DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Što nas najviše nervira na odmoru? - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Što nas najviše nervira na odmoru? - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Što nas najviše nervira na odmoru?

Ići dole 
+16
Okano
Gothic
bosankaa
montoya
sonia
determinanta
Hestija
Lily
Lakota
nada.nada
brunolino
Samouka
Danubius
Astra
AstrinaKomsinica
Kijara-brm
20 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Što nas najviše nervira na odmoru? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? - Page 3 EmptyUto Jun 28, 2011 3:48 pm

First topic message reminder :

Uz lijepe stvari koje doživimo na putovanjima, postoji niz sitnica koje
nas strašno nerviraju. Istraživanje u Velikoj Britaniji pokazalo je da
putnike najviše od svega uzruja kada kasni let

Na drugom mjestu najmrskijih stvari kod putovanja je pakiranje, a slijede ga dolazak do hotela i briga o tome jeste li sve spakirali. Ovo zadnje posebno se odnosi na stvari poput dokumenata.

Tisuću anketiranih Britanaca na peto je mjesto stavilo gubitak prtljage, a malo manje od toga nervira ih neudoban krevet.

'Britanci su poznati po tome da vole godišnje odmore i
vrijedno štede za tih par dana opuštanja', rekla je Suzy Wynbergen koja
je sudjelovala u istraživanju i dodala da zato nije ni čudno što ih
kašnjenje letova najviše nervira.

Na sedmom mjestu je zanovijetanje drugih putnika o vrućini, na osmom kiša, devetom jako sunce pa se moraju češće mazati kremom za sunčanje, a deseto mjesto drže ljudi koji ne žele probati drukčiju hranu.

Uz deset najčešćih okidača koji Britancima kvare godišnji odmor smeta ih
i pijesak u sendvičima, ljudi koji ne paze kako hodaju, stranci koji ne
znaju voziti i gužve na cestama.

Kašnjenje letova na prvom je mjestu o muškarcima i ženama,
ali lista se ipak malo razlikuje. Muškarce nervira kada hotelska soba
nije spremna i krevet je neudoban te kada ljudi zanovijetaju. Muškarcima
je na petom mjestu pakiranje i raspakiravanje, a ženama je taj problem
drugi na listi. Osim problema s odjećom i koferima,
ženama je mrska briga o dokumentima. Na četvrtom je mjestu izgubljena
prtljaga, a na petom ružno vrijeme koje muškarcima ne može pokvariti
godišnji odmor.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/

AutorPoruka
Gost
Gost




Što nas najviše nervira na odmoru? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? - Page 3 EmptyNed Jun 07, 2015 10:59 pm

brunolino ::
Dolinac ::

Jedan iz Slavonije mi pricao kako je jedna carenik zardio kucu na napltanoj kucici. Turci koji su isli za Zagreb-Beograd prema Turskoj, naplacivao bez potvrde. Zardio love i love, kucu kupio. Prakticno Turci su mu napravili. naklon

nije on jedini po tom pitanju...tuga je da čovjek iz Vukovara da bi otišao do Zagreba i vratio se mora preko 30 eura cestarine da plati...i to samo za 1 odlazak...!!! pljačka...a, kukali su na Sloveniju i njenu cetrainu...u Sloveniji platim 35 eura odjednom i vozam se koliko hoću...fala Bogu pa će Nijemci uvesti cestarinu za strance...dosta su se džabe vozali... :948208144:



Nasi su prokleti sto se tice novca. Na benziskoj postajni nisam imao Kune platio u Euro i kasnije sam izracuno da me zeznuo za okruglih 10Euro. Kradu da. Uzas i sramota koliko su prokleti. booored
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Što nas najviše nervira na odmoru? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? - Page 3 EmptyNed Jun 07, 2015 11:02 pm

Pitanje je šta vas nervira na odmoru?
A ne šta vas nervira uzPUT :)))
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost




Što nas najviše nervira na odmoru? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? - Page 3 EmptyNed Jun 07, 2015 11:04 pm

Kijara-brm ::
Pitanje je šta vas nervira na odmoru?
A ne šta vas nervira uzPUT :)))

Ako zelim na odmor onda moram i kroz put proci,zar ne? migg
Nazad na vrh Ići dole
brunolino




Datum upisa : 12.10.2010

Što nas najviše nervira na odmoru? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? - Page 3 EmptyNed Jun 07, 2015 11:05 pm

Kijara-brm ::
Pitanje je šta vas nervira na odmoru?
A ne šta vas nervira uzPUT
:)))


nervira nas kad nas Ti ne čekaš na naplatnoj i ne izbaciš batak... beljenje beljenje beljenje
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Što nas najviše nervira na odmoru? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? - Page 3 EmptyNed Jun 07, 2015 11:09 pm

brunolino ::
Kijara-brm ::
Pitanje je šta vas nervira na odmoru?
A ne šta vas nervira uzPUT
:)))


nerevira nas kad nas Ti ne čekaš na naplatnoj i ne izbaciš batak... beljenje beljenje beljenje


E pajdo nebi mi onda nikako stigli na odmor kad bi nas tako docekala. smehsmeh Zino :rlol: bi ko tele, znas mene.
Nazad na vrh Ići dole
brunolino




Datum upisa : 12.10.2010

Što nas najviše nervira na odmoru? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? - Page 3 EmptyNed Jun 07, 2015 11:11 pm

Dolinac ::


E pajdo nebi mi onda nikako stigli na odmor kad bi nas tako docekala. smehsmeh  Zino :rlol:  bi ko tele, znas mene.

pa pajdo to bi Ti i bio odmor, za oči i dušu... smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Što nas najviše nervira na odmoru? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? - Page 3 EmptyNed Jun 07, 2015 11:14 pm

..i to sto kazes. naklon
Nazad na vrh Ići dole
brunolino




Datum upisa : 12.10.2010

Što nas najviše nervira na odmoru? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? - Page 3 EmptyNed Jun 07, 2015 11:16 pm

pajdo sad će Kijara da uleti i da nam odmor pokvari sa onom svojom tavom...smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Što nas najviše nervira na odmoru? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? - Page 3 EmptyNed Jun 07, 2015 11:20 pm

brunolino ::
pajdo sad će Kijara da uleti i da nam odmor pokvari sa onom svojom tavom...smehsmeh

E bogami nece, znas da sam zavrsio zanatliju kao kuhar. Nedao joj Bog imace samnom posla onda, mojom tavom..tztztz smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Što nas najviše nervira na odmoru? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? - Page 3 EmptyNed Jun 07, 2015 11:51 pm

Dolinac ::
Kijara-brm ::
Pitanje je šta vas nervira na odmoru?
A ne šta vas nervira uzPUT :)))

Ako zelim na odmor onda moram i kroz put proci,zar ne? migg
U pravu si 100%  ziveli1










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

Što nas najviše nervira na odmoru? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? - Page 3 EmptyPon Jun 08, 2015 9:46 am

Iskrena da budem mene bas retko sta nervira , ja se psihicki pripremim pre puta vec danima, naravno postoji mogucnost da nesto ne bude tako kako sam ja to zamislila , ali planovi se mogu korigovati uvek i prilagoditi datoj situaciji. Jedino sto bi me nerviralo mada ni to previse da odem na letovanje i pada kisa ... no posto je voda mokra smehsmeh ja bih se kupala i po kisi ! Jedino recimo tad ne bih se suncala ali Boze moj , desi se kao sto sam rekla da se planovi prilagode :rlol:

Na odmor idem iskljucivo da se odmorim a ne da se nerviram , tako da se maximalno iskljucim i ne nerviram se . :sunce11: kisobran
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
lollypop

lollypop


Datum upisa : 02.12.2010

Što nas najviše nervira na odmoru? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? - Page 3 EmptyUto Jun 09, 2015 7:58 pm

Gužva. Obzirom da se pod odmorom uglavnom podrazumeva odlazak na more, ozbiljno razmišljam da počnem da ga obilazim u širokom luku.  Deca idu sa društvom, Garavi opet, sa svojim pajtašima, a ja ću ovog leta da......'krečim' smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Što nas najviše nervira na odmoru? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? - Page 3 EmptyNed Jan 14, 2018 9:46 am

Ma ništa i niko me ne iznervira k'o kad mi dodje tamo neka što "puca" od zgodnoće i šepuri mi se tu ispred mene. smehsmeh  (šala naravno!)

Vecini, predpostavljam, poznato... odes sa klincima na odmor i malo kad da se ne razbole.
Što nas najviše nervira na odmoru? - Page 3 900975
I taman kad narastu, prevazidjemo i te "viruse" ...oni izjave da ne zele vise sa roditeljima na odmor! Jesam li u pravu? To me čeka, a?  Što nas najviše nervira na odmoru? - Page 3 686218











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Što nas najviše nervira na odmoru? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Što nas najviše nervira na odmoru?   Što nas najviše nervira na odmoru? - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Što nas najviše nervira na odmoru?
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Sta vas nervira na Facebook-u

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DRUŠTVO :: DRUŠTVENE NAUKE :: SOCIOLOGIJA-
Skoči na: