DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
kako - TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 7 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
kako - TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 7 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???

Ići dole 
+36
dusicaa
Bokssha
Ladyintheblack
Lakota
ZoxZoja
Okano
montoya
Gothic
fantom®
Danubius
MadamX
podbarac
tvrtko
ZezaM
Zana
allure
AstrinaKomsinica
milkac
GZ
toni74
zirafa
rasim45
ANDJEO82
bosankaa
determinanta
Kijara-brm
PJER
sonia
Smiljan
demos
Hacker
Al_kapone_92
Admin
Angel_Guardian
doctorr67
slatkicass
40 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorPoruka
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

kako - TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   kako - TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 7 EmptyUto Jan 15, 2008 11:03 pm

First topic message reminder :

Na ovoj temi izložite problem koji imate sa radom vašeg kompjutera ili pitanje vezano za rad nekih programa i sve druge nedoumice vezane za računar i net -pa ćemo zajednički naći rešenje . Uvek ima neko ko -ZNA .
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

kako - TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   kako - TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 7 EmptyPet Sep 15, 2017 5:20 pm

Iz nepoznatih razloga FB me "izbaci" posle par sekundi ? Nemam nikakvo obaveštenje da sam možda "blokiran" ,ili da imam neku "zabranu" ?
Normalno otvori ,i posle par sekundi samo "vrati" na Google ?
Jes* da sam lajao u poslednje vreme poviše na AV -a ,ali opet ....:brdski2:
Mimo svog običaja ,čak sam inastalirao i antivirus ,skenirao sve moguće -komp čist kao sunce ???
Nisam klikao na nikakve "kvizove" ,nisam dobio ništa u Inbox ,a "izbaci" me čim se pojavim ?
Zna li ko u čemu je fora ?
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

kako - TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   kako - TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 7 EmptyPet Sep 15, 2017 5:25 pm

Danubius ::
Iz nepoznatih razloga FB me "izbaci" posle par sekundi ? Nemam nikakvo obaveštenje da sam možda "blokiran" ,ili da imam neku "zabranu" ?
Normalno otvori ,i posle par sekundi samo "vrati" na Google ?
Jes* da sam lajao u poslednje vreme poviše na AV -a ,ali opet ....:brdski2:
Mimo svog običaja ,čak sam inastalirao i antivirus ,skenirao sve moguće -komp čist kao sunce ???
Nisam klikao na nikakve "kvizove" ,nisam dobio ništa u Inbox ,a "izbaci" me čim se pojavim ?
Zna li ko u čemu je fora ?
laj ,laj lajjjjjj :D

Ako si na Chrome -nešto je spor .Probaj na drugi brower.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

kako - TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   kako - TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 7 EmptyPet Sep 15, 2017 5:28 pm

Danubius ::
Iz nepoznatih razloga FB me "izbaci" posle par sekundi ? Nemam nikakvo obaveštenje da sam možda "blokiran" ,ili da imam neku "zabranu" ?
Normalno otvori ,i posle par sekundi samo "vrati" na Google ?
Jes* da sam lajao u poslednje vreme poviše na AV -a ,ali opet ....:brdski2:
Mimo svog običaja ,čak sam inastalirao i antivirus ,skenirao sve moguće -komp čist kao sunce ???
Nisam klikao na nikakve "kvizove" ,nisam dobio ništa u Inbox ,a "izbaci" me čim se pojavim ?
Zna li ko u čemu je fora ?
greska njihova,ja nisam mogla nikako...ne boj se.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

kako - TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   kako - TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 7 EmptyPet Sep 15, 2017 5:33 pm

hahahaha pazi njih dvoje nije mmoglo na fejsbukovski .Bem vas lajave. :D
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

kako - TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   kako - TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 7 EmptyPet Sep 15, 2017 5:33 pm

Ja na vjerskoj a Dany na nacionalnoj osnovi....ahahhaahahahahah
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

kako - TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   kako - TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 7 EmptyPet Sep 15, 2017 5:35 pm

Astra ::
Ja na vjerskoj a Dany na nacionalnoj osnovi....ahahhaahahahahah
hahahaha isti q.

Ti mora da si poubijala(psihički) one žene u grupi,a ona navalio na onog nemoćnog i nesrećenog čoveka AV.  ludismeh
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

kako - TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   kako - TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 7 EmptyPet Sep 15, 2017 5:38 pm

Moracu te ubacit da citas.....koliko zene mogu bit glupe i zaostale,pa to je za pricu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

kako - TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   kako - TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 7 EmptyPet Sep 15, 2017 5:39 pm

Astra ::
Moracu te ubacit da citas.....koliko zene mogu bit glupe i zaostale,pa to je za pricu.
More.Po onome što si pričala i što sam pročitala -da ne poveruješ.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

kako - TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   kako - TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 7 EmptyPet Sep 15, 2017 6:00 pm

Astra ::

greska njihova,ja nisam mogla nikako...ne boj se.
To zaj... već 2-3 dana .
Instaliram Mozzilu -radi ok (FB) . Kad hoću na forum -error 404 . Nema foruma !
Ispada da jednim browserom idem na forum i novine ,drugim na FB .
Bez veze .Najbolje da pokrenem "Ghosta" i dignem sistem ponovo .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kako - TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   kako - TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 7 EmptyPon Sep 18, 2017 11:23 pm

I rešio sam ,ne mogu da verujem kako ?
Znači ...obrisao pa instalirao ponovo Chrome ,promenio lozinku (rekoh ,da je nije ko hakovao na FB,ne verujem ,ali *ajd ) obrisao "kolačiće" ,usporio miša (rekoh-možda "luduje" pa "vraća" ?) ,ponovo proverio na viruse na sve moguće načine (između ostalog ,i izbrisao sadržaj TEMP foldera u Windovsu ,"prikaži skrivene datoteke" ,pa i to brisao,ništa ...sve čisto? )
Na kraju ,ne znam zašto ,kliknem poslednju opciju podešavanja Chrome "vrati na podrazumevane vrednosti" -i sada je sve ok ?
Pa kako breee.......kad nisam ni pipnuo podešavanja u Chrome pre ,šta i kako nije bilo "default",i kada i kako se "promenilo" ?
Svejedno kako -bitno da sad sve radi kako treba ,jako me nerviralo ,boli me uvo za FB ,ali kad me tako "izbacuje" ,nisam mogao da ne pomislim da sam ipak nešto "fasovao" ili me "haknuo" nekako .
Postane se lako paranoičan kad ne znaš šta se dešava. ludismeh










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

kako - TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   kako - TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 7 EmptyPon Sep 18, 2017 11:26 pm

E dobro je... Sad mozemo da ppisemo do mile volje ... smehsmeh











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kako - TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   kako - TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 7 EmptyPon Sep 18, 2017 11:32 pm

bosankaa ::
E dobro je... Sad mozemo da ppisemo do mile volje ... smehsmeh
[You must be registered and logged in to see this image.]

zlz...*ebte se .Nisam vas ništa pitao -a niste ni pomogli.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

kako - TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   kako - TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 7 EmptyUto Sep 19, 2017 12:16 am

Zahvaljuju ti se što štitiš svoj račun.Promenio si lozinku.  ludismeh
Sad vidim koliko tam ima novih opcija.
Ništa ja to ne diram.
Chrome je stvarno nula.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

kako - TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   kako - TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 7 EmptyUto Feb 13, 2018 1:18 am

Čim uključim lap top iskoči mi u desnom ćošku daily news.Gde da maknem to.Ne znam ni kako se to aktiviralo.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sponsored content





kako - TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???   kako - TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje??? - Page 7 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
TEHNIČKI SAVETI -ne radi mi kako treba,zna li neko resenje???
Nazad na vrh 
Strana 6 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Da li ste se ikad zapitali kako radi strelica misa?
» Neko kao ja
» Ako Vam kompjuter radi sporo ili nestabilno...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: TEHNIKA/KOMUNIKACIJE :: INFORMATIKA /RAČUNARI/TEHNIČKO SAVETOVALIŠTE-
Skoči na: