DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Serije- koje su vas odusevile - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Serije- koje su vas odusevile - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Serije- koje su vas odusevile

Ići dole 
+18
Ladyintheblack
Lakota
Sibila_
Danubius
brdjanin
Gothic
Nono 64
Nut
Okano
AstrinaKomsinica
Kijara-brm
dusicaa
Samouka
Tattoo
Astra
brunolino
Samhain
Lily
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Serije- koje su vas odusevile - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Serije- koje su vas odusevile   Serije- koje su vas odusevile - Page 3 EmptyČet Okt 20, 2011 7:37 pm

First topic message reminder :

Premda smo okruzeni spanskim, turskim ili hiljadu puta repriziranim serijama, sigurno ste gledali neku sa drugacijom tematikom i odusevili se!

Slucajno sam naletela na seriju koja se trenutno emituje u Americi i u kratko vreme postala je HIT!

Serija se zove TERRA NOVA- novi svet i do sada je emitovano svega 5-6 emisija.

Radi se o buducnosti i svim problemima koje su postale realnot.. buducnost je nezamisliva, tehnologija vrhunska.. slede izabrani koji dobijaju sansu prolaskom kroz portal i vracanjem u proslost u potrazi za lepsim, laksim zivotom, to im je povratak nade u buducnost.. ali karta je u jednom pravcu.. pogledajte trejler..



Serija je stvarno dobra premda ponekad ima scena gde su previse opusteni s obzirom da su okruzeni reptilima.

Pogledajte ovaj trejler i navedite koje su to serije koje su vas odusevile!

Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
sonia
حبيبي



Datum upisa : 23.03.2008

Serije- koje su vas odusevile - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Serije- koje su vas odusevile   Serije- koje su vas odusevile - Page 3 EmptySre Jan 13, 2016 9:13 pm



Minut samo... 
 Ma, odlicna je.
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso



Datum upisa : 04.12.2009

Serije- koje su vas odusevile - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Serije- koje su vas odusevile   Serije- koje su vas odusevile - Page 3 EmptyČet Jan 14, 2016 2:51 pm

Nazad na vrh Ići dole
LepoJebiTiFin




Datum upisa : 03.09.2011

Serije- koje su vas odusevile - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Serije- koje su vas odusevile   Serije- koje su vas odusevile - Page 3 EmptySre Mar 23, 2016 6:44 pm

najjaca serija ikada . . .

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Serije- koje su vas odusevile - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Serije- koje su vas odusevile   Serije- koje su vas odusevile - Page 3 EmptyČet Mar 24, 2016 10:15 pm

sonia ::


Mogu uvek da ih gledam, fenomenalni su :)
Naravno ,i ja gledam . 
Ali nekako najviše Gloriju .  :brdski2:
Pepper ,Kameron i Majki me mnogo manje zanimaju .  migg

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gothic
Gothic
Gothic



Datum upisa : 21.04.2012

Serije- koje su vas odusevile - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Serije- koje su vas odusevile   Serije- koje su vas odusevile - Page 3 EmptyČet Mar 24, 2016 10:41 pm

Gordost i Predrasude



Vratimo se malo u proslost kada se vise cenila Romantika i Ljubav a sve to uz Gordost i Predrasude. ruza
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي



Datum upisa : 23.03.2008

Serije- koje su vas odusevile - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Serije- koje su vas odusevile   Serije- koje su vas odusevile - Page 3 EmptyPet Mar 25, 2016 11:27 pm

Gothic ::
Gordost i Predrasude



Vratimo se malo u proslost kada se vise cenila Romantika i Ljubav a sve to uz Gordost i Predrasude. ruza


Nisam znala da postoji i serija... a knjiga i film su me zaista odusevili. Pozdravljam.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Serije- koje su vas odusevile - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Serije- koje su vas odusevile   Serije- koje su vas odusevile - Page 3 EmptyPon Maj 02, 2016 7:56 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Serija pod nazivom " Insajderov vodič za sreću" .

Ne znam zašto ,ne liči mi nimalo na ono što podrazumevamo pod "serija" . 
Serija prati živote ljudi koji su povezani bizarnom saobraćajnom nesrećom. Nesreća ih "primorava" da ispitaju i istražuju sreću u sopstvenim životima.
Nekako tera na razmišljanje .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Serije- koje su vas odusevile - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Serije- koje su vas odusevile   Serije- koje su vas odusevile - Page 3 EmptyPet Jun 17, 2016 10:02 pm

Hotel Babilon 


[You must be registered and logged in to see this image.]


Serija je ekranizirana prema razotkrivanju skrivenih događaja Imogen Edwards-Jones u luksuznom londonskom hotelu. Vodi nas na putovanje iza glamura i fasade nasmiješenih lica i blistavih kristalnih lustera, u frenetičan svijet osoblja koje nikad ne staje. Pri pisanju romana autorici je pomogao anonimni upravitelj jednog takvog hotela u središtu Londona sa 16-godišnjim radnim iskustvom.
Tamzin Outhwaite glumi Rebeccu, ambicioznu upraviteljicu koja pod svaku cijenu želi ostvariti natprosječan profit. Kako bi u tome uspjela, njezini gosti, ali i osoblje, moraju biti zadovoljni. Odanost je sve i Rebecca će tolerirati većinu stvari, dokle god joj ne remete ravnotežu u proračunu. Ali plaća li njezin privatan život danak poslu? U drugoj sezoni ona se zatiče usred brakorazvodne parnice, radi više nego ikad, a nerijetko gubi i prijatelje. Kad joj se dogodi ljubav na poslu, hoće li postupiti onako kako nalaže svojim podređenima?
Max Beesley glumi Charlieja koji nas uvodi u hoteski svijet fantazije i ugađanja, svijet u kojem možeš biti što god želiš sve dok imaš novca to platiti. Osim njega, tu je karizmatičan i diskretan vratar Tony kojeg glumi Dexter Fletcher, dobitnik brojnih pohvala za svoj nastup u prvoj sezoni, zatim šefica recepcije Anna, njezin kolega Ben, glavni barmen Gino, zanosni snob James, koji u drugoj sezoni upravlja renoviranim restoranom, te Jackie, šefica čistačica čiji posao uglavnom počinje jutro poslije. Druga sezona uvodi novi lik, a to je Tonyjev naučnik Luke. Zgodan je, samouvjeren i ohol, no arogancija će ga skupo stajati.
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost




Serije- koje su vas odusevile - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Serije- koje su vas odusevile   Serije- koje su vas odusevile - Page 3 EmptyPon Sep 26, 2016 11:51 am

HOUSE M.D.
Kako i koliko je trajala serija.
[You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Serije- koje su vas odusevile - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Serije- koje su vas odusevile   Serije- koje su vas odusevile - Page 3 EmptyPet Mar 31, 2017 11:43 am

Odlična serija!
Postoji 4 serijala sa po desetak epizoda. Može se skinuti preko torrenta na The pirate ebay com a postoje i titlovi na titlovi.com.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Serije- koje su vas odusevile - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Serije- koje su vas odusevile   Serije- koje su vas odusevile - Page 3 EmptyPon Nov 18, 2019 9:59 pm

"Vikinzi"

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ispočetka me je zaista oduševila (prva sezona ) no kasnije je postala toliko ogavna , nasilna i istorijski uglavnom netačna (mada su se time hvalili ) da nisam ni gledao dalje od četvrte sezone (ima 6)

Verovatno moje prvobitno "oduševljenje" ima neke veze i sa likom "Lagerte" ? brdski

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Serije- koje su vas odusevile - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Serije- koje su vas odusevile   Serije- koje su vas odusevile - Page 3 EmptyUto Nov 19, 2019 7:52 pm

E ja sam tek sad u fazi gledanja. Nemam pojma iskreno u kojoj sam sezoni.
U početku mi se nije dopadala, ali eto sad je gledam. I da, Lagerta je super !
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Serije- koje su vas odusevile - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Serije- koje su vas odusevile   Serije- koje su vas odusevile - Page 3 EmptySre Apr 29, 2020 1:07 am

Vikinzi su mi drzali paznju, ali isto kratko.. prenasilno.., premda su razbili sa tematikom..

NO, u medjuvremenu je svetom harala GAME OF THRONE!

PO meni fenomenalna serija.. jedva docekah da odgledam sve epizode..

Necu sada o razocarenjima samim krajem, negde se nesto i naslucivalo.
Moje vece razocarenje je doslo malo ranije, pred sam kraj serije.. jer naleteh na neki sajt gde su davali naslutiti kakav je kraj, tako da sam unapred znala sve sto ce se desiti i razocarala se unapred sa grande finalom!
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Serije- koje su vas odusevile - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Serije- koje su vas odusevile   Serije- koje su vas odusevile - Page 3 EmptySre Apr 29, 2020 1:13 am

NO, u doba Korone, dobih savet prvo kratki dzinglic a potom trejler.. pa evo za moje dame.. malo uzivanja..
Ako.. budete zainteresovane, reci cu vam koja je serija u pitanju! wsmile liebe coni coni coni coni
jeeee jeeee jeeee jeeee jeeee jeeee jeeee jeeee

glases
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Serije- koje su vas odusevile - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Serije- koje su vas odusevile   Serije- koje su vas odusevile - Page 3 EmptySre Apr 29, 2020 1:14 am

Serija je brzinom munje postala veliki HIT!
Iskreno, gleda se ono.. U DAHU! smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Serije- koje su vas odusevile - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Serije- koje su vas odusevile   Serije- koje su vas odusevile - Page 3 EmptySre Jan 27, 2021 7:40 pm

"Bates Motel"
Ne znam gde bih stavio ,u psihološke drame sa primesom horora ?
Dosta me atmosfera podseća na "Tvin Piks" (valjda je zato i pratim )

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Serije- koje su vas odusevile - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Serije- koje su vas odusevile   Serije- koje su vas odusevile - Page 3 EmptyUto Feb 02, 2021 1:45 pm

Designated Survivor (2016) [You must be registered and logged in to see this image.]

Pogledao prvi od 3 serijala. Radi se o zaveri u beloj kući. Preponosni Amerikanci i tajna služba koja otkriva zaveru. Osim dobre glumačke ekipe, izdrkavnje na kub. Mi, Ameri smo za dmokratiju i za mir u svetu. Doduše, malko objašnjava funkcionisanje aparata, pri white huse,
Radna, popodnevna subota i nedelja je rezervisana za ostala dva serijala. Onda ćemo naći nešto novo- (staro) da se prerati vreme, kada nisam kod kuće.
Nazad na vrh Ići dole
Elektra

Elektra


Datum upisa : 16.04.2021

Serije- koje su vas odusevile - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Serije- koje su vas odusevile   Serije- koje su vas odusevile - Page 3 EmptyNed Maj 16, 2021 9:30 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
takodje sa bradom...[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Serije- koje su vas odusevile - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Serije- koje su vas odusevile   Serije- koje su vas odusevile - Page 3 EmptyPon Maj 17, 2021 9:02 am

Elektra ::
[You must be registered and logged in to see this image.]
takodje sa bradom...[You must be registered and logged in to see this image.]


Mayko mila, razočarala si me kao i čovek i kao komunista.
zubic zubic zubic
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Serije- koje su vas odusevile - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Serije- koje su vas odusevile   Serije- koje su vas odusevile - Page 3 EmptyPon Jul 05, 2021 7:18 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Više sezona ,navodno rađena po istinitim događajima ,po masovnim zločinima koji su se odigravali u malim gradićima Amerike između 1960 i 1990.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Serije- koje su vas odusevile - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Serije- koje su vas odusevile   Serije- koje su vas odusevile - Page 3 EmptySub Jul 17, 2021 11:22 am

Nikako nisam ljubitelj serija kojima je tema englesko plemstvo ,spletke posluge itd...
Ali je serija "Dauntonska opatija" ,ipak -zanimljiva .

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Serije- koje su vas odusevile - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Serije- koje su vas odusevile   Serije- koje su vas odusevile - Page 3 EmptySub Jul 17, 2021 12:00 pm

Ljubitalj sam skandinavskih i ostalo severno-istočne kinematografije. Englezi su mi suviše amerikanozivali pristup, trenutnog stanja. Uvek su u pitanju zavere protiv države i sistema njihovog pristupa demokratiji, odnosno, kako bi demokratija trebalo da izgleda a ni to nema veze s' vezom a kamoli sa filmom. Sve u svemu, služi isključivo za zabavu i ništa više. Smislenije je pročitati knjigu, makar to bio i "Rimsko pravo" ili "Kapital" čak i "Samoupravni socijalizam" , ništa nećemo shvatiti a sjebaćemo slobodno vreme al' s barem nećemo nervirati zbog krajnjeg ishoda gde se vijori američka ili engleska zastava.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Serije- koje su vas odusevile - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Serije- koje su vas odusevile   Serije- koje su vas odusevile - Page 3 EmptySub Jan 08, 2022 10:05 pm

"Good Doctor "

Glavni lik je mladi hirurg Šaun Murfi, autističan genij koji stvari vidi drugačije od ostalih i koji se iz rodnog Vajominga seli u San Hose kako bi radio u tamošnjoj prestižnoj bolnici.

Zbog glavnog lika i njegove neprilagođenosti onom što nazivamo normalnim, serija je izrazito topla, puna emocija ali i prožeta dramom jer svaki slučaj koji obrađuje Šaun Murphy na svoj specifičan način je pitanje života i smrti. Doktor Murfi doživljava i vidi stvari drugačije od svih ostalih, uvid u njegov svet upoznaje se kroz odnos sa bratom koji ga je štitio dok su bili deca i bio njegova podrška, zatim odnos sa direktorom bolnice koji je njegov mentor i prati ga otkad je bio tinejdžer te odnosa sa pacijentima i drugim doktorima koji ga ne shvataju i prihvataju jer smatraju kako zbog svojeg stanja nije u mogućnosti funkcionirati u njihovom okruženju. Glavni glumac, Fredi Higmor, za svoj je prikaz mladog kirurga bio nominiran i za prestižnu nagradu Golden Globe. Američka medicinska drama se temelji na istoimenoj nagrađivanoj južnokorejskoj seriji.











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Serije- koje su vas odusevile - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Serije- koje su vas odusevile   Serije- koje su vas odusevile - Page 3 EmptySub Jan 08, 2022 10:40 pm

Upravo sam na drugom serijalu belgijske krim serije, "Undercover". U prevodu "titlera" , Tajni agenti. U prvom delu se radi o otkrivanju proizvožača ekstazija a u drugom o švercerima oružjem. Malo mi trapavo deluju ti Belgijanci. Čuju se dijalozi flamanskog, francuskog, holandskog i engleskog jezika. Simpa ali trapavo. OK, biće bolje u buduće, barem se nadam.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Serije- koje su vas odusevile - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Serije- koje su vas odusevile   Serije- koje su vas odusevile - Page 3 EmptySub Jan 22, 2022 5:51 pm

Najzad je snimljena serija, nastavak "DUNE" .... Godinama se vrti "Dina" kroz film ili kao mini serija a napravili su i "DECA DINE".
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Serije- koje su vas odusevile - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Serije- koje su vas odusevile   Serije- koje su vas odusevile - Page 3 EmptyUto Feb 22, 2022 10:19 am

Dr MARTIN .

Serija je spin off filma "Saving Grace" sa izmenom glavnog lika - dr. Martina, iz veselog i nesmotrenog doktora u filmu, u sarkastičnog, ali i dalje simpatičnog dr. Martina u seriji. U seriji on je ugledni londonski hirurg koji uspeva ostvariti želju, da se preseli u neki mirniji kraj. Odlazi u vrlo živopisne seoske predele, nastanjujući se u kući pored reke. Dr. Martin Elingham postaje doktorom opšte prakse. Njegovi motivi za preseljenjem u početku nisu sasvim jasni, ali vremenom saznajemo za njegove fobije koje ga opsedaju. Za njega neće biti teško steći poverenje i poznanstva kod lokalnih meštana i sve deluje kao prava idila. Međutim njegova situacija se počinje komplicirati kada okolini polako otkrije svoju narav. On je osoran, netolerantan i ne samo da ima nedoumice oko toga da li treba uzimati lekove već je i njegov stav prema životu malo neobičan. Novo okruženje, nova kuća, novi posao, novi ljudi, ali ubrzo mu se događa i nova ljubav. Usprkos njegovoj nespretnosti Dr. Martin uspeva pokazati susećanost Louisi, lokalnoj učiteljici koja se zaljubljuje u njega.











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Serije- koje su vas odusevile - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Serije- koje su vas odusevile   Serije- koje su vas odusevile - Page 3 EmptyUto Feb 22, 2022 7:55 pm

Ovih dana sam se posvetio domaćim ostavrenjima pa sam došao do 11. i 12. epizode 5. serijala "Ubice moga oca". Meni je zanimljiva priča i jedva čekam da pogledam "razrešenje" ii če napraviti još koju sezonu sa zapletima. Malo me je iritirao junak priče sa balkanskim mentalitetom u fazonu"Volim te bre, je l' ti jasno" !!!? Pozneta situacija korupcije u policiji, zataškavanje na visokom nivou i "znaš li ti ko sam ja! "
Na "Brave" mi je otvorena druga sezona "Besa" i nikako da stigne na red od engleske serije "After life".
Odgledao sam i odličnu rusku seriju "Death Spys" sa tematikom IIsvetskog rata.
Od domaćih sam odgledao i "Pevačica" koja je isto zanimljiva.
Sve u svemu, postao sam bidžer i gledam serije. Ustvari, pogledam barem prvu, eventualno drugu epizodu i ako mi se svidi, odgledam sve a ako mi na prve dve epizode ne dopadnu, batalim i prelazim na neke druge..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Serije- koje su vas odusevile - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Serije- koje su vas odusevile   Serije- koje su vas odusevile - Page 3 EmptyUto Feb 22, 2022 8:10 pm

Da, odgledao sam i francusku seriju "Lupin".i američku "Resistant" zubic
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Serije- koje su vas odusevile - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Serije- koje su vas odusevile   Serije- koje su vas odusevile - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Serije- koje su vas odusevile
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» SERIJE -koje smo voleli/ volimo
» TURSKE SERIJE
» Dokumentarni filmovi i serije

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: KULTURA :: FOTOGRAFIJA/FILM/TEATAR :: FILM & VIDEO &FILMSKE NOVOSTI-
Skoči na: