DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Nezaboravni pokloni BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Nezaboravni pokloni BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Nezaboravni pokloni

Ići dole 
+4
Astra
Okano
AstrinaKomsinica
Lily
8 posters
AutorPoruka
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Nezaboravni pokloni Empty
PočaljiNaslov: Nezaboravni pokloni   Nezaboravni pokloni EmptySre Sep 14, 2011 9:33 pm

Kako biti originalan?!

Evo sestricu ide 18-ti rodjendan, htela bih da nas poklon bude drugaciji, zanimljiviji i da ga pamti.. dajte ideje???

Ili napisite koji je to poklon koji ste primili ili dali VAS odusevio???

Pomozimo jedni drugima u originalnim idejama, svi smo mastoviti, ali kad zatreba "stane pamet"!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Nezaboravni pokloni Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Nezaboravni pokloni EmptySre Sep 14, 2011 9:49 pm

Lily ::
Kako biti originalan?!

Evo sestricu ide 18-ti rodjendan, htela bih da nas poklon bude drugaciji, zanimljiviji i da ga pamti.. dajte ideje???

Ili napisite koji je to poklon koji ste primili ili dali VAS odusevio???

Pomozimo jedni drugima u originalnim idejama, svi smo mastoviti, ali kad zatreba "stane pamet"!
Pošto smo odrasli ljudi -hajde da pričamo otvoreno .
Okvirno...o kojoj sumi pričamo namenjenoj za tu svrhu ?
Onda ćemo lakše....










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Nezaboravni pokloni Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Nezaboravni pokloni EmptySre Sep 14, 2011 9:53 pm

Muskarcu je uvijek daleko teze odabrati poklon i bilo bi lijepo da se bas oni oglase na ovoj temi....valjace nam i za ubuduce.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Nezaboravni pokloni Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Nezaboravni pokloni EmptySre Sep 14, 2011 10:06 pm

Mozemo navoditi sta smo mi dobili ili sta smo poklanjali, kako smo to upakivali, predavali.. sigurno postoji mnogo slatkih, romanticnih, zanimljivih ideja..

Sto se tice mog sestrica, kupljeni su srebrna narukvica i mobilni telefon.. ali mi treba pakovanje???
Narukvica je izradom poput ove ali je masivnija.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Pa razmisljam da uzmem veeeliku korpu i svasta stavim u nju.. neko lepo pitje, omiljene slatkise, dvd sa najlepsim baladama, album sa slikama ( od rodjenja pa do punoletstva sa sve ispisanim komentarima iz raznih perioda), takodje sam sve ove godine cuvala njegovu PRVU SLIKU dok je jos bio u stomaku, pupcanu vrpcu i pramen kose sa prvog sisanja.. Treba mi sve to zapakovati sa sve poklonima.. uzeti ogroman celofan i vezati na vrhu sa ogromnom masnom.

Hmmmm.. to mi je za sada u glavi.. ako imate predloge, slobodno ih dajte.. :eee:

Imam nedelju dana da osmislim kako cu to sve upakovati i da napravim album!

Cak sam mislila na napravim sliku sa holivudskom zvezdom i njegovim imenom i uramim.. ta ideje mi naviru ali ne bih da preterujem.. zato pomagajte!!!
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Nezaboravni pokloni Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Nezaboravni pokloni EmptySre Sep 14, 2011 10:08 pm

Naravno.. teca hoce da ga vodi u striptiz bar.. misliiiiiim.. 1777
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Nezaboravni pokloni Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Nezaboravni pokloni EmptySre Sep 14, 2011 10:12 pm

Velike korpe sa svim i svacim su bas aktuelne,posebno sto se najvazniji poklon zaturi tu izmedju i bas bude veliko iznenadjenje.

Ja sam svojoj kcerki,koja je "patila "za pirsingom,za Bozic,objesila na drvce,medju kuglice zlatnu suzu za nos....pa se pomucila da ju nadje,ali se jako,obradovala,jer to je bio ne samo poklon nego i DA,mozes da probusis nos!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Nezaboravni pokloni Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Nezaboravni pokloni EmptySre Sep 14, 2011 10:14 pm

Zanimljivo i mastovito! Svaka cast na ideji! migg
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Nezaboravni pokloni Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Nezaboravni pokloni EmptySre Sep 14, 2011 10:15 pm

Lily ::
Naravno.. teca hoce da ga vodi u striptiz bar.. misliiiiiim.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Ma jok breee ...samo bi mu bilo neprijatno . Teča je dvojka za tako nesto -to se ide sa drugarima .
Ovo sa korpom ti je sasvim dobra ideja , i sve ono uz .......trebas u tom pravcu ,dakle ozbiljno-zezanje . Dodaj paket kondoma , neku od knjiga tipa "Vestine zavodjenja" i sl.........
Kako si zamislila , bice zaista orginalno . Sto bi rekao Čola -ja tu ne bih nista menjao .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Nezaboravni pokloni Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Nezaboravni pokloni EmptySre Sep 14, 2011 10:18 pm

E pa da.. vidis zaboravih na kondome.. migg

Premda ce kasnije da padne i jednodnevni izlet u Madjarsku na kupanje, ali sa kekom i tecom!!!! :eee:
Prosle godine je dobio, sem poklona, put na Zlatibor nedelju dana.. isto s nama, ono okupilo se drustvance, lutanje i mnogo zezanja!!!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Nezaboravni pokloni Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Nezaboravni pokloni EmptySre Sep 14, 2011 10:36 pm

Lily ::
E pa da.. vidis zaboravih na kondome.. [You must be registered and logged in to see this image.]

Premda ce kasnije da padne i jednodnevni izlet u Madjarsku na kupanje, ali sa kekom i tecom!!!! [You must be registered and logged in to see this image.]
Prosle godine je dobio, sem poklona, put na Zlatibor nedelju dana.. isto s nama, ono okupilo se drustvance, lutanje i mnogo zezanja!!!
Verovatno je malo stereotipno....i danas nije nimalo jeftino -ali moze tu da se rodbina i malo "udruzi" .
Uplatiti polaganje za kola....to je korisno ,a hoce to klinci ,cim napune 18 .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Nezaboravni pokloni Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Nezaboravni pokloni EmptyČet Sep 15, 2011 1:12 am

Prije nekoliko godina sam muzu za rodjendan kupila karte za AC/DC koncert (jer TO voli, hahahahaah), i kao iznenadjenje jos pozvala dvojicu prijatelja koji su fol dosli onako u posjetu (preletjeli nekoliko hiljada milja:). Zakupila im hotel u NY, i kad smo kao isli po njih na aerodrom, samo sam ih "istresla" pred hotelom, i dala im karte i confirmation za hotel:)
I sad pricaju o tome:)
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Nezaboravni pokloni Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Nezaboravni pokloni EmptyČet Sep 15, 2011 8:43 am

Danubius ::
[
Verovatno je malo stereotipno....i danas nije nimalo jeftino -ali moze tu da se rodbina i malo "udruzi" .
Uplatiti polaganje za kola....to je korisno ,a hoce to klinci ,cim napune 18 .

Ima polozeno, sve nulirao pre dva meseca- to mu poklon od roditelja i dobija zurku po izboru ( gde i kako zeli) i letovanje..


WOW.. divna ideja Komsinice, samo malo preskupo za mene, rado bih ja njemu to priredila u Srbiji ali Exit ga ne privlaci, Guca takodje.. jedino neke sportske manifestacije?! 55555


Poslednji izmenio Lily dana Čet Sep 15, 2011 8:56 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Nezaboravni pokloni Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Nezaboravni pokloni EmptyČet Sep 15, 2011 8:55 am

AstrinaKomsinica ::
Prije nekoliko godina sam muzu za rodjendan kupila karte za AC/DC koncert (jer TO voli, hahahahaah), i kao iznenadjenje jos pozvala dvojicu prijatelja koji su fol dosli onako u posjetu (preletjeli nekoliko hiljada milja:). Zakupila im hotel u NY, i kad smo kao isli po njih na aerodrom, samo sam ih "istresla" pred hotelom, i dala im karte i confirmation za hotel:)
I sad pricaju o tome:)

Nice....ali je moglo i bolje !
Recimo....da ih je u hotelskoj sobi čekalo nekoliko six pack Budweisera -i naravno po jedna hooker za svakoga ...e TO bi onda bilo komplet ! [You must be registered and logged in to see this image.]
Mislim....to bi išlo uz AC /DC , skoro obavezno! [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Nezaboravni pokloni Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Nezaboravni pokloni EmptyČet Sep 15, 2011 1:22 pm

Lily ::



WOW.. divna ideja Komsinice, samo malo preskupo za mene, rado bih ja njemu to priredila u Srbiji ali Exit ga ne privlaci, Guca takodje.. jedino neke sportske manifestacije?! 55555

A ne brini mila, nisu dobili karte u prvim redovima, hahahaha, a ni sobu u Plazi, hahahahaha
A ako voli sport, sto da ne?!

Danubius
Citat :
Nice....ali je moglo i bolje !
Recimo....da ih je u hotelskoj sobi čekalo nekoliko six pack Budweisera -i naravno po jedna hooker za svakoga ...e TO bi onda bilo komplet !
Mislim....to bi išlo uz AC /DC , skoro obavezno!

Ja sam im dala "muzicku" zelju hahahahaha, za ostalo su se pobrinuli sami, ne zelim da znam migg
Ali znam da su se "izvalili iz cipela: sjeli na metro da odu do neke "nase" kafane, pa onako malo pod gasom poceli komentarisati neke cure...ovaj jedan kaze "vidi one kakva je ko egipatska kurva" (da prostite). Nakon pet minuta pricaju, ma na kojoj ono stanici je taj i taj kafic, kad ta ista cura progovori na cistom nasem jeziku: izadjite gdje i ja, na toj je aveniji. Hoce oni lupetat; u zemlju propali:))))))
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Nezaboravni pokloni Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Nezaboravni pokloni EmptySub Sep 17, 2011 5:05 pm

A na koji nacin ste dobijali poklone, da li vas je neko ostavljao bez teksta, pravio iznenadjenja?????
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Nezaboravni pokloni Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Nezaboravni pokloni EmptySub Sep 17, 2011 8:17 pm

Moja kcer,samo dosla,onako bez povoda i kaze...pakuj se ovaj vikend,imas 4 dana u Veroni,sve placeno...ne mozes reci da ne mozes...ja cu uzeti brata kod sebe...nece da crkne gladan za 4 dana...i tako se ja odusevih,Veronom,Venecijom i Gardasee....
Iznenadjenje je jer nije mi bio ni rodjendan ni dan majki ni Bozic....samo tako!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Nezaboravni pokloni Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Nezaboravni pokloni EmptySub Sep 17, 2011 8:45 pm

Astra ::
Moja kcer,samo dosla,onako bez povoda i kaze...pakuj se ovaj vikend,imas 4 dana u Veroni,sve placeno...ne mozes reci da ne mozes...ja cu uzeti brata kod sebe...nece da crkne gladan za 4 dana...i tako se ja odusevih,Veronom,Venecijom i Gardasee....
Iznenadjenje je jer nije mi bio ni rodjendan ni dan majki ni Bozic....samo tako!

Gdje moja karta?! :pušač:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Nezaboravni pokloni Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Nezaboravni pokloni EmptySub Sep 17, 2011 8:48 pm

Imas i ti kono divne kceri ko i ja....stice karta!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Nezaboravni pokloni Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Nezaboravni pokloni EmptySub Sep 17, 2011 8:51 pm

Meni jucer stize sms "Transsiberian Orchestra" gostuje blizu...kaze Sil "aaaaa, jesi vidjela ovo":)))))))))
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Nezaboravni pokloni Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Nezaboravni pokloni EmptySub Sep 17, 2011 8:51 pm

p.s 'bes TSO, ja bih radije s tobom u Veronu, hahahahahahaahah
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Nezaboravni pokloni Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Nezaboravni pokloni EmptyPon Sep 19, 2011 10:47 am

Meni je dragi priredio lepo iznenadjenje juce i odveo u Becej u dvorac Fantast. Putovanja, pa makar to bili i izleti od par sati mene uvek oduseve!


Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Nezaboravni pokloni Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Nezaboravni pokloni EmptyČet Sep 29, 2011 2:40 pm

Dragi moji samo da vam reCem, nije bilo upakovano u korpu, vec sam sve pretrazila da kupim deciju nosu u obliku auta sa poklopcem i - nemaaaa.. pa sam se tu bila malko razocarala.. ali uvek se nadje neko resenje, a i bila bi mi mala za sve sto je vec bilo upakovano, tako da sam kupila plasticnu kantu za smece!!! Sve upakovala unutra, bilo je svega.. pa u veeeliki, ogroman celofan sa sve dve ogromne plave masne, rekao bi covek "ko zna sta nose".. hahahahaaaa.. u svakom slucaju odusevljenje je bilo momentalno, slatko su se svi nasmejali, a sestric me je izljubio i rekao - "znao sam tetka da ces nesto smisliti!"

:eee: :55f:

.. nije uzalud u nasu vamiliju uzrecica- tetka, ta luda ki struja! fiju
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Nezaboravni pokloni Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Nezaboravni pokloni EmptyČet Sep 29, 2011 4:35 pm

Svaka Vamilija ima mislim po neku tetku Lujku....hahaha i dobro da je tako!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Nezaboravni pokloni Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Nezaboravni pokloni EmptyUto Okt 11, 2011 5:08 pm

E pa, ovo se zove iznenadjenje!!!
I mene je rasplakala!!! plačččč

Kako to izgleda kad dete plače... od sreće

Rođendansko iznenađenje male Lili do sada je raznežilo blizu dva miliona posetilaca Jutjuba.

Da li ste ikada videli kako izgleda kada se devojčici ostvari najveći san? Onda ste na pravom mestu.

Svako dete sanja o odlasku u Diznilend, ali su malobrojni srećnici koji ga zaista i posete.

Ni mala Lili nije očekivala ništa više od nekoliko slatkiša i majica sa Mikijem i Mini. Ali tata i mama imaju nešto bolje na umu.

Naizgled mirno darivanje prerasta u nešto zbog čega će i vama zasuziti oko. Malena je neodoljiva.

Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Nezaboravni pokloni Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Nezaboravni pokloni EmptyUto Okt 11, 2011 5:54 pm

Tek smo dosli u ovu drzavu...izbjeglice,nesto sitno love...obilazimo prodavnice,moje kcerke,9 i 10 godina stalno stanu pored barbika i gledaju sve te divne stvari,navikle,ne traze nista...dive se i svaki put me mole da ostanemo malo da odjelu sa barby stvarcicama.
Bio je upravo kraj oktobra...isla sam cistiti u nekom hotelu i skupila neki franak...dolazi Bozic,pored svega sto smo prosli,od srca zelim da ispod jelke otvore poklon koji ce ih natjkerati da zaborave ko su i sta...kako se nema.
Velika kutija pod jelkom,one i ne sanajju da je to za njih dvije.Rekoh...da otvorimo i ovo,da vidimo za koga je,pomozite mi.Kad su otvorile do pola..pocele su obe plakati i skakati od srece jer nisu ni sanjale da mogu d a imaju nesto najljepse,veliku kucu za barbike....svi smo plakali....znala sam da sma im na tren vratila djetinjstvo koje treba da imaju sva djeca.

Cuvale su tu kucu dok se nisu odselile,svaka u svom pravcu,a ja ...pa i sad mogu d aplacem od srece sto sam uspjela da zaradim 100fr za tu kucu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



Nezaboravni pokloni Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Nezaboravni pokloni EmptyUto Okt 11, 2011 6:23 pm

Predivna priča prepuna duše i emocija jer je tvoja,vaša..
proživljena i doživljena...
Za tebe i tvoju djecu s40
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Nezaboravni pokloni Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Nezaboravni pokloni EmptyPet Okt 21, 2011 1:29 am

Prije par godina, u neka bolja vremena, dragi mi je kupio Cavalli sat, predivan. Iako nikad ne nosim, ovaj sam nosila, toliko mi se svidio. Naravno, uspjela sam i da ga razbatalim. Ostao je u ladici, zaturen...
Neki dan nam je bila godisnjica. Sad je malo teza financijska situacija, tako da nisam ni ocekivala nesto bas, mozda sitnicu.
Kad sam dosla kuci, vecera postavljena za nas dvoje, kcerka otisla kod kolegice. Cvijece, karta...kad sam sjela za stol, pored escajga stoji moj sat, popravljen:)
Nije ljubav paradajz:)
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Nezaboravni pokloni Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Nezaboravni pokloni EmptyPet Okt 21, 2011 3:04 am

Moj muzic je 19.imao rodjendan...zaista niosam ni stigla a i nisam imala ideju sta d amu kupi,pa ce se sigurno rado sjecati ovogodisnjeg poklona,smisljenog na brzinu.
Dobio je u moneti,sa naznakom da sebi kupi bicikl....a vidim,gledi ga vec par dana.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Nezaboravni pokloni Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Nezaboravni pokloni EmptyPet Okt 21, 2011 8:55 am

Poljubi Astologa i cestitaj mu rodjeni dan umesto mene! ziveli1
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Nezaboravni pokloni Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Nezaboravni pokloni EmptyUto Nov 15, 2011 6:15 pm

KAKO JE ITALIJA OSTALA BEZ PARA

BERLUSKONI NA ŽENE SPISKAO TRI MILIONA EVRA




Utorak, 15. Novembar, 2011.|


Bivši italijanski premijer potrošio 17 miliona na
svoje prijatelje I saradnike, a novi predsednik vlade Mario Monti moraće
to da vrati






[You must be registered and logged in to see this image.]

RIM - Berluskoni trošio, Monti će da vraća.
Bivši italijanski premijer Silvio Berluskoni potrošio je 17 miliona
evra između januara 2007. i juna 2008. na svoje prijatelje, saradnike,
koalicione partnere, osoblje i brata Paola. Od ukupne svote, 2,7 miliona
evra u kešu italijanski premijer dao je ženama koje su mu se dopadale i
još 337.000 evra potrošio je na nakit koji im je poklanjao
.

Te podatke objavila je Republika, koja je došla u posed transakcija
Berluskonijevih bankovnih računa. Mediji postavljaju pitanje da li je
premijer te pare dao iz svog džepa ili iz državne kase, pa se Italija
sada suočava s dugovima od 1,9 milijardi evra i bankrot joj visi nad
glavom.

Novi premijer Mario Monti, čiji je zadatak da zemlju izvuče iz najveće
krize od Drugog svetskog rata, sad će morati da vraća Berluskonijeve
dugove.
TV lica, hostese...

Svotu od 150.000 evra dobila je Virdžinija Sandžast, bivša TV
voditeljka, koja je u vezi sa toskanskim aristokratom, poznatim po tome
što je svoju vilu iznajmio britanskom premijeru Dejvidu Kameronu za
letnji odmor.

Berluskoni je dao 135.000 evra Raisi Skorkini, ruskoj manekenki koja je
radila u VIP noćnom klubu „Milijarder“ na Sardiniji u Kosta Smeraldi.
Ona je jedna od oko 30 žena koje svedoče na suđenju Berluskoniju u
Milanu zbog zloupotrebe položaja i plaćanja za seks s maloletnicom.

Bivša mis Litvanije Rasa Kuljt, koja je kasnije postala hostesa u
jednom TV šouu, dobila je od italijanskog premijera 220.000 evra, a
Izabeli Orsini, glumici koja se udala za belgijskog princa, dao je
275.000 evra.

Otišla u prlament
Sabina Began, bivši model muških časopisa, poznata kao matica jer je
organizovala devojke za Berluskonijeve čuvene bunga-bunga zabave, dobila
je 50.000 evra, dok je Barbara Matera, bivša lepotica koju je premijer
progurao da bude poslanica u Evropskom parlamentu u Briselu, dobila
95.000 evra.
-----------
Eto kako je Silvio originalan i veliki džentlmen ,zar ne ? Ume da odabere poklon,pa to ti je ,,,,,,,,,,a ne kao mi, neki [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Nezaboravni pokloni Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Nezaboravni pokloni EmptyUto Nov 15, 2011 8:14 pm

Pa dany,koliko bistris politiku,mogao si se komotno kandidovati poslije Milosevica za Presidenta,a onda jarane,trosi na maloljetnice...ako mislis da je to zivot.

Najgore sto sam cula Berluskonija da katolickom svijetu Italije kaze...Pa bolje sto sam imaoi sex sa maloljetnicom nego sa muskarcem.

Cova je bas za ugled.


Najdrazi poklon koji sam ja dobila je cvjetic kojeg je moja mala kcer...tada nekih 5 godina,ugledala poslije snijega,negdje iza supe i da bi ga ubrala,pala je i slomila ruku.
Nevjerovatno je da nije nikako plakala vec je bila sretna sto mami moze da donese prvi cvjetic kojeg je vidjela.

Ebes sve Berluskonijeve milione.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Nezaboravni pokloni Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Nezaboravni pokloni EmptyUto Nov 15, 2011 8:20 pm

Astra ::


Ebes sve Berluskonijeve milione.
Prvo -otpadaš kao relevantna ,jer eto te svaki čas na temi "Ja dobila sam ....."
Filuju te stalno . [You must be registered and logged in to see this image.]

A što se tiče Berluskonija ....ti kažeš šta kažeš......ali one gospodjice i gospodje se obradovalllleeeeeeeeeeeeeeeeeee (paricama ) ...... [You must be registered and logged in to see this image.] koliko i ti cvetiću. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Nezaboravni pokloni Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Nezaboravni pokloni EmptyNed Dec 18, 2011 7:48 am

Jahta od 200 miliona funti, penkalo od 850.000...

Šta daruju milijarderi jedni drugima za Novu godinu



Z. N. | 18. 12. 2011. - 07:00h
|



Iako je ekonomska kriza uzdrmala ceo svet i i
dalje se osećaju njene posledice, kompanije koje prodaju luksuzne stvari
i dalje zarađuju mnogo novca, naročito pred praznike. Pogledajte
najskuplje poklone koji se mogu darovati...

[You must be registered and logged in to see this image.]


Jahta od 200 miliona funti


Ovakvu jahtu sebi može da priušti neki milijarder, a na njoj će imati
pravi tropski raj. Jahta izgleda kao ostrvo, ima i vulkan i vodopad,
bazen, plažu, helikopter i heliodrom, kao i spa centar. Ko bude kupio
ovu jahtu, ne mora da kupuje svoje ostrvo...










[You must be registered and logged in to see this image.]Skoro neprocenjivo nalivpero i dragocena mirisna sveća






Mirisna sveća od 4.000 funti


Moglo bi se reći da će ovu sveću kupiti onaj koji je dovoljno bogat
da pali svoj novac. Ova sveća miriše na šampanjac, i ukrašena je belim
zlatom i 38 dijamanata od 14 karata.





Penkalo od 850.000 funti


Direktorima, predsednicima i ljudima na važnim pozicijama bitno je
čime će se potpisivati, ali retko ko će dati 850.000 funti na penkalo sa
dijamantima od 24 karata.





[You must be registered and logged in to see this image.]





Roštilj od 7.000 funti


Bogataš uglavnom imaju kuvare i služavke i retko kad ulaze u kuhinju.
Ali kada odluče da spreme nešto, onda kupe ovakav roštilj, od 7.000
funti koji je dizajnirala kompanije "Porše".


[You must be registered and logged in to see this image.]


Cipele od 140.000 funti


Pripadnice džet seta obično najviše vole Labutin cipele, ali ovo je
nešto što će im se dopasti doš više. Cipele su ukrašene sa 2.200
dijamanata, a štikle su toliko visoke da taj novac sigurno ne kupuje i
udobnost.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Nezaboravni pokloni Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Nezaboravni pokloni EmptyNed Dec 18, 2011 9:03 am

..muka je sa tim poklonima..ja posebno muchim muku shta dragom da poklonim za rodjendan..deci znam,oni uvek naglase shta im fali ali njemu nikako da ubodem..hocu neshto lepo,posebno,mashtovito..tipu koji ima sva zemaljska dobra ne mozesh kupiti neshto materijalno,bar ja ne mogu..materijalna stanja nam se razlikuju..i tako,dumam ti ja shta bih i sluchajno vidim oglas za shkolu trbushnog plesa..sine mi ideja Nezaboravni pokloni 153448 ali manje od petnaestak dana mi ostalo..odem lepo tamo i objasnim ljudima da mi treba neka ubrzana obuka..slatko mi se smejali ali uspela sam ,josh mi i pozajmili "uniformu"..mogu da vam kazem da je bio odushevljen migg
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Nezaboravni pokloni Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Nezaboravni pokloni EmptyNed Dec 18, 2011 9:35 am

Evo malo romantike: najlepsi poklon koji pamtim i pamticu dok sam ziva dobila sam sasvim bez povoda -zaronio je na dno mora i nabrao mi neke bele biljke koje su imale oblik cvetica, ja sam plutala malo iznad njega, dao mi je sa osmehom i poljupcem, i sad se najezim kad se setim a bilo je vrlo davno :heart1:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Nezaboravni pokloni Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Nezaboravni pokloni EmptyNed Dec 18, 2011 10:53 am

Zana ::
"uniformu"..mogu da vam kazem da je bio odushevljen [You must be registered and logged in to see this image.]
A ko ne bi bio ? [You must be registered and logged in to see this image.]
Ono što žene ne razumeju -muškarca upravo najviše obraduju takve stvari -nešto što uopšte nije materijalno ,a žena je učinila za njih .
Moj ti je savet ,za sledeći put ......kupiš jednu vodovodnu cev od 5 cola ,jedno 3 m ...i et ti "šipke " Veš imaš,muziku imaš ,plesati znaš....biće opet "ganut" [You must be registered and logged in to see this image.]

ps imamo temu "trbušni ples" , stavi tamo video zapis tog dogadjaja koji si opisala [You must be registered and logged in to see this image.]

mikica563 ::
Evo malo romantike: najlepsi poklon koji pamtim i pamticu dok sam ziva dobila sam sasvim bez povoda -zaronio je na dno mora i nabrao mi neke bele biljke koje su imale oblik cvetica, ja sam plutala malo iznad njega, dao mi je sa osmehom i poljupcem, i sad se najezim kad se setim a bilo je vrlo davno [You must be registered and logged in to see this image.]

A tooo si ti naivna draga moja ....."bez povoda" ,šipak .
Kako si ti to opisala ,to je vrsta korala sa izuzetnim afrodizijačnim dejstvom ..... [You must be registered and logged in to see this image.] E sad se seti dogadjaja "posle "......mangup ,mangup.... [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Nezaboravni pokloni Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Nezaboravni pokloni EmptyNed Dec 18, 2011 5:25 pm

[quote="Danubius"]
Zana ::
"uniformu"..mogu da vam kazem da je bio odushevljen [You must be registered and logged in to see this image.]
A ko ne bi bio ? [You must be registered and logged in to see this image.]
Ono što žene ne razumeju -muškarca upravo najviše obraduju takve stvari -nešto što uopšte nije materijalno ,a žena je učinila za njih .
Moj ti je savet ,za sledeći put ......kupiš jednu vodovodnu cev od 5 cola ,jedno 3 m ...i et ti "šipke " Veš imaš,muziku imaš ,plesati znaš....biće opet "ganut" [You must be registered and logged in to see this image.]

ps imamo temu "trbušni ples" , stavi tamo video zapis tog dogadjaja koji si opisala [You must be registered and logged in to see this image.]


..es ti lood ili ti noge smrde aaaa? to bilo samo za njegove ochi,nije za javno prikazivanje
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Nezaboravni pokloni Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Nezaboravni pokloni EmptyPon Jul 30, 2012 2:13 pm

DakleM, "majstori" na Kujundziluku prave divne bakarne mendjuse, obozavam ih, sve sa filigranom,,,,Sinoc sam dobila jos dva para:))))))))
VoLem kad me vole leptir
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

Nezaboravni pokloni Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Nezaboravni pokloni EmptySre Avg 01, 2012 1:07 pm

Evo i ja da vam ispricam moj najdraži poklon ,nije koštalo ništa ali je meni i dan danas ne procenjiva!
Moja ćerka je imala 6 godina ,u komšiluku imamo još dve devojčice(sad su već sve tri velikeeee cure). Pred moj rođendan recimo 10-tak dana sam primetila ,da nešto muvaju.Jako su tajanstvene, šuškaju i cerekaju se stalno.
Jedno pre podne dok sam kuvala ručak ,krenula da ih pitam žele li sokića.Na vratima me dočekala nalepljena poruka: PRE ULASKA KUCAJ!
Zastala sam i onako da im ne kvarim zabavu pokucala,odjednom se čuje glas:ne može....još ne može....eeee sad može.Ušla sam u sobu i ne vidim ništa,sem njih tri kako se smeju kao lude.
No prodje tu i tih par dana, i dodje moj rođendan.Ja radila pre podne a (inače ne slavimo), ko dođe dobro došao bude počašćen,ali sveća i tih nekih žurki nema....
Čim sam ušla na dvorište primetila sam da na terasi su u redu postavljene stolice kao u pozoristu,razvučen kanap i pokrivena sa (naravno novom plahtom).Pitam je šta sve ovo znači ,a ona onako ljuta na mene ,NE DIRAJ NIŠTA I NE VIRI !Kažem dobro ,ušla sam u kuću tušnula se i presvukla.Dok sam izašla ponovo na stolicama su sedeli roditelji od one dve devojcice a na mojoj stolici stajala ruža(iz naše bašte),jedna kutija sklopljena ručno i uredno ofarbana temperom,u kutiji od sitnih perlica nanizani lančić i narukvica. Uzela sam i bez da sam otvorila počela plakati ,oni gledaju a ja ne mogu da se zaustavim.Kaže ćerka :Mama ne plači ovo je tvoj radostan dan....i poljubila me. Pripremili su mi i predstavu sa svim rekvizitima koje su našli po koći.Predtava se zvala :MAŠA I NJENO LETOVANJE NA POLJANI.
Normalno da od predstave skoro nisam ništa videla ,jel sam cmizdrila celo vreme ,ali sam taj dan dobila naj veci poklon svih vremena.
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Nezaboravni pokloni Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Nezaboravni pokloni EmptyPet Dec 28, 2012 10:31 am

I na forumu se negde pisalo -a i inače po novinama i društvenim mrežama da postoji neki Milinko koji ide po Srbiji i deli darove .
E pa evo ko je dobri Milinko . [You must be registered and logged in to see this image.]
__________________________________

KO JE SRPSKI DEDA MRAZ: Haker Milinko hapšen u Sablji!

Društvo,
12:58, 27.12.2012.

Autor: EPK

Milinka Isakovića iz Loznice policija je
privela 2003. pod optužbom da je klonirao kartice mobilnih telefona
članovima zemunskog klana, a ovog decembra je posetio više od 200
gradova u Srbiji i podelio poklone



[You must be registered and logged in to see this image.]

JAVIO SE MILINKO: Sve priznajem, radio sam iz ideala, nastaviću dalje! [You must be registered and logged in to see this image.]


BEOGRAD - Milinko, autor Fejsbuk stranice MIlinko vam daruje,
koji već danima ostavlja poklone širom Srbije i o tome obaveštava
javnost na svojoj Fejsbuk stranici i putem Tviter naloga @Milinkoi, u
stvari je Milinko Isaković iz Loznice kojeg je policija
hapsila u akciji "Sablja" pod optužbom da je članovima zemunskog klana
"klonirao" kartice za mobilne telefone sprečavajući tako njihovo
praćenje.

Prema sopstvenom priznanju u intervjuu listu Kurir 16. jula 2003, on
je bio predvodnik najorganizovanije srpske hakerske grupe, koja je svoje
usluge pružala Vojsci SCG, policiji, haškim optuženicima, političkim
partijama, ali i najorganizovanijim kriminalnim grupama u Srbiji.

"
Za našu grupu javnost je prvi put čula kada smo tokom 1998. i 1999.
godine zakupili internet domene poznatih ličnosti, kao što su
[You must be registered and logged in to see this link.] i druge. To
smo učinili kako bismo došli do brze zarade, jer domene izdajemo u zakup
po ceni od oko 50 evra. Imali smo oko 400 domena u zakupu, a sav prihod
uplaćivali smo srpskim školama i bolnicama na Kosovu preko državnih
institucija. Tako smo posle ove akcije došli pod udar, kako policije,
tako i kriminalaca u Srbiji, koji su želeli sigurnost u oblasti
elektronike i kompjutera, ali o tome nisu imali pojma", pričao je tada
prvi "haker" Srbije. Kaže da su hakere ljudi iz vojnog i policijskog
vrha angažovali da provaljuju u sisteme zapadnih vojnih sila Pentagona, NATO, CIA, DEA i obaveštajnih službi zapadnih zemalja.

Danas Isaković ostavlja poklone u vrednosti od oko 50 evra na
spomenike iz srpske istorije, na porti crkve, pred vratima škola, uz
kontejnere, u parkovima širom Srbije. Po noći, kada niko ne može da ga
vidi, on se doveze u svom "audiju A 6", ostavi poklon, u kojem mogu da
se nađu patike, pa i knjiga "Mali princ", fotografiše i sliku postavi na
svojoj FB stranici. Obišao je više od 200 gradova, a sada obilazi sela.
Srećni pronalazač poklona ne zna ko je dobrotvor što, tvrdi MIlinko,
jeste njegov cilj.

"Činjenica je da u današnjem svetu ljudi koji poklanjaju očekuju neki
poklon zauzvrat. Autor ove stranice neće znati kome poklanja te s toga,
ništa zauzvrat i ne očekuje. Jedino se nada da će njegovi pokloni
pronaći put do ljudi kojima je taj poklon najpotrebniji", kaže Milinko,
koji sebe opisuje kao običnog čoveka, malog i sitnog od krvi i mesa,
prosečnog čoveka iz zemlje Srbije, kojem su život, Bog ili sudbina
dali priliku da daruje, i on daruje, kao što bi to učinilo 99.99 odsto
naroda ove zemlje.

"Jedan od dokaza za to su upravo i ove spomen-biste kraj kojih
Milinko ostavlja poklone, ti su ljudi nesebično dali svoje živote za
druge ljude, za svoju zemlju. Ono što Milinka raduje jeste činjenica
da se tradicionalne vrednosti nisu izgubile. Ljubav, ponos i čast su i
dalje odlike našeg naroda. Ja, kao i ceo moj narod, koji živi na ovim
prostorima, potomci smo tih ljudi kraj čijih spomen obeležja ostavljam
poklone. Naša sloboda, koju danas imamo, najbolji je svedok njihovog
postojanja. Međutim, ta spomen obeležja, podignuta herojima različitih
epoha, ideologija, vera… može biti dovoljno dobar putokaz da svojim
precima pokažemo da nisu bili bolji od nas, i da mi kao njihovi potomci i
naslednici možemo u dobru biti mnogo veći od njih. Sa druge strane,
loše se osećam, kada vidim da ti simboli naše prošlosti, stoje i kao
kakva rugla. Možda će nam kolektivno biti bolje ako se sa malo više
poštovanja budemo odnosili prema našoj istoriji", kaže Milinko.

Na Tviteru ima 123.000 pratilaca i preko 45.000 na Fejsbuku. Svojim pratiocima danas je poručio da ga raduje činjenica da se tradicionalne vrednosti nisu izgubile te da su ljubav, ponos i čast i dalje odlike našeg naroda.

"Zamolio
bih Vas koji ste tu, kada slikam neko mesto da u komentaru ispod slike
ostavite neke informacije o tom mestu, malo ću morati da kasnim ali i
dalje planiram. (Temperatura mi trenutno ne dozvoljava da nastavim)
Americ,
Baroševac, Bistrica, Brajkovac, Brazilovica, Čibutkovica, Dren, Drlupa,
Ducina, Dudovica, Koračica, Kruševica, Lazarevac, Lukavica, Mala
Vrbica, Mali Crljeni, Mirosaljci, Nemenikuće, Petka, Prkosava, Rogača,
Rudovci, Strmovo, Sušanjar, Trbušnica, Zeoke, Zupanjac, a sve Vas koji
pronađete poklon molim da ispod slike, napišete nešto o tom mestu..",
napisao je Milinko.

A mi molimo naše čitaoce da, ako primete Milinka kako
ostavlja poklon, fotografišu ga i proslede nam tu sliku na mail:
[You must be registered and logged in to see this link.].


[You must be registered and logged in to see this image.]














[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Nezaboravni pokloni Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Nezaboravni pokloni EmptySub Jul 11, 2015 12:53 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Nezaboravni pokloni Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Nezaboravni pokloni EmptySub Jul 11, 2015 1:08 pm

Najdrazi poklon koji sam dobila u zivotu je poklon mog mladjeg sina za moj 50-ti rodjendan.
Uramio je sliku njih dvojice sa tatom, napisao mi pesmu i 100 odgovora, zasto je moja mama jedinstvena.
Pa ima li sta vrednije?
Za mene ne!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Nezaboravni pokloni Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Nezaboravni pokloni EmptySub Jul 11, 2015 1:14 pm

dusicaa ::
Najdrazi poklon koji sam dobila u zivotu je poklon mog mladjeg sina za moj 50-ti rodjendan.
Uramio je sliku njih dvojice sa tatom, napisao mi pesmu i 100 odgovora, zasto je moja mama jedinstvena.
Pa ima li sta vrednije?
Za mene ne!
Lep gest ,i lukav . Mali je majstor za "tanke žice" i ulizivanje majci .  smehsmeh (šalim se ) 
Taj će umeti sa devojkama . :kisic1:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Nezaboravni pokloni Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Nezaboravni pokloni EmptySub Jul 11, 2015 1:16 pm

Vec ume, ne brini!
Nije na majku sigurno. Kod mene to ide ostrije i sasvim drugacije. Bice da je na tatu!
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Nezaboravni pokloni Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Nezaboravni pokloni EmptyUto Mar 21, 2017 11:33 pm

Astra ::
Tek smo dosli u ovu drzavu...izbjeglice,nesto sitno love...obilazimo prodavnice,moje kcerke,9 i 10 godina stalno stanu pored barbika i gledaju sve te divne stvari,navikle,ne traze nista...dive se i svaki put me mole da ostanemo malo da odjelu sa barby stvarcicama.
Bio je upravo kraj oktobra...isla sam cistiti u nekom hotelu i skupila neki franak...dolazi Bozic,pored svega sto smo prosli,od srca zelim da ispod jelke otvore poklon koji ce ih natjkerati da zaborave ko su i sta...kako se nema.
Velika kutija pod jelkom,one i ne sanajju da je to za njih dvije.Rekoh...da otvorimo i ovo,da vidimo za koga je,pomozite mi.Kad su otvorile do pola..pocele su obe plakati i skakati od srece jer nisu ni sanjale da mogu d a imaju nesto najljepse,veliku kucu za barbike....svi smo plakali....znala sam da sma im na tren vratila djetinjstvo koje treba da imaju sva djeca.

Cuvale su tu kucu dok se nisu odselile,svaka u svom pravcu,a ja ...pa i sad mogu d aplacem od srece sto sam uspjela da zaradim 100fr za tu kucu.

Uhh ovo je toliko dirljivo. ..toliko emotivno. .. toliko mi blisko. ..poznato. ..dozivljeno...

Vrati me u ono vrijeme kad sam tek dosla u Bec. ..iako sam sa jedne strane imala sve . ..imala roditelje kao najvecu podrsku, stan, dozvolu za boravak, dozvolu za rad. ..Malo li je za jedan novi pocetak ?
Ipak, sa druge strane me razdiralo mnogo toga. .. Od nesredjenog zivota, svega novog i nepoznatog...nepoznavanja jezika...Tu je i dijete koje takodje treba da se uklopi i da joj olaksam tu promjenu...
Mozda i najvise me pogadjalo sto sam zavisila od drugih. .. od finansija do "tumaca" ...
Elem, da se vratim na temu ...
Samo sto sam stigla, moji nisu dozvoljavali da radim. ..Kao prvo dijete da se uklopi u vrtic. ..kurs. ..
Nakon par dana dolazi prijatelj i pita da li bi radila u jednoj piceriji kao pomoc u kuhinji (za pocetak na crno). Pristajem iste sekunde, sva sretna. ..Moji negoduju...ne vrijedi. Hocu da radim i zaradim. ..
Radilo se od 10 ujutru, navece do 11 ...
Prvi dan necu vam ni pisati kako je izgledao. ..Glavu nisam digla iz sudopere. Dolazim kuci u ponoc. ..Dijete spava. ..ni vidjele se nismo tog dana. ..
Od umora ne osjecam ni jedan dio tijela. ..a i sutra valja tako. ..Ali dobila sam prvu dnevnicu. ..75  € ...preracunavam u marke. ..150 km. ..za dan! Sretna. .. I prvo sto sam kupila od te dnevnice jeste bila lutka od 50€ ... Tu srecu i radost moje ljubavi nemoguce je opisati...

I ovo ne bi razlog ulaska na ovu temu. ..
Vec poklon za 25 godina braka. .. Svi pitaju sta cemo predlazu kojesta. ..sve sa gravurom ... Razmisljam. ..najbolja gravura u zivotu jeste ono sto smo prosli. ..
Ogledala, flase, case i sl. jeste lijep poklon koji ce nazalost samo skupljati prasinu. ..
Predlozim da im svi zajedno uplatimo putovanje koje ce, sigurna sam, pamtiti i kome ce se bas obradovati. ..
Dogovorismo se za cas... super i nama, da ne jurimo sta kupiti, a super ce biti i njima. ..ko bi se jos bunio na poklon putovanju. ..pa jos tamo gdje odavno zele otici. ..











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Nezaboravni pokloni Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Nezaboravni pokloni EmptyUto Mar 21, 2017 11:44 pm

Ovo su tužne priče/istine koje se pročitaju u dahu. :(

Tačno je da su nezaboravni i najbolji poklon mladima danas putovanje.Najbolja opcija ,a njima će biti prelepo za novi početak.

Edit-jesam glupa majko mila.Pomislih svadbeni poklon-venčanje ,a ljudi 25 godina u braku.    jbt

Priča iznad mi pomerila misao.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Nezaboravni pokloni Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Nezaboravni pokloni EmptySre Dec 26, 2018 7:10 pm

Evo jednog nezaboravnog poklončića koji će se svakako svideti svakome kome poklonite .
I neće ,sigurno ,"zaboraviti" . :dmraz:











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





Nezaboravni pokloni Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Nezaboravni pokloni Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nezaboravni pokloni
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» VELIKI I NEZABORAVNI KONCERTI
» Nezaboravni klasici televizijskih sapunica
» Pokloni za bebice
» Dan zaljubljenih i pokloni
» Kakvu nam poruku nose pokloni

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: