DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?

Ići dole 
+13
Tattoo
Danubius
jutarnja izmaglica
Djulieta
MonteGirl
Lily
Kijara-brm
Okano
Nut
Zana
promaja
slatkicass
bosankaa
17 posters
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  Empty
PočaljiNaslov: PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?    PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  EmptyNed Maj 08, 2011 3:21 pm

Radi se o rialiti emisiji (tako je bar zovu ) koju emituje TV BN .
Koliko ja razumem , funkcioniše na sledeći način :
onaj koji sumnja u neverstvo partnera , pozove ekipu emisije .Oni pak angažuju privatne detektive koji istraže stvar, do kraja -čak i snimaju "preljubnike" in flagrantri .

E onda dolazi suočenje sa akterima priče , uživo i iznošenje dokaza (obično su oni koji sumnjaju u pravu )
Naravno, po samoj težini situacije -mora da u većini slučajeva interveniše obezbedjenje , koje ekipa vodi sa sobom .

PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  Images?q=tbn:ANd9GcQkVyTloBm8VAviYv584KzmYwy1xKvANkhYTw9CNcODyJr308KA

Ono što mene zanima,da li je uopšte dozvoljeno na ovaj način se mešati u nečiji život , jer scene su zaista nemile , a rezultati nesagledivi ?

Pogledajte i sami neke epizode , pa recite šta mislite o ovome ?

PRELJUBNICI -snimci PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  601923926










PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?    PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  EmptyNed Maj 08, 2011 11:35 pm

Izgleda da nikoga ne zanima ?
Pa trebalo bi...retko se vidja tako nešto na našim televizijama -i nažalost , likovi nisu glumljeni nego stvarni .
Večerašnja emisija je bila o ženi koja je sumnjala da je muž vara se sekretaricom , te je dozvolila da se postave kamere po kući.
Detektivi su odradili svoj posao -naravno da su snimili muža in flagranti sa sekretaricom -no to nije kraj . Kamera u spavaćoj sobi je zabeležila seksualni odnos gospodina -sa ćerkom dotične , kojoj je očuh. Devojka nema više od 19 god, likom dete , a lik je jedan izrazito ružni , debeli , ćelavi medved .Odvratna slika.
Što je najgore -ona je sve očigledno inicirala ,kamera ne laže (naravno da to nije bio prvi put )
Suočavanje sa majkom je bilo naprosto strašno .
Ono što je na mene ostavilo utisak je dilema...da li je zakonom dozvoljeno snimanje treće osobe bez njenog znanja? Da li je tako izveden dokaz relevantan za sud ? Moralna dilema....da li čine ispravnu stvar, što na najgrublji način predoče istinu ?
No ono što me je užasnulo....i pored očigledne prevare, najgore vrste, ružnih reči, tuče pri suočavanju -"oštećeni" već posle kratkog vremena , pola sata, pokažu želju da "oproste i zaborave " i prime tu osobu "natrag" ???
Istu tu ženu koja je pola sata ranije spavala sa nekim,ili istog tog muža ???Čak i kada oni izjave da ih ne žele više, nego ostaju sa "drugim" ???
Za mene -neshvatljivo .










PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?    PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  EmptySre Jun 15, 2011 3:55 pm

E sefe...ja tek sad vidjela ovu temu.
Preljubnike pratim i prosto ne mogu vjerovati cega sve ima...

Sto se kam. i pracenja tice...dovoljno je da jedno da "odobrenje" ...naravno sa potpisom i ovjerom u sudu.

Aj za sada cu staviti poslednju epizodu...ZA NEPOVJEROVATI!







I ne zaboravite...NIKO NIJE SIGURAN!!! :ironic:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?    PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  EmptyPet Okt 19, 2012 7:12 pm

Sada "Preljubnike " emituje i tv Pink .Slučajno sam pogledao desetak minuta baš ovog nastavka .Ludnica ...tip kreše taštu ? Pogledajte .

https://youtu.be/9466W5KOegU PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  601923926
1 deo

https://youtu.be/NrVdsCPEdiQ PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  601923926
2 deo

Na istoj You Tube strani imate i druge "slučajeve " PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  1320241935
I dalje mi nije jasno -odakle im ovlašćenje da postavljaju kamere i prisluškivače po kućama ???










PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?    PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  EmptyPet Okt 19, 2012 7:20 pm

Mene nervira to prikazivanje!! Ponekad imam utisak kao da je gluma u pitanju. Ni jednom nisam odgledala celu epizodu.... A tek ovo što ide na Prvoj TV Porodične tajne!! Gluma 100%!!
Nazad na vrh Ići dole
Tattoo

Tattoo


Datum upisa : 24.10.2011

PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?    PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  EmptyPet Okt 19, 2012 11:51 pm

Ko njima daje pare da snimaju onakve emisije, Je li onaj narod lud, i pristaje da mu Karamela cacka po zivotu. Ako je namestaljka onda je dno. Ako nije namestaljka onda je ovo uzas.
Kad pomislim da je Pink na dnu, shvatim da sam se zajebala, uvek ima nivo ispod.
Imala sam zivaca da gledam 5 min. Onaj Pink treba zabraniti, spaliti da ostane samo pepeo.
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?    PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  EmptySub Okt 20, 2012 12:09 am

Tačno ,al da li postaviš pitanje sebi -ko je to izmislio ,osmislio ,probao i gde je sve već to odradjeno pre nas ...a mi smo poznati uvoznici ničeg pametnog ,od zapada samo da je .
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?    PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  EmptySub Okt 20, 2012 9:23 am

..mislim da su ovo sve momtirali jer smatram da je protivzakonito prikazivanje istog..
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?    PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  EmptyNed Okt 21, 2012 8:38 pm

Tattoo ::
Onaj Pink treba zabraniti, spaliti da ostane samo pepeo.
Ja zaista ne volim "gpvor mržnje" ali je ovo muzika za moje uši .
Pa kud se to ne obavi onog petog oktobra ,ehhhhhhh.......
Da su "Preljubnici " bar jedino smeće koje dolazi iz te trovačnice -nego su samo jedna od bljuvotina -a tv Pink je bez sumnje ,i po svim anketama -najgledanija srpska televizija ?????

Zana ::
..mislim da su ovo sve montirali jer smatram da je protivzakonito prikazivanje istog..
I meni sve to deluje prilično protivzakonito -ili ne gledamo, pa nam promakne ono "rekonstrukcija " događaja ,što bi onda objasnilo ,a obavezno je napomenuti kod takvih programa .
No ,gledajući "rijalitije" ,nije isključeno da imaju i dozvolu od aktera priče .Nekima je stalo da ceo svet vidi kakva im je žena kurv....,recimo,i ne bi se libili da to i urade .










PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?    PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  EmptyNed Okt 21, 2012 9:39 pm

E ..ljudi moji..samo sam cekala kada ce neko da postavi i ove gadosti..
Onaj Leotario je zaista bio u pravu..

Pre svega sve je '' namesteno i ''gluma''....mozda poneko nije upoznat..ali vecina jeste..to je prva stvar..ali javila sam se da pitam..''Zar i ovako nesto treba da bude tema na nasem forumu""??Zar je mali broj ''prljavstina i bljutavosti oko postova..jos i ovo..nikada necu neke ljude razumeti..zaista.nikada..










PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  XhTq33I


Poslednji izmenio Nut dana Ned Okt 21, 2012 11:28 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?    PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  EmptyNed Okt 21, 2012 10:01 pm

Ovdje se radi o gadostima,ali na nacun kako mi to vidimo,shvatamo,a ne kao reklama nekog programa...a gadost na ovoj temi je uz izvinjenje Lotario,veceg idiota i mracnjaka ne procitah u zivotu,nije prvi put da se spominje doticni na ovom forumu...i on je dno sa svojim frazama.
Emisija ovog tipa je daleko blaza od one ISTINA ili kako se vec zove...tamo znas da je autenticno ono sto se prica i na sve price publika ostaje da sjedi na mjestu...ja bih reagovala bilo kako...gamadi se pusti da jos pricaju o svojim "zlima".

Sve teme ovakvog tipa shvatam kao povod za diskusiju i kako vidim,najcesce negativnu kritiku,a jos uvijek bolja tema od velikog broja drugih ,ali avaj,svako ima svoj interes,pa ide tamo gdje mu se svidja diskutovati ili sta ce vec da radi na temi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?    PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  EmptyNed Okt 21, 2012 10:47 pm

E , ovako nisam pogledala ni jedan deo , niti cu!
Slucajno sam videla jednu epizodu da je neko postavio na fb. Cak nije bio ni ceo , ali mi se zgadio u startu.

Kao prvo:Pink ne gledam vec odavno jer nemaju ni jedan kvalitetan program , od narikaca koje naricu u serijama do ovakvih bljuvotina svega ostalog ima. Bitno da se kopa po tudjim zivotima, da se iznosi tudj prljav ves i jos i da se hvali s istim . Ma uzas bre, ali ovo smo mi , zar ne? Raduje nas ako komsiji crkne krava, mi koristi nemamo svakako ali hvala Bogu on ce imati stetu!

Pink je totalno ispiranje mozga , nista vise !
A sto se preljubnika tice ne dao im Dragi Bog da se meni desi ovako nesto (sanse su minimalne ) ne bi mi majmun Karamela sigurno palamudio !
Kao prvo ova emisija je namestaljka , i samo me zanima kako niko jos nije ih prijavio ako je istina.Jer recimo da meni muz naruci pracenje, on pristao da se snimi i objavi sirokom audotoriumu , ali ja nisam ! Znaci zakonski imam pravo prijaviti kao atak na moju privatnost! Kao drugo , vidi se da su losi amateri i da glume, cak ni to ne znaju. A kao trece . gde moze karamela da izigrava sa tim pederskim stavom detektiva?


Joooooj kuda ide ova Srbija , sve cesce pitam .....i koji qac ja trazim u njoj ? Tacno me sramota vise.Bas lepo se predstavljamo svetu ....nema sta!
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?    PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  EmptyNed Okt 21, 2012 11:23 pm

Stoji sve Okana....ali emisiju sam davno gledala na americkim talasima...znaci nije to do Srbije i njenog folklora....cijeli svijet voli da viri u tudju sobu
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?    PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  EmptyNed Okt 21, 2012 11:35 pm

Kažem ja ,neko je to smislio a prodao nama i sad trebam da palamudim ovde o tome .Pa svako normalan će da osudi sve to ali ovde nisu svi normalni ,kako u Srbiji tako i na drugim mestima.Samo nek je Zapad i nek je demokratsko pravo ...ma davaj vamo odma.
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?    PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  EmptyNed Okt 21, 2012 11:39 pm

Ne osporavam to , ali ja ne gledam te vrste emisija , odurni su mi ...sta ima da se upada u tudje privatne zivotne, a da neko svoju dusu i hrani sa tim, to ne mogu da razumem . Pa ne razumem ljude kojima je to zanimljivo. Za mene to nije normalno ni malo . Ja cak ni komsijin zivot ne znam , ne jer toliko taji nego jer me ne zanima. Meni dovoljno da cistim svoje dvoriste ....ako me razumes . Gledam i ovde ih ima koji se pale na to i ne propusta ni jednu emisiju , a sutra prepricava kao da je i on bio upravo tamo prisutan ,gledam i ne verujem ...onda se zapitam , jesam li ja to nenormalna jel ne pratim to ili svi su otisli i skrenuli s mozgovima ?
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?    PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  EmptyNed Okt 21, 2012 11:46 pm

Hahhaha,moja Okice,ja sma extra nenormalna,posto ne volim rat,ne gledam ratne filmove,ne volim nasilja,ne gledam ni takve filmove...malo sam prerasla crvenkapice i trnoruzice...ostaje mi samo da gledam neke humoristicke emisije...pa ni survivor ne mogu...zao mi napadnute zivotinje.
Tom logikom,svijet ne treba nista vise da gleda,ali i ako nesto gledam,ne znaci da i ja to radim,banalan primjer,redovno sam gledala program u kojem napustena djeca traze majku...zanima me reakcija tih osoba,a sebe bi radije ubila nego li napustila dijete.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?    PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  EmptyNed Okt 21, 2012 11:51 pm

Upravo takva sam i ja Astra top88
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?    PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  EmptyNed Okt 21, 2012 11:52 pm

Nisam pogledala ni jedan deo.Ali verujem da je već viđeno....
Odakle nam ideje,nego iz vana...(Amerika)
Voli narod da virka u tuđi krevet.....Tako i mi....
Šta reći..Neko jedva čeka kad šou počne..i ne diše do kraja emitovanja.No,ako ima reklama.Shebu im bar 10 minuta.... PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  944472..

po vašim komentarima ..vidim da je užasno..i likovi koji se spominju,tako da neću ni proviriti...
a da je namešteno..šta danas nije?

od tih phizdarija sad sve ređe pogledam i Kardashians(smorili su i oni više)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?    PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  EmptyPon Okt 22, 2012 10:28 am

Uzas, grozota.. Sodoma i gomora!

Ne gledam Pink ali na zgranuto pricanje prijatelja pogledala sam na jutubetu jedan klip i zgrozila se.. potrefila sam onaj sa ocuhom.. fuuuuj!

Na veliku zalost likovi su stvarni i sve je istinito.. ali ovo je samo produzetak cuvenih Pinkovih porodicnih emisija (preuzetih sa divnog nam divljeg Zapada).. od 24h svadba- bracnog sudije.. bljak!
Nazad na vrh Ići dole
MonteGirl
La Montenegrina
MonteGirl


Godina : 35
Datum upisa : 11.08.2012

PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?    PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  EmptyPon Okt 22, 2012 10:35 am

Iskreno ne znam koliko je sve to istina, prije svega, moje misljenje je da se kroz 10 laznih tj namjestenih emisija provuce i neka prava. Recimo cula sam od nekih prijatelja i Banja Luke, e sad koliko su mene lagali, lazem i ja vas, da su njihove komsije dobijale po 200E uz cutnju da odglume neke sporedne likove, i navodno su se izlanuli da je cijela ta emisija bila namjestena, ako i mada iskreno meni tako Djeluje. Previse smo mi borben narod za ovakve emisije...Da decko uhvati svoju zenu u prevari i da joj oprosti samo na osnovu toga sto ona kaze neke nebuloze, ma dajte malo je takvih...
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?    PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  EmptyPon Okt 22, 2012 10:44 am

.. hmmm.. cudan smo mi narod. Balkan je to!
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?    PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  EmptyPon Okt 22, 2012 11:04 am

Evo ja sam pogledala vido sto postavi Bosanka na temi,pa ono je trecerazredna gluma,toliko je ocito da su dogadjaji iscenirani,ali od samog sadrzaja mi je gore gledati antitalente za glumu,jer ko zna,da imaju znanje ,mozda bi i ispalo nesto od toga.
Americke sam pogledala mozda 2 ranije,alo to su bili originali,nasi samo imitiraju situacije,a tekstvovi su za djecu predskolskoh....kako konstatovasmo,nas narod ne bo samo tako....jao sta mi uradi,nego bi bilo preko zuba,cupamnje kose....sve to uz indijanske poklice...i nabrajanje familije.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Djulieta
Nights of Cabiria
Djulieta


Datum upisa : 13.07.2011

PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?    PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  EmptyPon Okt 22, 2012 11:14 am

Totalno prizemno, daj ljudima leba i igara..nek se bave
tudjim životima da zaborave svoj :čisti:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?    PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  EmptyPon Okt 22, 2012 11:15 am

Djulieta ::
Totalno prizemno, daj ljudima leba i igara..nek se bave
tudjim životima da zaborave svoj :čisti:

Ja mislim da to i jeste cilj ovakvih emisija.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?    PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  EmptyPon Okt 22, 2012 11:29 am

Sam naziv emisije je pogrešan .
Pogledao sam par spotova ,i ok....ljubavnička veza (neke traju godinama ) ,otkrivena ,pa šta ? Svi su se izjasnili uglavnom da ostaju zajedno ,ništa čudno .
Međutim -ovaj serijal se bavi više bizarnostima .To su "ljubavne veze "gde su protagonisti "srodnici" ,da tako kažem , tašta /zet,svastika, očuh ,pa razne poligamne situacije ,itd ...
Naziv serijala bi trebao biti "Bizarni preljubnici " ,a sam izbor "voditelja ".....onaj Karamela ,što se ne zna šta je ,muško ,žensko,biseksualac,transvestit....samo još govori u prilog tome .










PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
jutarnja izmaglica

jutarnja izmaglica


Godina : 68
Location : Beograd,moj rodni grad
Humor : smehoholicarka
Datum upisa : 11.08.2010

PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?    PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  EmptyPon Okt 22, 2012 11:33 am

"Odlicno".Savrsen nacin da se vidi gde smo i dokle stigli...."Vrlo edukativan program za omladinu"
Nazad na vrh Ići dole
http://magnolija.serbianforum.info/forum.htm
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?    PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  EmptyPon Okt 22, 2012 7:20 pm

jutarnja izmaglica ::
"Odlicno".Savrsen nacin da se vidi gde smo i dokle stigli...."Vrlo edukativan program za omladinu"
Pa Pink saamo edukativne emisije i puSca! rasta
Nazad na vrh Ići dole
Tattoo

Tattoo


Datum upisa : 24.10.2011

PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?    PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  EmptyPon Okt 22, 2012 7:26 pm

Danubius ::
Sam naziv emisije je pogrešan .
Pogledao sam par spotova ,i ok....ljubavnička veza (neke traju godinama ) ,otkrivena ,pa šta ? Svi su se izjasnili uglavnom da ostaju zajedno ,ništa čudno .
Međutim -ovaj serijal se bavi više bizarnostima .To su "ljubavne veze "gde su protagonisti "srodnici" ,da tako kažem , tašta /zet,svastika, očuh ,pa razne poligamne situacije ,itd ...
Naziv serijala bi trebao biti "Bizarni preljubnici " ,a sam izbor "voditelja ".....onaj Karamela ,što se ne zna šta je ,muško ,žensko,biseksualac,transvestit....samo još govori u prilog tome .

Nisam stigla da odgledam toliko da bih videla kojim " bizarnostima" se bave, ali ako je razotkrivanje takvih odnosa, onda ne bi smelo da se prilazi tome na ovaj nacin.
To sve jos strasnije, nego sto sam mislila.
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?    PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  EmptyPon Okt 22, 2012 9:16 pm

Tattoo ::

To sve jos strasnije, nego sto sam mislila.
Sve iscenirano, lažno, obmanjuju blesavi narod koji još uvek prati dešavanja na domaćim televizijama. :smeh4:
Nazad na vrh Ići dole
MonteGirl
La Montenegrina
MonteGirl


Godina : 35
Datum upisa : 11.08.2012

PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?    PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  EmptyPon Okt 22, 2012 9:20 pm

Bar da su nasli ljude koji ce odglumiti kako treba, no neke koji samo sto ne prasnu u smijeh...pa se skrivaju...
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?    PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  EmptyPon Okt 22, 2012 9:36 pm

Šta, još uvek gledate domaće TV stanice...?! :smeh4:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?    PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  EmptyPon Dec 24, 2012 1:04 pm

sanjalica.ns ::

Sve iscenirano, lažno, obmanjuju blesavi narod koji još uvek prati dešavanja na domaćim televizijama. :smeh4:
Na samom kraju emisije ,obratite pažnju ,pojavi se na dve sekunde natpis "Svi događaji i akteri -izmišljeni su "
Verovatno su na neki način naterani da to i obelodane -jer sad kada se zna da je sve samo "igrana serija" ,efekat je 90 % manji .
Verovatno i gledanost,iako ima dosta "neobaveštenih" ,a narod u svakom slučaju voli da gleda skandale .Još ako ima preljuba,sexa....super .
Ko te pita da li je istina .










PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?    PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  EmptySre Dec 26, 2012 10:06 pm

Danubius ::
a narod u svakom slučaju voli da gleda skandale .Još ako ima preljuba,sexa....super .
Ko te pita da li je istina .
Narod više voli da se zamajava bilo kakvim glupostima, nego da razmišlja o sopstvenoj bedi u kojoj se davi već godinama; razumljivo.
Nazad na vrh Ići dole
Tattoo

Tattoo


Datum upisa : 24.10.2011

PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?    PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  EmptySre Dec 26, 2012 10:12 pm

Zar ta emisija jos postoji?
Zadnje sto sam citala o tome je da ce lik da ih tuzi, zbog narusenog ugleda, zbog lazi i neistina, zbog prevare.
Mislim da je taj covek vozio Milosevica svojim pogrebnim kolima od BG do Pozarevca.
Zgranut je koje su gadosti snimali u njegovim prostorijama.
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?    PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  EmptySre Dec 26, 2012 11:15 pm

Tattoo ::
Zar ta emisija jos postoji?
Pojma nemam, ja na forumu saznala za takvo što, pa onda potražila na TV-u da vidim i to čudo od emisije. Tako da... PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  900975
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?    PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  EmptyČet Dec 27, 2012 12:08 am

I ja pogledah te predocene YT isjecke...koja glupost,ocito namjestene scene...kad to Ameri odrade,onda bar djeluje da je pravo.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?    PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  EmptyNed Mar 24, 2013 8:39 pm

Sad sam ovo gledala ..prvi put
Glupost...na čelu sa Goranom...Mnogo rečit propali imitator...
Koliko je namešteno,koliko već viđeno.Ništa zanimljivo....
Čitala sam ..Neko je napisao koliko je zakonito?
Nije ničiji privare život direktno iznesen u javnost.Svaka sličnost je slučajnost,kao emisija tipa Krv nije voda...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?    PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  EmptyNed Mar 24, 2013 8:44 pm

Kad ce narod da shvati da su to sve namjestaljke,,,,Ovdje je najnoviji hit Amish mafija (?!?!?!?!?!?!!?). Ide Amishica sa cell phone i bitch nekom na drugoj strani: F this F that,,,,,Prde metla puce stap,,,,al glupsoni gutaju, i naravski placaju - lovica kapa:)
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?    PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  EmptyNed Mar 24, 2013 8:53 pm

AstrinaKomsinica ::
Kad ce narod da shvati da su to sve namjestaljke,,,,Ovdje je najnoviji hit Amish mafija (?!?!?!?!?!?!!?). Ide Amishica sa cell phone i bitch nekom na drugoj strani: F this F that,,,,,Prde metla puce stap,,,,al glupsoni gutaju, i naravski placaju - lovica kapa:)
PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  1763570027.sram te bilo..kanda si i ti gledala..pa znaš...:p










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?    PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  EmptyNed Mar 24, 2013 9:07 pm

jasta radi, morala sam ja to da ispitam hahahahahahahahaahahahahahah Trajalo je citavih 10 min smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
zoran1970
Mejac
Mejac
zoran1970


Godina : 53
Datum upisa : 03.09.2011

PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?    PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  EmptyNed Mar 24, 2013 9:56 pm

s vremena na vreme pogledam neku seriju i donekle sam se zanosio da je istinito dok se nije pojavila jedna serija koja je snimana u u mom okruzenju i u kojoj se pojavljuje jedna devojka koja se navodno udaje i ispostavlja se da je to tadasnja devojka moga sinovca,normalno desavanja izmisljena snimanje placeno i to je to ,a verovatno i komsija SURCINAC verovatno zna o snimku koji se desio u surcinu u secer sokaku,i tu se pojavila od mog drugara sestra 99i
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?    PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
PRELJUBNICI -riality šou ,ili puno gore ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» AKADEMIJA DEBELIH (riality )
» Ima li gore od "Parova "? Ima ! MALDIWI,FARMA I JOS PO NEKI (rijaliti )
» "Net prijateljstvo" puno ljubomore, potrebe za kritikom..

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: MEDIJI/ ŠTAMPA :: RIALITI i drugi ŠOU PROGRAMI-
Skoči na: