DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
RAČUNANJE VREMENA I OSTALE GLUPOSTI - Page 6 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALTražiRegistruj sePristupi

Delite

RAČUNANJE VREMENA I OSTALE GLUPOSTI

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorPoruka
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta

Godina : 60
Datum upisa : 06.01.2008

RAČUNANJE VREMENA I OSTALE GLUPOSTI - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: RAČUNANJE VREMENA I OSTALE GLUPOSTI   RAČUNANJE VREMENA I OSTALE GLUPOSTI - Page 6 EmptyNed Okt 24, 2010 5:44 pm

First topic message reminder :

Završava se letnje računanje vremenaLetnje računanje vremena biće završeno u nedelju, 31. oktobra, kada će se pomeranjem kazaljki na časovnicima za jedan sat unazad vreme u tri sata računati kao dva časa. [You must be registered and logged in to see this image.] Letnje računanje vremena u Srbiji počinje u poslednjoj nedelji marta, a završava se poslednje sedmice oktobra, a cilj je ušteda električne energije. affraid Letnje računanje vremena je kod nas prvi put uvedeno 27. marta 1983. godine. Od 1995. godine kazaljke na satovima su pomerane u poslednjoj sedmici septembra, a 2006. je letnje računanje vremena usklađeno sa Evropskom unijom. Island je jedina evropska zemlja koja nije uvela zimsko i letnje računanje vremena.
Da mi neko pojasni ovo? Šta se dobilo, osim što smo nakačili stres više na glavu?! I, koji je uopšte "genijalni mozak" ovo smislio?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta

AutorPoruka
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

Godina : 59
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: RAČUNANJE VREMENA I OSTALE GLUPOSTI   RAČUNANJE VREMENA I OSTALE GLUPOSTI - Page 6 EmptyPon Okt 28, 2019 5:55 pm

Tacno, odluceno je ali stupa na snagu za 2 godine.

Ovo racunanje vremena svima daje sat duze spavanja, samo meni jos jedno pisanje vise 😂

.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

Godina : 51
Datum upisa : 13.01.2013

PočaljiNaslov: Re: RAČUNANJE VREMENA I OSTALE GLUPOSTI   RAČUNANJE VREMENA I OSTALE GLUPOSTI - Page 6 EmptySub Nov 02, 2019 8:20 am

Znam ja da je Mađarska u istoj vremenskoj zoni u kojoj i Srbija (učila sam ja geografiju i imala peticu iz iste) Sećam se i da me je prolećno menjanje sata zateklo u istoj. Ali taj zadnji vikend oktombera meseca blaga panika. Moje nepoznavanje jezika plus odsustvo informativnih uređaja (7 meseci živim bRez teveja) plus sećanje da su nešto govorili "neće se više vrteti kazaljke tamo ovamo" ... i kako sad da ja znam da li je vreme koje piše na Pametnom pravo vreme za polazak na posao??? Nedelja, treća najbolje plaćen dan da propustim? Jošš da mi šef upiše minus jer sam se prijavila za prekovremeni a nisam došla. Sve u svemu pokazalo se da Pametni zna bolje od mene. "Vraćeno vreme" je bilo tačno.

Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: RAČUNANJE VREMENA I OSTALE GLUPOSTI   RAČUNANJE VREMENA I OSTALE GLUPOSTI - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole

RAČUNANJE VREMENA I OSTALE GLUPOSTI
Nazad na vrh 
Strana 6 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: