DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Novosti iz sveta televizije! BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Novosti iz sveta televizije! BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Novosti iz sveta televizije!

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Novosti iz sveta televizije! Empty
PočaljiNaslov: Novosti iz sveta televizije!   Novosti iz sveta televizije! EmptyČet Maj 05, 2011 11:58 am

Novo:
U toku je kasting za novi reality shou, zvace se Maldivi i uveliko se gradi studio. Za sve ljubitelje takve zabave ovo ce biti vrhunsko ( barem se tako najavljuje) sa ne vidjenim glamurom do sada.

E pa zivi bili pa videli! :ššššš:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Novosti iz sveta televizije! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz sveta televizije!   Novosti iz sveta televizije! EmptyČet Maj 05, 2011 2:19 pm

U mom "novom "sat paketu ima neka televizija DUGA ,,,,

Kao,muzička , izgleda , i nikako da dokučim kome je namenjena -dijaspori valjda ?
Dakle, "Grand" je Metropoliten opera za ono....
Davno je rečeno da o ukusima ne treba raspravljati....ali , ja još ne videh takvo nešto ni na amaterskim televizijama "Izvodjači" ne bi mogli ovde ni u kafančini da sviraju krsti se










Novosti iz sveta televizije! 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Novosti iz sveta televizije! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz sveta televizije!   Novosti iz sveta televizije! EmptyČet Maj 12, 2011 10:52 am

Eh tajo.. ima raznih izvodjaca.. sta kazes na estradno ime.. Svaca i Maca barbika?! :eee:
.. pokusala sam ih naci na ytubet-u al' nema ih.. srecom! :eee:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Novosti iz sveta televizije! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz sveta televizije!   Novosti iz sveta televizije! EmptyČet Maj 12, 2011 12:34 pm

Lily ::
Eh tajo.. ima raznih izvodjaca.. sta kazes na estradno ime.. Svaca i Maca barbika?! Novosti iz sveta televizije! 539287
.. pokusala sam ih naci na ytubet-u al' nema ih.. srecom! Novosti iz sveta televizije! 539287

Ma ok...neka sluša svako šta želi .No opet valjda treba da ima neki izvodjački kvaliet? Ovo su neke staramajke (pričam o toj tv DUGA ) , neki penzosi ,što tako ne bi mogli "pjevati" ni u seoskoj birtiji-a ovo ide u ceo svet? Teški amateri...kao da pošalješ moju ex taštu na tv ,da i ona "zapjeva" Ja sam mislio da se radi o nekim amaterskim KUD, ma jok...
Ovi mrtvi ozbiljni ,a pesme..."Šalji ćaća para ,da napiješ bećara "Prodao sam njivu , da imam za pivu " (ne karikiram )
Pa ok...zvuci rodnog kraja , no opet(bez uvrede) nisu svi sišli sa planine pa da žele to slušati , niti smo svi poreklom iz Medvjedje Gornje , zadnja pošta Zaklopača .
I svi ovi imaju "albume" -ko to snima bre ? Koliko ima mladih talentovanih ljudi kod nas ,svet da se divi , pa nemaju šanse ni da snime nešto , ni da ih neko vidi....ovo šaljemo u svet satelitom ?
Kad ubodete ujutru -"Guslarsko jutro "...uveče ,šou program "Drvojseče" i Cica Barbika, što reće Lily . Nemam ja ništa protiv, neka sluša ko želi -ali nemoj mi nametati nesto u paketu koji plaćam .Ko bre pravi te pakete , da mi je znati.............










Novosti iz sveta televizije! 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Novosti iz sveta televizije! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz sveta televizije!   Novosti iz sveta televizije! EmptyČet Maj 12, 2011 2:25 pm

Da, neke tv stanice su prava katastrofa.. kic i sund.. o kvalitetu nema ni govora.. ali to su ti klasicne male tv stanice kojima je komercijala glavna stavka.. tako se izgradio i Pink, pa je sada nacionalna tv kuca. I na zalost, Pink ime je uzor svima. Mnoge regionalne tv stanice su imale uzasno ne kvalitetan program.. neke ga i dalje plasiraju, ali da li je to iz razloga sto se njima to dopada ili iz finansijske koristi, nekad je tesko reci.

Ali, narod je "prisiljen" da gleda, srecom postoji najljuci neprijatelj televizije i njenog rejtinga, a to je cudotvorni daljinski upravljac! :eee:

Paketi se i prave na taj nacin.. nesto dobrih stanica da privuce ljude, i ostatak sund. Samo da bi se reklo da ih ima- golem broj. booored
Nazad na vrh Ići dole
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

Novosti iz sveta televizije! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz sveta televizije!   Novosti iz sveta televizije! EmptyČet Maj 12, 2011 2:31 pm

zakon je bilo prije 40g , jedan , odnosno 2 kanala...znao se red...ovo je jbt. sataras gdje ne znas sto je rajcica , a sto paprika...prije sam crtane gledao u 19 i15 , sad klinac pogledam u ta doba...vratite mi pecinu... Novosti iz sveta televizije! 686218
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Novosti iz sveta televizije! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz sveta televizije!   Novosti iz sveta televizije! EmptyČet Maj 12, 2011 2:34 pm

brunolino ::
zakon je bilo prije 40g , jedan , odnosno 2 kanala...znao se red...ovo je jbt. sataras gdje ne znas sto je rajcica , a sto paprika...prije sam crtane gledao u 19 i15 , sad klinac pogledam u ta doba...vratite mi pecinu... Novosti iz sveta televizije! 686218

hajde suti metuzalemu jedan! Ako ti imas 76 nema svako smehsmeh :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

Novosti iz sveta televizije! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz sveta televizije!   Novosti iz sveta televizije! EmptyČet Maj 12, 2011 2:36 pm

AstrinaKomsinica ::
brunolino ::
zakon je bilo prije 40g , jedan , odnosno 2 kanala...znao se red...ovo je jbt. sataras gdje ne znas sto je rajcica , a sto paprika...prije sam crtane gledao u 19 i15 , sad klinac pogledam u ta doba...vratite mi pecinu... Novosti iz sveta televizije! 686218

hajde suti metuzalemu jedan! Ako ti imas 76 nema svako smehsmeh :rlol:

pa sta os , jel ono bilo zakon , a ne velikog brata i tudje j...lisce da gledam...pa kad se sjetim jarana Mufida Memije kad je vodio onaj dnevnik u pola 20h...coek sjedne ko za sinijom...samo mu falila dzezva i fildzan... smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Novosti iz sveta televizije! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz sveta televizije!   Novosti iz sveta televizije! EmptyPet Maj 13, 2011 9:01 am

smehsmeh :rlol: smehsmeh :rlol: smehsmeh

.. e jeste otkaceni!!! Suze mi krenuse od smeha!!! smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Novosti iz sveta televizije! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz sveta televizije!   Novosti iz sveta televizije! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Novosti iz sveta televizije!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
»  Google(novosti)
» Novosti vezane za zdravlje
» NOVOSTI iz AUTOMOTO Svijeta
» * Zmije sveta*

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: MEDIJI/ ŠTAMPA :: RIALITI i drugi ŠOU PROGRAMI-
Skoči na: