DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI

Ići dole 
+26
Mima65
Blebetalo
Astra
Danubius
bosankaa
dusicaa
MadamX
sonia
Kijara-brm
ZoxZoja
brdjanin
Lakota
Zana
bubamara84
Okano
Tattoo
podbarac
Sikret
slatkicass
Lily
Krupljanka
Đole
AstrinaKomsinica
dekoracijepn
Harite
determinanta
30 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Empty
PočaljiNaslov: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  EmptySub Dec 11, 2010 6:51 pm

Vreme je praznika ,i svugde u svetu se ulice , prodavnice , kuće dekorišu za tu priliku .
Da li to i sami radite i u kom obimu ?
Stavimo i neku slikicu ?


NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Cutesanta










NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  155klf10


Poslednji put izmenio Danubius dana Sub Maj 04, 2013 12:00 am, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  EmptySub Dec 11, 2010 7:07 pm

A ovako je kod mog klinje ....

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Dsc00033zz

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Dsc00034hsc

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Dsc00038lm

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Dsc00039fa

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Dsc00040g0

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Dsc00041ii

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Dsc00045cp











NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  EmptyNed Dec 12, 2010 12:09 am

E ove godine moja kcerka je bila zaduzena za jelku...Bila je sva srecna.Medjutim...nije bila zadovoljna krajnjim rezultatom.Cini mi se da bi najradije sve skinula pa da mama to uradi "ljepse"...A mami se bas svidja i ne da nista dirati NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  443939


NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  024ak

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  025av

Za prozore smo odlucili staviti ovo...
NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  034q0

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  035jv











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  EmptyPet Dec 24, 2010 11:55 pm

Jos malo priloga od Ja Detalji.....


NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  93850945

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  19163204

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Dsc000242d

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Dsc000282












NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  EmptyPet Dec 31, 2010 6:04 pm

Dekoracija u ku'jni.

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Kujna

U sobi...

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Jekica


NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Mrazic


NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Sveca


Poslednji izmenio determinanta dana Čet Jan 06, 2011 10:06 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  EmptyČet Jan 06, 2011 7:54 pm

Evo od večeras -doduše ne kod mene, kod moje sestre , ali mu dodje isto.

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Pp1wa

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Pp2z

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Pp3m











NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  EmptyČet Jan 06, 2011 10:02 pm

Baš je lepo svečano.
Kod mene samo ovo.
NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Bozic
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Harite
White Angel
Harite


Godina : 47
Datum upisa : 02.11.2010

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  EmptyPet Jan 07, 2011 12:01 am

Ovde kod nas je obicaj da se okiti badnjak .
Evo mog badnjaka.NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  62016989
Nazad na vrh Ići dole
dekoracijepn

dekoracijepn


Datum upisa : 25.11.2011

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  EmptyPet Nov 25, 2011 8:56 pm

dekoracijepn.blogspot.com
Novogodisnje i Bozicne dekoracije za vas dom. VREDI POGLEDATI!!!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  EmptyPet Nov 25, 2011 9:07 pm

dekoracijepn ::
dekoracijepn.blogspot.com
Novogodisnje i Bozicne dekoracije za vas dom. VREDI POGLEDATI!!!
Ja pogledao -i slažem se . Ukusno i lepo . Dame, pogledajte .










NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  EmptyPet Nov 25, 2011 9:08 pm

Ova tema je obilovala nasim slikama...gdje nestadose?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  EmptyPet Nov 25, 2011 10:16 pm

Ja se ponadala da je Astra obogatila temu svojim dekoracijama.Astra obzirom da je advent poceo,vjerujem da u tvom domu sve blista od dekoracija.
Kod mene ove godine sve dekoracije ce biti u kutijama(trebale bi biti)...Nema jelke,nema kicenja...mozda se nadje neka ikebana i to je to.











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  EmptyPet Nov 25, 2011 10:38 pm

Advent pocinje ovaj vikend i tada ukrasavam,ali danas sam morala da probam nesto....hmmm,bice super.
Jos razmisljam o boji...sve mi naginje na plavo-srebrno.
Jelku ne mogu da stavim,stize mi dio namjestaja za 10-tak dana pa onda tek mogu da kitim.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  EmptyPet Nov 25, 2011 10:41 pm

Nego da se izjasnite i vi:

Ja imam kutije i kutije nakita,sve po bojama slozeno na tavanu...pa mislim da bi bar 5 jelki mogla bez problema da nakitim a opet prokleto gledam po radnjama sta bih mogla da kupim....pa pola tavana sam zakrcila tim kutijama.
Kako vi to sredjujete...jedno vrijeme sam prodavala na aukciji recimo lila boju,da mi se ne gomila,ali sad ni to...sve ko hrcak navlacoim na tavan.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  EmptyPet Nov 25, 2011 10:44 pm

Da ti dam savjet...spakujes sav lila nakit i posaljes za Bec :eee:











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  EmptyPet Nov 25, 2011 10:45 pm

Zivoteeee,lila sam prodala a sad bi da kupim,bas mi se nesto oce u lila....hahah,izbacice me Astrolog skupa sa jelkom,lani sam kupila sve u narandjasto.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  EmptyPet Nov 25, 2011 10:56 pm

I ja sam počela da kupujem pomalo sitnice.Naravno ljubičanstveno..
No,mene to sve skupa ove godine nimalo ne veseli.Kupujem,gomilam,ne znam ni ja čemu...
Nakit i didže od ranijih godina,spakovano i spremno za doniranje..
Najradije bi sve izbacila i prespavala doček...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  EmptyPet Nov 25, 2011 10:57 pm

Ja sam uvijek imala izgovor-ZBOG DJECE,a djeca vec odrasla,sad vidim da ja to zbog sebe...vrati me u djetinjstvo....pa i rastuzi,ali bitan je vremeplov.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  EmptyPet Dec 02, 2011 10:53 pm

50 savjeta za božićne dekoracije


Pomažemo vam! Ovdje je 50 načina za božićno ukrašavanje! Ove su ideje sasvim jednostavne, predlažemo vam mnogo brzih, jednostavnih i jeftinih rješenja za dobar ugođaj vašeg doma kroz božićne blagd ane...
Napravite jednostavne mašne od traka za poklone i pričvrstite ih na zavjese.
Stvorite zgodnu izložbu plišanih medvjedića obučenih u sezonsku odjeću! Odjenite im kapice, šalove. Uz medvjediće stavite bombone u šarenim papirićima. Možete i zamotati koju manju praznu kutijicu u šareni papir, pa ju smjestiti medi u ruke ili u krilo.
Objesite ukrasne božićne čarape na police i zidove. Što ih je više, to izgledaju veselije. Nije obavezno čarape napuniti!
Sjetite se djetinjstva! Izrežite od bijelog papira pahuljice i nalijepite ih na prozore.
Kupite crvenu i zelenu boju za tkanine i na običnom bijelom posteljnom platnu nacrtajte jednostavne božićne simbole (zvjezdicu, zvončić, bor, čarapu i sl.). Poanta je da radite najjednostavniji uzorak.
Zavežite crvenu vrpcu oko visoke tanke čaše. Čašu napunite šarenim bombonima i postavite na stolić ili policu kako ukras.
Manju okruglu duboku staklenu zdjelu ili bokal napunite manjim češerima, od kojih neke ili čak sve prethodno možete obojiti u zlatnu, srebrnu ili bijelu boju, te tako dekorirajte stol ili nešto drugo.
Nabavite nekoliko običnih ravnih crvenih i zelenih tanjurića i na njih aplicirajte ukrasne trake, mašne, zvjezdice, češere, male drvene ornamente i tako napravite stolne aranžmane, koji mogu poslužiti i kako vrlo lijepi i originalni pokloni.
Crvene, bijele, zelene ili zlatne svijeće ukrasite bojom iz tube. Nacrtajte zvjezdice, anđele, snjegoviće itd. Ako pogriješite, sačekajte da se boja osuši, ostružite i počnite ispočetka!
Za središte stola napravite vijenac od vlastitih sitnih kolačića. Jednostavno kolačiće posložite kako vijenac na kuhinjski stolnjak. Nema potrebe ih fiksirati, jer će svatko željeti malo otkinuti i gricnuti! Ako želite, možete postaviti svjećicu na stalku u sredinu vijenca.
Čitajte dalje... ...na sljedećim stranicama još 40 ideja koje vam daruje www.uredisvojdom.com
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  EmptyPet Dec 02, 2011 10:55 pm

...Nastavak:


Na zid u hodniku, pričvrstite ploču debljeg stiropora. Možete ju obložiti krep papirom u boji (crveno ili zeleno), dodati uz rub ukrasnu traku i ili poneki ornament ili kuglicu za bor. Na stiropor pričvršćujte sve pristigla čestitke, poruke koje su bile uz poklone i sl.
Sobe obogatite bojom i sa vazama punim crvenog i bijelog cvijeća. Koristite ruže, karanfile, male krizanteme i sl. Postavite i kristalne i staklene zdjele sa plutajućim cvijećem ili svijećama.
Omotajte manje i srednje velike kutije u ukrasni papir. Koristite više uzoraka papira. Dodajte i vrpce. Posložite ih u jedan kut prostorije od poda do plafona!
Posvuda objesite imelu! Uz pravu, može poslužiti i umjetna.
Spletite ili zavijte dvije ili tri ukrasne vrpce zajedno. Zalijepite dobro krajeve. Pričvrstite čavlićima lanac od traka po zidu ili ih pričvrstite “preko” kuta zidova odabrane prostorije. Na njega stavite sve pristigle čestitke i učvrstite ih pribadačama ili recimo crvenim i zelenim kvačicama za rublje. Ako je lanac predug, pričvrstite ga još i po sredini.
Kupite veći ravan stakleni tanjur. S donje strane nacrtajte nešto zlatnom bojom. Ostavite da se osuši. Kada je gotov, smjestite ga na bijeli stolnjak i na njega postavite više bijelih svijeća različitih dimenzija.
Napravite obične suhe kolačiće ili medenjake, ali prije pečenja na sredini svakog napravite rupu kuhačom. Ispecite i ohladite. Neke ili svaki možete ukrasiti bojama za jelo i raznim gotovim jestivim šarenim ukrasima. Svakog objesite na lijepu ukrasnu traku i ove godine njima ukrasite božićno drvce!
Djeci dajte da naprave šarene girlande od kokica, brusnica, suhih marelica i sličnog materijala. Kombinirajte sa kuglicama za bor, trakama .... dajte mašti na volju.
Možete napraviti i starinske ukrase za bor. Zamotajte orahe ili lješnjake u aluminijsku foliju, kroz foliju napravite kukicu za vješanje. Na češere zalijepite ukrasnu traku pa objesite i njih. Dodaje i koju pahuljicu od papira i lanac od krep papira.
Iz starih božićnih čestitki izrežite slike i napravite kolaž. Kupite gotov okvir za slike, uramite kolaž i gotova je zgodna zidna dekoracija.
Nabavite još nekoliko manjih okvira za slike, na okvire dodajte malo ukrasa ili ukrasnu vrpcu i stavite u njih obiteljske slike nekih prošlih Božića ili uokvirite neku drugu prigodnu sliku.
Posude sa cvijećem možete također jednostavno ukrasiti. Omotajte ih ukrasnim papirom ili samo oko njih zavežite ukrasnu traku ili zalijepite gotovu papirnatu mašnu ili zvjezdice.
Želite li imati bocu za recimo sitne bombone ili nešto tome slično, evo ideje i za tako nešto. Uzmite jednu praznu staklenu bocu koja Vam se po obliku i veličini čini primjerena potrebama. Zalijepite na nju jednu ili više prigodnih naljepnica i bocu posprejajte umjetnim snijegom.
Zamotajte sjenilo lampe u poluprozirnu salvetu sa božićnim motivom. Papir stavite s vanjske strane lampe, malo krajeve podvijte prema unutra. Budite oprezni da papir ne bi došao blizu žarulje i izazvao požar.
Objesite na zid veliki kalendar za mjesec prosinac. Odbrojavajte dane do Božića na način da na datum svakog proteklog dana nalijepite šarenu zvjezdicu ili nešto slično.
Pet - šest štapića cimeta učvrstite zajedno u snop i povežite crvenom trakom. Napravite nekoliko takvih snopića i izložite ih na tanjurići ili u zdjelici. Stavite ih u kut stola ili na police i davit će divan miris cijeloj prostoriji.
Za jednostavan ukras stola, zavežite crvene, zelene ili zlatne trake oko vinskih čaša ili pribora za jelo omotanog prvo u salvetu.
Za brzi ukras tanjura s kolačima, napravite ponovno ukrase sa štapićima cimeta i zalijepite ih po rubu velikog tanjura.
Na papiru za pisanje ili nalijepite neku od malih prigodnih naljepnica i rukom ispišite jedan od svojih nadražih recepta za prigodno jelo. Svaki papir smotajte i oko njega lagano zavežite ukrasnu vrpcu. Sve takve svitke stavite u neku prigodnu posudu ili košaru koju ste prethodno ukrasili. Svakom gostu na odlasku ponudite jedan svitak kao poklon. Ako imate mogućnosti, isto možete i otprintati na prigodno ukrašenom papiru.
Na sličan način možete gostima zahvalite na posjeti, ako napravite male paketiće vaših kolačića. Nekoliko kolačića umotajte u celofan, dodajte trakicu pa neka biraju, a možete do napraviti i tako da samo jedan kolačić zamotate i uz njega pričvrstite i jedan svitak sa receptom.
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  EmptyPet Dec 02, 2011 10:56 pm

Kako na brzinu namještaju dati božićni štih? Kupite crveni i zeleni flis, koji je u našim trgovinama po prihvatljivim cijenama, i njime bogato prekrijete sjedeću garnituru i fotelje. Uz prigodne stolnjake i svijeće, to je sve!
Kuglice za bor, napose one veće, može se vrlo lijepo izložiti u staklenim zdjelama. Ne moraju se kuglice samo vješati na bor.
Iskoristite ruž za usne koji više ne volite i njime na ogledalima i prozorima nacrtajte koji božićni simbol. Originalnije je od naljepnica!
U kupaonici u ovo doba godine, koristite crvene i zelene ručnike, a nije loše poigrati se i sa zavjesom tuš kade i na njoj nešto zgodno nacrtati, dodati koji plastični ukras ili nalijepiti prigodne naljepnice. Nabavite i sapune u prigodnim bojama.
Kao podsjetnik, a i zgodan ukras, napravite zidnu pjesmaricu. Na ukrašenoj ploči stiropora, uz najrazličitije sentimentalne prigodne sitnice (trake s poklone, iskorištene mašne i ispisane kartice s poklona i sl.) dodajte otprintane tekstove prigodnih pjesama.
Imate li smisla za crtanje, kupite najjeftinije čaše ili vrčeve is a bojom za staklo, nacrtajte prigodne slike i simbole Božića.
Kupite prigodne papirnate nadstoljnjake. Vrlo su praktični i lijepo se kombiniraju sa jednobojnim platnenim stolnjacima.
Napravite središte Vašeg stola na lak način. Uzmite veliku staklenu tacu ili tanjur. Na njega postavite što više malih posudica i npr. malih vazica i držača svijeća. Svaku od njih napunite nekom vrstom grickalica, bombona, čokoladica, ali svakako i cvijetom ili božikovinom i svjećicom.
Od malih plastičnih ili još bolje keramičkih zvončića ili figurica, napravite viseći ukras i postavite ga na mjesto blizu vrata kako bi se ”zazvonili” kada netko ulazi i izlazi.
Božićne zvijezde su krasan sobni ukras. Ali nemojte uzeti samo jednu teglu ovog cvijeta. Napravite predivnu kreaciju od barem šest lončanica različitih veličina. Grupirajte ih tako da su veće biljke pozadi. Sa širokom zlatnom vrpcom povežite ih zajedno i poprskajte biljke lagano svjetlucavim zlatnim sprejem.
Iskoristite veliku praznu limenku ili ako nemate, uzmite plastičnu, ali ju napunite sa nešto kamenčića, kako bi bila stabilna. Zamotajte ju u ukrasni papir, napunite vodom i u nju stavite borove grane i raznu prigodnu zimzelen, po mogućnosti s bobicama. Motete dodati i koji viseći ukras ili napravite koju mašnu, stavite ju na dužu cvjećarsku žicu i stavite između zimzeleni.
Oko kvaka na vratima, završite ukrasnu traku.
Na hladnjak stavite prigodne magnetiće i dječje crteže.
Na kompjuter stavite prigodnu pozadinsku sliku i screensaver.
Imate staru obuću koju više ne nosite? Posebice čizme. Ako je tako, iskoristite ih ih za originalnu dekoraciju. Napunite ih sa kutijicama koje ste zamotali u ukrasni papir. Negdje uz ulazna vrata stavite ih na hrpu sa još kojom praznom ukrasnom zamotanom kutijom, dodajte u koju čizmu i granu bora ili zimzeleni.
Omotajte lampice oko vanjske ograde i rukohvata. Mjestimično ju učvrstite ljepljivom trakom i budite pažljivi sa postavljenjem, kako se na žice nitko ne bi sapleo.
Klještima od žičane vješalice oblikujte borić. Obmotajte ga lampicama i sa ljepljivom trakom pričvrstite postavite ispred kuće u cvijetnjak ili uz prilaz kući.
Ako ispred kuće imate veliki prazan zid, pokušajte realizirati ovu jednostavnu ideju.
Izrežite iz šperploče neku božićnu siluetu (Djed Božićnjak, snjegović, bor …). Na pravite kratki nosač, tako da silueta bude od poda na visini cca. 10cm. Postavite ju pored zida, na udaljenosti od cca 5 – 10cm. Nasuprot siluete, na recimo drugom kraju kolnog prilaza, postavite mali reflektor koji ćete usmjeriti na siluetu i tako na zidu dobiti velik odraz, sjenu, Vašeg djela! Ako ste spretni, napravite i nešto komplicirani lik ili čak dva, izgledat će vrlo efektno!
Ako ima snijega, ne zaboravite napraviti snjegovića! Što veći, to bolji.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  EmptyPet Dec 09, 2011 7:11 pm

Evo malo nesto da se vidi

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Bild001hq

dnevna svjetlost

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Bild006nz

i sad...a obratite paznju na geranije na prozoru...hahah,umjesto jelovih grana cvjeta cvijece
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  EmptyPet Dec 09, 2011 10:47 pm

Divno Astra :mmm:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  EmptyPet Dec 09, 2011 10:51 pm

Nešto mislim....ovo bi mi lepo izgledalo na krevetu ?

Šta vi mislite o ovoj dekoraciji ? NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  2503974685

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Z










NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  EmptyPet Dec 09, 2011 10:53 pm

Pa sad, samo za dekoriciju? migg
Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  EmptyNed Dec 11, 2011 9:55 am

Za sada samo ovo. Poželela sam sve promeniti u belu boju, ali ne nađoh kuglice. :(

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Picture182t

Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Đole

Đole


Datum upisa : 07.10.2011

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  EmptyNed Dec 11, 2011 11:53 am

Mislim da niko nema ništa protiv Božićnog posta,
ali što je preterano, preterano je kad je kič i komerc u pitanju.

Mnogi misle za : „jelku, advents vijenac i mnoge
druge izmišljotine) da je to neki davni, stari, Katolički običaj.

U stvari nije tako davno počelo, početkom 19. stoljeća izmislili "Švabe"

A što se tiče kiča i predpraznične jurnjave, ništa samo jedan ekonomsko-strateški
komercijalni potez...
Ovdje na zapadu predpraznička ludnica počinje u septembru,
a svake godine se polako pomiče unazad...


Siguran sam da će
mi dati za pravo svi koji žive na zapadu,
a malo ih je koji mogu (za sebe) reći da žive skoro
četrdeset godina, vjerujte mi...


Em ti pečalbu...! Podmetneš leđa, a dva te tovare... NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  944472 NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  558763 NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  539287
Nazad na vrh Ići dole
Krupljanka

Krupljanka


Godina : 57
Location : Beograd
Datum upisa : 13.04.2009

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  EmptyNed Dec 11, 2011 12:03 pm

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Sdc12393

Srecni svi predstojeci praznici.
Svima želim puno zdravlja, sreće, smeha, radosti i veselja, da praštamo i da nam bude oprošteno, da se volimo i budemo voljeni.
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  EmptyPon Dec 12, 2011 1:37 pm

Dolaze praznici, sve se nekako zbilo u zadnji momenat,,,,Sinoc kontam dok sam se vracala kako cu morati na tavan, da napokon steglim sve ukrase, da okitim jelku,,,i kontam kako bi bilo lijepo da to neko uradi za mene. I vidi cuda, ulazim u kucu, kasno, Smellard me cekala, pa zaspala, kad imas sta da vidis: jelka okicena, lampice upaljene, male, diskretne dekoracije izmedju dnevne i trpezarije,,,bi mi bas drago sto sam napokon kod kuce, beba moja pazljiva:)
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  EmptyPon Dec 12, 2011 3:40 pm

Djole,potpuno si u pravu,pocne se bec u oktobru prodavati sve sto je vezano za Bozic i Novu,pa to nekako izgubi draz...ali ja sam zbog djece i dole,kod nas uvijek kitila i ukrasavala za te praznike,neovisno sto smo zaista mnogo toga pokupili od zapada....meni je to lijepo,s obzirom da kupimo mnogo losih stvari,jih ce biti sve vise s ulaskom u EU.

Kono,daj uslikaj remekdjelo tvoje bebe.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  EmptyPon Dec 12, 2011 7:56 pm

Evo i mog doprinosa temi.
NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Dsc0003bq



NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Dsc0010eu



NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Dsc0021mv

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Dsc0020wo



NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Dsc0017pj



NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Dsc0023yw





Još nije odradjeno sve do "poslednjeg detalja" ,ali bice.Praznici nam tek dolaze. :smile santa :











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  EmptyPon Dec 12, 2011 8:22 pm

...chekajte ljudi,pa zar nije rano?
Bozic je 25 i 7...do NG josh ima dana..jel vi stvarno ovako rano kitite ?
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  EmptyPon Dec 12, 2011 8:50 pm

Pa naravno da kitimo! Sivilo svaki dan, malo zacina nije na odmet:)
Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  EmptyPon Dec 12, 2011 9:27 pm

Jedva sam dočekala, a baš me briga za datum. migg
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  EmptyPon Dec 12, 2011 9:37 pm

AstrinaKomsinica ::
Smellard me cekala, pa zaspala, kad imas sta da vidis: jelka okicena, lampice upaljene, male, diskretne dekoracije izmedju dnevne i trpezarije,,,bi mi bas drago sto sam napokon kod kuce, beba moja pazljiva:)

I sada uzmes foto aparat-snimiš ,i staviš na temu ! NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  1545505134

bosankaa ::
Evo i mog doprinosa temi.

Još nije odradjeno sve do "poslednjeg detalja" ,ali bice.Praznici nam tek dolaze. NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  2503974685
Kao i obično -Boske se opošteni ..doprinos je više nego upečatljiv. Rekoh ja tebi,još tamo na tortama ...ide ti aranžiranje -što ne razmisliš da to radiš profesionalno ???

Zana ::
...chekajte ljudi,pa zar nije rano?
Bozic je 25 i 7...do NG josh ima dana..jel vi stvarno ovako rano kitite ?
Isto i ja napisah ne nekoj drugoj temi...i meni se čini da smo nekako rano počeli ...no i moj klinac navalio još ovog vikenda ...jedva ga oladih za sledeći . NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  2503974685

determinanta ::
Jedva sam dočekala, a baš me briga za datum. NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  558763
Video na FB ....i sad treba ja da kradem odande i donosim ovde ?
Pa valjda prvo svoju kuću okitiš ,a ne tamo onom Cukerbergu ???? NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  1545505134










NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  EmptyPon Dec 12, 2011 10:25 pm

Zana,kiti se vec od prvog adventa,a to je mjesec dana pred katolicki Bozic...ove sedmice ulazimo u treci advent,mada neko kiti iskljucivo zbog Nove godine,pa moze i kraj decembra.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  EmptySre Dec 14, 2011 6:17 pm

Sto se kicenja tice,ja jedva cekam da dodje decembar pa da si dam masti na volju.
I prije nego sto sam dosla za AT,sve je bilo okiceno vec oko 15. decembra.
E sad,ovdje nesto ranije,vjerovatno iz razloga sto me svi ti ukrasi prosto mame...uvijek kupim nesto novo i onda jedva cekam da to vidim u svom domu.

Ja vidjeh Astrine dekoracije i ostala sam bez teksta.
Sve je zena skockala,ma raj za oci!











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  EmptySre Dec 14, 2011 6:30 pm

Astra ::
Zana,kiti se vec od prvog adventa,a to je mjesec dana pred katolicki Bozic...ove sedmice ulazimo u treci advent,mada neko kiti iskljucivo zbog Nove godine,pa moze i kraj decembra.


sorry,ne poznajem katolichke obichaje dobro..nema veze ,veselo je i lepo..kitite samo..kisko
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  EmptySre Dec 14, 2011 8:19 pm

Ma ja jedva cekam da okitimo i ovaj vikend cemo poceti sa jelkom i detaljima, ionako najavljuju u subotu popodne kisu i navece.. eto razonode.. a kad okitimo, ce uslikam! NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  558763

Bice i snega u dnevnoj! NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  539287
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  EmptyNed Dec 18, 2011 7:38 pm

Sve spremno,al još nisam okitila....Par dana pred Novu.Obično stoji do Srpske Nove,al kod mene ostane do svetog Jovana... NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  57196










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  EmptyPon Dec 19, 2011 2:23 pm

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Slikesaaparata053

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  EmptyPon Dec 19, 2011 2:28 pm

Uvece sa lampicama

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Slikesaaparata051
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  EmptyNed Dec 25, 2011 9:09 pm

Za vas.. mali spotic, kako smo sredili jelku.. mada jos nije zavrsena, ovo je bila brzinska faza, ali dragi nije vise imao strpljenja da ceka.. :eee:

Uzivajte u spotu..

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  EmptyNed Dec 25, 2011 10:11 pm

Super Lily..Jednosavno.Ni ja ne volim kič...
Pogotovo kad blešti na sve strane...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  EmptyPon Dec 26, 2011 8:40 pm

E vala ,teško da ko ume bolje da dekoriše . Možda još koji detalj -jednu zameniti plavušom -ali u suštini, to bi bila dekoracija po mom ukusu . NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  2503974685

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Files.php?file=5_586100513










NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  EmptyUto Dec 27, 2011 5:12 pm

OKITITE JELKU U ZLATU




Petak, 23. Decembar, 2011.|

Autor: Agencija TANJUG


U modi su i sve nijanse sive, bela i crna boja, zatim bež i nijanse smeđe, uz obavezne zlatne detalje






NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  128142

BEOGRAD - Ove godine nećete pogrešiti ako svoju jelku okitite ukrasima u zlatnim tonovima, a praznično postavljenom stolu dodate poneki detalj iste boje.

Onim modernijima predlažmo kombinaciju kontrastnih boja - bele, plave i narandžaste uz obavezne zlatne detalje.

Uz dekoracije u boju zlata i božićna trpeza dobiće na glamuru
i toplini u hladnim zimskim danima. Mi vam preporučujemo podmetače i
sveće u zlatnim tonovima, a kao interesantan detalj na stolu različite
morske oblike ili školjke u boji zlata.

Što se tiče ukrasa na jelki, kako ističu američki
stručnjaci za dizajn, veoma moderni su oni napravljeni od keramike ili
papira u zlatnim tonovima ili drveni prefarbani zlatnom bojom.

Ovog Božića moderne su još dve kombinacije - neutralne
boje sa zlatnim detaljima - svetlo siva i braon, zelena i crna ili bela
i bež uz zlatne detalje ili raskošna dekoracija - tamno plava i zelena,
crna i braon, bordo i narandžasta uz kombinaciju zlatnih detalja.

Za praznik preporučujemo sve nijanse sive, belu i crnu boju, zatim bež i nijanse smeđe, uz obavezne zlatne detalje.

Najlakši način da dodate malo glamura svom prazničnom stolu su salvete
od tekstila u zlatnim tonovima, zlatni držači za salvete, svečani
stoljnjak... Čak će i obične papirne salvete u zlatnim tonovima ulepšati
prazničnu atmosferu.

Što se doma tiče možete se odlučiti za zavese u zlatnoj boji, jastučiće
kao detalj, svećnjake ili vazne u istom tonu, zlatni ram na slikama...

Ako ste zagovornik feng šuija prava stvar su metalni ukrasi za jelku i
umereno dekorisan sto jer metal kao element može da uništi drvo kao
element i poremeti ravnotežu.

Učitelji feng šuija preporučuju da sačuvate metalne božićne ukrase do
dolaska nove Godine zmaja i upotrebite ornamente prikladne njoj,
napravljene od zlatnog papira, keramike, svetložutih kristala, stakla i
drveta, ukrašenih zlatnom bojom da biste dočekali svetlu, atraktivnu i
izbalansiranu 2012. godinu.
-------
Niko od nas nije "in" Skidaj sve -menjaj u zlato ! NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  2503974685 NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  2910450611










NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  EmptyUto Dec 27, 2011 7:50 pm

Reklama na tv: Ako kupite "Flirty dance" cd za skidanje kilaze, dobijete mogucnost da dobijete dance pole za spavacu sobu za $1:)))
Eto dame poklona dragom za Novu:))))))
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  EmptyPet Jan 06, 2012 7:55 pm

Taze....pre večere

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  37309276

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  55858887










NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  EmptyNed Jan 15, 2012 1:23 pm

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Kreativna-rernaNAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Fensi-prasetina










NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  EmptyUto Nov 27, 2012 9:18 pm

Ma nisam još počela sa tim,ali bome samo što nisam....ne mErEm ja to čekati do kraja decembra smehsmeh

Nakit uveliko prikupljujem....danas kupih 80 silber kugli cat i svega 16 lila (čisto da dopunim prošlogodišnji nakit)... tako da ove godine smo u silber- lila dekoracijama wsmile ...to u maminom kutku...djeca vole bunt...pa neka izvole... ima mama nakita za 5 jelki smehsmeh i to će da bude u njihovoj sobi,a imaćemo i malu jelkicu iznenađenja...to će da bude opet u maminom kutku iliti kuhinji...a nakit...zna se ... SLATKIŠI wsmile

Iako sam nešto bezvoljna... želim da djeca uživaju u dolazećim nam praznicima :))












Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI    NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
NAŠE PRAZNIČNE DEKORACIJE U KUĆI
Nazad na vrh 
Strana 1 od 9Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽIVOT I PRIKLJUČENIJA :: PORODICA /DOMAĆINSTVO :: KULTURA STANOVANJA-
Skoči na: