DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Azilanti i ostali MIGRANTI....

Ići dole 
+33
rouzvel
Okano
podbarac
Kijara-brm
promaja
el_vibrador
savo
Kica/Praja
Diplomirani Duduk
Gothic
Danubius
bosankaa
pesma
daljinski
brunolino
Astra
MadamX
ZoxZoja
Sibila_
Nut
debilko
brdjanin
dusicaa
slatkicass
Lakota
cojle
sonia
Tattoo
montoya
Lily
Smiljan01
AstrinaKomsinica
Milojica
37 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptyPon Nov 07, 2011 8:31 am

First topic message reminder :

POVOD ZA SKUP „KO JE SLEDEĆI“ SILOVANJE BRITANKE

AZILANTI, VRATITE SE ODAKLE STE DOŠLI!




Ponedeljak, 7. Novembar, 2011.|


Oko dve hiljade građana Banje Koviljače protestovalo u centru grada zahtevajući da se imigranti odsele iz njihovog mesta






Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 112140


BANJA KOVILJAČA - Idite kući!
Ovo je juče skandiralo oko dve hiljade građana Banje Koviljače koji su
na protestu u centru grada tražili da se azilanti, kojih prema procenama
policije ima oko 2.500, odsele iz njihovog mesta.

Skup simboličnog naziva „Ko je sledeći“ počeo je u minut do 12 i tom prilikom je zatraženo i izmeštanje Centra za azil.
- U ovoj ustanovi ima mesta za 100 imigranata, a njih je više od 2.500,
mahom iz Afrike i Azije. U Banji ima ukupno 6.000 stanovnika - ogorčeno
je izjavio jedan od učesnika protesta.

Podsetimo, povod za protest je to što su petorica imigranata iz
Avganistana osumnjičeni da su pre nekoliko dana silovali britansku
državljanku.

Lokalne vlasti su se nekoliko puta obraćale premijeru Mirku Cvetkoviću
za pomoć, a ministar Ivica Dačić rekao je pre nekoliko dana da će
policija učiniti sve da obezbedi javni red i mir u banji.
----------
Ima ovde dosta istine -turističko mesto svakako nije mesto za smeštaj azilanata ,a i ovo silovanje se desilo , no.....ovaj slučaj će vrlo rado da iskoriste razni desničari i neonacisti za "pogrom" nad ipak velikom većinom nesrećnika koji su pobegli iz svojih zemalja ispred nekog progona ,ili u nadi za bolji život .
To se nikako ne sme dozvoliti . Hiljade naših ljudi su azilanti po svetu ,i u istoj su situaciji kao i ovi .
Ima i veća glupost -smestili su ih i u neko selo u Banatu ,tek tamo je stanovništvo u strahu od ljudi koji govore stranim jezikom, i većinom su i druge rase .


Poslednji izmenio Danubius dana Pon Okt 12, 2020 3:46 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne



Datum upisa : 30.11.2012

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptyNed Jan 28, 2018 6:01 pm

Legaaaa ajd započnemo bizmis  smehsmeh :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptyNed Jan 28, 2018 6:04 pm

podbarac ::
Legaaaa ajd započnemo bizmis  smehsmeh :rlol:
Samo ako ću biti prva dama i nećeš me umotati.Mož*al za javnost.  ludismeh  (pročitao si mi misli...cccc :D   .)
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Okano
Somborska Ruža



Datum upisa : 06.01.2012

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptyNed Jan 28, 2018 6:08 pm

podbarac ::
U nemačkom Montabauru živi Sirijac koji ima 4 žene i čak 23 dece.  Prema proceni finansijskih stručnjaka on bi za njih od njemačkog Zavoda za socijalnu pomoć  trebao primati  oko 30.030 eura mesečno.


Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Ed672d1382c9430186e4ccc5b807479b_XL


I sad nek mi neko kaže da se jebačina ne isplati , prc malo.

Dobar nerast! pacov ako ovim tempom ovaj nastavi sam ce da izgradi jedan ceo grad za par godina (mislim stanovnistvo) .... sad da ne budem previse gruba ali .... kastrirajte ga dok jos nije pomahnitao nacisto !
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Gost
Gost




Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptyNed Jan 28, 2018 8:31 pm

Ja se sad pitam da li je u Njemačkoj dozvoljena bigamija?
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptyNed Jan 28, 2018 9:49 pm

justicija ::
Ja se sad pitam da li je u Njemačkoj dozvoljena bigamija?

Ne samo bigamija nego i hidzab.
Zakonski ne moze ih prijavit kao zene a serijatski brak se svakako ne upisuje nigdje.Ti opet bolje znas......ni u Bosni nije dozvoljena bigamija a masovna je pojava takvih serijatakih brakova......pred bogom su zajedno a civilni zakon ih svakako ne zanima.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost




Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptyNed Jan 28, 2018 9:56 pm

Bolje da ne kažem više ništa. 30 000 evra socijale...nemam riječi...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptyNed Jan 28, 2018 10:03 pm

Nije tacno da imaju toliko socijale,tu racunaju mnogo vise,a na ruke dobiju desetinu iznosa.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptyUto Feb 13, 2018 10:40 am

Po zvaničnim podacima ,u Srbiji boravi oko 4.150 migranata , uglavnom iz Avganistana, Pakistana, Iraka, i svega jedan procenat Sirijaca.
Ne razumem -u čemu je problem da se ti ljudi vrate u matične države ? Ilegalno su ušli u zemlju , tamo odakle su došli nema ratnih dejstava ,imamo jasan zakon za takve slučajeve ?

U prolaznom kampu u Somboru jedna migrantska porodica je dobila 11-to dete ???

Pored svih "ljudskih prava" ,šta može država koja primi ovakvu familiju da očekuje ?
Da se mi ne lažemo .

Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost




Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptyUto Avg 14, 2018 7:47 pm

Ne znam koliko Vam je poznato da je sada u BiH aktuelan problem sa migrantima. Naravno da ih mi ne interesujemo nego traže načina za ulazak u EU.
Elem, policija se trudi da svakog od njih registruju, a oni se opet dovijaju raznim načinima da izbjegnu policiju. No, moram priznati da su građani poprilično ažurni sa dojavama o migrantima. Govore policiji gdje ih sve ima i ova ih revnosno vodi u Službu za strance na dalju obradu. Čujem juče da su čak viđeni kako spavaju na groblju. Ugrijane ploče na grobovima su im jako primamljive za spavanje noću kada se sve ohladi.
Eto, ovo je bio mali izvještaj o stanju u Bijeljini o migrantima. Ne bi ja možda ni pisala ovoliko o njima, nisu oni neka atrakcija ni novost, nego danas sam čula biser nad biserima vezan za ovu temu, pa ko velim da podijelim sa Vama. Priča ide ovako: došli su predstavnici neke firme iz Indije u Bijeljinu da sklope ugovor o poslovnoj saradnji sa VZ "Orao". Otišli u "Orao", sklopili ugovor, vratili se u hotel, presvukli i izašli da odu negdje na večeru (sami, bez domaćina). Tu ih snimi naša policija onako "kežual" i u njima "vidi" migrante koje uredno sprovede u Službu za strance. Džaba su oni jadnici govorili da nisu migranti, da su poslovni ljudi, da su regularno tu, nisu nosili pasoše uza se da to i dokažu. Sve su to oni lijepo objašnjavali na engleskom koji naravno policajci nisu znali. Tek u Službi za strance (gdje su ih razumjeli šta govore), se otkrilo da nemaju jadni veze sa migrantima i pustili ih da idu. Nije im sigurno bilo lako, bruka je to, za nas posebno, ali ja već zamišljam policiju kako ih sprovodi i govori: "ništa ja tebe ne razumijem, sad ćeš ti to ovamo lijepo objasniti!" smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptyUto Avg 14, 2018 9:18 pm

Mogu vam reci da nije bas ugodno,prolazeci preko zapadne Bosne,vidjeti one zene pod crnim plastom,a samo oci im vire.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
rouzvel
Black Magic Woman
rouzvel


Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 23.02.2010

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptySre Avg 15, 2018 5:36 am

Azilanti su u stvari vojska koja je namenjena sa dva cilja:
- Da se uništi Evropa i EU
- Da se u budućnosti bore protiv Rusije.

Svako ko misli da su oni jadni i nesrećni greši.
Oni su vrlo dobro od Soroša plaćeni da rade to što rade,
a zemlje koje ih podržavaju imaju marionetske vlade.

Oni ništa drugo ne razumeju sem sile,
sve dok im se silom ne suprotstavi oni će da
siluju, ubijaju, pljačkaju i napadaju jer jedino to i znaju cherry










Istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptySre Avg 15, 2018 8:13 am

rouzvel ::
Azilanti su u stvari vojska koja je namenjena sa dva cilja:
- Da se uništi Evropa i EU
- Da se u budućnosti bore protiv Rusije.

Svako ko misli da su oni jadni i nesrećni greši.
Oni su vrlo dobro od Soroša plaćeni da rade to što rade,
a zemlje koje ih podržavaju imaju marionetske vlade.

Oni ništa drugo ne razumeju sem sile,
sve dok im se silom ne suprotstavi oni će da
siluju, ubijaju, pljačkaju i napadaju jer jedino to i znaju cherry

Slažem se u mišljenju. Vojka ID koja je popušila pa i' sada ganjaju.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptyPon Avg 20, 2018 8:59 pm

Da se razumemo -nisam nikakav "desničar" ,rasista ili slično .
No ovo je ipak suludo.
Imam razumevanja za svakoga ko beži od rata ,"mobilizacije" i traži novi i bolji život. Traži azil, daj svoje tačne lične podatke ,identifikacione dokumente i ok . Šta je u mogućnosti ,sigurno će se učiniti ,humanosti radi .
Ali,da finasiramo i "održavamo" potencionalne islamske teroriste , je ipak -suludo.
Naročito u zemlji gde je "dnevnica" za najteže poljoprivredne radove toliko ili manje . Naročito u zemlji gde ima na stotine hiljada nezaposlenih ,i gde vlada "bela kuga" ,najviše iz ekonomskih razloga.

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 36376885_2082339975165955_9082551642745733120_n










Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptyPon Avg 20, 2018 8:59 pm

Da se razumemo -nisam nikakav "desničar" ,rasista ili slično .
No ovo je ipak suludo.
Imam razumevanja za svakoga ko beži od rata ,"mobilizacije" i traži novi i bolji život. Traži azil, daj svoje tačne lične podatke ,identifikacione dokumente i ok . Šta je u mogućnosti ,sigurno će se učiniti ,humanosti radi .
Ali,da finasiramo i "održavamo" potencionalne islamske teroriste ,  je ipak -suludo.
Naročito u zemlji gde je "dnevnica" za najteže poljoprivredne radove toliko ili manje . Naročito u zemlji gde ima na stotine hiljada nezaposlenih ,i gde vlada "bela kuga" ,najviše iz ekonomskih razloga. Naročito u zemlji gde platu od 300 eu većina nas može samo da sanja .

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 36376885_2082339975165955_9082551642745733120_n










Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptyČet Avg 23, 2018 10:48 pm

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 39887041_1664463483682584_7663540743599816704_o

Vest nije dobila publicitet ,ali je ipak objavljena u "Novostima " .

[You must be registered and logged in to see this link.]

Postoji službena beleška ,a nesrećni domaćin može da tuži "NN lice" .

Na rubnim delovima postoje grupe migranata od više desetina lica ,koje se na ovaj način "snalaze" .
U ovom slučaju ,pokušavaju da se domognu Hrvatske ,pa Austrije i Nemačke .
Provaljuju takođe u vikendice ,kradu po prodavnicama i sl.
I vlasti evropskih zemalja prećutkuju ovakve vesti ,čak i pokušaje silovanja ili silovanja ,sve da ne bi izazvali domaće ekstremiste da se sa njima obračunavaju.
Koš će na kraju ispasti da je Orban bio u pravu sa bodljikavom žicom ,i vojskom i policijom na granici ,ma koliko "nehumano" to izgledalo .
Kad pogledamo objektivno -svi mi sa ispravnim dokumentima , stručnom spremom ,pa i znanjem jezika ,nemamo uopšte lak pristup ulasku u neku od evropskih zemalja ,ovi samo "provale" ?
Pored sve humanosti -glupo je što se tako nešto dopušta.
Meni niko ne bi prošao ako nije sa teritorija direktno pogođenim ratom .










Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptyPon Sep 03, 2018 9:22 am

Proporcionalno broju stanovnika ,Srbija je zemlja migranata . OECD je napravio istraživanje ,i podaci su frapantni . Do 2016 -otišlo je 416.946 ljudi Za 2017 još nema podataka ,ali je prosek 35 000 ljudi godišnje .Dakle -to nas dovodi do cifre od 451.346 ljudi koji su zemlju napustili za 17 godina, što je gotovo ceo Novi Sad i Niš zajednoA polako dolazimo do kraja 2018 ,gde je trend odlaska još izraženiji .
Srazmerno broju stanovnika ,tučemo ove sirijske i avganistanske migrante uveliko . Nije isto 1000 000 ljudi iz zemalja koje imaju 100 000 000 ,i 500 000 na zemlju od 6 000 000 .










Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptyPon Sep 03, 2018 12:08 pm

Danubius ::
Proporcionalno broju stanovnika ,Srbija je zemlja migranata . OECD je napravio istraživanje ,i podaci su frapantni . Do 2016 -otišlo je 416.946 ljudi Za 2017 još nema podataka ,ali je prosek 35 000 ljudi godišnje .Dakle -to nas dovodi do cifre od  451.346 ljudi koji su zemlju napustili za 17 godina, što je gotovo ceo Novi Sad i Niš zajednoA polako dolazimo do kraja 2018 ,gde je trend odlaska još izraženiji .
Srazmerno broju stanovnika ,tučemo ove sirijske i avganistanske migrante uveliko . Nije isto 1000 000 ljudi iz zemalja koje imaju 100 000 000 ,i 500 000 na zemlju od 6 000 000 .

Kol'ko god nas je, razbićemo i' k'o pičke. zubic
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptyPon Sep 03, 2018 12:09 pm

Cilj se ostvaruje, odlaze Srbi, naseljavaju se Islamisti i tako je Srbija desetkovana za vijeke vjekova.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptyPon Sep 03, 2018 3:47 pm

Danubius ::
Proporcionalno broju stanovnika ,Srbija je zemlja migranata . OECD je napravio istraživanje ,i podaci su frapantni . Do 2016 -otišlo je 416.946 ljudi Za 2017 još nema podataka ,ali je prosek 35 000 ljudi godišnje .Dakle -to nas dovodi do cifre od  451.346 ljudi koji su zemlju napustili za 17 godina, što je gotovo ceo Novi Sad i Niš zajednoA polako dolazimo do kraja 2018 ,gde je trend odlaska još izraženiji .
Srazmerno broju stanovnika ,tučemo ove sirijske i avganistanske migrante uveliko . Nije isto 1000 000 ljudi iz zemalja koje imaju 100 000 000 ,i 500 000 na zemlju od 6 000 000 .

Kako sam kivna na Srbiju par puta sam ovo leto rekla da kad odem tražiću da me ni mrtvu ne vrate ovde. Ova "država" mene ne zaslužuje. A ne zaslužuje više ni minut borbe da se nešto promeni nabolje. Ekonomski migrant nego kako. Bolje rob u pristojnim uslovima nego rob u Srbiji bez ikakve nade u bolje sutra. A da li će Srbija biti islamska džamahirija ili ne ... zaboli me đon od leve papuče u kojoj berem papriku.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptyPon Sep 03, 2018 7:23 pm

ZoxZoja ::


Kako sam kivna na Srbiju par puta sam ovo leto rekla da kad odem tražiću da me ni mrtvu ne vrate ovde. Ova "država" mene ne zaslužuje. A ne zaslužuje više ni minut borbe da se nešto promeni nabolje. Ekonomski migrant nego kako. Bolje rob u pristojnim uslovima nego rob u Srbiji bez ikakve nade u bolje sutra. A da li će Srbija biti islamska džamahirija ili ne ... zaboli me đon od leve papuče u kojoj berem papriku.

LIKE! zubic
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptyPet Okt 26, 2018 9:51 pm

Ne mogu se oteti mislima koje mi se vrte u glavi unazad par dana .
Pojavio se video i na vestima sam videla migranti probijaju granicu prema HR .
Videli smo da su svugde u svetu gde su krocili nasilni , ne biraju sredstva napadaju ljude dok setaju , izbodu ih nozevima, sutaju , cupaju , devojke, zene , muskarce ... a vlast s epokunji , pravi se da niko nista ne vidi jer su zasticeni kao beli medvedi ...
E pa imam ja ideju kako da ih drzimo podalje od nas !
Tovimo ljudi moji svinje , mesto kucica u grad setati svinje i prasice , i nek useru okolo sve , nek idu ulicama kao macke ... opste poznato da oni ne podnose te zivotinje pa onda lepo izdresirati svinje (inace nisu ni malo glupe zivotinje) i kad krene horda migranta pustiti kamion svinja na njih ! Pa pi*ka li im materina da im materina! Isterati ih svinjama iz drzave !
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptyPet Okt 26, 2018 10:18 pm

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Rendor10
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptyPet Okt 26, 2018 10:30 pm

Okano ::

Tovimo ljudi moji svinje , mesto kucica u grad setati svinje i prasice , i nek useru okolo sve , nek idu ulicama kao macke ... opste poznato da oni ne podnose te zivotinje pa onda lepo izdresirati svinje (inace nisu ni malo glupe zivotinje) i kad krene horda migranta pustiti kamion svinja na njih ! Pa pi*ka li im materina da im materina! Isterati ih svinjama iz drzave !
Nemoj da si fašista i rasista . zubic
Svako ko beži od rata- pruži mu utočište . Ja nisam vernik -ti jesi .
No ,slažem se da ovi koje mi viđamo -ni slučajno nisu "žrtve rata" ,nego opasnost po sve nas ,i celu Evropu .
Nije normalno da se radi o -muškarcima (masovno) relativno mlađih godina ,koji silom hoće da uđu u naše društvo ,ali samo do nivoa da "prođemo za Evropu" ? Pa ćemo onda da dovedemo celu familiju-koja neće ništa da radi ,niti uči jezik ,nego će samo da upražnjava "radikalni islam" ?
I ta Evropa nije normalna ,ako treba da ad hoc primi svakoga ko je "iz Sirije" ? Istovremeno -na hiljade mladih ,školovanih ljudi, koji znaju jezik ,treba da zadovolje milion uslova da bi imali istu šansu ?
Meni je to i dalje-nenormalno .










Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptyPet Okt 26, 2018 10:56 pm

Ti Azilanti nisu zainteresovani da se zadrze u Srbiji,tu su samo u prolazu,njihov cilj je Evropska Unija.E sad to sto su ih prvo prihvatili pa ih sada vracaju to je druga stvar.
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptyPet Okt 26, 2018 11:07 pm

Vidi sefe dragi moj Danubiuse!
Jednom sam predlozila (tek na pocetku, kad su svi isli u satore , docekivali s osmehom i paradom) jer smo mi gostoljubivi narod , a oni su u prolazu samo , par dana , ihhh boze moj pa pomozimo im , budimo humani (jebalo nas humanost u glavu !) rekla sefici ovako :
DA SAM JA VLAST njihova sreca sto nisam , poterala bi ja njih na most u Bezdanu , na Batini zatvorila i kad se naguraju svi (mesto da ih gostite kao da je stigla Majka Tereza sa svim sirocicima sveta) pogurate  ih vosjkom u Dunav. Pa ko ispliva i gde ispliva nek ide u Evropu a ko ne povadice ih vec negde .... Oni se smejali kao daj sta dramis , ostaju samo par dana eventualno mesec dok im se pitanje statusa ne resi.
Evo od tad proslo zaista par dana (mnozite meni se ne da recimo 3*365 dana) i onda mi PATRIOTE sazidali im utociste, veseraje ( i ako smrde ko tvorovi svi ) , stanove , kuaptila , besplatnu hranu , odecu , (koju oni prodaju na pijaci , decijoj pijaci jer kazu "smrdi sve , bofl roba" ... Onda lepo preplavili radnje, trgove, ulaze u moju zgradu NE PORODICE nego zdravi MUSKI od 20 do 40 godina!!!! Opseli kafice , napadali decu nasu kad su isli iz skole i td da ne nabrajam sve je vec receno ... SPakirali onda 3 puna autobusa ZRELIH MUSKIH SAMACA i odvezli ih dole negde navodno ostali su samo porodice i opet retke petke se vidjaju zene maltene nikad deca isto ali zato isti mladi bezobrazni dobacivaci od 20-30 godina setaju ulicom zamotani u ona konjska cebad kao mumije .... pa da su ih tad ugurali par tura danas ne bi setali ovuda ...

Tako da ne budem ono sto si rekao , svinja je za mene zakon ! Za njih smrt !
Eto i seoske kuce kupuju ali da su kuce nove gradnje bez da su tu uzgajane bile svinje pa ni komsiluk da ih ne uzgaja .... Znaci ono sto je za VAMPIRE beli luk za NJIH su SVINJE !!!!
Ne moramo da ih ni taknemo , samo ono " I ju pa sori veri veri mač , otela se Šara s lanca " .....
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptySub Nov 03, 2018 8:52 pm

Okano ::
Vidi sefe dragi moj Danubiuse!
Jednom sam predlozila (tek na pocetku, kad su svi isli u satore , docekivali s osmehom i paradom) jer smo mi gostoljubivi narod , a oni su u prolazu samo , par dana , ihhh boze moj pa pomozimo im , budimo humani (jebalo nas humanost u glavu !) rekla sefici ovako :
DA SAM JA VLAST .....
Ja nikada nisam za "obračune" sa proteranima , izbeglicama ,pa i ovim "migrantima" koji, kao "beže od rata" . I ja tvrdim da su mnogi od njih pripadnici ISIS ,da ih nikako ne treba "primiti" ,i slažem se da Evropa treba da se zaštiti od najezde tih i takvih . Ali-ne mislim da se treba dati raznim "desničarima" (čitaj ,fašistima ) da se "obračunavaju" sa njima po ulicama . Čak ni ne razumem evropsku "demokratiju" koja krije razne podatke o silovanjima i ubistvima , nasilju i pljačkama koje ovi čine. U svemu mora biti " mere ",pa i u ovome .
Ovo je objavio naš "Astrolog" na FB -i zaista ,mislim da nismo videli ni na jednoj TV stanici ?
Migranti uništavaju Firencu ?



E pa, slažem se sa tobom . DA SAM JA VLAST -nijedan bez validne identifikacije ne bi prešao granicu ,nego bio vraćen odakle je došao .I "humanost" mora da ima granice .










Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptySub Nov 03, 2018 10:53 pm

240 počinjenih krivičnih djela na teritoriji Unsko-Sanskog kantona u BiH od kako su došli je od strane migranata. U Velikoj Kladuši ih uveče ima više na ulici nego domaćeg stanovništva, ljudi strahuju za svoju bezbijednost i jednostavno se noću kreću samo u slučaju krajnje nužde. Niko se sam ne usuđuje hodati. Silovanja, otuđivanje tuđe imovine, krađe, provale...sve je to širok dijapazon krivičnih djela koja čine u tom dijelu BiH. Jedno vrijeme su držali blokiranu granicu sa Hrvatskom koju su Hrvati zbog njih zatvorili. Privrednici tog kraja BiH su imali ogromne gubitke zbog zatvaranja tog dijela granice, išli su pregovarati sa njima, nudili im smještaj i hranu samo da se sklone, međutim gospoda nisu pristajali na to. Nekako su ih uspjeli skloniti i naći im smještaj na određeno vrijeme, ali je strašno to što oni i dalje dolaze, a ona ista EU koja ih je pozvala sebi u goste je zatvorila granice i "velikodušno" poslala 7 miliona evra da se pomogne oko njihovog smještaja.
Pametnom dosta!
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptySub Nov 03, 2018 10:57 pm

Svuda policija hvata kriminalca, samo u njihovom slucaju ih nigdje nema.Kakve su to igre,sam bog zna.
Slucaj u Firenzi je zataskan,demolirali su grad....policije nigdje a i kad su dosli,nikakve akcije da se siledjije pohapse.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptySub Nov 03, 2018 11:09 pm

Neki dan slušam čovjeka iz Bihaća koji kaže: "Moja kćerka je sa sedam godina išla sama u školu, čitavu osmogodišnju školu sama i kući i iz škole bez obzira koja je smjena, niko je nije pratio. Danas kada je odrasla i radi drugu smjenu, sin i ja idemo po nju da je dovedemo kući". To je strašno!

Ovo za Firenzu ja i nisam vidjela do danas. NIgdje toga nema.
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptyNed Nov 04, 2018 12:34 pm

Sad je svakom jasno da je ovo još jedna ujdurma, koju nam neko mesi iz godine u godinu, meni samo nije jasno zašto i ko namerno upropašćava ovaj jadni svet koji delimo i koji je na sve staklenijim nogama?! Nadam se da nema toliko navnih koji će reći da je sve spontano i slučajno?!










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptyPon Nov 05, 2018 8:14 am

Liberalno licemerje na delu i u praksi!
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptyPon Nov 05, 2018 9:55 am

Kica/Praja ::
Sad je svakom jasno da je ovo još jedna ujdurma, koju nam neko mesi iz godine u godinu, meni samo nije jasno zašto i ko namerno upropašćava ovaj jadni svet koji delimo i koji je na sve staklenijim nogama?! Nadam se da nema toliko navnih koji će reći da je sve spontano i slučajno?!

Bilo je migracija tokom cele istorije ali nikad kao sad domicilnom stanovništvu nije ne samo onemogućeno već bukvalno zabranjeno da pruži bilo kakav otpor. Poješće nas tihi mrak a neki budući arheolozi će se pitati kako smo nestali kad nigde nema tragova otpora. Hvala frau Merkel. Možete u penziju koju najavljujete po isteku ovog mandata.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptySre Nov 14, 2018 8:44 pm

Migranti u tramvaju nožem napali mladića link
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptyUto Sep 03, 2019 5:50 pm

Kako stvari idu sa migrantima ,ovo ima smisla. 

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 70432755_10220205664838966_4372554522992574464_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_oc=AQmg40npNrTPd6KJSz0265QIDclpFR9CpozzeGDCs7We6wHjnWa8O-POy2-Vg8QK_vY&_nc_ht=scontent.fiev1-1










Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptyPon Nov 04, 2019 11:14 am

U Somboru ,a i u obližnjem Bezdanu postoje "migrantski centri" (naravno ,šta bi vlada Srbije ,nego da ih smesti u Vojvodinu ?)
Migranti stalno pokušavaju da pređu Dunav kod Apatina i sela Sonta ,da bi prešli u Hrvatsku, te nije nikakvo čudo da se sretne kakva sablasna grupa koja lunja okolo.

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Migranti-djb

Tako se desilo da autobus ,koji uglavnom dovozi žene sa posla iz Apatina u selo Sontu ,bude bukvalno napadnut od grupe migranata koji su se gurali da uđu u njega ,pri tome bukvalno gazeći žene koje su pokušavale da izađu.
Incident je bio toliki ,da je vozač ,izvesni Adam ,Rom iz Apatina , morao da interveniše .
Prvo ,uljudno ,moleći da puste žene a onda po "naški" .

Pu...majku vam *ebem Cigansku ,nijedan neće ući " zubic zubic zubic

I nije ušao . 1777
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptyPon Nov 11, 2019 5:03 pm

APATIN - Četvorica migranata nestala su u Dunavu kod Apatina, prilikom pokušaja da ilegalno pređu u Hrvatsku.


Prema nepotvrđenim informacijama dobijenim od građana, sve se dogodilo nedaleko od vikend naselja Vagoni gde su desetorica migranata uzeli čamac i u toku popodneva pokušali da predju na hrvatsku obalu.


Кako se nezvanično saznaje, policija i ronioci su na licu mesta.


Za sad nisu poznate okolnosti pod kojima je došlo do prevrtanja čamca, ali za čitavu tragediju saznalo se sasvim slučajno, u toku uviđaja apatinske policije, koja je došla na poziv pčelara kojima su, po svemu sudeći, migratni uništili 20-tak košnica, navodi RTV.


Tada su iz šume istrčala šestorica preživelih migranta i ispričala policiji šta im se dogodilo.

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 17069373
...
"VAGONI" su inače poluilegalno vikend naselje par kilometara od Apatina ,gde postoji jedno pedesetak "vikendica" (čitaj -kuća ) Moj kum, kad je postao direktor Turističke organizacije ,je pokušao da samo povede akciju legalizacije tih objekata ,čime je naljutio lokalne moćnike ,kojima, pogađate te "vikendice" pripadaju . Da nije imao novaca koliko ima ,i odlične advokate ,on bi bio u zatvoru.










Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptyNed Dec 01, 2019 7:25 pm

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova uhapsili su u Novom Sadu, Apatinu, Loznici i Sremskoj Mitrovici 13 osoba zbog postojanja osnova sumnje da su izvršile krivično delo nedozvoljen prelaz državne granice i krijumčarenje ljudi.

Sumnja se da su oni za novčanu nadoknadu, prevozili Dunavom u Hrvatsku državljane Indije i Kine, kao i osobe sa područja AP Kosova i Metohije, koje nisu imale vize za zemlje Evropske unije, saopštio je MUP.

Uhapšeni su Đ. M. (42), M. M. (36), Ž. P. (50), S. D. (40), N. K. (25), J. M. (31) i B. D. (39) iz Apatina, N. A. (38) i M. T. (44) iz Sombora, D. L. (51) iz Novog Sada, V. T. (32) sa područja Kule, Ž. T. (54) iz okoline Loznice i G. K. (47) iz Sremske Mitrovice.

Osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 sati i oni će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni Višem javnom tužilaštvu u Novom Sadu.
...
Ortaci su zinuli na laku zaradu .Čamaca ima ,moto skutera ima, pa što da ne -"patriotski čin" ,servirati ih u Hrvatsku . I nisu ovi jedini -u tom biznisu učestvuju i oni kojima je posao da to sprečavaju .
Tako da.... dm2










Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptyPet Jan 10, 2020 3:24 pm

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 83184623_582342445881339_6084437038734508032_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ohc=WNi2WlykIGcAQl4WLDohLMHZgf0NlBWnJJqvgRHSXn7tbN3haaigmvUNA&_nc_ht=scontent.fiev1-1










Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptySub Jan 11, 2020 7:35 pm

Kad koza laže -rog ne laže .I usput -opet su gotovo svi "smešteni" u Vojvodinu .

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 81774558_148861863223857_2308807850907926528_o.jpg?_nc_cat=102&_nc_ohc=aqeCYTYzpgEAQnYIUoUCDf1EHPsRRMEQg2G-LUiHuXlLeU8TrBXiWGrvQ&_nc_ht=scontent.fiev1-1










Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptySub Jan 18, 2020 11:18 am

Još jedna istina :

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 82455853_2604323162996695_468244876572491776_n.png?_nc_cat=108&_nc_ohc=aJBn-veOOwMAX_x6IIp&_nc_ht=scontent.fiev1-1










Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptyNed Jan 19, 2020 7:38 pm

Imaćemo mi grdnih sranja zbog njih , nije ovo naivno.










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptyPet Feb 07, 2020 6:31 pm

Juče se na Kelebiji pojavilo nekoliko stotina migranata ,a po procenama ,danas se taj broj približio hiljadi .
I stalno pristižu ? 
Postavlja se logično pitanje -ko ih je organizovao ,koordinisao i na kraju -i dovezao tamo?  
Ovo ni slučajno ne može da bude "spontano" ,niti je moguće da se toliki broj ljudi doveze pojedinačno na isto mesto. 
Umesto da državni organi reaguju -mediji šturo pominju kao nevažnu vest ,a u pisanim medijima (režimskim) ni reči o tome ? 
A toliko je lako srediti stvar za nekoliko sati. Alo, ajmo -ko ste vi ,kako ste ušli u zemlju ,dokumenta molim . Nema ništa ? Onda izvolite u prihvatne centre ,a odande -deportacija . 
Gde je taj DB (kome je zadatak da motri i tako nešto spreči)  ,interventna i redovna policija ,žandarmerija ,granična policija ? Gde je bilo ko iz "države" ? 
Subotica treba da trpi okupaciju -BG zabole ? 
Pošto se zna da kod Mađara ni ptica neće proći ,kome ide u korist da im se sa ove strane prave problemi ?Jer mi smo ih "pustili" tik do njihove (branjene ) granice . 
Neko je izgleda uzeo velike pare ,sistem Erdogan ,da migranti mirno dolaze i "organizuju se" u Srbiji . 
A nije teško pogoditi ni ko .Pa ih lepo šalji u Vojvodinu,Sandžak itd. Dok se ne desi neka nesreća -a to nije daleko . 

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Migranti-na-kelebiji-660x330

edit :
Ne bio lenj ,pa pogledao reportažu mađarske televizije .Elem ,migrante srpska policija uopšte nije zadržala ,nego ih mirno pustila do mađarskog dela prelaza ?(postoje snimci ) 
U neko doba se pojavio ministar (vojni ?) Vulin i izjavio da su oni izmanipulisani od strane "nevladinih organizacija" (čitaj -onih što su bliski opoziciji ) Inače se Vulin opet pojavio u nekoj samokreiranoj vojnoj uniformi .
Posle toga je došlo 200 naših policajaca i sve migrante potovarila na autobuse ,i odvezla za Preševo. 
I šta rekoh na početku posta ? "Sabirni centri" su uglavnom u Vojvodini i Sandžaku .Kakva slučajnost ? Malo sutra.
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptyNed Feb 09, 2020 4:29 pm

Evo,ne može jednostavnije i logičnije .


Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 84406217_2820782128148858_4588223595636850688_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ohc=G5UsytNyZBYAX92wetP&_nc_ht=scontent.fiev1-1










Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptyPon Feb 10, 2020 8:21 pm

Danubius ::
...
Pošto se zna da kod Mađara ni ptica neće proći ,kome ide u korist da im se sa ove strane prave problemi ?Jer mi smo ih "pustili" tik do njihove (branjene ) granice . 
...

Nekih 12 sati posle otvaranja prelaza Tompa - Kelebija prešla sam istu (zamislite frku u četvrtak uveče kad smo čuli da je taj prelaz zatvoren a najbolji nam je za dolazak kući). Mađari imaju kapiju. Veliku, metalnu kapiju na svom delu "mekog graničnog pojasa" koju tu drže već godinma i po potrebi zatvore. U tom delu je bilo par običnih policijskih auta i policajaca ali i dva vozila (tipa mini bus) pored kojih su stajali momci od oko 25 godina. U maskirnim uniformama, sa kapama koje su verovatno fantomke koje se po potrebi spuštaju. Najverovatnije neka jedinica za razbijanje demonstracija, antiteroristička ili nešto tome podobno.

Mađarska je, to ću zube istupiti pričajući, ozbiljna država. Njima stvarno ni ptica neće proleteti a da nema uredne dokumente.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptyČet Feb 13, 2020 10:58 pm

Ono o čemu se obično ne priča ,je medicinska realnost .
Migranti donose AIDS ,sifilis i gomilu "egzotičnih" bolesti i virusa sa kojima se Evropa nije sretala ,pa svakako nema ni odgovarajuću terapiju. 
Druga stvar koja se dešava -šta sa decom koju su vukli preko pola sveta ,bez normalne ishrane,vakcinacije  i osnovnih uslova ,što rezultira deformacijama ,bolestima , pa i smrtnim ishodima beba ?

Migranti očekuju vrhunsku i besplatnu negu (što i dobiju) ali šta ako nisu "zadovoljni ishodom" ?
Onda nasrću na medicinsko osoblje ,što završava ranjavanjem i smrtnim ishodima -koji se i dalje kriju ?
Dokle ?










Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptyNed Feb 23, 2020 10:41 am

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 85096468_3103405679692610_4822845779137789952_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ohc=COKu65DKo4kAX8CI2bk&_nc_ht=scontent.fiev1-1

Ako je istina da je Šizoje potpisao da će Srbija da primi još 100 000 migranata iz Austrije ,onda nismo daleko od ovoga .










Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptyUto Feb 25, 2020 11:43 pm

Poljska ,kao članica EU ,bez obzira na sve -"primila" je ovih "migranata" -0 .
Da li je Poljska zbog toga fašistička ,ili ne poštuje ljudska prava ? 
Ista ta Poljska je primila 2 miliona Ukrajinaca , kao azilante ,migrante ,ljude koji su tražili politički azil i bežali od rata. 
Ti ljudi su došli sa urednim dokumentima ,danas rade i ne prave nikakve probleme .
Poljaci ,kao nacija koja je u II svetskom ratu teško stradala ,ali se i osramotila u odnosu prema Jevrejima ,izgleda da je našla pravu formulu . 
Ok, poštujemo EU -ali se ne damo okupirati ,pa kome pravo .










Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptyČet Feb 27, 2020 10:15 pm

Samozvane "građanske patrole" ,sastavljene od ,da se ne lažemo ,"srpskih desničara" i dalje "patroliraju" Beogradom,u smislu "kontrolišu migrantsko nasilje " ?
Policija ih hapsi ,ali i odmah pušta ,iako je više nego jasno koja je to ekipa ,koja na finjaka preti migrantima ,i ni po jednom osnovu nema pravo da radi to što radi ?
Malo je zastrašujuće za građane da im "sigurnost" od migranata garantuje grupa "crnokošuljaša" koji vode pit bulove ?

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Patrola

Naravno da svako sa zdravim razumom primećuje da su migranti svi mladi ,vojno sposobni muškarci ,većinom dobro snabdeveni novcem ,mobilnim telefonima itd ,i sasvim je jasno da se radi o jednom vidu "okupacije Evrope" .
No ,ako smo neka država ,valjda ima dosta policije i ostalih nadležnih organa koji to treba da rešavaju ? Ovo jako liči na SA odrede u nacističkoj Nemačkoj 30 tih godina ,da se ne lažemo.










Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptySub Feb 29, 2020 11:18 pm

Ako jedan Šid , Kanjiža ,a i Subotica ,dakle gradovi iz Vojvodine poznati po toleranciji ,traže zaštitu države i policije od migranata ,onda je zaista dogorelo do nokata . 

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Subotica-migranti










Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptyUto Mar 03, 2020 10:31 am

Danubius ::
Samozvane "građanske patrole" ,sastavljene od ,da se ne lažemo ,"srpskih desničara" i dalje "patroliraju" Beogradom,u smislu "kontrolišu migrantsko nasilje "  ?
Policija ih hapsi ,ali i odmah pušta ,iako je više nego jasno koja je to ekipa ,koja na finjaka preti migrantima ,i ni po jednom osnovu nema pravo da radi to  što radi ?
Malo je zastrašujuće za građane da im "sigurnost" od migranata garantuje grupa "crnokošuljaša" koji vode pit bulove ?

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Patrola

Naravno da svako sa zdravim razumom primećuje da su migranti svi mladi ,vojno sposobni muškarci ,većinom dobro snabdeveni novcem ,mobilnim telefonima itd ,i sasvim je jasno da se radi o jednom vidu "okupacije Evrope" .
No ,ako smo neka država ,valjda ima dosta policije i ostalih nadležnih organa koji to treba da rešavaju ? Ovo jako liči na SA odrede u nacističkoj Nemačkoj 30 tih godina ,da se ne lažemo.


Budimo realni! Država na neki način odobrava migraciju što i sam vlastodržac opravdava, raznim nebulozama. Ovih dana razmišljam o dopuni streljačkog oružja i čekam da se otvori sezona. Mirnim i legalnim putem se kriza neće rešiti. Naše potvratnike iz inostranstva, trpamo u karantine a migranti se slobodno kreću, gde god zamisle. Jebiga Dančo, prešao sam u "desničare"
zubic
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptyUto Mar 03, 2020 11:36 am

Eugen Grafvajer ::




Budimo realni! Država na neki način odobrava migraciju što i sam vlastodržac opravdava, raznim nebulozama. Ovih dana razmišljam o dopuni streljačkog oružja i čekam da se otvori sezona. Mirnim i legalnim putem se kriza neće rešiti. Naše potvratnike iz inostranstva, trpamo u karantine a migranti se slobodno kreću, gde god zamisle. Jebiga Dančo, prešao sam u "desničare"
zubic
Naravno da podržava .Mi pojma nemamo šta Šizoje potpisuje po svetu ,i opšte je mišljenje da je kao i za sve -uzeo neke deblje pare za "uvoz" par desetina hiljada migranata . 
Inače ne bi država davala i 70 % poreske olakšice (najnovije ) onome "ko zaposli stranog državljanina" ? 
Ali zato dere svoje državljane ,x malih prodavnica i zanatskih radnji je zatvorilo jer ne mogu da plaćaju dahijske prireze i poreze . 
Da ne kažem da su naša deca prisiljena otići u inostranstvo-za njih nema posla  .
Što se ove serije migranata tiče -rat u Siriji je  95 % gotov ,rat u Avganistanu je gotov ,rat u Iraku je gotov . Okruženje ovih zemalja su bogate muslimanske zemlje -pa ,primite braću . Imate i čime i gde . A što se ove armije vojno sposobnih islamista tiče ,slažem se -zaštiti granicu po svaku cenu ,ako treba i oružjem ,bez pardona ,imamo vojsku i policiju za to -pa neće biti potrebne nikakve "patrole" . 
Ko nema papire -deportuj u zemlju porekla ,takođe bez pardona .
U Nemačkoj već hodaju ulicama  na stotine u maskirnim uniformama i "alahekeberišu" . Neće da rade ,neće da uče jezik, neće ništa . 
Naša deca samo što DNK već ne moraju da daju na uvid ,imaju uredne dokumente , imaju diplome ,znaju jezik -pa se muče da im se sve to prizna . 
Vojni transportni brodovi i avioni ,pa lepo kući -za mesec dana bi se Evropa očistila .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptyUto Mar 03, 2020 7:27 pm

Mi vani ucimo njemacki, a vi sto ste ostali pocnite ucit arapski.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptyUto Mar 03, 2020 9:43 pm

Astra ::
Mi vani ucimo njemacki, a vi sto ste ostali pocnite ucit arapski.

Dok se Evropa bori s prihvatom stotina hiljada migranata, Saudijska Arabija, Ujedinjeni Arapski Emirati, Katar i Kuvajt, nisu primili ni jednog migranta ili izbeglicu iz Sirije, Iraka i Afganistana.

Šest zemalja Zaliva nije ponudilo ni jedno mesto za smeštaj sirijskih izbjeglica - potvrdio je nedavno Amnesty International.
Međutim, zanimljivo je da su bogati saudijski šeici istodobno velikodušno ponudili izgradnju 200 džamija za najmanje 500.000 izbjeglica koji se ove godine očekuje u Njemačkoj ?
Pri tome ,Saudijska Arabija poseduje šatorsko naselje kapaciteta 100 000 šatora smešteno kod Meke , i to luksuznih ,koji mogu da prime 2-3 miliona ljudi . Ovo naselje je aktivno samo tokom hodočašća -pet dana godišnje .
Šatori su veličine 64 m2, klimatizirani, obloženi teflonom kao zaštitom od sunca i požara, sa svom opremom a na raspolaganju imaju kuhinje, kupaonice i drugi luksuzni sadržaj .

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Cms-image-000023399_970xr

Ima pravo i Orban i Poljaci -oružjem braniti granice ,a pomoći i Grcima da odbiju napad od "bratske nam Turske" koja je zakuvala ovu najnoviju svinjariju .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptyČet Mar 19, 2020 9:28 pm

SNIMCI ZAPALILI INTERNET: Migranti se šetaju tokom policijskog časa, a našeg čoveka tuče policija!

(VIDEO) DECA KAO MALJ ZA RAZBIJANJE KORDONA: Migrant udara detetom u policajce kako bi probio granicu!

(FOTO) Policija lovi migrante po Srbiji zbog sumnje da imaju Koronu, privedeni na testiranje u Infektivnoj klinici!

Ja razumem kad neko beži od rata , i možda bih hteo veću platu ,uređenu državiu itd...
No, ovo se mora prekinuti ,nikakve veze to nema sa humanošću ili ljudskim pravima .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptyNed Apr 05, 2020 9:32 am

Nije da sam rasista ,još manje desničar" ,ili šovinista, svakome ko beži od rata treba pomoći ,ali....Mađarska i Poljska su išle na vrlo osuđen radikalan stav prema "migrantima" -i oni ovaj problem neće imati. 

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 92271735_2543660225739557_6318533157461164032_o.jpg?_nc_cat=103&_nc_sid=ca434c&_nc_ohc=gC_Ihi2ShOUAX-LzW0B&_nc_ht=scontent.fiev1-1

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 91989102_2839322506152040_3237329627970011136_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=IKUIidJxteEAX-GZvUM&_nc_ht=scontent.fiev1-1










Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptyUto Apr 07, 2020 10:01 pm

Juče su se u isto vreme i na isti način "digli" migranti po svim centrima u Srbiji  .
Uzeli motke ,demolirali prostorije ,napali humanitarne radnike koji se brinu za njih ? 
Vojska i policija koja obezbeđuje te objekte je bila prinuđena da upotrebi vatreno oružje (pucanjem u vazduh) i hapsi , da bi uspostavila red.

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Z

Hoćemo li u nameri režima da dokaže kako smo "demokrate i "evropejci" dočekati da ih po stotine i hiljade "alah ekberišu" po našim ulicama ,kao što se dešava po Evropi?










Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptyČet Apr 09, 2020 8:39 am

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Evg0on11
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptySre Apr 15, 2020 12:35 am

Ovo je ,nažalost -istina . 

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 93307299_2845639748804527_4811651178808999936_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_sid=1480c5&_nc_ohc=q98XVcTD1XkAX9dfSjG&_nc_ht=scontent.fiev1-1










Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 EmptyPet Maj 08, 2020 6:06 pm

Srbija 2030 .

[You must be registered and logged in to see this link.]

Nemoguće ?
Sve je ovde moguće.
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 13 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Azilanti i ostali MIGRANTI....
Nazad na vrh 
Strana 12 od 14Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Sledeći
 Similar topics
-
» OSTALI OBLICI BILIJARA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: GEOGRAFIJA PREBIVALIŠTA/ETNOSI :: DIJASPORA-
Skoči na: