DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati)

Ići dole 
+13
brdjanin
Danubius
ZoxZoja
Lakota
MadamX
Gothic
debilko
brunolino
Ivana_258
AstrinaKomsinica
Smiljan01
nada.nada
Kijara-brm
17 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati)   Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 EmptySub Maj 14, 2011 9:04 am

First topic message reminder :

REŠITE SE STVARI KOJE NEPOTREBNO GOMILATE

Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 60836
Vreme je da bacite sve ono što vam zapravo ne treba!
Osim što temeljno čistite stan, ovo je vreme kad detaljno pretresate
fioke, ormane i komode i nailazite na brdo zaboravljenih i nepotrebnih
stvari koje iz nekog razloga nikada niste bacili. Ako se pronalazite u
prethodnoj rečenici, vi patite od „sindroma hrčka“ - skupljanja stvari
koje vam uopšte ne trebaju, ali kojih ne želite da se oslobodite zbog
njihove sentimentalne vrednosti ili zato što se „nikad ne zna kad mogle
da vam zatrebaju“. Evo kako da se rešite te loše navike...

* Izgled kuhinje govori o tome kakav ste organizator, a čista kuhinja
bez nepotrebnih sitnica veoma je važna kako biste se u njoj osećali kao
svoj na svome.

* Dnevna soba je prostorija u kojoj se družite sa svojim najbližima i u
kojoj ste, kroz televiziju, novine i rasprave, u kontaktu sa svetom.
Nered ovaj prostor može pretvoriti u brlog izolacije, naročito ako je
toliki da godinama nikoga niste pozvali u goste jer vam je neprijatno,
pa obratite pažnju na njegov izgled, jer on zapravo mnogo govori o vama.

* Spavaća soba intimni je kutak stana u kojem se odmaramo, a nered
ometa taj proces, zbog čega se i nakon dovoljno sati sna osećamo umorno
i iscrpljeno. Sređivanjem spavaće sebe omogućićete i sebi i partneru
dubok san, a vaše „specijalno vreme“ biće mnogo strastvenije.

* Hodnik je poput glavne arterije u vašem stanu - povezuje sve bitne
prostorije, a nered u njemu sprečava komunikaciju između tih
prostorija, pa je veoma važno da bude prohodan.

* Nered u kupatilu ukazuje na to da imate manjak samopoštovanja i da
ste nemarni prema sebi. Zato ga temeljno očistite i gomilu smeća
zamenite mirisnim sapunima i šarenim peškirima.

Pospremite orman

To što kroz zatvorena vrata ormana ne vidite nered koji ona skrivaju
znači da imate probleme kojih niste ni svesni i koji mogu da utiču na
napredak u životu, poslu i međuljudskim odnosima.

------------------------
Gomilate li stvari koje više ne koristiti po kući, tavanu , podrumu . garaži ? Da li se teško odlučujete da bacite neku stvar koju više ne koristite ?










Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati)   Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 EmptyČet Jun 30, 2011 1:40 pm

Joj Sefe nemoj Boga ti...uslikat cu "elektroniku" bas, pa da vidis sta je hrcak...od nekih marantza, sansui-a, bosse-a, umal ne rekoh vise cega moje se cipelice stisle u najdalji cosak garaze.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati)   Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 EmptyČet Jun 30, 2011 1:40 pm

Potpisujem ovo iznad.
Da bacam elektroniku,ali vazice ,suvenire never... Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 162427
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati)   Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 EmptyČet Jun 30, 2011 1:59 pm

AstrinaKomsinica ::
Joj Sefe nemoj Boga ti...uslikat cu "elektroniku" bas, pa da vidis sta je hrcak...od nekih marantza, sansui-a, bosse-a, umal ne rekoh vise cega moje se cipelice stisle u najdalji cosak garaze.
O tome i pričam ...neki bi dali levo j....(deo muških atributa ) za "Marantza" a ti bi šutnula napolje samo da više cipela stane . Neki dan kod kolegnice u podrumu nadjem "Rotel" tjuner,ona saksiju stavila na njega ! Ispravan,super radio ......budaletina .Kad sam joj spojio sa stubom , kaže "Pazi stvarno......a ja skoro bacila...." Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 746505
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati)   Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 EmptyČet Jun 30, 2011 3:07 pm

ma da...pa nisam toliko odvalila...razumijem jedan-dva, ali 10tak! Come on! I to je samo u garazi...a po kuci, i telefon mi je prikljucen cini mi se na bosse zvucnike, hahahahaah
Nema opravdanja! Samo se puno i ne bunim, ispade da mi sluzi ko dobro oruzje:)) Kad mi roletna otrese, ja samo jedan odnesem u "goodwill"....mali se smiri namaH ko "bela lala". Pokusao je i sam to uraditi sa cipelama, ali ja kupim nove, a on Sansui mora trazit, ne proizvodi se vise, hahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati)   Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 EmptyČet Jun 30, 2011 4:51 pm

Dany proklamuje uvijek isto,a evo,nisam jedina,nek potvrde i ostali iz te dijaspore,ovdje je skuplje popraviti neki uredjaj,jer recimo samo da ga primi u ruke majstor,vec je 50 Eura,ako je neki manji kvar,bice bar 100,a da ne racunamo na veci...onda je isplatnije baciti a kupiti novi za recimo 300(primjer monitor).Bas sam neki dan bacila 2 televizora i 2 monitora,godinu dana stari...taman istekne garancija...sta cu s tim,da cuvam,ne vrijedi,da saljem u "juznije" krajeve,skuplja pita neg tepsija....to je tako,tehnika nije toliko skupa koliko su skupe rukle majstora.Nekad mi bude bas zao,ali ja ne vidim drugo rjesenje.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati)   Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 EmptyČet Jun 30, 2011 5:47 pm

Astra ::
Bas sam neki dan bacila 2 televizora i 2 monitora,godinu dana stari...taman istekne garancija...
Treba vas tući, ništa drugo .
Romi su razvili ceo biznis, donose "takvu" tehniku iz Austrije, Nemačke ,Švedske ,Švajcarske -i mi to kupujemo ovde breeee.
Ne bi me nerviralo ,da gospoda kada dodju iz inostranstva (mrcinama od kola , kojima stane zamrzivač u gepek ) još i ne izjave :"Jaooo,pa kakav monitor/komp/tv imate ....pa mi bacili nedavno ,platili da se odnese....ispravan ("menjali" za plazmu , tft,veći....")
Kapitalisti . Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 965545
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati)   Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 EmptyČet Jun 30, 2011 9:45 pm

Danubius ::
Astra ::
Bas sam neki dan bacila 2 televizora i 2 monitora,godinu dana stari...taman istekne garancija...
Treba vas tući, ništa drugo .
Romi su razvili ceo biznis, donose "takvu" tehniku iz Austrije, Nemačke ,Švedske ,Švajcarske -i mi to kupujemo ovde breeee.
Ne bi me nerviralo ,da gospoda kada dodju iz inostranstva (mrcinama od kola , kojima stane zamrzivač u gepek ) još i ne izjave :"Jaooo,pa kakav monitor/komp/tv imate ....pa mi bacili nedavno ,platili da se odnese....ispravan ("menjali" za plazmu , tft,veći....")
Kapitalisti . Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 965545

Paz se ti Robin da tebe Astra ne "propusti kroz sake", al ne onako kao bi ti htio muhaaa
Nazad na vrh Ići dole
Ivana_258
Seven of nine



Datum upisa : 27.06.2010

Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati)   Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 EmptyČet Jun 30, 2011 9:53 pm

Ja spremila da bacim: stari monitor, neverovatno neoperiv tepih, kostur nekih starih kreveta, fijoke za nigde....

Al', eto nađe se neko da kaže: ''...vidiš kakva su vremena...'' ili još gore ''ostavi pa ću ja da napravim nešto od toga''!

VAZDUHA!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati)   Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 EmptyČet Jun 30, 2011 10:08 pm

Ivana_258 ::
Ja spremila da bacim: stari monitor
Nema "starih monitora" Novi ti rikne u sred noći-sta onda ? Uzmeš "stari" , dok se ne snadjes . Isto tako nema "starih "kompova .Meni je moj P2 uvek spreman .Zvekne sistem...bilo šta, lakše je spojiti tri kabla i ok,nego tražiti šta je ......
A da ne pričam da SVAKI HDD rikne-samo je pitanje vremena kada...mnogo dobro kada se ima rezervni, pa taman bio od 20 GB , koliko da ima sistem, zar ne ?
Od kompa se ne bacaju ni kablovi -a kamoli sta drugo. Za to mora biti mesta u kući.
Recimo -nisam bacio video rekorder,mada nije čak ni uključen .Kako da bacim nešto što sam platio 1800 DM (900Eu )svojevremeno ?
Smatrao bih to svetogrdjem . Neka stoji...
Elektronika, tehnika...to ostaje ,ostalo moze da putuje odmah.
Evo primera .Moj drug Mićo kupi 5 mobilnih (neispitano -to znači verovatno neispravno na "Limundu" ) za neki sitniš .
I od jednoga flet kabel, od drugoga tastaturu, od trećega ekran ...sastavio je 3 komada,od toga 2 Sony Ericsona K550I ,solidni,pouzdani telefoni .
A inace bi se bacilo -i jos zagadilo okolinu.
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati)   Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 EmptyČet Jun 30, 2011 10:12 pm

Danubius ::


Smatrao bih to svetogrdjem . Neka stoji...
E


koje je marke videorecorder ,da nije CECA.. smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati)   Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 EmptyČet Jun 30, 2011 10:13 pm

Pa ti si pravi kućni majstor... Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 558763 .Možeš po kućama da delaš... Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 162427










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Ivana_258
Seven of nine
Ivana_258


Godina : 52
Location : Beograd
Humor : Uvek
Datum upisa : 27.06.2010

Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati)   Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 EmptyČet Jun 30, 2011 10:13 pm

Dobro Gazda, shvatila sam!
Evo neću ništa da bacim. Ima da preskačem preko nepotrebnih stvari dok se jedno jutro, sanjiva ne prevrnem preko njih!
Nazad na vrh Ići dole
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati)   Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 EmptyČet Jun 30, 2011 10:15 pm

ja ni zube prve nisam bacio ,a kamoli tehniku... smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati)   Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 EmptyČet Jun 30, 2011 10:17 pm

Sto je ti u casi, ej zubbb
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati)   Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 EmptyČet Jun 30, 2011 10:54 pm

Danubius::


Citat :
"Treba vas tući, ništa drugo .
Romi su razvili ceo biznis, donose "takvu" tehniku iz Austrije, Nemačke ,Švedske ,Švajcarske -i mi to kupujemo ovde breeee..."
...
"..Nema "starih monitora" Novi ti rikne u sred noći-sta onda ? Uzmeš "stari" , dok se ne snadjes . Isto tako nema "starih "kompova ..."


Pročitala sam sve,pa da sve ne citiram,kog ću neg glavnog...:)

Ti znaš vrijednost te tehnike,voliš to,znaš je popraviti i korisno upotrebiti ponovvo.
Ja ne znam,a ni muž mi veze nema s elektronikom,a i ostali popravci stoje ili čekaju majstora,on jednostavno pokvari i ono što je bilo ispravno..:)
Od kompa do Tv-a samo su mi stvari za koristiti,pa kad se pokvare,uvijek ima ljepše novije,tanje, slađe..i trk u dućan..
Romi znaju posao,a ja zato volim romsku glazbu,zadovoljni i Romi i ja..:)
Stvarčice "nepotrebne" kojekakve vazice,šalice,posudice ..njih volim i žao mi je da ih bacim,ne doživljavam ih nepotrebnim,meni znače i meni su potrebne.
Ponekad im promjenim mjesta,obrišem prašinu,sjedim i sjetim se kad sam ih kupila,od koga dobila i..ne dam.

O tučenju,neću da ne ispadnem svadljiva..
smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati)   Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 EmptyPet Jul 01, 2011 1:22 am

Dany,da ne citiram...ovako:
Odnesem Tv,odnesem mobilni...znas sta kazu nasi....donose nam stare stvari,kao da nemaju da nam kupe novo,vjeruj,dozivjela sam.
Drugo,kad bi skupljali i punili gepeke starom tehnikom,morala bi dole kupovati gace da se presvucem...znas ti koliko je to,a sad uzimaju prodavnice djaba,jer si kupovinom novoga vec plato nesto malo,za reciklazu staroga,a ranije se stvarno placalo prilicno da ga samo bacis.
Neke stvari sam i sama zalila da bacim,ali jednostavno,drugacije ne ide...i ja sam platila video na snizenju tada 900 Fr,bacen,dusa me bolila za njim,ali kakvu vrijednost ima...ovdje nema ni ko da ga popravi...nece da rade "sitnice".Imam prijatelja koji se bavi tehnikom,ufurao se u kompove,nece da pogleda vise TV,video,kojekakve playere.
Ista stvar sa kafe automatom...kad ti rikne,servis je 150 Franaka,taman da joj nije nista,samo da ju ocisti...rikne bojler ili neki kabl,kaze ti i sam,daces meni 300 za opravak,dodaj jos 150 i kupi novu.
Jednostavno,tako je ovdje,a i tehnika,u odnosu na plate je jeftina,na zalost skupo je da se to nosi dole...eto nekom kao ti,kojem je zadovoljstvo ceprkati po tim stvarima.
Nego,jeftinije da kad nesto mjenjam,dodjes ti licno po to,pa nosi,bre! smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati)   Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 EmptyPet Jul 01, 2011 7:26 am

Breza ::
)
Stvarčice "nepotrebne" kojekakve vazice,šalice,posudice ..njih volim i žao mi je da ih bacim,ne doživljavam ih nepotrebnim,meni znače i meni su potrebne.
Ponekad im promjenim mjesta,obrišem prašinu,sjedim i sjetim se kad sam ih kupila,od koga dobila i..ne dam.

Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 944472
Tipično ženski...kramu čuva , tehniku baci .Džaba sam i govorio ,što bi rekao Nusredin Hodža Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 539287

Astra ::
.znas ti koliko je to,a sad uzimaju prodavnice djaba,jer si kupovinom novoga vec plato nesto malo,za reciklazu staroga,a ranije se stvarno placalo prilicno da ga samo bacis.
Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 944472

To je već druga priča , to već ima logike . No, kod nas će još 20 godina trajati da se shvati značenje reči "reciklaža" .A "draga rodbina" ti je nezahvalna . Uglavnom se tu radi o lenjosti .Imam ja neku rodjaku u Nemačkoj ,mladja žena , radi kao programer u NASA .Šta misliš da li se ikada setila da pošalje kakav komp -a uvek menja na najnoviji i najači? Jok....a još bi i poresku olakšicu dobila , kada daju kao "humanitarnu pomoć" Samo je trebalo spakovati-no lakše je bilo staviti na kontejner. Takve stvari me baš razbesne -no istine radi ,nisam nikada ni pomenuo .Ako se već sama ne seti.......
"Naši" što rade tamo su i babu na selu snabdeli "Panasonic "tv- ima 82 " i mašinama za pranje sudova ,zamrzivačima, usisivačima , kafematima -njih nije "sramota" niti im je teško da spakuju ili ponesu.
Recimo hard discovi ...ima firma koja prodaje "polovnjake" od 40,80,120 GB , one ATA sistem Pošto je sada sve SATA -neko se setio da sakupi "stare "(a sve su to iz kućnih računara ,uglavnom iz Austrije ) koji kada se testiraju pokazu "vek trajanja" jos 5 godina . Da nije toga...pola nas ne bi imalo nikakav , jer nema da se kupe -ne uvoze se više niti proizvode. Čak i ako ne "paše" -ima jeftini adapter .
Znam ženu koja je rastavila JBL zvučnike , jer joj trebala kutija -crni mahagoni, zasadila cveće unutra -zvučnike bacila.....Pa onda recite nešto ????
Ali ima istine ipak da ne treba gomilati...evo ,ovlasno kako sam gledao ,opet bi bio jedan "tovar" za smetlište koječega -a prošle godine sam "izvezao" tri zaprege , mislio sam....rasčistio . Kao da se razmnožavaju te gluposti .....










Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati)   Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 EmptyPet Jul 01, 2011 11:04 am

Danubius::

Citat :
Tipično ženski...kramu čuva , tehniku baci .Džaba sam i govorio ,što bi rekao Nusredin Hodža:eee:


U pravu si...:eee:
Al' kako moš tako nešto reć za "hrčkovo neprocjenjivo bogatstvo"..
smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati)   Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 EmptyUto Jan 24, 2012 7:32 pm

E kad sam si sama rekla:"E pravi si hrcak!" ...onda znate koliko je sati.
Danima pakujem,pakujem i pakujem i pakovanju nikad kraja.Toliko bespotrebnih stvari,a opet mi se zao odvojiti od istih.
Interesantno...nije mi zao baciti bilo sta od tehnike,ali neke sicurije (najvise za dekoraciju) tesko mi baciti pa to ti je.A znam da mi recimo nista od toga nece trebati,bar ne u toj boji.A ja to i dalje namjeravam da cuvam?Zasto?

Pa zato sto sam HRCAK!!!! Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 900975











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati)   Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 EmptySre Jan 25, 2012 4:45 pm

..msm da nisam "hrchak"..od garderobe bacam sve shto nisam obukla dve godine a tek ostale stvari,shto se pokvari u kontejner pravo..naravno,trend u Srbiji je prodaja stvari(bar tehnichkih)koje su napravljene da rade dotle,dok im ne istekne garancija ili malo duze..po pravilu te stvari se i ne isplati popravljati...ae tu izuzyimam ljude koji to popravljaju po sistemu "Sam svoj majstor",ja ne pripadam toj grupi..
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati)   Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 EmptySre Jan 25, 2012 5:25 pm

Uuuuu,ja volim staro i teško ga se odričem.
Čak tehničke stvari,poludim kad moram da menjam,kad ne mogu da se poprave.Za stari moj mobilni,dajem više para za popravku nego što novi koštaju ali volim svoj.
To isto i sa kompom.
Najviše mrzim da menjam i inoviram.

A kad uđem na forum,bilo šta da je promenjeno u izgledu,toliko me razbesni da razmislam da li bih više ikad došao.

Ja volim ono od početka,kakvo god da je,neka bude takvo bez promena.

U,sa garderobom takođe.Katastrofa.Ma neke majice sam nosio i po 20 godina, sve pazim da ih preterano i ne perem jer su u fazi raspadanja već,
Dao bih život da mogu njih malo mlađe da kupim ponovo.










Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 2iiv51gDa li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 28wf5a8
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati)   Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 EmptySub Jan 28, 2012 9:14 pm

[quote="debilko"]Uuuuu,ja volim staro i teško ga se odričem.
Čak tehničke stvari,poludim kad moram da menjam,kad ne mogu da se poprave.Za stari moj mobilni,dajem više para za popravku nego što novi koštaju ali volim svoj.
To isto i sa kompom.
Najviše mrzim da menjam i inoviram.

A kad uđem na forum,bilo šta da je promenjeno u izgledu,toliko me razbesni da razmislam da li bih više ikad došao.

Ja volim ono od početka,kakvo god da je,neka bude takvo bez promena.

U,sa garderobom takođe.Katastrofa.Ma neke majice sam nosio i po 20 godina, sve pazim da ih preterano i ne perem jer su u fazi raspadanja već,

hrchku jedan :eee:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati)   Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 EmptySub Mar 03, 2012 11:49 am

OVO NIJE ZA BACANJE!




Subota, 3. Mart, 2012.|



Pretvorite stare predmete, poput tegle, cediljke ili rendeta, u sasvim nove menjajući im namenu





Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 150166

Udahnite im dušu.
Današnja generacija ne čuva stvari, već ih samo koristi. Zato one
vremenom gube svoju dušu. Srećom, postoje i oni koji svet i predmete u
njemu ne posmatraju očima potrošača, već umetnika. Dakle, važno je da
pustite mašti na volju i od korišćenih predmeta napravite originalne i
korisne stvarčice koje će obogatiti vaš životni prostor. Donosimo vam
neke ideje koje mogu da vam posluže kao inspiracija.

Viljuške kao vešalice


Ako je priboru za jelo došlo vreme za zamenu, nemojte da ga bacite.
Nikad ne znate kada će vam stari nož ili kašika zatrebati. A od viljuški
napravite vešalice. Dovoljno je da ih savijete i zašrafite na vidljivo
mesto i biće apsolutni hit svakom vašem gostu koji na njih okači jaknu.

Stolica kao polica za kupatilo


Stara stolica može da posluži na mnogo načina, ali nikako kao drvo za
potpalu. Prefarbajte je, okrenite i namestite u kupatilo kao policu. Ne
samo da će mu dati neodoljivi šmek, već ćete imati i više prostora za
odlaganje stvari daleko od dečjih prstića.

Torba od kravata

Koliko puta ste samo zapretili partneru da ćete mu iseći sve kravate
kad vas je iznervirao? A sada imate i sasvim legitiman razlog da to
uradite. Od svilenih i šarenih kravata možete da sašijete savršenu
torbu. I to će biti, verujte nam na reč, najbolje iskorišćene kravate u
istoriji kravata!

Cediljka kao luster

Ko kaže da od starog komada posuđa ne može da se napravi interesantan
detalj za kuću? Nema osobe kojoj stara cediljka umesto lustera neće
privući pažnju i izazvati osmeh na licu. Zato, ne gubite vreme, već
prionite na posao.

Staro rende kao držač za olovke ili alat

Pre nego što zarđalo rende završi u korpi za otpatke, možda biste mogli
da razmislite o tome da ga pretvorite u držač za olovke u radionici ili
u držač za sitniji alat.

Tegle kao lampioni

Ako želite da piknik pretvorite u pravi romantičan izlazak u prirodu,
nemojte da bacate stare tegle. U njih dopola sipajte šljunak, stavite
sveću, a oko tegle zavežite kanap, koji će vam poslužiti da ih okačite o
granje. Ostaje vam samo da upalite sveće, i romantika je zagarantovana!










Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati)   Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 EmptyUto Jun 11, 2013 7:29 pm

Hrčak nego šta!
Upravo sam odvojila 4 velika džaka garderobe,1 za baciti,3 za humanu i veliki kofer onog što ću odnijeti u Bosnu...to su uglavnom stvarčice koje su mi ono bašššš drage,ali u koje nikad više neću moći da uđem trtrr

Dječijih stvari moreeee Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 900975
I ne znam na koliko stvarčica još uvijek stoji etiketa,ali jednostavno nisu stigle da obuku....a mama kupuje ko blesava Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 460727

E sad mama bacaj....ko ti kriv...

fiju











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati)   Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 EmptyUto Jun 11, 2013 7:46 pm

Bio sam "Hrcak"...do pre 2 godine...od onda nisam vise... resio sam da bacam sve sto znam da mi nece vise nikada trebati samo tako... smehsmeh Humana ili neki kontejner svejedno... :329340:
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati)   Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 EmptyNed Jun 16, 2013 2:33 pm

Polovnu garderobu operem i dajem u humanitarne svrhe. Tehniku takođe poklanjam, ili popravljam.

Sitnice koje su nepotrebne bacam. Volim uredne fioke, ormane, obožavam da imam sređen stan, i uvek nešto spremam.










https://dnevnikslucajnedomacice.wordpress.com/     vrti
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati)   Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 EmptyNed Jun 16, 2013 3:01 pm

Upravo sam dvije ogromne kese napunila za Goodwill. Halal bilo:)
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati)   Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 EmptySub Sep 21, 2013 12:31 pm

Ovo pronađoh (a htedoh staviti pod temu "KIČ " -koju ne pronalazim već ko zna koji put ?) Elem ,vidite i sami -ruski budlnik ,sistema "kako mali Aljoša svojim socrealističkim mozgom zamišlja primenjenu umetnost ) koji je u kući verovatno od 60 tih godina ,i sada isplivao u nekim izbacivanjima nepotrebnih stvari .
I mislite da ću ga baciti ? Neeeeeeeeeeeeeeeeeeee (mislim ,ispravan je ,ali ne zbog toga )
Prekvalifikovano je u "uspomene "i naravno da će se zadržati ,iako je kičerajka neviđena  smehsmeh 

Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 Uy42

Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 1v72










Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati)   Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 EmptySub Sep 21, 2013 1:01 pm

E uspomene i mene zezaju...stvari koje ne trebaju cuvam,jer su od nekoga.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati)   Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 EmptySub Sep 21, 2013 1:40 pm

Zamoljavam urednistvo da ne dozvoli Sarenom pristup na ovu temu! affraid 
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati)   Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 EmptySub Sep 21, 2013 2:23 pm

Ja imam isto neku davnasnju verziju sata,ne mogu nigde da nadjem sliku...plasticna bela kutija u kojoj je isto okrugli mehanizam,i naravno jos radi..ili je ruski ili insa,mislim ovo drugo,ne bacamo ga iz prosto prakticnih razloga,jedino on kad krene da zvoni budi i komsiluk..em glasno,em resko em dugacko..nema sanse da se ne probudimo ..isto teska kicerica,ali korisna..top88 
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati)   Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 EmptyNed Mar 30, 2014 10:26 pm

"Hol(r) ding" ili opsesivno sakupljanje stvari je ozbiljan psihološki problem koji je posebno izražen u Americi .
Ne bi verovali šta su ljudi u stanju da nauvuku u kuću, i da žive provlačeći se kroz "tunele" od stvari po kući . Postoje i kategorije -bolesni sakupljači koji se zatrpavaju stvarima sa jeftinih rasprodaja ,oni koji skupljaju stvari koje su drugi pobacali u kontejnere ,pa do onih koji kuću koriste kao smetlište i donose stvari bukvalno sa smetlišta .
Ne biste verovali ni kako izgleda kada ih susedi prijave ,pa ih sud osudi da moraju ukloniti .Država im obezbedi prevoz i psihologa profesionalca ,ali je samo "odvajanje" tragikomično za posmatrača .
Vidite normalnu osobu na oko-a onda vidite kako cmizdri za pokidanom baštenskom stolicom ?
Uostalom,vidite :

Pogledajte: Dva dana kopali kroz đubre da bi došli do tela hordera Video

 link










Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati)   Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 EmptySub Avg 15, 2015 11:30 am

Danas sam zaključila da u stanu imam dva hrčka...
Kako ni sinoć nisam mogla da spavam, počnem sa "čistkom" dječije sobe... Prvo sam se uhvatila za igračke... Za tili čas sam napunila 3 džaka i u neka doba nosila u smeće da me komšije ne vide.Jutros, počnem od radnih stolova, ladica...pa se prebacim i na ormar.
To je strašno! Za sada 2 džaka garderobe odvojih da odnesem do kontejnera (Caritas, Humana) koji god... 2 džaka za smeće i još nisam završila.
Šta li im sve ne treba ... Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 900975
A kad smo krenuli kući, sve krupne igračke tipa kuhinja, Barbie dvorac i sl. sam odnijela tamo, računajući da to školarca više neće zanimati... I opet ovoliko nepotrebnih stvari?
Pitam se samo, pa gdje je to sve stalo u onako malu sobu?











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati)   Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 EmptySub Avg 15, 2015 7:13 pm

Bosanko sad me pažljivo slušaj. Ali najpažljivije moguće. Njihovu odeću možeš da bacaš to nije problem ali svoj u NE SMEŠ. Baš zbog njih dve. Jesi li ti ženo svesna d aće to za desetak godina da bude RETRO, FENSI ili kako god će se zvati. Takođe je strogo zabranjeno bacanje bižuterije pa bila i nagori kičasti kič.

Pre par godina veliko spremanje marke krečenje i moj mali radoznalac (bratova mlađa) i sestra joj dobiju jedinstvenu priliku da ispregledaju kutije, kutijice i slična odlagališta za "žao mi da bacim sitnice". Tu saznam da je bakarni nakit opet moderan i da je ona klečka koju sam dovukla s neke ekskurzije iz Sarajeva ekstrasuperSejaćeseoduševiti (sestra im od ujaka starija tinejdžerka se stvarno oduševila i nosila to čudo). Takođe za još neke lance sam pitana "Jel da to tebi ne treba?" ... eno nose ih okačene na farmerkama čudo jedno kako i tamo dobro stoje.

Dedin stari sat makar bio bezvredan, tatini momački hozentregeri, naočare za sunce (naročito ako su lenonke) ... sve to se lageruje u posebnu kutiju - TO će sigurno naći put do novog vlasnika.

Zoxy the hrčak umereni










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati)   Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 EmptySub Avg 15, 2015 7:54 pm

Ovo što Zoxy piše ,ima logike . I to što ja lagerujem delove za kompove (iako znam da su" zastareli" još onomad ) isto ima logike fiju  ....ali čemu (prebrojao sam ) 7 lampi ,koje nikada više nigde neće biti stavljene ? I setih se zašto ....jer sam video od oca ,da seče kabel ,vadi "grlo" i prekidač u takvim slučajevima . "Trebaće" ....iako je pravilo nr 1 -sa strujom se ne zeza ,uvek kupi sve novo . 
Postoje i čitave kese "štekera" ,prekidača , strujnih kutija i koječega kupljeno još od Rusa -što nije po našim standardima ,a ne baca se ? Pa bar 10 raznih ispravljača ,punjača za zastarele mobilne , i ti isti zastareli mobilni -sve to stoji po fiokama ,umesto da se baci ? 
E tako se postaje hrčak .










Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati)   Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 EmptySub Avg 15, 2015 8:00 pm

Bacam, ne čuvam. A onda kukam. I klasičan Marfijev zakon. Čuvam, čuvam, čuvam, ne treba mi i čim ga bacim... zlz










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 W19PRTD
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati)   Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 EmptyUto Sep 12, 2017 7:20 pm

I opet "čistka" ... za garderobu već standarno... spakovano za pokloniti...dio za baciti...nego...što sam počela namještaj da bacam...
Komp.sto mi samo zauzima mjesto u dnevnoj...i šta ću...nemam kud sa njim i pravac otpad.
Komoda za dokumente + knjige, nekako mi ne odgovara...pravac otpad, a sadržaj iste mi trenutno stoji u kutijama fiju
Barske stolice iz kuhinje...smetaju mi. Evo ih spremne za otpad...
Što je najgore... jedno izbacujem, a drugo bih kupovala...
"Uhvatilo" me neko ludilo bož'sačuvaj











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Blebetalo

Blebetalo


Datum upisa : 08.01.2011

Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati)   Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 EmptyUto Sep 12, 2017 8:14 pm

Napravili čistku prošle nedelje,a ako zatreba brzo će i nova :brdski2:
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati)   Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 EmptyUto Sep 12, 2017 8:18 pm

U pripremi je krečenje/renoviranje kuhinje. Već se psihički spremam na rovovsku borbu s gospoDža mamom i čuvenim argumentom "može da zatreba". Ako bude prenaporna biće forvardovana da čuva unuka a snajka i ja ćemo da izvršimo čistku da dugmić bespotreban neće ostati.











Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati)   Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 EmptyUto Sep 12, 2017 8:30 pm

Pa ove godine sam bacila vise stvari nego ikad u zivotu smehsmeh jer godinama sam zaista kao hrcak sve skupljala od raznih gluposti tipa ulaznice sa nekih mesta - objasnjenje : pa to su neke uspomene do garderobe, obuce, namestaja, ... sokirala sam se sa gomilom koji sam izbacila i jos nije kraj ... jer svaki dan nadjem nesto sto stavljam vamo tamo i na kraju posizim i kanta smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Blebetalo

Blebetalo


Datum upisa : 08.01.2011

Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati)   Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 EmptyUto Sep 12, 2017 9:00 pm

Okano ::
Pa ove godine sam bacila vise stvari nego ikad u zivotu smehsmeh

Da ti prebacim staru kutlaču pa se ti snadji :brdski2:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati)   Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 EmptyUto Sep 12, 2017 9:18 pm

Ja sam teški hrčak, nažalost. Sve mi treba ili će trebati. Da se razumijemo, smeta to meni po kući, ali džaba, opet se teško opraštam. Kad nekad od svih tih stvari nešto i iskoristim, ih kako sam onda ponosna na sebe što sam to sačuvala smehsmeh
Takva sam i sa ljudima. Vučem ih uz sebe, nekako se teško odvajam, a onda kad mi se baš baš popnu na glavu, onda adio!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati)   Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 EmptyUto Sep 12, 2017 9:34 pm

Kad čitam neke od vas (što "izbace" sto za kompjuter i sl) onda sam teški hrčak .
U tri života mi se to ne bi desilo kada su u pitanju tehničke stvari i "prateći objekti" uz njih .
Sa ostalim stvarima nisam tako emotivan ,svako leto imam za napuniti prikolicu "nepotrebnih stvari"(još i natovarim i platim prevoz ) I do leta -eto krša opet .
Pri tome ,uopšte ne znam odakle ,jer nisam osoba koja nešto posebno pazari ,pa "menja" svaki čas ?










Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Blebetalo

Blebetalo


Datum upisa : 08.01.2011

Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati)   Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 EmptyUto Sep 12, 2017 9:37 pm

Danubius ::

Pri tome ,uopšte ne znam odakle ,jer nisam osoba koja nešto posebno pazari ,pa "menja" svaki čas ?

Donele miraždžike smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati)   Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 EmptyUto Sep 12, 2017 9:57 pm

Platila bih da neko pomete moj tavan
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati)   Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 EmptyUto Sep 12, 2017 10:05 pm

Jučer sam izbacila nekih "nepotrepština".Stalno izbacujem -tata odnosi na selo ili na more,nešto se pokloni.
I uvek ima ???










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati)   Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 EmptyUto Sep 12, 2017 10:19 pm

Podrum je Astrologov....u njemu milina jedna....ahahahhaha zauzeli smo pola zgrade opstine...mislim ja.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati)   Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 EmptyUto Sep 12, 2017 10:21 pm

Astra ::
Podrum je Astrologov....u njemu milina jedna....ahahahhaha zauzeli smo pola zgrade opstine...mislim ja.
hahaha tebi treba šleper i dvatri radnika da to sve odvuku.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati)   Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 EmptyUto Sep 12, 2017 10:22 pm

Treba,a nikome se ne mili na tavan,ljeti vruce,zimi zima.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati)   Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 EmptyUto Sep 12, 2017 10:37 pm

Danubius ::
Kad čitam neke od vas (što "izbace" sto za kompjuter i sl) onda sam teški hrčak .
U tri života mi se to ne bi desilo kada su u pitanju tehničke stvari i "prateći objekti" uz njih .
Sa ostalim stvarima nisam tako emotivan ,svako leto imam za napuniti prikolicu "nepotrebnih stvari"(još i natovarim i platim prevoz ) I do leta -eto krša opet .
Pri tome ,uopšte ne znam odakle ,jer nisam osoba koja nešto posebno pazari ,pa "menja" svaki čas ?

Lako je tebi...kuća sa sve tavanom, podrumom, garaže, šupe, dvorište...možeš da lageruješ šta i koliko hoćeš.
Ja ti bolan živim u 75 kvadrata!
I šta da radim sa tim stvarima?











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati)   Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 EmptyUto Sep 12, 2017 10:38 pm

Joj Bosno,100 kvadrata stana,toliko i tavana,pa podrum i dvije garaze....ima i u basti bome sta za skupljanje....sve ja to napunim.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Sponsored content





Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati)   Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati) - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li ste"hrčak "-? (neću baciti...može zatrebati)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽIVOT I PRIKLJUČENIJA :: PORODICA /DOMAĆINSTVO :: KULTURA STANOVANJA-
Skoči na: