DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Iskrenost - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Iskrenost - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Iskrenost

Ići dole 
+30
Auror@
brdjanin
ZoxZoja
Okano
Uther Pendragon
emanuella
Zana
Nono 64
promaja
sanjalica.ns
bosankaa
Draganna
sabljar
tvrtko
Tattoo
Lily
Harite
Danubius
jutarnja izmaglica
Samhain
Galeb
rouzvel
brunolino
slatkicass
svilanaasvaltu
Samouka
determinanta
Nut
AstrinaKomsinica
Astra
34 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptyUto Maj 31, 2011 11:39 pm

First topic message reminder :

Iskrenost nije kada kažeš sve što misliš, nego kada misliš sve što kažeš.


Mnogo me nervira kad neko kaze ja iskreno kazem sta imam i onda ti ebe sve po spisku(figurativno)....da li je to iskrenost?

Sta vi smatrate iskrenim,kako pokazete da ste iskreni...jesu li vam emocije uvijek u skladu sa onim sta i kazete?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com

AutorPoruka
Gost
Gost




Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptyČet Jan 19, 2012 8:23 pm

Najvece ljudsko bogatsvo sto jedan covjek moze da posjeduje je iskrenost. Ako to netko nema, e onda nije bogat, vise je siromah.
Nazad na vrh Ići dole
Galeb




Datum upisa : 17.12.2011

Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptyČet Jan 19, 2012 8:44 pm

Dolinac ::
Najvece ljudsko bogatsvo sto jedan covjek moze da posjeduje je iskrenost. Ako to netko nema, e onda nije bogat, vise je siromah.

Iskrenost jeste ljudsko blago ,jer ona je sama po sebi nasa licna emotivna karakterna osobina sto nas cini jedinstvani u spoju sa svim onim sto nosimo u sebi cineci nas bogatijim..... zato svoje bogatsvo nikad ne prodavajem jeftinim ljudima ,jer ne zato sto su siromasni vec iskreni u svojoj nameri da unistavaju sve iskonske ljudske vrednosti...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptyČet Jan 19, 2012 9:20 pm

..biti iskren znachi biti slobodan,lak kao ptica ali se slazem da i najruznije stvari mogu na kultivisan nachin da se docharaju..psovanje,vredjanje ili fizichki obrachun su samo izrazi intekektualne nemoci..iskrena sam do bola kada kazem neshto,mada zadjih godina,jednostavno precutim neke stvari,jer uvek naebe onaj ko je iskren,na ovaj ili onaj nachin..i dalje ne lazem ali cutanje nije bash dobro,samo to me zivot nauchio..
Nazad na vrh Ići dole
brunolino




Datum upisa : 12.10.2010

Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptyČet Jan 19, 2012 10:19 pm

iskrenost je kad Komsinica kaze , mali deder ocu tepsiju bureka ,a ne 2 kusa...znam kad ona zakamnici ujutru... smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptyČet Jan 19, 2012 10:32 pm

brunolino ::
iskrenost je kad Komsinica kaze , mali deder ocu tepsiju bureka ,a ne 2 kusa...znam kad ona zakamnici ujutru... smehsmeh

Suti, jos zamisli da se ponovo "popravim", sta bih onda trazila:))))
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptyPon Jan 23, 2012 9:22 pm

Evo jednog statusa sa fb, bas kako treba za ovu temu:)

"Budite iskreni, uvijek i po svaku cijenu, bez obzira koliko će to nekoga povrijediti, usrećiti, kazniti, pohvaliti, uvrijediti, nebitno je..... Samo neiskrenost ne može da se oprosti..... Svako kome imalo značite će lako razumjeti to što ste iskreni, ako ne odmah onda će to shvatiti vremenom, i znaće da ima nekoga na koga može da se osloni..."
Nazad na vrh Ići dole
Samhain




Datum upisa : 22.11.2011

Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptyPon Jan 23, 2012 9:34 pm

AstrinaKomsinica ::
Evo jednog statusa sa fb, bas kako treba za ovu temu:)

"Budite iskreni, uvijek i po svaku cijenu, bez obzira koliko će to nekoga povrijediti, usrećiti, kazniti, pohvaliti, uvrijediti, nebitno je..... Samo neiskrenost ne može da se oprosti..... Svako kome imalo značite će lako razumjeti to što ste iskreni, ako ne odmah onda će to shvatiti vremenom, i znaće da ima nekoga na koga može da se osloni..."

aplauseee
Nazad na vrh Ići dole
http://soulmate.forumieren.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptyPon Jan 23, 2012 9:40 pm

Astra ::
Iskrenost nije kada kažeš sve što misliš, nego kada misliš sve što kažeš.


Mnogo me nervira kad neko kaze ja iskreno kazem sta imam i onda ti ebe sve po spisku(figurativno)....da li je to iskrenost?

Sta vi smatrate iskrenim,kako pokazete da ste iskreni...jesu li vam emocije uvijek u skladu sa onim sta i kazete?


Sad mi emocije nalazu jedno....a da li je to iskreno i koliko je realno...???
Ali iskreno...ispizdi me radijski cat,4 puta ulazim,4 puta pisem sve podatke,pojavi se i opet login...ja iskreno mislim da je bolje da odustanem dok su mi emocije ovakve kakve jesu.

i jos nesto iskreno....volim bre Blebetala,majka ono radja samo jednom!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Samhain




Datum upisa : 22.11.2011

Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptyPon Jan 23, 2012 9:41 pm

Ispadaš jer je trenutno aktivan drugi DJ!
Nazad na vrh Ići dole
http://soulmate.forumieren.com/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptyPon Jan 23, 2012 9:42 pm

Ne igraj se zivotom Astra da ides igdje!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptyPon Jan 23, 2012 9:44 pm

Samhain ::
Ispadaš jer je trenutno aktivan drugi DJ!

Na Astra ne mogu nikako...probavam...nesto sam u raskoraku...ma dobro mi i na forumu...kad se koncentrisem upascu...sta ima veze.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
jutarnja izmaglica

jutarnja izmaglica


Godina : 68
Location : Beograd,moj rodni grad
Humor : smehoholicarka
Datum upisa : 11.08.2010

Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptyPon Jan 23, 2012 10:07 pm

Astra ::
Iskrenost nije kada kažeš sve što misliš, nego kada misliš sve što kažeš.


Mnogo me nervira kad neko kaze ja iskreno kazem sta imam i onda ti ebe sve po spisku(figurativno)....da li je to iskrenost?

Sta vi smatrate iskrenim,kako pokazete da ste iskreni...jesu li vam emocije uvijek u skladu sa onim sta i kazete?


Dodje mu to na isto-mislim na prvi navod gore.

Pa cak iako ti figurativno sve po spisku ne znaci da to nije bilo iskreno sa njegove strane ali samo ako je u oci a ne iza ledja.

Naprosto nemogu biti neiskrena.Takva sam -mozda se to nekome i ne svidi pa mu izgledam baba roga ali drugacije ne umem.Iskrenost zna i da napravi haos ali po meni to je jedino ispravno.Foliranje je za kratko i vrlo brzo se otkrije-stoga nisam nikada bila spremna da crvenim i da se vadim iz nekakvih lazi-nisu mi nikada potrebne.

Nazad na vrh Ići dole
http://magnolija.serbianforum.info/forum.htm
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptyPet Feb 03, 2012 3:04 am

Iskrenost je definitivno najvrjedniji dio osobe:)
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptyPet Feb 03, 2012 10:25 am

Potrebno je imati obraz, da bi bio covjek iskren.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptyPet Feb 03, 2012 12:05 pm

Iskrenost je uvek dvosekli mač. Svi ljudi automatski očekuju "naklonost" i ne vole da čuju istine koje im ne odgovaraju .
Zato se iskreni i principijelni ljudi često nadju na udaru "javnosti" i "grupa" .
Kao da ljudi više vole da čuju šarene laže koje im više odgovaraju -od istine koju im neko iskreno kaže .
Prost primer ...ako neko u emotivnoj vezi kaže "gotovo je "...onda je odmah bezosećajni skot " Više se voli čuti ona gomila neiskrenih izgovora koji zvuče kao "možda ..." "predahnimo" "usporimo" "videćemo" -čak i kada je jasno i toj osobi da je "gotovo" .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptyPet Feb 03, 2012 3:56 pm

...boli istina....istinu volim i kad boli ali da ume da boli,ume vala..samo bolje i da boli nego da mi se serviraju lazi
Nazad na vrh Ići dole
Harite
White Angel
Harite


Godina : 47
Datum upisa : 02.11.2010

Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptyPet Feb 03, 2012 8:17 pm

Iskrenost-citati:
Mi volimo iskrenost samo kod osoba koje nas vole, a iskrenost ostalih nazivamo bezobrazlukom.Kad bi se uvijek morali potpuno otvoreno gledati, ljudi bi bježali jedni od drugih.Ko traži istinu mora je znati podnijeti.Ne služi se lažima, jer to je nepošteno; ne kazuj svaku istinu, jer to je nepotrebno; u svoje vrijeme i na svojem mjestu, bezazlena laž bolja je nego štetna istina koja vrijeđa.
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptySub Feb 04, 2012 10:39 am

Harite ::
Iskrenost-citati:
Mi volimo iskrenost samo kod osoba koje nas vole, a iskrenost ostalih nazivamo bezobrazlukom.Kad bi se uvijek morali potpuno otvoreno gledati, ljudi bi bježali jedni od drugih.Ko traži istinu mora je znati podnijeti.Ne služi se lažima, jer to je nepošteno; ne kazuj svaku istinu, jer to je nepotrebno; u svoje vrijeme i na svojem mjestu, bezazlena laž bolja je nego štetna istina koja vrijeđa.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptySub Feb 04, 2012 10:48 am

..budi iskren,kamen u glavu ti sleduje..
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptySub Feb 04, 2012 2:11 pm

Harite ::
Iskrenost-citati:
Mi volimo iskrenost samo kod osoba koje nas vole, a iskrenost ostalih nazivamo bezobrazlukom.Kad bi se uvijek morali potpuno otvoreno gledati, ljudi bi bježali jedni od drugih.Ko traži istinu mora je znati podnijeti.Ne služi se lažima, jer to je nepošteno; ne kazuj svaku istinu, jer to je nepotrebno; u svoje vrijeme i na svojem mjestu, bezazlena laž bolja je nego štetna istina koja vrijeđa.

Istina moze da uvrijedi samo ljude koji imaju upitan karakter. Sivo je vrlo zeznuta area, ljudi pocnu da vjeruju da je ok,,,tu se kicma topi, lagano:)
Nazad na vrh Ići dole
Tattoo

Tattoo


Datum upisa : 24.10.2011

Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptySub Feb 04, 2012 2:20 pm

...ponekad precutim nekome istinu,jer vidim da taj neko trenutno nije u stanju da podnese to sto bih mu rekla.
..a ja licno vise volim bilo koju istinu,nek mi se slobodno kaze u lice,jer kad-tad ce me sustici..bar znam na cemu sam..
Mada,ne vide svi isto "Istinu",Ne mora da znaci,da je moja istina ona prava.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptySub Feb 04, 2012 2:34 pm

Nema tu ovo-ono, ili si iskren ili nisi. :bub:
Nazad na vrh Ići dole
tvrtko
Učenik škole života
tvrtko


Godina : 66
Location : kikinda
Humor : da
Datum upisa : 12.12.2011

Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptySub Feb 04, 2012 2:43 pm

Dolinac ::
Nema tu ovo-ono, ili si iskren ili nisi. :bub:
TACNO I NIKAKO DRUGACIJE
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptyNed Feb 05, 2012 5:29 pm

I ja potpisujem Doli:) musketar
Nazad na vrh Ići dole
Harite
White Angel
Harite


Godina : 47
Datum upisa : 02.11.2010

Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptyNed Feb 05, 2012 9:04 pm

AstrinaKomsinica ::


Istina moze da uvrijedi samo ljude koji imaju upitan karakter. Sivo je vrlo zeznuta area, ljudi pocnu da vjeruju da je ok,,,tu se kicma topi, lagano:)

Uvijek postoje dvije istine i to istina pobijednika i istina porazenog.I svako stoji iza svoje istine .A uvrijedjen ce biti porazen ili onaj pobjednik ako mu porazen namece svoju istinu.
Tako da je prava istina upitna ...i za sve individualna zavisno kako pojedinac glada na okolnosti. 55555
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptyNed Feb 05, 2012 9:40 pm

Harite ::
AstrinaKomsinica ::


Istina moze da uvrijedi samo ljude koji imaju upitan karakter. Sivo je vrlo zeznuta area, ljudi pocnu da vjeruju da je ok,,,tu se kicma topi, lagano:)

Uvijek postoje dvije istine i to istina pobijednika i istina porazenog.I svako stoji iza svoje istine .A uvrijedjen ce biti porazen ili onaj pobjednik ako mu porazen namece svoju istinu.
Tako da je prava istina upitna ...i za sve individualna zavisno kako pojedinac glada na okolnosti. 55555

Istina je ipak samo jedna:) "Pobijedjeni", "porazeni"?! Nema bas puno veze sa istinom, ne?! Bice koje je humano, koje se pokusava edukovati i uzdici kroz isto do nivoa koji zasluzuje da mu da ime "human" ili covjek, ce razumjeti da je "visa" istina ono cemu takvi teze.
Kao sto neko gore rece, i kad je ruzna, bolna, ipak je istina, bez dvojbi. Stoga, da ponovim, istina "vrijedja" samo osobe upitnog karaktera. One koje cvrsto stoje na zemlji, razlikuju dobro od loseg, istina oslobadja i produhovljava:)
Uostalom, neki puno pametniji ljudi od mene su to ustanovili, kako prije vise vijekova, tako i danas:)
Nazad na vrh Ići dole
Galeb

Galeb


Datum upisa : 17.12.2011

Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptyNed Feb 05, 2012 10:06 pm

AstrinaKomsinica ::
Harite ::
AstrinaKomsinica ::


Istina moze da uvrijedi samo ljude koji imaju upitan karakter. Sivo je vrlo zeznuta area, ljudi pocnu da vjeruju da je ok,,,tu se kicma topi, lagano:)

Uvijek postoje dvije istine i to istina pobijednika i istina porazenog.I svako stoji iza svoje istine .A uvrijedjen ce biti porazen ili onaj pobjednik ako mu porazen namece svoju istinu.
Tako da je prava istina upitna ...i za sve individualna zavisno kako pojedinac glada na okolnosti. 55555

Istina je ipak samo jedna:) "Pobijedjeni", "porazeni"?! Nema bas puno veze sa istinom, ne?! Bice koje je humano, koje se pokusava edukovati i uzdici kroz isto do nivoa koji zasluzuje da mu da ime "human" ili covjek, ce razumjeti da je "visa" istina ono cemu takvi teze.
Kao sto neko gore rece, i kad je ruzna, bolna, ipak je istina, bez dvojbi. Stoga, da ponovim, istina "vrijedja" samo osobe upitnog karaktera. One koje cvrsto stoje na zemlji, razlikuju dobro od loseg, istina oslobadja i produhovljava:)
Uostalom, neki puno pametniji ljudi od mene su to ustanovili, kako prije vise vijekova, tako i danas:)

Iskrenost je najbolja,često opasna i donosi usamljenost kao posledicu,ali maslim da je osećaj dobar.Bolji ,nego lažima obojiti svoj život..... 55555 da li je istina samo jedno ? zavisi ?... 55555 istina zavise od ugla gledanja, Istina nije metafizicka,niti Bozja ,istina je induvidualna ... 55555 ..nase samo sagledavanje postavlje pitanje objektivnosti ,a sa druge strane tj psiholoske -da li smo uopste spremni da tu istinu i prihvatimo,jer ponekad i precutana isstina je jednaka kao izgovorena laz ... 55555 Istina ume da zaboli ,al u vecinom razara sto bi se reklo ubija u pojam,dovodi nas u dilemi da li verujemo ili sumljamo u istinitost koja je tesno povezana sa iskrenoscu ..mada iskrenost bi ustvari trebala da se odnosi na objektivnost sagledavanja stvari oko sebe upucene drugom i iskazane reci sa osnovom realnosti bez unosenja licne preterane emotivnosti koja nije ista za sve ... lu6777
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptyNed Feb 05, 2012 10:14 pm

panonski galeb ::
..mada iskrenost bi ustvari trebala da se odnosi na objektivnost sagledavanja stvari oko sebe upucene drugom i iskazane reci sa osnovom realnosti bez unosenja licne preterane emotivnosti koja nije ista za sve ... lu6777

,,,i to osjete samo oni koji mogu da se uzdignu iznad svojih malih zivota, i sagledaju malo vecu sliku:)
Nazad na vrh Ići dole
sabljar

sabljar


Datum upisa : 01.02.2012

Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptyNed Feb 05, 2012 11:57 pm

Citat :
,,,i to osjete samo oni koji mogu da se uzdignu iznad svojih malih zivota, i sagledaju malo vecu sliku:)


nema nikakvog razloga reci nekoj zeni "bas lepo danas izgledas. da nisi bljuvala? " ... ili joj reci da je debela kravetina, koja ne pase u neku haljinu, ili reci "da ima nos kao kljuc od ludnice"
iskrenost je ponekad izgovor za cisti sadizam; treba postojati takt kod iskrenosti; nije vazno sta se kaze, nego kako se kaze
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptyPon Feb 06, 2012 2:04 pm

sabljar ::
Citat :
,,,i to osjete samo oni koji mogu da se uzdignu iznad svojih malih zivota, i sagledaju malo vecu sliku:)


nema nikakvog razloga reci nekoj zeni "bas lepo danas izgledas. da nisi bljuvala? " ... ili joj reci da je debela kravetina, koja ne pase u neku haljinu, ili reci "da ima nos kao kljuc od ludnice"
iskrenost je ponekad izgovor za cisti sadizam; treba postojati takt kod iskrenosti; nije vazno sta se kaze, nego kako se kaze

Pa bar ti maci znas da ce apsolutna iskrenost proizaci samo od onih koji i nemaju potrebu da kazu nekome da izgleda kao ovi opisi gore:))) Niti ikad vide ljude, a sve oko sebe kroz takve prizme:)
Iskrenost je zasnovana pomalo i na ljubavi, sveopcoj, ali to je vec malo drugaciji subject;)
Nazad na vrh Ići dole
Harite
White Angel
Harite


Godina : 47
Datum upisa : 02.11.2010

Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptyPon Feb 06, 2012 4:05 pm

sabljar ::



nema nikakvog razloga reci nekoj zeni "bas lepo danas izgledas. da nisi bljuvala? " ... ili joj reci da je debela kravetina, koja ne pase u neku haljinu, ili reci "da ima nos kao kljuc od ludnice"
iskrenost je ponekad izgovor za cisti sadizam; treba postojati takt kod iskrenosti; nije vazno sta se kaze, nego kako se kaze
aplauseee mogla bi se potpisati ispod ovog posta


Trebamo li iznimno cijeniti iskrenost na način da bezrezervno budemo iskreni prema ljudima u našem okruženju ili je mudrije da kalkuliramo oko iskrenosti i prilagođavamo je (dajemo joj blaži ton) ovisno o dotičnoj situaciji pa išla ona nauštrb "cjelovite iskrenosti"?
Nazad na vrh Ići dole
Harite
White Angel
Harite


Godina : 47
Datum upisa : 02.11.2010

Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptyPon Feb 06, 2012 4:23 pm

AstrinaKomsinica ::


Istina je ipak samo jedna:) "Pobijedjeni", "porazeni"?! Nema bas puno veze sa istinom, ne?!

Ko nam pise isoriju ???A znamo da nije sve bas onako kako je napisano.E to i te kako ima veze sa istinom.






































































Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptyPon Feb 06, 2012 4:28 pm

Al mjesate i mjesate, pitam kakav kolac ce to biti 55555 U tom tjestu ima svega, mljeko,jaja,brasno,secer pa cak i sircet i biber smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptyPon Feb 06, 2012 4:28 pm

Harite ::
AstrinaKomsinica ::


Istina je ipak samo jedna:) "Pobijedjeni", "porazeni"?! Nema bas puno veze sa istinom, ne?!

Ko nam pise isoriju ???A znamo da nije sve bas onako kako je napisano.E to i te kako ima veze sa istinom.


Nije rijec o istoriji, nego o individualnoj iskrenosti:) Svaki covjek bi trebao da tezi ka apsolutnoj istini. Prvo prema sebi. Samo tako imamo sanse da odrzimo human civilizaciju.

Postoji knjiga o istoriji "Sve lazi koje mi je ucitelj rekao" (grubi prijevod), i kaze sve sto se tice istorije. To je obrazlozenje za kolektivni denial istine:)





































































Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptyPon Feb 06, 2012 4:32 pm

Dolinac ::
Al mjesate i mjesate, pitam kakav kolac ce to biti 55555 U tom tjestu ima svega, mljeko,jaja,brasno,secer pa cak i sircet i biber smehsmeh

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sabljar

sabljar


Datum upisa : 01.02.2012

Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptyPon Feb 06, 2012 4:50 pm

istina nije apsolutna, uvek zavisi od coska gledanja, i uvek postoji neki kriterij vrednovanja
iskrenost nema bas puno veze sa istinom, nego sa osecanjima o necem
Nazad na vrh Ići dole
Tattoo

Tattoo


Datum upisa : 24.10.2011

Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptyPon Feb 06, 2012 4:51 pm

Istina je da te lazem...!
Nazad na vrh Ići dole
sabljar

sabljar


Datum upisa : 01.02.2012

Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptyPon Feb 06, 2012 4:56 pm

Tattoo ::
Istina je da te lazem...!

................Aca Lukas :)
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptyPon Feb 06, 2012 4:57 pm

sabljar ::
istina nije apsolutna, uvek zavisi od coska gledanja, i uvek postoji neki kriterij vrednovanja
iskrenost nema bas puno veze sa istinom, nego sa osecanjima o necem

Znas da mrzim one copy paste, al samo za tebe:




absolute truth
In general, absolute truth is whatever is always valid, regardless of parameters or context. The absolute in the term connotes one or more of: a quality of truth that cannot be exceeded; complete truth; unvarying and permanent truth. It can be contrasted to relative truth or truth in a more ordinary sense in which a degree of relativity is implied.

1) In philosophy, absolute truth generally states what is essential rather than superficial - a description of the Ideal (to use Plato's concept) rather than the merely "real" (which Plato sees as a shadow of the Ideal). Among some religious groups this term is used to describe the source of or authority for a given faith or set of beliefs, such as the Bible.

2) In science, doubt has been cast on the notion of absolutes by theories such as relativity and quantum mechanics . Attempts to tie together all the known facts about the universe into a single unified theory (one example is string theory ) could be seen as efforts to discover absolute truth about this set of facts.

3) In pure mathematics , however, there is said to be a proof for the existence of absolute truth. A common tactic in mathematical proofs is the use of reductio ad absurdum , in which the statement to be proved is denied as a premise, and then that premise is shown to lead to a contradiction. When it can be demonstrated that the negation of a statement leads to a contradiction, then the original statement is proved true.

The logical proof of the statement, "There exists an absolute truth," is almost trivial in its simplicity. Suppose we assert the negation of the statement, that is, that there is no such thing as absolute truth. By making that assertion, we claim that the sentence "There exists no absolute truth" is absolutely true. The statement is self-contradictory, so its negation, "There exists an absolute truth," is true.

This proof applies only to logic. It does not tell us whether any particular statement other than itself is true. It does not prove the existence (or non-existence) of God, the devil, heaven, hell, or little green people from another galaxy. Neither does it assert that we can always ascertain the truth or falsity of any arbitrary statement. The Incompleteness Theorem , proved by Kurt Gödel and published in 1931, actually showed that there exist logical statements whose truth value is undecidable, that is, they cannot be proved either true or false.


Da ne idem dalje, ovo je na brzaka,s a google;)
Nazad na vrh Ići dole
sabljar

sabljar


Datum upisa : 01.02.2012

Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptyPon Feb 06, 2012 5:01 pm

Termin "apsolutna istina" je metafizicki termin :)
istina mora biti merljiva kvalitativnom metodom :)

Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptyPon Feb 06, 2012 5:03 pm

sabljar ::
Termin "apsolutna istina" je metafizicki termin :)
istina mora biti merljiva kvalitativnom metodom :)


Kako bi da mi brain izmjeris?!;) hahahahhahaha
Nazad na vrh Ići dole
Harite
White Angel
Harite


Godina : 47
Datum upisa : 02.11.2010

Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptyPon Feb 06, 2012 5:04 pm

AstrinaKomsinica ::
sabljar ::
istina nije apsolutna, uvek zavisi od coska gledanja, i uvek postoji neki kriterij vrednovanja
iskrenost nema bas puno veze sa istinom, nego sa osecanjima o necem

Znas da mrzim one copy paste, al samo za tebe:




absolute truth
In general, absolute truth is whatever is always valid, regardless of parameters or context. The absolute in the term connotes one or more of: a quality of truth that cannot be exceeded; complete truth; unvarying and permanent truth. It can be contrasted to relative truth or truth in a more ordinary sense in which a degree of relativity is implied.

1) In philosophy, absolute truth generally states what is essential rather than superficial - a description of the Ideal (to use Plato's concept) rather than the merely "real" (which Plato sees as a shadow of the Ideal). Among some religious groups this term is used to describe the source of or authority for a given faith or set of beliefs, such as the Bible.

2) In science, doubt has been cast on the notion of absolutes by theories such as relativity and quantum mechanics . Attempts to tie together all the known facts about the universe into a single unified theory (one example is string theory ) could be seen as efforts to discover absolute truth about this set of facts.

3) In pure mathematics , however, there is said to be a proof for the existence of absolute truth. A common tactic in mathematical proofs is the use of reductio ad absurdum , in which the statement to be proved is denied as a premise, and then that premise is shown to lead to a contradiction. When it can be demonstrated that the negation of a statement leads to a contradiction, then the original statement is proved true.

The logical proof of the statement, "There exists an absolute truth," is almost trivial in its simplicity. Suppose we assert the negation of the statement, that is, that there is no such thing as absolute truth. By making that assertion, we claim that the sentence "There exists no absolute truth" is absolutely true. The statement is self-contradictory, so its negation, "There exists an absolute truth," is true.

This proof applies only to logic. It does not tell us whether any particular statement other than itself is true. It does not prove the existence (or non-existence) of God, the devil, heaven, hell, or little green people from another galaxy. Neither does it assert that we can always ascertain the truth or falsity of any arbitrary statement. The Incompleteness Theorem , proved by Kurt Gödel and published in 1931, actually showed that there exist logical statements whose truth value is undecidable, that is, they cannot be proved either true or false.


Da ne idem dalje, ovo je na brzaka,s a google;)

Izvini Kono ali ovaj post si mogla napisati i na pp ne razumiju bas svi engleski :mmm:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptyPon Feb 06, 2012 5:05 pm

Steta sto se nemozete kao ja kopirati, bili bi onda svi kao JA! smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptyPon Feb 06, 2012 5:08 pm

Sorry Harite, post je striktno namijenjen sabljaru, sta fali sto nije na pp?! I ja ne razumijem mnoge postove, pa se ne bunim:))))
Nazad na vrh Ići dole
sabljar

sabljar


Datum upisa : 01.02.2012

Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptyPon Feb 06, 2012 5:11 pm

Citat :
Kako bi da mi brain izmjeris?!;) hahahahhahaha

kakve to veze ima sa istinom/iskrenoscu? velicina mozga, pa cak i njegova zapremnina ne govore nista...

Paster je imao samo pola mozga (1 hemisferu), isto kao i Subert, pa su sudeci po kreativnosti i ostvarenjima, svaki u svom podrucju, nadmasili puno "voluminoznih" mozgova
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptyPon Feb 06, 2012 5:14 pm

sabljar ::
Citat :
Kako bi da mi brain izmjeris?!;) hahahahhahaha

kakve to veze ima sa istinom/iskrenoscu? velicina mozga, pa cak i njegova zapremnina ne govore nista...

Paster je imao samo pola mozga (1 hemisferu), isto kao i Subert, pa su sudeci po kreativnosti i ostvarenjima, svaki u svom podrucju, nadmasili puno "voluminoznih" mozgova

Ko prica o volume?!;)
Nazad na vrh Ići dole
Harite
White Angel
Harite


Godina : 47
Datum upisa : 02.11.2010

Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptyPon Feb 06, 2012 11:22 pm

AstrinaKomsinica ::
Sorry Harite, post je striktno namijenjen sabljaru, sta fali sto nije na pp?! I ja ne razumijem mnoge postove, pa se ne bunim:))))

Forumske kolege ce prosuditi da li je ovo bilo lijepo od tebe ili nije ,a hoce li biti iskreni da ti to kazu e to je vec druga prica :mmm:

A ti slobodno pitaj kad ti nesto nije jasno, (ko pita ne skita) vjerujem da bi ti svi rado izasli u susret. :smile santa :

Forum postoji da bi se razmjenjivala misljenja izmedju forumasa.Sto su misljenja razlicitija to je tema zanimljivija .E sad ako si se javno obratila samo jednom forumasu na engleskom kako ovaj drugi da se ukljuci u diskusiju ako ne zna o cemu pises..Ili hoces da sa tim postom stavis tacku ne temu.Ovo je moje iskreno misljenje 55555
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptyPon Feb 06, 2012 11:32 pm

Harite ::
AstrinaKomsinica ::
Sorry Harite, post je striktno namijenjen sabljaru, sta fali sto nije na pp?! I ja ne razumijem mnoge postove, pa se ne bunim:))))

Forumske kolege ce prosuditi da li je ovo bilo lijepo od tebe ili nije ,a hoce li biti iskreni da ti to kazu e to je vec druga prica :mmm:

A ti slobodno pitaj kad ti nesto nije jasno, (ko pita ne skita) vjerujem da bi ti svi rado izasli u susret. :smile santa :

Forum postoji da bi se razmjenjivala misljenja izmedju forumasa.Sto su misljenja razlicitija to je tema zanimljivija .E sad ako si se javno obratila samo jednom forumasu na engleskom kako ovaj drugi da se ukljuci u diskusiju ako ne zna o cemu pises..Ili hoces da sa tim postom stavis tacku ne temu.Ovo je moje iskreno misljenje 55555


Ne kontas poentu :srrrr: Ubacila si se u pogresnom trenutku.

Ovo je moje osobno misljenje :329340:
Nazad na vrh Ići dole
Harite
White Angel
Harite


Godina : 47
Datum upisa : 02.11.2010

Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptyPon Feb 06, 2012 11:41 pm

Dolinac ::
Harite ::
AstrinaKomsinica ::
Sorry Harite, post je striktno namijenjen sabljaru, sta fali sto nije na pp?! I ja ne razumijem mnoge postove, pa se ne bunim:))))

Forumske kolege ce prosuditi da li je ovo bilo lijepo od tebe ili nije ,a hoce li biti iskreni da ti to kazu e to je vec druga prica :mmm:

A ti slobodno pitaj kad ti nesto nije jasno, (ko pita ne skita) vjerujem da bi ti svi rado izasli u susret. :smile santa :

Forum postoji da bi se razmjenjivala misljenja izmedju forumasa.Sto su misljenja razlicitija to je tema zanimljivija .E sad ako si se javno obratila samo jednom forumasu na engleskom kako ovaj drugi da se ukljuci u diskusiju ako ne zna o cemu pises..Ili hoces da sa tim postom stavis tacku ne temu.Ovo je moje iskreno misljenje 55555


Ne kontas poentu :srrrr: Ubacila si se u pogresnom trenutku.

Ovo je moje osobno misljenje :329340:

Jao Dolinac ti sigurno mislis na onu jednu rijec na engleskom(brain).Ja govorim o onom kilometarskom postu na engleskom a ne o ovoj jednoj rijeci. :srrrr:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptyPon Feb 06, 2012 11:48 pm

Ne mislim na rijec (brain), neka ti to ona objasni. Nisam urednik foruma, ali kontam , vezem sastav i poentu. migg
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptyUto Feb 07, 2012 12:27 am

Ne kontam te Harite?! Zasto nije lijepo?! Ja sam maci samo iskrena, uvijek:)

Post nije bio namjenjen nikom drugom, i to je iskreno:) Ne vidim razlog da se lozis, i nalazis uvrijedjenom. Ti si svoje rekla, i vrlo si jasno dala do znanja da ne mijenjas misljenje, i to je tvoje pravo:)

Ovo se odnosilo na malo drugaciju vrstu razgovora, gdje znam da mozda ja, ali mozda i on promijeni misljenje pod nekim argumentima:)
Nazad na vrh Ići dole
Draganna

Draganna


Location : Istra
Datum upisa : 25.11.2009

Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptyNed Mar 25, 2012 7:06 pm

Astra ::
Iskrenost nije kada kažeš sve što misliš, nego kada misliš sve što kažeš.


Mnogo me nervira kad neko kaze ja iskreno kazem sta imam i onda ti ebe sve po spisku(figurativno)....da li je to iskrenost?

Sta vi smatrate iskrenim,kako pokazete da ste iskreni...jesu li vam emocije uvijek u skladu sa onim sta i kazete?

Iskrenost je da se trudiš da sve što si dopustiš reći , bude istina . Nisu mi emocije uvijek u skladu s onim što kažem , što je ovisno o tomu s kim govorim što i s kakvom sam osobom u određenom trenutku u društvu .. Dakle primjera radi ... ne ću osobi koja mi nije bliska reći da sam ljuta ili zabrinuta i razlog zbog kojega se tako osjećam , već ću biti suzdržana . Ne ću biti neiskrena ili lažljiva već , suzdržana . Postoje razlićiti pragovi u koje puštamo ili ne puštamo određene osobe . Ne izreći osjećaj nekomu , ne znaći i lagati . Biti neiskren je govoriti neistinu o važnim situacijama , i ljudima koje volimo i cijenimo.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptySub Apr 21, 2012 9:26 pm

Iskrenost je oduvek bila jako skupa, par puta sam dobro nadrapala.Od tad lažem kao pas...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptySub Apr 21, 2012 10:25 pm

Kijara-brm ::
Iskrenost je oduvek bila jako skupa, par puta sam dobro nadrapala.Od tad lažem kao pas...


E alal ti vera al me nasmija [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptySub Apr 21, 2012 10:50 pm

bosankaa ::
Kijara-brm ::
Iskrenost je oduvek bila jako skupa, par puta sam dobro nadrapala.Od tad lažem kao pas...


E alal ti vera al me nasmija [You must be registered and logged in to see this image.]

hahahaha...šta reći...
ko se još u laži udavio.... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptyNed Apr 22, 2012 12:19 am

Ah, lagala ne lagala, niko mi nist ne vjeruje,,,so, ja oSHinem bas kako trIba :joint:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptyNed Apr 22, 2012 12:22 am

AstrinaKomsinica ::
Ah, lagala ne lagala, niko mi nist ne vjeruje,,,so, ja oSHinem bas kako trIba [You must be registered and logged in to see this image.]

hahahhahahahhahhaahahah..kisssss .. [You must be registered and logged in to see this image.]
ja ko pas..jbg...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptyNed Apr 22, 2012 12:24 am

ha ya:) So, dok narod skonta sta i kako, ja postala guru, hahaahahahahhahahahahahaha Sve saS 2 litra bocice:))))))
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 EmptyNed Apr 22, 2012 12:27 am

AstrinaKomsinica ::
ha ya:) So, dok narod skonta sta i kako, ja postala guru, hahaahahahahhahahahahahaha Sve saS 2 litra bocice:))))))

hebemte lažljivu....hahahhahhahahhahahhahah.... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sponsored content





Iskrenost - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Iskrenost   Iskrenost - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Iskrenost
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: TAJNE UMA i EMOCIJE :: FILOZOFIJA-
Skoči na: