DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Jeste li cool na facebooku-u

Ići dole 
+15
debilko
ZoxZoja
Okano
brdjanin
Šmizla
Kijara-brm
dusicaa
Lakota
montoya
bosankaa
sonia
veseljak 79
brunolino
AstrinaKomsinica
Astra
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 EmptySre Jun 01, 2011 5:02 pm

First topic message reminder :


Imate profil na Fb,naravno,a koliko ste cool na njemu....pa nije to samo otvori profil,nadji staru raju...
Evo kako da budete interesantni....nalazite li se u ovim pravilima?


1. Obavezno trebate imati preko 1000 prijatelja!
2. Obavezno staviti u status šta radite (npr. serem, jedem, napolju predobro itd itd…)
3. Obavezno na lajku ili komentaru zahvalite rečima: FALA, JUBIM, JOJIM!
4. Svaki put kad vas neko naljuti……, razočara i sl.vi razglasite to na sva zvona, pa da svako zna kako se vi osećate (tuzni
statusi i poveznice obavezno)
5. MOLITEEE..... da vam lajkuju sliku….!!!
6. Svako ko vam lajkuje sliku vam mora postati najbolji prijatelj, vasha duusha, JubAv vAshaa….
( Naravno loše komentare brišete i uz to osobe koje su vam ga napisale)...
7. Ne zaboravite na novi domaći jezik: neam, joiii, pozz, nezz, iam i sl.
8. Trebate se slikati ispred ogledala u WC, napućiti usne, izbaciti dekolte (sa WC šoljom u pozadini)
9. Sami sebi lajkovati sve što objavite! ( ako ikako možete sa lažnih profila ! )
10. Pronaći svoju idealnu pozu i onda se na svakoj slici tako se slikati!
11. Za potpuni doživljaj preporucuje se i korištenje X umjesto H, W umjesto V, CH SH umjesto Ć Š, a PoŽeLjNo Bi I bIlO PiSaTi
OvAkO!
10. U imenu je poželjno imati nazive swatkica, pwincezica, mawa, carica, kraljica i sl.
11. Na slike pišite tekstove pesama. Naravno, da imaju veze sa vama (npr. KIŠA PADA, BANDERE RASTU, JA TE VOLIM,TI SI MOJA CURA).
12. Pišite i šaljite lančane poruke, jer inače ćete umreti !
13. Bar jednom mesečno stavite na status da brišete prijatelje ili čak celi face, pokažite koliko ste hladni. A’l u biti se zna da očekujete komentare „nemoj me brisati“ ili „dajj srecHhoo stA cu bEzz tebe nA fEjsuuuU? “
14. Kad nađete momka/curu, svaki dan pišite po zidu koliko se VOLITE i zgadite nama ostalima sve vrste tepanja!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com

AutorPoruka
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 EmptyPet Apr 18, 2014 8:32 pm

Da me ne shvatite pogrešno ja ne lažem na Zoxy profilu. Samo neke stvari ako neću da kažem i pokažem ja to otvoreno stavim na znaje i ako se nekom ne svidi može slobodno da me obriše sa liste. Nisam sakrila godinu rođenja a to najčešće rade. Ne kačim tuđe slike kao svoje. Tri godine sam koristila Bokijevu sliku kao profilnu u početku jer sam mu na taj način pokazala da sam uz njega kad mu je bilo teško a kasnije navikla pa ostala ta slika.

Da neko ne pomisli da se pravdam jer mi to nije namera. Samo pokušavam da objasnim da ne moraš svaki aspekt svog života da prostreš na uvid ni najbližim a kamo li strancima. Ja sam neku svoju meru našla a ako nekom ne odgovara nije moj problem.
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda



Datum upisa : 13.09.2013

Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 EmptyPet Apr 18, 2014 8:39 pm

Lakota ::
...astra,za ovo zadnje si potpuno u pravu.. smehsmeh trtrr

A bolje da se leče po FB nego u realnosti.
Bar je net vrhunac demokratije, veće od daljinskog za tv. zlz
Sve opcije postoje...pa čak "i ne želim više OVOG-OVU da gledam!"  smehsmeh 

A o poplavi profila raznih mudraca, citata, patetičnih statusa i lajkovanja istih da ne govorim. Bem ti sunac neki su više "ljubavno-patetičnih statusa" okačili ili lajkovali nego što su rečenica u knjigama ikad pročitali!  smehsmeh Svi načitani...k'o da su celu aleksandrijsku biblioteku pročitali...pre ne go što ja spaljena...  :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda



Datum upisa : 22.06.2009

Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 EmptyPet Apr 18, 2014 8:42 pm

Ja ne krujem ništa, lupetam sve šta mi padne na pamet.
Bio sam banovan sa Fb na 3 meseca, nisam ni pirmetio. Jer sam tamo i tako jako retko dolazio.
Međutim, ne interesuje me da gledam slike drugih osoba. Jbt, koliko lepih žena sreo jutros na pijaci dok sam birao jaja. Ne, ja sad treba da trčim kući i da gvirkam tamo u nečije slike i slično.
Ma probao sam da obrišem profil, ne može.
Prosto, fb mi je nešto najgore na netu što se pojavilo. Osim, ...ovo što Brđanin kaže, stara prijateljstva i izgubljeni kontakti, ali svi počnu tako, posle polako počinju da skreću.
Posebno me nervira kada sa nekim kontaktiram i ja odno, kao dobar dan tražim telefon ili dajem svoj. Jbt, tamo sa druge strane zaprepoašćenje. E to mi nije jasno.
Pa koji kurac onda kuckaš jbt, valjda je to samo jedan način kontakta, a posle par reči, e ajde da razmenimo telefone, isto kao i na autobuskoj stanici, ili bilo gde.
Ne mogu da verujem da je neko spreman satima da kucka i zateže oko telefona. Pa ja bih svoj bez problema stavio i na zid, ili ne bih dolazio na takva mesta. Svašta.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 EmptyPet Apr 18, 2014 8:48 pm

brdjanin:
Bem ti sunac neki su više "ljubavno-patetičnih statusa" okačili ili lajkovali nego što su rečenica u knjigama ikad pročitali!



hahahah
ako i poslije smrti ima ljubavi,ja cu te voljeti i kad umrem.

Doslo mi da joj napisem,ubi se,idiote ,mozda se tamo jace voli...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 EmptyPet Apr 18, 2014 8:57 pm

Ima i gore od toga što Astra i Brdski spominju. To je kad te na nekoj takvoj idiotskoj slici sa patetiš citatom taguju pa ti onda samo iskaču notifikacije od tog a zid ti se pretvori u ozložbu tuđeg pro*****nja. Srećom pa postoji i opcija da se zabrani da se takva stvar vidi na mom zidu i obilato je koristim. Totalno nisam cool po tom pitanju.
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda



Datum upisa : 22.06.2009

Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 EmptyPet Apr 18, 2014 9:01 pm

Ljudi, ali šta je to onda što vas vuče na FB?
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda



Datum upisa : 13.09.2013

Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 EmptyPet Apr 18, 2014 9:04 pm

Mene "vuče" to što ima par ljudi koji stvarno umeju da okače meni zanimljive stvari...linkove ka člancima, nekoj muzici koju nisam imao prilike da čujem, onda blogova koji su mi zanimljivi...
Nekako mi je FB postao najpraktičniji "prozor" gde se najbrže i najšire informišem...

A često se i slatko ismejem... zlz
Nazad na vrh Ići dole
Auror@
SOLDIER of LOVE



Datum upisa : 12.04.2014

Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 EmptyPet Apr 18, 2014 9:06 pm

debilko ::
Ljudi, ali šta je to onda što vas vuče na FB?
Mene, sledeće: stari prijatelji sa drugih sajtova, da vidim kako su, s vremena na vreme, dogovor sa rodbinom, pričica umesto plaćanja telefona i igrice, one kratke, više dečije, gde uključuješ logiku, pa potisneš razmišljanja o životnim srnjima. Poneka dobra fotka za pravljenje videa... Sve ima svoje... Otvorim uvek bar 5-6 prozora, pa "šaram" po netu... Gledam da mi bude lepo, dok sam na liniji...
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 EmptyPet Apr 18, 2014 9:08 pm

Sve ovo što je Brdski nabroja, onda dve igrice koje volim, zatim neki ljudi koji nisu forumaški tip ali imamo neke svoje grupice gde se ispričamo o nekim temama ... Otprilike kao što i ovde dođem a ne dopadaju mi se sve teme koje postoje. Tu su ali ih ne čitam i ne komentarišem.
Nazad na vrh Ići dole
Auror@
SOLDIER of LOVE
Auror@


Godina : 64
Location : Neoplanta
Humor : aha
Datum upisa : 12.04.2014

Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 EmptyPet Apr 18, 2014 9:11 pm

ZoxZoja ::
Sve ovo što je Brdski nabroja, onda dve igrice koje volim, zatim neki ljudi koji nisu forumaški tip ali imamo neke svoje grupice gde se ispričamo o nekim temama ... Otprilike kao što i ovde dođem a ne dopadaju mi se sve teme koje postoje. Tu su ali ih ne čitam i ne komentarišem.
Upravo tako... One koji ostavljaju komentare, u smislu - ne svidja mi se, bilo gde na netu, smatram osobe za ignore  ili BLOCK. Idem tamo gde mi je lepo i tačka .
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 EmptyPet Apr 18, 2014 9:12 pm

debilko ::
Ljudi, ali šta je to onda što vas vuče na FB?

Kako sta...pa smijem se idiotima...divim im se kako su visokoumni...a volim one umisljene sto misle da se svijet oko njih vrti,pa svakodnevno porucuju...onima koji ju mrze,poruke stila...dobro sam...iako te to rastuzuje.
zar neko stvarno vjeruje da moze da se mrzi neki nik na netu,bez razloga...ali to ovi pateticari vole da ispadne kako su uspjesni,iznad,pa imaju neprijatelje...svi im zavide....
E sto rece Zoxy,ima tu opcija ,pa samo sakrijes,da ne gledas...ali nekad se i nasmijem kojekakvim izljevima zenstvenosti(muskarci su rjedji u ovome).
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Auror@
SOLDIER of LOVE
Auror@


Godina : 64
Location : Neoplanta
Humor : aha
Datum upisa : 12.04.2014

Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 EmptyPet Apr 18, 2014 9:17 pm

Astra ::
debilko ::
Ljudi, ali šta je to onda što vas vuče na FB?

Kako sta...pa smijem se idiotima...divim im se kako su visokoumni...a volim one umisljene sto misle da se svijet oko njih vrti,pa svakodnevno porucuju...onima koji ju mrze,poruke stila...dobro sam...iako te to rastuzuje.
zar neko stvarno vjeruje da moze da se mrzi neki nik na netu,bez razloga...ali to ovi pateticari vole da ispadne kako su uspjesni,iznad,pa imaju neprijatelje...svi im zavide....
E sto rece Zoxy,ima tu opcija ,pa samo sakrijes,da ne gledas...ali nekad se i nasmijem kojekakvim izljevima zenstvenosti(muskarci su rjedji u ovome).
Ponekad se nečiji zid pretvori u zid plača, to je tačno... Takav period naidje, ali ne osudjujem, nego ne gledam, ako nisam u toku. Imam i ja kojekakve poruke, tamo u slikicama, ali - to je lično i ta osoba zna zašto je to tamo. Dok sam delila, moralo se pojaviti na zidu i ovima iz Brazila i ovima iz Britanije, ali, takav je FB. Tolerancija - ključna reč... neću više da se nadovezujem sa pričom ovde... preterah brate, sestro  :pušač:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 EmptyPet Apr 18, 2014 10:15 pm

Mene najviše oduševi ono zgražanje -brisao te neko iz "prijatelja" na FB .
Tragedija -momak i devojka se posvađaju ,svašta izgovore (live ) nastave sa time (ili pokušajem mirenja ) raznim "objavama " ili "statusima" ,ali kada te briše iz "prijatelja" -eeee ,onda je kraj -nema više .
Danas to znači isto što i razvod ,a  ni to nije zaobiđeno ...za neke ljude saznaš da su se razveli ,tek kada vidiš da umesto "u braku (vezi) sa ....." pojavi se "slobodan /na"
Ako je to normalno ,i cool -onda ja zaista nisam cool niti ću ikada biti .
Znam ljude ,tačnije žene za koje sam bar 5 puta pročitao,recimo ,za par godina  "u vezi sa ..."pa uvek drugo ime .
Može li se na osnovu toga doneti zaključak -ma ,drolja ,laka ,fufa ?
Nije tako jednostavno -možda jeste ,možda nije ,možda žena samo nema sreće sa drugim polom .
FB nije uopšte cool ,po meni -prilično zaglupljuje ,ali probaj to reći nekom "ljubitelju" i svakodnevnom korisniku .....










Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Auror@
SOLDIER of LOVE
Auror@


Godina : 64
Location : Neoplanta
Humor : aha
Datum upisa : 12.04.2014

Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 EmptyPet Apr 18, 2014 10:21 pm

Danubius ::
Mene najviše oduševi ono zgražanje -brisao te neko iz "prijatelja" na FB .
Tragedija -momak i devojka se posvađaju ,svašta izgovore (live ) nastave sa time (ili pokušajem mirenja ) raznim "objavama " ili "statusima" ,ali kada te briše iz "prijatelja" -eeee ,onda je kraj -nema više .
Danas to znači isto što i razvod ,a  ni to nije zaobiđeno ...za neke ljude saznaš da su se razveli ,tek kada vidiš da umesto "u braku (vezi) sa ....." pojavi se "slobodan /na"
Ako je to normalno ,i cool -onda ja zaista nisam cool niti ću ikada biti .
Znam ljude ,tačnije žene za koje sam bar 5 puta pročitao,recimo ,za par godina  "u vezi sa ..."pa uvek drugo ime .
Može li se na osnovu toga doneti zaključak -ma ,drolja ,laka ,fufa ?
Nije tako jednostavno -možda jeste ,možda nije ,možda žena samo nema sreće sa drugim polom .
FB nije uopšte cool ,po meni -prilično zaglupljuje ,ali probaj to reći nekom "ljubitelju" i svakodnevnom korisniku .....
Ma, treba gledati svoja posla... Svi nešto traže, nekud beže, ali niko od sebe ne može da pobegne, kako u real životu, tako i na FB i gdegod da podju. Ko je kome šta, ko je koga zeznuo, prevario, ko je na liniji a ne javlja se - svako ZAŠTO ima svoje JBG... Verovatno i ja u nekim momentima idem nekom na živce ili ćutanjem, ili "lajanjem" ili nečim što sam htela reći NEKOM, preko mog "zida", ali... Kako mene zabole za tudje mišljenje, tako me zabole i za to kome je šta na zidu, osim ako mi se direktno obrati...
Eto - rekoh da neću, pa slagah... smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 EmptyPet Apr 18, 2014 10:25 pm

A u pm, ja skroz out  dm2 
Nego, mene zanimaju ovi sto imaju zajednicke fb profile, kako se oni svadjaju?  zlz 










Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 EmptyPet Apr 18, 2014 10:35 pm

sonia ::
A u pm, ja skroz out  dm2 
Nego, mene zanimaju ovi sto imaju zajednicke fb profile, kako se oni svadjaju?  zlz 

Ko prvi stigne do kompa izbaci onog drugog iz imena na profilu i promeni šifru ... nešto ko promena brave u stanu pa ti zovi policiju i dokazuj na sudu da je pola profila tvoje  :rlol: :rlol: :rlol: 










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 EmptyPet Apr 18, 2014 10:45 pm

Danubius ::
Mene najviše oduševi ono zgražanje -brisao te neko iz "prijatelja" na FB .
Tragedija -momak i devojka se posvađaju ,svašta izgovore (live ) nastave sa time (ili pokušajem mirenja ) raznim "objavama " ili "statusima" ,ali kada te briše iz "prijatelja" -eeee ,onda je kraj -nema više .
Danas to znači isto što i razvod ,a  ni to nije zaobiđeno ...za neke ljude saznaš da su se razveli ,tek kada vidiš da umesto "u braku (vezi) sa ....." pojavi se "slobodan /na"
Ako je to normalno ,i cool -onda ja zaista nisam cool niti ću ikada biti .
Znam ljude ,tačnije žene za koje sam bar 5 puta pročitao,recimo ,za par godina  "u vezi sa ..."pa uvek drugo ime .
Može li se na osnovu toga doneti zaključak -ma ,drolja ,laka ,fufa ?
Nije tako jednostavno -možda jeste ,možda nije ,možda žena samo nema sreće sa drugim polom .
FB nije uopšte cool ,po meni -prilično zaglupljuje ,ali probaj to reći nekom "ljubitelju" i svakodnevnom korisniku .....
Najzad u nečemu da se složimo  daj pivo 










Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 2iiv51gJeste li cool na facebooku-u - Page 3 28wf5a8
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 EmptyPet Apr 18, 2014 10:52 pm

Sam da prijavim za ovaj comment vise mene: Debi je mene bris'o sa liste, a nismo se muljali Tita mi hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 EmptyPet Apr 18, 2014 10:56 pm

AstrinaKomsinica ::
Sam da prijavim za ovaj comment vise mene: Debi je mene bris'o sa liste, a nismo se muljali Tita mi hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
Debi vrati je nazad.Ispisaće 5 stranica.  :zubi3:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 EmptyPet Apr 18, 2014 10:57 pm

AstrinaKomsinica ::
Sam da prijavim za ovaj comment vise mene: Debi je mene bris'o sa liste, a nismo se muljali Tita mi hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Mozda i jeste a ti to ne znas.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 EmptyPet Apr 18, 2014 10:58 pm

AstrinaKomsinica ::
Sam da prijavim za ovaj comment vise mene: Debi je mene bris'o sa liste, a nismo se muljali Tita mi hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
Auuuuu ti mene obrisala, i sad još dodaješ so na ranu. :dmmase: 










Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 2iiv51gJeste li cool na facebooku-u - Page 3 28wf5a8
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 EmptyPet Apr 18, 2014 10:59 pm

Kijara-brm ::
AstrinaKomsinica ::
Sam da prijavim za ovaj comment vise mene: Debi je mene bris'o sa liste, a nismo se muljali Tita mi hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
Debi vrati je nazad.Ispisaće 5 stranica.  :zubi3:

DedeR ovo u bisere hahahahahahahahahahahhahaha Nejam bona kad, moram se spremat, a inace bi' ja hahahahahahahahahaha

Astra, mozda se za'ebo pa s tobom, mislec da sam ja  smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:  Sa mnom nije sigurno  :zubi3: 

Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 EmptyPet Apr 18, 2014 11:02 pm

AstrinaKomsinica ::
Kijara-brm ::
AstrinaKomsinica ::
Sam da prijavim za ovaj comment vise mene: Debi je mene bris'o sa liste, a nismo se muljali Tita mi hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
Debi vrati je nazad.Ispisaće 5 stranica.  :zubi3:

DedeR ovo u bisere hahahahahahahahahahahhahaha Nejam bona kad, moram se spremat, a inace bi' ja hahahahahahahahahaha

Astra, mozda se za'ebo pa s tobom, mislec da sam ja  smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:  Sa mnom nije sigurno  :zubi3: 


Ja i ne krijem da me smuvao Debi,pa se i nadjosmo u Bg u zatamnjenom restoranu...Astrolog nam mahao s balkona.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 EmptyPet Apr 18, 2014 11:04 pm

Astra ::

Ja i ne krijem da me smuvao Debi,pa se i nadjosmo u Bg u zatamnjenom restoranu...Astrolog nam mahao s balkona.

I kakav je?!  smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: 
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 EmptyPet Apr 18, 2014 11:04 pm

Ček da ja promenim šifru za svaki slučaj, ovde se počelo baš temeljno razgovarati.










Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 2iiv51gJeste li cool na facebooku-u - Page 3 28wf5a8
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 EmptyPet Apr 18, 2014 11:05 pm

Ni nalik ovome ovdje i ima dobrog prijatelja...i s njim sam se smuvala  smehsmeh smehsmeh smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 EmptyPet Apr 18, 2014 11:06 pm

AstrinaKomsinica ::
Astra ::

Ja i ne krijem da me smuvao Debi,pa se i nadjosmo u Bg u zatamnjenom restoranu...Astrolog nam mahao s balkona.

I kakav je?!  smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: 
Pa kako može biti, došla je kući sa pionirskom maramom.










Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 2iiv51gJeste li cool na facebooku-u - Page 3 28wf5a8
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 EmptyPet Apr 18, 2014 11:07 pm

debilko ::
AstrinaKomsinica ::
Astra ::

Ja i ne krijem da me smuvao Debi,pa se i nadjosmo u Bg u zatamnjenom restoranu...Astrolog nam mahao s balkona.

I kakav je?!  smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: 
Pa kako može biti, došla je kući sa pionirskom maramom.

A kapica?!  smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: 
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 EmptyPet Apr 18, 2014 11:07 pm

debilko ::
Ček da ja promenim šifru za svaki slučaj, ovde se počelo baš temeljno razgovarati.
ko sad kohga izbacio...  smehsmeh 
Astra ::
Ni nalik ovome ovdje i ima dobrog prijatelja...i s njim sam se smuvala  smehsmeh smehsmeh smehsmeh 
paz nju...malo li je jedan... smehsmeh
ima Astrolog da se razmaše..hahaha










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 EmptyPet Apr 18, 2014 11:08 pm

Astra ::
Ni nalik ovome ovdje i ima dobrog prijatelja...i s njim sam se smuvala  smehsmeh smehsmeh smehsmeh 
Misliš imao, uuuuuu jbt....šta nam uradi Astra jbt.










Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 2iiv51gJeste li cool na facebooku-u - Page 3 28wf5a8


Poslednji izmenio debilko dana Pet Apr 18, 2014 11:09 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 EmptyPet Apr 18, 2014 11:08 pm

Debi,njoj krivo sto si ju briso sa Fb...a ja te i banovala a opet me volis  smehsmeh smehsmeh smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 EmptyPet Apr 18, 2014 11:09 pm

Astra ::
Debi,njoj krivo sto si ju briso sa Fb...a ja te i banovala a opet me volis  smehsmeh smehsmeh smehsmeh 

Pa bem ga Debi treba ti se crtat  trtrr  Crko' ja sto volis Astru  smehsmeh  :rlol:  :rlol:  :rlol:  :rlol:  :rlol:  :rlol:  :rlol:  :rlol: 
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 EmptyPet Apr 18, 2014 11:14 pm

Astra ::
Debi,njoj krivo sto si ju briso sa Fb...a ja te i banovala a opet me volis  smehsmeh smehsmeh smehsmeh 
Ej, a nisam se uopšte naljutio što me brisala, ali vidiš da je grize savest, pa se sad zeza
Naravno Astra, nemate vi načina da svu ljubav iscedite iz ovog ravnogorskog srca bre.
Da još svoju ljubav ne obuzdavam, sudili bi mi za genocid.










Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 2iiv51gJeste li cool na facebooku-u - Page 3 28wf5a8
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 EmptyPet Apr 18, 2014 11:16 pm

debilko ::

Naravno Astra, nemate vi načina da svu ljubav iscedite iz ovog ravnogorskog srca bre.

Astra, eto ti ga dzaba  smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: 

Odo' okasnicu bem vas! BB King baby, here I come!
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 EmptyPet Apr 18, 2014 11:22 pm

AstrinaKomsinica ::
debilko ::

Naravno Astra, nemate vi načina da svu ljubav iscedite iz ovog ravnogorskog srca bre.

Astra, eto ti ga dzaba  smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: 

Odo' okasnicu bem vas! BB King baby, here I come!
Evo, pobeže.
Dok pričam o mržnji, svi kuckaju sa mnom. Kad počenem o ljubavi, vide da je odneo vrag šalu i priviđaju im se B B Kingovi, King Kongovi i slično.










Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 2iiv51gJeste li cool na facebooku-u - Page 3 28wf5a8
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 EmptySub Apr 19, 2014 1:42 pm

Ovo je moj drug Goran objavio kao status. Lepo je svojim rečima rekao koliko ljudi mogu da budu iritantni kad ne nađu meru u objavama.

Sutra je Vaskrs/Uskrs. Molim sve ljude da na taj praznik svu svoju intimu podijele sa mnom na FB. Nemojte stedjeti na slikama. Slikajte hranu iz svih uglova, onda odradite panorama snimak stola. Najgore je kad napravite nesto a niste objavili, kao da niste nista uradili. Objavljujte sta radite, sta jedete, koliko jedete, jeste li povratili i koliko puta. Ko vam je sta donio, kupio, sve. Sta vam djeca rade, jel se smiju, placu, spavaju. Jesu li se okrenula na lijevo ili na desno, mozda dube na glavi. Ma sve podijelite sa drugima. Nemojte dozvoliti da ovaj praznik bude a ne bude.

Gogs obožavam te.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 EmptySub Apr 19, 2014 5:15 pm

...tako kažu ako nelažu..... :gr: 










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 Divide10
Nazad na vrh Ići dole
Auror@
SOLDIER of LOVE
Auror@


Godina : 64
Location : Neoplanta
Humor : aha
Datum upisa : 12.04.2014

Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 EmptyNed Apr 20, 2014 4:18 am

FUCK FB  lol! 

moja stranica na G+ i grupe u kojima sam prihvatila da budem moderator... 
Nikog nisam molila - zaslužila dobrim postovima i druženjem
Da li sam cool? Šta me briga... Idem tamo gde mi je lepo...  jwwwwww 

Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 Iw6kbb

Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 Msdlrp

Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 2vnm41s
Nazad na vrh Ići dole
Ladyintheblack
Maskota Foruma
Ladyintheblack


Godina : 31
Location : Gdje ljubav putuje....
Humor : Uvek raspolozena :)
Datum upisa : 05.05.2014

Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 EmptySre Okt 22, 2014 11:14 pm

Astra ::

Da vidmo jesam li il nisam?


1. Obavezno trebate imati preko 1000 prijatelja!
Nemam...

2. Obavezno staviti u status šta radite (npr. serem, jedem, napolju predobro itd itd…)
E znam to uradit ponekad trend se mora pratit..

3. Obavezno na lajku ili komentaru zahvalite rečima: FALA, JUBIM, JOJIM!
Zna mi se i ovo desit...

4. Svaki put kad vas neko naljuti……, razočara i sl.vi razglasite to na sva zvona, pa da svako zna kako se vi osećate (tuzni
statusi i poveznice obavezno)
To nikad ja sve obratno radim..

5. MOLITEEE..... da vam lajkuju sliku….!!!
Fuj uzasavam se od takvih osoba

6. Svako ko vam lajkuje sliku vam mora postati najbolji prijatelj, vasha duusha, JubAv vAshaa….
(Imam previse lajkova da mi svi budu ljubav smehsmeh )
( Naravno loše komentare brišete i uz to osobe koje su vam ga napisale)...

7. Ne zaboravite na novi domaći jezik: neam, joiii, pozz, nezz, iam i sl.
Pa to su urzecice nas mladih

8. Trebate se slikati ispred ogledala u WC, napućiti usne, izbaciti dekolte (sa WC šoljom u pozadini)
Dekolte nemam,ogledalo u Wc-u mi malo,a usne znam ispucit

9. Sami sebi lajkovati sve što objavite! ( ako ikako možete sa lažnih profila ! )
NIKAD

10. Pronaći svoju idealnu pozu i onda se na svakoj slici tako se slikati!
Volim da menjam poze za slikanje...

11. Za potpuni doživljaj preporucuje se i korištenje X umjesto H, W umjesto V, CH SH umjesto Ć Š, a PoŽeLjNo Bi I bIlO PiSaTi
OvAkO!
Najveca glupost na netu...

10. U imenu je poželjno imati nazive swatkica, pwincezica, mawa, carica, kraljica i sl.
Nemam ni to

11. Na slike pišite tekstove pesama. Naravno, da imaju veze sa vama (npr. KIŠA PADA, BANDERE RASTU, JA TE VOLIM,TI SI MOJA CURA).
Pisem to i volim to pisat...

12. Pišite i šaljite lančane poruke, jer inače ćete umreti !
To odmah ignorisem

13. Bar jednom mesečno stavite na status da brišete prijatelje ili čak celi face, pokažite koliko ste hladni. A’l u biti se zna da očekujete komentare „nemoj me brisati“ ili „dajj srecHhoo stA cu bEzz tebe nA fEjsuuuU? “
Ne brisem prijatelje nikad

14. Kad nađete momka/curu, svaki dan pišite po zidu koliko se VOLITE i zgadite nama ostalima sve vrste tepanja!
Pisala bih ja to al nece momak...

Pa po ovom mislim da sam prosecno popularna,treba da popravljam prosek dm2
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 EmptySre Okt 22, 2014 11:19 pm

Lady,na dobrom si putu za miss fejsa....salim se,mladost je to i sve je dozvoljeno.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Marea

Marea


Datum upisa : 25.09.2014

Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 EmptySre Okt 22, 2014 11:24 pm

Fejs nekako ne volim,,osim za rodbinu iz Amerike,, trtrr
Za klince mi je okey, a za nas matre,,,
Biti popularan na fejsu je kao i biti bogat u monopolu,,
Nazad na vrh Ići dole
Ladyintheblack
Maskota Foruma
Ladyintheblack


Godina : 31
Location : Gdje ljubav putuje....
Humor : Uvek raspolozena :)
Datum upisa : 05.05.2014

Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 EmptySre Okt 22, 2014 11:25 pm

Astra ::
Lady,na dobrom si putu za miss fejsa....salim se,mladost je to i sve je dozvoljeno.

Ja Miss svidja mi se to...Poredicu na tom da budem popularnija nista mi drugo ne preostaje...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 EmptyUto Jun 30, 2015 12:00 am

Obožavam socijalne mreže....Mesto gde svako voli svoju ženu, a besomučno startuje devojke po inboksima, uglavnom metaforično, da bi mogao da se izvadi na „zezam se“ ako bude odjeban. Svaka obožava svog muža, a na fotkama sve dublji dekoltei i kraće suknjice, pućenja i vrćenja, a u cilju debele lajkovine, ne bi li još koje muško provalilo da je opaka ribetina i nakljukalo joj sujetu ko baba Kata pevca pred klanje.
Svi imaju najbolju decu ( sam talenat do talenta u simbiozi sa ajnštajnovskom pameću i noletovskim uspesima), svi vole životinje, svi čitaju ko poma'nitali, uglavnom Bukovskog, oca Tadeja i ,naravno, Marćela. Urbani svi, al što vole prirodu, čudo jedno! I, da! Nema ni glupih ni seljaka!
Svako o svakom zna sve. Niko nikog lično ne poznaje!
Jeste da sam fina, al kevumujebemdamukevujebem!
E, sad, ima par izuzetaka. Ako izuzmem familiju kojoj moram da se šlihtam, prijatelje i kolege koje imam i bez društvenih mreža, mogla bih da nabrojim do 20 ljudi za koje mislim da mi je žao što se ne družimo i privatno.....
Znaju oni.....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 EmptySub Jan 02, 2016 9:05 am

Muško može da bude cool koliko *oće ....Opet je rezultat otprilike ,ovakav .  brdski

Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 1174715_1050163045005187_5085859538383881825_n










Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Jeste li cool na facebooku-u - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Jeste li cool na facebooku-u
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Statusi na FACEBOOKU : )))
» Prevare na facebooku
» Jeste li tolerantni ?
» Jeste li znali ?!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: INTERNET :: FACEBOOK-
Skoči na: