DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Jeste li cool na facebooku-u

Ići dole 
+15
debilko
ZoxZoja
Okano
brdjanin
Šmizla
Kijara-brm
dusicaa
Lakota
montoya
bosankaa
sonia
veseljak 79
brunolino
AstrinaKomsinica
Astra
19 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptySre Jun 01, 2011 5:02 pm

First topic message reminder :


Imate profil na Fb,naravno,a koliko ste cool na njemu....pa nije to samo otvori profil,nadji staru raju...
Evo kako da budete interesantni....nalazite li se u ovim pravilima?


1. Obavezno trebate imati preko 1000 prijatelja!
2. Obavezno staviti u status šta radite (npr. serem, jedem, napolju predobro itd itd…)
3. Obavezno na lajku ili komentaru zahvalite rečima: FALA, JUBIM, JOJIM!
4. Svaki put kad vas neko naljuti……, razočara i sl.vi razglasite to na sva zvona, pa da svako zna kako se vi osećate (tuzni
statusi i poveznice obavezno)
5. MOLITEEE..... da vam lajkuju sliku….!!!
6. Svako ko vam lajkuje sliku vam mora postati najbolji prijatelj, vasha duusha, JubAv vAshaa….
( Naravno loše komentare brišete i uz to osobe koje su vam ga napisale)...
7. Ne zaboravite na novi domaći jezik: neam, joiii, pozz, nezz, iam i sl.
8. Trebate se slikati ispred ogledala u WC, napućiti usne, izbaciti dekolte (sa WC šoljom u pozadini)
9. Sami sebi lajkovati sve što objavite! ( ako ikako možete sa lažnih profila ! )
10. Pronaći svoju idealnu pozu i onda se na svakoj slici tako se slikati!
11. Za potpuni doživljaj preporucuje se i korištenje X umjesto H, W umjesto V, CH SH umjesto Ć Š, a PoŽeLjNo Bi I bIlO PiSaTi
OvAkO!
10. U imenu je poželjno imati nazive swatkica, pwincezica, mawa, carica, kraljica i sl.
11. Na slike pišite tekstove pesama. Naravno, da imaju veze sa vama (npr. KIŠA PADA, BANDERE RASTU, JA TE VOLIM,TI SI MOJA CURA).
12. Pišite i šaljite lančane poruke, jer inače ćete umreti !
13. Bar jednom mesečno stavite na status da brišete prijatelje ili čak celi face, pokažite koliko ste hladni. A’l u biti se zna da očekujete komentare „nemoj me brisati“ ili „dajj srecHhoo stA cu bEzz tebe nA fEjsuuuU? “
14. Kad nađete momka/curu, svaki dan pišite po zidu koliko se VOLITE i zgadite nama ostalima sve vrste tepanja!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com

AutorPoruka
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyUto Feb 26, 2013 10:25 pm

Astra ::
Bosno,ja da sam moj prijatelj,brisala bi se,sve samo kante konji,i slicna swanja sa farme...ko bi to podnjeo...total uncool.

Sva sreća pa ti ne vidim objave smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Ako me baš zanima (opet radoznalost) ja zavirim :rlol: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyUto Feb 26, 2013 10:27 pm

Ma Bosno,ajmo u akciju...jarko crvena,glitzerig nasminkana napucena usta pa stavimo kao profilnu...bar u necemu da smo coolinarke.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyUto Feb 26, 2013 10:29 pm

Ček da prvo stavim na status da jedem Paradiso i da sam na dijeti :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyUto Feb 26, 2013 10:37 pm

sonia ::
Astra ::
Ja mrzim bas ove skracenice sto su najcool na fejsu...a uhvatih sebe kako i ja obicno na catu napisem pozz....e neces ga majci vise,ja ti kazem.






Napisem sinu da je dosta sedenja na kompu, vreme je za krevet a on meni odgovori K!
Sta je sad pa ovo K? Skracenica za OK Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 73257 Bozze me sacuvaj, skracenice za skracenice Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 944472

Pade mi na pamet...zamisli meni tako napišu svekar i svekrva (mama i tata još uvijek nemaju fb profil) smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma



Datum upisa : 09.02.2008

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyUto Feb 26, 2013 10:40 pm

Cool sa coolerkama, FB hot-line, sa plavkama naravno very fine... smehsmeh :329340:
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي



Datum upisa : 23.03.2008

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyUto Feb 26, 2013 11:44 pm

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 3097591433Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 944472
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma



Datum upisa : 09.02.2008

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyUto Feb 26, 2013 11:46 pm

sonia ::
Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 3097591433Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 944472

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 M3tZm
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-



Datum upisa : 11.07.2013

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyČet Apr 17, 2014 6:24 pm

Astra,kako ranije ne videh ove savete  smehsmeh ..zato ja nisam cool na fb..
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyČet Apr 17, 2014 6:46 pm

danas mi jedan....valjda Azijat,zahvaljuje na Fb i druga rijec daj mi mail...ne moze...nista onda,hvala ti na objavama sa farme...jesam cool,ebote.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyČet Apr 17, 2014 6:54 pm

Kad sve ovo procitam, dodje mi da ugasim profil.Totalno sam aut!  trtrr 
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyČet Apr 17, 2014 6:55 pm

Astra ::
danas mi jedan....valjda Azijat,zahvaljuje na Fb i druga rijec daj mi mail...ne moze...nista onda,hvala ti na objavama sa farme...jesam cool,ebote.
mene žene traže mail... smehsmeh










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyČet Apr 17, 2014 7:12 pm

..a ja imam samo 30 prijatelja..qq kad cu dogurati do one gore brojke  :dmmase: 
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyČet Apr 17, 2014 7:15 pm

Ja imam 151 prijatelja. Treba da pocistim par komaTa...koji tamo cuce, ne znam ni ko su ni sta ce tu,,,no trazili prijateljstvo, ja prihvatila...prijatelji prijatelja, mog prijatelja  smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
Šmizla

Šmizla


Datum upisa : 07.10.2013

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyČet Apr 17, 2014 7:28 pm

Uopšte nisam cool a ni popularna smehsmeh
Imam svega 85 prijatelja od toga je polovina rodbina smehsmeh
Znači Lakota iste smo ....
Nikada ni neću biti cool...a i šta će mi to  :rlol: :rlol: :rlol:
..ionako me tamo ustvari "ni nema"...tako da mi je i to što imam i više nego dovoljno.
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyČet Apr 17, 2014 7:39 pm

Šmizla ::
Uopšte nisam cool a ni popularna smehsmeh
Imam svega 85 prijatelja od toga je polovina rodbina smehsmeh
Znači Lakota iste smo ....
Nikada ni neću biti cool...a i šta će mi to  :rlol: :rlol: :rlol:
..ionako me tamo ustvari "ni nema"...tako da mi je i to što imam i više nego  dovoljno.

Zato sam ja cool...jer sam jedan od tih 42,5!  zlz 










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 W19PRTD
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyČet Apr 17, 2014 7:48 pm

Kad igras godinama istu igricu,imas 1600 prijatelja...za cas...ahahah
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Šmizla

Šmizla


Datum upisa : 07.10.2013

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyČet Apr 17, 2014 7:53 pm

Igram igricu pa nemam toliko prijatelja..niti ću ih ikad imati ...i ovo mi sasvim dovoljno ...
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyPet Apr 18, 2014 1:20 pm

Astra ::
Kad igras godinama istu igricu,imas 1600 prijatelja...za cas...ahahah

Joj jesi popularna  smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: 
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyPet Apr 18, 2014 1:22 pm

i to u usponu...ahahah

Alle Freunde 1.700
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyPet Apr 18, 2014 1:23 pm

cool ako radi cooler, i pivo da je na stolu... daj pivo lol! 










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Divide10
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyPet Apr 18, 2014 1:23 pm

hahahahahahahahahaha Joj da je meni tako prijatelja! Moracu pocet timarit konje hahahahahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyPet Apr 18, 2014 1:27 pm

AstrinaKomsinica ::
hahahahahahahahahaha Joj da je meni tako prijatelja! Moracu pocet timarit konje hahahahahahahahahaha

ma pola familija....ahhahahha
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyPet Apr 18, 2014 1:31 pm

Astra ::
AstrinaKomsinica ::
hahahahahahahahahaha Joj da je meni tako prijatelja! Moracu pocet timarit konje hahahahahahahahahaha

ma pola familija....ahhahahha

hahahahaha E koja si ti blesa hahahahhahahaahhaha

DedeR da slike turis, da vidim dijete:) Ovo je bas uzbudljivo! Sretno, sretno!  jakog jakog jakog 
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyPet Apr 18, 2014 4:17 pm

Cool kad je tu "ona"..msm na nick Kona.... trtrr :smtzle: 99i lu6777 daj pivo lol! 










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Divide10
Nazad na vrh Ići dole
Auror@
SOLDIER of LOVE
Auror@


Godina : 64
Location : Neoplanta
Humor : aha
Datum upisa : 12.04.2014

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyPet Apr 18, 2014 4:35 pm

Astra ::

Imate profil na Fb,naravno,a koliko ste cool na njemu....pa nije to samo otvori profil,nadji staru raju...
Evo kako da budete interesantni....nalazite li se u ovim pravilima?


1. Obavezno trebate imati preko 1000 prijatelja!
2. Obavezno staviti u status šta radite (npr. serem, jedem, napolju predobro itd itd…)
3. Obavezno na lajku ili komentaru zahvalite rečima: FALA, JUBIM, JOJIM!
4. Svaki put kad vas neko naljuti……, razočara i sl.vi razglasite to na sva zvona, pa da svako zna kako se vi osećate (tuzni
statusi i poveznice obavezno)
5. MOLITEEE..... da vam lajkuju sliku….!!!
6. Svako ko vam lajkuje sliku vam mora postati najbolji prijatelj, vasha duusha, JubAv vAshaa….
( Naravno loše komentare brišete i uz to osobe koje su vam ga napisale)...
7. Ne zaboravite na novi domaći jezik: neam, joiii, pozz, nezz, iam i sl.
8. Trebate se slikati ispred ogledala u WC, napućiti usne, izbaciti dekolte (sa WC šoljom u pozadini)
9. Sami sebi lajkovati sve što objavite! ( ako ikako možete sa lažnih profila ! )
10. Pronaći svoju idealnu pozu i onda se na svakoj slici tako se slikati!
11. Za potpuni doživljaj preporucuje se i korištenje X umjesto H, W umjesto V, CH SH umjesto Ć Š, a PoŽeLjNo Bi I bIlO PiSaTi
OvAkO!
10. U imenu je poželjno imati nazive swatkica, pwincezica, mawa, carica, kraljica i sl.
11. Na slike pišite tekstove pesama. Naravno, da imaju veze sa vama (npr. KIŠA PADA, BANDERE RASTU, JA TE VOLIM,TI SI MOJA CURA).
12. Pišite i šaljite lančane poruke, jer inače ćete umreti !
13. Bar jednom mesečno stavite na status da brišete prijatelje ili čak celi face, pokažite koliko ste hladni. A’l u biti se zna da očekujete komentare „nemoj me brisati“ ili „dajj srecHhoo stA cu bEzz tebe nA fEjsuuuU? “
14. Kad nađete momka/curu, svaki dan pišite po zidu koliko se VOLITE i zgadite nama ostalima sve vrste tepanja!

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 2qm0rcn

Na FB sam došla nakon niza sajtova za druženje, na kojima sam bila. Nikad nisam jurila za popularnošću, nego sam uvek želela nešto da podelim, saopštim, a privatne teme u zaista iznimnim slučajevima ili gotovo nikad. Tu igram male mozgalice, gde ne treba puno prijatelja za prelazak nivoa, a tu su mi gotovo svi dragi prijatelji sa svih sajtova, iz celog sveta i nekoliko članova rodbine. Ne dopadaju mi se opcije delenja na FB, jer mnogi postovi izgube lepotu u "milion" obaveštenja i bez animacija. Za delenje postova, nalazim se na G+, gde sam pošla za svojom sestrom, da bih joj pomogla. Mogla bih ovde stavljati cifre prijatelja, koje bi možda zadivile ili začudile, ali, jedno je cifra, a drugo je komunikacija. U svakom slučaju, kad se nešto od toga pretoči u real, onda je zaista vredno spominjanja...
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyPet Apr 18, 2014 5:11 pm

cool sam ja svukud :D sto pitate ? Msm da vam ja objasnim kako to funkcionise ....morala bih vas posle poubijati  smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyPet Apr 18, 2014 5:14 pm

Okano ::
cool sam ja svukud :D sto pitate ? Msm da vam ja objasnim kako to funkcionise ....morala bih vas posle poubijati  smehsmeh 

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Greana10










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Divide10
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyPet Apr 18, 2014 5:16 pm

montoya ::
Okano ::
cool sam ja svukud :D sto pitate ? Msm da vam ja objasnim kako to funkcionise ....morala bih vas posle poubijati  smehsmeh 

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Greana10

Bleso, to je Cupka, zaeba se u sliKi hahahhahahahahahahahahahaahahha
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyPet Apr 18, 2014 5:25 pm

Toliko sam cool da više cool i ne mogu biti .Imam jednu sliku ,nikada nisam reči progovorio tamo ili bilo šta napisao ,lajkovanje i FB igrice smatram glupostima ,nikada ne pogledam tkzv "profil" ,a pola "prijatelja" nemam pojma ko su ,ako nisu sugrađani koje znam iz viđenja ili neko sa foruma .
Moje bitisanje se svodi na to da kopiram ako neko drugi stavi neku zanimljivu slikicu ili tekst -ovde .

E da ...napisao sam u onim ličnim podacima da sam udovac ,da pripadam Kineskoj radničkoj komunističkoj partiji ,a versko opredeljenje -Amiš menonit poziva sedmog dana(ili tako nešto ) 
Cool,a ?










Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyPet Apr 18, 2014 5:29 pm

Imate profil na Fb,naravno,a koliko ste cool na njemu....pa nije to samo otvori profil,nadji staru raju...
Evo kako da budete interesantni....nalazite li se u ovim pravilima?


1. Obavezno trebate imati preko 1000 prijatelja! - Imam i više (hvala farmi onoliko na tome)

2. Obavezno staviti u status šta radite (npr. serem, jedem, napolju predobro itd itd…) - Ako je po FB statusima-obaveštenjima ja ne radim ništa

3. Obavezno na lajku ili komentaru zahvalite rečima: FALA, JUBIM, JOJIM! - Po nekad bude nešto od ovog ali više u formi zezanja, znači NE

4. Svaki put kad vas neko naljuti……, razočara i sl.vi razglasite to na sva zvona, pa da svako zna kako se vi osećate (tuzni
statusi i poveznice obavezno)
- Jock ja

5. MOLITEEE..... da vam lajkuju sliku….!!! - Moje fotografije su doboljno dobre da ih ljudi lajkuju hahahaha

6. Svako ko vam lajkuje sliku vam mora postati najbolji prijatelj, vasha duusha, JubAv vAshaa…. ( Naravno loše komentare brišete i uz to osobe koje su vam ga napisale)... To pod obavezno

7. Ne zaboravite na novi domaći jezik: neam, joiii, pozz, nezz, iam i sl. - VedŽbam nepismenost al mi slabo ide

8. Trebate se slikati ispred ogledala u WC, napućiti usne, izbaciti dekolte (sa WC šoljom u pozadini) - HAHAHAHAHA

9. Sami sebi lajkovati sve što objavite! ( ako ikako možete sa lažnih profila ! ) - Samo zbog tog sam napravila 42 dummy naloga

10. Pronaći svoju idealnu pozu i onda se na svakoj slici tako se slikati! - Tražim pa možda i nađem

11. Za potpuni doživljaj preporucuje se i korištenje X umjesto H, W umjesto V, CH SH umjesto Ć Š, a PoŽeLjNo Bi I bIlO PiSaTi
OvAkO!
- VedŽbam i ovaj oblik nepismenosti al mi slabo ide

10. U imenu je poželjno imati nazive swatkica, pwincezica, mawa, carica, kraljica i sl. - Jedino da dodam Veštica ili Rospija to bi mi bolje leglo

11. Na slike pišite tekstove pesama. Naravno, da imaju veze sa vama (npr. KIŠA PADA, BANDERE RASTU, JA TE VOLIM,TI SI MOJA CURA). - Pesme ne pišem od osnovne škole a ne zloupotrebljavam ni editore za pravljanje patetike

12. Pišite i šaljite lančane poruke, jer inače ćete umreti ! - Zbog mene su izumrle i plavorepe beloruske veverice

13. Bar jednom mesečno stavite na status da brišete prijatelje ili čak celi face, pokažite koliko ste hladni. A’l u biti se zna da očekujete komentare „nemoj me brisati“ ili „dajj srecHhoo stA cu bEzz tebe nA fEjsuuuU? “ - Čekam da me stotinak tih hladnih makne s liste al nikako da dočekam

14. Kad nađete momka/curu, svaki dan pišite po zidu koliko se VOLITE i zgadite nama ostalima sve vrste tepanja! - Najbolje da ću fejs da zloupotrebljavam za takve svrhe

Zaključak: Definitivno nisam cool. Moguće da će me Slatki Marko zbog tog izbrisati sa liste korisnika  smehsmeh smehsmeh smehsmeh










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyPet Apr 18, 2014 5:35 pm

Šefe ti k'o jedna "moja" ... ima profil na fb, jednu jedinu fotku, "neaktivna" ... prijatelja daleko više nego ja...
Uopšte ne voli fb, ali ko šta stavi, ona proprati i naravno svaku fotku, objavu dobrano pogleda pa okolo prepričava.

A baš je tako kao ti  smehsmeh  niti kači šta, ne baca lajkiće, komentare, čak ni igrice ne igra... ma fb joj je skroz bez veze, ali svaki dan je tamo  slamka 

Mis'im...  :dontunderstand: 











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyPet Apr 18, 2014 5:47 pm

Neko ima nalog samo tako,a sve zna...a neko ima 1700 prijatelja(tako se zovu tamo) pa ga moraju opomenuti da nesto zanimljivo vidi i na vlastitom zidu  smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyPet Apr 18, 2014 5:48 pm

Astra ::
Neko ima nalog samo tako,a sve zna...a neko ima 1700 prijatelja(tako se zovu tamo) pa ga moraju opomenuti da nesto zanimljivo vidi i na vlastitom zidu  smehsmeh 

Astra ne moraš baš da pričaš takve lične stvari o meni. Ipak sam ti to rekla u poverenju  smehsmeh :rlol: smehsmeh smehsmeh 










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyPet Apr 18, 2014 5:55 pm

bosankaa ::
Šefe ti k'o jedna "moja" ... ima profil na fb, jednu jedinu fotku, "neaktivna" ... prijatelja daleko više nego ja...
Uopšte ne voli fb, ali ko šta stavi, ona proprati i naravno svaku fotku, objavu dobrano pogleda pa okolo prepričava.

A baš je tako kao ti  smehsmeh  niti  kači šta, ne baca lajkiće, komentare, čak ni igrice ne igra... ma  fb joj je skroz bez veze, ali svaki dan je tamo  slamka 

Mis'im...   :dontunderstand: 
Pa ne kažem -pogledam i ja koju slikicu (ima i ko me obavesti kad postavi novu ) naročito članica foruma .  :zubi3:  tongue
Ali kad vidim da neko natakne  Anu Nikolić ili Natu Bekvalac kao svoju "profilnu" ,ili "zaštiti" svoje slike kao da je Mona Liza u Luvru -sve mi jasno .
I zaista se ne pronalazim na FB i ne vidim šta je tamo zanimljivo,sem verovatno chata koji se može podesiti da si "tu" -a da za "neželjene" nisi .
Sa kim želim da komuniciram ,ima drugih načina ,a igrice zaista ne igram -nemam strpljenja da slažem kockice ili formiram "farme" .
Dakle ,nisam nimalo cool -no razumem zašto neki ,naročito oni sa "obavezom" -jako vole FB .Nije loše za "alibi"  :zubi3:
Ali jesam toliko cool ,da dam i pass ,ako nekome trebaju oni "životi " "drvca" " pokloni" ili šta već -da ne moram ja da "šaljem" ,što inače i ne znam.










Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 155klf10


Poslednji izmenio Danubius dana Pet Apr 18, 2014 5:58 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyPet Apr 18, 2014 5:57 pm

Danubius ::
...
Ali kad vidim da neko natakne  Anu Nikolić ili Natu Bekvalac kao svoju "profilnu" ,ili "zaštiti" svoje slike kao da je Mona Liza u Luvru -sve mi jasno .

Istina ove dve krampače ili neku sličnu njima ne bih ni pijana stavila na profilnu ali objasni mi tu teoriju o Mona Lizi. Šta ti je jasno?










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyPet Apr 18, 2014 6:11 pm

ZoxZoja ::



Istina ove dve krampače ili neku sličnu njima ne bih ni pijana stavila na profilnu ali objasni mi tu teoriju o Mona Lizi. Šta ti je jasno?
FB,po meni bi trebao da bude neki otvoreni svetski registar gde postavimo svoje ispravne podatke ,ako neko želi da nas "pronađe " ,recimo drug iz vojske ,dragi prijatelji koji su u inostranstvu ,rodbina sa kojom smo iz nekog razloga izgubili kontakt , školski drugovi ,poslovne kolege ....
Ne treba da se vrte tel.imenici i koješta -klikni na FB i potraži.
Dakle ,to razumem .Razumem i da ljudi "objave" srećne porodične događaje (venčanja ,rođenja ,itd )
Ali da neko postavi x svojih fotografija ,a da ih "zatvori" i za "prijatelje" ,nego mogu da ih vide samo muž (žena ) , mama i kuma ?
Šta je tu onda poenta ? Pa neka te gledaju u životu ,koji ih i stavljaš ?
Stavi svoju sliku ,ako imaš FB profil ,i ispravne podatke ,pa neka te odmah pronađe ko želi ,a ne da mora da kontaktira 10 imenjaka i prezimenjaka ,koje svi imamo ,pa ok . A najviše volim one "mistične" ,kad mi pošalju "zahtev" pod recimo "Noćna vila" ,bez ijedne slike ili validnog podatka ,pa pogađaj ko je ? Bzvz....nimalo cool .










Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyPet Apr 18, 2014 6:15 pm

..iii,jesi li prihvatio -nocnu vilu-  tongue ..kakvo ime  wsmile 
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyPet Apr 18, 2014 6:19 pm

Danubius ::
bosankaa ::
Šefe ti k'o jedna "moja" ... ima profil na fb, jednu jedinu fotku, "neaktivna" ... prijatelja daleko više nego ja...
Uopšte ne voli fb, ali ko šta stavi, ona proprati i naravno svaku fotku, objavu dobrano pogleda pa okolo prepričava.

A baš je tako kao ti  smehsmeh  niti  kači šta, ne baca lajkiće, komentare, čak ni igrice ne igra... ma  fb joj je skroz bez veze, ali svaki dan je tamo  slamka 

Mis'im...   :dontunderstand: 
Pa ne kažem -pogledam i ja koju slikicu (ima i ko me obavesti kad postavi novu ) naročito članica foruma .  :zubi3:  tongue
Ali kad vidim da neko natakne  Anu Nikolić ili Natu Bekvalac kao svoju "profilnu" ,ili "zaštiti" svoje slike kao da je Mona Liza u Luvru -sve mi jasno .
I zaista se ne pronalazim na FB i ne vidim šta je tamo zanimljivo,sem verovatno chata koji se može podesiti da si "tu" -a da za "neželjene" nisi .
Sa kim želim da komuniciram ,ima drugih načina ,a igrice zaista ne igram -nemam strpljenja da slažem kockice ili formiram "farme" .
Dakle ,nisam nimalo cool -no razumem zašto neki ,naročito oni sa "obavezom" -jako vole FB .Nije loše za "alibi"  :zubi3:
Ali jesam toliko cool ,da dam i pass ,ako nekome trebaju oni "životi " "drvca" " pokloni" ili šta već -da ne moram ja da "šaljem" ,što inače i ne znam.

Pa znamo se... nismo od juče  :tomato: 
A oni koji kače slike sa neta, a njihove nigdje, iskreno ne volim to i svega takvih par osoba imam u listi prijatelja i to su sa foruma.Nekako gledam na to da žele da ostanu samo Nickovi, a likovi... vjerovatno imaju svoje razloge zašto ih en pokazuju :))

Što se Chata tiče, eto ja tamo vrlo rijetko pošaljem ili dobijem neku poruku, ali zato WhatsApp leleeee

A igrice... pa šta ću kad se svakodnevno vozim gradskim prevozom  smehsmeh 
A šefe ima i tebe na po nekim igricama ... nije to ništa loše :tomato: 











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyPet Apr 18, 2014 6:24 pm

Ja sam jedna od tih kako si ih nazvao "Mona Liza". Ne želim da svoju intimu prostirem pred 1166-toro ljudi. Oni koji mi znače imaju uvid u moje privatne albume, znaju mi pravo ime, broj telefona ... Oatalim je dovoljno to što igramo istu igricu ili moje društveno angažovanje pri nekim akcijama.

A za školske drugove i rodbinu koju sam i zaboravila da imam postoji i profil gde je moje ime i prezime, slika (omiljena mi maturska). Mada i tamo nisam baš nešto cool i ne prostirem veš da ga svako vidi.

P.S. Ne sudi o ljudima dok ih ne upoznaš.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz


Poslednji izmenio ZoxZoja dana Pet Apr 18, 2014 6:27 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyPet Apr 18, 2014 6:26 pm

ZoxZoja ::
Oni koji mi znače imaju uvid u moje privatne albume, znaju mi pravo ime, broj telefona ...

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Images11
Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Images14










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Divide10
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyPet Apr 18, 2014 6:30 pm

ZoxZoja ::
Ja sam jedna od tih kako si ih nazvao "Mona Liza". Ne želim da svoju intimu prostirem pred 1166-toro ljudi. Oni koji mi znače imaju uvid u moje privatne albume, znaju mi pravo ime, broj telefona ... Oatalim je dovoljno to što igramo istu igricu ili moje društveno angažovanje pri nekim akcijama.

A za školske drugove i rodbinu koju sam i zaboravila da imam postoji i profil gde je moje ime i prezime, slika (omiljena mi maturska). Mada i tamo nisam baš nešto cool i ne prostirem veš da ga svako vidi.
Pa vidiš da onda ne spadaš u "mistične "  smehsmeh A za "lažne " profile zbog igrica ,to znam ,i ne zameram ,to nema veze sa osobom.
Hteo sam reći -ko je "virtuelni lik" to je svuda ,pa i na FB ,a ko je osoba -isto .
Meni je cool ako te neko prihvata onakvog kakav jesi i šta jesi ,ako smo odrasli i ozbiljni . Više ljudi ima fakultet na FB "ličnim podacima" ,nego što ih bilo uopšte upisano   u rektoratima ikada .  smehsmeh










Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyPet Apr 18, 2014 6:34 pm

Danubius ::

Hteo sam reći -ko je "virtuelni lik" to je svuda ,pa i na FB ,a ko je osoba -isto .

Jes, jest, vako ko Montoya;))))))))))

hahahahahahahaha Montyyyyyyyy  jakog 

Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyPet Apr 18, 2014 6:35 pm

AstrinaKomsinica ::

Jes, jest, vako ko Montoya;))))))))))

hahahahahahahaha Montyyyyyyyy  jakog 


Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Inspec12










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Divide10
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyPet Apr 18, 2014 6:38 pm

Postoji opcija kojom odobris ko moze a ko ne moze da vidi slike,sto je i logicno...sta briga nekog iz Libije,Sri lanke ili Norveske,ko mi je komsija na farmi kako izgleda neko od moje porodice...ali zato imam dobar broj prijatelja kojima vjerujem i koji su u grupi gdje mogu da vide sve.
To nije ni cool ni uncool....to je normalno.
Telefon nema potrebe pisati u profilu,kome zelim,dam privat i to je to.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyPet Apr 18, 2014 7:20 pm

Danubius ::

Pa vidiš da onda ne spadaš u "mistične "  smehsmeh A za "lažne " profile zbog igrica ,to znam ,i ne zameram ,to nema veze sa osobom.
Hteo sam reći -ko je "virtuelni lik" to je svuda ,pa i na FB ,a ko je osoba -isto .
Meni je cool ako te neko prihvata onakvog kakav jesi i šta jesi ,ako smo odrasli i ozbiljni . Više ljudi ima fakultet na FB "ličnim podacima" ,nego što ih bilo uopšte upisano   u rektoratima ikada .  smehsmeh

Zox Zoja jeste kako je ti nazva "mistična". Ona je moj alter ego, moja druga polovina ličnosti (gde je Nut da ovo objasni malo stručnije)  :rlol:  :rlol:  :rlol: 
Jednostavno taj profil je nastao kao privremeno rešenje da bih videla slike mog Bokija jer mi je net bio bušan ko cediljka za makarone da bi i jednu mogla da vidim na MSN. Kasnije se oteo kontroli i postao to što je postao. Ali zahvaljujući njoj sam upoznala Džibija i Astru, došla na Orla a sa Orla ovde. Zorica to sigurno ne bi jer njeni prijatelji nemaju cool interesovanja tipa forumašenje.
Ipak ne razlikuju se njih dve baš mnogo jer obema im JA vodim profile i određujem kako će se ponašati. A prva sam ta kojoj smeta kad neko koga niti znam niti sa njim kontaktiram objavi album sa 795 slika bebe. Malo više opreznosti i korištenja opcija koje postoje na FB ne bi ljudima škodilo (objasnila Astra da n citiram čitav post i njen).










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Auror@
SOLDIER of LOVE
Auror@


Godina : 64
Location : Neoplanta
Humor : aha
Datum upisa : 12.04.2014

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyPet Apr 18, 2014 8:14 pm

Mene je u početku isprepadala jedna net prijateljica "nemoj da stavljaš prave fotke, može neko da ih edituje, da napravi i pornić od njih... Slikaj se sa strane, nikad ceo lik, malo zamuti, zatamni..." U to vreme, tako isprepadana, čupala sam kablove, kad me neko zove u chat, da mi ne uključi slučajno kameru.... Vremenom, počela sam da se opuštam i što reče Zoja, ono što je otvoreno "pod maskom" otme se kontroli... Ne znaš ko si i šta si više, ni šta si kome slagao/la   zato kažem onoliko koliko mislim da treba, prema nekoj "gradaciji" prijateljstva.
jakog
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyPet Apr 18, 2014 8:24 pm

Meni fb do današnjeg nije jasan, osim da je to mesto koji hoće da se jebu a da im ne uđe.
Svi kao nešto jure prijatelje i snebivaju se, a jedini razlog zašto su ljudi na fb je što bi hteli, ali ne smeju pa leče neke svoje komplekse i slično.
Fb je ubio forume, gde se možeš predstaviti ljudima preko tema, upoznaš se sa mišljenjem osobe po raznim pitanjima. Tu shvatam da se rode priajteljstva pa i nešto više.
Ali kuckanje i gledanje prosto slika i gluposti, nije mi jasno.
Ne kažem da svi tamo idu zbog nagona za onim što im je u mozgu zabranjeno, ali je to svrha fb.
Šta da prčam sa obobom koju vidim na četu, ne znam kako mi je došla u prijatelje, osim nekog flerta. Bio bih idijot kompletan da sad sam sebi tvrdim da hoću samo prijateljstvo sa njom.
Mnogo više volim da upoznajem ljude u kafani, na drugim mestima, ali i na forumima gde mi se prosto svide razmišljanja i shvatanja.
A šta tamo da mi se svidi na fb, rukopis ili šta.










Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 2iiv51gJeste li cool na facebooku-u - Page 2 28wf5a8
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyPet Apr 18, 2014 8:29 pm

Mozda si dijelom u pravu Debi...imala sam jednu u prijateljima koja je za malo vodila forum na svom zidu...zadala bi temi i onda bi komentarisali...obozavala je moje ucesce i cak me pozivala da napisem nesto,dok nije pocela sa sranjima,volim ga ali mu  ne dam sliku,pa on kleci i moli,onda ona drvlje i kamenje po njemu,pa se vole do zvijezda dan i po a onda opet  plac...ma zajebi to mrzim da citam....tako da mislim i nismo vise medju prijateljima jer sam naravno komentirala takvo ponasanje kao pubertetsko,a to joj se nije svidjelo.No prvobitna ideja je bila vrlo zanimljiva.

E sad su cool ovi sto se ubise stavljajuci slike razapetog Isusa...isprepadase me na zidu,samo mi iskace Isusek...sve sa cavlima i tako to...obozavam velike vjernike....al u panjevima....jbga nek se mole u crkvi a ne na FB.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyPet Apr 18, 2014 8:30 pm

Meni je FB mesto gde su mi medju prijateljima većinom oni koje znam još od pre njegovog postanka.
Nešto od prijatelja pokupih na par foruma, oni sa kojima sam se baš razumeo.
Ceo profil mi je potpuno otvoren i ništa nije zaključano. Tu su porodične slike, i slike iz istorije i praistorije... zlz
Sa prijateljima iz mladosti razmenih slike i video snimke.

Postoji i par osoba za koje sam verovao da ih neću više nikada videti, ali upornošću i tokom višemesečnog traganja ih nadjoh...i videh posle skoro 30 godina...i na tome POSEBNO hvala FB, ispunio je cilj svog postojanja što se mene tiče... zlz

Još kada bih mogao da nadjem Sanju...

Ne znam za druge...meni FB ok...iako i forume i dalje volim.










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 W19PRTD
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyPet Apr 18, 2014 8:31 pm

...astra,za ovo zadnje si potpuno u pravu.. smehsmeh trtrr
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyPet Apr 18, 2014 8:32 pm

Da me ne shvatite pogrešno ja ne lažem na Zoxy profilu. Samo neke stvari ako neću da kažem i pokažem ja to otvoreno stavim na znaje i ako se nekom ne svidi može slobodno da me obriše sa liste. Nisam sakrila godinu rođenja a to najčešće rade. Ne kačim tuđe slike kao svoje. Tri godine sam koristila Bokijevu sliku kao profilnu u početku jer sam mu na taj način pokazala da sam uz njega kad mu je bilo teško a kasnije navikla pa ostala ta slika.

Da neko ne pomisli da se pravdam jer mi to nije namera. Samo pokušavam da objasnim da ne moraš svaki aspekt svog života da prostreš na uvid ni najbližim a kamo li strancima. Ja sam neku svoju meru našla a ako nekom ne odgovara nije moj problem.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyPet Apr 18, 2014 8:39 pm

Lakota ::
...astra,za ovo zadnje si potpuno u pravu.. smehsmeh trtrr

A bolje da se leče po FB nego u realnosti.
Bar je net vrhunac demokratije, veće od daljinskog za tv. zlz
Sve opcije postoje...pa čak "i ne želim više OVOG-OVU da gledam!"  smehsmeh 

A o poplavi profila raznih mudraca, citata, patetičnih statusa i lajkovanja istih da ne govorim. Bem ti sunac neki su više "ljubavno-patetičnih statusa" okačili ili lajkovali nego što su rečenica u knjigama ikad pročitali!  smehsmeh Svi načitani...k'o da su celu aleksandrijsku biblioteku pročitali...pre ne go što ja spaljena...  :rlol:










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 W19PRTD
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyPet Apr 18, 2014 8:42 pm

Ja ne krujem ništa, lupetam sve šta mi padne na pamet.
Bio sam banovan sa Fb na 3 meseca, nisam ni pirmetio. Jer sam tamo i tako jako retko dolazio.
Međutim, ne interesuje me da gledam slike drugih osoba. Jbt, koliko lepih žena sreo jutros na pijaci dok sam birao jaja. Ne, ja sad treba da trčim kući i da gvirkam tamo u nečije slike i slično.
Ma probao sam da obrišem profil, ne može.
Prosto, fb mi je nešto najgore na netu što se pojavilo. Osim, ...ovo što Brđanin kaže, stara prijateljstva i izgubljeni kontakti, ali svi počnu tako, posle polako počinju da skreću.
Posebno me nervira kada sa nekim kontaktiram i ja odno, kao dobar dan tražim telefon ili dajem svoj. Jbt, tamo sa druge strane zaprepoašćenje. E to mi nije jasno.
Pa koji kurac onda kuckaš jbt, valjda je to samo jedan način kontakta, a posle par reči, e ajde da razmenimo telefone, isto kao i na autobuskoj stanici, ili bilo gde.
Ne mogu da verujem da je neko spreman satima da kucka i zateže oko telefona. Pa ja bih svoj bez problema stavio i na zid, ili ne bih dolazio na takva mesta. Svašta.










Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 2iiv51gJeste li cool na facebooku-u - Page 2 28wf5a8
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyPet Apr 18, 2014 8:48 pm

brdjanin:
Bem ti sunac neki su više "ljubavno-patetičnih statusa" okačili ili lajkovali nego što su rečenica u knjigama ikad pročitali!



hahahah
ako i poslije smrti ima ljubavi,ja cu te voljeti i kad umrem.

Doslo mi da joj napisem,ubi se,idiote ,mozda se tamo jace voli...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyPet Apr 18, 2014 8:57 pm

Ima i gore od toga što Astra i Brdski spominju. To je kad te na nekoj takvoj idiotskoj slici sa patetiš citatom taguju pa ti onda samo iskaču notifikacije od tog a zid ti se pretvori u ozložbu tuđeg pro*****nja. Srećom pa postoji i opcija da se zabrani da se takva stvar vidi na mom zidu i obilato je koristim. Totalno nisam cool po tom pitanju.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyPet Apr 18, 2014 9:01 pm

Ljudi, ali šta je to onda što vas vuče na FB?










Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 2iiv51gJeste li cool na facebooku-u - Page 2 28wf5a8
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyPet Apr 18, 2014 9:04 pm

Mene "vuče" to što ima par ljudi koji stvarno umeju da okače meni zanimljive stvari...linkove ka člancima, nekoj muzici koju nisam imao prilike da čujem, onda blogova koji su mi zanimljivi...
Nekako mi je FB postao najpraktičniji "prozor" gde se najbrže i najšire informišem...

A često se i slatko ismejem... zlz










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 W19PRTD
Nazad na vrh Ići dole
Auror@
SOLDIER of LOVE
Auror@


Godina : 64
Location : Neoplanta
Humor : aha
Datum upisa : 12.04.2014

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyPet Apr 18, 2014 9:06 pm

debilko ::
Ljudi, ali šta je to onda što vas vuče na FB?
Mene, sledeće: stari prijatelji sa drugih sajtova, da vidim kako su, s vremena na vreme, dogovor sa rodbinom, pričica umesto plaćanja telefona i igrice, one kratke, više dečije, gde uključuješ logiku, pa potisneš razmišljanja o životnim srnjima. Poneka dobra fotka za pravljenje videa... Sve ima svoje... Otvorim uvek bar 5-6 prozora, pa "šaram" po netu... Gledam da mi bude lepo, dok sam na liniji...
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 EmptyPet Apr 18, 2014 9:08 pm

Sve ovo što je Brdski nabroja, onda dve igrice koje volim, zatim neki ljudi koji nisu forumaški tip ali imamo neke svoje grupice gde se ispričamo o nekim temama ... Otprilike kao što i ovde dođem a ne dopadaju mi se sve teme koje postoje. Tu su ali ih ne čitam i ne komentarišem.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Jeste li cool na facebooku-u
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Statusi na FACEBOOKU : )))
» Prevare na facebooku
» Jeste li tolerantni ?
» Jeste li znali ?!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: INTERNET :: FACEBOOK-
Skoči na: