DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !

Ići dole 
+30
igor757
pancevac
mitke
Pancevac013
Galeb
maxxa
Zana
MickoAna
Danubius
pinduankica
Vlajko79
mladena
Sikret
Ella1956
Ivana888
milenamil
sojka
Nenad Rokvic
starakuca
Lajra
Sashco
martinikolesq
Lily
cojle
Samouka
Astra
slatkicass
vixylu
determinanta
zeka72
34 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptyPet Jul 01, 2011 1:07 pm

First topic message reminder :

Dešava se (kao trenutno u Srbiji ) da nema nekih lekova .
Pošto nas ima sa svih strana sveta -možemo jedni drugima pomoći .
Dakle...tema na kojoj možemo "oglasiti " koji nam je lek potreban ,a ostalo je stvar dogovora .
Ja već jesam nabavljao nepohodne lekove za dete jedne naše članice-žena nije mogla naći nigde ,a ja sam našao 8 kutija u našim seoskim apotekama .
Nažalost , potreba ima...pa da pomognemo jedni drugima .










NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Samouka
PrEkoBrojNa



Datum upisa : 24.05.2011

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptyPet Avg 26, 2011 7:30 pm

Pokušaću da nabavim. 90% sam sigurna da ću nabaviti, ali od nedelje, možda već u ponedeljak i u ponedeljak ujutru ću objaviti na forumu.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptySub Avg 27, 2011 10:46 pm

Samouka ::
Pokušaću da nabavim. 90% sam sigurna da ću nabaviti, ali od nedelje, možda već u ponedeljak i u ponedeljak ujutru ću objaviti na forumu.
Zahvaljujem ..ne treba meni , nego mojim roditeljima . Nije lek od životnog značaja ,ali se radi o leku koji potpomaže izlučivanje tečnosti . Moja mama po svom običaju nije htela ništa reći (par nedelja ) i sad lepo bukvalno je vidlljivo na nogama Kao da testo pritisnes ,ostane trag na koži . Ne izlučuje se višak kako treba.
Sutra ću i ja na pijaci naći nekog od švercera -jer apotekarski kanali su zaista zakazali ovog puta ,no ako negde ima -bio bih zahvalan na pomoći.
Prevrnuli smo sve u okolini, do Novog Sada -nema, zaista .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava



Datum upisa : 09.08.2009

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptySub Avg 27, 2011 11:21 pm

Danubius ::
Hitno potreban LASIX 40 ...bar dve kutije .

Moj otac već godinama uspešno koristi koprivu...
...AL ZAISTA! smehsmeh

I doktori su potvrdili... efekat je jači od LASIXa...
pojačava cirkulaciju i otklanja posledice reume i išijasa... .

Kopriva - lek za sve boljke! :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptySub Avg 27, 2011 11:32 pm

cojle ::
Danubius ::
Hitno potreban LASIX 40 ...bar dve kutije .

Moj otac već godinama uspešno koristi koprivu...
...AL ZAISTA! NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 944472

I doktori su potvrdili... efekat je jači od LASIXa...
pojačava cirkulaciju i otklanja posledice reume i išijasa... .

Kopriva - lek za sve boljke! NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 279207 NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 279207
Verujem (a mogao bi staviti i recept na temu ,imamo "lekovite billjke " "domaći lekovi " -ozbiljno ! )
Samo su ti moji poseban slučaj ....bilo je kada nema taj lek -ali ima zamena ,i nisu primitivni, pročitaju sastav ,koji je isti .
Džabe..valjda psihološki,onda im taj ne prija ,sve osete neke nus efekte....ako nije KUTIJA na koju su navikli ,ili bar naziv isti...odmah ne valja.
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Samouka
PrEkoBrojNa



Datum upisa : 24.05.2011

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptyPon Avg 29, 2011 7:56 am

Danubius ::
Hitno potreban LASIX 40 ...bar dve kutije . Svejedno koji proizvodjač . "Domaćih" nema uopšte -ni u privatnim apotekama već jedno mesec dana . Ko bi tako nešto mislio ...lek uopšte nikada nije bio deficitaran , i ekstremno je jeftin (nekih 35 din ) pa se eto sad jednom desilo da baš nigde nema .

Javiti se Danubiusu na pp oko detalja .

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcSEjnQdoUeBxxNJGqcuNJKB2j5Yo8_G-IIg97-41kR3Oj_GjJgC

Imam dve kutije lasixa, ali si i nedostupan na telefonu, kako da ti dostavim
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptyPon Avg 29, 2011 9:46 am

Samouka ::


Imam dve kutije lasixa, ali si i nedostupan na telefonu, kako da ti dostavim
Super ! Nisam nedostupan(ako mi majka nije visila na tel sa dragom ćerkom) ..no nema veze . Pošalješ običnom poštom ,pouzećem , adresa i detalji na pp .
Svaka čast ......to je bilo brzo i efikasno !
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptyPon Avg 29, 2011 10:54 am

rukuju se jedna uspjesna akcija.....kako volim kad mi ovako pocne dan....kad ovdje procitam nesto lijepo.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Samouka
PrEkoBrojNa



Datum upisa : 24.05.2011

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptyPon Avg 29, 2011 11:09 am

A tu si ptičice, kazi ti meni more li se po busu poslati pre će stići, kada posle poden ima autobusa ka tvom rodnom gradu. nije problem posalti postom
ali znam da je brze ovako i znam sta lasix znaci naročito kada se, daleko bilo skuplja voda oko srca.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptyPon Avg 29, 2011 11:11 am

Astra ::
NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 61597 jedna uspjesna akcija.....kako volim kad mi ovako pocne dan....kad ovdje procitam nesto lijepo.

Treba reći i ovo -bilo je reakcija sa raznih strana -naročito iz "inostranstva" . No stvarno je apsurdno...Taj lek kod nas košta 35 din (bar je koštao pre nestašice ,dakle oko 35 evro centi) Isti lek , u inostranstvu košta oko 20 EU ! (19,95 EU )
Tako da se zaista zahvaljujem svima koji su se ponudili (i usput nisu tražili nikakvu nadoknadu) ali nema smisla da se izlažu troškovima kada je rešeno ovako. (Mada mi nije jasno odakle je Samouka tako brzo "isčačkala" kada ne rade ni apotekarske veze ?Sposobna žena NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 558763 )
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptyUto Avg 30, 2011 10:21 am

Samouka ::


Imam dve kutije lasixa, ali si i nedostupan na telefonu, kako da ti dostavim
Stiglo je ! NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 3677605671
Jedno obaveštenje za sve koji imaju nekoga kome treba ili sami koriste nitro glicerin .
Tačno je da ga neće biti - u mom gradu ga već nema .(Samouka ima informacije iz prve ruke ) NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 382946










NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptyUto Avg 30, 2011 10:32 am

Svaka cast. Ova tema je vrh!!! rukuju se
Nazad na vrh Ići dole
martinikolesq

martinikolesq


Datum upisa : 13.09.2011

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptyUto Sep 13, 2011 8:26 pm

I meni bi trebala informacija gde nabaviti Lasix.Ovaj lek pije moja beba koja je operisala srcanu manu pre mesec dana.Probao sam da pronadjem ovaj lek i u Beogradu ali bezuspesno.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptyUto Sep 13, 2011 9:45 pm

martinikolesq ::
I meni bi trebala informacija gde nabaviti Lasix.Ovaj lek pije moja beba koja je operisala srcanu manu pre mesec dana.Probao sam da pronadjem ovaj lek i u Beogradu ali bezuspesno.
Ako si iz Bgd....možeš da nadješ u bolničkim apotekama -tamo mora da bude uvek . Dakle ,moraćeš malo "okolo" . Nadješ" nekoga" u Kliničkom centru , ili Institutu za majku i dete ,ili sličnoj ustanovi (lupam) -bolničkog tipa, oni moraju da imaju u svojim internim apotekama .
Imaju na hitnoj pomoći -i tamo moraju da imaju ,ali je u obliku injekcije ..to je krajnja alternativa . To sam proverio danas -imaju na svim "hitnima" .
Naravno...može se nabaviti u inostranstvu svugde -19.95 eu kutija .










NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sashco

Sashco


Datum upisa : 27.09.2011

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptyUto Sep 27, 2011 8:08 pm

Potrebne 3 kutije tableta Venter. Kod nas se izgleda ne mogu nabaviti, proizvodjac KRKA Slovenija. Svaka informacija je dobrodosla.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptyUto Sep 27, 2011 8:41 pm

Sashco ::
Potrebne 3 kutije tableta Venter. Kod nas se izgleda ne mogu nabaviti, proizvodjac KRKA Slovenija. Svaka informacija je dobrodosla.


VENTER se koristi kod problema sa želudačnom kiselinom , čirom i sl ?

To je komercionalni naziv leka -a generična supstanca mu je sukralfat.

E sad ,,,,"zamena" bi mu mogli onda biti OMEPRAZOL,SUKRALFAT ,Cimetidin ,Famotidin, Nizatidin ,Ranitidin .
Ovo proveri sa lekarom -nisam ni lekar,ali meni je to logično .

Iako je KRKA proizvodjač , recimo u mom gradu to funkcioniše tako da odeš u privatnu apoteku ,kažeš šta ti treba -i oni (uglavnom ) nabave .

Evo ovde imas da se naruči on line

http://goldpharma.com/search/ NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 601923926


Nemamo mislim nikoga iz Slovenije , ali Krkinih lekova ima u Hrvatskoj,nadam se da će neko od naših da pročita ša ti se javi .










NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lajra

Lajra


Godina : 50
Location : Bgd
Humor : Imam koliko hoces
Datum upisa : 01.08.2009

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptyUto Sep 27, 2011 8:55 pm

A moze i Ranisan...
Nazad na vrh Ići dole
http://kristal.serbianforum.info/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptyUto Sep 27, 2011 9:06 pm

Lajra ::
A moze i Ranisan...

Naravno ...ukoliko je problem sa želudačnom kiselinom ili ulkusima ..
To je čak i uobičajeni lek .










NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sashco

Sashco


Datum upisa : 27.09.2011

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptyUto Sep 27, 2011 9:10 pm

Hvala na brzim odgovorima. Osoba kojoj je potreban Venter uskoro ide na hemoterapiju i zracenje i pretpostavljam da je dr sa nekim razlogom izabrala taj lek. Citam po netu da je za zastitu sluzokoze zeluca...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptyUto Sep 27, 2011 9:23 pm

Sashco ::
Hvala na brzim odgovorima. Osoba kojoj je potreban Venter uskoro ide na hemoterapiju i zracenje i pretpostavljam da je dr sa nekim razlogom izabrala taj lek. Citam po netu da je za zastitu sluzokoze zeluca...
Jeste ....deluje tako što napravi "film" preko sluznice želuca i creva , i tako ublažavaju agresivno delovanje kiseline na nju . Verovatno dr smatra da je taj preparat najbolji -ali , ako je to namera , lako će mu naći "zamenu" od domaćih lekova . Ima drugih koji funkcionišu na sličan način . Hemoterapija je invazivana mera , koja obavezno stvara mučninu ,verovatno je želela da smanji posledice .










NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptyPet Sep 30, 2011 11:55 am

.. ХИТНО потребна О+ крвна група за двогодишњег дечака који болује од леукемије! Мора да буде млађи мушкарац (не може женско већ су пробали па је лоше реаговао). Зовите на телефон 065/280-4368 (Ивана).
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
starakuca

starakuca


Datum upisa : 30.09.2011

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptyPet Sep 30, 2011 1:27 pm

Treba mi Sintrom 4 mg. Svaka pomoc dobro dosla.
Nazad na vrh Ići dole
Nenad Rokvic

Nenad Rokvic


Datum upisa : 07.11.2011

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptyPon Nov 07, 2011 10:42 am

determinanta ::
vixylu ::
HITNO POTREBAN,MAKAR JEDNA KUTIJA, SINTROM4!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MOJ OTAC JE 2 DANA BEZ LEKA A NE SME DA PIJE NI FARIN NITI DECENOL.....SINCIMA NEMA JER SE TRENUTNO NE PROIZVODI!!!!!!MOLIM VAS!!!!!!!
Javi gde da ti pošaljem!

Gde ste nabavili lek Sintrom?
Ja ga u Nisu i okolini ne mogu naci nigde.
Cuo sam da moram da odem do Bugarske ili Makedonije zbog njega.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptyPon Nov 07, 2011 11:20 am

martinikolesq ::
I meni bi trebala informacija gde nabaviti Lasix.Ovaj lek pije moja beba koja je operisala srcanu manu pre mesec dana.Probao sam da pronadjem ovaj lek i u Beogradu ali bezuspesno.
Lasixa sada ima u Beogradu (meni je Samouka poslala pre sva dana )

starakuca ::
Treba mi Sintrom 4 mg. Svaka pomoc dobro dosla.

Nenad Rokvic ::


Gde ste nabavili lek Sintrom?
Ja ga u Nisu i okolini ne mogu naci nigde.
Cuo sam da moram da odem do Bugarske ili Makedonije zbog njega.
Sintroma nema u državnim apotekama ,ali se može dogovoriti sa privatnikom da nabavi .Ja tako radim ,dobijem kutiju na dve nedelje .
Ne znam kako u Nišu funkcioniše ,ali kod nas koji smo blizu granice ,ima tih švercera koji donesu po narudžbini .Mislim da to važi i za pijace u Nišu ,ima sigurno ko donosi "robu" iz Bugarske ili Makedonije ."Napolju" košta oko 20 eu ,originalan ,no ne mora da znači ,ja ga plaćam 5 Eu ,mislim da dolazi iz BIH.










NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sojka

sojka


Datum upisa : 08.11.2011

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: SINTROM 4 IMA KUPITI U SARAJEVU, AKO JE NEKOME POTREBAN NEKA MI SE JAVI.   NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptyUto Nov 08, 2011 8:06 am

Danubius ::
zeka72 ::
molim vas da li neko ima informaciju o leku Sincum 4 gde ga mogu nabaviti trebalo bi mi 10-ak kutija zbog bolesnog oca hvala unapred
Upravo pre par dana sam otvorio temu za ovo -i baš za isti lek .(spojiću ih ) Sincuma 4 nema u apotekama već par meseci, ali sam ja nabavio "ispod tezge " u privatnoj , i to original Sintrom 4 (Galenikina zamena se očekuje tek krajem augusta ) Cena je 490 din (original ) Obrati se Determinanti na pp (i ja ću)

ps Ima ga u Madjarskoj, Hrvatskoj ,Sloveniji .
[b]
Nazad na vrh Ići dole
sojka

sojka


Datum upisa : 08.11.2011

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptyUto Nov 08, 2011 8:09 am

lijek sintrom 4 ima kupiti u sarajevu ako je nekome potreban neka mi se javi.[b]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptyUto Nov 08, 2011 8:37 am

sojka ::
lijek sintrom 4 ima kupiti u sarajevu ako je nekome potreban neka mi se javi.[b]
Sojka ,dobro nam došla NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 527949
Lepo od tebe ,što odmah nudiš pomoć (to je i smisao ove teme -i funkcioniše ovo naše medjusobno pomaganje !) NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 693876










NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sojka

sojka


Datum upisa : 08.11.2011

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Hvala bolje vas nasla:)   NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptyUto Nov 08, 2011 11:40 am

:proleće : lol!
Danubius ::
sojka ::
lijek sintrom 4 ima kupiti u sarajevu ako je nekome potreban neka mi se javi.[b]
Sojka ,dobro nam došla NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 527949
Lepo od tebe ,što odmah nudiš pomoć (to je i smisao ove teme -i funkcioniše ovo naše medjusobno pomaganje !) NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 693876
[b]
Nazad na vrh Ići dole
milenamil

milenamil


Datum upisa : 26.11.2011

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: lek sintrom   NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptySub Nov 26, 2011 1:14 pm

hitno mi je potreban lek sintrom, ako neko zna gde ga mogu nabaviti neka me obavesti. unapred hvala
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptySub Nov 26, 2011 1:42 pm

milenamil ::
hitno mi je potreban lek sintrom, ako neko zna gde ga mogu nabaviti neka me obavesti. unapred hvala

Vrati se par postova nagore -imaš rešenje tamo ,pa se obrati na pp ili mail forumašu koji je ponudio pomoć.
Možeš i pratiti temu ispočetka -Sintroma nema mesecima u apotekama ,imaš razne predloge ,u zavisnosti gde živiš . NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 61597










NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Ivana888

Ivana888


Datum upisa : 06.07.2012

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptyPet Jul 06, 2012 7:10 pm

Da li neko moze da mi nabavi Lasix od 40mg? Potrebne su mi dve kutije, ali ne bih odbila ni jednu. Zaista mi je neophodno. Hvala unapred. Ja u Beogradu nigde ne mogu da nadjem, ali se nadam da su negde ostale zalihe, u nekim apotekama.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptyPet Jul 06, 2012 7:42 pm

Ivana888 ::
Da li neko moze da mi nabavi Lasix od 40mg? Potrebne su mi dve kutije, ali ne bih odbila ni jednu. Zaista mi je neophodno. Hvala unapred. Ja u Beogradu nigde ne mogu da nadjem, ali se nadam da su negde ostale zalihe, u nekim apotekama.
Za moje znanje -apsolutno ne . Meni je nabavila Samouka (nick na forumu ) u par navrata baš u Beogradu -iz apoteke KBC .
Kasnije sam nabavljao Lopix (to je u stvari original ,"Lasix" je naša verzija ) to možeš da nađeš u privatnim apotekama ,ponekad ima .
Kod mene lekari već mesecima uopšte ne prepisuju Lasix jer znaju da nema , nego neku od zamena (diuretik kome je baza ista kao Lasixy ) koje dolaze pod raznim imenima -što ti može reći nekii urolog ili internista -oni su upoznati čega trenutno ima .
Ja nažalost nemam više ničega u rezervi -sve sam podelio kome je trebalo .










NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Ivana888

Ivana888


Datum upisa : 06.07.2012

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptySub Jul 07, 2012 1:44 am

Danubius ::
Ivana888 ::
Da li neko moze da mi nabavi Lasix od 40mg? Potrebne su mi dve kutije, ali ne bih odbila ni jednu. Zaista mi je neophodno. Hvala unapred. Ja u Beogradu nigde ne mogu da nadjem, ali se nadam da su negde ostale zalihe, u nekim apotekama.
Za moje znanje -apsolutno ne . Meni je nabavila Samouka (nick na forumu ) u par navrata baš u Beogradu -iz apoteke KBC .
Kasnije sam nabavljao Lopix (to je u stvari original ,"Lasix" je naša verzija ) to možeš da nađeš u privatnim apotekama ,ponekad ima .
Kod mene lekari već mesecima uopšte ne prepisuju Lasix jer znaju da nema , nego neku od zamena (diuretik kome je baza ista kao Lasixy ) koje dolaze pod raznim imenima -što ti može reći nekii urolog ili internista -oni su upoznati čega trenutno ima .
Ja nažalost nemam više ničega u rezervi -sve sam podelio kome je trebalo .

Hvala puno na brzom odgovoru. Nasla sam danas u jednoj apoteci neku zamenu pa cemo pokusati sa tim lekom. U pitanju je YURINEX
Nazad na vrh Ići dole
Ella1956

Ella1956


Datum upisa : 17.09.2012

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptyPon Sep 17, 2012 12:23 pm

HITNO POTREBAN LEK!

Hitno mi je potreban original SINTROM 4mg. U Beogradu nisam uspela da ga nadjem. Moze li neko da mi pomogne?
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptyPon Sep 17, 2012 1:24 pm

Ella1956 ::
HITNO POTREBAN LEK!

Hitno mi je potreban original SINTROM 4mg. U Beogradu nisam uspela da ga nadjem. Moze li neko da mi pomogne?
Ne mogu da obećam ,jer nisam u toku već tri meseca ,kako mi je otac preminuo ,ali sam se snabdevao u jednoj privatnoj apoteci "ispod tezge" Sintrom, original (mislim da se naša zamena zove Sincum)
Ta transakcija se obavljala utorkom -tako da ću sutra imati neku informaciju .










NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sikret

Sikret


Location : dreamland :)))
Humor : :D
Datum upisa : 02.08.2012

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptyPon Sep 17, 2012 3:28 pm

Ella1956 ::
HITNO POTREBAN LEK!

Hitno mi je potreban original SINTROM 4mg. U Beogradu nisam uspela da ga nadjem. Moze li neko da mi pomogne?

Gospodjo Ella1956 Sintron se ne proizvodi istekla je registracija.Deficit je svuda.Postoji zamena Farin koji proizvodi Galenika.
Primena bilo kog antikoagulansa zahteva strogu lekarsku kontrolu. Pre početka redovnog uzimanja potrebno je odrediti optimalnu dozu leka.
Ali to samo po nalogu lekara mozete da predjete na njega.Naravno pre toga analiza krvi i ostalo.To vec znate
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptyPon Sep 17, 2012 3:41 pm

Secret* ::


Gospodjo Ella1956 Sintron se ne proizvodi istekla je registracija.Deficit je svuda.Postoji zamena Farin koji proizvodi Galenika.
Primena bilo kog antikoagulansa zahteva strogu lekarsku kontrolu. Pre početka redovnog uzimanja potrebno je odrediti optimalnu dozu leka.
Ali to samo po nalogu lekara mozete da predjete na njega.Naravno pre toga analiza krvi i ostalo.To vec znate

E da,dobro primećeno ,i tačno .Još nešto :
Strogo pazite na analizu protrombinskog vremena i još strožije na druge lekove koji se uzimaju uz Sincum .Lekari su skloni da samo prepisuju terapiju od predhodnika ,tako da se desi da su lekovi kontraindikovani.
U slučaju mog oca -to je bio Sincum (original) i Cardiopirin ,i pošto se radilo o unutrašnjem krvarenju -nije isključeno da je baš to doprinelo letalnom ishodu .Pacijent uzima ono što lekar prepiše .
Sad sam proverio u firmi -da, sada se prepisuje isključivo Farin kao zamena ,ali proveriću sutra sa mojim "farmako -dilerima" kako stvari stoje.










NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sikret

Sikret


Location : dreamland :)))
Humor : :D
Datum upisa : 02.08.2012

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptyPon Sep 17, 2012 3:47 pm

Farina ima u svim apotekama .



Nazad na vrh Ići dole
Ella1956

Ella1956


Datum upisa : 17.09.2012

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptyUto Sep 18, 2012 10:03 am

Ja pijem SINTROM 4mg godinu dana zbog plucne embolije. Protrombinsko vreme nerim svakog petka sama. Imam aparat Coagucheck control i trakicce za njega pa redovno kontrolisem INR. Na žalost ne odgovara mi ni jedan drugi lek osim sintrom-a. Probala sam Galenikin Sincum, probala sam varfarin, marcumar ali ni sa jednim nisam uspla dobiti konstantan INR. Do sada sam se snalazila i kupovala na crno u jednoj apoteci. Pre 3 sedmice kupila sam isto tako navodno bugarski i zavrsila na Hematologiji jer samo posle upotrebe 2 tbl merenjem nije bilo koagulacije. Posle su u bolnici ustanovili da lek ima sastojke koji ne odgovaraju SINTROMU 4mg.To je razlog zasto ovog puta trazim SINTROM 4mg original, po mogucnosti ne Bugarski. Hvala na pomoci
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptySre Sep 19, 2012 9:50 pm

Ella1956 ::
....To je razlog zasto ovog puta trazim SINTROM 4mg original, po mogucnosti ne Bugarski. Hvala na pomoci
Nažalost -ni u jednoj apoteci u Apatinu i Somboru trenutno nema Sintroma 4 (original ) Ovi kod kojih sam se ja snabdevao ,imali su čoveka iz BIH ,koji ih je snabdevao Sintromom poreklom iz Švajcarske . No, od kada se masovno propisuje Farin kao zamena ,potražnja im je sasvim pala-pa nisu naručivali posebno . Imam još jednu koleginicu koja se snabdevala na istom mestu ,uzimala za svoju mamu ,ali tek u petak mogu eventualno nešto da kažem ,jer radi na selu ,te je vidim samo petkom.
Žao mi je što za sada zaista ne mogu pomoći .
Inače ,Novartisovog Sintoma 4 ima u svim zapadnim zemljama ,cena je nažalost oko 23 EU po kutiji ako se dobro sećam ,i može se naručiti preko neta . Nadam se da će još neko pročitati od naših forumaša koji su u inostranstvu ,pa se naći neko rešenje .










NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptySre Sep 19, 2012 10:07 pm

Pokušajte da se obratite Novartisovom predstavništvu u Beogradu, iz iskustva znam da se ponekad nadje nešto od lekova u predstavništvima. Pokušajte, obratite im se!
Nazad na vrh Ići dole
mladena

mladena


Datum upisa : 23.10.2012

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptyUto Okt 23, 2012 6:31 pm

meni je hitno potreban lasix!Inace sam iz Čačka!Unapred hvala!
Nazad na vrh Ići dole
Sikret

Sikret


Location : dreamland :)))
Humor : :D
Datum upisa : 02.08.2012

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptyUto Okt 23, 2012 8:41 pm

mladena ::
meni je hitno potreban lasix!Inace sam iz Čačka!Unapred hvala!



Kod nas se prodaje samo u tkz centalnoj apoteci.I treba strogo naznaciti koliko komada tableta ide na receptuU privatnim apotekama ga nema.

Znaci sem naznake kutije ide i koliko komada tableta
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptyUto Okt 23, 2012 8:43 pm

Sikret ::
mladena ::
meni je hitno potreban lasix!Inace sam iz Čačka!Unapred hvala!



Kod nas se prodaje samo u tkz centalnoj apoteci.I treba strogo naznaciti koliko komada tableta ide na receptuU privatnim apotekama ga nema.

..sutra cu se raspitati pa ti javnem mladena..budi ovde sutra
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptySre Okt 24, 2012 6:17 pm

..u privatnim apotekama ga nema..zaista sam pokushala da ti nadjem..
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptySre Okt 24, 2012 6:19 pm

..mladena napishi moze li neka zamena,neki drugi proizvodjach,lek pod drugim nazivom...?
Nazad na vrh Ići dole
Vlajko79

Vlajko79


Datum upisa : 01.12.2012

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptySub Dec 01, 2012 2:06 pm

Pozdrav svima,
Obraćam vam se sa molbom, naime potreban mi je lek Thioguanine od 40mg.Gde god sam pitao u apotekama rekli su mi da je povučen sa srpskog tržišta.Ako neko zna gde mogu da nabavim ovaj lek molim da mi se javi.Unapred se zahvaljujem.
Nazad na vrh Ići dole
pinduankica

pinduankica


Datum upisa : 09.12.2012

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptyNed Dec 09, 2012 6:23 pm

Zna li neko gde se u Srbiji moze nabaviti Lasix? Hitno je potreban. U Beogradu ga nema. Ima pod nekim drugim nazivom ali kako kaze komsinica, njoj ne odgovara.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptyNed Dec 09, 2012 6:29 pm

pinduankica ::
Zna li neko gde se u Srbiji moze nabaviti Lasix? Hitno je potreban. U Beogradu ga nema. Ima pod nekim drugim nazivom ali kako kaze komsinica, njoj ne odgovara.
Često se traži i ima dosta postova (svežijih ) na temu Lasixa -pročitaj temu malo unazad . Za moje znanje -nema ga apsolutno ,u mojoj firmi se ispisuju jedino zamene .
Znam i šta znači "ne odgovara" od svojih roditelja .Džaba je isti hemijski sastav "zamene" -ako nije taj naziv i lek -svašta im fali .
Nema druge nego da se počne navikavati . Čak ni privatne apoteke ga nemaju "ispod tezge" -samo zamene ,ili original od kojih je u stvari licenciran "naš" Lasix.










NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
MickoAna

MickoAna


Datum upisa : 11.12.2012

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Sintrom   NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptyUto Dec 11, 2012 4:59 pm

Danubius ::
Dešava se (kao trenutno u Srbiji ) da nema nekih lekova .
Pošto nas ima sa svih strana sveta -možemo jedni drugima pomoći .
Dakle...tema na kojoj možemo "oglasiti " koji nam je lek potreban ,a ostalo je stvar dogovora .
Ja već jesam nabavljao nepohodne lekove za dete jedne naše članice-žena nije mogla naći nigde ,a ja sam našao 8 kutija u našim seoskim apotekama .
Nažalost , potreba ima...pa da pomognemo jedni drugima .

Ne mogu da pronadjem u nasim apotekama Sintrom, ima li neko informaciju da li ga mozda ima na nekom lageru ili u privatnoj apoteci u manjem gradu? hvala unapred... Kragujevac
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptyUto Dec 11, 2012 5:21 pm

MickoAna ::
Danubius ::
Dešava se (kao trenutno u Srbiji ) da nema nekih lekova .
Pošto nas ima sa svih strana sveta -možemo jedni drugima pomoći .
Dakle...tema na kojoj možemo "oglasiti " koji nam je lek potreban ,a ostalo je stvar dogovora .
Ja već jesam nabavljao nepohodne lekove za dete jedne naše članice-žena nije mogla naći nigde ,a ja sam našao 8 kutija u našim seoskim apotekama .
Nažalost , potreba ima...pa da pomognemo jedni drugima .

Ne mogu da pronadjem u nasim apotekama Sintrom, ima li neko informaciju da li ga mozda ima na nekom lageru ili u privatnoj apoteci u manjem gradu? hvala unapred... Kragujevac

..mogu samo da obecam da cu ti proveriti,ujutru odmah u centralnoj apoteci u Beogradu,da li ga ima ovde..ako ima ostavicu ti poruku a ti onda ostavi adresu gde da ti poshaljem..pozz
Nazad na vrh Ići dole
maxxa

maxxa


Datum upisa : 19.01.2013

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptySub Jan 19, 2013 5:45 pm

Hitno potreban ISPIROL(HEMOFARM VRŠAC), Rastvor za ispiranje mokraćne bešike, 10 kesa po 5 litara!!!
Nazad na vrh Ići dole
Galeb

Galeb


Datum upisa : 17.12.2011

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptyPon Feb 04, 2013 11:25 pm

Ako neko može da pomogne gde se mogu kupiti AMINOFILIN ampule ,potrepne su hitno !!!
Nazad na vrh Ići dole
Pancevac013

Pancevac013


Datum upisa : 22.05.2013

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptySre Maj 22, 2013 4:11 pm

Hitno potreban lek za srce Ritalmex 200 mg!
Nazad na vrh Ići dole
mitke

mitke


Datum upisa : 19.06.2013

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptySre Jun 19, 2013 4:54 pm

Hitno potreban lek FARIN ili SINTROM 4!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptyPet Jul 12, 2013 6:16 pm

Dosta ljudi se javlja za lek "Sintrom 4 " Novartisa .

Sintrom 4 je neregistrovan lek u Srbiji čiji promet nije dozvoljen ,pa samim tim ni posedovanje ,stavljanje u promet ,ili omogućavanje nabavke istog
.

Kazne za to su  -300 000 do 3 000 000 RSD za pravna ,odnosno 20 000 -200 000 za odgovorna lica .
Molimo zato da se  na temi pojavljuju samo registrovani lekovi u Srbiji -ili da se informacije o spornim lekovima daju ako su vezane za nabavku u inostranstvu -da ne bi imali problema .










NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
pancevac

pancevac


Datum upisa : 09.09.2013

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptyPon Sep 09, 2013 4:24 pm

Potreban lek Farin sto pre u Pancevu i okolini ga nema, a mislim ni u beogradu.
Ako neko zna gde bi mogao da ga nabavim moze da ostavi poruku
Unapred hvala.
Nazad na vrh Ići dole
igor757

igor757


Datum upisa : 09.09.2013

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptyPon Sep 09, 2013 11:07 pm

gde moz e da se kupi farin u beogradu, srbiji ili bih-

unapred hvala,
Nazad na vrh Ići dole
firewirehn

firewirehn


Datum upisa : 13.10.2013

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptyNed Okt 13, 2013 5:50 pm

Postovani !
Hitno mi je potreban lijek DARAPRIM za lijecenje PANUVEITISA na desnom oku izazvanom TOKSOPLAZMOM.U Crnoj Gori ga nema u registru,cak ni u Italiji,Njemackoj,Engleska ima medjutim ne priznaju nas recept na engleskom vec engleski doktor mora napisati dijagnozu i terapiju.
Dali ima neko ko distribuira taj lijek ili ako neko ima bar jednu kutiju radi pocetka terapije?
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 EmptyNed Okt 13, 2013 6:50 pm

firewirehn ::
Postovani !
Hitno mi je potreban lijek DARAPRIM za lijecenje PANUVEITISA na desnom oku izazvanom TOKSOPLAZMOM.U Crnoj Gori ga nema u registru,cak ni u Italiji,Njemackoj,Engleska ima medjutim ne priznaju nas recept na engleskom vec engleski doktor mora napisati dijagnozu i terapiju.
Dali ima neko ko distribuira taj lijek ili ako neko ima bar jednu kutiju radi pocetka terapije?
Rekao bih da DARAPRIM nije registrovan ni u Srbiji (ne znam ,proveriću sutra na poslu u apoteci ,oni će  znati)
Ako se dobro sećam ,toksoplazmoza je infektivna bolest koja se dobije od pasa i mačaka ,i to prilično zeznuta .
Da ne lupetam ,nazvao sam prijatelja apotekara ,oni nemaju -ali ,koliko se seća ,nekada ga je proizvodila "Pliva" Zagreb ,i kaže da je moguće da se može nabaviti u Makedoniji i Francuskoj .
Apotekar radi već jedno 30 godina ,i misli da se radi o jako retko traženom leku ,koji se daje u kombinaciji sa sulfonamidima kao što je "Bactrim" i folnom kiselinom ,nešto vezano sa trudnoćama ,ne seća se ni on tačno .
Dakle ,ništa pametno nisi čuo za sada ,ali izgleda da nije registrovan kod nas ,niti se proizvodi ,niti se traži ,niti ga je lako nabaviti .
Ali raspitaću se sutra kod lekara i po apotekama -možda saznam i nešto konkretno .










NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !    NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !  - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
NAŠA APOTEKA -lekovi ,hitno !
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Alternativna ordinacija kod Dr.CaC1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ĆASKAONICA /DEBATNI KLUB :: ĆASKAONICA :: HUMANITARNI DANUBIUS-
Skoči na: