili neko pecivo...

Nije dobro mnogo toga,pa se ljudi ne pridržavaju.... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

Da li doruckujete??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li doruckujete???   Da li doruckujete??? EmptyPet Mar 01, 2013 2:55 pm

Najčešće doručkujem između 18 i 19 časova, nekad i preskočim doručak.
Ručak je oko 24 časa, odično lagani.
E večera je oko 03 noću i tu bogami sve nadoknadim. Noću mogu da pojedem pečenog vola.
Danju nemam apetit.Čistim organizam od nikotina, pljuckam i povraćam ceo dan.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Da li doruckujete??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li doruckujete???   Da li doruckujete??? EmptyPet Mar 01, 2013 5:00 pm

Pa vidim ja da meni nešto fali...a sve je to zbog doručka! Da li doruckujete??? 900975


Ozbiljno...doručak i jeste najvažniji.Nažalost,iako znam koliko nam je bitan doručak,ja ga preskačem. cherry











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Da li doruckujete??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li doruckujete???   Da li doruckujete??? EmptyPet Mar 01, 2013 5:04 pm

Naravno ,i uvek zdravo (2dl crne kafe i 4-5 cigareta ,donedavno)
Kod kuće nikada ,u firmi pratim ostale ,doručkujem oko 9 h (ali ,kafu smo već proždrnuli ,to ide odmah ujutru u 7 )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Da li doruckujete??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li doruckujete???   Da li doruckujete??? EmptyPet Mar 01, 2013 5:11 pm

Doruckujem obavezno i to uvek oko pola devet.
Donedavno je isla prvo kafa oko sedam.Sad umesto kafe ide caj.Onda dorucak koji se uglavnom sastoji od integralne kifle i solje jogurta.Posle toga ide kafa i cigareta naravno. :pušač: Bez dorucka ne funkcionisem!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Da li doruckujete??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li doruckujete???   Da li doruckujete??? EmptyPet Mar 01, 2013 5:25 pm

dusica_nesanica ::
Doruckujem obavezno i to uvek oko pola devet.
Donedavno je isla prvo kafa oko sedam.Sad umesto kafe ide caj.Onda dorucak koji se uglavnom sastoji od integralne kifle i solje jogurta.Posle toga ide kafa i cigareta naravno. [You must be registered and logged in to see this image.] Bez dorucka ne funkcionisem!
Zdrava hrana ? [You must be registered and logged in to see this image.]
Integralno ,tj sva "zdrava" peciva i crni hleb su u stvari od najobičnijeg brašna ,dokazano je više puta da pekari "boje " testo .
Dakle -1.prehrambena boja
2.jogurt -aflatoksin -dokazano
3.kafa -kofein,štetan ,droga
4 .cigareta -nikotin ,jedan od najjačih otrova + katran ,kancerogeno .
Ispadne da ja koji ne jedem ,ili jedem bez veze ,i ti koja "paziš" -dodjemo na isto. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Da li doruckujete??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li doruckujete???   Da li doruckujete??? EmptyPet Mar 01, 2013 5:37 pm

Danubius ::

Zdrava hrana ? [You must be registered and logged in to see this image.]
Integralno ,tj sva "zdrava" peciva i crni hleb su u stvari od najobičnijeg brašna ,dokazano je više puta da pekari "boje " testo .
Dakle -1.prehrambena boja
2.jogurt -aflatoksin -dokazano
3.kafa -kofein,štetan ,droga
4 .cigareta -nikotin ,jedan od najjačih otrova + katran ,kancerogeno .
Ispadne da ja koji ne jedem ,ili jedem bez veze ,i ti koja "paziš" -dodjemo na isto. [You must be registered and logged in to see this image.]
Ne bih se slozila!!!
1.Hleb je od crnog brasna napravljen od neljustenog zrna psenice 100% provereno. Obogacen semenima uljanih biljaka. Pekar moj covek ;)
2.Jogurt nemasan a i alfatoksin od juce nije stetan. Zar mi nemamo najsavreseniju Vladu na svetu ?!?!? Molim te ne sumnjaj mi u Dcica, Vucica i Knezevica!!!
3.Kafa posle dorucka nije stetna.Naprotiv,to je stimulans.
4.Cigareta ??? e za to nemam alibi.No i tu se vadim.Pusim one lajt sa smanjenim procentom nikotina i katrana.
No kasnije uzinam jabuku, koja to spere ;) I ne nasu vec uvoznu.Znas one koje su na oko lepe, a nemaju ni miris ni ukus :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Da li doruckujete??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li doruckujete???   Da li doruckujete??? EmptyPet Mar 01, 2013 6:09 pm

dusica_nesanica ::

No kasnije uzinam jabuku, koja to spere ;) I ne nasu vec uvoznu.Znas one koje su na oko lepe, a nemaju ni miris ni ukus [You must be registered and logged in to see this image.]
Svojevremeno sam imao voćnjak ...i zanimljivo, komšijine jabuke su bile baš takve ? Bez piknice ,uglancane ....da je Snežani daš ,pojela bi i ako zna da se prošli put otrovala .
Elem...pitam ja njega "Je li bre ...kako su tvoje takve ,a moje ne? Kultiviram ,kosim ,prskam kad i ti ...
" A koliko puta prskaš" ? "Pa tri...."
A ja 12 puta ...kaže on .
A to li je ? Pesticidi daju zdravi izgled jabuci ? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





Da li doruckujete??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li doruckujete???   Da li doruckujete??? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li doruckujete???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽIVOT I PRIKLJUČENIJA :: ZDRAVLJE :: HIGIJENA I NUTRICIONIZAM-
Skoči na: